لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و بررسی آن

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان، شرایط کاریابی در آلمان و نحوه دریافت ویزای کاری آلمان برای متقاضیان کار یابی در آلمان برای شما عزیزان مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. ما در این مقاله به بررسی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان پرداخته ایم، با توجه به اینکه کشور آلمان از دسته کشور های پیشرفته جهان می باشد همواره افراد زیادی برای کار در این کشور متقاضی هستند که با سوالات بسیاری روبه رو می شوند از جمله اینکه آیا کشور آلمان ویزای کاری ارائه می دهد؟ لیست مشاغل مورد نیاز آلمان چه می باشد؟ هزینه های زندگی در آلمان چگونه می باشد؟ که ما در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا به تمامی سوالات شما عزیزان پاسخ دهیم. متقاضیان دریافت ویزای کاری می توانند جهت کسب اطلاعات از لیست مشاغل مورد نیاز آلمان از مشاوره های تلفنی رایگان مشاورین و وکلای بین المللی موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) استفاده نمایند و تمامی مبانی مهم در باب ویزای کاری آلمان و لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را کسب نمایند.

مشاغل مورد نیاز آلمان 1 لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2019

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و شرایط عمومی

اطلاع از لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و ورود به بازار کاری این کشور در ابتدای امر نیاز به بررسی شرایط عمومی این کشور دارد. کشور آلمان از دسته کشور های برتر اتحادیه اروپا می باشد که در سال ها اخیر اقدام به دریافت نیرو های کار و صدور ویزا های کاری نموده است. آلمان در اروپای مرکزی واقع شده و با کشورهای دانمارک، لهستان، اتریش، جمهوری چک، سوئیس، بلژیک، هلند و فرانسه دارای مرز خاکی می باشد و با دریای شمال و بالتیک نیز هم مرز دریایی دارد. شهر برلین به عنوان پایتخت این کشور انتخاب شده است. زبان رسمی این کشور آلمانی می باشد و باید به این نکته توجه داشت که متقاضیان ورود به بازار کاری این کشور را باید به زبان آلمانی نیز تسلط کافی را داشته باشند. آلمان از دسته کشور های پر جمعیت اروپا می باشد و طبق آخرین سرشماری انجام شده این کشور حدودا 81 میلیون نفر جععیت دارد. آلمان عضو اتحادیه یورو بوده و واحد پولی این کشور یورو می باشد. افرادی که درخواست تماس با این کشور را دارند می توانند از پیش شماره 43+ استفاده نمایند.

شرایط عمومی آلمان 1 لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2019

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در باب کار در آلمان

video لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2019

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پوردر باب کار در آلمان

audio لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2019

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و نرخ بیکاری در آلمان

همان طور که اطلاع دارید، مشاغل زیادی در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان قرار گرفته و دلیل آن کمبود نیرو در مشاغل مختلف می باشد. تا سال 2030 کمبود کارگران ماهر در آلمان تا 3 میلیون نفر نیز افزایش یابد. یکی از دلایل آن می تواند نرخ بسیار پایین تولد در این کشور باشد. دولت آلمان قوانین جدید مهاجرتی را در تاریخ اوکتبر 2018 جهت غلبه بر کمبود نیروی کاری ماهر اعلام نمود که در تاریخ 19 دسامبر 2018 تصویب گردیده. یکی از مواردی که ویزای جستجوی کار آلمان را متفاوت از قوانین مهاجرت کاری کانادا و یا استرالیا می نماید این است که سیستم جذب نیروی کار آلمان بر پایه سیستم امتیاز بندی نمی باشد. میانگین نرخ بیکاری در کشور آلمان در سال 2018، با 5.88 درصد بوده است. کمترین میزان نرخ بیکاری آلمان در ماه ژوئن سال 1962 با 0.4 درصد، و بیشترین میزان 14 درصد در ماه ژانویه سال 1998 ثبت شده است. در آخرین آمار که در فوریه 2019 اعلام شده، این نرخ به 3 درصد رسیده است.
در ادامه، نمودار نرخ بیکاری در آلمان برای شما عزیزان قرار داده شده است.

نرخ بیکاری آلمان لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2019

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و ویزای کار آلمان

متقاضیان دریافت ویزای کاری آلمان باید از لیست مشاغل مورد نیاز آلمان اطلاعات کامل بدست آورند و با توجه به آن درخواست ویزای کار آلمان را مطرح نمایند. کشور آلمان در سال های اخیر به دو صورت ویزای کاری به نیرو های کاری خارجی ارائه می نماید. افراد علاقه مند به  کار در آلمان می توانند از ویزای جست و جوی کار آلمان استفاده نمایند تا از این طریق وارد آلمان شده و به جست و جوی کار بپزدازند. در روش دوم شما می توانید با ارائه دعوت نامه کاری خود به اداره مهاجرت و سفارت این کشور درخواست ویزای کاری این کشور را داشته باشند.  ما در ادامه این مقاله به بررسی انواع ویزا های کاری آلمان نیز اشاره کرده ایم.

 • ویزای دعوت نامه کاری (job offer)

متقاضیان درخواست اقامت کاری می توانند با توجه به مدارک تحصیلی خود و لیست مشاغل مورد نیاز آلمان درخواست ویزای کاری این کشور را داشته باشند. افرادی که درخواست ویزا کاری با دعوت نامه کاری از این کشور را دارند باید در ابتدای امر از کارفرمایی در این کشور دعوت نامه کاری دریافت نمایند. کارفرمایی که درخواست ورود یک نیروی کاری خارج از اتحادیه اروپا را دارد باید در ابتدای امر نیروی مورد نظر خود را به مدت 3 ماه در آلمان آگهی کنند و درصورتی که نیرو مورد نظر در کشور آلمان یافت نشد کارفرما باید این آگهی را به مدت 3 ماه دیگر در کل اتحادیه اروپا آگهی نماید تا نیرو کاری مورد نظر خود را دریافت نمایند. در صورتی که نیروی مورد نظر کار فرما در مدت 6 ماه یافت نشد با اجازه دولت و اداره مهاجرت امکان ارسال دعوت نامه کاری برای متقاضیان خارج از اتحادیه می باشد.
در این روش، متقاضی پس از 5 سال امکان درخواست اخذ اقامت دائم آلمان را خواهد داشت. افرادی که با این داشتن جاب آفر وارد آلمان می شوند، می توانند درخواست ویزای همراه جهت الحاق خانواده در آلمان را داشته باشند.

