مدارس شبانه روزی کانادا

مدارس شبانه روزی کانادا

مدارس شبانه روزی کانادا و تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا ۲۰۱۸ با چه شرایطی ممکن است ، هزینه مدارس شبانه روزی کانادا ۲۰۱۸  چه قدر است ، و تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا ۲۰۱۸ برای فرزندان ما چه قدر هزینه دارد ، برترین مدارس شبانه روزی کانادا ۲۰۱۸ کدامند ، مدارس شبانه روزی کانادا از چه سنینی دانش آموز خارجی میپذیرند ، آیا برای تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا فرزندان ما نیاز به داشتن کفیل دارند ، آیا خواهان مهاجرت به کانادا و تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا هستید ؟ آیا درباره مدارس شبانه روزی کانادا اطلاعاتی دارید ؟ شرایط مدارس شبانه روزی کانادا به چه صورت است ؟ چه افرادی می توانند در مدارس شبانه روزی کانادا تحصیل نمایند ؟ هزینه های تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا چگونه است ؟ موسسه ی حقوقی ملک پور ( همکار ام آی ای اتریش ) مقاله ای را در رابطه با مدارس شبانه روزی کانادا به نگارش درآورده است  ، لذا اگر در زمینه ی مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا و مدارس شبانه روزی کانادا سوالی دارید می توانید با تمامی دفاتر همکار  موسسه مشاوره ای MIE (با همکاری موسسه حقوقی ملک پور) تماس حاصل نموده و به صورت تخصصی و رایگان مشاوره ی تلفنی دریافت نمایید .

 

توضیح درباره روش های مهاجرت به کانادا

 

video مدارس شبانه روزی کانادا

سال تحصیلی در کانادا حدود ۱۰ ماه طول می کشد و به طور کلی به دو ترم تقسیم می شود. در کانادا سیستم آموزشی هر استان جدا است، که به این معنی است که هر استان دارای مقررات خاص خود و همچنین قوانین آموزشی مختص خود است.

مدارس شبانه روزی در کانادا در طول تعطیلات و تعطیلات آخر هفته طول می کشد. حتی دانشجویان بین المللی باید در این زمان دانشگاه را ترک کنند. اغلب دانشجویان بین المللی از طرف دیگر دانشجویان دعوت شده اند و از طریق زندگی در میان خانواده های کانادایی با شیوه زندگی در این کشور آشنا می شوند. مدارس شبانه روزی در کانادا خانواده های مهمان را برای این دوره معرفی می کنند. بعضی از مدارس حتی با سازمان های رسمی که این خدمات را ارائه می دهند، همکاری دارند. بعضی از مدارس شبانه روزی  کانادا همچنین برای پرداخت هزینه سفر به مناطق مختلف کشور به دانشجویان کمک هزینه می دهند.

فعالیت ها و تجهیزات در مدارس شبانه روزی در کانادا

به طور سنتی، مدارس شبانه روزی کانادایی به ورزش و هنر بهای زیادی می دهند. دوره های مختلفی برای انواع ورزش های مختلف وجود دارد و امکانات ورزشی دارای بالاترین استاندارد است. بسیاری از مدارس حتی رینک هاکی مختص خود را دارند و برخی نیز دارای استخر شنا می باشند. امکانات لازم برای فعالیت های مختلف در هنر و صنایع دستی، از جمله نقاشی، طراحی، مجسمه سازی و سفالگری تا عکاسی، فراهم شده است. بعضی از مدارس حتی دوره های رقص ارائه می دهند و در تقریبا تمام مدارس شبانه روزی دانشجویان می توانند در گروه های تئاتر شرکت کنند.

در مدارس شبانه روزی کانادایی اهمیت زیادی به محل اقامت داده نمی شود، اما خوابگاه ها تمیز و مرتب هستند و اغلب تنها دارای امکانات ضروری زندگی می باشند. با این وجود، مراقبت مطلوب همیشه تضمین شده است. در زمینه IT مدارس شبانه روزی کانادایی از مدارس سایر نقاط جهان پیشرفته تر هستند. در طول کلاس ها اغلب از کامپیوتر استفاده می شود و در برخی موارد تکالیف درسی باید با کامپیوتر انجام شود؛ امکان دسترسی به پست صوتی، اینترنت و پست الکترونیکی اختصاصی در سطح استاندارد وجود دارد.

انواع مدارس شبانه روزی در کانادا

شبانه روزی تمام وقت – در این مدارس تمام دانشجویان در محوطه دانشگاه زندگی می کنند.

