شرایط اخذ ویزای کار اتریش

شرایط اخذ ویزای کار اتریش

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و  قوانین اخذ ویزای کار اتریش  به مراتب فراوان توسط شما عزیزان پرسیده شده بود. اگریکی از اهداف شما مهاجرت به اتریش و  اخذ ویزای کار اتریش است ویا علاقمند به اخذ ویزای کار اتریش و کار در اتریش هستید.در این مقاله اطلاعات کاملی در زمینه شرایط اخذ ویزای کار اتریش و بررسی شرایط کار در اتریش و مسائل پیرامون ویزای کار در اتریش که مطرح می شود. که در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

فایل های موسسه mie در باب ویزای کار اتریش

video شرایط اخذ ویزای کار اتریش
video شرایط اخذ ویزای کار اتریش

تصویر ویزا و کارت قرمز سفید قرمز یکی از موکلین عزیز ما ،همراه با صدای پر مهر ایشون در مورد تیم ام آی ای و پروسه انجام کار

video شرایط اخذ ویزای کار اتریش
audio شرایط اخذ ویزای کار اتریش

چگونه می توانم ویزای کار در اتریش بگیرم؟

شرایط اخذ ویزای کار اتریش شامل چه مراحلی می شود؟

میزان حقوق در اتریش چقدر است؟

چگونه می توانم شغل خود را از سایت کاریابی در اتریش پیدا کنم؟

چگونه می توانم اطلاعات بیشتری در مورد مشاغل مورد نیاز در اتریش کسب کنم؟

چگونه می توانم برای ویزای کار اتریش درخواست دهم؟ شرایط اخذ ویزای کاری اتریش چیست؟

آیا می توانم اخذ ویزای کار اتریش را خودم انجام دهم یا از موسسات حقوقی در این مورد  میتوانم کمک بگیرم؟

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر جهان برای اخذ ویزا کار اتریش وجود دارد و ظرفیت در پر شدن مشاغل بر اساس تاریخ درخواست و ثبت نام در سایت کاریابی اتریش است. از این رو پذیرش تا حد زیادی بر اساس زمان ثبت درخواست ها صورت می گیرد. بنابراین شما می توانید به طیف گسترده ای از دانشگاه هاى رایگان اتریش که در این سایت آمده است دسترسی داشته باشید. شما میتوانید موسسه حقوقی ملک پور که بیشترین تناسب را با نیازها و آرمان های شما دارد را انتخاب کنید..

انتخا ب شغل و کار در اتریش و میزان حقوق در اتریش  مهم هستند. کارشناسان و وکلا متخصص ما برای کمک به شما در انتخاب درست اهداف در اخذ ویزای کار اتریش، مشاوره تخصصی می دهند. آنها همچنین شما را در ارسال رزومه به سایت کاریابی در اتریش حمایت می کنند.موسسه حقوقی ملک پور با سابقۀ درخشان و قابل توجه به کمک موفقیت شما میاید

شرایط اخذ ویزای کار اتریش

-تکمیل نمامی فرم های مربوط به ویزای جستجوی کار و ارائه ان به سفارت. – متقاضیان عزیز توجه داشته باشند تکمیل صحیح فرم ها می تواند به شانس ویزای کار اتریش کمک شایان توجهی نماید و  وارد نمودن اطلاعات نادرست، ناقص می تواند از دلایل ردی ویزا توسط مسئول ویزا باشد. توصیه ما این است در امر ویزای کار اتریش حتما با وکیل مشورت نمایید و یا از سایت های زیر دیدن نمایید:

– متقاضی باید دوقطعه عکس در ابعاد ۳٫۵ در ۴٫۵ زمینه سفید  رنگی و بدون روتوش تهیه نمایید