 • ویزای جست و جوی کار (job sekeer)

در سال های اخیر دولت کشور آلمانی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را اعلام کرده و با توجه به کمبود نیروی کاری که در سال های اخیر برای دولت این کشور به وجود آمده است تصمیم بر آن شده تا برای واجدین شرایط در این کشور ویزا هایی به نام ویزای جست و جوی کار صادر شود. این نوع ویزا برای افرادی صادر می شود که حداقل مدارک مورد نیاز این کشور را جهت اخذ ویزای کاری آلمان از جمله مدراک تحصیلی، مدارک زبان آلمانی و یا انگلیسی و سابقه کاری مرتبط داشته باشند. در این نوع ویزا متقاضیان یک اقامت 6 ماه از دولت آلمان دریافت می نمایند و در زمان ورود به این کشور متقاضیان به مدت 6 ماه فقط اجازه جست و جوی کار در این کشور را دارند. علاقه مندان توجه داشته باشند که در این نوع ویزا کاری تنها اجازه جست و جوی کار در رشته تحصیلی خود را دارند و اجازه ورود به رشته های غیر مرتبط را ندارند.
متقاضیانی که در مدت 6 ماه وارد بازار کاری این کشور می شوند امکان درخواست ویزای همراه یا الحاق خانواده را خواهند داشت. البته باید دقت داشته باشید که در زمان ورود اجازه همراه داشتن فرزند و همسر خود را ندارید و تنها باید بعد از ورود به کشور و ورود به بازار کاری درخواست پیوست خانواده داشته باشید. افرادی که با ویزای کاری در کشور آلمان به مدت 5 سال در آلمان به کار به همراه پرداخت مالیات مشغول شوند، می توانند درخواست اقامت دائم این کشور را ارائه دهند.

کار در آلمان برای ایرانیان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و بررسی ویزای همراه برای کار در آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز و بررسی ویزا های کاری آلمان برای ورود به بازار کاری این کشور بسیار مهم و اساسی می باشد که ما تا به اینجای مقاله آن را بررسی نمودیم. اما نکته ای که برای متقاضیان متاهل دارای اهمیت فراوانی می باشد امکان درخواست الحاق خانواده است. افرادی که درخواست ویزای کاری این کشور را دارند باید در ابتدای امر خودشان وارد این کشور شوند و مشغول به کاریابی شوند. متقاضیانی که قرار داد کاری داشته باشند می توانند درخواست کارت اقامت بلند مدت این کشور را داشته باشند. حدودا مدت 2 ماه زمان می برد تا کارت اقامتی در آلمان برای شما صادر شود. شما بعد از دریافت کارت اقامتی خود می توانید درخواست الحاق خانواده یا همان ویزای همراه را داشته باشید. متقاضیان دریافت ویزای همراه آلمان به این نکته توجه داشته باشند که در قوانین مهاجرتی آلمان تنها همسر و فرزند زیر 18 سال جزو خانواده شما محسوب می شوند و توانایی درخواست پیوست به شما را دارند.
شما زمانی که با ویزای همراه وارد این کشور می شوید اجازه کار تمام وقت و تحصیل رایگان را دارید و همین طور فرزندان شما توانایی تحصیل رایگان در این کشور را خواهند داشت.

شرایط ویزای همراه آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و مدارک مورد نیاز ویزای کار آلمان

متقاضیانی که درخواست ویزای کاری آلمان را دارند پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان باید مدارک مورد نیاز این کشور را به سفارت و مامور ویزا ارائه دهند. نحوه ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت امری مهم و نیازمند توجه ویژه می باشد. سالانه افراد زیادی را می بینیم تا با ارائه نا مطلوب مدارک خود زمینه رد درخواست خود را فراهم می کنند. شما می توانید برای اطمینان بیشتر از وکلای بین المللی و موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) درخواست مشاوره و کمک در تمامی مراحل پرونده خود را داشته باشید. مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کار اتریش به شرح زیر می باشد:

 • ارائه پاسپورت معتبر متقاضی اصلی
 • ارائه مدارک تحصیل متقاضیان

  حداقل مدرک مورد قبول، مدرک کارشناسی می باشد

 • ارائه سابقه کاری متقاضیان

  حداقل باید 3 سال باشد بدون نیاز به بیمه

 • ارائه مدارک فنی و حرفه ای و دوره های کوتاه مدت
 • ارائه مدارک زبان مورد نیاز سفارت

  حداقل مدرک B1 آلمانی

اخذ ویزای کار کانادا 4 لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2019

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و میزان حقوق در آلمان

متقاضیان ویزای کاری آلمان باید در کنار بررسی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان میزان حقوق در این کشور را بررسی نمایند. آلمان دارای بزرگ ‌ترین اقتصاد اروپاست. آلمان بر حسب میزان تولید ناخالص داخلی و درآمد شخصی ثروتمند می باشد. میانگین دستمزد پرداختی در آلمان در سال 2017 به میزان 3.770 یورو در ماه برای کارکنان تمام وقت بوده است. حداقل حقوق در آلمان کمتر از 1.500 یورو در ماه است که معادل 18.000 یورو در سال می باشد و در این میان، درآمد مردان 21 درصد بیشتر از زنان است. میزان حقوق برای برخی از مشاغل مورد نیاز در کشور آلمان به شرح زیر است:

پزشک متخصص  یورو در ماه 7.054 خلبان  یورو در ماه 6.927
دستیار پزشکان  یورو در ماه 5.667 وکلا  یورو در ماه 5.506
مهندس مکانیک  یورو در ماه5.201 فیزیکدان  یورو در ماه 5.163
ریاضیدان  یورو در ماه 5.163 مهندس برق  یورو در ماه 5.160
مهندس کامپیوتر  یورو در ماه 4.583 مهندس عمران  یورو در ماه 4.349
مکانیک صنعتی  یورو در ماه 4.150 معلم بزرگسالان  یورو در ماه 4.123
مترجم  یورو در ماه 4.053 آتش نشان  یورو در ماه 4.053
پرستار  یورو در ماه 2.405 کارگر  یورو در ماه 2.859
آشپز  یورو در ماه 2.980 مربی  یورو در ماه 3.180
حسابدار  یورو در ماه 3.427 متخصص تبلیغات  یورو در ماه 3.882

1186 لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2019

زندگی در آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال 2019

افرادی که درخواست ویزا های کاری کشور آلمان را دارند باید در ابتدای امر لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را مورد بررسی قرار دهند. این افراد باید مدرک تحصیلی خود را با مشاغل مورد نیاز آن کشور تطبیق دهند تا به خوبی از شرایط و شانس کاریابی خود در آلمان اطلاع پیدا نمایند. در صورتی که مدرک تحصیلی شما در لیست مشاغل مورد نظر نباشد کاریابی شما در آلمان به مشکل بر می خورد و شما در امر اقامت و اخذ تابعیت ممکن است دچار مشکل شوید. در این بخش لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را مشاهده خواهید نمود.

شماره شغل مورد نیاز میزان تخصص 
1 ساخت و ساز فلزی کارگر ماهر
2 جوش و فن آوری اتصال کارگر ماهر
3 حرفه مکاترونیک کارگر ماهر، متخصص
4 حرفه های فناوری اتوماسیون کارگر ماهر، متخصص
5 صنایع الکترونیک ساختمانی کارگر ماهر
6 حرفه مهندسی برق کارگر ماهر
7 صنایع مهندسی برق صنعتی کارگر ماهر
8 نصب و تعمیر لوله کارگر ماهر
9 حرفه مهندسی برق (بدون تخصص) متخصص
10 نظارت – مهندسی برق متخصص
11 بهداشت حرفه ایی کارگر ماهر
12 فناوری گرمایش و تهویه مطبوع متخصص
13 حرفه فناوری های تبرید کارگر ماهر، متخصص
14 کامپیوتر نرم افزار متخصص
15 برنامه نویسی متخصص
16 حرفه فنی  عملیات راه آهن متخصص
17 حرفه پرستاری تخصصی متخصص
18 حرفه جراحی تکنولوژی کارگر ماهر
19 حرفه مراقبت سالمندان کارگر ماهر، متخصص
20 حرفه شنوایی آکوستیک کارگر ماهر
21 دندانپزشک متخصص
22 کارشناسی ارشد ارتوپدی متخصص
23 تکنولوژی توانبخشی و سمعک صوتی و اپتیک متخصص
24 پزشکی متخصص
25 حرفه های بهداشت و پرستاری متخصص

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و نحوه کاریابی در آلمان

همان طور که در این مقاله برای شما عزیزان مطرح شد، شما باید بعد از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان اقدام به کاریابی در این کشور نمایید. کاریابی شما از کشور ایران نیز امکان پذیر می باشد اما به دلیل تاخیر در صدور ویزا و تایم های سفارت آلمان در ایران این امر برای متقاضیان بسیار دشوار خواهد بود. اصولا افرادی که درخواست ورود به این کشور و کاریابی در آن را دارند باید بعد از ورود با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه کاری خود در ارتباط با رشته به شرکت های معتبر و کمپانی های بزرگ مراجعه نموده و درخواست خود را مطرح نمایند. در جلسات مصاحبه، سطح علمی شما مورد بررسی قرار گرفته و میزان تسلط شما به زبان آلمانی و انگلیسی نیز مورد ارزیابی خواهد شد. ممکن است نیاز باشد تا در برخی از رشته ها شما به صورت عملی تست هایی را پشت سر بگذارید تا توانایی شما توسط کارفرما بررسی شود.
متقاضیانی که در این مدت وارد پروسه کاری نشده باشند می توانند از موسسات کاریابی جهت استخدام استفاده نمایند. این موسسات با رزومه افراد اقدام به جست و جوی کار کرده و جلسات آشنایی با شرکت های مختلف را مهیا می کنند. شما بعد از استخدام در این شرکت ها باید مبلغی را نقد و یا یک ماه حقوق خود را به عنوان دستمزد به این شرکت ها پرداخت نمایید.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و مؤسسات کاریابی در آلمان

شما عزیزان به منظور صدور ویزای جستجوی کار آلمان می توانید از طریق موسسات کاریابی رزومه خود را ارسال نموده و جویای کار مناسب در آلمان شوید. به منظور این کار می بایست به صورت آنلاین رزومه خود را ارسال فرمایید تا کارفرمایی شما را دعوت به مصاحبه آنلاین و سپس کار نماید. ذکر این نکته ضروریست که زمانی شانس داشتن شغل در آلمان را خواهید داشت که در آلمان حضور داشته بوده و در صورت دعوت شدن به مصاحبه بتواند در جلسه مصاحبه حضور پیدا نماید. با توجه به طولانی بودن تایم سفارت کشور آلمان در ایران شما باید مکاتبه خود را با کارفرمای مورد نظرتان زمانی آغاز نمایید که ویزای شما آماده باشد. در ادامه، تعدادی از موسسات کاریابی در آلمان را برای شما عزیزان در این یخش معرفی نموده ایم.

