مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در هلند

مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در هلند

مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در هلند 2018 چیست ، آیا از مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در هلند و شرایط تحصیل در هلند مطلع می باشید؟ آیا اخذ پذیرش در دانشگاه های هلند نیاز به مدرک زبان می باشد ؟ مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در هلند در مقاطع مختلف چیست و آیا حتما باید از وکیل مهاجرت کمک گرفت؟ چه مدت زمانی برای اخذ پذیرش در هلند و مهاجرت به هلند از طریق تحصیل در هلند نیاز می باشد؟ ثبت نام در دانشگاه های هلند با توجه به مقطع تحصیلی و دانشگاه مربوطه متفاوت است (اول ژانویه تا آخر ژوئن). در تعدادی از رشته ها پذیرش برای بار دوم  در ماه فوریه و ژانویه نیز صورت می گیرد. البته دانشجویان باید چند ماه قبل مدارک خود را تحویل دانشگاه بدهند. سال تحصیلی اصولا از نیمه اول ماه سپتامبر آغاز می شود. نظام آموزش هلند دانشجو محور است و بسیاری از موضوعات را دانشجویان خودشان باید مستقل تحقیق کنند.

فایل تصویری آقای ملک پور(فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب تحصیل در هلند

video مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در هلند

مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در هلند جهت دوره کارشناسی

دوره تحصیلی لیسانس که با نام bachelor شناخته شده می شود . فرد متقاضی برای اقدام در  مقطع لیسانس باید یک دوره ی مدارس عالیه HBO اجازه اولیه برای ورود به این مقطع را کسب نماید . این دوره همانند کشور ایران چهار ساله می باشد . این دوره چهار ساله در حدود ۱۷۰ واحد در رشته تحصیلی مربوطه می باشد . اتمام دوره تحصیلی در این مقطع منوط به گذراندن تعداد واحد های درسی و ارائه پایان نامه آموزشی و کسب نمرات مورد قبول از واحد های درسی اخذ شده در طول دوره آموزشی خود می باشد . این مدرک در ایران معادل مقطع کارشناسی خواهد بود .

اولین شرط برای برای اخذ پذیرش تایید مدرک دیپلم متقاضی می باشد برای این منظور شما باید به سایت وب سایت EP-NUFFIمراجعه کنید.

در هلند دوره کارشناسی ۴ سال و دوره کارشناسی ارشد ۲ سال می باشد.

ریز نمرات دبیرستان اصل با ترجمه رسمی

مدرک پیش دانشگاهی اصل با ترجمه رسمی

گواهی سابقه کار ( در صورت وجود )

نمونه کار برای رشته های هنر و معماری

عکس پاسپورتی چهار قطعه

اصل یا کپی مدرک زبان

رزومه

نامه انگیزش

توصیه نامه از دو نفر استاد ( برای افراد با تحصیلات دانشگاهی )

مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در هلند جهت دوره فوق لیسانس

دوره فوق لیسانس و یا Master و یا Doctoraal نام هایی است که بر این مقطع تحصیلی گذاره اند . طول این مقطع تحصیلی بنا به رشته تحصیلی ماوت خواهد بود . که در حدود دو سال الی هشت سال می تواند زمان ببرد. معمولا این دوره در مدت زمان چهار سال به اتمام می رسد . تعداد واحد های تحصیلی در این مقطع بین ۸۴ واحد درسی تا ۲۵۲ واحد درسی متغییر می باشد . که کم ترین سهم برای دوره هنر های تجسمی تعلق دارد . در سال ابتدایی ورود به این مقطع تحصیلی propedeuse نام دارد . در حدود ۴۰ واحد درسی می باشد . سپری کردن و کسب نمره قبولی در این مقطع تحصیلی شرط ورود به سال های آتی خواهد بود . سال آخر در تحصیل دانشجو می بایست پایان نامه آموزشی تنظیم نماید . در غایت با کسب نمره قبولی در واحد ها و رسیدن به نمره کل مورد پذیرش به انضمام پایان نامه آموزشی فرد فارغ التحصیل در این مقطع خواهد شد . این مقطع در ایران معادل کارشناسی ارشد خواهد بود .

