مراکز صنعتی و مراکز کاریابی در ایتالیا

مؤسسات معتبر کاریابی در ایتالیا

(مراکز کاریابی در ایتالیا 2018، آژانس های کاریابی دولتی و خصوصی، کارخانجات صنعتی در ایتالیا، آژانس های کاریابی موقت، معروفترین مراکز کاریابی در ایتالیا، انواع مشاغل در ایتالیا) و مؤسسات معتبر کاریابی در ایتالیا در هنگام مهاجرت به ایتالیا 2018 از جمله مهاجرت کاری به ایتالیا پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای کار در ایتالیا چگونه است ؟

کاریابی در ایتالیا و شرایط کار در ایتالیا از طریق مؤسسات معتبر کاریابی در ایتالیا چگونه است ؟ شرایط اخذ ویزای کار در ایتالیا و یا اخذ اقامت کاری ایتالیا و در نهایت اخذ اقامت ایتالیا چگونه می باشد ؟ در این مقاله سعی بر این داریم که به سوالات در زمینه مؤسسات معتبر کاریابی در ایتالیا پاسخ  دهیم. و در زمینه مؤسسات معتبر کاریابی در ایتالیا در این مقاله برای شما توضیحاتی ارائه شده است.

امروزه افراد متعددی هستند که قصد کار در اتحادیه اروپا من الجمله ایتالیا را دارند و به دنبال مراکز کاریابی در ایتالیا هستند و در باب کاریابی در ایتالیا و مراکز کاریابی در ایتالیا سوالات عدیده ای من الجمله آیا امکان اخذ کار در ایتالیا برای افراد غیر اروپایی وجود دارد؟ آیا افراد غیراروپایی می توانند به دنبال کار در ایتالیا باشند؟آیا موسسات و بنگاه های کاریابی در ایتالیا وجود دارد؟ انواع مراکز کاریابی در ایتالیا کدامند؟ مراکز کاریابی در ایتالیا چه خدماتی را ارائه می دهند و … که سعی میکنیم با توجه به قوانین بین الملل خصوصی به این سوالات پاسخ دهیم
موسسه حقوقی ملک پور و دفاتر همکار آن با توجه به سابقه ی ۱۰ ساله در باب مهاجرت کاری به اتحادیه اروپا و بهره مندی از وکلای زبده و کارشناسان ارشد حقوق بین الملل در زمینه کاریابی در ایتالیا شما عزیزان را در باب آشنا نمودن با مراکز کاریابی در ایتالیا و شرایط اخذ شغل در ایتالیا یاری می رساند و شما می توانید با تماس با موسسه حقوقی ملک پور و دفاتر همکار آن در باب مراکز کاریابی در ایتالیا اطلاعات تکمیلی اخذ نمایید.

از مهمترین صنایع این کشور میتوان به صنایع ماشین آلات،وسائل نقیله، صنایع فلز کاری، صنایع شیمیایی ، پتروشیمی، الکتریکی، کشتی سازی و هواپیما سازی اشاره نمود .

