مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در سوئیس

مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در سوییس 2018،  مهاجرت به سوئیس از طریق تحصیل در سوییس ، مهاجرت تحصیلی به سوییس، اخذ پذیرش تحصیلی از سوییس ، مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در سوییس، مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی از سوییس در مقطع لیسانس، مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی از سوییس در مقطع فوق لیسانس، مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی از سوییس در مقطع دکتریرا در این مقاله میخوانید :

چگونه می توانم مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در سوییس را فراهم کنم؟ اخذ پذیرش تحصیلی سوییس چه مراحلی دارد؟ مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در سوییس چیست؟ چگونه می توانم پذیرش مورد نظر خود را در سوییس پیدا کنم؟ چگونه می توانم اطلاعات بیشتری در مورد مدارک لازم برای اخذ پذیرش از دانشگاه های سوییس  بدست بیاورم؟

تحصیل در سوئیس، کشوری که علاوه بر کوه ها، دریاچه ها، شکلات و فناوری ویژگی های خاص دیگری برای ارائه دارد. سوئیس تلفیقی از فرهنگ آلمانی، فرانسوی و ایتالیایی است که به صورت یک فرهنگ ملی قوی شکل گرفته است، و شما می توانید از مناظر چشمگیر این کشور، شرایط جالب توجه کشور، قلعه های و میراث تاریخی و البته رشته کوه های آلپ در سوئیس لذت ببرید. فرهنگ سوئیس با توجه به تنوع جغرافیایی، زبان و اعتقادات مذهبی آن شناخته می شود. این مسائل در تنوع ادبی، هنر، معماری، موسیقی، و آداب و رسوم آن بازتاب یافته است.

نکات و حقایقی در مورد سوئیس

سوئیس کشوری ثروتمند با کیفیت زندگی بالا است. این کشور با میانگین ۲۰۷ نفر در هر کیلومتر مربع، کشور پر جمعیتی است. با این حال، تفاوت های عمده ای بین مناطق جغرافیایی وجود دارد.

با تحصیل در سوئیس تجربه دامنه های سبز کوه ها و قله های پوشیده از برف را داشته باشید. با این حال، در این کشور چیزهای جالب تری هم وجود دارد. علاوه بر تنوع منحصر به فرد فعالیت های ورزشی زمستانی و تابستانی، باید ماجراجویی های شهری و فرهنگی را نیز در نظر گرفت.

سوئیس با توجه به موقعیت مرکزی آن، نقطه شروع مناسبی برای کشف اروپا است. چهار زبان رسمی در سوئیس وجود دارد و شما حتی بدون ترک این کشور با فرهنگ های مختلف اروپایی آشنا می شوید.

از دلایل اصلی برای تحصیل در سوئیس، طیف گسترده فرصت های آموزشی است که در این کشور ارائه می شود. بهتر است در طول آماده سازی خود را برای تحصیل در سوئیس در مورد انواع موسسات آموزش عالی موجود در سوئیس، نحوه ارائه درخواست و جزئیات آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مدارک  مورد نیاز برای پذیرش سوییس :

 • کپی پاسپورت
 • متقاضیان پذیرش در دانشگاه های سوئیس باید گواهی فارغ التحصیلی و یا گواهی معادل آن که مورد تأیید دانشگاه باشد را ارائه دهد.
 • دانشجویان باید سال آخر دیپلم خود را به اتمام رسانده باشد.

پذیرش متقاضیان بستگی به دانشگاه دارد. دانشگاه مورد نظر تصمیم می گیرد که آیا گواهی مورد تأیید است و دارنده آن حق تحصیل دارد یا خیر. متقاضیان باید با دانشگاه انتخابی خود به موقع در تماس باشند.

 • . مدرک توانایی مالی
 • تسلط به زبان آموزشی اغلب یک پیش نیاز است. بسیاری از دانشگاه ها مدرک سطح B1 / B2 را قبول دارند.
 • برخی از رشته های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی تدریس می شود و ممکن است قبل از پذیرش در این رشته ها نیاز باشد در آزمون زبان شرکت کنید. تسلط به زبان انگلیسی (نمره ۵۰۰ تافل، گواهی کلاس C کمبریج FCE ، نمره ۵ آیلتس)
 • حداقل معدل ۲٫۷ در مقیاس ۴٫۰ (معدل B)

 

مدرک کارشناسی بسیار معتبر از سوییس :

سیستم آموزشی سوئیس در سطح بین المللی مورد قبول است و طیف وسیعی از فرصت های تحصیلی برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارائه می دهد. دانشگاه های سوئیس  از اعتبار بالایی برخوردارند، و طیف وسیعی از رشته های تحصیلی ارائه می دهند.واز میان طیف وسیع رشته های دانشگاهی موجود، رشته های تجاری و بازرگانی مورد توجه تر است و البته رشته های مهندسی نیز بسیار با ارزش هستند، چرا که سوئیس در زمینه هتلداری و گردشگری شناخته شده است. وجود چهار زبان رسمی در این کشور نیز سبب افزایش متقاضیان در رشته های زبان شناسی و مطالعات زبانی شده است.

