مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مجارستان

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مجارستان 2018 چه مدارکی هستند ؟ همانطور که می دانید برای ورود به کشور های دیگر اشخاص باید دارای ویزا باشد لدا برای اخذ ویزا باید دارای شرایط و مدارک مورد نظر باشد تا بتواند ان را اخذ کند. بسیاری از افراد برای کار به کشور مجارستان مهاجرت می کنند بخاطر همین مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مجارستان را بداند تا بتواند به راحتی مهاجرت به مجارستان نمایند بنابراین مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مجارستان را خوب بدانیم تا در کشور های دیگر یا مجارستان به مشکل بر نخورند ما در این مقاله سعی نمودیم با کمک وکیل مهاجرت شما را با مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مجارستان اشنا سازیم .

ایا شرایط و مدارک ویزای کار در مجارستان را می دانید ؟ مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مجارستان چگونه بدست می اید است ؟ چه کسانی می توانند مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مجارستان را اخذ  کنند ؟

ویزای کار مجارستان

ویزای کار مجارستان را می توان در زمان نسبتا کوتاه اخذ کرد . برای ویزا و اقامت کاری مجارستان باید از طریق سفارت ان کشور اقدام کرد لذا باید بدانیم که فرد بعد از اینکه اقامت کاری مجارستان را دریافت کرد می تواند خانواده خود را با خود بیاورد این موضوع را هم باید بدانیم که کسی که در خواست اخذ ویزای کار در مجارستان را میدهد باید دارای دعوت نامه ی کاری از سوی یک کارفرما از کشور مجارستان باشد . در ایجا شاید برای برخی این سوال مطرح پیش بیاید که چه افرادی می توانند برای کار در مجارستان اقدام کنند؟
کشورهای اتحادیه اروپا اصولا شرایط کار مشابه دارند، به این صورت که افراد برای کار در مجارستان احتیاج به دعوت نامه و پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما از کشور مجارستان می باشید، هنگامی که به سفارت  مجارستان مراجعه می کنیم باید ضمیمه مدارک باشد این دعوت نامه . باید توجه داشت که این اگهی باید سه ماه در کشور مجارستان و سه ماه در اتحادیه اروپا درج شود که این مراحل سخت و امری دشوار می باشد چون افرادی که در دانشگاه های مجارستان و کشور های اتحادیه اروپا تحصیل می کنند جویای کار می باشند و می تواند بای کار اقدام نمایند در این حالت ما می توانیم گزینه های دیگر را به شما پیشنهاد کنیم که به راحتی می توانید اقامت اخذ کنید.با توجه به اینکه  کشور مجارستان عضو شینگن می باشد قوانین و مقررات خود درباره تحرک نیروی کار در حال تغییر را مانند اتحادیه اروپا نموده است لذا اکثر شهروندان غیر اروپایی برای ورود به مجارستان برای کار احتیاج به ویزای کار دارند .

کسانی که به اجازه کار نیاز ندارند

طبق قانونی که در ۱ ژانویه ۲۰۰۹ تصویب شد و مجارستان عضو شینگن محسوب شد دیگر احتیاج به اجازاه برای کار در مجارستان نیاز نبود اما به عنوان یک شهروند غیر اتحادیه اروپا باید اجازه برای کار را کسب کنند افراد .
چه کسانی نیاز به یک مجوز کار و ویزای کار دارند:
همه شهروندان غیر اتحادیه اروپا نیاز به ویزا کار و اجازه دارند تا بتوانند بطور قانونی در مجارستان کار کنند لذا قادر بسیاری از بوروکراسی لازم  است که توسط کارفرما (ارائه اسناد مختلف به مقامات اداره مهاجرت، مانند اثبات صلاحیت و صدور گواهینامه سلامت) گرفته شده است.

