مؤسسات کاریابی در سنگاپور

افرادی که به دنبال کار در کشور سنگاپور هستند در بیشتر مواقع جویای مؤسسات کاریابی در سنگاپور هستند و این موضوع دغدغه ذهنی علاقمندان به کار در سنگاپور شده است. در چند سال اخیر مؤسسات کاریابی در سنگاپور بسیار افزایش یافته است و مهاجرین به این کشور با شناخت مؤسسات کاریابی در سنگاپور می توانند به راحتی جایگاه خوبی در سنگاپور فراهم نمایند و در مشاغل مناسب با حرفه خود استخدام شوند. مؤسسات کاریابی در سنگاپور نقش بسیار مهمی در اتصال جویندگان کار به کارفرمایان دارند، از همین رو شناخت این مؤسسات اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت. مؤسسه حقوقی ملکپور با ارائه این مطلب قصد دارد علاقمندان به کار در سنگاپور را در پروسه دشوار کاریابی در سنگاپور یاری نماید. کشور سنگاپور در حال حاضر بازار کار بسیار خوبی برای کارگران ماهر و مهارتهای خاص دارد حال با توجه به این نکته چندین مؤسسه کاریابی معتبر را در کشور سنگاپور در این مقاله معرفی می نماییم.

ویزای کار سنگاپور

همانطور که می دانید جهت اخذ ویزای کار سنگاپور می بایست دعوتنامه کاری از این کشور داشته باشید و برای دستیابی به این امر قطعأ کاریابی می بایست از کشور مبدأ صورت گیرد. لذا جهت کاریابی در سایت های مختلف کاریابی بهتر است به مدرک تحصیلی و مهارتهای مورد نیاز آن مؤسسه توجه نمایید. اغلب افرادی که دارای مهارتهای خاص هستند موفق به اخذ دعوتنامه کاری از سنگاپور خواهند شد زیرا درصورتی امکان اشتغال فرد خارجی در مشاغل موجود کشور سنگاپور خواهد بود که افراد تبعه این کشور متقاضی و یا مناسب استخدام در شغل مورد نظر نباشند. مزایای بسیار زیادی برای استفاده از آزانس های معتبر و خوب سنگاپور وجود دارد که من جمله این مزایا کمک به افراد متقاضی پیش از انجام مصاحبه کاری است. قبل از اینکه رزومه خود را برای مؤسسات کاریابی در سنگاپور ارسال نمایید پیشنهاد می شود ابتدا یک  CV حرفه ای تهیه نمایید.

موسسه کاریابی Randstand

این مؤسسه در سال ۱۹۶۰ توسط کارآفرینان هلندی و دانشجویان دانشگاه  Frits Goldschmeding و Daleboudt آلمان تأسیس شد. این مؤسسه دومین مؤسسه ارائه دهنده خدمات HR در جهان است. Randstand در حال حاضر در ۳۹ کشور جهان فعالیت می کند و هر روزه هزاران نفر از سراسر دنیا از طریق Randstand نیروی انسانی خود را فراهم می کنند.
جهت کاریابی از طریق این مؤسسه و مشاهده شرایط استخدام کمپانی های معتبر در سرتاسر جهان می توانید به سایت www.randstand.com مراجعه نمایید.

مؤسسه کاریابی هادسون Hudson

مؤسسه کاریابی هادسون با بیش از ۱۵ سال سابقه کاریابی در آسیا می تواند شما را در پروسه کاریابی در سنگاپور یاری نماید. این شرکت در حال حاضر در ۲۰ کشور آسیایی استعدادیابی و کاریابی انجام می دهد و شعبات متعددی در سنگاپور، شانگهای، هنگ کنک و گوانگژو دارد.  من جمله سنگاپور، هنگ کنک و ش شما می توانید با ارسال رزومه خود برای این مؤسسه شغل مناسب با حرفه خود را بیابید. جهت کسب اطلاعات کامل در زمینه کاریابی و مشاغل مورد نیاز می توانید به آدرس www.hudson.sg مراجعه نمایید.