به طور کلی دانشگاه های سوئیس سبک آموزشی اروپایی دارند. این شرایط در سراسر جهان بسیار مطلوب در نظر گرفته می شود و مسلماً از نقاط قوت مطالعات بین المللی شما در رشته انتخابی خود خواهد بود. هر دانشگاه استانداردهای پذیرش خود را دارد اما به دلیل محبوبیت بیشتر رشته ها این شرایط به طور کلی بسیار سطح بالا است. تحصیل در بیشتر رشته های کارشناسی سه سال طول می کشد و البته در برخی دانشگاه ها مقیاس های زمانی مختلف وجود دارد، که بهتر است زمانبندی هر دانشگاه را بررسی کنید.

مردم سوئیس به نظام آموزشی خود می بالند و به درستی افتخار آفرین است که تعداد بسیار زیادی از دانشجویان خارجی را برای تحصیل در مقطع کارشناسی جذب می کنند.

مدارک و شرایط لازم برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در سوئیس

برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های سوئیس، باید مقطع کارشناسی را در یکی از رشته های معادل رشته های ارائه شده در آن دانشگاه خاص به پایان رسانده باشید. در برخی شرایط خاص ممکن است امتحانات ورودی برگزار شود.

دانشجویان بین ۱۸ تا ۳۵ ساله شانس بهتری برای پذیرش در دانشگاه های سوئیس در مقطع کارشناسی ارشد دارند. تسلط به زبان انگلیسی نیز مزیت محسوب می شود.

مقطع کارشناسی ارشد معمولاً در سوئیس حدود چهار ترم طول می کشد. با این حال، طول دوره به رشته تخصصی متقاضی بستگی دارد. چهار ترم معادل دو سال تحصیلی است.

سوئیس در سراسر جهان به سبب ارائه خدمات آموزشی و پژوهش عالی شناخته شده است. تحصیل در رشته کارشناسی ارشد در سوئیس رویای هر دانشجوی مقطع کارشناسی در سراسر جهان است.

موسسه حقوقی ملک پور افتخار دارد که برای اولین بار در ایران نماینده چندین دانشگاه معتبر کشور سوییس، در مقاطع مختلف تحصیلی میباشد و شما متقاضی گرامی میتوانید با استفاده از مشاوره تخصصی توسط وکلا و کارشناسان موسسه حقوقد ملک پور و با بررسی دقبق پرونده خود شانس تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا و بهترین کشور اروپایی را داشته باشید.

معرفی رشته مدیریت گردشگری و تحصیل در رشته مدیریت گردشگری در سوییس :

صنعت گردشگری در دنیای تجارت سریع ترین رشد را داشته است. رشته مدیریت گردشگری در مقطع کارشناسی اساس محکمی در مدیریت گردشگری به صورت نظری و عملی فراهم می کند و شما را برای یک شغل موفق در صنعت گردشگری و تفریحی آماده می کند.

در این رشته علاوه بر ماژول های صنعتی خاص، طیف وسیعی از مهارت های تجاری قابل استفاده در بازارهای تجاری گسترده تر ارائه می شود.

کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت هتلداری در سوییس :

در یک دانشگاه معتبر در رشته مدیریت هتلداری تحصیل کنید.

کارشناسی در رشته مدیریت هتلداری همراه با حقوق را از موسسه حقوقی ملک پور بخواهید. یک دوره کارشناسی ۳ ساله است که ترکیبی از آموزش های حرفه ای با توجه به نظریه مدیریت تجارت است.

رشته مدیریت هتلداری دانش حرفه ای و مهارت های مربوط به این صنعت را به همراه دوره کارآموزی، پس از دوره های نظری مدیریت کاربردی ارائه می دهد.

این رشته شما را برای موقعیت های مدیریتی در صنایع هتلداری، گردشگری و خدمات آماده می کند و مهارت ها و اعتماد به نفس لازم برای رهبری تیم های چند فرهنگی و مواجهه با چالش های تجاری را در اختیار شما می گذارد.