پیدا نمودن شغل در ایتالیا اصلا آسان نیست و بسیار شرایط سختی دارد به خصوص برای افرادی که خارج از ایتالیا هستند ایتالیا دارای چراکه کارفایان زمانی یک شغل را آگاهی میکنند ابتدا افرادآن کشور اولیت دارند و قواعدکار اتحادیه اروپا بدین صورت است که کارفرما ابتدا باید شغل مورد نظر خود را ۳ ماه در ایتالیا آگهی نماید اگر در این ۳ ماه شخصی پیدا نشد باید ۳ ماه دیگر در کل اتحادیه اروپا آگهی نماید که اگر در طول این مدت ۶ ماهه شخصی این شغل مورد نظر را اخذ نکرد آن زمان است که نوبت به افراد غیر اروپایی می رسد که بتواند آن شغل را اخذ نمایند، اما اگر شما در این کشور تحصیل نمایید بعد از تحصیل می توانید با کمک از مراکز کاریابی که در ادامه مقاله به بررسی و معرفی آنها میپردازیم جویای کار باشید، چه مدارکی برای اخذ شغل در ایتالیا مورد نیاز است ؟ از مهمترین فاکتورهای لازم برای پیدا کردن کار در ایتالیا توانایی و تسلط افراد به زبان ایتالیایی است افرادی که مسلط به زبان ایتالیایی هستند قطع به یقین شرایط و شانس بالاتری برای اخذ کار در ایتالیا را دارند البته سطح بالایی از مهارت در زبان انگلیسی می تواند یک مهارت بسیار مفید برای افراد خارجی که امید پیدا کردن کار در ایتالیا را دارند تلقی گردد، نکته ی بعدی برای کاریابی در ایتالیا این است که آیا مدارک حرفه ای و دانش و تجربه شما در کشور ایتالیا شناخته شده است، کارفرمایان ایتالیایی علاوه بر دانش زبان ایتالیایی به تجربه افراد اهمیت بسیار زیادی می دهند، داشتن مدارک تحصیلی از دانشگاه های معتبر و شناخته شده توسط دولت ایتالیا می باشد، همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا برگه های اطلاعاتی اشتغال حاوی یک شرح شغل مشترک با یک جدول مدارک تحصیلی منتشر میکنند این پوشش تعداد زیادی از معاملات در نظر گرفته شده برای کمک به کسی با شرایط مربوط به یک کار در یک کشور دیگر اتحادیه اروپا است، شما می توانید یک مقایسه مستقیم بین هر مدرک تحصیلی اتحادیه اروپا و کسانی که در ایتالیا از شعبه ایتالیایی مرکز ملی علمی تشخیص اطلاعات (NARIC) به رسمیت شناخته شده به دست آورید.

چگونگی پیدا کردن کار در ایتالیا در یک نگاه

 1. روزنامه ها : در رونامه های رسمی کشور ایتالیا آگهی هایی برای اخذ شغل وجود دارد که بیشتر برای افرادی در حال تحصیل در ایتالیا هستند مناسب می باشد که با بررسی و مطالعه روزنامه ها و نشریات می توانند از آگهی ها ی استخدام نیروی کار بهره مند شوند .
 2. دفاتر کاریابی: مشاهده دفاتر اشتغال محلی و دیگر دفاتر در ایتالیا که مشهور به آژانس های کاریابی است که در این آژانس ها اطلاعاتی عمدتا برای مشاغل غیر حرفه ای ماهر،نیمه ماهر،و غیر ماهر به ویژه در صنعت ارائه می دهد، که در این می توانید به آژانس های کاریابی مراجعه نمایید، آژانس های کاریابی در ایتالیا عمدتا به دو دسته آژانس های دولتی و آژانس های خصوصی تقسیم می شوند. و همین طور آژانس های کاریابی موقت وجود دارد که مهمترین آنها را خدمتتان عرض میکنیم.

آژانس های کاریابی موقت در تورین ایتالیا:

GBJOB

Unimpiego

SYNERGIE

آژانس کاریابی موقت در ونیز ایتالیا

UMANA

آژانس کاریابی موقت در میلان

Vedior

Risorse

Assores

Sportello

آژانس های کاریابی موقت
Obiettivo Lavoro Temporaneo

Eurointerim

 

 1. اطلاعات مراکز و کتابخانه ها: مراکز اطلاعات محلی (informagiovani) مفید برای اطلاعات در مورد مشاغل، شغل، آموزش و پرورش که برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی آن به آدرس informagiovani.it مراجعه نمایید، کتابخانه اصلی همچنین طیف وسیعی از منابع برای جویندگان کار فراهم می کند، اگر چه آنها به طور خاص مشاوره ای ارائه نمی دهند.
 2. آژانس های استخدام : درخواست برای آژانس های استخدام بین المللی برای شرکت های ایتالیایی و شرکت های خارجی در ایتالیا که این شرکت ها عمدتا کمک به جذب مدیران و پرسنل کلیدی و بسیاری از دفاتر در سراسر جهان( برخی از سازمان های ایتالیایی ممکن است موقعیت های شغلی را تنها برای اتباع ایتالیایی و اتحادیه اروپا و یا خارجی با اجازه اقامت پیدا نمایند)
 3. اینترنت: دسترسی به اینترنت به صدها سایت برای جویندگان کار از جمله وب سایت های شرکت های مختلف می تواند یکی از راه های پیدا کردن کار در ایتالیا باشد که ما در اینجا برخی از مشهورترین سایت ها را خدمتتان اعلام میداریم:

