مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در سری لانکا

آیا به دنبال تغییر محیط شغلی خود هستید ؟ آیا به سریلانکا برای دریافت ویزای کاری فکر کرده اید ؟ آیا از شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در سری لانکا اطلاع دارید ؟ آیا نحوه کاریابی و مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در سری لانکا را می دانید ؟ مشاوران زبده موسسه حقوقی ملک پور در خدمت شما هستند تا راه ها و شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در سری لانکا را به اطلاع شما بینندگان سایت ملک پور برسانند .

پیشنهاد می شود که برای یافتن کار در سریلانکا , شما باید سعی کنید از چند راه مختلف برای دستیابی به کار ایده آل خود اقدام نمایید . به غیر از مشاغل آگهی شده , شما می توانید سعی کنید از طریق تماس گرفتن با شرکت ها از طریق شبکه ها و یا حتی تماس به صورت مستقیم اقدام به پیدا کردن کار نمایید . کار در سریلانکا احتیاج به پیشنهاد کاری یا job offer  دارد , بدین معنی که یک کارفرما باید برای شما درخواست کاری بفرستد . مشاغل آگهی شده را شما می توانید در روزنامه های روز یکشنبه , سایت آنلاین کار , بخش فرصت های شغلی در وب سایت های شرکت ها و موسسات و همچنین آژانس های شغلی و کاریابی دریافت نموده و برای مشغول شدن به شغل مورد نظر اقدام نمایید .

اگر شما قادر باشید که ترتیب ملاقات با افراد کلیدی شرکت ها را داده و و بتوانید ارزش های خود را اثبات نمایید , آن ها حتی ممکن است یک نقش جدید را برای شما ایجاد نمایند و یا شما را در ذهن بذای برنامه های آینده نگاه دارند .

راه ها و کانال های ارتباطی برای رسیدن به کار :

۱ – مکاتبه به صورت مستقیم

۲ – از طریق لینک

۳ – شبکه های فارغ التحصیلان مدرسه و دانشگاه

۴ – افراد حرفه ای

۵ – ارتباطات خانوادگی

شروع به کسب و کار خود :

در یک کشور و اقتصاد قوی , برای ایجاد تغییرات بزرگ و سریع , همیشه فرصت های بزرگ برای کارآفرینان وجود دارد . به طور مثال , پتانسیل بزرگی در مناطق سابق جنگی پس از چند دهه انزوا در حال حاضر در دسترس قرار دارد .

علاوه بر این , گسترش طبقه متوسط و گسترش نیازهای تفریحی , فرصت های جدید برای رستوران ها , خدمات شخصی , فعالیت های اوقات فراغت و … در دسترس هستند .

ادارات دولتی هم تا حد زیادی خدمات خود را به کسب و کار و درآمد اختصاص می دهند تا تنظیم کردن کسب و کار ساده تر شود . همچنین مالیات و منافع آن بر اساس تعداد کارکنان , نوع صنعت و محل کار معین می گردد .

ویزای کار برای دوره زمانی مشخص شده توسط شرکت معتبر است . صرف نظر از تابعیت شما , ویزای شما باید قبل از ورود به سریلانکا تایید شود , این موضوع را می توانید از سفارت سریلانکا در کشور خود بخواهید .

مدارک مورد نیاز :

۱ – پاسپورت :

اصلی , اعتبار به مدت ۶ ماه فراتر از اقامت در سریلانکا , با حداقل یک صفحه خالی موجود برای تمبر ویزای سریلانکا

۲ – فرم درخواست ویزای سریلانکا

۳ – عکس :

دوعکس ۲*۲ که اخیرا گرفته شده باشد و از نوع گذرنامه ای باشد , رنگی , از زاویه جلو و با پس زمینه سفید

۴ – دعوت نامه از سریلانکا :

یک دعوت نامه از سازمان یا شرکت میزبان یا اسپانسر در سریلانکا که رابطه بین متقاضی و سفر به سریلانکا و هدف از سفر به سریلانکا را توضیح دهد . علاوه بر این , نامه باید طول مدت اقامت , محل اقامت , نام و اطلاعات تماس میزبان را نشان دهد .

پروسه زمانی دریافت ویزای کاری سریلانکا :

ویزای سریلانکا معمولا بین ۵ تا ۸ روز زمان می برد . درخواست برای خدمات ویزای اضطراری و فوری ممکن است هزینه های اضافی به همراه داشته باشد . در این مقاله سعی شد مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در سری لانکا به طور خلاصه شرح داده شود , چنانچه خواهان اطلاعات بیشتری در این زمینه هستید , می توانید با شعب موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

منابع :

 

www.mohe.gov.lk

www.travisa.com

www.malekpour.com

www.legalmalekpour.com

 

نگارنده: سعید آزاد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.