رشته مدیریت هتلداری شامل تخصص های زیر است:

کارشناسی مدیریت بازرگانی در مدیریت هتلداری

کارشناسی مدیریت هتلداری با توسعه پایدار در گردشگری

کارشناسی هتلداری و منابع انسانی

کارشناسی مدیریت هتلداری مدیریت سرمایه گذاری مالی و درآمد

کارشناسی مدیریت هتلداری و بازاریابی و فروش

کارشناسی مدیریت هتلداری با مدیریت رویداد

کارشناسی مدیریت هتلداری با مدیریت نام های تجاری لوکس

مدارک لازم برای پذیرش متقاضیان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مدیریت هتلداری :

دانشجویان باید سال آخر دیپلم خود را به اتمام رسانده و یا در حال تحصیل در سال آخر دبیرستان (یا معادل آن) باشند. دانش آموزان همچنین باید تسلط متوسط به زبان انگلیسی داشته باشند.

سن ۱۸ سال یا بیشتر در شروع دوره تا ۲۳ سال.

دانشجویان برای ورود به کارشناسی ارشد بین ۲۴ تا۳۰ ساله شانس بهتری برای پذیرش در دانشگاه های سوئیس در مقطع کارشناسی ارشد دارند. تسلط به زبان انگلیسی نیز مزیت محسوب می شود.

مقطع کارشناسی ارشد معمولاً در سوئیس حدود چهار ترم طول می کشد. با این حال، طول دوره به رشته تخصصی متقاضی بستگی دارد. چهار ترم معادل دو سال تحصیلی است.

مدرک باکالوریا، ، آبیتور، سطح A، دیپلم IB، دیپلم دبیرستان، یا معادل آن.

تسلط به زبان انگلیسی (نمره ۵۰۰ تافل، گواهی کلاس C کمبریج FCE ، نمره ۵ آیلتس)

این دوره نیاز به مهارت آیلتس در زبان انگلیسی دارد.

به دانشجویان توصیه می شود که در اسرع وقت برای ثبت نام در رشته مدیریت هتلداری درخواست دهند. درخواست ها بر اساس تاریخ ثبت نام بررسی می شود که سه بار در سال در ماه های ژانویه، مارس و اکتبر شروع می شود.

در پایان موسسه حقوقی ملک پور با تجربه فراوان در امر اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های سوییس  برای شما متقاضی گرامی، شما را کمک و راهنمایی مینماید تا مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در سوییس فراهم کنید تا  برای سفر به سویییس آماده شوید. و اطلاعاتی در مورد دوره تحصیلی و چگونگی امکان اخذ پذیرش تحصیلی سوییس در اختیار شما قرار میدهد.

موسسه حقوقی ملک پور با داشتن سال ها تجربه و با قرار دادن  اطلاعات جامع  در باب راههای مهاجرت به سوییس و سایر کشورها به شما متقاضی گرامی کمک میکند که  به راحتی بتوانید شرایط مهاجرت را با شرایط خود تطبیق داده و بهترین طریق را برای مهاجرت انتخاب نمائید. در این راه حتما با کارشناسان حقوق بین الملل مشورت نموده و از انها یاری بخواهید . هم اکنون با موسسه  حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی در این رابطه اخذ نمائید . مشاورین با تجربه ی ما شرایط را به طور کامل برای شما شرح داده و شما را به بهترین شکل ممکن یاری خواهند نمود .

 

 

 

 

 

6 پاسخ
 1. امین سجادی گفته:

  با سلام خدمت شما
  بنده مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد و چند مدرک معتبر بین المللی در زمینه کامپیوتر و مدرک زبان المانی سطح c1 و مدرک ایلتس با نمره 7.5 را دارم و علاقه مند برای تحصیل کارشناسی ارشد در دانشگاه فدرال زوریخ هستم آیا با مدرک دانشگاه آزاد میتوان اقدام کرد لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 2. نسیم گفته:

  با سلام
  برای پذیرش در دانشگاه های سوییس ، در مقطع لیسانس ، شرایط سنی وجود دارد؟
  با توجه به این که به زبان آلمانی مسلط هستم.

  پاسخ
 3. نادر گفته:

  با عرض سلام و ادب و احترام من تمایل دارم برای کارشناسی ارشد در این رشته در کشور سوییس اقدام کنم و تقاضا دارم در صورت امکان آقای دکتر ملک پور توضیحاتی کاملتر و شفاف تر از آینده این رشته و همچنین دانشگاه مقصد،هزینه زندگی، تحصیل در دوره ارشد، و شرایط تضمین کار بعد از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه مورد نظر ارائه بدن.
  با سپاس فراوان ?

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.