مشاوره مهاجرت به اروپا و بررسی آن

مشاوره مهاجرت به اروپا و شرایط وکیل مهاجرت به اروپا برای اخذ اقامت اروپا در این مقاله مورد تحلیل علمی قرار می گیرد. بحث مشاوره مهاجرت به اروپا از مهم ترین بحث ها در امور حقوق بین الملل برای متقاضیان مهاجرت به اروپا به شمار می رود. راه های مهاجرت به اروپا کدام است؟ شرایط و قوانین مهاجرت به اروپا چگونه است؟ چگونه می توان مشاوره مهاجرت به اروپا را از یک وکیل مهاجرتی معتبر اخذ نمود؟ در این مقاله در خصوص شرایط مشاوره مهاجرت به اروپا و شرایط و ویژگی های یک وکیل مهاجرت به اروپا توضیح داده ایم. لازمه انتخاب درست ترین راه مهاجرت به اروپا و کشورهای اروپایی و درست ترین راه اخذ اقامت اروپا دریافت یک مشاوره دقیق و صحیح از طرف یک وکیل مهاجرت به اروپا می باشد. شما عزیزان همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص مشاوره مهاجرت به اروپا به صورت تخصصی مشاوره دریافت نمایید.

 • مشاوره مهاجرت به اروپا و شرایط عمومی
 • مشاوره مهاجرت به اروپا و راه های مهاجرت به اروپا
 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل
 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق کار
 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری
 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج
 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تولد
 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی
 • مشاوره مهاجرت به اروپا و شرایط اولیه مشاور
 • مشاوره مهاجرت به اروپا و استفاده از جدیدترین رسانه های ارتباطی
 • مشاوره مهاجرت به اروپا و سابقه کار مشاور در خصوص اروپا
 • مشاوره مهاجرت به اروپا توسط موسسه مشاوره ای MIE اتریش
مشاوره مهاجرت به اروپا 4 مشاوره مهاجرت به اروپا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مشاوره مهاجرت به اروپا و شرایط عمومی

مشاوره مهاجرت به اروپا دارای یک سری شرایط عمومی و اولیه باید باشد. افراد بسیاری به دنبال مهاجرت به اروپا و همچنین اخذ اقامت اروپا می باشند که در ابتدا نیازمند این هستند که یک مشاوره دقیق، صادقانه، به روز، علمی و موثق دریافت کنند. برخلاف برخی تبلیغات ماهواره ای و رسانه ای امر مهاجرت به سادگی و بدون تحمل سختی میسر نخواهد بود و مراحل دست یابی به هدف مهاجرت و اخذ اقامت در اروپا باید با انجام دقیق این پروسه و روش های مهاجرتی ممکن و میسر باشد. یک مشاوره مهاجرت به اروپا زمانی نتیجه بخش خواهد بود که با ارائه به روزترین اطلاعات در خصوص همان راه انجام شده باشد، لذا لزوما یک وکیل رسمی و یا شخصی که در عالم علم حقوق تحصیل و تحقیق کرده است و در این زمینه دانش کسب نموده است می تواند در زمینه های مختلف مهاجرت به اروپا مشاوره ارائه نموده و به افراد کمک نماید. نکته بسیار مهم این می باشد که بسیاری از افراد وجود دارند که بدون اینکه ذره ای از علم حقوق برخوردار باشند و همچنین در زمینه حقوق بین الملل و امور مهاجرتی اطلاعاتی داشته باشند ادعای وکالت برای مشاوره مهاجرتی می نمایند در حالی که علم و دانش این کار را ندارند. در نتیجه توصیه می گردد که افراد در قدم اول حتما از اعتبار و اطلاعات و توان علمی وکلای مهاجرتی اطمینان حاصل نمایند.

مشاوره مهاجرت به اروپا مشاوره مهاجرت به اروپا

مشاوره مهاجرت به اروپا و راه های مهاجرت به اروپا

مشاوره مهاجرت به اروپا برای انواع راه های مهاجرت از جمله مهاجرت به اروپا از طریق کار، مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل، مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت، مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج، مهاجرت به اروپا از طریق تولد فرزند و… انجام می گیرد. مهاجرت به اروپا از این راه های ذکر شده صورت می پذیرد که بهترین این راه ها قطعا راهی خواهد بود که برای افراد ریسک و خطر پایین تری داشته باشد و البته گاهی راه های کم هزینه مانند ویزای کار از بهترین راه های مهاجرت خواهد بود. گاهی اوقات افراد قصد دارند که از راه تحصیل در ابتدا وارد یک کشور اروپایی شده و پس از آن مسیر نهایی خود را برای اخذ اقامت آن کشور انتخاب نمایند. در ادامه به صورت اختصار به هر کدام از این راه های مهاجرتی اشاره می نماییم.

