مدارک و شرایط لازم برای پذیرش فرانسه

مدارک و شرایط لازم برای پذیرش فرانسه 2018 ، آخرین قوانین مربوط به مدارک و شرایط لازم برای پذیرش فرانسه ، امکان اخذ اقامت دائم فرانسه را در این مقاله بخوانید، موضوع اصلی این مقاله مدارک و شرایط لازم برای پذیرش فرانسه جهت شما متقاضیان عزیز می باشد که مطالب این سایت و این صفحه را مطالعه می فرمایید. وکیل مهاجرت و کارشناسان امور حقوق بین الملل سعی بر این داشتند تا مطالب بسیار مفیدی در زمینه ی مدارک و شرایط لازم برای پذیرش فرانسه ، قوانین اخذ پذیرش از دانشگاه های فرانسه و اینکه از پایه و اساس, نظام حقوقی کشور فرانسه چطور پایه ریزی شده که در باب مهاجرت به فرانسه  چگونه می باشد. ، اگر در زمینه تحصیل و اعزام دانشجو به فرانسه سوالاتی دارید ، در این مقاله به تمامی سوالات شما در خصوص تحصیل و مدارک لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های فرانسه  پاسخ داده می شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می دهیم متون این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید و هر سوالی در باب مدارک لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های فرانسه در باب مهاجرت دارید پاسخ داده شود.

مرحله­ی ۱: الزامات اخذ پذیرش

شما مستلزم هستید که تمامی مدارک لازم را جهت اخذ پذیرش ارائه دهید.

در این قسمت می­توانید از الزامات اخذ پذیرش دانشگاه­ها مطلع شوید.

مدارک مورد نیاز برای تمامی متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد

جهت تکمیل درخواست پذیرش خود شما مستلزم هستید که مدارک زیر را پس از ثبت­نام و درخواست آنلاین آماده کرده و ارائه دهید:

لطفاً مدارکی را که در این فهرست ذکر نشده است ارسال نکنید، مگر اینکه دانشگاه مورد نظر مدارکی افزون بر این فهرست تقاضا کرده باشد.

گواهی­ها و مدارک مقطع کارشناسی که از یک مؤسسه آموزش عالی شناخته شده­ی بین­المللی (دانشگاه یا کالج) دریافت شده باشد.

توجه: مدارک اصل باید توسط نماینده­ی دفتر ثبت­نام دانشگاه، دفتر امتحانات، یا دفتر مشابه آن که ریزنمرات رسمی سوابق تحصیلی را در دانشگاه شما صادر می­کند، ارسال شود.

لطفاً کپی برابر اصل این مدارک را ارسال کنید.

توجه: همیشه باید مدارک را به زبان رسمی کشوری که در آن تحصیل کردید ارسال کنید و اگر این زبان سوئدی، دانمارکی، نروژی، انگلیسی، فرانسوی یا آلمانی نباشد افزون بر این باید مدارک را با ترجمه­ی رسمی نیز ارسال کنید. این ترجمه باید به زبان سوئدی، انگلیسی، فرانسه یا آلمانی باشد.

ریزنمرات واحدهای گذرانده شده­ی هر ترم (فهرستی از واحدها) دوره­ی کارشناسی

توجه: همیشه باید مدارک را به زبان رسمی کشوری که در آن تحصیل کردید ارسال کنید و اگر این زبان سوئدی، دانمارکی، نروژی، انگلیسی، فرانسوی یا آلمانی نباشد افزون بر این باید مدارک را با ترجمه­ی رسمی نیز ارسال کنید. این ترجمه باید به زبان سوئدی، انگلیسی، فرانسه یا آلمانی باشد.

توجه: برخی کشورها دارای شرایط ویژه­ای در مورد مدارک لازم و نحوه­ی ارسال آن­ها هستند.

توجه: مدارک اصل باید توسط نماینده­ی دفتر ثبت­نام دانشگاه، دفتر امتحانات، یا دفتر مشابه آن که ریزنمرات رسمی سوابق تحصیلی را در دانشگاه شما صادر می­کند، ارسال شود.

لطفاً کپی برابر اصل این مدارک را ارسال کنید.

گواهی اثبات مهارت­های زبان انگلیسی

شما باید ثابت کنید از شرایط ویژه جهت ورود به دانشگاه برخوردار هستید.

