مدارک لازم برای ویزای کار در فرانسه

مدارک لازم برای ویزای کار در فرانسه 2018 چه مدارکی هستند و چگونه میتوان ویزای کار فرانسه را اخذ نمود ، لیست جدید مدارک مورد نیاز ویزای کاری فرانسه در سال 2018چیست ، اخذ ویزای کاری فرانسه نیاز به چه مدارکی دارد ،  آیا متقاضی کار در فرانسه هستید؟ آیا از ملزمات ورود جهت کار در فرانسه اطلاع دارید؟ آیا صرف ارائه مدارک هویتی جدید جهت اشتغال در فرانسه کفایت میکند ؟  مدارک لازم جهت کار در فرانسه چیست و چگونه میتوان آنها را تهیه نمود ؟ آیا با مهاجرت به فرانسه از طریق  کار در فرانسه , شخص متقاضی کار در این کشور را به اقامت دائم کشور فرانسه میرساند ؟

کشور فرانسه در زمره صادر کنندگان ویزای جست و جوی کار قرار ندارد بتابراین کشور فرانسه در دسته ی کشور هایی قرار نمیگیرد که به نیروی مهاجر خارجی برای کار احتیاج داشته باشد در هر صورت ورود به کشور فرانسه از هر طریق مستلزم ارائه مدارک لازم چه در زمینه کاری و چه در سایر زمینه ها می باشد..

پس راه اشتغال در کشور فرانسه چه میتواند باشد؟ یکی از طرق اشتغال در کشور فرانسه ورود به آن کشور از طریق تحصیلی است که حق قانونی کار را برای شخص متقاضی فراهم می آورد .اما در این صورت نیز بعد از اتمام تحصیل در کشور فرانسه شخص متقاضی کار باید مدارک لازم را جهت کار در این کشور ارائه نماید.

مساله حائز اهمیت در استخدام شدن شخص متقاضی بیمه شدن شخص میباشد , یعنی تغییر نوع ویزای شخص متقاضی از تحصیلی به کاری و از ضمایم مدارک کاری در فرانسه بیمه شدن شخص میباشد . علاوه بر آن در حالتی که شخص متقاضی کار دارای پیشنهاد کاری از کشور فرانسه است می بایست مدارک کاری  قابل قبول استخدام خود را به سفارت فرانسه ارائه نماید که آن مدارک عبارتند از :

_ مدرک تحصیلی ترجمه شده

_ مدارک هویتی ترجمه شده ی متقاضی

_ نمره زبان

_ قرارداد منعقد شده بین کارفرما و متقاضی که شامل پست کاری , میزان حقوق , بیمه ی شخص و دلیل منطقی جهت استخدام شخص متقاضی باشد .

مدارک لازم جهت اشتغال دانشجویی که تحصیلات خود را در کشور فرانسه به پایان رساندند

_ اصل مدرک فارغ التحصیلی آن ها

_ نامه ای مبنی بر عدم منع اشتغال به کار که از دانشگاه محل تحصیل  تهیه میشود .

_ مصاحبه با کارفرما جهت تسلط بر زبان ترجیحا فرانسه و در غیر این صورت زبان انگلیسی .

دلیل نیاز به ارائه این مدارک اثبات امکان اشتغال شخص متقاضی  به طور تمام وقت میباشد .

مدارک مورد نیاز برای کار در فرانسه برای مقیمان اتحادیه ی اروپا

اشخاصی که تبعه یا مقیم اتحادیه اروپا هستند جهت کار در فرانسه به اخذ ویزا نیاز ندارند اما انچه مسلم است می بایست پیشنهاد کاری از کشور فرانسه دریافت نمایند و کارت اقامت خود را ارائه دهند .

مواردی که در استخدام متقاضی کار تاثیر گذار خواهد بود , طول تحصیل شخص متقاضی در دانشگاه های آن کشور , انگیزه شرکت در استخدام و شایستگی فردی میباشد .

 

کار در کشور فرانسه از هر طریق مستلزم ارائه ی مدارک هویتی معتبر و ترجمه شد میباشد و چون اساس کاریابی در کشور فرانسه با اختصاص ویزای مبنی بر فرصت پیدا کردن کار نمیباشد و شخص متقاضی از طریق انعقاد قرارداد با کارفرما میتوانند ویزای  لازم را اخذ نماید و به همین خاطر ارتباط با کارفرما و یافتن  شغل مناسب با تخصص کاری است دشوار و نیز به اخذ مشاوره و استفاده از اشخاص کاردان روشن است .

چرا که حتی در صورت داشتن پیشنهاد کاری از کشور فرانسه زمانی یک تبعه ی خارجی جهت کار در فرانسه ویزا خواهد شد که دلیلی منطقی برای استخدام وی وجود داشته باشد و اتباع کشور فرانسه و اتباع حوزه ی اتحادیه ی اروپا ارجحیت نداشته باشند و این آفر کاری میبایست به مدت ۳ ماه در خود کشور فرانسه و ۳ ماه در اتحادیه اروپا آگهی شود و در صورت داوطلب نبودن نیروی مناسب تبعه ی ایرانی اجازه ی کار خواهد یافت . با تمام این تفاسیر روش های ارزان قیمت تر و امن تر از لحاظ مدت زمان یافتن کار روش تحصیلی  است که پیشنهاد میشود و علاوه بر فرصت بیشتر جهت یافتن کار در کشور فرانسه شخص متقاضی با به دست آوردن  مدرک تحصیلی آن کشور در واقع استاندارد های لازم هت اشتغال را خواهد داشت و علاوه بر آن تسلط بیشتری به زبان رسمی آن کشور پیدا کرده و امکان اشتغال خود را بالا میبرند .

موکدا پیشنهاد میشود جهت تکمیل اطلاعات و اخذ بهترین تصمیم در رابطه با انتخاب روش قانونی مهاجرتی با مشاوران حقوقی موسسه ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از امکان مشاوره ی رایگان در زمینه های مهاجرتی مختلف از جمله ویزای کاری فرانسه بهره مند گردید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.