مدارس شبانه روزی در کانادا – اکثر دانشجویان در محوطه دانشگاه تحصیل و زندگی می کنند و در بعضی از شهرهای مجاور رفت و آمد می کنند.

مدارس نظامی – این مدارس از ساختارهای نظامی پیروی می کنند، معمولا در شیوه لباس پوشیدن و آموزش بسیار دقیق می باشند.

مدارس شبانه روزی ۵ روزه – در این مدارس، دانشجویان معمولا از روز دوشنبه تا جمعه تحصیل می کنند و آخر هفته ها را در خانه می گذرانند.

مدارس شبانه روزی متوسطه – در این مدارس دانش آموزان از کلاس های ۱ تا ۸ و و کلاس های ۶ تا ۸ ثبت نام می شوند، که به طور معمول در مدرسه تحصیل و زندگی می کنند.

مدارس مختلط –  در این مدارس هم دختران و هم پسران تحصیل می کنند.

مدارس پسرانه – همانطور که از نام آن پیداست، فقط دانشجویان پسر در مدارس پسرانه ثبت نام می شوند.

مدارس دخترانه – این مدارس تنها از متقاضیان دختر ثبت نام به عمل می آورد.

مدارس پیش دانشگاهی هنر – در این مدارس رشته های هنری مانند موسیقی، نقاشی، تئاتر، رقص باله و خلاق آموزش می دهند. دانشجویان نیز برای ورود به کالج های سنتی یا مدارس تخصصی مانند سالن های موسیقی آماده می شوند.

مدارس مذهبی – این مدارس متعلق به ادیان خاص است و معمولاً متقاضیان خود را در یک حوزه خاص ثبت نام می کند.

پیش از اقامت در مدارس شبانه روزی در کانادا

اقامت در مدارس شبانه روزی در کانادا نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد. توصیه می شود که این کار را در حدود یک سال قبل از برنامه ریزی تحصیلی انجام دهید. فرایند ثبت و رسیدگی به درخواست ها طولانی مدت است. الزامات واکسیناسیون دقیق در کانادا نیز باید مورد توجه قرار گیرد. اکثر دانشجویان باید قبل از ورود به کانادا واکسینه شوند. حداقل ۴ هفته را برای صدور ویزا در نظر بگیرید.

پذیرش و مهارت زبانی

شرکت در آزمون های پذیرش ویژه و مدرک معتبر زبان ممکن است به عنوان یک پیش شرط برای ورود به مدارس شبانه روزی در کانادا ، مورد نیاز باشد. دفاتر پذیرش مدارس اطلاعات مربوط به آزمون های پذیرش خاصی را ارائه می دهند. بسته به مدرسه شبانه روزی مورد نظر، ممکن است «آزمون پذیرش دبیرستان» (SSAT) یا «آزمون ورودی مدارس مستقل» (ISEE) مورد نیاز باشد. دانشجویان بین المللی می توانند توانایی های زبان انگلیسی خود را با شرکت در «آزمون تسلط بر زبان انگلیسی» (SLEP) یا «آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی» به اثبات برسانند.

حداقل سن

حداقل سن دانش آموزان بین المللی به طور کلی ۱۵ سال است. در موارد نادر، ۱۴ ساله ها نیز می توانند ثبت نام کنند، در صورتی که مهارت زبان انگلیسی آنها رضایت بخش باشد و به اندازه کافی بالغ باشند تا به مدت یک سال در کشوری با فرهنگ خارجی زندگی کنند.

کمک هزینه مالی

انواع کمک هزینه های مالی در مدارس شبانه روزی کانادایی وجود دارد. امکانات مالی به ویژه به کشور و نوع مدرسه شبانه روزی بستگی دارد. عموماً والدین یا سرپرست قانونی در ابتدا مسئول تامین مخارج فرزندشان هستند. با این حال، هر مدرسه شرایط مختلفی دارد، که باید مورد ارزیابی قرار گیرد.

بسیاری از مدارس شبانه روزی کانادایی جوایز و تخفیف های خواهر و برادری در نظر می گیرند. اگر چند فرزند از یک خانواده در یک مدرسه شبانه روزی تحصیل کنند، در موارد خاص می توانند از تخفیف مالی برخوردار شوند. این تخفیف ها آنچنان زیاد نیست و فقط در برخی مدارس اعطا می شود.

جوایز شایستگی

جایزه شایستگی به منظور ارتقای استعدادهای خاص، به عنوان مثال در ورزش، هنر و زمینه های علمی پرداخت می شود. اگر فرزند شما دارای توانایی های فوق العاده باشد، در مدارس مربوطه از او تقدیر می شود.

