مشاوره مهاجرت به کانادا و بررسی آن

مشاوره مهاجرت به کانادا، شرایط مشاوره و ویژگی های یک مشاوره تخصصی برای مهاجرت به کانادا برای بسیاری از هموطنان مورد سوال بوده است، از این رو در این نوشتار مورد بررسی علمی قرار می گیرد. مشاوره مهاجرت به کانادا چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه مشاور معتبر در زمینه های مختلف مهاجرت به کانادا را بشناسیم؟ روش های مهاجرت به کشور کانادا متنوع می باشد و هر یک از روش ها، نکات خاص خود را دارد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش به صورت کاملا علمی به موضوع مهم مشاوره مهاجرت به کانادا و نکات مهم پیرامون آن می پردازد. شما عزیزان در صورت نیاز به مشاوره تخصصی مهاجرت به کانادا می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید و از خدمات رایگان تلفنی مشاوران متخصص ما استفاده نمایید.

  • مشاوره مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی آن
  • مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
  • مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق کار
  • مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
  • مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج
  • مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق تولد
  • مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
  • مشاوره مهاجرت به کانادا و ویژگی مشاور معتبر
  • مشاوره مهاجرت به کانادا و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
مشاوره مهاجرت به کانادا 2 مشاوره مهاجرت به کانادا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مشاوره مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی آن

کشور کانادا یکی از کشورهای مهاجر پذیر دنیا می باشد و همه ساله متقاضیان زیادی خواهان مهاجرت به این کشور می باشند. روش های ورود به این کشور متنوع بوده و هر روش نیازمند بررسی دقیق و علمی است. لازمه انتخاب درست مشاوره مهاجرت به کانادا بررسی ویژگی های مشاوره معتبر و خدمات موسسات صاحب نام در این زمینه می باشد. مهاجرت از 6 روش کلی تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی امکان پذیر است. موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش با سابقه درخشان در امور مهاجرت با داشتن وکلای خبره و کارشناسان برجسته در این امر می تواند راهنمای شما عزیزان باشد. از 6 روش فوق، موضوع پناهندگی به علت غیرقانونی بودن و همچنین خطرات و تبعات سوء آن توسط این موسسه، به شدت نفی می­گردد و این موسسه هیچ گونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی کند.

مشاوره مهاجرت به کانادا مشاوره مهاجرت به کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

یکی از آسان ترین راه های مهاجرت روش تحصیلی می باشد. تحصیل در مقاطع مختلف برای مهاجرت به کشور کانادا امکان پذیر می باشد. نظام آموزش در این کشور جزء نظام های برتر در دنیا بوده و شرایط تحصیل در مدارس و دانشگاه های بین المللی آن بسیار متنوع می باشد. مشاوره مهاجرت به کانادا با بررسی شرایط شما از نظر سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان، میزان سرمایه شما می تواند در این بخش راهنمایی لازم را ارائه نماید. ارائه درست مدارک و نحوه درخواست مقطع و سطح آموزشی بسیار حساس و مهم می باشد و هرگونه اشتباه در این زمینه می تواند موجب شکست و ردی ویزا شود. با کمک گرفتن و مشاوره مهاجرت به کانادا ریسک ردی ویزا را می توان کم نمود. قوانین دانشگاه ها، کالج ها و مدارس بسیار مهم می باشد پس لازم است با وکیل آگاه به قوانین تحصیلی کانادا برای انتخاب این مسیر پیش روید. این روش یک پل برای دست یابی به اقامت بلند مدت این کشور می باشد زیرا با تحصیل در این کشور فرصت کار دانشجویی پیدا می کنید و با این کار نیز سابقه خوبی در این کشور بدست می آورید و می توانید برای اقامت بلند مدت خود برنامه ریزی نمایید.

هزینه زندگی و تحصیل در کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق کار

در حال حاضر کشور کانادا برای ایالت های مختلف و رشته های متنوع از سراسر دنیا تقاضای نیروی کار متخصص نموده است. روش کاری برای کانادا از طریق پروسه اسکیل ورکر و امتیاز بندی صورت می پذیرد. این روش نکات مهم و خاص خود را دارد و یک مشاوره مهاجرت به کانادا با تسلط به امتیازات و نحوه چیدمان و ارائه درست اسناد و مدارک این بخش می تواند بسیاری از خطاها را کاهش دهد. پروسه اسکیل ورکر زمان بر می باشد اما اگر در ابتدای کار با یک متخصص آشنا به امور مشورت نمایید ریسک اقدام شما به دقت محاسبه می شود و نکات ارزشمند برای بهتر شدن امتیاز شما در اختیارتان قرار می گیرد. با مشاوره مهاجرت به کانادا در بحث کاری در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنید. با کار در کانادا به مدت 3 تا 5 سال می توانید برای اقامت دائم خود درخواست دهید و حق شهروندی این کشور را کسب نمایید. موسسه حقوقی ملک پور برای این بخش محصول ویدیویی تهیه و تنظیم نموده است که می توانید با تهیه آن گام به گام مدارک خود را چیده و اپلای نمایید و در واقع خودتان وکیل خودتان باشید. شما می توانید این محصول ویدئویی را از لینک زیر تهیه کنید.