اطلاعات لازم در مورد شرایط ویژه­ی پذیرش در هر دوره یا مقطع در وب­سایت دانشگاه­ها اعلام می­شود. حتماً به وب­سایت دانشگاه مورد نظر خود سری بزنید.

جهت سرعت بخشیدن به روند درخواست باید یک کپی از صفحه­ ی گذرنامه­ ی خود که دارای اطلاعات شخصی و عکس شماست یا سایر مدارک شناسایی یا شناسنامه­ ی خود ارائه دهید.

 

سایر مدارک مورد نیاز دانشگاه­ها

برخی دانشگاه­ها مدارک بیشتری را از متقاضیان درخواست می­کنند. برای اطلاعات بیشتر می­توانید بخش دوره یا مقطع مورد نظر خود را در وب­سایت دانشگاه مربوطه مطالعه کنید.

خواهشمندیم که مدارک اضافی ارسال نکنید مگر اینکه خود دانشگاه مشخصاً از شما درخواست کرده باشد.

پایان­ نامه­ ها و مقالات

اگر ارائه­ی پایان­نامه و مقالات یکی از مدارک لازم برای ورود به دانشگاه بشمار می­آید، باید این مدارک را نیز مستقیماً به دانشگاه ارسال کنید.

خلاصه مقاله

خلاصه­ی مقالات درخواست شده از سوی دانشگاه (حداکثر ۱۰ صفحه) باید به بخش پذیرش دانشگاه ارسال شود.

توصیه ­نامه

این مدارک باید با توجه به روش­هایی که خود دانشگاه اعلام می­کند خواه مستقیماً یا از طریق بارگذاری در وب­سایت ارائه شود.

انگیزه­نامه

این مدارک باید با توجه به روش­هایی که خود دانشگاه اعلام می­کند خواه مستقیماً یا از طریق بارگذاری در وب­سایت ارائه شود.

سایر مدارک

دیپلم مکمل (دیپلم افتخار اروپایی)

مدرک دیپلم مکمل در کشورهای اروپایی موجود است و می­توان آن را به مدرک تحصیلات عالی پیوست کرد. دیپلم مکمل به منظور ارائه­ی روشی جهت مقایسه­ی مهارت­های یک دانشجوی اروپایی با سایر دانشجویان اروپا به وجود آمد.

دیپلم مکمل برای درخواست پذیرش در دانشگاه­های سوئد لازم نیست. اگر شما یک دیپلم مکمل دارید، نمی­توانید آن را برای اثبات مدرک دانشگاهی خود استفاده کنید. بااین­حال دیپلم مکمل در کنار مدرک دانشگاهی به جای ریزنمرات رسمی سوابق تحصیلی قابل قبول است، البته اگر نمرات و واحدها به وضوح در مدارک ذکر شده باشد. نام دانشجو و یا شماره ارجاع در هر صفحه­ی دیپلم مکمل باید نوشته شده باشد.

تغییر نام و فامیلی

اگر شما قانوناً نام و فامیلی خود را تغییر دهید، به­عنوان مثال هنگام ازدواج، باید مدرک آن را ارائه دهید. برای مثال کپی سند ازدواج شما می­تواند ارائه شود.

چگونه به دانشگاهی در فرانسه درخواست بدهید؟

پیش از اینکه بتوانید در مقطعی و یا رشته­ای را در فرانسه تحصیل کنید، ابتدا لازم است که به پذیرش کالج یا دانشگاه مورد نظر درخواست بدهید.

گرچه مختصراً درباره­ی این موضوع اطلاع­رسانی کرده­ایم اکنون نیز اطلاعات جامع­تری را در مورد تحصیل در یکی از بهترین کشورهای جهان در اختیار شما قرار می­دهیم.

هرچند ارسال درخواست به دانشگاهی در فرانسه تقریباً مانند ارسال درخواست به کالجی در هر کشور دیگر دنیاست، تفاوت­های اندکی وجود دارد که لازم می­دانیم شما را از آن­ها مطلع سازیم.

این مسئله بسیار مهم است که خواه یک تبعه­ی اروپایی یا یک دانشجوی بین­المللی باشید باید مراحل درخواست و ارسال مدارک لازم را به طور کامل در مدت زمان تعیین شده طی کنید. انجام این مراحل نشان می­دهد که شما آماده­ی ورود به دانشگاه هستید و همچنین سرعت دریافت پذیرش افزایش خواهد یافت.

