موسسات کاریابی در کشور امریکا

موسسات کاریابی در کشور امریکا ۲۰۱۷ و شرایط کار در آمریکا ، همانطور که میدانید افراد زیادی در جستجوی کار در کشور امریکا هستند. از این رو در کشور امریکا موسسات کاریابی متعددی برای تسهیل کاریابی افراد مقاضی تاسیس شده است. این موسسات کاریابی در کشور آمریکا افراد متقاضی وفارغ التحصیلان جویای کار را برای مصاحبه با شرکت های مورد نظر آماده میکند. موسسات کاریابی در کشور امریکا هدفشان استخدام ویافتن شغل برای افراد جویای کار میباشد. ما در این مقاله موسسات کاریابی در کشور امریکا را به شما معرفی میکنیم وآدرس وشماره تماس با موسسات کاریابی در کشور آمریکا را برای دسترسی به موسسات کاریابی کشور امریکا قرار خواهیم داد. موسسه حقوقی ملک پور شما را برای یافتن شغل در کشور امریکا و معرفی موسسات کاریابی در کشور امریکا راهنمایی میکند شما میتوانید با مراجعه به  وب سایت موسسه حقوقی ملک پور  این  اطلاعات را به دست اورید. در راستای سیاست های رقابتی اقتصادی کشور آمریکا ویزا های متعدد کاری در کشور آمریکا به وجود آمده اند. در پی ایجاد ویزا های کاری آمریکا موسسات کاریابی متعددی نیز در کشور امریکا پدید آماده اند که به اتباع خارجی مشتاق کار در کشورآمریکا وفارغ التحصیلان جویای کار کمک میکنند تاشغل متناسب با رشته تحصیلی ومورد علاقه خود را پیدا کنند.

معرفی موسسات کاریابی در کشور آمریکا

آژانس کاریابی  APPLEONE :

موسسه کاریابی اپل وان در شهر لس آنجلس در محله دانتون قرار دارد.

آدرس موسسه کاریابی  appleone :  ۷۲۵ south Figueroa street

شماره تماس با موسسه کاریابی اپل وان :۸۹۲۰۲۳۴(۲۱۳)

وب سایت موسسه کاریابی اپل وان :www.appleone.com

موسسه کاریابی اپل وان  این موسسه در سال ۱۹۶۴تاسیس شده است وبراساس یک سیاست کاری به افراد برای دستیابی  به اهداف کاریشان  کمک میرساند شرکت اپل وان بزرگترین موسسه کاریابی متعلق به بخش خصوصی آمریکا در شمال کشور امریکا میباشد وبرای تبدیل شدن به بزرگتربن موسسه خدمات  اشتغال رشد های بسیاری کرده است. ارائه سرویس کامل ، کمک های حرفه ای ومزایای خاص  متعدد موسسه اپل وان  به افراد در زمینه کاریابی  کمک های بساری  میکند موسسه اپل وان  بیش از ۲۰۰ دفتر در سراسر کانادا وایالات متحده امریکا دارد. موسسه کاریابی اپل وان در سال ۲۰۱۳ وبسایت این موسسه  جزء ده  وبسایت برتر شد.

آزانس کاریابی  Robert half finance and accounting  :

موسسه کاریابی  رابرت هلف در شهر لس آنجلس قرار دارد  که جزء آژانس های موقت به فعالیت میپردازد.

آدر س موسسه کاریابی رابرت هلف : south Figueroa 865 street

شماره تماس با موسسه کاریابی رابرت هلف :۶۲۹۴۶۰۹(۲۱۳)

موسسه کاریابی accountemp متخخص در ارائه   کسب وکار، با مور مال حرفه ای  وحسابداری ماهر ومتخصص  به صورت موقت استخدام موقت میکند. که مطابق با استعداد افراد  فرصت های مناسبی  برای رشدشان مهیا میکند . این مسسه بیش از ۳۲۵ مکان در سرلسر جهان دارد .

شغل هایی که این موسسه  برای رشته حسابداری  دارد برای مثال شامل :

کارمند حسابداری ، مدیر حسابداری ، حسابرس، منشی حسابداری ، حسابدار، تحلیل گر مالی ، خدمات مالی ، حسابدار ارشد، تهیه مالیات

آژانس کاریابی workebrige associate  :

موسسه کاریابی  workbrige  در شهر لس آنجلس در محله وسست وود قرار دارد

آدر س  موسسه وورک بریج  Wilshire boulevard  قرار دارد

شماره تماس با موسسه وورک بریج ۴۴۵۳۳۰۰(۳۱۰) میباشد.

