مشاوره مهاجرت به آلمان و بررسی آن

مشاوره مهاجرت به آلمان، روش های اخذ مشاوره مهاجرت به آلمان، انواع روش های مهاجرت به آلمان، معیارهای سنجش یک مشاوره معتبر در باب مشاوره مهاجرت به آلمان و مواردی از این دست در این مقاله مورد بررسی دقیق و علمی می گردد. آیا از روش های مهاجرت به آلمان اطلاعات کافی دارید؟ برای داشتن یک مشاوره مهاجرت به آلمان از چه طریقی می توان اقدام نمود؟ یک مشاوره مهاجرت به آلمان تا چه میزان می تواند معتبر و علمی باشد؟ در چه دفاتر مهاجرتی میتوان مشاوره مهاجرت به آلمان دریافت نمود؟ برای دریافت پاسخ این سوالات و سوالات مشابه تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله سعی بر این گشته تا تمامی نکات مهم در باب مشاوره مهاجرت به آلمان مورد بررسی دقیق و جامع قرار گیرد.

لازم به ذکر است که شما عزیزان همواره می توانید برای اخذ اطلاعات بیشتر و تکمیلی در باب مشاوره مهاجرت به آلمان و انواع روش های مهاجرت به آلمان و اطلاعات جامع مهاجرتی به بیش از 70 کشور دنیا به وبسایت معتبر موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش مراجعه فرمائید و از اطلاعات مفید و به روز و جامع مطالب آن بهره ببرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان و جامع مشاوران با تجربه و حاذق بهره مند گردید. می توانید برای دریافت اطلاعات تماس با دفاتر موسسه به روی لینک زیر مراجعه فرمائید.

 • مشاوره مهاجرت به آلمان و شرایط عمومی آن
 • مشاوره مهاجرت به آلمان و معرفی مؤسسه حقوقی ملک پور
 • مشاوره مهاجرت به آلمان و سابقه کاری مؤسسه حقوقی ملک پور
 • مشاوره مهاجرت به آلمان و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور
 • مشاوره مهاجرت به آلمان از طریق کار
 • مشاوره مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل
 • مشاوره مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری
 • مشاوره مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج
 • مشاوره مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مشاوره مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی
 • مشاوره مهاجرت به آلمان و مشاوره اسکایپ
مشاوره مهاجرت به آلمان مشاوره مهاجرت به آلمان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مشاوره مهاجرت به آلمان و شرایط عمومی آن

آلمان، این کشور زیبا با مساحت357,386 کیلومتر مربع در غرب قاره اروپا قرار دارد و پایتخت آن شهر فوق العاده و زیبای برلین می باشد. این کشور با جمعیت 82 میلیون نفر پر جمعیت ترین کشور اروپا به شمار می آید. این کشور از سمت شمال با کشور دانمارک و از سمت جنوب با کشورهای اتریش و سوئیس و از سمت غرب با کشورهای هلند، بلژیک، فرانسه و لوگزامبورگ و از سمت شرق با کشورهای جمهوری چک و لهستان همسایه است. واحد پول رسمی آلمان یورو و زبان رسمی این کشور آلمانی می باشد. بالغ بر 70% مردم این کشور مسیحی هستند و درصدهای دیگر را مسلمانان، یهودیان و دیگر ادیان تشکیل می دهند. آلمان دارای 16 ایالت می باشد و هر ایالت دارای یک دولت است و بر اساس سازمان داخلی خود مدیریت می شود. این کشور لقب صنعتی ترین کشور اروپا را دارد و مردمش بسیار قانونمند هستند.

کشور آلمان به دلیل سطح کیفیت بالای زندگی و نرخ بیکاری پائین و نظم و قانون و امنیت و رفاه اجتماعی همواره مورد توجه مهاجران بوده و هست و 12 میلیون نفر از جمعیت آلمان را مهاجرین تشکیل می دهند. آلمان دومین کشور محبوب مهاجران در جهان به شمار می آید، از این رو راه های مهاجرت به آلمان باید توسط یک فرد متخصص برای متقاضیان شرح داده شود تا متقاضیان مهاجرت به آلمان بتوانند از بهترین طریق علمی با همراهی یک وکیل مهاجرتی اقدام به امر مهاجرت کنند و در این راه با شکست مواجه نشوند. طرق و روش های مهاجرت به آلمان امری است بسیار تخصصی که توسط مشاوران حقوقی با تجربه و با علم بالا می تواند به متقاضیان مهاجرت به آلمان در یک جلسه مشاوره مهاجرت به آلمان با توجه به شرایط فرد متقاضی مورد بررسی علمی قرار گیرد و مناسب ترین روش به فرد متقاضی معرفی گردد.

