مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در ایسلند

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در ایسلند

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در ایسلند برای مهاجرت به ایسلند 2018 از جمله مهاجرت کاری به ایسلند پس از گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط اخذ ویزای کار ایسلند چگونه است ؟ مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در ایسلند چیست ؟ از مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در ایسلند و شرایط کار در ایسلند چیزی می دانید ؟

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق دانشگاه ملی وین در اتریش ) در باب ویزای کاری ایسلند

video مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در ایسلند

اگر می خواهید در رابطه با کار در ایسلند و مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در ایسلند اطلاعات کاملی را دریافت نمایید این مقاله را تا پایان مطالعه نموده و قبل از هرگونه اقدام جهت مهاجرت به ایسلند از طریق کار در ایسلند و در نهایت اخذ اقامت ایسلند با تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از طریق وکلای رسمی و مشاورین و حقوقدانان مسلط در امر قوانین بین الملل به صورت تلفنی و رایگان در خصوص مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در ایسلند مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

ایسلند یکی از کشورهای حوزه اسکاندیناوی می باشد . هر ساله تعدادی از افراد از سراسر دنیا به منظور کار به این کشور مهاجرت می نمایند . برای این منظور باید آگاهی کامل در مورد مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در ایسلند را دارا بود . مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در ایسلند یک سری مواردی هستند که در زیر به آن ها اشاره خواهد شد

فردی که تابعیتی غیر از تابعیت ایسلندی دارد و در کشوری خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کند و قصد دارد که برای مدتی بیش تر از ۳ ماه در کشور ایسلند اقامت داشته باشد , می بایست از اداره مهاجرت این کشور درخواست صدور اخذ اقامت نمایند . افرادی که تابعیت کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند احتیاجی به دریافت مجوز ندارند , منتهی ورود و خروج آن ها در ایسلند ثبت خواهد شد . درخواست ویزای کار ایسلند به همرا اسناد و مدارک مورد نیاز آن می بایست به اداره مهاجرت ایسلند تقدیم گردد . چنانچه شما قصد کار در ایسلند را داشته باشید ، کارفرما باید به اداره کار ایسلند مراجعه و نیاز خود به نیروی کار را اعلام نماید . در این شرایط معمولا اداره کار ایسلند ، به مدت ۳ ماه آگهی جذب نیروی کار ارائه می دهد .

درصورتی که که هیچ فرد ایسلندی متقاضی پذیرش آن شغل نباشد , اداره کار ایسلند آگهی ۳ ماهه دیگری در کل اتحادیه اروپا منتشر می کند و چنانچه شهروندان اتحادیه اروپا نیز متقاضی پذیرش شغل مزبور نباشند ، اداره کار ایسلند مجوز کار تبعه خارجی مدنظر کارفرما را صادر می نماید . سپس اداره مهاجرت ایسلند بر پایه موقعیت شغلی ایجاد شده ، برای تبعه خارجی اجازه اقامت صادر می نماید و تبعه خارجی با انجام پروسه دریافت ویزا، می تواند برای سفر به ایسلند اقدام کند .
درخواست اقامت کاری بایستی قبل از ورود به کشور ایسلند ارائه گردد ; اگر متقاضی قبل از تصویب اقامت کاری ، به عنوان توریست  وارد ایسلند گردد , پروسه رسیدگی به درخواست اقامت ، متوقف می شود و برای درخواست کننده اجازه اقامت کاری صادر نخواهدگردید ; حتی چنانچه درخواست کننده به هر دلیلی در ایسلند حضور داشته باشد و قصد دریافت اقامت ایسلند را دارد , باید کشور ایسلند را ترک نماید و در خارج از خاک ایسلند درخواست اجازه اقامت کاری را دوباره درخواست کند . بعد از صدور اجازه اقامت ، متقاضی می تواند بر پایه آن اجازه به ایسلند سفر نماید . چنانچه اداره مهاجرت به متقاضی اجازه اقامت ندهد ، متقاضی حق تجدیدنظر خواهی را خواهد داشت .
به منظور دریافت اجازه کاری و محل اقامت برای افراد حرفه ای واجد شرایط , شما نیاز به ارائه مدارک زیر خواهید داشت :
–فرم درخواست ، تکمیل و امضا شده توسط شما
–فرم درخواست برای مجوز کار واجد شرایط حرفه ای ، تکمیل و امضا شده توسط شما و کارفرمای شما
–قرارداد کار
–تصویر یکی از صفحات پاسپورت
–یک کپی از پاسپورت
–چک کردن سابقه کیفری، صادر شده توسط کشوری که در آن شما را در ۵ سال گذشته اقامت داشته اید .
–اثبات دارا بودن بیمه خدمات درمانی
–مجوز برای یک فرد در ایسلند برای پیگیری درخواست خود
–گواهی مسکن ، اثبات این است نکته که شما یک محل امن برای زندگی دارید .

در ایسلند به ۳ دسته از افراد ویزای کار میدهند این افراد شامل:

 

متخصصان حرفه ای

در ایسلند اجازه اقامت میتواند در زمینه های خاص استخدامی صادر گردد ، موارد استخدامی خاص شامل پروژه های موقتی نمی گردد . متقاضی این نوع ویزا می بایستی در شغل مورد نیاز کار فرما، مهارت داشته و شرایط انجام آن کار داشته باشد، همچنین باید تحصیلات دانشگاهی یا فنی حرفه ای یا مدارک فنی مورد تایید ایسلند را دارا باشد .