افرادی که قصد تحصیل در کالجی در فرانسه را دارند باید مراحل درخواست را به طور کامل طی کرده و تکمیل نمایند.

متقاضیان اتحادیه اروپا

اگر شما ساکن اتحادیه اروپا هستید و قصد دارید در کالج یا دانشگاهی در فرانسه تحصیل کنید، اطلاعات زیر را مطالعه نمایید.

ابتدا مستلزم هستید که مراحل درخواست را تکمیل کنید. شما می­توانید از طریق وب­سایت کالج یا مدرسه مورد نظر شخصاً درخواست بدهید. متقاضی می­تواند به میل خود روش درخواست را انتخاب کند.

هنگام درخواست پذیرش پرسش­های متنوعی از شما خواهد شد. این پرسش­ها به دانشگاه کمک می­کند که شما را کمی بهتر بشناسد و با آمال و خواسته­های شما جهت تحصیل در کالج بیشتر آشنا شود.

هرچند تمامی درخواست­ها متفاوت هستند و به کالج مورد نظر بستگی دارد، از لحاظ ماهیت شباهتی کلی به یکدیگر دارند.

در تمام درخواست­ها نام و نشانی شما و همچنین اطلاعات شخصی نظیر شماره تأمین اجتماعی (شماره ملی در ایران) پرسیده می­شود.

شما مستلزم هستید که اطلاعات پیشینه­ی تحصیلی خود شامل مدارس و دبیرستان را نیز تکمیل نمایید.

به­علاوه در مورد درآمد شما و سایر پرسش­های مشابه نیز از شما سؤال خواهد شد.

لازم به ذکر است که مراحل درخواست باید کمی پیش از موعد مقرر تکمیل شود. ممکن است کپی کارت شناسایی یا گواهی­نامه­ رانندگی نیز درخواست شود.

گذشته از این به سایر مدارک لازم جهت ورود به کالج نیز توجه کنید و مطمئن شوید که این موارد نیز هنگام ارسال درخواست از قلم نیفتند. ریزنمرات سوابق تحصیلی شما نیز لازم خواهد شد. باید از طریق ریزنمرات سوابق تحصیلی ثابت کنید که در مقطع دبیرستان فارغ­ التحصیل شده و دیپلم خود را (مدرک معادل) دریافت نموده­اید. ارائه­ ی ریزنمرات کالج­هایی نیز که قبلاً در آن­ها تحصیل کرده­اید لازم خواهد بود.

بدون این اطلاعات قادر نخواهید بود به هیچ کالجی درخواست پذیرش بدهید. اگر در حال حاضر کپی مدارک لازم را ندارید می­توانید با رجوع به مؤسسات آموزشی که در آن­ها تحصیل کرده­اید مدارک مورد نظر را آماده کنید یا می­توانید با آن­ها تماس بگیرید، زیرا برخی مؤسسات به­وسیله­ی فکس مدارک را به کالج ارسال می­کنند؛ هرچند بهتر است شخصاً یک کپی از مدارک را هنگام درخواست ارائه دهید.

جهت ثبت­نام در برخی کالج­ها شما مستلزم هستید که مقاله بنویسید و بسته به هر کالج تعداد کلمات مقاله متفاوت است. این مورد بخصوص برای کالج­هایی صدق می­کند که مدرک تحصیلی تخصصی اعطا می­کنند. شما باید برای نگارش این مقاله آمادگی داشته باشید و همچنین به خاطر بسپارید که نگارش مقاله یکی از مهم­ترین بخش­های کل مراحل درخواست محسوب می­شود. لازم است که در مورد موضوع مربوطه تحقیق کرده و نشان بدهید که دارای دانش کافی در زمینه­ ی موضوع مورد نظر هستید.

تحقیق کردن و یادگیری در مورد بیشتر چیزها بسیار آسان است و فقط به شما توصیه می­کنیم که وقت زیادی را صرف آماده ­سازی مقاله­ ی خود کنید.

اگر انگلیسی زبان مادری شما نیست، مستلزم خواهید بود که مهارت خود را در زبان انگلیسی ثابت نمایید. آزمون­های بسیاری وجود دارند که با شرکت در آن­ها و دریافت مدرک می­توانید ثابت کنید که در زبان انگلیسی مهارت دارید.