german مشاوره مهاجرت به آلمان

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب مهاجرت به آلمان

audio مشاوره مهاجرت به آلمان

مشاوره مهاجرت به آلمان و معرفی مؤسسه حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور، با مدیریت جناب آقای دکتر ملک پور، وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق بین الملل در دانشگاه وین، بیش از 15 سال است که در زمینه امور مهاجرتی به بیش از 70 کشور دنیا فعالیت موفق دارد و بی شک موسسه حقوقی ملک پور یکی از معتبرترین موسسات حقوقی در امر مهاجرت، نه تنها در ایران بلکه در خاوره میانه به شمار می آید. این موسسه با داشتن 8 دفتر فعال در اقصی نقاط جهان در کشورهای اتریش، بلاروس، کانادا و ایران همواره در خدمت متقاضیان مهاجرت به مقاصد مختلف مهاجرتی می باشد و با هدف ارائه بهترین، علمی ترین و منحصر به فرد ترین خدمات به فعالیت مشغول می باشد و در زمینه ارائه مشاوره های علمی مهاجرت به کشورهای جهان و مشاوره مهاجرت به آلمان خدمات برجسته ای برای ارائه دارد.

جناب آقای دکتر ملک پور در دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور در شهر وین در اتریش حضور دارند و مدیریت تمامی دفاتر تحت نظر ایشان می باشد. این موسسه نه تنها در امر مشاوره مهاجرت بلکه در زمینه تمامی مراحل مهاجرت و اخذ ویزاهای گوناگون دارای موفقیت های چشمگیری می باشد. برای بهره جستن از یک جلسه مشاوره مهاجرت به آلمان به صورت کاملا تخصصی و علمی توسط مشاورین با تجربه و آموزش دیده تحت نظر جناب آقای دکتر ملک پور می توانید با این موسسه از طریق مراجعه به صفحه ی ارتباط با ما در وبسایت موسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار کنید و پس از مشاوره و سپردن امور مربوط به مهاجرت خود به تیم حرفه ای موسسه حقوقی ملک پور از کسب اطمینان و آرامش در تمامی مراحل پروسه مهاجرت خود لذت ببرید.

رزومه دکتر امیر محمد ملک پور

مشاوره مهاجرت به آلمان و سابقه کاری مؤسسه حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور در زمینه اخذ انواع ویزاهای آلمان، صاحب سابقه درخشان و موفقی می باشد. این موسسه تمامی پرونده های موکلین متقاضی مهاجرت به آلمان را از طریق ارتباط با وکیل معتبر آلمانی که از تمامی قوانین به روز مهاجرتی کشور آلمان آگاه است پیش می برد و هر روز سربلند تر و موفق تر از دیروز به فعالیت خود ادامه می دهد. برای آگاهی از سوابق درخشان این موسسه میتوانید به صفحه ویزاها و مصاحبه های موکلین در وبسایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه فرمائید و گواه این امر را نظاره گر باشید.

دفتر حقوقی ملک پور

مشاوره مهاجرت به آلمان و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

مشاوره مهاجرت به آلمان یک امر بسیار تخصصی است که توسط مشاورین ارشد و حقوقی موسسه حقوقی ملک پور به متقاضیان مهاجرت به آلمان ارائه می شود. در جلسه مشاوره مهاجرت به آلمان پس از بررسی شرایط فرد متقاضی تمامی طرق مهاجرت به آلمان از قبیل کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و غیره برای فرد متقاضی به صورت جامع و کامل شرح داده می شود و در نهایت بهترین روش به متقاضی پیشنهاد داده می شود. لازم به ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور در تمامی زمینه های مهاجرت به آلمان فعالیت دارد و قادر است تمامی روش های مهاجرت به آلمان را با تسلط کامل بر تمامی قوانین به روز مهاجرتی آلمان به سرانجام برساند.

مشاوره تخصصی

مشاوره مهاجرت به آلمان از طریق کار

نرخ بیکاری در کشور آلمان 3.2% است. این درصد به این معنی می باشد که میزان کار در این کشور بسیار بالا است و تعداد افرادی که بیکارند بسیار پائین. همین امر سبب شده است که بسیاری از افراد در صدد مهاجرت به آلمان و کار در این کشور باشند. برای اخذ ویزای کار در این کشور باید از سمت یک کارفرما پیشنهاد شغلی داشت که برای متقاضیانی که از خارج از آلمان اقدام به یافتن کارفرما و کار مناسب برای خود میکنند امری است تقریبا مشکل. کشور آلمان به دلیل نیاز به نیروی کار ماهر، ویزایی به نام ویزای جست و جوی کار به متقضایان کار در این کشور ارائه می دهد.

