مدارس شبانه روزی در آمریکا

مدارس شبانه روزی در آمریکا  و شرایط تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا  ۲۰۱۷ برای ایرانیان ، آیا یکی از اهداف شما تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا است؟ آیا علاقمند به تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا هستید؟ در این مقاله اطلاعات کاملی در زمینه تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا و بررسی شرایط تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا و مسائل پیرامون آن مطرح می شود. شرایط تحصیل در مدارس شبانه روزی آمریکا، راه ها و مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا ، نحوه درخواست برای اپلای کردن مدارس شبانه روزی آمریکا، اقامت دانش آموزی در آمریکا در مقاطع مختلف از جمله مواردی است که در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

عبارت مدرسه شبانه روزی فضاهای دانشگاهی کوچک و منظم همراه با کراوات، کت و شلوار، دامن های خاکستری؛ انجمن شاعری، باشگاه امپراتوری، سنت ها و برتری تحصیلی را در ذهن تداعی می کند.

زمانی که والدین تصمیم می گیرند که فرزندان خود را به مدرسه های شبانه روزی بفرستند، دوست دارند که رقابتی ترین و با نفوذ ترین مدارس کشور را انتخاب کنند. این مدارس کلید ورود به دانشگاه های برتر آمریکا هستند و زمینه هایی برای ایجاد شبکه های اجتماعی پر درآمد می باشند.

آیا تعجب برانگیز است که بنیانگذار فیس بوک، بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان، در مدارس شبانه روزی تحصیل کرده است؟

مقالات زیادی در مورد مزایای آموزشی مدرسه شبانه روزی وجود دارد و ما در اینجا به معیارهایی توجه داریم که طبق آن برترین مدارس شبانه روزی در ایالات متحده را معرفی می کنیم.

audio مدارس شبانه روزی در آمریکا

آمادگی برای آینده

دانش آموزان نوجوان که از این مدارس فارغ التحصیل می شوند، در آینده جزء مدیران، برندگان جایزه نوبل، سفیران، حامیان حقوق بشر، ورزشکاران المپیک ها و قاضیان کشور هستند. آنها نوآوران و پیشگامان در رشته تحصیلی خود هستند.

ما مدارس معروف را معرفی می کنیم که برنامه های آموزشی تخصصی به دانش آموزان ارائه می دهند.

ما همچنین به دنبال معرفی مدارسی هستیم که رویکرد فعالانه ای برای توسعه و پیشرفت دانش آموزان در نظر می گیرند. این مدارس به دانش آموزان می آموزند که به سختکوشی هم در محیط کلاس و هم در خارج از کلاس اهمیت بدهند. خدمات اجتماعی، نیکوکاری، مشاغل و غیره همه در ایجاد اخلاق کاری تاثیرگذارند.

دانشگاهیان

مدارس خصوصی به واسطه ماهیت خود دروس مختلفی را در برنامه های آموزشی خود ارائه می دهند که مدارس دولتی قادر به مدیریت آنها نیستند. این فقط یکی از دلایلی است که والدین و دانش آموزان علاقه زیادی به این نوع مدارس دارند.

موقعیت منحصر به فرد مدارس شبانه روزی در این است که برنامه های آموزشی متنوعی را با هدایت خود دانش آموزان ارائه می دهند و بسیاری از این دانش آموزان مدارک سطح پیشرفته در رشته های مورد علاقه خود دارند. همه مدارس موجود در این فهرست برنامه جامع تحصیلی و برنامه های جامع فارغ التحصیلی ارائه می دهند. با این حال، تفاوت در آنجاست که دانش آموزانی که در کالج ثبت نام نموده اند، در این مدارس تحصیل می کنند (و تعدادی از دانش آموزان این مدارس در دانشکده ها تدریس می کنند).

تعداد مدارس شبانه روزی

مدرسه شبانه روزی به تعبیری هر مدرسه ای (معمولا خصوصی) است که غذا و مسکن به دانشجویان ارائه می دهد. با این حال، موارد دیگری را نیز باید در نظر گرفت: مدرسه شبانه روزی یک جامعه سرزنده از محققان، ورزشکاران، و هنرمندان است. بسیار معمولی است که اعضای هیات علمی، کارکنان و خانواده هایشان در محوطه دانشگاه زندگی کنند و در زمینه مربیگری یا مشاوره در زمینه های مختلف، فعالیت داشته باشند. همه این موارد موجب می شود تا مدرسه شبانه روزی متفاوت از خانه دانشجویی باشد.