وب سایت موسسه وورک بریج www.workbrige.com

این موسسه یک شرکت کاریابی  واستخدام در سراسر امریکا میباشد ومتخصص استخدام  در رشته های مهندسی ودیگر رشته ها است موسسه  work brige  براساس مدیریت بهینه ، تمرکز بر روابط مشتری ویک رویکرد  استخدام مبتنی بر تیم منحصر به فرد  دارد. دفاتر این موسسه  در شهر های دیگر کشور آمریکا  وکانادا نیز شعبه دارد از جمله : سانفرانسیسکو ، سیلیکون ولی، لس آنجلس ، نیوپورت، دالاس ،شیکاگو ،بیچ ،نیویورک، فیلادلفیاف بوستون ، واشنگتن دی سی، وتورنتو

آزانس کاریابی jobspring partner  :

موسسه جاب اسپرینگ در شهر شیکاگو  در محله وست وود  قرار دارد  که در زمینه شغل یابی  واستخدام افراد  فعالیت میکند.

آدر س  موسسه کاریابی جاب اسپرینگ Wilshire boulvard250

شماره تماس باموسسه  جاب اسپرینگ ۹۹۶۰۲۰۰(۳۱۰)

وبسایت موسسه جاب اسپرینگ www.jobspring.com

موسسه کاریابی جاب اسپرینگ  فارغ التحصیلان را آماده  ورود به شغل وسطوح جدیدی از زندگی میکند. روند مصاحبه مشاغل متعدد را برای  متقاضیان وفارغ التحصیلان جویای کار شرح میدهند.  موسسه کاریابی جاب اسپرینگ  بهترین راه برای  در یافت شغل جدید است. این موسسه دارای یک تیم سخت کوش است  که از نزدیک با مشتریان ومدیران کار میکنند.

آزانس کاریابی  national event staffing :

موسسه کاریابی نشنال ایونت در شهر لس آنجلس  در محله ایست هالیوود قرار دارد که در آزانس کاریابی   در بخش سرویس های بیزینس فعالیت میکند.

آدر س موسسه کاریابی نشنال ایونت  sunset boulevard 230

شماره تلفن برای تماس با موسسه کاریابی نشنال ایونت ۵۶۵۹۹۳۹(۸۶۶)

وبسایت موسسه کاریابی نشنال ایونت www.nationaleventstaffing.com

موسسه کاریابی  zarzarmodeling  :

این موسسه کاریابی در  شهر لس آنجلس محله دانتون  قرار دارد که در زمینه کاریابی واستخدام فعالیت میکند

آدرس موسسه zarzarmodeling  ۵۱۵ south flower street –

شماره تلفن برای تماس با این موسسه ۸۰۰۳۱۳۹(۶۱۹)

وبسایت موسسه کاریابی : www.zarzarmodels.com

شرکت  micro soft  :

شرکت مایکرو سافت بزرگترین شرکت خدمات کامپیوتری چند ملیتی است که در شهر رد موند  ایالت واشنگتن  ایالت متحده امریکا قرار دارد این شرکت در سال ۲۰۱۵ طی برنامه حمایت اشتغال در شهر سیاتل میزبان کنسر سیوم  اشتغال سه ماهه بود

آزانس کاریابی BALABUSTA  :

موسسه کاریابی بالابوستا در شهر لس آنجلس در محله وست لس آنجلس قرار دارد.

آدر س موسسه کاریتبی بالابوستا در   west Olympic boulvard11150

شماره تلفن تماس با موسسه بالابوستا ۳۵۰۹۶۶۰(۳۴۷)

وبسایت موسسه  www.balabustabrooklyn.com

 

موسسه حقوقی ملک پور با بهره گیری از وکلا ومشاوران مجرب شما را با خدمات موسسات کاریابی در آمریکا آشنا میکند شما میتوانید با مراجعه به موسسه حقوقی ملک پور اطلاعاتی در زمینه کاریابی در کشور آمریکا به دست آورید.

در مجموع میتوان گفت که راه دستیابی به مشاغل در کشور آمریکا به علت موسسات کاریابی متعددی که در کشور آمریکا وجود دارد هموارتر شده است. متقاضیان جویای کار در کشور آمریکا  میتوانند با مراجعه به این موسسات کاریابی در کشور آمریکا شغل مورد نظر ومتناسب با رشته تحصیلی خود را  پیدا کنند.

جهت کسب اطلاعات کامل تر با وکلا و مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمائید تا مشاورن ما شما را در مسیر صحیح کاریابی در آمریکا و شرایط اخذ ویزای کاری آمریکا هدایت و راهنمائی نمایند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
21 پاسخ
 1. محمد گفته:

  با سلام.عذر میخوام شاید سوال بنده تکراری باشه.بنده کارشناسی معماری دارم.
  برنده لاتاری 2020 شدم.
  با توجه به شرایط نامطلوب صدور ویزا بهترین راه حل واسه گرفتن ویزا چی میتونه باشه.؟؟متشکرم

  Rating: 4
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   در حال حاضر درخواست ویزای ایرانیان رد می شود و کسانی که برنده لاتاری شدند نیز موفق به دریافت ویزا نشده اند. در حال حاضر تنها اخذ ویزاهای تحصیلی و پژوهشی برای ایرانیان امکان پذیر می باشد.

