مزایای اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک در هنگام مهاجرت به اسپانیا 2018 و پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای سرمایه گذاری در اسپانیا و یا ثبت شرکت در اسپانیا و یا تمکن مالی در اسپانیا و یا خریدملک در اسپانیا و در نهایت شرایط اخذ اقامت اسپانیا چگونه است ؟ شرایط سرمایه گذاری در اسپانیا و یا کار در اسپانیا و قوانین سرمایه گذاری در اسپانیا چگونه است ؟ اگر شما متقاضی مزایای اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک هستید پیشنهاد می کنیم مطالب مندرج در این صفحه را مطالعه نمایید . همیشه مزایای اقامت اسپانیا از طریق خرید ملکدر نگاه افرادی که حقوق بین الملل خصوصی را خوب مطالعه کردند و از اخبار روز حقوق بین المللی دنیا با خبر هستند فقط یک امر حقوقی نا پایدار به حساب می آید . به این دلیل که با تغییر قوانین کشور اسپانیا تمامی مولفه های سرمایه گذاری در اسپانیا ممکن است تغییر پیدا بکند .

کشور پادشاهی اسپانیا عضو اتحادیه ی اروپا و کشورهای شینگن  بوده و داشتن اقامت اسپانیا شانس ساختن آینده ای روشن و زندگی بهتر در اروپا را فراهم می کند.اسپانیا دارای ۱۳ شهر که در فهرست میراث جهانی ثبت شده و از امنیت اقتصادی و سیاسی بالایی برخوردار است .

در سالهای قبل از ۲۰۰۰ بسیاری از کشورها ی اروپایی اقامت کشورخود را در ازای سرمایه گذاری و خرید ملک خارجیان در کشور خود به متقاضیان اعطاء می کرد ند از سال ۲۰۰۰ که اقتصاد اروپا دچار رکود شد بیشتر کشور ها ی اروپای تغییر رویه داده و سیاست اقامت از طریق خرید ملک را به سیاست کار آفرینی تغییر دادند .

ولی اقتصاد اسپانیا همچنان براساس سرمایه گذاری مبتنی است و در کنار جذب کار آفرینان کشورهای دیگر از سرمایه گذاری خارجیان در ملک هم استقبال می کند ، ابتدا اغلب مهاجران کشور اسپانیا را کشورهای  شرق آسیا و هندوستان تشکیل می دادند ، اما در سالهای اخیر ایرانیان نیز به اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در ملک  در اسپانیا علاقه ی زیادی نشان داده اند و تعداد مهاجران ایرانی به اسپانیا افزایش چشمگیری داشته است .

7 1 300x169 مزایای اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک

اسپانیا

 

 شرایط اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک :

برای اقامت از طریق خرید ملک در اسپانیا نیازی به مدرک زبان نیست

محدودیت سنی برای اقامت از طریق خرید ملک در اسپانیا مطرح نیست

برای اقدام به اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اسپانیا شخص باید مدارکی ارائه دهد که تمکن مالی برای تامین هزینه های خود و خانواده ی خود را بدون حمایت دولت اسپانیا دارد .

 ویزای طلایی چیست ؟  ویزای املاک یا ویزای طلایی در ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۳ در مجلس اسپانیا به تصویب رسید که براساس آن هر فرد با خرید یک ملک ۵۰۰ هزار یورو به بالا می تواند اقامت اسپانیا را دریافت کند نوع ملک می تواند خانه واحد تجاری زمین یا ترکیبی از هردو باشد .

 مراحل اقدام به خرید ملک در اسپانیا :

ابتدا متقاضی با یک ویزای توریستی سه ماهه وارد اسپانیا شده و در طول این سه ماه  پروسه ی خرید ملک را تا زمان ثبت سند ملک در دفتر اسناد رسمی بنام خود انجام می دهد که این مراحل عبارتند از استخدام یک وکیل و بازدید از املاک و مشاوره با وکیل جهت انتخاب ملک مورد نظر خود  ( ملکی که شخص جهت اخذ اقامت اسپانیاخریداری می کند اگر خانه باشد باید ارزش آن بیشتر از ۵۰۰ هزار یورو و متناسب با تعداد خانواده باشد مثلا اگر تعداد خانواده ۴ نفر باشد باید ملک خریداری شده حداقل دارای ۲ اتاق باشد ).

