مؤسسات کاریابی استرالیا

مؤسسات کاریابی استرالیا

مؤسسات کاریابی استرالیا را می شناسید؟ آیا با مؤسسات کاریابی استرالیا ۲۰۱۸ آشنایی دارید؟ آیا از طریق مؤسسات کاریابی استرالیا امکان کار پیدا کردن در این کشور وجود خواهد داشت؟ شانس کاریابی با مؤسسات کاریابی استرالیا چقدر تخمین زده می شود؟ برترین مؤسسات کاریابی استرالیا را می شناسید؟ چگونگی فعالیت مؤسسات کاریابی استرالیا را می دانید؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره مؤسسات کاریابی استرالیا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با مؤسسات کاریابی استرالیا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره مؤسسات کاریابی استرالیا پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

مؤسسات کاریابی استرالیا فرصت های مناسبی را برای کسانی که به دنبال شغل و یا کار آموزی در استرالیا هستند فراهم می سازد. از طریق این موسسات فرد می تواند با توجه به رشته ی تحصیلی و سایر عوامل شغل مناسب خود در کشور استرالیا را آسان تر پیدا نماید. ما در ایم مقاله سعی می نماییم  چند مؤسسات کاریابی استرالیا که از همه موسسات معتبرتر می باشند را معرفی نماییم تا چنانچه کسانی که واجد شرایط می باشند بتوانند از این طریق شغل مناسب خود را پیدا نمایند.

همانطور که  گفته شد یکی از راه های آسان برای پیدا کردن شغل مناسب در یک کشور بیگانه بهره گیری از موسسات کاریابی معتبر در آن کشور می باشد، زیرا کسی که به تازگی وارد یک کشور شده و یا می خواهد مشغول به کار شود عدم آشنایی با محیط و شرایط آن کشور ممکن است مشکلات بسیاری را به وجود آورد. همچنین با توجه به اینکه یکی از مهم ترین ویزاهای کار در کشور استرالیا در صورتی صادر می شود که شخص از کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشد و به عنوان حمایت کننده عمل نماید لذا از طریق این موسسات راحت تر می تواند به مقصود خود دست یابد. ما در اینجا چند نمونه از این مؤسسات کاریابی استرالیا را معرفی می نماییم:

چند مورد از مؤسسات کاریابی در استرالیا در این زمینه فعالیت می نمایند عبارتند از :

 

The sus graduate program

(http://www.sas.com/en_au/academic/graduate-program.html)

SAS  استرالیا هر ساله از سال ۱۹۷۶ اقدام به استخدام فارغ التحصیلان می نماید. بعد از ثبت نام اقدام به آموزش از طریق اینترنت و یا آموزش حضوری می نماید تا پس از فراغت از آموزش مهارت های خود را به کار گیرند. البته برای اقدام در SAS شخص باید شرایطی را داشته باشد، از شرایطی که افراد باید داشته باشند میتوان به

 • شهروند و یا مقیم دائم استرالیا باشد.
 • حق کار به صورت تمام وقت داشته باشد.
 • مدرک تحصیلی کارشناسی و یا بالاتر را داشته باشد .
 • دو سال و یا کمتر از دو سال از زمان فارغ التحصیلی گذشته باشد .

اشاره کرد.

طریقه ی در خواست اینگونه است که با مراجعه به سایت گفته شده به صفحه ی مشاغل رفته و سپس کشور استرالیا باید انتخاب شود و سپس گزینه SAS graduate program  را انتخاب می کنیم. یک حساب کاربری ایجاد کرده و مدارک مورد نیاز را آپلود می نماییم از مدارک مورد نیاز نامه، رزومه، مدرک تحصیلی و ریز نمرات می باشد و در آخر نیز در خواست را تایید می نماییم .

حال پس از ارسال درخواست چه اتفاقی می افتد، چنانچه در خواست فرستاده شود ابتدا در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت پذیرش در این برنامه شرکت داده خواهید شد و آموزش می بینید، پس از آموزش و طی مراحل اداری یک شغل دائمی به شما پیشنهاد داده خواهد شد .

