معرفی دانشگاه اولو

معرفی دانشگاه اولو

دانشگاه اولو و شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه اولو فنلاند 2018 ، مدارک و شرایط مورد نیاز تحصیل در دانشگاه اولو فنلاند ، قوانین تحصیل رایگان در فنلاند ، امکان تحصیل رایگان در دانشگاه اولو ، امکان اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه اولو فنلاند ، تحصیل در دانشگاه اولو فنلاند معرفی دانشگاه اولو در کشور فنلاند – مدارک مورد نیاز جهت پذیرش در دانشگاه اولو فنلاندنحوه پذیرش دانشگاه اولو فنلاند – هزینه و بورس تحصیلی دانشگاه اولو فنلاند را در این مقاله میخوانیم .

سوالاتی که ممکن است در رابطه با دانشگاه اولو کشور فنلاند مطرح شود :

دانشکده های دانشگاه اولو کدامند و چه رشته هایی در آنها ارائه می شود ؟ شهریه دانشگاه اولو چگونه است ؟ شرایط پذیرش دانشجو در مقاطع فوق لیسانس و دکتری در دانشگاه اولو چگونه است ؟ اهداف این دانشگاه چیست ؟ هزینه های زندگی دانشجویی در کشور فنلاند ؟شرایط کار در زمان دانشجویی در کشور فنلاند چگونه است ؟

 

تحصیل در این دانشگاه ممکن است خواسته بسیاری از افرادی باشد که می خواهند در یکی از بهترین دانشگا ه های فنلاند به آموزش و تحقیق بپردازند. دانشگاه اولو فنلاند یک دانشگاه دولتی در شهر اولو فنلاند می باشد . ما در این مقاله قصد داریم دانشگاه اولو فنلاند و شرایط پذیرش در آن  ، هزینه های تحصیل و بورس آن  را بیان نماییم . با مراجعه به سایت  حقوقی ملک پور درباره ی  کلیه دانشگا ه های برتر دنیا اطلاعات لازم را کسب نمایید و از مشاورین ما مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

 

آیا قصد تحصیل در دانشگاه اولو فنلاند را دارید؟

شرایط پذیرش در دانشگاه اولو فنلاند چیست؟

هزینه های تحصیلی در دانشگاه اولو فنلاند چقدر می باشد؟

این دانشگاه در تاریخ ۱۹۵۸ در شمال کشورفنلاند در شهر اولو تاسیس وشروع به کار کرد وجزء بزرگترین و برترین دانشگاه های کشور فنلاند به شمار می رود و همچنین این دانشگاه جزء دانشگاه های تحقیقاتی بین المللی در کشور فنلاند محسوب می شود

این دانشگاه از دانشگاه های دولتی به شمار می رود و دارای کارکنان اداری در حدود ۳۰۰۰ نفر و پذیرش دانشجو در حدود ۱۷۰۰۰ نفر را شامل می شود دانشگاه اولو دارای رنکینگ۲۶۲ جهان و دارای رتبه بندی ۴۰۱ آکادمیک دانشگاه های جهان و در میان ۴ دانشگاه برتر کشور فنلاند می باشد

این دانشگاه در کشور فنلاند با ایجاد نو آوری – رفاه و دانش از طریق پژوهش های چند رشته ای وبا بکار گیری دانش جدید وبا فرهنگی نو آمیخته با محیطی که در آن دانشجویان برای بهبود رفاه مردم ومحیط  زیست اطرافشان در حال تحقیقات می باشند

در این دانشگاه سه مقطع تحصیلی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری وجود دارد . در هر دوره ممکن است روش های مظالعاتی متفاوتی وجود داشته باشد . که معمولا در هر مقطع برنامه های مطالعاتی پایه و ابتدایی، متوسط و پیشرفته وجود دارد . در مقطع کارشناسی دو دوره  مطالعاتی دروس پایه و متوسط را شامل می شود مه در این دوره پایان نامه ی مقطع کارشناسی را نیز شامل می شود همچنین دروس زبان . در مقطع کارشناسی ارشد دانشجویان باید پایان نامه و دوره آموزش پیشرفته را بگذرانند .

در این دانشگاه دوره هایی وجود دارد که به طور رایگان به دانشجویان علاوه بر فارغ التحصیلی در رشته خود دیپلم و گواهی های مکملی را ارائه می کند . این دوره ها به زبان انگلیسی ارئه می شود که برای دانشجویان بین المللی از دیگر کشورها قابل استفاده می باشد . هدف از این دوره ها این است که دانشجویان در سطح بین المللی مدارک تحصیلی آنها به کار گرفته شود و دانش و مهارت لازم را کسب نمایند.