lp.experteer.de www.jobvector.de
www.stepstone.de www.monster.de/en/
hemmersbach.com

موسسات کاریابی در آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و وضعیت اقامت و تابعیت با کار در آلمان

یکی از راه های ورود به آلمان و درخواست اقامت و تابعیت این کشور دریافت ویزا های کاری این کشور می باشد. متقاضیانی که درخواست ورود به این کشور را از روش های کاری دارند باید شرایط ویزا های کاری و لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را مورد بررسی قرار دهند. متقاضیان پس از از 5 سال کار به همراه پرداخت مالیات در کشور آلمان می توانند درخواست اقامت دائم این کشور را داشته باشند. افرادی که درخواست اقامت دائم این کشور را مطرح نموده و کارت اقامت دائم خود را دریافت می نمایند پس از مدت 2 سال توانایی درخواست تابعیت این کشور را دارند. شما جهت درخواست تابعیت و پاسپورت این کشور باید آزمون های مورد نظر دولت را به خوبی پشت سر گذاشته و امتیازات لازم را بدست آورید. همراهان گرامی توجه داشته باشند که از روش های متفاوتی درخواست اقامت و تابعیت آلمان برای آنها امکان پذیر خواهد بود.
در حال حاضر، پاسپورت کشور آلمان دومین پاسپورت معتبر جهان می باشد. این مقاله توسط کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تهیه شده و هر نوع کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، غیر قانونی و شرعا حرام خواهد بود.

119 لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2019

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و سخن پایانی

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و ویزا های کاری آلمان بحث اصلی مقاله ما می باشد. متقاضیانی که درخواست ویزا های کاری این کشور را دارند باید با توجه به شرایط خود درخواست ویزا خود را مطرح نمایند. همان طور که اعلام شد کشور آلمان از دسته کشور هایی می باشد که در سال های اخیر با کمبود نیرو مواجه شده است و درخواست ورود نیرو های کاری از سایر کشور های خارجی را به این کشور دارد. بررسی لیست مشاغل مورد نیاز این کشور امری بسیار مهم می باشد و تاثیر مستقیم در امر کاری یابی برای شما عزیزان دارد. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر از ویزاهای کار این کشور و لیست مشاغل مورد نیاز آلمان می توانند با دریافت مشاوره های تلفنی رایگان از مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تمامی موارد در ارتباط با ویزا های کاری آلمان را بدست آورید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از ویدیو های رایگان موجود در سایت ها و همچنین ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت استفاده کنید. متقاضیان کار در آلمان جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب لیست مشاغل مورد نیاز آلمان می توانند دیدگاه های خود را در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نمایند تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

1 comment(s) need to be approved.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1193 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. Sara گفته:

  سلام خسته نباشید، بنده29 سال سن و لیسانس مهندسی صنایع دارم و دوسال سابقه کار و به تمامی نرم افزار های مهندسی صنایع تسلط دارم و تافل زبان انگلیسی و برای کار قصد مهاجرت دارم. با در نظر گرفتن شرایط بنده من به کدوم کشور ميتونم برای کار مهاجرت کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش نیاز به داشتن سابقه کار مرتبط و قابل اثبات ترجیحا بالای ۳ سال و مدرک زبان ترجیحا b1 آلمانی و یا معادل انگلیسیش خواهید داشت و همچنین مدرک تحصیلیتون باید مورد تایید این کشورها باشه. همچنین باید سرمایه لازم برای ۶ ماه زندگی رو در حسابتون داشته باشید. برای سایر کشورها نیاز به داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمایی در اون کشورها دارید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. آلمان در حال حاضر تنها به دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس به بالا با سابقه کار مرتبط و مدرک زبان ویزای کار میده.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. آلمان در حال حاضر تنها به دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس به بالا با سابقه کار مرتبط و مدرک زبان ویزای کار میده.

   پاسخ
 2. صدف گفته:

  سلام وقت بخیر من رشته تحصیلیم حسابداری بازرگانی هست و مدارک فنی حرفه ای هم دارم که قابل ترجنه است و کشورهای نظیر کانادا و عمان و …. قبول دارند حدود ۸ هم سابقه کار مالی دارم زبان المانی هم بلدم مدرک b1 و دارم
  میتوانم ویزای کار یبگیرم چه مدت زمان لازم است

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   شرایط کار در آلمان:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 3. نگین گفته:

  سلام همسر من ۳۲ سالش هست و مدرک کارشناسی عمران داره البته مدرک کاردانی دولتی و کارشناسی ݝیرانتفاعی برای اقامت المان از طریق ویزای کار باید چه شرایط و مراحلی باید انجام بشه و اینکه با سرمایه ۱۵۰ ملیون هم میشه درخواست داد؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 4. نگین گفته:

  سلام همسرم ۳۲سال داره و مدرک لیسانس عمران البته کاردانی دولتی و کارشاسی غیرانتفاعی و ۶ سال سابقه کار با بیمه داره با سرمایه۱۵۰ملیون ایا ویزای کار میتونه بگیره ؟؟ واسه سوئد؟؟ یا آلمان

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.
   شرایط کار در آلمان:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.
   شرایط کار در سوئد:
   کار در سوئد نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای سوئدی و داشتن شرایط سنی مناسب به همراه مدرک زبان سوئدی و یا انگلیسی و سایر مدارک و شراط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی سوئد جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای سوئدی و اخذ ویزای کاری سوئد مشغول به کار شوید. موسسات کاریابی در سوئد:
   https://malekpourmie.com/%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF/

   پاسخ
 5. farzad گفته:

  با سلام
  من ۲۹ سالمه و لیسانس عمران هستم
  سابقه کاری با بیمه ندارم
  میخواستم بدونم اگه زبان آلمانی رو شروع کنم و به سطح بی ۱ برسونم امکانش هست برای ویزا کار المان یا بلوکارت اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مدرک تحصیلیتون جزو مشاغل مورد نیاز اتریش نیست و این موضوع شانستون را کم میکنه برای کار در آلمان. سابقه کاری هم حتما باید مرتبط و قابل اثبات باشه.
   شرایط اخذ بلوکارت دشواره و شما ابتدا باید ویزای جستجوی کار بگیرید و در آلمان کار پیدا کنید و چند سال کار کنین تا مشمول شرایط بلوکارت آلمان بشید. برای اخذ مدرک زبان با توجه به تایم سفارت، بین ۱.۵ تا ۲ سال زمان دارید.
   شرایط کار در آلمان:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 6. Narges گفته:

  با سلام
  رشته ی من کارشناسی اتاق عمل هست و ۱۰سال سابقه و سن ۳۲سال و در حال گذروندن کلاس زبان المانی برای اخذ مدرکB1 هستم،اگر من بخوام ویزای ۶ماهه جستجوی کار رو بگیرم چه مدت طول میکشه تا معادلسازی مدرک انجام بشه،آیا بیشتر از ۶ماه طول میکشه؟و بهترین راه برای اخذ ویزا تو این شرایط برای من چی هست؟!
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما با توجه به رشته تحصیلیتون نمیتونید بدون گذراندن دوره معادلسازی برای ویزای کار اقدام کنین.
   اخذ مجوز پزشکی (Approbation) در آلمان یکی از شرایط مهم برای کار در این کشور می باشد. این مجوز به پزشکان متقاضی اجازه می دهد تا در آلمان در حرفه‌‌ خود به کار مشغول شوند. این مجوز در سراسر آلمان و برای تمامی عمر داای اعتبار است. جهت دریافت مجوز پزشکی الزامات مختلفی وجود دارد. برای شروع، پزشکان متقاضی می باست قبل از درخواست مهاجرت کاری به آلمان، شغل مشخصی در حرفه‌‌ پزشکی و همچنین مدرک معتبر زبان آلمانی در ‌سطح C1 داشته باشند. اگر این مدرک تحصیلی در کشوری غیر از آلمان أخذ شده باشد، باید معادل‌ سازی شود. پزشک متقاضی می تواند پیشنهاد شغلی مورد نظر خود را با درخواست «Berufserlaubnis» (مجوز موقت پزشکی) برای دولت آلمان ارسال نماید. پزشک متقاضی با این روش می‌ تواند سریع‌ تر مجوز پزشکی خود را از دولت آلمان اخذ نماید. با دریافت مجوز پزشکی و یا درخواست مجوز موقت پزشکی، متقاضی می‌ تواند خود را برای کارکردن در آلمان آماده کند، همچنین می‌تواند در کنار کار یا به تحصیل پزشکی در آلمان بپردازد. بسته به نوع تخصص، ممکن است تحصیلات چندین سال به طول بیانجامد ولی در این مدت پزشک می‌ تواند درآمد هم کسب کند. در آلمان به طرح تحصیل در کنار حرفه‌‌ پزشکی “Facharzt” گفته می‌ شود که در نتیجه‌ این طرح، پزشک عمومی به یک متخصص تبدیل می‌ شود.

   پاسخ
 7. الف گفته:

  سلام، من دانشجوی دکتری تخصص ژنتیک (۲۹ ساله و سابقه ۵ سال کار مرتبط) و همسرم دانشجوی پزشکی (۲۲ ساله) با چه شرایطی میتونیم به کشور آلمان مهاجرت کنیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با پزشکی برای کار در هر کشوری باید روند معادلسازی مدرک تحصیلی رو طی کنن که غالباً نیاز به گذراندن 1 تا 2 آزمون داره و هزینه هم داره تا بعد قبولی در اونها بتونن دنال کارفرما بگردن و مشغول به کار بشن.
   اخذ مجوز پزشکی (Approbation) در آلمان یکی از شرایط مهم برای کار در این کشور می باشد. این مجوز به پزشکان متقاضی اجازه می دهد تا در آلمان در حرفه‌‌ خود به کار مشغول شوند. این مجوز در سراسر آلمان و برای تمامی عمر داای اعتبار است. جهت دریافت مجوز پزشکی الزامات مختلفی وجود دارد. برای شروع، پزشکان متقاضی می باست قبل از درخواست مهاجرت کاری به آلمان، شغل مشخصی در حرفه‌‌ پزشکی و همچنین مدرک معتبر زبان آلمانی در ‌سطح C1 داشته باشند. اگر این مدرک تحصیلی در کشوری غیر از آلمان أخذ شده باشد، باید معادل‌ سازی شود. پزشک متقاضی می تواند پیشنهاد شغلی مورد نظر خود را با درخواست «Berufserlaubnis» (مجوز موقت پزشکی) برای دولت آلمان ارسال نماید. پزشک متقاضی با این روش می‌ تواند سریع‌ تر مجوز پزشکی خود را از دولت آلمان اخذ نماید. با دریافت مجوز پزشکی و یا درخواست مجوز موقت پزشکی، متقاضی می‌ تواند خود را برای کارکردن در آلمان آماده کند، همچنین می‌تواند در کنار کار یا به تحصیل پزشکی در آلمان بپردازد. بسته به نوع تخصص، ممکن است تحصیلات چندین سال به طول بیانجامد ولی در این مدت پزشک می‌ تواند درآمد هم کسب کند. در آلمان به طرح تحصیل در کنار حرفه‌‌ پزشکی “Facharzt” گفته می‌ شود که در نتیجه‌ این طرح، پزشک عمومی به یک متخصص تبدیل می‌ شود.