سپس با پرداخت بیعانه و عقد قرارداد ملک از یکی از دفاتر اسناد رسمی اسپانیا وقت رزرو می کند تا زمان روز تعیین شده در محضر وکیل متقاضی باید یک شماره شناسایی بنام nie از اداره ی پلیس دریافت نماید و نیز استعلامهایی از ادارات (دارایی – شهرداری – بانک و اداره ی آب و برق و ….) دریافت کرده همراه با قرارداد ملک در روز تعیین شده به دفتر اسناد رسمی ارائه دهد و متقاضی با پرداخت مابقی پول ملک سند ملک را به نام خود ثبت و دریافت می کند  سپس مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت و سند ملک را به سفارت اسپانیا ارائه داده یک کارت اقامت یکساله که همان کارت طلایی می باشد را دریافت می کند   پروسه ی اخذ اقامت یکساله معمولا ۳ تا ۶ ماه طول می کشد .

افراد برای خرید ملک می توانند بخشی از مبلغ خرید ملک را از دولت بصورت وام دریافت کنند ( برای اعتبار مالی متقاضی اقدام مناسبی نیست و توصیه نمی شود ) بعد از یکسال دارنده ی کارت اقامت همزمان با تمدید کارت  یکساله ی خود درخواست ویزا برای خانواده ی خود را نیز ارائه داده برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود ویزای اقامت دریافت می کند . برای فرزندان بالای ۱۸ سال نیز می تواند اقامت دریافت کند به شرطی که ثابت کند فرزند وی از نظر مالی وابسته به والدین خود می باشد .

کارت اقامت ابتدا به صورت یکساله صادر می شود که می تواند برای دو بار هرکدام به مدت ۲ ساله تمدید شود  در طول این مدت (اقامت موقت ) اشخاص از همه ی امکانات و مزایای شهروندان اسپانیا مثل تحصیل رایگان . خدمات پزشکی . حق کار و کسب درآمد و  … بهره مند خواهند بود .  شخص دارای ملک بعد از ۵ سال اقامت و به شرطی که ملک را در این مدت ۵ سال حفظ کرده باشد درخواست اقامت دائم داده و اقامت دائم اسپانیا را دریافت می کند مدت اخذ اقامت دائم که زمان انتظار اقامت گفته می شود ۳ ماه خواهد بود.

5 2 300x191 مزایای اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک

 

 مزایای اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک در اسپانیا :

داشتن حساب بانکی در اسپانیا و کشورهای اروپایی

دریافت ویزای شینگن و رفت آمد بدون ویزا به کشورهای اروپایی و کشورهای محدده ی شینگن

اجازه ی  کار و در اکثر کشورهای اروپایی  بدون محدودیت

برخورداری از حقوق شهروندی کشورهای اروپایی

بطور کلی مزایای اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک برای مهاجرت به اسپانیا گزینه ای مناسب است اما خطر ها و ریسک هایی دارد که اگر از قانون آگاهی نداشته باشید ممکن است تمام سمایه شما از دست برود و این برای شما یک سر افکندگی ایجاد کند. بنابر این جهت اینکه از طریق امن این پروسه انجام شود حتما با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس بگیرید و در خصوص مهاجرت به اسپانیا و شرایط مزایای اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک و یا کار در اسپانیا و قوانین سرمایه گذاری در اسپانیا و یا ثبت شرکت در اسپانیا و یا تمکن مالی در اسپانیا و یا خریدملک در اسپانیا و در نهایت شرایط اخذ اقامت اسپانیا مشاوره دریافت نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 پاسخ