آموزش اقامت کاری کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به هر کشوری ریسک ها و شرایط خاص خود را دارد. در بحث های سرمایه گذاری برای به حداقل رساندن ریسک های موجود لازم است به قوانین مالی و اقتصادی حاکم کشور مقصد توجه نمود. رشد اقتصادی مثبت، نظامی قضایی شفاف در کانادا موجب گردیده سرمایه داران کشورهای مختلف برای افزایش دارایی خود در بخش های مختلف این کشور سرمایه گذاری نمایند. وکیل معتبر با مشاوره مهاجرت به کانادا در زمینه های بیزنسی و آگاه به پیچیدگی های روش های سرمایه گذاری، الزامات این روش ها و نحوه اقدام می تواند در انتخاب درست مسیر مهاجرت در کنار شما باشد. سرمایه گذاری بحثی کاملا تخصصی می باشد و علاوه بر بعد معنوی و روحی مسیر مهاجرت جنبه مادی آن، نقش مهمی در آینده فرد و خانواده وی دارد زیرا هرگونه اشتباه در این مسیر باعث از بین رفتن سرمایه و دست رنج خانواده شده و تبعات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت. با مشورت به موقع از سود و زیان انتخاب نوع سرمایه گذاری خود آگاه شده و با دید کامل وارد این پروسه شوید.

سرمایه گذاری در کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

ازدواج با تبعه کانادایی یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد. برای ازدواج هر کشور اصول و قوانین خاص خود را دارد در نتیجه آثار اقامتی می تواند متفاوت باشد. برای این بخش مهاجرت با یک مشاوره مهاجرت به کانادا بسیاری از ابهامات و سوالات شما رفع شده و در اکثر مواقع بدون نیاز به وکیل می توانید در این بخش کار خود را انجام دهید. قبل از هرگونه اقدامی ابتدا لازم است با وکیل معتبر صحبت نموده و با قوانین آن کشور در زمینه ازدواج آشنا شوید.

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق تولد

اخذ تابعیت کشورها به دو روش خون و خاک امکان پذیر می باشد. کشور کانادا در بحث تولد از قانون خاک پیروی می کند یعنی با تولد فرزند در خاک این کشور، پاسپورت کانادایی برای وی قابل صدور می باشد حتی اگر پدر و مادر کودک متولد شده کانادایی نباشند. بر این اساس بسیاری از هموطنان برای اخذ تابعیت فرزند خود به این کشور سفر می نمایند تا با به دنیا آمدن کودک خود از این قانون استفاده نمایند. نکته مهم این بخش این است که اخذ تابعیت فرزند هیچ گونه آثار اقامتی برای پدر و مادر کودک ندارد و والدین نمی توانند به واسطه تابعیت فرزند خود پاسپورت این کشور را کسب نمایند و لازم است از سایر روش های مهاجرتی متناسب با شرایط خود اقدام نمایند.

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

همان گونه که قبلا گفته شده است، موسسه حقوقی ملک پور در زمینه پناهندگی هیچ گونه اقدامی ندارد و این روش به عنوان روشی غیرقانونی و بسیار پر خطر را کاملا نفی می نماید. اصولا پناهندگی روشی پر ریسک می باشد و بسیاری از کیس های پناهندگی برای بدست آوردن اقامت کشوری دیگر حاضر به گفتن هرگونه دروغی می شوند. در سال های اخیر به دلیل مسائل مختلفی از قبیل جنگ و اختلافات سیاسی کشور ها، بسیاری از مردم از کشور خود خارج شده و تقاضای پناهندگی کشور کانادا را نموده اند. کشور کانادا هم مانند بسیاری از کشورهای جهان با قبول کنوانسیون حقوق پناهندگان، جمعیت زیادی پناهنده پذیرفته است. با افزایش تعداد پناهندگان خدمات از کیفیت کمتر برخوردار می شود و میزان رسیدگی به پروندها گاهی تا سال ها ادامه دارد و پناهندگان برای به نتیجه رسیدن پرونده خود شاید سال ها منتظر بمانند. این بلاتکلیفی و شرایط سخت کمپ های پناه جویان و محدودیت های آن همگی از دلایل مخالفت با این روش پرخطر و پر ریسک می باشد. با مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق های قانونی و اصولی آگاهی بیابید و برای آینده خود و خانواده خود تصمیم منطقی و درستی بگیرید.