   پاسخ
 8. امین گفته:

  سلام من لیسانس حسابداری دارم و از نظر فنی هم یسری کارها مثل لوله کشی آب و برق صنعتی رو هم مسلط هستم میخوام بدونم اگه به صورت قاچاق هم وارد آلمان بشم میتونم مشغول به کار شم یا نه چون اینجور که متوجه شدم از راه قانونی بخوام بیام خیلی گرونه و بودجه م نمیرسه لطفا راهنماییم کنید با تشکر از سایت خوبتون💙

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما تا تعیین وضعیت پناهندگی نمیتونین کار کنین و مجبور به زندگی در کمپ هستین.
   موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد.

   پاسخ
 9. امید گفته:

  سلام وقت بخیر خواستم ببینم در حوزه های it آیا آلمان نیرو میخواد برای کار یا خیر؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله نیاز شدید به نیروی آی تی هستش در اروپا و شرایطش اینه:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 10. جلیل گفته:

  سلام وقت بخیر من ۴۴سالمه و لیسانس عمران دارم دارای دو فرزند ۱۲ و ۷ سال و همسرم ۳۶ سال و مدرک فوق دیپلم یهداشت محیط داره و به لحاظ مالی با چه رقمی بعنوان سرمایه گدار میتونم برای المان درخواست مهاجرت داشته باشم
  باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام و عرض ادب. یکی از سریع ترین راه های مهاجرت به کشور آلمان از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشد و شما برای این کار می بایست بیزنس پلنی که مورد تایید کشور آلمان باشد ارائه دهید.شرایط سرمایه گذاری در آلمان شرایط خاصی دارد که حتما باید با مشاورین متخصص در این خصوص صحبت کنید که کامل شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 11. ناشناس گفته:

  سلام وقت بخیر من ۴۴سالمه و لیسانس عمران دارم دارای دو فرزند ۱۲ و ۷ سال و همسرم ۳۶ سال و مدرک فوق دیپلم یهداشت محیط داره و به لحاظ مالی با چه رقمی بعنوان سرمایه گدار میتونم برای المان درخواست مهاجرت داشته باشم
  باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام و عرض ادب. یکی از سریع ترین راه های مهاجرت به کشور آلمان از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشد و شما برای این کار می بایست بیزنس پلنی که مورد تایید کشور آلمان باشد ارائه دهید.شرایط سرمایه گذاری در آلمان شرایط خاصی دارد که حتما باید با مشاورین متخصص در این خصوص صحبت کنید که کامل شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 12. حامد گفته:

  سلام من 36 ساله هستم و مجرد میباشم ودارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم امور فرهنگی و مدرک فنی و حرفه ای نصب و راه اندازی و تعمیر سیستم های سرمایشی و گرمایشی دارا میباشم و همچنین مدرک فنی حرفه ای ماساژ تراپی دارم، سابقه کار و بیمه من مرتبط با مدارکم نمیباشد، آیا امکان گرفتن ویزای کار آلمان برای من وجود دارد؟ ممنون میشم پاسخ دهید

  Rating: 5
  پاسخ
 13. محمدرسول هاشم نیا گفته:

  سلام من کازشناس هوشبری هستم تازه ازدانشگاه ملی فارغ التحصیل شدم میخواستم بدونم مدرکم در کشور المان اعتبار داره واینکه سابقه کار جز دوره کار دانشجویی ندارم و این که میخواستم بونم حقیقت داره کسی که دانشگاه ملی درس خونده یه چندسالی رو باید داخل ایران خدمت کنه؟

  Rating: 5
  پاسخ
 14. میثم گفته:

  سلام من مدرک دیپلم کامپیوتر دارم وجواز کسب موبایل فروشی ویکی ازربستگانم در کشور آلمان هستند آیا من میتونم با این شرایط برای کار به آلمان بروم اگر شرکتی برای من دعوت نامه بفرستد من میتوانم با مدرک دیپلم به آلمان بروم .ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط گرفتن کار با دعوتنامه بسیار سخت هستش چرا که اول باید ۶ ماه در آلمان و اتحادیه اروپا آگهی بشه اون کار. و اینکه حداقل مدرک تحصیلی قابل قبول برای کار در آلمان لیسانس هستش و نمره زبان b2 آلمانی به بالا هم نیازه

   پاسخ
 15. مسلم گفته:

  سلام
  ایا رشته علوم ازمایشگاهی جزو مشاغل مورد نیاز کشور آلمان برای ویزای job seeker می باشد.

  Rating: 5
  پاسخ
 16. پریسا گفته:

  با درود و احترام
  و سپاس فراوان از زمانی که بابت اطلاع رسانی مگیذارید .
  سوالی راجع به مهاجرت از طریق ازدواج دارم. و دنبال یه موسسه معتبر در این زمینه هستم بابت راهنمایی و انجام کارهای مرتبط با این زمینه .
  بزرگوار موسسه شما میتونه بنده رو راهنمایی کنه بابت مهاجرت از طریق ازدواج و کارهای بنده ممکنِ از طریق موسسه شما انجام بشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه مقدمات ازدواجتون فراهم شده و فقط نیاز به درخواست ویزا دارین ما میتونیم کمکتون کنیم ولی برای پیدا کردن کیس ازدواج و این موارد خیر.