مؤسسه کاریابی RobertHalf

مؤسسه رابرت در سال ۱۹۴۸ تأسیس شد و در حال حاضر بزرگترین مؤسسه کاریابی تخصصی جهان است. مؤسسه کاریابی رابرت به دنبال استعدادیابی نیروی انسانی و فراهم نمودن بهترین شرایط برای جویندگان شغل در اکثر کشورهای جهان من جمله کشور سنگاپور است. مؤسسه رابرت به پایبندی اخلاق و ایجاد محیط شاد و امن شغلی معتقد است. جهت ارائه رزومه شغلی خود و کاریابی از طریق این شرکت می توانید به آدرس www.Roberthalf.com مراجعه کنید.

برخی مشاغل مورد نیاز سنگاپور

۳C synergy
این سازمان به دنبال افراد ماهر در بخش های ساخت و ساز، نفت و گاز است. اگر فرد متقاضی در این زمینه ها مدارک معتبر بین المللی و قابل قبول داشته باشد می تواند با این سازمان در ارتباط باشد. کشور سنگاپور در بخش نفت و گازو ساخت و ساز بسیار غنی و شکوفاست و همواره به دنبال استخدام کارگران یقه آبی و یقه سفید (در زمینه حقوق تجارت و کار) می باشد.
Sr Embedded Software Engineer
مهارتهای مورد نیاز: رشته کامپیوتر، برق، مهندسی الکترونیک، ارتباط از راه دور
شرایط استخدام: حداقل دو سال سابقه کار در زمینه های تعیین شده، تجربه کاری در زمینه میکروکنترلر، مهارتهای Embedded, C , CAN, UART, I2C, SPI, MCU
علاقمندان می توانند رزومه خود را به این آدرس ایمیل نمایند: steve.ling@randstad.com.sg
حقوق پرداختی ماهیانه: ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دلار
Finance Executive
به عنوان بخشی از مدیریت مالی پروژه شما می توانید در قسمتهای برنامه ریزی، مدیریت و اجرای پروژه های سرمایه گذاری نقش داشته باشید. فرد متقاضی با حداقل دیپلم حسابداری و ۱ تا ۲ سال سابقه کار مرتبط می تواند رزومه خود را برای این کمپانی ارسال نماید.
مهارت های مورد نیاز: Finance Assistant, Finance Executive, AP, Accounts Payable, Financial Reporting, Month-end closing, Accounts, Accounting Projects, Finance Projects, Insurance

مؤسسه حقوقی ملکپور همواره راهنمای متقاضیان مهاجرت کاری به کشورهای مختلف من جمله کشور سنگاپور است و در این راستا بهترین محیط مشاوره ای را فراهم آورده است. با توجه به اینکه اخذ دعوتنامه کاری از کشورهای آسیایی همچون کشور سنگاپور بسیار دشوار است می توانید جهت دستیابی به کار مناسب و اخذ اقامت کاری در سنگاپور از طریق ویزای تحصیلی وارد این کشور شوید و تحصیل در دانشگاههای معتبر سنگاپور را نیز تجربه کنید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

لینکهای مرتبط:
https://www.iranmohajerat.ir/%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%B1/

منابع:
https://www.randstad.com.sg/jobs/engineering

http://hudson.sg/job-seekers
https://www.roberthalf.com/

نگارنده: میرزاآقایی

Rating: 5
2 پاسخ
 1. یاسر مداحی گفته:

  سلام بنده در چند امور فنی مهارت کامل دارم که شامل تاسیسات.رشته برق ساختمانی با مدرک دیپلم . کار در قنادی در زمینه کیک و شیرینی های تر.حدود 8 سال کار در کلید سازی و کاملا فول در هر زمینه قفل و گاوصندوق کاملا در این زمینه استاد.و رشته اصلی که اکنون مَشغول به کار در ان هستم رشته اصلیم ارایشگری خواهش میکنم با توجه به این موارد کمکم کنید خواهش میکنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای کار در کشور سنگاپور شما ابتدا باید یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در این کشور داشته باشید. شما می توانید از طریق موسسات کاریابی برای جستجوی کار اقدام کنید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.