به این ترتیب، ما به مدارسی توجه داریم که ۵۰ درصد یا بیشتر از دانشجویان آن در محوطه دانشگاه صرف نظر از اندازه مدرسه زندگی می کنند. تجربه مدرسه شبانه روزی ایده آل به گونه ای است که اکثر همکلاسی های شما همچنین در خوابگاه و در طول تعطیلات آخر هفته با شما همراه باشند.

استطاعت مالی

دورانی که تجربیات مدرسه شبانه روزی فقط مختص ثروتمندان بود، سپری شده است. بسیار خوب، هزینه در بسیاری از این مدارس ممکن است شما را به مخالفت با این نکته وادارد. اما باید گفت که بسیاری از این مدارس به دنبال جمعیت دانشجویی متنوع هستند (دانشجویان چند فرهنگی و همچنین با زمینه های اجتماعی و اقتصادی متفاوت).

وجود این مدارس منوط به وجود دانش آموزان و دانشجویان است و بنابراین باید مقرون به صرفه باشند تا بتوانند جمعیت متنوعی را به خود جذب کنند. بهترین مدرسه ها به دانش آموزانی که واجد شرایط ثبت نام هستند و نیاز به کمک هزینه مالی در تامین بودجه تحصیلی خود باشند، کمک هزینه اعطا می کند.

نکته: جزئیات شهریه تحصیلی در نسخه به روز رسانی شده وب سایت های مدارس قابل دسترسی می باشد. اکثر ارقام ذکر شده همراه با احتساب هزینه خرید کتاب های درسی، ناهار، و سایر هزینه ها می باشد. علاوه بر این، مدارس نظامی را از این فهرست کنار گذاشته ایم. با این که دانش آموزان قطعا در مدارس نظامی ثبت نام می کنند، اما این مؤسسات تجربه بسیار ویژه ای برای تحصیل دانش آموزان فراهم می کنند که متناسب با نیازهای آنها در آینده است.

 1. آکادمی فیلیپس اکستر

این مدرسه معمولاً به نام اکستر شناخته می شود که در نیوهمپشایر برای دهه ها فعالیت داشته و وابسته به دانشگاه هاروارد بوده است. این مدرسه از پسران و دختران در مقطع ۹ تا ۱۲ ثبت نام به عمل می آورد.

دانش آموزان از بین بیش از ۴۵۰ دوره تحصیلی در ۱۹ رشته تحصیلی در سبک اکستر انتخاب می کنند: روش هارکنس[۱]، برنامه یادگیری مبتنی بر گفتگو است. برنامه درسی منحصر به فرد رشته ریاضی متمرکز بر مجموعه مسائل و یادگیری مبتنی بر سمینار با کنار گذاشتن کتاب های درسی سنتی به نفع فرایندهای یادگیری متعلق به دانش آموزان است. بیش از ۸۰  درصد از اعضای هیئت علمی دارای مدرک دانشگاهی معتبر هستند.

از سال ۲۰۰۷، مدرسه اکستر طرح ابتکاری مالی را اجرا کرده است که بر اساس آن به دانشجویانی که درآمد خانواده آنها ۷۵،۰۰۰ دلار یا کمتر است، آموزش رایگان ارائه می دهد و کلاس آموزشی واقعا سطح بالا و ارزشمندی برای هر کسی که واجد شرایط ثبت نام باشد، فراهم می کند.

تعداد دانشجویان مدرسه: ۸۰ درصد

هزینه تحصیل، اتاق و هیئت مدیره: ۴۶۹۰۵ دلار

فارغ التحصیلان برجسته: مارک زوکربرگ (بنیانگذار فیس بوک)، دن براون (نویسنده)، کریستوفر کیمبال (آشپز مسابقات آشپزی آمریکا)

دانشجویان برای ثبت نام در این مدارس معمولاً باید در آزمون های پذیرش خاص مانند آزمون ورودی دبیرستان (SSAT) یا آزمون ورودی مدرسه مستقل (ISEE) شرکت کنند. دانشجویان بین المللی می توانند نمرات خود در آزمون های تسلط در زبان انگلیسی مانند آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) ارائه دهند. (توجه: آزمون SLEP در تابستان ۲۰۱۲ کنار گذاشته شد.)