برنامه­های مختلفی جهت کمک مالی به دانشجویان ساکن در فرانسه وجود دارد. این برنامه­ ها کمک بزرگی در تأمین هزینه­ های تحصیل محسوب می­شوند. چنانچه قصد دارید از کمک­های مالی استفاده کنید باید این موضوع را در درخواست کالج ذکر نمایید.

به علاوه فراموش نکنید که هر کالج ممکن است معیارهای مخصوص به خود را جهت ورود به دانشگاه یا تحصیل در هر مقطعی داشته باشد و جهت دریافت پذیرش شما مستلزم هستید که از تمام این معیارها پیروی کنید.

در صورتی که مدارک تکمیل نباشد ممکن است درخواست شما دور انداخته شود و یا دوباره ارزیابی گردد؛ بنابراین فرصت تحصیل در کالج مورد نظر را از دست خواهید داد.

معمولاً جهت درخواست پذیرش در بسیاری از کالج­ها لازم است که مبلغی را پرداخت کنید. این مبلغ باید هنگام درخواست پرداخت شود. این مورد هم برای متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا و هم اتباع اتحادیه اروپا صدق می­کند.

متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا

چنانچه شما در کشوری خارج از اتحادیه اروپا ساکن هستید و قصد ادامه تحصیل در کشور فرانسه را دارید، باید مراحل زیر را جهت دریافت پذیرش کالج در فرانسه طی کنید.

ابتدا مستلزم هستید که مراحل درخواست را تکمیل کنید. ازآنجاکه در این کشور حضور ندارید درخواست پذیرش حضوری در خود مدرسه، کالج یا دانشگاه مورد نظر مشکل است، ولی می­توانید به وب­سایت کالج مورد نظر رجوع کنید.

لازم است که فرم درخواست را دانلود کرده و چاپ کنید. سپس این فرم را همراه مدارک لازم جهت پذیرش به کالج یا دانشگاه مورد نظر پست کنید.

ریزنمرات سوابق تحصیلی شما نیز لازم خواهد شد. باید از طریق ریزنمرات سوابق تحصیلی ثابت کنید که در مقطع دبیرستان فارغ ­التحصیل شده و دیپلم خود را (مدرک معادل) دریافت نموده­اید. ارائه­ ی ریزنمرات کالج­هایی نیز که قبلاً در آن­ها تحصیل کرده­ اید لازم خواهد بود.

متقاضیان بین­ المللی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاهی در فرانسه را دارند علاوه بر این مدارک باید یک کپی از گذرنامه و یک عکس گذرنامه ­ای خود را نیز همراه درخواست ارسال کنند.

چنانچه دوره­ای که قصد تحصیل در آن را دارید بیش از سه ماه زمان می­برد، شما مستلزم خواهید بود که علاوه بر گذرنامه ویزا نیز دریافت کرده و به دانشگاه ارائه دهید.

جهت ثبت ­نام در برخی کالج­ها شما مستلزم هستید که مقاله بنویسید و بسته به هر کالج تعداد کلمات مقاله متفاوت است. این مورد بخصوص برای کالج­هایی صدق می­کند که مدرک تحصیلی تخصصی اعطا می­کنند. شما باید برای نگارش این مقاله آمادگی داشته باشید و همچنین به خاطر بسپارید که نگارش مقاله یکی از مهم­ترین بخش­های کل مراحل درخواست محسوب می­شود. لازم است که در مورد موضوع مربوطه تحقیق کرده و نشان بدهید که دارای دانش کافی در زمینه­ ی موضوع مورد نظر هستید.

حقایق را در مقاله­ ی خود بیان کنید و ثابت نمایید که توانایی نگارش صحیح اطلاعات را دارید. این مهارت هنگام ورود به دانشگاه برای شما سودمند خواهد بود.

به علاوه مستلزم خواهید بود که مهارت خود را در زبان انگلیسی ثابت نمایید. یکی از روش­های اثبات این مهارت شرکت در آزمون تافل و دریافت مدرک آن است. این آزمون هم به صورت آنلاین و هم چاپی برگزار می­شود. پیش از اینکه به دانشگاه درخواست بدهید باید در این آزمون شرکت کنید و نتایج آزمون را همراه درخواست خود به دانشگاه ارسال نمایید. فراموش نکنید که این آزمون نیز هزینه­ های مخصوص به خود را در بر دارد.

