مشاوره مهاجرت به اتریش و بررسی آن

مشاوره مهاجرت به اتریش، راه های اخذ یک مشاوره علمی جهت مهاجرت به اتریش و راه های تشخیص یک مشاور خوب جهت اخذ مشاوره در این مقاله مورد نقد و بررسی علمی قرار می گیرد. یک مشاوره مهاجرت به اتریش علمی و خوب چه ویژگی باید داشته باشد؟ یک مشاور خوب بایستی چه خصوصیاتی داشته باشد؟ مشاور مهاجرت به اتریش چه سوابقی باید داشته باشد؟ شاید بسیاری از عزیزان که قصد مهاجرت به اتریش را دارند چنین سئوالاتی در ذهن خود داشته باشند ما در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شرایط یک مشاور مهاجرتی برای کشور اتریش را به صورت علمی و دقیق به آگاهی شما عزیزان برسانیم. مباحث مربوط به این امر در سرفصل های زیر مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار موسسه MIE اتریش تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.

 • مشاوره مهاجرت به اتریش و شرایط عمومی
 • مشاوره مهاجرت به اتریش و راه های مهاجرت به اتریش
 • مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل
 • مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق کار
 • مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری
 • مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج
 • مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تولد فرزند
 • مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی
 • مشاوره مهاجرت به اتریش و شرایط مشاور
 • مشاوره مهاجرت به اتریش و استفاده از رسانه های ارتباطی جدید
 • مشاوره مهاجرت به اتریش و سابقه کار مشاور در خصوص اتریش
 • مشاوره مهاجرت به اتریش توسط موسسه MIE اتریش
مشاوره مهاجرت به اتریش 3 مشاوره مهاجرت به اتریش

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مشاوره مهاجرت به اتریش و شرایط عمومی

اتریش یکی از بهترین کشورهای دنیا می باشد که افراد زیادی به دلیل استانداردهای بالای زندگی در اتریش، آن را به عنوان کشور مقصد مهاجرت خود انتخاب می کنند. مشاوره مهاجرت به اتریش خط مقدم تعیین هدف افرادی است که قصد مهاجرت به اتریش را دارند و برای اخذ تابعیت اتریش و پاسپورت اتریش بهره برداری از یک مشاوره مهاجرت به اتریش کامل و جامع موثر می باشد. مشاوره مهاجرت به اتریش، بایستی دقیق، علمی و با تسلط کافی به قوانین جاری مهاجرتی به کشور اتریش باشد. شخص مشاور علاوه بر قوانین اتریش باید با قوانین سایر کشورهای همسایه و هم تراز کشور اتریش و به خصوص قاره اروپا آشنایی کامل داشته باشد تا در مواقع ضروری بتواند به شخص مشاوره گیرنده، اگر شرایط لازم در خصوص مهاجرت به اتریش را نداشت، کشور دیگری را که با خصوصیات وی مناسب باشد معرفی کند. مشاوره به معنی مشورت دادن دارای ویژگی هایی است که برخی از آنها به عبارت زیر است.

 • علمی
 • جامع
 • بدون غرض
 • هوشیارانه
 • عادلانه
 • کاربردی

مشاوره مهاجرت به اتریش باید کاملاً علمی باشد و شخص مشاور باید به تمامی روش های مهاجرت به اتریش تسلط داشته باشد و علاوه بر روش های مهاجرت به اتریش باید در خصوص شرایط جغرافیایی، اقتصادی، سیاسی، تاریخی و نحوه برخورد آن کشور با ایرانی ها آگاهی کافی داشته باشد و کاملاً بی طرفانه و عادلانه شرایط فرد مشاوره گیرنده را در نظر بگیرد و اگر شخص با توجه به خصوصیاتش و قوانین مهاجرتی کشور اتریش راهی جهت اخذ ویزای اتریش نداشت بتواند کشورهای دیگر هم رده با اتریش را در اروپا یا سایر نقاط جهان را با توجه به شرایط جاری معرفی نماید. پس شخص مشاور که قصد ارائه مشاوره مهاجرت به اتریش را دارد باید در خصوص سایر کشورها نیز اطلاعات کافی داشته باشد. مهم ترین قدم در راه مهاجرت به اتریش کسب اطلاعات دقیق و صحیح از کارشناسان می باشد.

مشاوره مهاجرت به اتریش مشاوره مهاجرت به اتریش

مشاوره مهاجرت به اتریش و راه های مهاجرت به اتریش

مشاوره مهاجرت به اتریش از آن جهت بایستی کامل و دقیق باشد که شخص به هر شش روش مهاجرتی جاری در اتریش و سایر کشور ها اطلاعات کافی داشته باشد تا در صورت مواجهه با پرسش های متفاوت از روش های مختلف بتواند پاسخ گوی فرد مشاوره گیرنده باشد. به طور کلی می توان گفت که 6 دسته بندی اصلی برای روش های مهاجرت وجود دارد که به هر یک از افراد با توجه به شرایط آن ها یکی از این روش ها توصیه می شود. در ادامه به بررسی این دسته بندی ها پرداخته شده است.