مهاجرت به اروپا

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل

مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل همواره از راه های پرطرفدار مهاجرت می باشد، زیرا افراد به دنبال ارتقای سطح علم و تحصیل خود می توانند به یک مدرک معتبر از یک دانشگاه معتبر اروپایی دست پیدا کرده و پس از آن وارد بازار کار آن کشور اروپایی شده و با تبدیل اقامت تحصیلی به اقامت کاری می توانند در نهایت به اخذ اقامت دائم آن کشور دست پیدا کرده و همانند یک شهروند اروپایی از امتیازات آن کشور برخوردار شوند. یک وکیل معتبر در مشاوره مهاجرت به اروپا باید بتواند این شرایط را با تمامی جزئیات به افراد متقاضی منتقل نماید.

تحصیل رایگان در اروپا

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق کار

مهاجرت به اروپا از طریق کار نیز از جمله امن ترین و بهترین راه های مهاجرت می باشد که یک وکیل مهاجرتی معتبر در ارائه راه های پیشنهادی در هنگام مشاوره مهاجرت به اروپا با توجه به شرایط افراد می تواند به آن ها پیشنهاد دهد. افراد و متقاضیان مهاجرت کاری می توانند به کشورهای مختلف اروپایی یا از طریق اخذ پیشنهاد کاری از طرف یک کارفرما (joboffer) و یا از طریق اخذ امتیازات لازمه (jobceker)  مهاجرت از طریق کار داشته باشند و پس از آن می توانند به اخذ اقامت و تابعیت کشور مورد نظر خود دست پیدا کنند.

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری

در مشاوره مهاجرت به اروپا مشاور باید از راه های سرمایه گذاری در کشورهای مختلف اروپایی آگاه و مسلط باشد. کشورهای مختلف اروپایی راه های سرمایه گذاری مختلفی دارند. به صورت معمول افراد متقاضی برای این روش باید از توان مالی مناسبی برخوردار باشند. معمولا خرید ملک، ثبت شرکت، تمکن مالی و خودحمایتی و… در زیر مجموعه مبحث سرمایه گذاری قرار می گیرند. لازم به ذکر است به دلیل حساسیت بسیار بالای مبحث سرمایه گذاری در هنگام مشاوره مهاجرتی، وکیل معتبر برای راهنمایی درست و دقیق افراد در این مبحث بسیار مهم، باید با تمامی قوانین جدید کشورهای اروپایی بواسطه وکیل رسمی همان کشورها مسلط باشد و بتواند جدیدترین و به روزترین اطلاعات را در این زمینه داشته باشد و به متقاضیان منتقل نماید. این مطلب توسط موسسه حقوقی ملک پور گردآوری شده است و هر گونه کپی برداری از آن شرعا و قانونا مجاز نمی باشد.

سرمایه گذاری و اقامت اروپا با پنجاه هزار یورو

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج

مهاجرت به اروپا می تواند از طریق ازدواج باشد. یک وکیل مهاجرت برای مشاوره مهاجرت به اروپا در زمینه قوانین ازدواج تمام کشورها باید تسلط و آگاهی کامل داشته باشد. در این روش افراد می توانند در صورتی که یک شخصی را در یک کشور اروپایی به عنوان شریک زندگی در نظر دارند با رعایت شرایط و ارائه مستندات و شواهد خاصی می توانند وارد آن کشور شده و پس از ازدواج با شخص موردنظر به اخذ اقامت آن کشور نیز دست پیدا نمایند. نقش یک وکیل مهاجرتی معتبر در این روش بسیار تعیین کننده می تواند باشد.

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تولد

وکیل مهاجرت همچنین در هنگام مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تولد فرزند باید آگاهی و علم حقوقی بسیار دقیق و برجسته ای داشته باشد، زیرا قوانین کشورهای مختلف در خصوص تولد فرزند از نظر قانون خاک و قانون خون متفاوت و مختلف می باشد و تنها برخی از کشورهای دنیا از طریق تولد فرزند اقامت اعطا می نمایند. متقاضیان در این خصوص باید با یک وکیل و مشاور معتبر صحبت نموده و مشاوره دقیق و به روز دریافت نمایند که چه کشوری را برای این هدف انتخاب کنند که در نهایت نتیجه بخش نیز باشد.