مدرک کارشناسی اصل با ترجمه رسمی

ریزنمرات دوره کارشناسی اصل با ترجمه رسمی

ریز نمرات دبیرستان اصل با ترجمه رسمی

مدرک پیش دانشگاهی اصل با ترجمه رسمی

گواهی سابقه کار ( در صورت وجود )

نمونه کار برای رشته های هنر و معماری

عکس پاسپورتی چهار قطعه

اصل یا کپی مدرک آیلتس زبان با نمره ۷

رزومه

نامه انگیزش

مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در هلند جهت دوره دکتری

برای ورود به مقطع دکتری و یا PHD می بایست مقطع post doctoraal را پاس کنند و این دوره یکساله را گذرانده باشند تا بتوانند در مقطع دکتری ادامه تحصیل بدهند . در دوره دکتری که به مدت ۴ سال و نیم تا پنج سال طول می کشد دانشجو باید در رشته های تحصیلی خود استاد راهنما و یا سوپروایزر خود را پیدا کند و معرفی نماید و از طریق آن می تواند پذیرش تحصیلی خود را کسب نماید . در این دوره تحصیلی به دانشجو اجازه ۳۰ ساعت کار موقت دانشجویی اعطا می گردد و در حین تحصیل می تواند استاد یار و یا کمک استاد یار باشد . این مقطع تحصیلی در ایران در صورت ارائه پایان نامه در یکی از دانشگاه ممتاز هلند ، معادل مقطع دکتری ارزش گذاری خواهد شد .

مدرک کارشناسی اصل با ترجمه رسمی

ریزنمرات دوره کارشناسی اصلی با ترجمه رسمی

ریز نمرات کارشناسی ارشد اصلی با ترجمه رسمی

مدرک کارشناسی ارشد اصل با ترجمه رسمی

گواهی سابقه کار ( در صورت وجود )

نمونه کار برای رشته های هنر و معماری

عکس پاسپورتی چهار قطعه

اصل یا کپی مدرک آیلتس زبان با نمره ۷

رزومه

نامه انگیزش

شما متقاضیان گرامی می توانید در مورد مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در هلند و یا حتی چگونگی اخذ ویزای سرمایه گذاری در کشور های اروپایی با موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید. موسسه حقوقی ملک پور با سالها سابقه درخشان در امر مهاجرت و همچنین اخذ ویزای تحصیلی در کشور های اروپایی از جمله تحصیلی در اتریش ، تحصیلی در آلمان ، تحصیلی در انگلیس ، سرمایه گذاری در اسلواکی ، سرمایه گذاری در اسلوونی و غیره می تواند شما را یاری دهد. شما می توانید جهت اطلاع کاملتر از مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در هلند با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران از طریق تلفن مشاوره رایگان دریافت نموده و همچنین از طریق مشاوره حضوری از تجربیات و اطلاعات کافی مشاوران و وکلای کارآمد در باب مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در هلند و یا سرمایه گذاری و اخذ اقامت را به دست آورید.

2 پاسخ
 1. mie editor2 گفته:

  سلام و خسته نباشد خدمت شما جناب دکتر امروز دنیا رو سرم خراب شد و واقعا قلبم شکست تمام آرزوهام ی شبه خراب شد با یکی از مشاورین صحبت کردم و ایشون فرمودن که با صد و پنجاه میلیون امکان گرفتن ویزای تحصیلی واسه هلند ندارین و این مبلغ خیلی کمه و شما حداقل باید سیصد میلیون پول داشته باشی ???خواستم بپرسم واقعا راهی وجود نداره که من با این مقدار پول بتونم برای فوق لیسانس اقدام کنم ؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. این هزینه برای یکسال تحصیل و زندگی در کشور هلند کافی است اما برای سالهای آتی با توجه به حق کار پاره وقت در مدت تحصیل شما قطعا با مشکل مواجه خواهید شد. برای بررسی کشورهای متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.