روش های مهاجرت به اتریش

مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

مشاور باید به قوانین آموزشی موجود در کشور اتریش در مقاطع مختلف تحصیلی یعنی از ابتدایی تا دانشگاه تسلط داشته باشد. از راه های پذیرش در دانشگاه های ملی اتریش و دانشگاه های خصوصی اتریش، هزینه های تحصیل، دوره های آموزشی متفاوت، رشته های ارائه شده در دانشگاه ها و شرایط ادامه تحصیل برای ایرانی ها در اتریش آگاهی کامل آداشته باشد. علاوه بر آن راه های اخذ اقامت اتریش پس از اتمام تحصیل را بشناسد. چرا که بسیاری از افراد پس از اتمام تحصیل قصد اخذ تابعیت اتریش را دارند.

شرایط تحصیل در اتریش

مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق کار

یکی دیگر از راه های اخذ اقامت اتریش، اقامت کاری اتریش می باشد و مشاور مهاجرت به اتریش باید از قوانین کار در اتریش و اینکه چه نوع ویزای کاری در اتریش وجود دارد آگاهی کامل داشته باشد. مشاغل مورد نیاز اتریش و ویزای جستجوی کار اتریش را به خوبی بشناسد. با سیستم امتیاز بندی ویزای کار اتریش و نحوه محاسبه امتیازات و پارامترهایی که در این سیستم امتیاز بندی موثر است تسلط کافی داشته و در مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق کار بتواند امتیازات شخص مشیر را به درستی محاسبه نماید. راه های اخذ اقامت اتریش از طریق کار را بداند و همچنین راهنمایی های لازم در خصوص مشاغلی که نیاز به معادل سازی مدرک دارند ارائه نماید.

مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری بسیار حساس و حیاتی می باشد چرا که فرد مشاوره گیرنده بخش زیادی از سرمایه و ثروت خود را در اختیار مشاور قرار می دهد و آینده خود و خانواده خود را به امید افزایش سرمایه و راحتی و رفاه خانواده به صحبت های مشاور خود می سپارد. از همین روی مشاور باید راه های متفاوت سرمایه گذاری در اتریش را بداند و انواع سرمایه گذاری را که موجب اخذ اقامت اتریش می گردد بشناسد. مشاور باید بداند که چه نوع سرمایه گذاری آثار اقامتی به همرا ندارد، چه سرمایه گذاری در کوتاه مدت سود دهی دارد و چه نوع سرمایه گذاری نیاز به زمان بیشتری برای حصول نتیجه مطلوب می باشد. همچنین از انواع شرکت ها در اتریش، میزان سرمایه اولیه هر یک از این شرکت ها و طرح تجاری مورد نیاز برای شرکت ها آگاهی داشته باشد.

سرمایه گذاری در کشور اتریش

مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

لازمه مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج، آگاهی از قوانین ازدواج در اتریش برای اتباع خارجی می باشد. مشاور باید بداند که شخصی که در اتریش اقامت دارد و قصد ازدواج با یک نفر خارج از اتریش را دارد باید چه خصوصیاتی از نظر نوع اقامت در اتریش داشته باشد و از میزان درآمدی که در اتریش باید داشته باشد، مسکنی که در آن زندگی می کند و نوع دعوتنامه ای که باید برای همسر خود ارسال نماید آگاهی داشته باشد و مسیر مشخص را به وی نشان دهد.

مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تولد فرزند

لازمه مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق فرزند این است که مشاور از قوانین جاری در اتریش در رابطه با پیروی از قاعده خون یا قاعده خاک اطلاع داشته باشد و استثنائاتی که ممکن است این دو قاعده نسبت به یکدیگر داشته باشند را بداند. وضعیت طفلی که در خاک اتریش از افراد خارجی متولد می شود را بداند و همچنین هرگاه یک فرد اتریشی در خارج از اتریش طفلی به دنیا بیاورد بر آثار اقامتی که برای وی در اتریش به دنبال دارد را تسلط داشته باشد.

مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

در مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی باید در ابتدا شخص مشاوره گیرنده از خطراتی که مسیر پناهندگی چه از لحاظ روحی چه از نظر جسمی و مادی به دنبال دارد آگاه شود و مشاور با بررسی شرایط فرد بهترین مسیر مهاجرتی شخص را در پنج روش دیگر به وی معرفی نماید و اگر شخص در هیچ یک از روش های دیگر شانسی برای مهاجرت نداشت وی را از مهاجرت از طریق پناهندگی نهی کند. از سوی دیگر بایستی از قوانین جاری در اتریش در قبال پناهندگان اطلاع داشته و بداند که کشور اتریش عضو کنوانسیون های پناهندگی صادر شده می باشد و این کشور چه سیاست هایی را در خصوص پناهندگان اجرا می نماید.