www.alispa.it

www.executivenetwork.it

www.fionline.it

www.informagiovani.it

www.job-net.it

www.jobline.it

www.jobs.it

www.monster.it

www.obiettivolavoro.it

www.quilavoro.com

شایان ذکر است که شما ممکن است هرگونه اطلاعات به زبان انگلیسی در وب سایت های ایتالیایی پیدا کنید .

عموما افراد از این طرق می توانند برای پیدا کردن کار در ایتالیا اقدام نمایند .

 

برخی از مشاغل مورد نیاز که در میلان وجود دارد عبارتد از :

مهندس امنیت سایبر
طراح نرم افزار
مهندس PLE پروژه

مهندس نرم افزار

متخصص داده
معلم انگلیسی

مشاور تدارم کسب و کار

برنامه نویس ارشد

مترجم زبان انگلیسی

عکاس

هماهنگ کننده پروژه

مدیریت پروژه

مشاور ارشد حقوقی

تحلیلگر کسب و کار

متخصص ارتباطات داخلی

مدیریت استراتزی تجارت

متخصص HR

متخصص روابط صنعتی HR

حسابدار

دستیار حسابداری

مهندس نرم افزار IOS

در پایان موسسه حقوقی ملک پور مورد وثوق ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه دارای جامع ترین اطلاعات و دانش ها در امر حقوق بین الملل و انواع مهاجرت از جمله مهاجرت به ایتالیا و مهاجرت کاری به ایتالیا و  مؤسسات معتبر کاریابی در ایتالیا و شرایط کار در ایتالیا از طریق کاریابی در ایتالیا و یا شرایط مؤسسات معتبر کاریابی در ایتالیا و یا اخذ اقامت کاری ایتالیا و در نهایت اخذ اقامت ایتالیا می باشد ، لذا شما عزیزان اگر در رابطه با مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار ایتالیا دارای هر گونه سوال وابهامی می باشید همواره می توانید با تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا از جمله با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق کارشناسان و وکلای رسمی این موسسه به صورت تلفنی و رایگان مشاوره در زمینه مؤسسات معتبر کاریابی در ایتالیا دریافت نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
4 پاسخ
 1. دایان گفته:

  سلام وقت بخیر،ببخشید من در رشته های تکنسین دارویی(کاردانی)،،مدیریت بحران(کارشناسی)،،،مربی و داور والیبال ،،مربی ایبروبیک،،فیلمسازی ،،،…..مدرک گرفته ام
  آیا امکانش هست بتونم یا برای ادامه تحصیل ویا از طریق کار به ایتالیا مهاجرت کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اگر شرایط سنی مناسب را داشته باشید می توانید جهت تحصیل اقدام کنید. برای کار نیز شما باید ابتدا یک پیشنهاد کار از طرف کارفرمایی در ایتالیا داشته باشید.

   پاسخ
 2. رقیه گفته:

  سلام خوب هستیدمن میخام کارپیداکنم ایابه من کارمیدن درایتالیا من معلول ناشنوام 30درصدمیشنوم کشورایتالیا امکان داره بهم ویزا بده اگه من اینجا درسازمان فنی وحرفه ای دوره بگذرونم میتونم برم ایتالیا ومیشه کمکم کنید کدوم کشورارزان هست

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما برای کار در ایتالیا ابتدا باید پیشنهاد کار داشته باشید. با توجه به اینکه کشور ایتالیا با بحران بیکاری رو به رو است شانس کاریابی بسیار اندک می باشد. کشورهای دیگری همچون آلمان و اتریش ویزای جستجوی کار ارائه می دهند که برای اخذ آن باید مدرک دانشگاهی و سابقه کار داشته باشید.

   Rating: 4
   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.