 

 job active

https://www.employment.gov.au/jobactive

اقدام از طریق این سایت یک راهکاری است مربوط به دولت استرالیا برای اینکه افراد به راحتی بتوانند شغل مورد نظر خود را پیدا نمایند. به این ترتیب کسانی که به دنبال شغل در استرالیا هستند از طریق این سایت می توانند شغل مورد نظر خود را بیابند. این وب سایت مشاغل و کسانی که به دنبال شغل هستند را به کارفرمایان در بیش از ۱۷۰۰ شهر در استرالیا معرفی می کند. در این سایت به هر گونه امکانات برای پیدا کردن شغل مناسب با توجه به سوابق دسترسی  خواهید داشت زیرا کارفرمایان از این طریق می توانند از تمام سوابق شما آگاهی یابند. همچنین در این وبسایت کارفرمایان استرالیا نیز می توانند بدون هزینه در مورد نیروی کاری که مورد نیاز آنها می باشد آگهی دهند .

 

 adzuna

https://www.adzuna.com.au/browse/melbourne

این وبسایت یکی از وبسایت هایی است که نه تنها در استرالیا بلکه در کشور های دیگر نیز می تواند با توجه به اطلاعاتی که در اختیار دارد فرد را به شغل مناسب راهنمایی نماید. شما با استفاده از این وب سایت می توانید شرکت های بزرگ استرالیا که به دنبال نیروی کار هستند را مشاهده نمایید و انتخاب کنید. همچنین در این سایت بهترین مشاغل نیز آورده شده اند که فرد بتواند در بهترین شرایط با توجه به شایستگی خود مشغول به کار شود. شما می توانید شهرهای مختلف استرالیا را انتخاب نمایید همچنین در این سایت در مورد شهری که می خواهید مشغول به کار شوید توضیحاتی داده شده است. شما می توانید محدوده در آمد خود را از شغل مورد نظر نیز انتخاب نمایید و این سایت با موتور جستجوی قوی ای که دارد مشاغل مورد نظر را به شما معرفی خواهد کرد. همچنین می توان علاوه بر درآمد مورد نظر، نحوه مدت زمان کاری را برای مثال تمام وقت یا پاره وقت مشخص کرد و با توجه به آن ها شغل به شما پیشنهاد می گردد .

 

career one

http://jobs.careerone.com.au/l-sydney,-nsw.aspx

این سایت نیز یکی از سایت های مؤسسات کاریابی استرالیا است که کسانی که به دنبال شغل مورد نظر خود هستند می توانند از طریق این سایت نیز اقدام نمایند. سایت career one  به کسانی که دنبال کار هستند این انتخاب را می دهد که مشاغل را از جنبه های مختلف مورد نظر خود انتخاب نمایند و همچنین در مورد انواع مشاغل در استرالیا نیز توضیحاتی ارائه شده است که می تواند به اشخاص کمک نماید که در انتخاب شغل خود دقت کافی را داشته باشند. فردی که داوطلب برای کار است می تواند با آپلود کردن رزومه خود شغل پیشنهادی خود را در کشور استرالیا از طریق این سایت دریافت نماید .

 

Jora austrlia

https://au.jora.com/

این سایت نیز یکی دیگر از سایت های کاریابی و جستجوی کار مؤسسات کاریابی استرالیا است که می توان برای بالای۳۱۳ هزار شغل شانس خود را برای شغل مورد نظر در استرالیا امتحان نمود. همچنین در این سایت علاوه بر استرالیا در برخی کشور های دیگر نیز می توان به جستجوی کار پرداخت. شما می توانید تمام شرایط مورد نظر خود از قبیل در آمد، ساعات کاری و .. را نیز مد نظر قرار دهید و با توجه به آن در بین مشاغل در استرالیا به جستجو بپردازید. زمانی که شما شغل مورد نظر را جستجو می نمایید مشاغلی که آگهی شده اند، تمامی اطلاعات مورد نیاز مشاغل در دسترس می باشد که افراد می توانند با مطالعه شرایط در وقت خود نیز صرفه جویی نمایند .