بدین صورت که فرد اگر سابقه کاری قابل قبولی در زمینه رشته تحصیلی اش داشته باشد و در سن مناسبی باشد، می تواند برای اخذ این ویزا اقدام نماید و اجازه دارد برای مدت محدودی با یک ویزای یک بار ورود به این کشور وارد شود و به امر جست و جوی کار بپردازد و پس از یافتن شغل مناسب اقامت کاری خود را اخذ نماید. البته این امر مستلزم دارا بودن شروطی از قبیل آشنایی با زبان آلمانی و غیره می باشد. شما عزیزان می توانید با یک جلسه مشاوره مهاجرت به آلمان از تمامی این شروط و قوانین ویزای جست و جوی کار آلمان آگاهی یابید.

مشاوره مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

در نظام تحصیلی آلمان کودکان از سن 6 سالگی به مدرسه می روند و پس از گذارندن 4 تا 6 سال دوره دبستان برای ورود به دوره تحصیلی بعدی آماده می شوند. پس از دبستان 5 دوره مختلف برای انتخاب وجود دارد که از ایالتی تا ایالت دیگر متفاوت است. این دبیرستان ها خدمات متفاوتی را به دانش آموزان ارائه میدهند. از قبیل آمادگی آن ها برای ادامه تحصیل در رشته های پزشکی، آموزش زبان های گوناگون، آموزش دوره های فنی همراه با کارآموزی و غیره. تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی در موسسات دولتی در آلمان به صورت رایگان می باشد. مدارس و دانشگاه های دولتی آلمان از کیفیت بسیار بالای سطح آموزشی برخوردار می باشند. در لیست 100 دنشگاه برتر جهان در سال 2019 نام 3 دانشگاه آلمان نیز به چشم میخورد. سطح بالای آموزش و رایگان بودن تحصیل در آلمان سبب شده است که بسیاری از افراد ادامه تحصیل در آلمان را برای آینده خود و یا فرزندانشان انتخاب نمایند.

لازم به ذکر است تحصیل در مدرسه ها و دانشگاه های دولتی به زبان آلمانی به صورت رایگان می باشد. در صورت تمایل به تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان میتوان برای مدارس و یا دانشگاه های خصوصی و بین المللی اقدام نمود. در صورتی می توان در دانشگاه های رایگان و دولتی این کشور تحصیل کرد که فرد متقاضی قبولی آزمون سراسری و یا اشتغال به تحصیل از دانشگاه های سراسری ایران را داشته باشد و برای ورود به دانشگاه در بعضی از رشته ها باید یک آزمون ورودی به زبان آلمانی بدهد. برای این امر فرد باید دانش زبان آلمانی را داشته باشد. از معروف ترین و معتبرترین دانشگاه های دولتی آلمان که دانشجویان بین المللی نیز می توانند در این دانشگاه ها مشغول به تحصیل شوند می توان به دانشگاه Humboldt University در شهر برلین و Ludwig Maximilian University در شهر مونیخ نام برد. هزینه تحصیل در آلمان در دانشگاه های خصوصی به زبان انگلیسی سالیانه به طور میانگین 16 تا 20 هزار یورو می باشد که بسته به رشته، دانشگاه و شهر متغیر است.

از معتبرترین دانشگاه های خصوصی آلمان میتوان به دانشگاه های

 • CODE University of Applied Sciences
 • Munich Business School
 • Otto Beisheim School of Management
 • EBC Hochschule

اشاره نمود. موسسه حقوقی ملک پور قادر به اقدام و اخذ پذیرش از مدرسه ها و دانشگاه های دولتی و خصوصی در کشور آلمان است و سابقه درخشانی در این امر دارد. با مشاوره مهاجرت به آلمان از طریق موسسه حقوقی ملک پور می توانید از جزئیات این امر آگاه شوید و در بهترین مدرسه ها و دانشگاه های آلمان به ادامه تحصیل بپردازید.