   پاسخ
 17. علی اقاجانیان گفته:

  سلام وقت بخیر
  همسر بنده دارای مدرک کارشناسی پرستاری هستند و 14 سال سابقه کار مفید دارند و علاوه بر این چندین دوره تخصصی در رابطه با دیالیز و قلب و اصفال رو هم گذروندند
  ما دو فرزند خردسال 5 و 3 ساله هم داریم
  و قصد مهاچرت به المان از طریق ویزای کاری رو داریم
  از نظر تمکن مالی هم مقداری املاک داریم که اثبات تمکن مالی مون خواهد بود و علاوه بر اون نزدیک 300 میلیون تومان وجه نقد
  سوال بنده این هست که در صورت پذیرش همسرم از یکی از مراکز درمانی المان آیا امکان مهاجرت به صورت خانوادگی وجود داره یا خیر؟
  در صورت پذیرش ایشون آیا از ابتدا بلوکارت به همسرم داده میشه که ما بتونیم بصورت خانوادگی به خاک آلمان وارد بشیم ؟
  سپاس از لطف شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. همسر شما قبل از پیدا کردن و مشغول ششدن به کار باید در دوره های معادلسازی مدرک تحصیلی در کشور آلمان شرکت کنن و در صورت قبولی در آلمان دنبال کار بگردن و بعد پیدا کردن میتونن شما رو با خودشون ببرن به همراه فرزندانتون و از بتدا بهشون بلوکارت داده نمیشه و ویزای کار آلمان داده میشه و ایشون باید قبل رفتنشون مدرک زبان آلمانی هم حتما بگیرن و اینکه وقت سفارت آلمان بالای 1.5 سال هستش.

   پاسخ
 18. پدرام گفته:

  با سلام من مدرک ١٨ماهه فنی حرفه ای طرح بین ایران المان برق صنعتی دارم میگیرم مدرک کافیه یا باید مدارک دیگه ای هم داشته باشم؟ممنون میشم جواب بدین

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال یا حداکثر 45 سال(فرد دارای ویژگی های برجسته) نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود

   پاسخ
 19. محسن گفته:

  با سلام
  بنده ۳۷ سالمه.مدرک مهندسی مکانیک سیالات دارم و ۹ سال سابقه پروانه نظارت نظام مهندسی رو دارم.
  سرمایه نقدی ۳۰۰ میلیون تومان.آیا میتونم برای آلمان اقدام بکنم؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
 20. محدثه گفته:

  سلام وقت بخیر
  من کارشناسی اتاق عمل دارم.میخواستم بدونم شرایط کاری برام چجوریه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته های پزشکی و مرتبط با اون قبل کار باید معادلسازی بشن که خودش یه دوره هستش و امتحان ازتون میگیرن و هزینه هم داره و بعد اون در صورت داشتن شرایطی مثل مدرک زبان مناسب و سابقه کاری مناسب و برخی موارد دیگه.

   پاسخ
 21. سمانه گفته:

  سلام.بنده ۳۵ سالمه و کارشناس معماری و زمینه کاریم هم در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و نمای ساختمونه و ۹ ساله سابقه کاری دارم. همسرم راننده تاور هستن.سرمایمون هم ۲۵۰ تومنه. میخواستم بدونم واسه تقاضای مهاجرت کاری به آلمان آیا شرایطش رو دارم؟ کشور دیگه ای هم هست که بتونم تقاضای مهاجرت بدم و اینکه چطور‌ میتونم شرکتی رو پیدا کنم که رزومه کاریم رو ارسال کنم که واسم دعوتنامه کاری بفرسته.ممنون میشم راهنماییم کنین.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سن شما برای اخذ ویزای کاری ریسک بالایی دارد و رشته شما نیز جزو رشته های مورد نیاز آلمان و اتریش نیست. برای پیدا کردن شرکت ها می توانید در گوگل موسسات کاریابی در …. را با کلیدواژه ملک پور جستجو نمایید تا بتوانید راه های ارتباطی با آن ها را بیابید.

   پاسخ
 22. امیر گفته:

  با سلام من دارای مدرک کارشناسی تکنولوژی اتاق عمل هستم 5 سال هم سابقه کار دارم مجردم میخواستم بدونم شانس پیدا کردن کار برای من در آلمان چقدره و در کل کدوم کشور برای من مناسب تر و جذب نیروش راحت تره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار پزشکان و رشته های مرتبط نیازمند گذراندن دوره های معادلسازی مدرک تحصیلی است و همچنین اقدام برای کار در آلمان از طریق پیشنهاد کاری به دلیل طولانی بودن وقت سفارت و عدم رغبت کارفرمایان به انتظار زیاد برای نیروی کار، منطقی نیست.

   پاسخ
 23. بابک گفته:

  سلام
  بابک هستم ارشد زمین شناسی (9 سال سابقه اکتشاف معدن) 37 ساله، آیلتس 6.5، سرمایه 100 میلیون، (همسرم نیز ارشد زمین شناسی است) آیا راهی برای مهاجرت من به آلمان یا استرالیا وجود دارد؟ ممنون از راهنماییتان

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. متاسفانه با توجه به نرخ یورو و دلار، سرمایه شما جهت اقدام برای مهاجرت کافی نیستش چرا که هم نیاز به اثبات تمکن لازم برای تامین هزینه های زندگیتون دارینف هم پول ویزا، هم بلیط سفر، هم بیمه، هم اجازه منزل و هم وکیل.

   پاسخ
 24. .. گفته:

  سلام
  اگه كسي ميخواد در آلمان معلم بشه بايد چه رشته اي بخونه
  درامدبايد چقدر داشته باشه
  لطفا جواب بديد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. معلمی در حال حاضر جزو مشاغل مورد نیاز آلمان نیستش. شما می تونید مثلا در آلمان ریاضی بخونید و پس از پایان تحصیل، شانستون رو برای تدریس امتحان کنید. البته پیدا کردن شغل معلمی در کشور صنعتی آلمان کار سختی هستش چرا که کمبود نیرو در این زمینه ندارن.

   پاسخ
 25. بهروز گفته:

  با سلام.من بهروز ۳۴ساله دارای مدرک مستر تکنسین تویوتا از تویوتا ژاپن هستم دارای اعتبار بین المللی میباشد . با ۱۵سال سابقه مکانیکی خودرو را دارم . با مدرک تحصیلی دیپلم
  ایا شرایط مهاجرت به اروپا را دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای کار و تحصیل نه ولی اگه از میزان سرمایه تون اطلاع داشته باشیم شاید بتونیم راهی بهتون جهت مهاجرت به اروپا معرفی کنیم.