سایر آزمون های مورد قبول برخی مدارس در فرایند پذیرش شامل PSAT، SAT I و ACT می باشد.

بسیاری از دانش آموزان در مدرسه شبانه روزی آمریکا تحصیل می کنند. برخی از این مدارس شبانه روزی به صورت مستقل اداره می شوند. پذیرش دانشجو بستگی به دستیابی دانش آموزان به استانداردهای مورد نیاز دارد. دانش آموزان معمولاً بین یک ترم تا یک سال برای قبولی در آزمون های ورودی مدارس شبانه روزی آمریکا زمان نیاز دارند، اما برخی از آنها در صورت لزوم به مدت طولانی تری آموزش می بینند.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر جهان برای تحصیل در مدارس شبانه روزی آمریکا وجود دارد و ظرفیت مدارس  محدود است. از این رو پذیرش تا حد زیادی بر اساس زمان ثبت درخواست ها صورت می گیرد. بنابراین شما می توانید به طیف گسترده ای از مدارس شبانه روزی در سایر کشورهای اروپایی که در این سایت آمده است دسترسی داشته باشید. شما میتوانید موسسه حقوقی ملک پور(همکار موسسه ام آی ایى اتریش) که بیشترین تناسب را با نیازها و آرمان های شما دارد را انتخاب کنید.

انتخاب مدارس، دانشگاه و کالج تصمیم گیری های بزرگی هستند. کارشناسان و وکلا متخصص ما برای کمک به شما در انتخاب درست اهداف تحصیلی خودتان، مشاوره تخصصی می دهند. آنها همچنین شما را در درخواست های ورود به دانشگاه های برتر دنیا و طرح های پژوهشی حمایت می کنند.موسسه حقوقی ملک پور(همکار موسسه ام آى ایى اتریش) با سابقۀ درخشان و قابل توجه به کمک موفقیت شما میاید.

سابقه ما در کمک به پیشرفت دانش آموزان و دانشجویان بین المللی برای تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاههاى اروپا و سایر کشورهای مطرح  ثابت شده است. موسسه مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور به شما کمک میکند برای زندگی و مطالعه در خارج از کشور آماده شوید، با اعتماد به نفس تحصیلات خود را شروع کنید و مطمئن شوید که آینده موفقی در پیش رو دارید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدارس خاص و یا مدارس شبانه روزی آمریکا میتوانید با دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.

12 پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. داشتن معدل و وضعیت تحصیلی مناسب، یکی از شرایط اخذ پذیرش تحصیلی می باشد. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 1. at گفته:

  باعرض سلام
  بنده هنوز دیپلم رواخذ نکردم میتونم برای تحصلی درمدارس امریکا اقدام کنم.درحال حاضر یازدهم حسابداری هستم.
  باتشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن سن بالای ۱۶ سال امکان تحصیل در مقطع دبیرستان در آمریکا برای شما وجود خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 2. کوروش گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده دانش اموز سال اخر دبیرستان هستم که ۲ ماه دیگه شروع میشه کلاسام و در ترکیه تحصیل میکنم شهر انکارا
  خواستم بدونم میتونم اگه apply از کالج شبانه روزی یا مدارسش بگیریم مادرم میتونه به عنوان همراه با من بیاد؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
 3. محمد گفته:

  سلام من دبیرستان نمونه دولتی هستم در شیراز و با معدل کل پایه ی هشتم ۱۹.۹۵من می خواهم برای فیلیپس اکستر برا مقطع نهم در خواست بدهم و ازfinical aid ش اسفاده کنم؛متاسفانه ما در ایران به آزمون های Isseیاssatیا sat دسترسی نداریم به نظر شما شانس پذیرش گرفتن من برای اکستر بدون و جود شرایطی مثل این آزمون ها چه قدره؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. احمد گفته:

  برای ثبت نام در اکستر برای کسانی که درآمد والدینشان زیر۷۵هزارتا باشه چه آزمون هایی باید بدن تا بتونن پذیرش بگیرن و رایگان تحصیل کنند

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.