مشاوره مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق انواع روش های سرمایه گذاری از قبیل خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی، راه اندازی کسب و کار امکان پذیر است. برای خرید ملک در این کشور حداقل میزان سرمایه 250 هزار یورو مورد نیاز است و البته برای اخذ اقامت از طریق این روش شروط دیگری نیز وجود دارد. هزینه ثبت شرکت در کشور آلمان نیازمند هزینه زیر 10 هزار یورو می باشد ولی این شرکت باید سرمایه اولیه حداقل 25 هزار یورو دشته باشد تا منجر به اقامت گردد. متقاضیان می توانند با توجه به شرایطشان از هر یک از این روش ها توسط وکیل اقدام نمایند. هر کدام از این روش ها قوانین حقوقی مخصوص به خود را دارند. به طور مثال متقاضیان ثبت شرکت در آلمان حتما باید یک فرد آلمانی را در شرکت خود استخدام نمایند. این کوچک ترین مثال از قوانین سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت است.

بزرگ ترین ترس یک سرمایه گذار خارجی، ترس از دست دادن سرمایه اش است. متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری با استفاده از هر یک از روش های ذکر شده، حتما باید یک مشاوره مهاجرت به آلمان به صورت کاملا تخصصی و علمی با یک مشاور حقوقی مجرب داشته باشند تا بتوانند درست ترین روش و بهترین کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند و با انتخاب مسیر اشتباه منجر به از دست دادن سرمایه خود نشوند. در سال های اخیر، سرمایه گذاری در آلمان امر بسیار مشکلی مخصوصا برای ایرانیان گردیده است ولی سرمایه گذاری در کشورهای همسایه آلمان، مانند اتریش در حال حاضر یکی از بهترین راه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. یک مشاور مهاجرتی که علم بالا و به روزی دارد از تمامی قوانین بین المللی به روز دنیا آگاه هست و در یک جلسه مهاجرت به آلمان تمامی مزایا و معایب سرمایه گذاری در آلمان برای فرد به طور دقیق شرح داده می شود.

مشاوره مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

ازدواج با یک تبعه آلمانی، یکی از راه های ورود به آلمان و مهاجرت به آلمان است. تابعیت آلمان از طریق ازدواج، به فرد اعطا می شود. بدین صورت که اگر فردی با یک تبعه آلمانی ازدواج کند در صورتی که ثابت شود این ازدواج صوری نیست و قانونی است و فرد توانایی ساپورت مالی همسرش را دارد، به وی در ابتدا اقامت همراه با اجازه کار و تحصیل داده می شود و پس از سه سال زندگی و اثبات شدن صوری نبودن ازدواج، می تواند درخواست پاسپورت آلمان را بدهد.

ازدواج صوری امری است که اخیرا در زمینه مهاجرت و اخذ تابعیت آلمان، توسط کلاهبرداران و سودجویان باب شده است و این افراد با دادن وعده های دروغین به افراد متقاضی مهاجرت به آلمان، اقدام به دریافت مبلغ های هنگفتی می نمایند و از آن ها سوء استفاده می کنند، در حالی که از ازدواج با یک تبعه آلمانی خبری نیست. در صورتی که با دریافت یک تایم مشاوره مهاجرت به آلمان از یک موسسه معتبر حقوقی، میتوان راه های قانونی را شناسایی و انتخاب و از راه های قانونی اقدام کرد و راه کلاهبرداری و سودجویی را بر روی اینگونه افراد بست.

مشاوره مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت از طریق تولد

کشورهای جهان از دو سیستم بین المللی تابعیت در جهان پیروی می کنند. سیستم خاک و سیستم خون. سیستم خاک به این موضوع اشاره دارد که اگر فردی در قلمرو خاک کشوری (اعم از هواپیماها و کشتی های آن کشور) متولد شود، تابعیت آن کشور را بدون توجه به تابعیت والدین اش اخذ می نماید، ولی سیستم خون بیانگر این موضوع است که فرد متولد شده، با توجه به تابعیت پدر و مادرش، تبعه ی کشوری می شود که والدینش تابعیت اش را دارند.

بسیاری از کشورهای جهان از سیستم خون پیروی می کنند و کشور آلمان نیز اینگونه است. یعنی فرزندی که در آلمان متولد می شود تنها در صورتی تابعیت این کشور را اخذ می نماید که پدر و یا مادرش و یا هر دو تابعیت آلمانی داشته باشند. بسیاری از افراد در این تفکر هستند که با تولد فرزندانشان در آلمان به اقامت و یا تابعیت این کشور دست یابند. با توجه به توضیح داده شده، این تفکر، تفکر اشتباهی است و از این طریق نمی توان به این مهم دست یافت و اخذ تابعیت و اقامت آلمان، از طریق والدین به فرزند انتقال داده می شود.