الزامات مورد نیاز برای اخذ ویزا کار

مجوز کار معتبر
شرایط کار
اثبات از محل اقامت
روند اجازه کار
این روند در خواست معمولا ۲۵ روز  به طول می  انجامد و طبق مرحل زیر می باشد :
در مرحله اول، یک تقاضای نیروی کار مورد نیاز است و شرکت برای استخدام باید یک دوره ۱۵ روز تبلیغ این کار را در دفتر کار در مجارستان انجام دهد که این یک فرصت برای بیکار شهروندان مجارستانی می باشد و به عنوان یک موقعیت اعمال می شود.
هنگامی که پانزده روز گذشت، کارفرما می تواند برای اجازه کار به نمایندگی از کارکنان ان کار را انجام دهد لذا این اجازه در ۱۰ الی ۱۵ روز اماد خواهد شد و بعد از ان اجازه کار خواهند داشت که برای اخذ ویزا مجارستان به سفارت ان کشور رجوع می کنند بنابراین ویزای کار به مدت دو سال صادر می شود و افراد می توانند این ویزارو تمدید کنند و در نهایت به گرفتن اقامت منجر شود

مدارک و شرایط لازم برای اخذ ویزای مجارستان

۱-اصل گذرنامه معتبر با ۶ ماه اعتبار از تاریخ حرکت تور (امضاء شده).
۲-اصل گذرنامه باطل شده (در صورت وجود).
۳- فتوکپی از تمام صفحات مشخصات گذرنامه و ویزاهای قبلی شنگن و مجارستان.
۴-تکمیل فرم مشخصات فردی (به طور کامل.)
۵-هر شخص ۲ قطعه عکس ۴×۳ رنگی، زمینه سفید و کاملاً از رو به رو.
۶- ترجمه انگلیسی  شناسنامه و فتوکپی فارسی مسافر تا تائید دادگستری و وزرات امور خارجه.
۷- ترجمه انگلیسی گواهی اشتغال به کاریا روزنامه رسمی ،  یا پروانه کسب اتحادیه و گواهی اشتغال به تحصیل با مهر و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه.
۸-پرینت انگلیسی حساب جاری ۳ ماه گذشته با مهر و امضاء (توسط بانک.)
۹- ترجمه انگلیسی  سند مالکیت به نام مسافر تا تائید دادگستری و وزرات امور خارجه.
۱۰-با توجه به شرایط اخذ ویزای هر کشور ، سفارتخانه مربوطه این حق را برای خود محفوظ می دارد که از شما مدارک دیگری نیز درخواست نماید.
۱۱-ارائه ضمانت بازگشت الزامی است.
لازم بذکر است که به نکات زیر توجه شود :
* هر فرد باید گذرنامه جداگانه داشته باشد.
*لطفاً از ثبت نام مسافرینی که اخیراً تقاضای آنها برای ویزای شنگن رد شده است خودداری فرمائید.
*در گواهی اشتغال به کار باید سمت و میزان درآمد مسافر ذکر شده باشد.
*برای افراد محصل، گواهی اشتغال به تحصیل الزامی است.
*برای افراد بازنشسته، حکم بازنشستگی یا کارت بازنشستگی و یا آخرین فیش حقوقی  الزامی است.
*در صورتیکه پدر با خانواده مسافرت نمی کند،تر جمه انگلیسی رضایت نامه  پدر خانواده جهت مسافرت همسر و فرزندان و تقبل هزینه ها الزامی است.

اطلاعات سفارت مجارستان در ایران

نام سفیر مجارستان در ایران : جناب آقای پتو یولا
آدرس سفارت مجارستان : تهران – خیابان شریعتی – دوراهی  یخچال –  میدان هدایت – کوچه شادلو- پلاک ۱۰
تلفن سفارت مجارستان :  ۲۲۵۵۰۴۶۰
فاکس : ۲۲۵۵۰۵۰۳
ساعت کاری سفارت مجارستان : یکشنبه الی پنج شنبه ساعات ۱۱-۹ صبح

در نهایت می توان گفت که تمام افراد برای مهاجرت باید مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مجارستان را بدانند تا در مراحل بعدی دچار مشکل نشوند ما باید بدانیم که برای مهاجرت به مجارستان یا کشور های دیگر مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مجارستان یا کشورهای دیگر را بدانیم زیرا بتوانیم شرایط خود را برای مهاجرت فراهم کنیم و این را باید بدانیم که مدارک و شرایط ویزای کار مجارستان و کشورهای دیگر با هم متفاوت می باشد ما در این مقاله به موضوع مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در مجارستان پرداخته ایم .

در صورت نیاز به مشاوره بیشتر در مورد مهاجرت به مجارستان از طرق مختلف میتوانید با دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور با همکاری mie اتریش در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.