   پاسخ
 2. Iman abed گفته:

  سلام بنده کارشناس سخت افزار و‌کارشناس ارشد رشته هوش مصنوعی هستم و انواع مدارک و گواهینامه های تخصصی در زمینه رباتیک مدار های الکترونیک نرم افزار و سخت افزار تلفن همراه تبلت و لپ تاب را دارم ایا در زمینه این تخصص میتونم اقدام به دریافت اخذ ویزای کاری تو‌یکی از کشور های اروپایی یا امریکا کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر امکان اخذ ویزای کار آمریکا برای ایرانیان فراهم نمی باشد. اما با توجه به رزومه مناسب شما، می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان یا اتریش و یا اسکیل ورکر کانادا و استرالیا اقدام نمایید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. رضا گفته:

  مهندس فوق لیسانس ژئوتکنیک عمران هستم با ده سال سابقه بیمه تو رشته راهسازی و پلسازی.زبان انگلیسی فول هستم.تو چه کشورهایی میتونم کار پیدا کنم و دعوتنامه کاری داشته باشم تا ویزای کاری بگیرم و برم اون کشور؟؟آمریکا میتونم برم و کار پیدا کنم و دعوتنامه کاری بگیرم؟درآمد ماهیانه یا هفتگی من چقدر میشه؟از چه روشی اقدام کنم؟راهنمایی کنید لطفاً

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن، سطح دانش زبان شما و سابقه کاری و …. داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از کشورها برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. منا گفته:

  با سلام
  من لاتاری برنده شدم و میخوام در صورت برقرار بودن بن فاید ترامپ از جاب کنتراک استفاده کنم یعنی فقط یه درخواست کار معتبر نه صوری میخوام

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفتر وین تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 5. طاهره گفته:

  شرایط کار برای پزشک بدون تطابق مدرک در آمریکا وجود دارد؟منطور شغل های مرتبط میباشد،مثلا برای ریسرچ پوزیشن ها تطابق لازم نیست.آیا موارد مشابه دیگری هم هست که تطابق نیاز نداشته باشد؟ممنونم

  پاسخ
 6. maziar samiei گفته:

  با سلام عرض ارادت، می خوام از EB2 دسته اول به آمریکا مهاجرت کنم آیا من به شما هزینه بدهم می توانید پیشنهاد کاری مرتبط با رشته کامپیوتر برام جور کنید خواهشمندم توضیح دهید سپاس.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   شرایط کاریابی در حال حاضر بسیار سخت میباشد
   کشورهای مختلفی هستند که راحت تر میتوانید کار پیدا کنید
   لطفا برای اطلاعات بیشتر با دفاترما تماس بگیرید.

   پاسخ
 7. مهریار دربانی گفته:

  با درود مهریار دربانی وکیل پایه یک از کانون وکلا هستم فعلا ساکن ایران ولی با عنایت باینکه دارای گرین کارت هستم و از طرفی در نظر دارم نسبت به سیتی زن شدن اقدام کنم برای زندگی کردن در لوس انجلس جویای کار هست در صورت مساعدت ممنون میشم

  پاسخ
 8. محسن میرزائی گفته:

  با سلام خدمت شما، بنده فوق لیسانس تربیت بدنی گرایش حرکات اصلاحی و آسیب شناسی ورزشی از دانشگاه اصفهان هستم، و ۱۵ سال است که به عنوان دبیر تربیت بدنی در آموزش و پرورش مشغول به کار هستم، البته از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ مربی کلینیک حرکات اصلاحی آموزش و پرورش اصفهان بودم. و همزمان از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ بعنوان مربی حرکت درمانی در خدمت انجمن معلولین نخاعی اصفهان که یک سازمان مردم نهاد (NGO) است بودم، و در حال حاضر نیز علاوه بر خدمت در آموزش و پرورش، مربی حرکات اصلاحی و ماساژ درمانی در کلینیک پارس خمینی شهر هستم. که مدارک تمامی موارد فوق در دسترس است. و با توجه به رزومه ام خواهان کار در آمریکا میباشم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر شانس اخذ ویزای کار کشور آمریکا اندک است و برای کار بهتر است در این کشور حضور داشته باشید. برای بررسی سایر کشورها متناسب با شرایط خود یا اخذ اطلاعات در ارتباط با کشور آمریکا پیشنهاد می شود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.