مدارک و شرایط لازم برای تحصیل در فنلاند

مدارک و شرایط لازم برای پذیرش در فنلاند

مدارک و شرایط لازم برای تحصیل در فنلاند 2018 ، شرایط اخذ پذیرش از دانشگاههای فنلاند 2018 ، اخذ پذیرش از دانشگاههای رایگان فنلاند و مدارک مورد نیاز اخذ پذیرش در فنلاند ، امکان تحصیل رایگان در فنلاند و مدارک و شرایط لازم برای تحصیل در فنلاند ، را در این مقاله آورده ایم ،  آیا فنلاند کشور ارزان قیمتی برای تحصیل میباشد؟ مدارک و شرایط لازم برای تحصیل در فنلاند چیست؟ آیا فنلاند کشور ارزان قیمتی برای تحصیل میباشد؟ برای تحصیل در فنلاند چه مدرک زبانی مورد نیاز میباشد؟ آیا کشور فنلاند به محصلان خود بورس تحصیلی میدهد؟ دانشگاهای فنلاند از چه اعتباری در جهان برخوردار میباشد ؟ شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی در فنلاند به چه صورت میباشد؟ شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در فنلاند به چه صورت است؟ شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کشور فنلاند چیست؟

موسسه حقوقی ملک پور سال ها در زمینه مشاوره ی مهاجرت های کاری ، سرمایه گذاری و دانشجویی پژوهش نموده و تحقیقات گسترده ای را در این زمینه به انجام رسانده است و همواره با استفاده از کارشناسان و وکلای زبده جهت راهنمایی و مشاوره به پویندگان و پرسشگران در این زمینه، در این عرصه حاضر و فعال بوده.

نگارنده در این زمینه سعی بر این دارد که شما را با ابعاد مختلف تحصیل در فنلاند در مقاطع مختلف و شرایط آن آشنا کند. فنلاند کشوری در قسمت شمالی کشور اروپا میباشد  که از سمت شمال با نروژ، از شرق با روسیه و از غرب با سوئد همسایه است. فنلاند سرزمینی پست، مشتمل بر چندین دریاچه و بیش از ۸۰ درصد کشور پوشیده از جنگل است. به علت نامساعد بودن آب و هوای شمال فنلاند، اکثر مردم در جنوب کشور زندگی میکنند. واحد پول فنلاند یورو  و  فنلاندی و سوئدی دو زبان رسمی این کشور میباشد.

هزینه های زتدگی در کشور فنلاند

به طور معمول مبلغی بالغ بر ۹۰۰ یورو در سال میباشد که این هزینه ها شامل خوراک  ، پوشاک، مسکن، هزینه های جانبی درسی ، هزینه هایی چون سفر و تفریح میشود. این مقاله توسط مشاوران زبده موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است.

تحصیل در کشور فنلاند

همانند کشور ایران از سن ۷ سالگی اغاز میشود و به مدت ۹ سال که در دو بخش دبستان و دبیرستان تقسیم میگردد که دوره دبستان ۶ سال و دبیرستان ۳ ساله میباشد. و بعد وارد دانشگاه میشوند و برای تحصیل در مقطع لیسانس اقدام مینمایند. برای اقدام در مقطع کارشناسی ثبت نام به دو صورت انجام میپذیرد، در حالت اول شخص متقاضی میتواند با رجوع به سایت دانشگاه مورد نظر خود تقاضای خود را نسبت به رشته مورد نظر خود به صورت آنلاین اعلام کرده و فرم تقاضای خود را ارسال مینماید و منتظر ایمیل پذیرش خود از طرف دانشگاه میشود و در حالت دوم شخص متقاضی میتواند به صورت حضوری در دانشگاه مورد نظر خود حضور پیدا کرده و برای پذیرش خود نسبت به رشته تحصیلی مورد نظر اقدام نماید.

مدارکی برای اخذ پذیرش در این مقطع مورد نیاز میباشد : کپی مدارک تحصیلی و ترجمه آن ( دیپلم و فوق دیپلم) ، ترجمه ریز نمرات مقاطع پاس شده، خلاصه سوابق دانشگاهی و مدارک ، کپی پاسپورت،چند قطعه عکس.

اخذ پذیرش دکتری درکشور فنلاند:

راه های گرفتن پذیرش در مقطع دکتری در کشور فنلاند شامل: پیدا کردن مکان خالی تحقیقاتی در یک دانشگاه؛ برقراری رابطه با استاد مربوط به گروه تحقیقاتی کسب شده؛اخذ نظر موافق استاد نسبت به سابقه تحصیلی کاری شما؛ گفتگو برای پشتیبانی مالی؛ اخذ نامه پذیرش؛ رجوع به سفارت است. لازم به ذکر میباشد بدانید که برای اقدام در مقطع دکتری هیچگونه زمانی وجود ندارد. در ضمن محصلان مقطع دکتری از وصول هزینه انجمن دانشجویی معافاند و از هیچ یک از مزایای این انجمن از جمله تخفیفات دانشجویی برخوردار نیستند.