هنگام ارسال درخواست به دانشگاهی در فرانسه یک کپی از شناسنامه متقاضی و ترجمه رسمی آن نیز که نشان دهنده محل تولد پدر و مادر است مورد نیاز خواهد بود.

تمام دانشجویان بین­ المللی بدون توجه به کشور مبدأ خود مستلزم هستند که این مدارک را جهت اخذ پذیرش ارائه دهند.

حتماً باید مراحل درخواست و ارسال مدارک لازم را به طور کامل در مدت زمان تعیین شده طی کنید. انجام این مراحل نشان می­دهد که شما آماده­ی ورود به دانشگاه هستید و همچنین سرعت دریافت پذیرش افزایش خواهد یافت.

با توجه به قوانین فرانسه متقاضی باید ثابت کند که پول کافی جهت تأمین هزینه­ های تحصیل خود دارد. دولت فرانسه می­خواهد یقین حاصل کند که شما هنگام تحصیل از زندگی راحتی برخوردار خواهید بود. فقط وارد این کشور شدن ارزش ندارد، زیرا سرانجام دانشجو قادر نخواهد بود که از پس هزینه­ های تحصیل و زندگی خود بر بیاید. در این صورت جهت تحصیل در فرانسه از قبل باید آمادگی مالی لازم را دارا باشید.

هنگام انجام مراحل درخواست حتماً مطمئن شوید که تمام این موارد را دارا هستید زیرا در این صورت دریافت پذیرش آسان­تر خواهد شد. پس از تکمیل درخواست تمامی مدارک باید به مسئول مربوطه در بخش پذیرش داده شود.

در صورتی که مدارک کمبودی داشته باشد روند دریافت پذیرش شما به تأخیر خواهد افتاد.

به طور کلی این مدارک برای اخذ پذیرش از دانشگاه های فرانسه  مورد نیاز است اما موسسه حقوقی ملک پور میتواند در باب مدارک لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های فرانسه شما را مشاوره نموده و از جزییات کامل در باب نحوه اقدام جهت ویزای تحصیلی ، مدارک مورد نیاز اقدام و سایر مسایل حقوقی و عمومی در باب اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی فرانسه به شما اطلاعات کافی را ارایه دهند.

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات در زمینه مدارک  و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های فرانسه  و یا در کشورهای دیگر نیز میتوانید با موسسه مشاوره ای MIE همکار موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرموده و از مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین برتر این مجموعه بهره مند گردید.

Rating: 5
18 پاسخ
 1. مریم گفته:

  سلام.من مدرک ارشد مهندسی کامپیوتر از پیام نور دارم و ۴۳ سال سن دارم.دوست وارم برای دکترای کامپیوتر در فرانسه اقدام کنم.یک پسر هم دارم که ۱۳ سال سن داره و کلاس هشتم هستش دوست داره در اینده پزشکی در فرانسه بخونه.لطفا برای مهاجرت من را راهنمایی کنید.من ۲۱ سال سابقه کار در دانشگاه در حوزه it دارم و میخوام زود بازنشست کنم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما برای تحصیل در مقطع دکترا در فرانسه باید با اساتید دانشگاه ها مکاتبه کنید و رزومه تحصیلی و کاری خود را ارائه دهید. در صورتی که رزومه قابل قبولی داشته باشید و بتوانید یک استاد سوپروایزر در فرانسه بیابید می توانید پذیرش بگیرید. در این صورت شما و فرزندتان اقامت فرانسه را کسب می کنید و فرزندتان به راحتی می تواند در این کشور تحصیل کند.

