موسسات کاریابی در مالتا

موسسات کاریابی در مالتا

موسسات کاریابی در مالتا در سال 2018 چه شرایطی دارند ، آیا به دنبال مهاجرت به مالتا و کار در کشور مالتا هستید؟ به نظر شما موسسات خاصی میتوانند کار در مالتا را پیدا کنند ؟ شما فکر میکنید موسسات کاریابی در مالتا به چه شکل عمل میکنند؟ در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در مورد موسسات کاریابی در مالتا و طریقه یافتن کار در مالتا به شما دوستان بدهیم .

افراد متقاضی میتوانند با ارسال رزومه خود به سایت های مختص کاریابی تقاضای کار نمایند.

به اختصار به معرفی این سایتها میپردازیم :

برخی از این منابع عبارتند از: malta park.com

که یکی از معتبرترین و بهترین سایتها جهت یافتن کار در کشور مالتا هستند ثبت نام کار در این سایت ها محدود نیست و شامل مشاغل خدماتی از قبیل کار در رستوران های زنجیره ایی تا مشاغل همراه با تخصص در زمینه های تکنیکی نیز میباشد این سایت ها به شکلی سازمان یافته که شخص متقاضی کار میتواند با مراجعه به این سایتها ثبت نام نماید و در صورت موافقت کارفرما مشغول به کار شود از منابع کاری در کشور مالتا به سایت های times of malta – career jet – learn4good-eures-reed اشاره نمود و راهنمایی های لازم را کسب کرد .

در این قسمت در مورد جستجو و در خواست کار در مالتا توضیحاتی را به عرضتان میرسانیم:در این موسسات به فرد کمک میشود تا کار مورد علاقه خود را نسبت به قابلیت های خود پیدا کند jobsplus به عنوان یک کارگزار بین شرکتها و نمایندگی ها به دنبال استخدام افراد میباشند . زمانی که شخصی در jobsplus  ثبت نام میکند به او فرصت های شغلی مناسبی پیشنهاد میشود ،فرد در وب سایت شغلی پلاس ثبت نام میکند و پروفایل خود را آپلود میکند و cv را ارائه میدهد فرد پس از طی این مراحل منتظر جواب موسسات کاریابی میماند.شخص متقاضی میتواند به صورت دیگری هم جهت کاریابی اقدام نماید فرد میتواند با ثبت نام در آژانس های کاریابی علاوه بر ثبت نام در سایت کاریابی شانس خود را امتحان نماید و آنها پیگیر کار آنها میشوندتا در سرتا سر بخش های مختلف مالت و gozo این امر صورت پذیرد. شما

دوستان میتوانید با تماس با موسسات ملکپور اطلاعات جامع و بهتری را کسب نمایید. در این قسمت به یکسری از مهارتهایی که در هنگام کار مطلوب میباشد میپردازیم: مهارتهایی جهت ارتباط عالی با مشتریان و گوش دادن به خواسته های آنها و توضیح در مورد محصول و یا خدمات فروش،داشتن اعتماد به نفس و جاه طلب بودن،داشتن انگیزه کافی و شور و شوق ،قابلیت انجام کار در حیطه کاری خود،مهارت های قانع کننده بزرگ.

 مهارت های شغلی در کشور مالت:

در کشور مالتا متوسط حقوق به علاوه کمیسیون حدود ۱۳۰۰۰ یورو میباشد که پس از سالها تجربه در حرفه ایی میشود ۴۵۰۰۰ یورو درآمد داشت ،اگر شخصی مایل به انجام کارهای سخت و فروش حرفه ایی باشد میتواند درآمد بالایی کسب کند . در اکثر مراکز جذب نیروی کار پاداش خوبی پرداخت میشود مشاغلی مانند:املاک و مستغلات و فروش نرم افزارهای کامپیوتری در کشور مالتا از کمسیون بالایی برخوردار میشوند ،علاوه بر این مشاغل ،مشاغل دیگری هم در این کشور مطرح هستند که با مراجعه به مراکز کاریابی ذکر شده در این کشور و داشتن سابقه کاری میتوانید فرصت های شغلی خوبی بدست آورید.

بر طبق تحقیقات یکی از رایج ترین مشاغل در کشور مالتا میتوان به فروش اجرایی اشاره نمود،مدیران فروش و کسانی که روابط مستقیم با مشتریان دارند که قابلیت درک نیازهای مشتریان و مذاکره با آنها را داشته باشند.

شما دوستان میتوانید جهت ارائه خدمات مشاوره ی بهتر با موسسه ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ایران تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کاملی به شما داده شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.