مشاوره مهاجرت به اتریش و شرایط مشاور

مشاوره مهاجرت به اتریش را شخصی که اطلاعات کافی در خصوص مهاجرت دارد باید ارائه نماید. شخص مشاور بایستی از خصوصیات متعددی چه از لحاظ ظاهری، اخلاقی و علمی برخوردار باشد. در ادامه به برخی از خصوصیات یک مشاور می پردازیم.

 • متانت
 • صبوری
 • آراستگی ظاهری
 • با ادب بودن
 • رتبه بالای علمی
 • به روز بودن
 • اعتماد به نفس
 • پیرو آداب معاشرت

علاوه بر خصوصیاتی که مطرح شد شخص مشاور در ابتدای مشاوره موظف است تا صحبت شخص مشاوره گیرنده را به دقت گوش دهد و در ابتدا آرامش و اطمینانی در وی به وجود آورد تا فضای مشاوره بدون تنش باشد.

شخص مشاوره دهنده باید دانش آموخته علم مهاجرت بوده و از به روز ترین قوانین کشورها اطلاعات کافی داشه باشد. مشاور بایستی در خصوص مهاجرت به اتریش به افراد متقاضی از روش های مختلف مهاجرتی به اتریش آگاهی های لازم را ارائه نماید و اگر فرد شرایط مهاجرت به اتریش را نداشت در خصوص مهاجرت وی به سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا مهاجرت به کانادا، مهاجرت به استرالیا و … اطلاعات کافی را ارائه نماید تا فرد متقاضی بتواند با دید باز در انتخاب مسیر مهاجرت خود عمل نماید.  

مشاوره مهاجرت به اتریش و استفاده از رسانه های ارتباطی جدید

مشاوره مهاجرت به اتریش باید برای همه افراد متقاضی در هر جایی که حضور دارند صورت پذیرد یعنی اینکه فرد متقاضی جهت اخذ مشاوره مجبور به تردد های طولانی و پر هزینه نباشد و این امر فقط از این طریق میسر است که فرد مشاور با علوم ارتباطی جدید آشنایی داشته و بستر لازم برای ایجاد ارتباط با همه افراد فراهم نماید. با توجه به سبک زندگی امروزی بسیاری از افراد زمان لازم را حتی در شهر خود نیز ندارند تا برای انجام مشاوره مهاجرت به اتریش به دفتر کار مشاور تردد نمایند و برای انجام مشاوره نیاز دارند تا از طریق نرم افزار های ارتباطی که در بستر اینترنت فراهم است بهره لازم را برده و بتوانند با مشاور خود در ارتباط باشند. از همین روی مشاور باید زیرساخت های لازم را برای انجام مشاوره های غیر حضوری مانند استفاده از نرم افزار اسکایپ فراهم نماید تا فرد مشاوره گیرنده با فراغ بال و در منزل و محل کار نشسته و مشاوره دریافت نماید و هزینه های خود را کاهش دهد.

مشاوره مهاجرت به اتریش 2 مشاوره مهاجرت به اتریش

مشاوره مهاجرت به اتریش و سابقه کار مشاور در خصوص اتریش

مشاوره مهاجرت به اتریش را افرادی که سابقه کار در خصوص امور مهاجرت دارند و در این راه موفقیت های فراوانی کسب نموده اند بهتر می توانند برگزار نمایند. سابقه کاری مشاور و علاوه بر آن تعداد ویزاهایی که در طول فعالیت خود در خصوص کشور اتریش و سایر کشورها کسب نموده است، می تواند از نظر شخص مشاوره گیرنده بسیار موثر باشد. یکی دیگر از مواردی که می تواند از نظر شخص مشاوره گیرنده موثر باشد نوع ارتباط شخص مشاوره دهنده با وکلای بین المللی سایر کشورها و تعامل بین آنها باشد. چرا که در برخی از کشورها امور مهاجرتی فقط باید با وکلای همان کشور انجام شود و این ارتباط می تواند در موفقیت افراد متقاضی مفید باشد.

همیشه در تجارت و کسب و کار یکی از بهترین تبلیغات، آن نوع است که مشتری های قبلی در خصوص فرد چه می گویند. در خصوص مشاوره مهاجرت به اتریش نیز این قانون صادق است و اگر یک مشاوره درست و علمی و با رعایت کامل اصول مشاوره صورت پذیرد قطعاً شخص مشیر خود بلندگوی تبلیغاتی مشاور می گردد.