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی

یک وکیل مهاجرت برای مشاوره مهاجرت به اروپا در خصوص پناهندگی و مضرات و خطرات آن باید افراد را درست راهنمایی کنند تا افراد بتوانند بهترین انتخاب را در زندگی خود داشته باشند و به یک مسیر خوب رهنمون شوند، زیرا پناهندگی از پرخطرترین راه های مهاجرت می باشد و افراد نباید این مسیر را انتخاب نمایند. بنابراین در این خصوص نیز نقش وکیل معتبر مهاجرتی در سرنوشت افراد بسیار تاثیرگذار می باشد.

مشاوره مهاجرت به اروپا و شرایط اولیه مشاور

برای مشاوره مهاجرت به اروپا یک وکیل و مشاور مهاجرتی باید دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی باشد که در سایر افراد نتوان این ویژگی ها را پیدا کرد. از مهم ترین این شاخصه ها راستگویی و صداقت کلام است، زیرا یک وکیل معتبر باید در قدم اول صادقانه و بدون هیچگونه اغراقی واقعیت راه های مهاجرت به اروپا را برای شخص متقاضی بازگو کند تا شخص بتواند بدون احساس شک و تردیدی در مسیر درست قدم بردارد. در مرحله بعد، مشاور مهاجرتی باید دارای به روزترین و دقیق ترین اطلاعات باشد و بر اساس منبع قانونی و علمی و حقوقی کشورهای اروپایی و حتی از طریق وکلای رسمی همان کشورها اطلاعات به روز شده را در اختیار متقاضیان بگذارد. ویژگی بعدی یک مشاور برای ارائه مشاوره مهاجرت به اروپا این است که باید صبوری و متانت خاصی را دارا باشد و از ابتدا تا انتهای مسیر و ورود افراد به کشور مقصد، در کنار آن ها بوده و به سوالات و دغدغه های فکری آن ها پاسخ دهند.

نکته بعدی این است که یک وکیل مهاجرت باید کلام و بیانی شیوا، دلنشین، جذاب و با آرامش داشته باشد و همیشه بتواند با صبوری و متانت تمام با موکلین خود در ارتباط باشد. نکته بعدی در خصوص ویژگی های یک مشاور مهاجرتی، آراستگی و پوشش زیبا و معطر بودن است که بسیار در کار مهم و تاثیرگذار خواهد بود. ویژگی مهم دیگر داشتن اعتماد به نفس و اراده قوی است که مشاور می تواند با همان عزت نفس خود بتواند کارها را به سرانجام برساند.

مشاوره مهاجرت به اروپا و استفاده از جدیدترین رسانه های ارتباطی

در مشاوره مهاجرت به اروپا، وکیل مهاجرتی معتبر اگر با جدیدترین سیستم ها و برنامه های ارتباطی سسیستم مشاوره خود را پیاده سازی نماید، افراد بسیار زیادی همیشه و در همه حال می توانند از اطلاعات و خدمات مفید این وکلا بهره مند شوند. بر اساس روش های قدیمی افرد فقط می توانستند به صورت حضوری به اخذ یک مشاوره از طرف دفاتر مهاجرتی و وکیل مهاجرتی دست پیدا کنند اما این روش مستلزم رفت و آمدهای خسته کننده و ترددهای پرهزینه در ترافیک های سنگین و طاقت فرسا بود و حوصله را از افراد سلب می نمود و افراد نمی توانستند به مطلوب خود دست پیدا کنند. بنابراین مشاور مهاجرتی باید از به روزترین علوم ارتباطی و و فناوری های ارتباطی مانند وبینار، اسکایپ، واتس آپ، ایمو، تلگرام و… آگاه باشد و بتواند از طریق این سیستم ها و برنامه های جدید مشاوره های از راه دور نیز ارائه نماید که افراد با خیال راحت و با آرامش خاطر در فضاهای دلخواه خود به صورت اینترنتی بتوانند با وکیل خود ارتباط گرفته و مشاوره دریافت نمایند. این سیستم مشاوره آنلاین در حال حاضر از پرطرفدارترین سیستم های مشاوره ای می باشد.