پرداخت شهریه در مدارس شبانه روزی کانادایی \

پرداخت هزینه های تحصیل به صورت وام نیست. در عوض، والدین می توانند هزینه های تحصیلی را به صورت یکطرفه تقسیم کنند. شرایط دقیق آن باید به طور جداگانه مورد مذاکره قرار گیرد. فهرستی از شیوه های پرداخت شهریه را می توانید از مدرسه مربوطه دریافت کنید و از آن میان روش پرداخت مناسب را انتخاب کنید.

برنامه های کمک هزینه تحصیلی در مدارس شبانه روزی کانادایی

خانواده هایی که توان پرداخت شهریه مدارس شبانه روزی در کانادا را ندارند، می توانند با استفاده از برنامه های اعطای وام ویژه هزینه های تحصیلی، فرزندان خود را در مدارس خصوصی ثبت نام کنند. با کمک چنین طرح های حمایت مالی، هزینه های مدرسه در مدت زمان مشخص و از پیش تعیین شده تقسیم می شود. بسیاری از این وامها، اگر نه همه آنها، بر اساس وضعیت مالی و مقیاس های اعتباری مختلف اعطا می شود. دفاتر اعطای کمک هزینه مالی در مدارس، فهرستی از وام دهندگان معتبر ارائه می دهند که از آن میان می توانید مناسب ترین را انتخاب کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد شیوه پرداخت شهریه مدارس شبانه روزی در کانادا را می توانید از انجمن ملی مدارس مستقل کسب کنید.

در پایان موضوع مدارس شبانه روزی در کانادا می توان بیان نمود که موسسه مشاوره ای MIE (با همکاری موسسه حقوقی ملک پور) در رابطه با مدارس شبانه روزی کانادا دارای کاملترین و جامع ترین اطلاعات می باشد لذا اگر قصد مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا و  تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا را دارید همواره می توانید با دفاتر موسسه مشاوره ای MIE (با همکاری موسسه حقوقی ملک پور) در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

Rating: 5
30 پاسخ
 1. Mohajer گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشيد من دانش اموز پايه ١١ أم رياضي هستم و قصد ادامه تحصيل برأي ١٢ أم در دبيرستان هاي شبانه روزي دارم
  إز نظر مالى هيچ مشكلي ندارم
  ولي معدلم پايين است ميخواستم بدونم شرط حداقل معدل وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ما در این زمینه بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. امبن گفته:

  با سلام بنده ۱۶ سالمه و رشته تجربی می خوانم و فرانسه و انگلیسیم خوبه و نزدیک به ۳ میلیارد سرمایه دارم ولی چون پدر و مادرم نمی ایند می خواستم در مدارس شبانه روزی مثل بادول درس بخوانم و می خواستم همین تابستان اونجا باشم و اگر مدرسه به پذیرش من جواب مثبت بدهد چقد طول می کشد که به کانادا بروم ؟

  Rating: 4
  پاسخ
 3. Sophie گفته:

  سلام
  من الان سال دهم هستم براى سال يازدهم ميخوام اگه بشه مهاجرت تحصيلى كنم
  زبانم در حد متوسط بالايى هست معدلم 20 بوده سال پيش و المپياد هم مرحله ى اول قبول شدم و از لحلظ ورزشى هم مدرك غريق نجاتى دارم
  ميخواستم بدونم با نمره هاى نسبتا خوب و يا هر كدوم ازين موارد كمك هزينه يا چيزى مثل بورسيه تعلق ميگيره بهم يا نه يا اينكه با بودجه ى حدودا ماهى هفت ميليون ميتونم مهاجرت كنم به يكى از مدارس شبانه روزى كانادا يا نه؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار اخذ و شرایط بورسیه در مقطع مدرسه بستگی به نوع مدرسه ای که در کانادا انتخاب می کنید خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و انتخاب گزینه مناسب در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید. همچنین شما میتوانید از طریق سایت miestudy با هزینه کمتر ثبت نام نمایید.