حال به تمامی خصوصیات فوق این نکته را بیافزاییم که شخص مشاور خود تحصیل کرده اتریش بوده و در این کشور زندگی کند. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش با 15 سال سابقه کار در امور مهاجرتی این افتخار را دارد تا با بهره گیری از مشاوران خبره و دارای تحصیلات عالی در علم حقوق بین الملل و گذراندن دوره های تخصصی در خصوص مهاجرت با بیش از 47000 ویزای موفق برای افراد متقاضی در خدمت افراد بوده و همواره با توجه به صفحات مجازی این موسسه می توانید به ویزاهایی که موفق به دریافت آن شده است نگاهی بیاندازید و صحبت های مراجعین این موسسه را که در خصوص رضایت از مشاوره های انجام شده در این موسسه صورت گرفته است ملاحظه فرمایید. تعامل خوب و موثری که این موسسه با وکلای سطح اول اروپا دارد این امکان را دارد تا بدون ایجاد محدودیت برای یک کشور خاص بتواند خدمات مشاوره مهاجرت به اتریش و سایر کشورها را ارائه نماید.

موسسه حقوقی ملک پور با تولید فیلم های آموزشی مفید و کاربردی در خصوص مهاجرت فضای لازم را برای متقاضیان مهاجرت به اتریش و سایر کشورها فراهم آورده است و علاوه بر مهاجرت، در حوزه های موفقیت و زندگی بهتر نیز قدم های موفقی برداشته است. در ادامه به محصولات ویدئویی این موسسه اشاره می نماییم.

ویزاها و مصاحبه های موکلین

مشاوره مهاجرت به اتریش توسط موسسه MIE اتریش

مشاوره مهاجرت به اتریش یکی از تخصصی ترین خدماتی است که توسط موسسه MIE اتریش و دفاتر همکار این موسسه در ایران و سایر نقاط جهان ارائه می گردد. مشاورین موسسه MIE اتریش با صبوری و متانت به شرایط مراجعین گوش فرا داده و بهترین مسیر مهاجرتی افراد را با تکیه بر جایگاه علمی بالایی که از آن برخوداراند به متقاضی ارائه می نمایند. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش با توجه به مشغله ای که در زندگی امروزه برای افراد وجود دارد امکان ارائه مشاوره غیر حضوری از طریق نرم افزار اسکایپ را برای مخاطبین خود فراهم آورده و افراد می توانند در هر جای جهان که حضور داشته باشند از طریق این نرم افزار با کارشناسان موسسه در اروپا یا سایر نقاط جهان تماس گرفته و مشاوره کامل و دقیق اخذ نمایند. مشاورین این موسسه پس از طی کردن دوره های آموزشی تخصصی که توسط آقای دکتر امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی مقطع دکتری در اروپا، ارائه می گردد و بعد از قبولی در آزمون این دوره که بسیار دقیق و علمی برگزار می شود اجازه ارائه مشاوره مهاجرت به اتریش و سایر کشور ها را دارند. موسسه حقوقی ملک پور با گستردگی نوع خدماتی که ارائه می دهد و راه های ارتباطی متنوعی که برای ایجاد ارتباط با متقاضیان خود فراهم آورده است بسترهای لازم را برای ارائه مشاوره مهاجرت به اتریش برای مراجعین خود پی ریزی نموده و علمی ترین و کاربردی ترین خدمات مشاوره ای را برای کشور اتریش و سایر کشورها در سطح خاورمیانه ارائه می دهد. جهت برقراری ارتباط با کارشناسان این مؤسسه می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

ارتباط با ما
مشاوره مهاجرت به اتریش و سخن پایانی

مشاوره مهاجرت به اتریش در این مقاله مورد نقد و بررسی قرار گرفت. شرایط یک مشاور موفق و تحصیل کرده عنوان شد و مطرح گردید که یک مشاوره باید در چه فضایی انجام شود. آشنایی با راه های ارتباطی جدید و تحصیلات یک مشاور عنوان شد. بهترین مشاوره مهاجرت به اتریش وقتی برگزار می گردد فرد مشاوره گیرنده با خیالی آسوده و مطمئن حضور پیدا کرده باشد تا بتواند بهترین تصمیم را برای آینده خود بگیرد. مشاوره مهاجرتی بایستی صادقانه و علمی بوده و تمامی زوایای موجود در مهاجرت به افراد توضیح داده شود. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش این افتخار را دارد تا در خصوص مشاوره مهاجرت به اتریش در بهترین سطح مشاوره ای خدمات لازم را به متقاضیان محترم ارائه نماید شما عزیزان می توانید با تماس با مشاورین موسسه مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید و یا پرسش های خود را در انتهای همین مقاله در قسمت دیدگاه پرسیده و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت دارید.