معرفی دانشگاههای سنت کیتس

معرفی دانشگاههای سنت کیتس موضوعی است که در این مقاله به ان خواهیم پرداخت .اگر میخواهید راجع به دانشگاههای ممتاز در سنت کیتس اطلاعات کسب کنید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با معرفی دانشگاههای سنت کیتس همراه باشید. سنت کیتس در جزایر لیوارد در انتهای شمالی آنتیل حدود ۲۲۰ مایلی جنوب شرقی سان خوان، پورتوریکو در کارائیب شرقی واقع، شده است. سنت کیتس و جزیره خواهرش، نویس، فدراسیون ملل سنت کریستوفر و نویس، عضو انگلیسی زبان از کشورهای مشترک المنافع بریتانیا هستند که همچنان با به رسمیت شناختن پادشاه بریتانیا به عنوان رئیس، دولت تشکیل می دهند. دولت داخلی توسط یک نخست وزیر تشکیل شده است. تا همین اواخر، سنت کیتس و نویس در درجه اول کشاورزی، با نیشکر به عنوان محصول اصلی پیشگام بودند؛ با این حال، با شروع ساخت و ساز جاده جدید و رشد اقتصادی این جزایر را به جریان اصلی صنعت گردشگری، تبدیل کرده و آنها به عنوان مقصد تعطیلات لذت بخش و راحت شناخته اند.

دانشگاه ROSS University

دانشگاه Ross که در جزیره سنت کیتس و در شهر باستر قرار دارد از دانشگاههای ممتاز در رشته های علوم پایه، پزشکی و دامپزشکی است که شامل برنامه های تحصیلی مختلفی میباشد که در ادامه به ان اشاره خواهیم کرد.

برنامه DVM دامپزشکی در دانشگاه ROSS

گامی خارج از احتمالات، به یک دنیای جدید ، راس دانشکده پزشکی، دانشگاه دامپزشکی (RUSVM) قرار دارد و به نظر می رسد برنامه هایی را برای دانش آموزان سخت کوش که با شور و شوق به دنبال شغلی در دامپزشکی هستند ودانش آموزانی که برای دیدن جهان از دیدگاه های مختلف و کمک به نجات، یک حیوان در یک زمان آماده هستند ارائه داده است. موقعیت بین المللی هیجان انگیز RUSVM می تواند یک ماجراجویی عنوان شود.

وزارت مسکن برای ارائه خدمات با کیفیت بالا به دانشجویان درراس دانشگاه دامپزشکی (RUSVM). تلاش خود را به کار گرفته تا شرایط مناسبی را جهت این امر به کار گیرد. هدف این دانشگاه این است که برای کمک به تجربه آموزشی دانش آموزان با ارائه خدمات دانشجویی کارآمد و دوستانه شرایط مناسبی را برای انها به کار گیرد. دانشگاه  ROSS این کار را به منظور تسهیل دسترسی به محیط زندگی مقرون به صرفه، امن، تمیز، و راحت، که حداقل استانداردهای ایمنی را تامین کند انجام میدهد. این دانشگاه همچنین به دنبال بهبود تجارب غیر تحصیلی دانش آموزان از طریق خدمات، برنامه ها و رویدادها است.

هزینه  زندگی و شهریه دانشگاه ROSS universitu

VET PREP PROGRAM BASIC SCIENCES* BASIC SCIENCES* CLINICAL SCIENCES
Semester 1 Semester 2-7/per semester Semesters 8-10/per semester
Tuition per semester
(Flat Rate: 9-21 credits)
$۱۸,۳۱۰ $۱۸,۳۱۰ $۱۸,۳۱۰ $۲۲,۹۸۵
Education Resource Fee ** $۷۸۰
Student Government Association Fee
per semester
$۲۴ $۲۴ $۲۴
Health Insurance Fee
per semester
$۶۹۵ $۶۹۵ $۶۹۵ $۶۹۵

 

ON-CAMPUS HOUSING Damage Deposit*** $۲۵۰
Vet Prep Program & Semester 1
Basic Science students only –
based upon availability
Efficiency, Single Occupant $۳,۸۵۰
Two Bedroom, Double Occupant $۲,۸۶۰
Two Bedroom, As a Couple $۵,۷۲۰
Three Bedroom, Triple Occupant $۲,۶۲۰
هزینه کلی $۲,۸۷۰ – $۵,۹۷۰

 

دانشگاه  ROSS علاوه بر تسهیل پیدا کردن مسکن، به دنبال ترویج فرصت برای دانش آموزان برای برقراری ارتباط با دیگران است. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید.