   پاسخ
 2. بهنام حاجي هادي گفته:

  سلام و خسته نباشيد من ميخوام در فرانسه تحصيل كنم دو ترمم از كارشناسي مونده يه سري معدل هاي ترمم خوب نبود ولي ترم هاي آخر رو دارم معدلمو ميكشم بالا مثلا معدل هاي ترم آخريم ١٨ به بالا و تابستونمم ١٩/٤٦ شد دارم تلاش ميكنم در اصل براش و زبان فرانسه ام قبلا كار كردم ولي اگر به صورت جدي بتونم برم شروع ميكنم به صورت جدي تر ميخواستم بدونم اگر با معدل كل ١٦ به بالا برا پذيرش اقدام كنم خوبه البته سربازي رو هم راهنمايي ميخوام و اينكه ميخوام بدونم هزينه ها در فرانسه چگونه است چون الان بعضي از دوستان بنده آلمان تحصيل ميكنند و راضي هستند و اينكه سوال ديگه اي كه داشتم اينه كه آيا بعد از تحصيل در فرانسه ميتوان اقامت دائم فرانسه رو داشت يا خير ، يك راهنمايي كلي در اين باره به من بدبد چون من كاملا گيج شدم من خودم خيلي فرانسه رو دوست دارم ولي همه به من گير دادن برم آلمان به نظر شما كدوم شهر بهتر خواهد بود و اينكه من ٢١ سالم هستش
  با سپاس از شما

  Rating: 4
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احتراما ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار، به عرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و با سرعت بیشتری باشیم پاسخگوی تعداد کثیر پیام های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی در این زمینه دریافت بفرمایید.شماره تماس ما: 02149196000
   ضمنا شما می توانید مقاله ما در زمینه تحصیل در آلمان را مطالعه بفرمایید:
   https://malekpour.ir/%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86/

   پاسخ
 3. sardarbabamiri گفته:

  باسلام وقتتون بخیر
  من پسری مجردم 21سال سن دارم دیپلم رشته علوم انسانی و دارم اما شور بختانه معدل بالایی ندارم میخواهم ویزای تحصیلی فرانسه رو بگیرم بابت وقتتون مچکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای آگاهی از گزینه های مناسب تحصیلی برای شما در کشور فرانسه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. نگین گفته:

  سلام من یه دختر۱۸ ساله هستم با معدل دیپلم ۱۹/۵۵ و پیش ۱۸/۹۰ سراسری روزانه هم قبول شدم روانشناسی اراک ولی نرفتم برای پزشکی فرانسه چه جوری باید اقدام کنم؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز به نظر بنده شرایطش رو دارید.میتونید از لینک زیر اطلاعات جامعی بدست بیارید.در صورت سوال می تونید به شماره دفاتر موسسه 02149196000 تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. merycaa گفته:

  سلام وقتتون بخیر، با مدرك کارشناسي علوم ورزشي از دانشگاه آزاد میشه برای دندانپزشکي یا پزشکي در فرانسه اقدام کرد ؟

  پاسخ
 6. محمود گفته:

  سلام
  من دانشجوی کارشناسی ترم 5 مهندسی شیمی با معدل 17 هستم.
  قصد دارم برای ارشد دررشته ی علوم سیاسی دانشگاه سیانس پو تحصیل کنم.
  آیا تغییر رشته در مقطعی بالاتر مشکلی درروند پذیرش ایجاد میکنه؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. Samira گفته:

  با سلام
  من خانمي هستم متاهل كه در رشته ژنتيك ليسانس گرفته ام ولي معدل بالايي ندارم و ميخواهم براي ادامه تحصيل و زندگي به فرانسه بروم زبان انگليسي نسبتا خوب است ولي مدرك ندارم و زبان فرانسه هم تازه شروع به يادگيري كردم به راهنمايي نياز دارم چگونه ميتوانم اقامت فرانسه را بگيرم هم براي خودم و هم براي همسرم ؟!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان فرانسه میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. خاطره گفته:

  سلام ضمن تشکر از زحماتتان
  ۱-می خواستم ببینم با داشتن ایلتس ۷ امکان اقدام برای تحصیل در دررشته پزشکی فرانسه وجود دارد؟
  ۲- ضمنا اگر معدل دیپلم ۱۳ باشد مشکلی بوجود نمی اید وبا نمره خوب پیش دانشگاهی امکان پذیرش هست ؟
  ۳-می توان اول پذیرش گرفت و در کشور فرانسه فرانسوی یاد گرفت یا باید حتما اشانایی با زبان فرانسه داشت و جوابیه از ازمون مدرک فرانسوی نشان داد

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   باید دید که دانشگاهی که علاقه مند به تحصیل در آن هستید به زبان انگلیسی است یا خیر . آیا مدرک لیسانس دارید ؟ لطفا شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم . میتوانید شرایط خود را در همین قسمت ذکر یا با دفاتر همکار ما تماس حاصل نمایید .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.