سایت های زیادی برای کاریابی و جستجوی کار در استرالیا وجود دارد که معرفی همه آنها ممکن نیست لذا نام و آدرس الکترونیکی برخی از دیگر از این سایت ها را در ذیل ذکر می نماییم:

 • Seek-job
 • https://www.seek.com.au/
 • apply now
 • http://applynow.com.au/
 • the uni jobs
 • https://www.timeshighereducation.com/unijobs/listings/australia/

 

بنابر آنچه گفته شد مؤسسات کاریابی استرالیا و وب سایت های بسیاری برای کاریابی در استرالیا وجود دارد که کمک فراوانی می کند به کسانی که به دنبال کار با شرایط خود می باشند. همچنین از این طریق کسانی که می خواهند در استرالیا ویزای کار بگیرند می توانند از این طریق کارفرمای مورد نظر خود را پیدا نمایند. مؤسسات کاریابی استرالیا و جستجوی کار می توانند فرد را به مشاغل مناسب و دلخواه خود برسانند. به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره مؤسسات کاریابی استرالیا، شرایط مؤسسات کاریابی استرالیا، نکات مؤسسات کاریابی استرالیا، ویزای کار استرالیا و سایر موارد اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در باب مؤسسات کاریابی استرالیا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب مؤسسات کاریابی استرالیا شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای کار در استرالیا و مهاجرت به استرالیا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
23 پاسخ
 1. ناشناس گفته:

  سلام . چرا فقط لیسانس به بالا رو برای مهاجرت میپذیرید و بچه های فوق دیپلم رو قبول نمیکنید ؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز ما تنها قوانین مهاجرتی کشورها را بیان می کنیم و دخل و تصرفی در آن نداریم. شما می توانید از طریق موسسات کاریابی بین المللی موجود در ایران برای کارهایی که نیاز به تحصیلات دانشگاهی ندارند اقدام به مهاجرت نمایید.

   پاسخ
 2. محسن گفته:

  سلام من فوق دیپلم حسابداری ام
  6سال سابقه بیمه وکار در پالایشگاه رو دارم
  زبان درحد متوسط میتونم صحبت کنم وبنویسم
  دوتا کتاب داستان هم نوشتم
  مدرک بروکری دلالی مشتقات نفت 12ساعت دارم بنظرتون من میتونم اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار استرالیا حداقل شرایط زیر مورد نیاز می باشد.

   -سن فرد زیر 40 سال باشد.

   -نمره زبان خوب (مدرک ایلتس)

   -مدرک تحصیلی بالاتراز لیسانس

   -سابقه کارمرتبط با رشته تحصیلی

   پاسخ
 3. حامد مصری گفته:

  با سلام
  من فوق لیسانس زمین شناسی اقتصادی از دانشگاه دولتی دارم، سطح زبان انگلیسی متوسط هستش، متاهل هستم، خانمم هم لیسانس داره، میخواستم درباره مهاجرت از شما راهنمایی بگیرم، میتوانم مهاجرت کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. مقوله مهاجرت از چندین راه امکان پذیر است که بسته به شرایط شما پیشنهاد خواهد شد. پیشنهاد می شود به منظور بررسی دقیق شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید تا در انتها بتوانیم بهترین راه مهاجرت را به شما پیشنهاد دهیم. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. مجید گفته:

  سلام
  من لیسانس برق قدرت دارم
  2 سال سابقه دارم ولی بیمه ندارم
  باید واسه مهاجرت چیکار کنم ممکنه راهنمایی بفرمایید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق ویزای جستجوی کار در آلمان و اتریش اقدام کنید که نیازی به سابقه کار با بیمه نمی باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 5. محمود گفته:

  سلام میشه راهنمایی کنید
  من فوق لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه ازاد دارم ۳ سال سابقه کار بیمه ای در شهرداری دارم و ۴ سال هم خودم آزاد کار میکردم زبان هم آیلتس ۶.۵۰ دارم که میشه ارتقا بدم و ۷ هم بگیرم
  به رشته خودم هم مسلط هستم به نظرتون این رشته میتونه در استرالیا کار خوبی داشته باشه توی شغل های مورد نیاز معماری هم هست اما واقعا نمیدونم اگر برسم استرالیا و نتونم شغلی پیدا کنم چیکار کنم خیلی ریسک بزرگیه … بعد سیستمی هم هست که برامون کار پیدا کنن ؟

  Rating: 4
  پاسخ
 6. محدثه گفته:

  سلام
  ممنون بابت اطلاعاتتون.من همسم لیسانس مهندسی کشاورزی داره و در یک موسسه ی دامپروری کشاورزی بزرگ تو ایران مشغوله مدیر قسمتی از این موسسه است.10 سال سابقه کار دارد که چند سالش فک کنم 3 سالش غیر مرتبطه و سطح زبانشم متوسطه اما آزمون IELTS یا PTE نداده هنوز میخواستم بپرسم امکانش هست در سایت های کاریابی دنبال کار بگرده و اگر کسی درخواستشو قبول کرد بعد برا مدرک زبانش اقدام کنه یا نه.
  ممنون

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای یافتن کار از طریق سایت های کاریابی می توانید اقدام کنید اما مسلما مدرک زبان تاثیر بزرگی در رزومه شما دارد و از الزامات کار در یک کشور خارجی دانستن زبان آن کشور می باشد. همسر شما می تواند از طریق ویزای نیروی کار ماهر یا skilled workers نیز اقدام کند. توصیه می کنم مقاله کار در استرالیا را از لینک زیر مطالعه کنید تا اطلاعات جامعی در این خصوص کسب کنید.
   https://malekpour.ir/کار-در-استرالیا/

   شرایط شخص شما هم می تواند در روند مهاجرت تاثیر گذار باشد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. شماره تماس: 02149196000

   پاسخ
 7. مهدی،ر گفته:

  سلام،تراشکار ،متاهل با یک فرزند،زبان متوسط،ده سال سابقه کار تامین اجتماعی دارم.ایا در رابطه با شغلم درخواست کار دارن کشور استرالیا؟

  پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید اما برای ویزای کار استرالیا باید بتوانید امتیاز لازم را بدست آورید همچنین باید مدرک زبان نیز ارائه نمایید تا امکان اقدام را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 8. نصیبه گفته:

  سلام من دوست دارم در استرالیا زندگی کنم لیسانس صنایع غذایی از دانشگاه شیراز دارم و شوهرم لیسانس حسابداری دانشگاه پیام نور و ۱۰ سال سابقه کار دارند البته مدرک زبان نداریم سوالم اینه که آیا اگر برای کار اقدام کنیم چقدر طول میکشد تا کار پیدا کنیم اولویت با شوهرم ،
  آیا مدرک زبان همان ابتدا نیاز هست یا پس از کاریابی هم میتوان تحویل داد؟

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 9. مهرداد گفته:

  سلام دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران هستم و قصد اقامت و مشغول به کار شدن در استرالیا بعد از فارغ التحصیلی رو دارم، ممنون میشم اگه با راهنمایی راهیی پیش روی من بگذارید

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. ناشناس گفته:

  باسلام انیجانب مدرک لیسانس معدن دارم 15 سال سابقه کار درشیرینی پزی دارم ایلس 6 دارم همسرم لیسانس تربیت بدنی سابقه 15 سال ناجی ومربی گری در رشته شنا دارد ایلس 7 دارد

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. علی قادری گفته:

  سلام و عرض ادب
  بسیار ممنون از راهنمایی های خوب جناب آقای ملک پور
  اطلاعات خوب و کاملی در اختیار ما قرار میدند
  پیروز و سلامت باشند

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.