روند درخواست پذیرش در دانشگاه ross به شرح زیر است:

  1. نقد و بررسی RUSVM است معیارهای پذیرش، و مطمئن شوید که برای تمام دوره های پیش نیاز گذرانده شده است.
  2. نگاهی به GRE، اگر مدرک زبان شما در حال حاضر اماده نیست. پس از تکمیل، باید نمرات خود را که منتشر شد به RUSVM مستقیم با استفاده از کد نهاد ۲۶۳۹ از طریق خدمات تست آموزش و پرورش در www.ets.org. نهایی کنید.
  3. نرم افزار آنلاین این دانشگاه را مطالعه بفرمایید. https://rossu.secure.force.com/apply/fastapp2?AppType=Vet#_ga=1.94269151.356488636.1456167620
  4. ارسال تمام اسناد مکمل به:

توجه: اگر شما در حال استفاده از طریق VMCAS هستید، لازم نیست که به ارائه برنامه های آنلاین این دانشگاه مراجعه کنید. درخواست شما  و تمام اسناد از طریق VMCAS بازیابی خواهد شد. لطفا مطمئن شوید که برای ارسال نمرات GRE خود به طور مستقیم با استفاده RUSVM کد نهاد ۲۶۳۹ از طریق خدمات تست آموزش و پرورش در www.ets.org اقدام کرده باشید.

ایجاد حس قوی و پایدار تعلق. تاسیس یک محیط که ریشه در احترام متقابل و مدنیت دارد که در آن دانش آموزان از زمینه های مختلف و تفاوت های فرهنگی مورد احترام و تقدیر بهرمند میشوند از جمله هدف های اصلی این دانشگاه است.

دانشگاه UEA university

University of Est Anglia

UEA یک دانشگاه با جمعیت دانشجویی از ۱۵،۰۰۰ است وبرای بیش از ۴۰۰۰ نفر دانش آموز بین المللی و اتحادیه اروپا از بیش از ۱۲۰ کشور جهان فرصت تحصیلی فراهم کرده است.

 

این دانشگاه در فاصله کمتر از سه مایل از مرکز شهرستان  Norwichقرار دارد.. نورویچ یکی از ایده آل ترین و زیبا ترین شهرستانها قرون وسطی انگلستان، برای خرید، تئاتر و یا غذا خوردن است.

مکان های دیگر به ماندن

نورویچ همچنین دارای یک طیف گسترده ای از هتل ها، تخت خواب و صبحانه، کلبه و سایر محل های اقامت با توجه به تمام نیازها و تمامی سلیقه ها برای دانشجویان است.

UEA در سال ۲۰۰۰، دولت از هنر Sportspark UEA دارای یک استخر المپیک به اندازه و به طور منظم میزبان رویدادهای بین المللی بود.

روش های تدریس مشخص و اخلاق

تفکر علمی UEA  متمایز از کلمه رفتن بوده است. با شعار “انجام مختلف و تمرکز بر پژوهشهای بینرشتهای در افراد، به توسعه نوآورانه آکادمیک خود در سراسرEUA  ادمه داده است. این دانشگاه که عموما در رشته های مدیریت، هنر، داروسازی ، علوم پایه محیط زیست قوی تر است همه ساله میزبان دانشجویان بین المللی میباشد.

موقعیت عالی پژوهشی دانشگاه EUA

پایگاه تحقیقاتی غنی متنوع UEA  در آموزش برجسته این دانشگاه تعبیه شده است و دانشگاهیان جهان پیشرو به جامعه، دولت و صنعت متصل می شوند. تخصص از سلامت و تغذیه، به محیط زیست و پاسخ به تغییرات آب و هوا، کاوش در مسائل خانواده و سیاست فرزند، رقابت بررسی و تنظیم از طریق به خلاقیت و شرکت. در حال حاضر لینک های تحقیقاتی مشترک قوی در سراسر نورویچ پارک پژوهش – یکی از بزرگترین غلظت در اروپا از محققان در زمینه های علم محیط زیست، بهداشت و گیاهان است. فراهم کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص معرفی دانشگاههای سنت کیتس، تحصیل در سنت کیتس، شرایط زندگی و هزینه های تحصیل در سنت کیتس میتوانید به لینک زیر مراجعه کرده و یا با کادر مجرب موسسه ملک پور در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.