کسری موقت کارگر

در شرایطی که در ایسلند ، اتحادیه اروپا و جزایر فارو نیروی کار وجود نداشته باشد , به کارگران بدون تخصص خارجی اجازه اقامت اعطا خواهد شد .

ورزشکاران

این ویزا برای ورزشکاران و مربیان ورزشی به منظور کار در باشگاه های ورزشی انجمن های ورزشی ایسلند و المپیک ملی ایسلند ، صادر می گردد . لیست باشگاه های ورزشی در وب سایت انجمن ورزشی ایسلند درج گردیده است .
مدت اقامت کاری در ابتدا یک سال می باشد ، ولی چنانچه متقاضی اقامت کار همچنان واجد شرایط اجازه کار یا اقامت کاری باشد , این اقامت قابل تمدید می باشد , در صورتی که اجازه کار در مورد کمبود کارگران ساده فقط برای یکبار قابل تمدید است . درخواست تمدید باید حداقل یک ماه قبل از انقضا مجوز اقامت کنونی متقاضی به اداره مهاجرت تحویل شود . اگر درخواست تمدید اقامت خارج از مهلت مقرر، به اداره مهاجرت تقدیم گردد ، درخواست نه به عنوان درخواست تمدید بلکه به عنوان درخواست اولیه اقامت بررسی می گردد و متقاضی باید در فاصله ی بین اقامت قبلی تا  زمان صدور اجازه اقامت جدید ، ایسلند را ترک نماید .
موقعیت افراد برای ورود کاری به کشور ایسلند متفاوت است . بسیاری از افراد با تخصص خود وارد این کشور می شوند , اما بسیاری از افراد هم به خاطر نداشتن تخصص و متخصص بودن و در صورت کمبود کارگران برای مدت کوتاه می توانند وارد این کشور شوند . برخلاف مجوز برای افراد حرفه ای واجد شرایط ، این مجوز موقت است و شما فقط می توانید آن را تجدید کنید .  برای این منظور این افراد باید دارای شرایط زیر باشند :
–فرم درخواست ، تکمیل و امضا شده توسط شما
–فرم درخواست برای مجوز کمبود کارگران ، هر دو توسط شما و کارفرمای بالقوه خود امضا شده باشد .
–قرارداد کار
–یک قطعه عکس از صفحات پاسپورت
–یک کپی از پاسپورت خود
–چک کردن سابقه کیفری
–اثبات داشتن بیمه خدمات درمانی
–مجوز برای کسی که در ایسلند برای پیگیری درخواست خود وجود دارد .
–گواهی مسکن

موسسه حقوقی ملک پور مورد وثوق ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه دارای جامع ترین اطلاعات و دانش ها در امر حقوق بین الملل و انواع مهاجرت از جمله مهاجرت به ایسلند و مهاجرت کاری به ایسلند و مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در ایسلند و شرایط کار در ایسلند و در نهایت شرایط اخذ اقامت ایسلند می باشد ، لذا شما عزیزان اگر در رابطه با مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در ایسلند دارای هر گونه سوال وابهامی می باشید همواره می توانید با تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا از جمله با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق کارشناسان و وکلای رسمی این موسسه به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

10 پاسخ
 1. روح الله عابدی نیا گفته:

  با سلام مهندس عمران با سابقه 13 سال مرتبط در کار مهندسی عمران می باشم تقاضای بررسی شرایط خود دارم.
  38 ساله
  مهندس عمران
  2 فرزند

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   دوست عزیز از آنجایی که بررسی شانس شما برای مهاجرت به پارامترهای متعددی بستگی دارد لذا در صورت تمایل به بررسی شرایط خود در زمینه اخذ ویزاهای کاری با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 2. پگاه گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشی
  من کارشناس it هستم و تمایل دارم ویزای کار ایسلند را بگیرم.در حال حاضر هم در حال دریافت مدرک ielts هستم
  میخواستم کمکم کنید که باید چه کاری انجام بدم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. شیما گفته:

  با سلام خانم هستم 24 سالمه و مجردم لیسانس عمران دارم زبانم بالاتر از متوسط هستش میخاستم ببینم امکان گرفتن ویزای کاری برای ایسلند وجود داره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.
   پاسخ
 4. م.گ گفته:

  با عرض سلام و تشکر از مطالب مفیتان
  سوالی داشتم در خصوص مهارجرت با اولویت ایسلند که اگر نشد به کدام کشور با شرایطی که دارم می توانم مهاجرت کنم؟
  زنی 34 ساله هستم و متاهل در رشته علوم سیاسی تحصیل کرده ام 5 سال سابقه بیمه در شرکت های خصوصی دارم و جدا از کار در شرکت های خصوصی از سال 1382 مدام از اول دبستان تا نهم را به صورت خصوصی تدریس می کنم الان به شدت خسته از وضعیت هستم بسیار تمایل به مهاجرت دارم و الویتم ایسلند و اگر نشد کشوری است که بتوانم بروم و با آرامش زندگی کنم اهل شغل های سیاه و پایین مثل ظرف شستن نیستم خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید که آیا کشوری هست که بتوانم به انجا مهاجرت کنم و از راه تدریس کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 5. مهدی گفته:

  سلام
  چطور متوجه این بشیم که برا ایسلند کسری موقت کارگر وجود دارد و چگونه باید اقدام کرد؟
  ایا برای این روش نیاز به دانستن زبان هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ این ویزا بهتر است در این کشور حضور داشته باشید. برای اطلاع از راه های ورود به این کشور با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.