مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا

مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا

مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا ۲۰۱۸ چه مدارکی هستند؟ چگونه مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا را می توان جهت مهاجرت به استرالیا محیا نمود؟ هرکدام از مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا را در چه زمان و مرحله ای از کار باید تهیه نمود؟ تهیه مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا از چه میزان اهمیتی برخوردار است؟ در صورت آماده نبودن تمامی مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا امکان ردی ویزا وجود دارد؟ لیست مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا چیست؟ آیا در سایت سفارت استرالیا لیست مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا موجود می باشد؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان از منظر وکیل مهاجرت درباره مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

شرایط ویزای کار استرالیا با توجه به انواع متفاوت ویزاهای کاری استرالیا متفاوت است. شرایط ویزاهای کاری استرالیا بستگی به ویزایی دارد که برای هر شخص واجد شرایط صادر می شود. اینکه در چه شرایطی می توان ویزای کاری استرالیا را اخذ نمود و مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای کاری استرالیا چیست موضوع بحث ما در این مقاله است. اما به طور کلی می توان گفت که ویزای کاری استرالیا به راحتی ویزاهای کاری برخی کشورهای دیگر مانند کشور آلمان  نمی باشد.

کشور استرالیا برای ویزای کاری دارای انواع متفاوتی از ویزاهاست که هریک دارای شرایط خاصی می باشند که این نوع از ویزاها با sub classهای متفاوت وجود دارند .

کارفرما در استرالیا می تواند برای نیروی کار خود برای مدت دائم یا موقت به عنوان حمایت کننده عمل نماید .

ویزاهای کار استرالیا عبارتند از:

 

(Temporary Work (Skilled) visa (subclass 457

یکی از ویزاهای کار استرالیا Temporary Work (Skilled) visa (subclass 457) می باشد

این ویزا برای مدت ۴ سال صادر می شود. شرایط اخذ این ویزا عبارت است از:

 • پاسپورت معتبر
 • توسط یک کارفرما که تجارت او مورد تایید می باشد مورد حمایت قرار گیرد.
 • فرد باید مهارت های مورد نیازی که تجارت آن توسط سازمان مربوطه تایید شده را داشته باشد که این مهارت ها توسط سازمان های مربوطه در استرالیا مورد ارزیابی قرار می گیرد .
 • بتواند به انگلیسی به طور حرفه ای صحبت کند.

 

(Regional Sponsored Migration Scheme visa (subclass 187

این ویزا، ویزای مهاجرت حمایت شده منطقه ای عنوان دارد و به کارگران حرفه ای این اجازه را می دهد که به طور دائم در مناطق مشخص شده در استرالیا بمانند. شرایط اخذ این ویزا عبارت است از:

 • توسط یک کارفرما منطقه ای تایید شده مورد حمایت قرار گرفته باشد .
 • سن زیر ۵۰ سال داشته باشد مگر در صورتی که از استثنائات باشد.
 • دارای مدارک، سوابق و مهارت زبان انگلیسی باشد.
 • در خواست طبق شغلی باشد که مورد تایید قرار گرفته است .

 

(Skilled Independent visa (subclass 189

این ویزا بر اساس ارزیابی و امتیاز صادر می شود و برای کسانی است که توسط کارفرما یا سازمانی ساپورت نمی شوند. این افراد اجازه دارند که در استرالیا به طور دائم اقامت نمایند . شرایط اخذ این ویزا عبارت است از:

 • در امتحان ارزیابی مهارت پذیرفته شده و دعوتنامه ارسال شود.
 • در شغلی داوطلب شده باشد که در لیست مشاغل مورد نیاز وجود داشته باشد .
 • مهارت های لازم برای آن شغل را به دست آورده باشد.
 • سن زیر ۵۰ سال باشد.
 • امتیاز فاکتور های مشخص شده در دعوتنامه را کسب کند.
 • مهارت زبان انگلیسی آیلتس ۶ یا تافل

 

(Working Holiday visa (subclass 417

این ویزا برای کسانی است که می خواهند در ایام فراغت کار کنند. شرایط اخذ این ویزا عبارت است از:

سن باید بین ۱۸ تا ۳۰ باشد.

فرزند همراه نداشته باشد.

دارای پاسپورت معتبر باشد.

ویزای کاری استرالیا دارای انواع زیادی از ویزاها در شماره های مختلف است که با توجه به شرایط هر فردی می تواند صادر شود. همانطور که ملاحظه شد یکی از شرایط ها در اکثر ویزاهای کاری حمایت کارفرمای استرالیایی بوده است و همچنین مهارت و سن و توانایی در زبان انگلیسی نیز از فاکتورهایی است که در اکثر ویزاهای کاری استرالیا مورد نیاز می باشد. به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا، شرایط و مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا، نکات لازم برای اخذ مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا، انواع ویزاهای کاری استرالیا و سایر موارد اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در باب مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای اخذ ویزای کار در استرالیا و مهاجرت به استرالیا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 4
2 پاسخ
 1. marmas3421 گفته:

  درود.اینجانب دارای مدرک بین المللی پایپینگ (لوله کشی صنعتی)ازوزارت نفت میباشم.ودارای مدارک:برق صنعتی,برق ساختمان,آرایشگری از سازمان فنی وحرفه ای را دارامیباشم.وهمچنین دارای تجارب کاری با رزومه از پتروشیمی وپالایشگاههای ایران وعراق را دارم .ایا من میتوانم به استرالیا مهاجرت بکنم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در استرالیا نیازمند قرار داشتن شغل شما در مشاغل مورد نیاز استرالیا می باشد. از شرایط عمومی شما از جمله سن، مدرک تحصیلی، مسزان سرمایه، وضعیت تاهل، سن فرزندان و سایر موارد مورد نیاز اطلاعاتی در دست نیست. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/لیست-مشاغل-نیروی-متخصص-استرالیا-سال-2018

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.