متقماضی باید گذرنامه یا پاسپورت و تصویر تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات سفید را داشته باشد. لازم به ذکر است در صورتی که پاسپورت قدیمی شما موجود است حتما ان را به سفارت اطلاع دهید.
-متقاضی کار در اتریش باید و حتما پس از اخذ ویزا بیمه نامه ای شش ماهه تا سقف سی هزار یورو فراهم نماید.
-متقاضی کار در اتریش باید تاییدیه سوء پیشینه خود را از مراکز مربوطه تهیه نماید و حتما آن را ترجمه نماید.
مدارکی که اعلام شد حتما و باید به زبان المانی و توسط مترجمین رسمی دادگستری ترجمه شود  و به تایید وزارت امر خلرجه جمهوری اسلامی ایران واصل شود.
-متقاضی باید اصل و ترجمه المانی مدارک کلیه مقاطع تحصیلی  به انضمام ریز نمرات را به همراه داشته باشد. همچنین شایان توجه است بر اساس قوانین ویزای کار اتریش ریز نمرات سه ساله دبیرستان و اصل مدرک دیپلم ، ریز نمرات پیش دانشگاهی و اصل مدرک پیش دانشگاهی و ترجمه انها الزامی می باشد و باید به تایید سفارت اتریش نیز واصل شود.
-متقاضی باید رزومه ای معتبر از سوابق تحصیلی و کاری خود نیز تهیه نماید و الزامی است حتما مدارک انچه که در رزومه نوشته می شود موجود باشد.
-متقاضی کار در اتریش باید اجاره نامه ای به مدت شش ماه فراهم نماید.
-متقاضی کار در اتریش می بایست مدرک زبان A2 المانی یا مدرک زبان ایلتس ۵ در زمان سفارت داشته باشد
-متقاضی کار در اتریش باید نامه اشتغال به کار تهیه نماید.
کلیه مدارکی که ذکر شد را باید دادگستری و وزارت امور خارجه تایید نمایند و اینکه همه مدارک به زبان المانی ترجمه شده و در پانچ های مجزا باشد هزینه هر پانچ حدودا چهل یورو مب باشدو در زمان مراجعه به سفارت حتما یورو به همراه داشته باشید.

987 1 شرایط اخذ ویزای کار اتریش

امتیازات لازم برای اخذ ویزای کار اتریش

متقاضیان اخذ ویزای کار اتریش مطابق  قانون که در زیر مفصل خواهد امد از ۱۰۰ امتیاز باید ۷۰ امتیاز دریافت نمایند تا اینکه واجد شرایط ویزای جستجوی کار اتریش شوند. در اینجا امتیازات را بر اساس قانون جستجوی کار در اتریش شرح داده ایم.
– شرایط سنی متقاضیان ویزای کار در اتریش
به متقاضیانی که سن آنها ۲۰ الی ۳۵ سال باشد  ۲۰ امتیاز تعلق خواهد گرفت.
به متقاضیانی که سن انها ۳۵ الی ۴۰ سال تمام باشد ۱۵ امتیاز تعلق خواهد گرفت.
به متقاضیانی که سن انها ۴۰ ال ۴۵ سال تمام باشد ۱۰ امتیاز تعلق خواهد گرفت. بنابراین افراد زیر ۲۰ سال و بالای ۴۵ سال مطابق قوانین امتیاز شرایط سنی را نخواهند داشت.

شرایط و مدارک تحصیلی متقاضیان ویزای کار اتریش به اختصار در زیر بیان می شود.
متقاضیانی که مدرک تحصیلی آنها دکترا PHD می باشد ۴۰ امتیاز کسب می نمایند که امتیاز قابل توجهی می باشد.
متقاضیانی که مدرک تحصیلی انها مهندسی در رشته های فنی و مهندسی می باشد ۳۰ امتیاز می توانند کسب نمایند.
متقاضیان کار در اتریش که مدرک تحصیلی کارشناسی و یا کارشناسی ارشد خود را از دانشگاههای اتریش اخذ نموده باشند می توانند ۱۰ امتیاز کسب نمایند.
به متقاضیان ویزای کار در اتریش که کارهای ثبت اختراع و کارهای تحقیقاتی را در رزومه خود دارند ۲۰ امتیاز تعلق خواهد گرفت.