شرایط پذیرش در دانشگاه اولو کشور فنلاند

یکی از شرایط پذیرش در این دانشگاه این است که دانشجویان عزیز باید به زبان انگلیسی صحبت کنند و اینکه باید در آزمون زبان آیلتس شرکت کرده وتعیین سطح نمایند.

برای پذیرش در مقطع دکتری شخص باید در رشته ی مرتبط در مقطع کارشناسی لرشد فارغ التحصیل شده باشد برای پذیرش کمیته ای وجود دارد که مدارک قبلی دانشجو را مورد ارزیابی قرار می دهد .از جمله شرایطی که باید وجود داشته باشد کسب نمرات خوب با حداقل ۶۰% و یا معادل آن در مقطع کارشناسی ارشد می باشد .

چنانچه متقاضی دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه علمی کاربردی باشد برای پذیرش در این دانشگاه پرونده و سابقه ی تحصیلی هر فرد به طور جداگانه بررسی می شود ونمرات کسب شده دانشجو باید عالی باشد که حداقل ۸۰% از حداکثر امتیاز را باید کسب نموده باشد.

و از شرایط دیگر برای پذیرش مهارت زبان شخص می باشد . همچنین در مقطع دکتری شخص باید از دانشگاه اولو سوپر وایزر داشته باشد که باید با  سوپر وایزر هماهنگ باشد . و در آخر باید دانشجو فرم پذیرش را تکمیل و مدارک لازم را نیز تهیه نماید .

 

دانشگاه اولو در کشور فنلاند

دارای دانشکده های متعددی است که عبارتند از دانشکده بیوشیمی و پزشکی مولکولی- دانشکده فناوری و مهندسی- دانشکده برق- دانشکده معماری- دانشکده معدن و مدرسه کسب وکارو… می باشد.

رشته های کارشناسی ارشد:

مهندسی و فناوری- کسب و کار مدیریت – علوم کامپیوترو فناوری اطلاعات –آموزش و پرورش(معلمی) – مطالعات زیست محیطی و علوم زمین – علوم طبیعی و ریاضات – علوم اجتماعی – علوم کاربردی و حرفه –هنر طراحی و معماری – پزشکی و بهداشت

خوب  است بدانید که بسیاری از سازمان های بورس های تحصیلی هزینه مالی برای برخی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه در کشور فنلاند را ارائه می دهند و همچنین مدت زمان مطالعات کارشناسی از ۳٫۵ سال تا ۴ سال متغیر می باشد

هزینه این دانشگاه تقریبا حدود ۵۴۵۰ یورو در هر ترم می باشد که به دانشجویان بورس های تحصیلی نیز ارئه می شود .

در شهر اولو کشور فنلاند بنیاد مسکن پسواس با ارائه گسترده از امکانات رفاهی شامل محل اقامت برای دانشجویان عزیز دانشگاه اولواز آپارتمان های مشترک استفاده میکند و همچنین از خدمات رفاهی شامل سوپر مارکت ها کتابخانه و امکانات ورزشی نزدیک به آپارتمان های محل سکونت بهره مند است

کتابخانه دانشگاه اولو

کتابخانه دانشگاه اولو یک کتابخانه علمی وتحقیقی است که خدماتی همچون کتابداری و جمع آوری اطلاعات برای دانشجویان دانشگاه اولو فراهم می سازد

این دانشگاه در کشور فنلاند دارای محوطه ایست که دانشجویان و کارکنان به سهولت به اینترنت بیسیم دسترسی دارند

البته این دانشگاه از امکانات مختلفی مانند آزمایشگاه ها -کلاس های درس کامپیوتر با امکان نرم افزارهای ویندوز – لینوکس و مکینتاش بهره می برد

همه ی این امکانات در جهت گرفتن بهترین نتایج در مطالعات و تحقیقات دانشجویان این دانشگاه فراهم آمده است

همان طور که می دانید فنلاندی ها علاقه بسیاری به ورزش دارند در دانشگاه اولو فعالیت های ورزشی برای دانشجویان عزیز و کارکنان دانشگاه اولو از قبیل : باله – قایقرانی – کوهنوردی – یوگا و اسکی فراهم آمده است.

در مجموع می توان دانشگاه اولو فنلاند را یکی از دانشگاه های برتر در فنلاند دانست . و افرادی که قصد مهاجرت به فنلاند و  ادامه تحصیل در فنلاند را دارند می توان برای این دانشگاه نیزاقدام نمایند . همچنین اشخاصی که می خواهند از طریق تحصیل وارد کشور فنلاند شوند نیز این دانشگاه با امکاناتی که دارد می تواند برای آنها مناسب باشد . اما شرایطی را نیز از جمله مهارت در زبان لازم دارد که در بالا ذکر شد . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دانشگاه و دانشگاه های دیگر و طرق مهاجرت می توانید به سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه و یا با مشاورین ما در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