مشاوره مهاجرت به کانادا و ویژگی مشاور معتبر

مشاوره مهاجرت به کانادا و شناخت وکیل معتبر در این زمینه از اقدامات مهم قبل از تصمیم گیری در این بحث می باشد. یک وکیل معتبر مهاجرت به کانادا باید در زمینه حقوق بین الملل متخصص باشد و به کلیه امور حقوقی و به روز این کشور آگاه باشد. علاوه بر علم و آگاهی یک مشاوره باید کاملا بی طرفانه و بدون در نظر گرفتن هر گونه نفع شخصی مشاوره تخصصی با توجه به شرایط فرد و نیاز او ارائه نماید. دلسوزانه بودن مشاوره نکته مهمی می باشد اینکه فرد مشاور با درک حساسیت تصمیم مهاجرت فرد و خانواده وی بتواند راه حل منطقی ارائه نماید. نظم در ارائه زمان مشاوره و نحوه برخورد نیز از نکات مهم می باشد. یک وکیل و مشاور معتبر باید حسن خلق داشته باشد و با صبوری و حوصله به سوالات و خواسته مخاطب پاسخ علمی دهد. برای انتخاب مشاور معتبر از بین موسسات گوناگون حتما به رزومه و نحوه برخورد آن ها دقت نماید. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن وکیل معتبر کانادایی مستقر در این کشور به راحتی می تواند پرونده های مربوط به این کشور را مورد بررسی دقیق قرار دهد.

مشاوره مهاجرت به کانادا 4 مشاوره مهاجرت به کانادا

مشاوره تخصصی

مشاوره مهاجرت به کانادا و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور در بخش مشاوره مهاجرت به کانادا به صورت کاملا حرفه ایی سال های سال مشغول فعالیت می باشد. این موسسه با داشتن وکیل رسمی مهاجرت در کانادا و وکلای معتبر در کشور کانادا و ارتباط با موسسات، مراکز، سازمان های گوناگون از طرق مختلف تحصیل، کار، سرمایه گذاری و غیره 15 سال به صورت تخصصی به این امور پرداخته است و سابقه درخشانی کسب نموده است. این موسسه با تیم مشاوران آنلاین از سراسر دنیا پاسخ گوی نیاز هموطنان در بحث مهاجرت می باشد. با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن ارتباط اینترنتی این موسسه به صورت اسکایپ خدمات مشاوره خود را برای هموطنان امکان پذیر نموده است. شما با تماس اینترتی به صورت آنلاین از ایران به راحتی با وکیل کانادایی مشورت می نمایید و از بالاترین و به روزترین خدمات مشاوره ایی بهره مند می گردید.

مشاوره مهاجرت به کانادا 5 مشاوره مهاجرت به کانادا

تنها با سرچ در اینترنت و مقایسه موسسه ما با سایر موسسات به راحتی می توانید حجم و گستره خدمات موسسه ما را ارزیابی نمایید. به روزترین اطلاعات مهاجرتی در سایت های موسسه ما به صورت کاملا رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است. همچنین این موسسه با تهیه ویدیوهای ارزشمند در زمینه مهاجرت از جمله اسکیل ورکر کانادا به شما عزیزان کمک خواهد نمود تا با مطالعه آن وکیل خود بوده و بدون نیاز به هزینه وکیل مدارک و الزامات این روش را شناخته و اقدام نمایید. تماس تلفنی با موسسات ما هیچ گونه هزینه ایی برای شما ندارد و شما عزیزان می توانید با متخصصین و مشاوران این موسسه ارتباط برقرار نموده و از مشاوره مهاجرت به کانادا به صورت رایگان بهره مند گردید.

ارتباط با ما
مشاوره مهاجرت به کانادا و سخن پایانی

مشاوره مهاجرت به کانادا و روش های شناخت وکیل معتبر، خدمات موسسات نامی در زمینه مهاجرت به کانادا در این نوشتار به صورت علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفته شد. این مقاله علمی که به کوشش تیم حرفه ایی موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش تهیه و تنظیم گردیده است، تمام تلاش خود را نموده است تا به سوالات مهم شما عزیزان در باب مشاوره مهاجرت به کانادا توضیح کامل و جامع دهد. مهاجرت به کانادا از طریق های گوناگون امکان پذیر است. هر روش الزامات خاص خود را دارد مشاوره مهاجرت به کانادا این حسن را دارد که نحوه ارائه مدارک، چیدمان اصولی و قانونی مدارک را به شما بیاموزد و در انتخاب مسیر درست مهاجرت راهنمای قابل اعتماد و اتکایی باشد. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه 15 ساله در امور مختلف مهاجرت و ارائه خدمات در عالی ترین سطح توانسته نیاز بسیاری از متقاضیان را رفع نماید. دفاتر ما در ایران و خارج از کشور به صورت تلفنی و کاملا رایگان آماده پاسخ گویی به نیاز شما عزیزان در زمینه مهاجرت به کانادا می باشند همچنین خدمات مشاوره آنلاین از طریق اسکایپ با بهترین مشاوران و وکلای دنیا برای شما فراهم گردیده شده است. در صورت داشتن نظر و یا سوال در زمینه مهاجرت به کانادا می توانید در انتهای مقاله موضوع را مطرح نموده تا در کمترین بازه زمانی پاسخ آن را دریافت نمایید.