   پاسخ
 4. مانیا گفته:

  با سلام.من امسال وارد پایه نهم میشوم و می خواهم برای ورودی دهم (رشته تجربی)وارد یکی از دبیرستان های شبانه روزی کانادا شوم.من هم اکنون در مدرسه استعداد های درخشان تحصیل می کنم و معدل ۱۹.۸۰ دارم.
  زبان انگلیسی تسلط کامل دارم اما در هیچ ازمونی شرکت نکردم و هم چنین فرانسوی را در حد پایه که تا سال بعد به ان هم تسلط پیدا میکنم. دارای حکم های قهرمانی و تقدیر نامه های زیادی در شاخه های ورزشی و هنری دارم.هزینه های دبیرستان برایم مهم است و در خواست بورسیه تحصیلی نیز دارم.در صورت بورسیه فقط امکان پرداخت ماهیانه ۵ میلیون تومان را دارم.می خواهم اگر مقدور است مدارس شبانه روزی که با شرایط من جور است را معرفی نمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 5. سجاد نائینی گفته:

  سلام به شما جناب دکتر ملک پور عزیز دکتر جان من 17 سالمه سال یازدهم را با معدل 17 به اتمام رسانده ام به عنوان دانش اموز برتر اخلاقی انتخاب شدم به عنوان دستیار معلم بودم و برترین دانش آموز برنامه نویس بودم که برای همش از مدرسه نامه دارم چند تا مقاله دارم میخواستم سال دوازدهم را خارج از کشور بخونم ، وضعیت مالی خیلی عالی ندارم میخواستم برای بورس بپرسم که میتوانم بورس بگیرم یا نه

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما برای تحصیل در مدارس کانادا میتوانید اقدام نمایید اما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. مازيار گفته:

  سلام دوتا سوال داشتم 1- والديني كه همراه فرزند به كانادا مي روند از روش تحصيل در مدارس ايا اجازه ي كار كردن دارند 2- كدام كشورها مثل كانادا اجازهي تحصيل در مدارس به همراه اقامت فرزندان مي دهد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر آنها اجازه کار ندارند و تقریبا هیچ کشوری این اجازه را نمیدهد . تنها در صورتی که نوع ویزای انها کاری و یا تحصیلی باشد اجازه کار خواهند داشت .

   پاسخ
 7. Mehraneh گفته:

  سلام من كلاس يازدهم تجربي هستم(سوم نظام قديم)ميخواستم براي دوازدهم(پيش دانشگاهي)برم در مدارس شبانه روزي كانادا اتحصيل كنم و همچنين هزينه هاي ان برايم مهم است .شما كدام مدرسه و شهر را پيشنهاد ميكنيد و ايا نمرات دروس يازدهم ام مهم است؟؟يا فقط ٤درس اختصاصي(رياضي-فيزيك-شيمي-زيست)مچكر ميشم راهنمايي كنيدد????

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. نمرات و معدل شما برای ادامه تحصیل در این کشور مورد ارزیابی قرار می گیرد. برای بررسی هزینه ها و شرایط و اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. ازاده گفته:

  با سلام من بنام ازاده شرایطم رو بدپرای کانادا خدمتتون اعلام کردم.از شما خواهش میکنم بفرمایید با شرایط من و دخترم بهتدین انتخاب کجا وکدام کشور هست ؟درهیچ صورتی بعد از تحصیل دخترم و با ویزای توریستی که بگیرم و همراه وی باشم در اینده امکان اقامت وجود ندارد؟اینکه عنوان میکنن افراد که تحصیل امتیاز حساب میشود اینطور هست؟ خیلی ممنون از پاسخ شما.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل برای فرزند شما در کشورهایی نظیر کانادا، انگلیس، اتریش و … وجود دارد که شما می توانید به عنوان همراه در کنار فرزند خود باشید. متاسفانه امکان اخذ اقامت دائم با ویزای توریستی وجود ندارد اما فرزند شما پس از تحصیل در این کشور با اخذ ویزای کار می تواند اقامت این کشور را به دست آورد. برای اخذ اطلاعات تکمیلی در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. ازاده گفته:

  من امکان تماس ندارم با دفاتر شما چون ساکن ایران نیستم الان.و متاسفانه تنها راه تماس من این شکل و یا واتس اپ هست.من ۳۳سال دارم با فرزندم زندگی میکنم.خانم هستم.دو مدرک کاردانی دارم که البته زمان زیادی از اخذ انها میگذره.علوم ازمایشگاهی اخذ سال۸۶و موسیقی کاردانی اخذ سال۸۹.مربی پیانو هستم و سابقه بدون بیمه دارم و خصوصی تدریس کردم.فرزندم ۷سال داره و امسال به مدرسه خواهد رفت.زبان فرانسه خوب و انگلیسی هم خوب هست.برای ایلتس اماده میشوم حال حاضر و سرمایه۴۰۰ میلیون دارم.چه پیشنهادی برای من دارید با توجه به شرایطم و اینکه برام مهم هست حتما کنار فرزندم باشم و ویزا همزمان بگیریم.تشکر از جنابعالی.لطفا راهنمایی کنید من رو و این لطف شما هست .صحبتهای شما بسیار گوش میدم ولی چون شرایط خاص دارم نتیجه ای نگرفتم.خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل برای فرزند شما در این کشور وجود دارد اما شانس شما برای اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا اندک می باشد. امکان تبدیل ویزای توریستی به ویزای تحصیلی نیز وجود ندارد و در صورتی که مدت زمان ویزای توریستی شما به اتمام رسد باید از این کشور خارج شوید.