مشاوره مهاجرت به اروپا 2 مشاوره مهاجرت به اروپا

مشاوره مهاجرت به اروپا و سابقه کار مشاور در خصوص اروپا

یک وکیل و مشاور مهاجرتی برای ارائه مشاوره مهاجرت به اروپا با توجه به سابقه کار و تعداد موفقیت های کسب کرده و ویزاهای دریافتی می تواند مورد اعتماد افراد قرار گیرد. بنابراین افرادی که به دنبال یک مشاور مهاجرتی معتبر و قابل اعتماد هستند می توانند به کارنامه و سابقه موسسات مختلف و وکلای مهاجرتی مختلف مراجعه کرده و با استناد به تعداد ویزاهای دریافتی و پرونده های موفق در خصوص کشورهای اروپایی، یک وکیل مورد وثوق را پیدا نمایند و کار مهاجرتی خود را با این موسسات و وکلای معتبر شروع نمایند. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش با بیش از 15 سال سابقه کار در امور مشاوره مهاجرتی سردمدار مباحث بین الملل و راه های مهاجرت به اروپا و کشورهای اروپایی می باشد. گاهی اتفاق می افتد که برخی از دفاتر مهاجرتی بدون اینکه مستندات اخذ ویزا داشته باشند و بدون تجربه کافی و بدون اطلاعات به روز و قوانین مهاجرتی قصد دارند که در زمینه مشاوره مهاجرت به اروپا خدمات ارائه دهند، اما متقاضیان باید با تحقیق و تفحس کامل در این خصوص باید یک تصمیم حیاتی و درست اخذ نمایند تا بتوانند مسیر زندگی و آینده خود را با یک خیال آسوده با راهنمایی یک وکیل معتبر رقم بزنند.

ویزاها و مصاحبه های موکلین

مشاوره مهاجرت به اروپا توسط موسسه مشاوره ای MIE اتریش

مشاوره مهاجرت به اروپا بیش از 15 سال است که به واسطه موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش ارائه می گردد و این موسسه در این زمینه پرونده ها و ویزاهای موفق بی شماری را در خصوص کشورهای اروپایی به دست آورده است. در خصوص راه های مهاجرت به اروپا از جمله مهاجرت تحصیلی به اروپا و ویزای تحصیلی کشورهای اروپایی، مهاجرت کاری به اروپا و ویزای کاری کشورهای اروپایی، مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری و ویزای سرمایه گذاری کشورهای اروپایی، موسسه حقوقی ملک پور دارای سابقه درخشان و موفقیت های بسیار زیادی بوده است و در عمل و به صورت مستند افراد بسیار زیادی از طرق مختلف به یک مهاجرت منطقی دست پیدا نموده اند. این موفقیت به پشتوانه علم به روز و دقیق و دانشی که وکلای به نام این موسسه از جمله آقای دکتر امیرمحمد ملک پور، وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترا در اروپا اتفاق افتاده است. بنابراین این سابقه 15 ساله و این دانش به روز وکلای موسسه دلیلی بر اعتبار بزرگ و محکم موسسه حقوقی ملک پور می باشد. راه های برقراری ارتباط با مؤسسه در لینک زیر موجود می باشد.

مشاوره مهاجرت به اروپا 3 مشاوره مهاجرت به اروپا

ارتباط با ما
مشاوره مهاجرت به اروپا و سخن پایانی

بحث مشاوره مهاجرت به اروپا را در این مقاله از تمامی جوانب مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم. در حال حاضر بحث پیدا کردن یک وکیل مهاجرت برای مشاوره مهاجرت به اروپا یک بحث بسیار حیاتی می باشد و افراد بسیاری روزانه جهت پیدا کردن یک وکیل معتبر مهاجرتی سایت های مختلفی را جستجو می کنند. به شما عزیزان توصیه می شود اگر خواهان این هستید که یک تصمیم درست در خصوص مهاجرت خود بگیرید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش تماس حاصل نمایید و در خصوص راه های مهاجرت به اروپا و همچنین راه های اخذ اقامت اروپا به صورت تخصصی با کارشناسان ارشد و وکلای کارورزیده در این موسسه صحبت نمایید و بهترین مسیر مهاجرت خود را انتخاب نمایید. شما همچنین می توانید پرسش های خود را در بخش دیدگاه های این نوشتار عنوان کنید تا کارشناسان مؤسسه در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو باشند.