 

شرایط لازم برای تحصیل در مقطع کارشناسی:

این کورس ۴ سال به طول می انجامد و زبان تحصیل به دو زبان فنلاندی و سوئدی به طور رایگان ارائه میشود، دانشگاه های وزارت علوم و تحقیقات فناوری این کشور از رتبه های جهانی خوبی برخوردار میباشند.دانشگاهای کشور فنلاند در سال ۲ ورودی دارند که دی و شهریور میباشند، بیمه در طول تحصیل در کشور فنلاند به طور رایگان ارائه میشود، هزینه های زندگی تحصیلی در این مقطع مبلغی بالغ بر ۸۰۰تا ۹۰۰ یورو میباشد، بورس در این کورس به محصل داده نمیشود، خوابگاه به محصل در صورت درخواست وی داده میشود، امکان کار در حین تحصیل هفته ای ۲۰ ساعت امکان پذیر میباشد، لازم به ذکر میباشد که امکان اقامت برای دانشجو بعد تحصیل وجود دارد مدرک مورد نیاز ورود به دانشگاها ازمون ورودی دانشگاه میباشد.

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در فنلاند:

کورس ۲ ساله میباشد، ورودی ها ، امکان ارائه خوابگاه، بیمه، هزینه زندگی، امکان کار دانشجویی، امکان اقامت بعد تحصیل، حداقل معدل همه این شرایط همانند شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی میباشد.

 

شرایط لازم برای تحصیل در مقطع دکترا در کشور فنلاند:

طول دوره تحصیلی در این مقطع ۳ سال میباشد، زبان انگلیسی در این مقطع بو صورت رایگان ارائه میشود، ورودی ها در ماه های دی و شهریور میباشد بیمه صورت رایگان برای دانشجو ارائه میشود، برای محصل خوابگاه داده میشود، بورس تحصیلی در این مقطع برای دانشجو تعلق میگیرد، حداقل معدل بالای ۱۶ میباشد، داشتن مدرک آی اس آی مورد نیاز میباشد.

با تشکر از شما خواننده عزیز که مقاله ما را مطالعه کردید .در این مقاله سعی شد که به شما عزیزان اطلاعات مفیدی در مورد شرایط  و مدارک لازم برای پذیرش  ارائه شود.برای کسب مطالب بیشتر میتوانید از دیگر مقالات موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات کسب کنید

چیست؟ برای تحصیل در فنلاند چه مدرک زبانی مورد نیاز میباشد؟ آیا کشور فنلاند به محصلان خود بورس تحصیلی میدهد؟ دانشگاهای فنلاند از چه اعتباری در جهان برخوردار میباشد ؟ شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی این کشور به چه صورت میباشد؟ شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به چه صورت است؟ شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کشور فنلاند چیست؟

موسسه مشاوره ای MIE  سال ها در زمینه مهاجرت های کاری ، سرمایه گذاری و دانشجویی فعال بوده و تحقیقات گسترده ای را در این زمینه به انجام رسانده است و همواره با استفاده از کارشناسان و وکلای زبده جهت راهنمایی و مشاوره به پویندگان و پرسشگران در این زمینه، در این عرصه حاضر و فعال بوده.

فنلاند کشوری در قسمت شمالی کشور اروپا میباشد  که از سمت شمال با نروژ، از شرق با روسیه و از غرب با سوئد همسایه است.          فنلاند سرزمینی پست، مشتمل بر چندین دریاچه و بیش از ۸۰ درصد کشور پوشیده از جنگل است. به علت نامساعد بودن آب و هوای شمال فنلاند، اکثر مردم در جنوب کشور زندگی میکنند. واحد پول فنلاند یورو  و  فنلاندی و سوئدی دو زبان رسمی این کشور میباشد.

هزینه های زتدگی در کشور فنلاند به طور معمول مبلغی بالغ بر ۹۰۰ یورو در سال میباشد که این هزینه ها شامل خوراک  ، پوشاک، مسکن، هزینه های جانبی درسی ، هزینه هایی چون سفر و تفریح میشود.

