مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین شامل چه مدارکی است ؟ شرایط اساسی مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین چیست ؟ ما در این مقاله سعی نمودیم مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین را تحلیل کنیم . با مطالعه مقالات موسسه حقوقی ملک پور در سایت موسسه حقوقی ملک پور میتوانید اطلاعات مفیدی راجع به مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین را بدست بیاورید  مشاوران موسسه حقوقی ملک پور که از معتبرترین موسسات حقوقی خاورمیانه است ، میتوانید اطلاعات کافی راجع به مدارک لازم برای  کار در کشور اوکراین  را بدست بیاورید.

 

مدارک لازم برای  کار در کشور اوکراین  :

با توجه به تغییرات سیاسی کنونی، مراحل مختلف آماده سازی اسناد و مدارک برای خارجی ها در اوکراین به نظر می رسد ساده تر از حتی یک سال پیش شده باشد . با توجه به این واقعیت، یکی از این شاخصه های  گسترش مانند ایجاد و پردازش توافق اشتغال و قراردادها دغدغه ها و عوارض کمتری در مقایسه با گذشته  پیدا کرده است ،  این یک راز است که تعداد زیادی از شهروندان خارجی بتوانند  به طور منظم با به دست آوردن پیشنهادات مختلف از شرکت های دولتی و خصوصی کشور اوکراین  که برنامه ریزی برای استخدام نمایندگان از یک یا چند ملیت دیگری را دارند محیا شود .

در اکثر موارد، حجم غالب چنین برنامه ای  ممکن است حاوی اطلاعات لازم دقیق در مورد هر نوع سند ارائه شده توسط مدیریت شرکت و اتباع خارجی باشد. هدف اصلی در اینجا این است که استخدام اتباع خارجی  در سازمان های پر از اقامت قانونی و کار برای شهروندان از کشور های دیگر در اوکراین تعریف بشود. علاوه بر این، مجموعه ای از اسناد و مدارک لازم برای خارجی شامل کسانی که فرم استخدام و توصیه نامه خود را مبتنی بر اینکه چرا میخواهند در اوکراین کار کنند ارائه شود که باید توسط خود فرد متقاضی نوشته شود د و بعد از آن توسط کارفرما بالقوه داده شود.

اجازه کار در اوکراین برای یک سال معتبر است. این دوره ممکن است تمدید شودکه کارفرما باشید یک ماه قبل تمدید نیروی خود را  به اداره کار گزارش دهد و پس از کسب اجازه از ادره کار فرد میتواند به کار خود ادامه دهد..تصمیم به اعطای مجوز کار بعد از ۳۰ روز با پر کردن اسناد و مدارک داده خواهد شد .

 

شرایط اساسی کارفرما :

سهم بیمه پرداخت شده  به صندوق ا اجباری بیمه اجتماعی عمومی از اوکراین در برابر بیکاری.

– عدم وجود بدهی به صندوق اجباری بیمه اجتماعی عمومی از اوکراین در برابر بیکاری.

– عدم وجود عقب افتادگی مالیاتی، اتهامات (پرداخت اجباری).

شرایط اساسی کارگر :

مدارک نشان دهنده  آموزش عالی

عدم سابقه کیفری

 

مدارک مورد نیاز برای اجازه کار :

استفاده از کارفرما

توضیح از کارفرما به منظور توضیح ضرورت به استفاده از نیروی کار از خارجی؛

برنامه استاندارد کاری

دوعکس رنگی ۳٫۵ × ۴٫۵ پشت امضا شده

ارائه نامه ای قبل از استخدام که نشان دهنده این باشد که استخدام نیروی کار خارجی در راستای منافع کارفرما است

یک گواهی نامه از اداره مالیاتی دولت دال بر پرداخت  مالیات و عوارض توسط کارفرما از (پرداخت های اجباری)؛

یک گواهی نامه از مرکز استخدام دال بر فقدان بدهی قبلی  به  صندوق بیکاری؛

یک رسید دال پرداخت هزینه application consideration  ؛

یک کپی از پیش نویس توافق اشتغال (قرارداد) تایید شده توسط کارفرما.

یک بیانیه تایید که محل کار و یا موقعیت که نشان دهنده این باشد که که اجازه کار صادر شده نیازی به تابعیت اوکراین  و اعطای دسترسی به اسرار و رموز  دولتی نیاز ندارد. در این بیانیه باید با مهر رسمی کارفرما باشد  و امضا ضمیمه شود.

یک گواهی نامه  مبتنی بر اینکه ،  در حال حاضر در خاک اوکراین در تاریخ مشخص شده  اجازه کار را دارد  که از اداره پلیس و گمرک اوکراین باید گرفته شود.

یک گواهی نامه اجازه کار  از کشور مبدأ (کشور محل اقامت) دال بر اینکه  که نیروی  خارجی، بد.ن هیچ مشکل و ممنوعیتی اجازه و توان کار را در هر جای دنیا دارد.

یک کپی از منشور و گواهی ثبت نام از کارفرما، گواهی به موجب روش تاسیس کار؛

یک کپی از اسناد دال بر تحصیلات و شرایط نیروی کار  خارجی؛

یک کپی از صفحه شناسایی پاسپورت.

کپی از شناسنامه

گواهی سلامت پزشکی

 

بعد از تکمیل این مدارک فرد میتواند با رعایت شرایط و ضوابط به استخدام کارفرمای اوکراینی در بیاید و به مدت یک سال قرارداد ببندد، شایان ذکر است که قرارداد فرد با بیمه یکساله پزشکی همراه است.

امید است که مطالب بالا تا حدودی به شما راجع مدارک لازم برای  کار در کشور اوکراین کمک کرده باشد.

اگر شما هم خواهان کار  در کشور  اوکراین هستید هستید وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی ملک پور که از معتبرترین موسسات مهاجرت کشور می باشد میتوانند شما را یاری دهند .

همچنین با مراجعه به سایت های   https://www.iranmohajerat.ir /  یا https://legalmalekpour.com/

اطلاعات دیگری راجع به مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین و کار در اوکراین و انواع طرق مهاجرت به کشور اوکراین و کشورهای دیگر را کسب نمایید. وکلای مجرب ما آماده اطلاع رسانی به شما عزیزان از طریق تلفن و یا در سایت حقوقی ملک پور راجع به کشور اوکراین و مدارک لازم برای  کار در کشور اوکراین  و معرفی ویزای کار کشور اوکراین و دیگر کشورها میباشند..

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.