مشاوره مهاجرتی آنلاین، آنچه باید بدانید!

این مقاله برای افرادی تهیه شده است که، برای دریافت مشاوره تخصصی آنلاین با آقای ملک پور، مدیریت محترم مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش، وقت مشاوره رزرو کرده اند و می خواهند بالاترین راندمان را از زمان مشاوره داشته باشند. نکات بسیار مهمی در ادامه مطرح می شود که توجه به آن ها پیش از شرکت در جلسه مشاوره می تواند به شما کمک شایانی نماید. اگر پیش از جلسه مشاوره با مدیریت محترم مؤسسه، آقای ملک پور، نکات ذکر شده در این نوشتار مطالعه نشود، راندمان و تأثیر مورد انتظار از جلسه مشاوره را کسب نخواهید کرد و سوالات بی پاسخ زیادی برای شما باقی خواهد ماند. مدت زمان این مشاوره تخصصی 60 دقیقه می باشد که معمولاً در رابطه با تصمیم گیری های مهمی همچون مهاجرت یا مباحث حقوقی می باشد. این نوشتار برای افرادی تهیه شده است که تمایل دارند در خصوص امور مهاجرت مشاوره تخصصی کسب نمایند.

احتمالاً برای شما نیز مهم است که بدانید چگونه از مشاوره با آقای ملک پور بیشترین استفاده را داشته باشید؟ برای مشاوره با ایشان فراهم آوردن مقدماتی الزامی می باشد که دیدن ویدئو رایگان زیر یکی از آن ها می باشد. 

مشاوره مهاجرتی آنلاین مشاوره مهاجرتی آنلاین، آنچه باید بدانید!

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با نکات مهم پیش از مشاوره تخصصی آنلاین

video مشاوره مهاجرتی آنلاین، آنچه باید بدانید!

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با نکات مهم پیش از مشاوره تخصصی آنلاین

audio مشاوره مهاجرتی آنلاین، آنچه باید بدانید!

نکات ارائه شده در این ویدئو، در ادامه این مقاله نیز بیان گردیده است. شما برای این مشاوره هزینه می پردازید و مسیر زندگی خود را از این طریق انتخاب می کنید، بنابراین توجه به نکات موجود در این ویدئو و در ادامه این صفحه بسیار مهم می باشد.

 • نکته اول که توجه به آن الزامی می باشد این است که در صورتی که مشاوره تخصصی داشتید و سپس با مؤسسه قرارداد بستید، هزینه مشاوره از مبلغ پرداختی برای قرارداد کسر خواهد شد. اما در صورتی که دریافت مشاوره منجر به عقد قرارداد نگردد، این هزینه قابل بازگشت نمی باشد.

 • به دلیل درخواست های فراوان وقت های مشاوره تا حدود 3 تا 4 ماه آینده رزرو می باشد، بنابراین اگر در زمان مشخص شده برای مشاوره حضور نداشته باشید یا درخواست تغییر زمان را داشته باشید، زمان رزرو شده شما از دست می رود و هزینه پرداختی نیز به شما باز نخواهد گشت. البته در صورتی که از یک یا دو ماه قبل برای تغییر زمان مشاوره و انجام آن برای چند روز زودتر یا دیرتر، درخواست دهید، ممکن است این امر میسر شود. بنابراین خواهشمندیم برای تعیین زمان مشاوره حتما از پیش برنامه ریزی کنید.

 • خواهشمندیم در زمان مشاوره در مکانی حضور داشته باشید که از اینترنت مناسب برخوردار باشید، از آنجا که مشاوره به صورت صوتی و تصویری می باشد اگر دچار مشکل در سرعت اینترنت باشید، موفق نخواهید شد از جلسه به خوبی استفاده نمایید.

 • مشاوره از طریق لینک اسکایپ و یا از طریق لینک وبینار برگزار خواهد شد. لطفا پیش از شروع جلسه، لینک تماس را با کمک مشاوری که وقت مشاوره را برای شما رزرو نموده است بررسی کنید و کیفیت صدا و تصویر را تست نمایید.

 • لطفاً توجه داشته باشید که زمان مشاوره، 1 ساعت می باشد و گاهی تا 15 دقیقه یا بیشتر نیز به آن اضافه خواهد شد، که این زمان برای مشاوره در خصوص راهکارهای مهاجرت برای یک خانواده تعیین شده است و درخواست برای اخذ مشاوره در خصوص افراد دیگر و خانواده های دیگر، باعث بی نتیجه ماندن جلسه مشاوره خواهد شد.

 • لطفاً مقدمات را آماده کنید و دقیقاً در زمان تعیین شده تماس بگیرید. اما اگر پس از تماس شما، در صورت رضایت شما، تأخیری در برگزاری جلسه اعلام شد، با شما تماس گرفته خواهد شد و خواهشمندیم از تماس مجدد خودداری کنید.

 • خواهشمندیم پیش از شرکت در جلسه مشاوره در زمینه مهاجرت از منابع معتبر تحقیق کرده باشید. ویدئو های رایگان فراوانی در شبکه های اجتماعی و وبسایت های رسمی مؤسسه حقوقی ملک پور وجود دارد که مشاهده آن ها به شما توصیه می شود.