 

تحصیل در کشور فنلاند همانند کشور ایران از سن ۷ سالگی اغاز میشود و به مدت ۹ سال که در دو بخش دبستان و دبیرستان تقسیم میگردد که دوره دبستان ۶ سال و دبیرستان ۳ ساله میباشد. و بعد وارد دانشگاه میشوند و برای تحصیل در مقطع لیسانس اقدام مینمایند. برای اقدام در مقطع کارشناسی ثبت نام به دو صورت انجام میپذیرد، در حالت اول شخص متقاضی میتواند با رجوع به سایت دانشگاه مورد نظر خود تقاضای خود را نسبت به رشته مورد نظر خود به صورت آنلاین اعلام کرده و فرم تقاضای خود را ارسال مینماید و منتظر ایمیل پذیرش خود از طرف دانشگاه میشود و در حالت دوم شخص متقاضی میتواند به صورت حضوری در دانشگاه مورد نظر خود حضور پیدا کرده و برای پذیرش خود نسبت به رشته تحصیلی مورد نظر اقدام نماید.

مدارکی برای اخذ پذیرش در این مقطع مورد نیاز میباشد : کپی مدارک تحصیلی و ترجمه آن ( دیپلم و فوق دیپلم) ، ترجمه ریز نمرات مقاطع پاس شده، خلاصه سوابق دانشگاهی و مدارک ، کپی پاسپورت،چند قطعه عکس.

اخذ پذیرش دکتری درکشور فنلاند:راه های گرفتن پذیرش در مقطع دکتری در کشور فنلاند شامل: پیدا کردن مکان خالی تحقیقاتی در یک دانشگاه؛ برقراری رابطه با استاد مربوط به گروه تحقیقاتی کسب شده؛اخذ نظر موافق استاد نسبت به سابقه تحصیلی کاری شما؛ گفتگو برای پشتیبانی مالی؛ اخذ نامه پذیرش؛ رجوع به سفارت است. لازم به ذکر میباشد بدانید که برای اقدام در مقطع دکتری هیچگونه زمانی وجود ندارد. در ضمن محصلان مقطع دکتری از وصول هزینه انجمن دانشجویی معافاند و از هیچ یک از مزایای این انجمن از جمله تخفیفات دانشجویی برخوردار نیستند.

شرایط لازم برای تحصیل در مقطع کارشناسی:  این کورس ۴ سال به طول می انجامد و زبان تحصیل به دو زبان فنلاندی و سوئدی به طور رایگان ارائه میشود، دانشگاه های وزارت علوم و تحقیقات فناوری این کشور از رتبه های جهانی خوبی برخوردار میباشند.دانشگاهای کشور فنلاند در سال ۲ ورودی دارند که دی و شهریور میباشند، بیمه در طول تحصیل در کشور فنلاند به طور رایگان ارائه میشود، هزینه های زندگی تحصیلی در این مقطع مبلغی بالغ بر ۸۰۰تا ۹۰۰ یورو میباشد، بورس در این کورس به محصل داده نمیشود، خوابگاه به محصل در صورت درخواست وی داده میشود، امکان کار در حین تحصیل هفته ای ۲۰ ساعت امکان پذیر میباشد، لازم به ذکر میباشد که امکان اقامت برای دانشجو بعد تحصیل وجود دارد مدرک مورد نیاز ورود به دانشگاها ازمون ورودی دانشگاه میباشد.

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در فنلاند: کورس ۲ ساله میباشد، ورودی ها ، امکان ارائه خوابگاه، بیمه، هزینه زندگی، امکان کار دانشجویی، امکان اقامت بعد تحصیل، حداقل معدل همه این شرایط همانند شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی میباشد.

 

شرایط لازم برای تحصیل در مقطع دکترا در کشور فنلاند: طول دوره تحصیلی در این مقطع ۳ سال میباشد، زبان انگلیسی در این مقطع بو صورت رایگان ارائه میشود، ورودی ها در ماه های دی و شهریور میباشد بیمه صورت رایگان برای دانشجو ارائه میشود، برای محصل خوابگاه داده میشود، بورس تحصیلی در این مقطع برای دانشجو تعلق میگیرد، حداقل معدل بالای ۱۶ میباشد، داشتن مدرک آی اس آی مورد نیاز میباشد.

با تشکر از شما خواننده عزیز که مقاله ما را مطالعه کردید .در این مقاله سعی شد که به شما عزیزان اطلاعات مفیدی در مورد مدارک و شرایط لازم برای تحصیل در فنلاند ارائه شود.برای کسب مطالب بیشتر میتوانید از دیگر مقالات موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات کسب کنید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر درباره مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش در فنلاند می توانید از مشاوره رایگان با وکلای حاذق حقوق بین الملل موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران بهره مند شوید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.