-شرایط دارا بودن مدرک زبان خارجی
چنانچه متقاضی ویزای کار در اتریش مدرک زبان انگلیسی یا المانی را به صورت مبتدی یا پیشرفته داشته باشد بسته به نوع مدرک و سطح زبان می تواند ۵ تا ۱۰ امتیاز دریافت نماید. بنابراین بدیهی است دانستن زبان هرچند الزامی نیست منتها اگر متقاضی کار در اتریش سطح و مدرک زبان مناسب داشته باشد نه تنها شانس ویزای خود را به طور قابل توجه افزایش می دهد بلکه به سهولت می تواند چهت پیدا نمودن کار در اتریش اپلای نماید.

-شرایط داشتن سوابق کاری مرتبط با رشته
متقاضی ویزای کار در اتریش با احتساب هر سال سابقه کاری دو امتیاز دریافت می نماید که طبق قوانین بیش از ۲۰ امتیاز از راه سابقه کاری نمی تواند اخذ نماید. بنابراین اگر متقاضی ویزای کار در اتریش ۲ سال سابقه کاری داشته باشد ۴ امتیاز ، ۳ سال سابقه کاری ۶ امتیاز و . . . و ۱۰ سال سابقه کاری ۲۰ امتیاز دارد. چناچه متقاضی بیش از ۱۰ سال سابقه کاری داشته باشد همان ۲۰ امتیاز که حداکثر امتیاز سابقه کار است در خصوص وزای کار اتریش کسب می نماید

با توجه به امکاناتی که در باب مشاوره اخذ ویزای کار اتریش و سایرکشورهای مختلف دنیا در صفحات این سایت مشاهده می فرمایید میتوانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مفید و دقیق در باب شرایط کار در اتریش و ویزای کار در اتریش و همچنین مهاجرت به اتریش و سایت کاریابی اتریش و میزان حقوق در اتریش  این مقاله را مطالعه نموده و به شما توصیه میکنیم قبل از پرداخت هزینه های گزاف حتما مشاوره اخذ نمایید . موسسه حقوقی ملک پور با توجه به وجود کارشناسان و حقوقدانان متخصص می تواند مشاوره ای بسیار مفید برای شما متقاضیان عزیز ارائه دهد.

ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان (به صورت تلفنی) و در صورت نیاز مشاوره حضوری وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 4

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 پاسخ
 1. امیر ملکی گفته:

  با سلام بنده 34ساله فوق دیپلم تعمیرات مکانیکی علمی کاربردی ومدرک درجه1و2جوش برق ودرجه 1جوش co2 ودرجه 1ارگون فنی حرفه ای دارم با 14 سال سابقه کاری در خودروسازی ومجرد هستم ویک فرزند پسر دارم 6ساله میتونم برای ویزای کار اتریش اقدام بکنم ممنون میشم راهنمایی بکنید. با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 2. الهام عنایتی گفته:

  با سلام و احترام
  من با یکی از همکاران شما برای مشاوره رایگان تماس گرفتم و ایشون با توجه به شرایط من ویزای کار اتریش یا آلمان رو پیشنهاد کردند. می خواستم جزئیات بیشتر در این مورد بدونم و اطلاعاتی در مورد نحوه ی قرارداد با شما و مطالبی از این قبیل به دست میارم. لطفا راه های تماس رو اعلام بفرمایید.
  با تشکر

  پاسخ
 3. mie editor2 گفته:

  با سلام من خانمي چهل و سه ساله هستم پزشك فوق تخصص خون كه علاقمند به مهاجرت همراه با همسرم كه ايشان هم پزشك هستند با دختر هفت ساله ام هستم براي مهاجرت آيا امكان گرفتن شغل براي فلوشسپ يا دستيار در كشورهاي اروپايي و يا آمريكا و يا استراليا به گونه اي كه با دريافت حقوق در محل امكان گذران زندگي وجود داشته باشه وجود داره يا خير ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در هر یک از کشورهای مورد نظر مدارک شما باید معادل سازی شود. برای معادل سازی مدارک خود باید در این کشور حضور داشته باشید. برای اطلاع از روشهای ورود به کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایط سنی همسرتان متاسفانه امکان اخذ ویزاهای تحصیلی یا کاری برای ایشان وجود ندارد اما می توان برای ادامه تحصیل فرزندانتان اقدام نمود. زبان یکی از فاکتورهای اساسی در امر مهاجرت می باشد، برای اطلاع از روش های اقدام متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 5. mie editor2 گفته:

  سلام به شما آقای دکتر ملک پور. خسته نباشید. امیدوارم که‌ همیشه سلامت و موفق باشید. آقای دکتر، همسر من ۴۴ ساله هستن. لیسانس ریاضی و کارمند بانک با سابقه ی حدود ۱۶ سال. خودم ۳۸ ساله و فوق دیپلم گرافیک هستم و خانه دار . ۲ فرزند داریم پسرم ۱۵ ساله و دخترم ۱۰ ساله هستن و دلمون می‌خواد که به اروپا مهاجرت کنیم. اتریش، هلند و….از لحاظ مالی هم فقط می‌تونیم حدود ۲۰۰_۳۰۰ میلیون تومان پول جور کنیم. بنظر شما، ما از چه راهی می‌تونیم اقدام کنیم و آیا دانستن زبان چقدر اهمیت داره؟ آیا شغل و مدرک همسرم در اروپا کاربرد داره؟ یا کلا باید به دنبال کسب و کار دیگه ای باشیم؟خواهش میکنم که به سوالات من پاسخ بدید…. ما خیلی سردرگم شدیم و نمیدونم آینده ی بچه هامون توی ایران چی میشه…. ممنونم از لطف شما _ ن. عزیزی

  پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  با سلام و سپاس از لطف شما. برای اخذ ویزای کاری کشور اتریش نیاز است که شما امتیازات لازم را اخذ نمایید و در صورت داشتن امتیازات می توانید برای این ویزا درخواست دهید. امتیازات شما بر اساس سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، مدرک زبان و … بررسی می شود. برای اخذ اطلاعات کامل در این زمینه با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  سلام و درود فراوان خدمت دکتر ملک پور عزیز و دوست داشتنی خیلی من به شما ارادت شدید دارم چون واقعا انسان فهمیده و با دانشی هستین و بسیار خونسرد و با متانت حقیقت میخاستم بگم که برا در مورد این قرارداد کارییابی اتریش که یه از کاریابی ها در ایران در موردش صحبت کرده بود و شما هم انو تاییدش کردین بیشتر بدونم چون خیلی فکر رو درگیر خودش کرده من یه جوانه مجرد هستم که وضعیته مال متوسطه رو پایین دارم و خیلی دوس دارم مهاجرت کنم به اروپا ولی وضعیته مالی همیشه مانع شده تو این سالها حالا اگه در مورد کاریابی ایرانی که این ادعا داره تحقیقاتی انجام دادین به ما هم خبر بدی خیلی خیلی ممنون میشم شما خیلی خوش کلام و فروتن هستین دوسپپدوستان دارم ایمان از مشهد.

  پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  سلام و وقت بخیر. برای اخذ ویزای کار اتریش و استرالیا شروطی نیاز است. برای اخذ ویزای کار استرالیا به مدرک زبان در سطح آیلتس ۷ و سابقه کار و … نیاز است همچنین برای ویزای کار اتریش نیاز است که شما امتیازات لازم مانند داشتن سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی را داشته باشید. برای بررسی دقیق تر شرایط شما و اخذ اطلاعات تکمیلی در این زمینه پیشنهاد می شود با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  سلام جناب ملک پور خسته نباشید-من پزشک عمومی هستم که خدمت سربازی روتو مناطق محروم پشت سرگذاشتم و دوره طرحم تا یک ماه اینده تمام میشه.میخواستم بپرسم با این شرایط هم میشه به کشور استرالیا یا اتریش مهاجرت کرد یا نه حتما باید چندسال سابقه کاری داشته باشم توبیمارستان و…درواقع تحقیق زیادی انجام ندادم و نمیدونم شرایطشو و اینکه کجا مناسب واسه کسایی مثل من که سنشون کمه و تازه کارن یجورایی.

  پاسخ