   پاسخ
 10. mie editor2 گفته:

  با سلام من 36 سال دارم و با پسرم تنها زندگی میکنم که هفت 7 سال داره و کلاس اوله و زبان هم خیلی وقته که میخونه. میخواستم شرایط فرستادنش برای تحصیل رو بدونم به یه کشور مناسب که به در صورت امکان من هم بتونم باهاش برم. البته خود بنده هم کارشناسی مهندسی تکنولوژی طراحی و نقشه کشی صنعتی دارم با سابقه کار.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اخذ ویزای کار برای شما وجود دارد اما متاسفانه شانس بردن همراه در این خصوص از ابتدا اندک است. می توان برای تحصیل فرزندتان در کشورهایی نظیر کانادا یا انگلیس اقدام کرد که شما می توانید با ویزای توریستی همراه فرزندتان باشید. برای بررسی شرایط موجود در هر یک از کشورها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید

   پاسخ
 11. سارا گفته:

  سلام. من ۱۷ سالمه. و می خوام برای سال اخرم. به یک مدرسه شبانه در خارج از ایران برم
  لطفاااا به من راهنمایی کنید که چطور اقدام کنم و فرصتم کم هست
  یک مدرسه بهم پیشنهاد بدید که هزینه زیادی نداشته باشه
  ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  سلام خدمت آقای دکتر ملک پور…میخواستم بدونم شرایط فرستادن فرزند از دوره اول ابتدایی به دبستان کانادا چطور است و تا جایی اطلاع دارم مادر هم میتونه با فرزند بره ایا پدر نمیتونه بیاد؟و از این طریق نمیشه کم کم اقاپت گرفت؟ و اجازه کار به مادر میدن یا نه؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل فرزندتان به همراه شما در کشور کانادا وجود دارد. ویزای همراه در این کشور اجازه کار نخواهد داشت. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت سرور گرامی و انسان نیرو بخش.ممنون بابت جوابها،۴۴سالمه با سابقه ۱۶ سال کارمندی وزارت بهداشت با ۲ فرزند ۶و۱۱ ساله و کمی مشکل کبدی که بعلت عدم داشتن زندگی مناسب و برای برخورداری از یک زندگی خوب و آینده ای مطمئن برای فرزندان عزیزم قصد مهاجرت دارم.لطفا جواب بدید از اینکه کدوم راه و کدوم کشور مناسبتر بوده و حتی شده بتنهایی هم اینکار رو بکنم و بعدا خانواده به من ملحق شود.حدودا میتونم ۱۳۰ میلیون پول هم جور کنم.البته سوال زیاده که نمیخوام از این طریق مزاحم بشم.پیشاپیش از جواب شما ممنون و از خدا میخوام به شما سلامتی بده

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به سرمایه شما تحصیل فرزندانتان می تواند گزینه خوبی باشد اما باید میزان هزینه ها را در کشورهای مختلف مورد بررسی قرار دهید. پیشنهاد می کنیم در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل فرزند شما در مدارس انگلیس، کانادا، اتریش و بسیاری از کشورهای دیگر وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 15. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام بنده از یکی از اقوام شنیدم میتونم پسرم که ده سال دارد برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بفرستم این صحبت تا چه حد صحت دارد لطفا راهنمایی بفرمایید پسرم فوق العاده باهوش هست ولی متاسفانه با کم کاری مدارس احساس میکنم در حقش اجحاف میشود

  پاسخ
 16. mie editor2 گفته:

  با سلام. در حال حاضر ویزای همراه یا گاردین برای کشورهایی که نامبردید با شرایط سنی شما وجود ندارد، اما همراه شما می تواند پس از اخذ ویزای تحصیلی شما با ویزای توریستی اجازه اقامت موقت را داشته باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 17. mie editor2 گفته:

  سلام من متولد ٨٠هستم قصد مهاجرت تحصیلی دارم فعلا در مرحله تحقیق هستم میخواستم کمی اطلاعات درمورد شرایط ورود به دبیرستان و دانشگاه تو کشورهای استرالیا کانادا و هلند و فالأند رو بدونم و اینکه کدوم کشور ها به یکی از والدین مهاجر زیر ١٨سال اجازه أقامت موقت مثلا برای یک سال میدن

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.