 • از آنجا که وقت مشاوره محدود می باشد، برای استفاده حداکثری از زمان مشاوره توصیه می کنیم از تعارفات و صحبت های حاشیه ای دوری کنید و تنها اعضای بزرگسال خانواده ای که وقت مشاوره را رزرو نموده اند، حضور داشته باشند. توجه داشته باشید که حضور کودکان در جلسه مشاوره می تواند باعث حواس پرتی و از دست رفتن زمان شما شود.

 • اطلاعات اصلی در خصوص شرایط شما در مشاوره پرسیده می شود که مهم ترین آن ها شامل سن، تحصیلات، دلیل تصمیم گیری برای مهاجرت، تعداد فرزندان و سن فرزندان می باشد. البته سن فرزندان تنها در صورتی که بیش از 15 سال باشند، دارای اهمیت می باشد.

 • خواهشمندیم در صورت تأهل حتماً زوجین، هر دو، در جلسه مشاوره حضور داشته باشند و هر شخص، شرایط خود از جمله سن، تحصیلات، شغل، سابقه کار، مهارت یا مدرک زبان و غیره را اعلام کند.

 • نکته مهم دیگر شرایط مالی متقاضیان می باشد، که توصیه می کنیم با دقت و صداقت اعلام شود. چرا که مشاهده شده به علت ارائه اطلاعات غلط، روش های بهتری که برای شخص امکان پذیر است، پیشنهاد نشده است، بنابراین برای برنامه ریزی درست و تصمیم گیری صحیح باید اموال منقول و غیر منقول خود را به درستی اعلام کنید.

 • مهم ترین نکته پیش از شرکت در جلسه مشاوره با آقای ملک پور، مشاهده ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می باشد. این ویدئو با فایل صوتی همراه می باشد، بنابراین حتی افرادی که مشغله فراوانی دارند، قادر خواهند بود در زمان های مختلف در طول شبانه روز، به نکات آموزشی آن گوش دهند. مسیر مهاجرت سختی ها و فراز و نشیب فراوانی به همراه دارد، بنابراین خواهشمندیم حتماً با تحقیق و تعمق در این مسیر گام گذارید. ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت به شما کمک خواهد کرد که مانند یک وکیل امور مهاجرت فکر کنید. 70 درصد از قیمت این ویدئو نیز به عنوان تخفیف از مبلغ مشاوره شما کسر خواهد شد. توصیه می کنیم این ویدئو را به همراه همسر و فرزندان خود ببینید. بسیاری از مباحث پایه ای در زمینه مهاجرت در وقت محدود مشاوره قابل بیان نیست و عنوان این مسائل در زمان مشاوره، کیفیت جلسه را پایین می آورد. شما باید با مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، اصول پایه ای را فراگرفته و به نقطه انتخاب رسیده باشید و در جلسه مشاوره بر روی انتخاب های شما تمرکز شود و به بحث و تبادل نظر گذاشته شود. شما می توانید این ویدئو را از لینک زیر تهیه کنید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
 • پیشنهاد ویژه ما به عزیزانی که با مؤسسه حقوقی ملک پور قرارداد می بندند، تهیه ویدئو هنر زندگی کردن است. طبق آمار، بین کسانی که این ویدئو را دیده اند و افرادی که این ویدئو را ندیده اند تفاوت های عمده ای وجود دارد. این ویدئو حال شما را به گونه ای تغییر می دهد که مسیر مهاجرت برای شما آسان می شود. طبق آمار عزیزانی که ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی کردن را دیده اند، در مسیر مهاجرت خود درمانده نشده اند. این محصول بی نظیر نیز از لینک زیر قابل تهیه می باشد. 

هنر زندگی کردن
 • توصیه می کنیم از گرفتن وقت های فوری که چند برابر هزینه دارد خودداری کنید و وقت نرمال رزرو کنید. در مدت زمانی که تا برگزاری جلسه مشاوره باقی است، توصیه می شود ویدئو های معرفی شده را مشاهده کنید و بدین ترتیب در زمان حضور در جلسه، مانند یک وکیل و مشاور مهاجرتی فکر کنید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با نحوه اتصال به وبینار برای شرکت در جلسه مشاوره

video مشاوره مهاجرتی آنلاین، آنچه باید بدانید!

مؤسسه حقوقی ملک پور از اعتماد شما عزیزان سپاس گزار است. برای رفاه حال متقاضیان عزیز و کاهش قیمت ها، مؤسسه حقوقی ملک پور تلاش می کند، تعداد دفاتر فیزیکی خود را کاهش دهد و به سمت ارائه خدمات و قرارداد های آنلاین بدون محدودیت مکانی رود. بنابراین این بستر برای شما عزیزان فراهم شده است که بدون محدودیت مکانی و با صرفه جویی چشمگیر در زمان خود، از خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور استفاده نمایید. رعایت نکات ارائه شده در این صفحه می تواند راندمان زمان مشاوره شما را چند برابر کند، امید است با بهره گیری از این نکات به نتیجه مطلوب مورد نظر خود دست یابید. مؤسسه حقوقی ملک پور برای همه شما عزیزان خواستار موفقیت و زندگی به همراه آرامش می باشد.