مشاوره مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی، مسیری است بسیار پر خطر و نا امن و اشتباه ترین انتخابی است که فردی در زندگی خود می تواند مرتکب گردد. بسیاری از افراد خود را به هر طریقی بدون اطلاع از قوانین به روز حقوقی بین المللی به این کشور می رسانند و گاهاً سال های زیادی را در این کشور بدون داشتن اجازه کار و یا تحصیل و در بدترین وضعیت ممکن سپری میکنند و حتی در بسیاری از موارد پس از سال ها تحمل سختی به کشور خود بازگردانده می شوند. پناهندگان در کشور آلمان مجبور به زندگی در کمپ های پناهندگی بسیار شلوغ و با کمترین امکانات اولیه زندگی در کنار بسیاری از پناهندگان دیگر از هر ملیتی، هستند و بسیاری از آن ها دچار افسرگی می شوند.

اکثر این کمپ ها از حداقل بهداشت و نظافت برخوردار نیستند و پناهجویان در فضاهایی بسیار کوچک مجبور به زندگی در کنار هم هستند. مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی در جلسات مشاوره مهاجرت به آلمان، به هیچ عنوان از سمت مشاورین موسسه حقوقی پور به هیچ فردی پیش نهاد داده نمی شود و عنوان این موضوع در این مقاله تنها از جهت آگاهی افراد از این روش پر خطر و اشتباه می باشد. این مقاله با موضوع مشاوره مهاجرت به آلمان، صرفا برای انتشار در وبسایت رسمی موسسه حقوقی ملک پور تهیه گردیده است و هرگونه کپی برداری از آن مجاز نیست.

مشاوره مهاجرت به آلمان و مشاوره اسکایپ

موسسه حقوقی ملک پور همواره در ارائه طرح ها و خدمات جدید و نوین و منحصر به فرد، در جهت رفاه حال متقضیان امر مهاجرت، پیشواز بوده و با ارائه طرحی جدید در زمینه خدمات مشاوره با مشاورین مجرب و حاذق مستقر در اروپا و کشورهای گوناگون جهان به صورت آنلاین در خدمت متقاضیان گرامی با هدف ارائه بهترین سرویس و خدمات می باشد. مشاوره مهاجرت به آلمان توسط مشاورین مستقر در اروپا، توسط موسسه حقوقی ملک پور به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری اسکایپ قابل ارائه است و برای رسیدن به این مهم می توانید با تماس مستقیم با دفتر مرکزی اتریش و یا دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در ایران تماس حاصل فرمائید و برای امر مشاوره مهاجرت به آلمان از طریق اسکایپ اقدام نمائید. هم چنین می توانید با مراجه به وبسایت موسسه حقوقی ملک پور و مراجعه به صفحه درخواست مشاوره رایگان از طریق واتس اپ اطلاعات خود و شماره تماس واتس اپ خود را اعلام نمائید و مشاورین مستقر در اروپا در کمترین زمان ممکن برای امر مشاوره رایگان با شما تماس خواهند گرفت.

دریافت مشاوره رایگان از طریق واتس اپ
مشاوره مهاجرت به آلمان و سخن پایانی

وکیل مهاجرت در اهواز، خدمات دفتر مهاجرت در اهواز، راه های شناخت وکیل مهاجرت در اهواز و دلیل های اعتماد به وکیل مهاجرت در اهواز در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار گرفت. توضیح داده شد که وکیل مهاجرت در اهواز با همکاری وکلای بین المللی توانایی بسیار بالایی برای اقدام به مهاجرت در بیش از 70 کشور دنیا را داراست و وکیل مهاجرت در اهواز با تیم مشاورین آموزش دیده و مسلط و حرفه ای و ارائه صادقانه و دلسوزانه خدمات به متقاضیان مهاجرت مورد اعتماد ترین و خوش سابقه ترین در امر مهاجرت می باشد و وکیل مهاجرت در اهواز با همکار مستقل موسسه حقوقی ملک پور این موسسه پرآوازه و خوش سابقه بودن در ایران مهر تائیدی بر تمامی موارد ذکر شده میزند. همواره می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به وب سایت جامع و کامل موسسه حقوقی ملک پور مراجعه فرمائید و با خواندن مقاله های به روز و معتبر اطلاعات خود را در زمینه مهاجرت افزایش دهید و هم چنین می توانید با طرح سوال های خود از پاسخ مشاورین یا تجربه این موسسه بهره مند گردید و یا با ارائه دیدگاه ها و نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری بفرمائید.