   پاسخ
 26. احمد گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده 32 سالمه..فوق دیپلم علوم ازمایشگاهی هستم..از نظر سرمایه هم تا 150 میتونم جور کنم..فعلا زبان المانب بلد نیستم…
  چه راهکاری پیشنهاد میدید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. متاسفانه با این میزان سرمایه نمیتونید مهاجرت موفقی به آلمان و سایر کشورها داشته باشید و برای تامین هزینه ها دچار مشکل جدی میشید. چرا که این مبلغی که گفتید در کل فقط هزینه اقدام برای ویزا و وکیل و چند ماه اقامتتون میشه و با این اوصاف سفارت بهتون ویزا نمیده.

   پاسخ
 27. امیر قاسمی گفته:

  با سلام ایا امکان مهاجرت به المان برای مرد مجرد ۳۱ساله دارای مدرک فنی حرفه ای درجه یک در زمینه برق کشی ساختمان و لوله کشی و جوشکاری وجود دارد؟ سرمایه نقدی درحال حاضر ندارم اما سند یک ملک با قیمت ۸۰۰ملیون تا ۱ میلیارد موجود هست
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با این میزان سرمایه میتونید برای کشورهایی مثل اتریش و کانادا جهت سرمایه گذاری اقدام کنید. پیشنهاد میکنیم تا با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایطتون رو به رایگان اریابی کنند.

   پاسخ
 28. بابايي گفته:

  همسر من دكتراي حسابداري دارد و مدير مالي و بورس يكي از شركت هاي خودروسازي است فوق ليسانس مديريت مالي و دكتراي حسابداري سن 50 آيا مي تواند براي اقامت آلمان اقداام كند ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. همسر شما شرایط کار در آلمان رو ندارند و برای ارزیابی سایر روش های اخذ اقامت آلمان هم اطلاعی از میزان سرمایه شما نداریم تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اگر منظورتون مهاجرت به آلمان از راه کار هستش شرایطش به این صورت هستش:
   کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 29. اروشا گفته:

  سلام من ۳۸ سالمه لیسانس کامپیوتر دکتری مدیریت ۲۰سال سابقه کار در سازمان دولتی دارم برای مهاجرت به المان یا درخواست ویزای کار چطوری میتونم اقدام کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   برای ارزیابی رایگان شرایطتان با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 30. جدیری گفته:

  سلام من ۲۷ سالمه کازشناسی حسابداری خوندم ولی ابنجا شاغام بنظرتون من با jobseeker اقدام بکنم میتونم کار حسابداری پیدا کنم المان؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 31. اسماعیل گفته:

  با سلام.
  من دیپلم دارم . سابقه ۸ سال کار بصورت حرفه ای در رشته جوشکاری لوله کشی گازخانگی رو دارم مدارک فنی حرفه ای رو هم دارم چطور میتونم در کشور های اروپایی کار کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   به دو صورت برای شما امکان پذیر می باشد یا یک پیشنهاد شغلی از یک کشور اروپایی داشته باشید و به واسطه آن ویزای کار دریافت دارید و یا به بهانه گذراندن دوره زبان وارد یک کشور اروپایی شوید و پس از تکمیل دوره زبان در اروپا با توجه به تخصص خود کاریابی نموده و مشغول به کار شوید

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار پزشکان و رشته های مرتبط نیازمند برخلاف مشاغل دیگر گذراندن دوره های معادلسازی مدرک است. به طور کلی، کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید سازمان آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 یا معادل انگلیسی آن به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. همچنین وقت سفارت آلمان طولانی بوده و باید بالای یکسال برای آن صبر کنید.

   پاسخ
 32. محمد گفته:

  سلام . من دیپلمه هستم و دارای چند مدرک فنی و حرفه ای ، سرمایه هم ندارم ، به چه شکل میشه در المان اقامت بگیرم ؟ آیا ویزای تحصیلی میتونم بگیرم با توجه به اینکه دیپلم هستم و ۳۱ سالمه ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز مهاجرت نیازمند داشتن سرمایه می باشد. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. تحصیل در آلمان علاوه بر مواردی که فرمودید بستگی به وضعیت مالی، وضعیت تاهل، میزان گپ تحصیلی و برخی عوامل دیگر خواهد داشت.

   پاسخ
 33. حمید گفته:

  سلام بنده گواهینامه تعمیرات موبایل و تبلت دارم میشه اونجا شغلی راه اندازی کرد یا جایی هست برای شغله ما ممنون از شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سرمایه گذاری و کارآفرینی و یا ثبت شرکت در آلمان شرایط دشواری برای ایرانیان دارد و به راحتی نیز منجر به اخذ اقامت برای شما نخواهد شد. در صورت داشتن شرایط لازم میتوانید برای ثبت شرکت در اتریش اقدام نمایید که تحت شرایطی منجر به اخذ اقامت برای شما می شود.
   https://malekpour.ir/ثبت-شرکت-در-اتریش/

   پاسخ
 34. Reza گفته:

  با سلام خدمت ادمین.من ۲۲ سالمه و درحال تحصیل در رشته الکترونیک هستم ۲ ترم دیگه لیسانس الکترونیک رو میگیرم و دارای مدرک plc و مدرک برق ساختمان از فنی حرفه ای هستم.و مسلط به تمام برنامه ها و برنامه نویسی های مختلف زبان انگلیسیم خوب هست اما آلمانی تاحالا نخوندم آیا من لیسانسمو بگیرم میتونم اقدام کنم به گرفتن ویزایی کار؟من مشکل مالی ندارم و میتونم از پس هزینه هاش بر بیام سابقه کار دارم اما توی مشاغل آزاد کار کردم و بیمه رد نکردن برام آیا بدون داشتن بیمه و نداشتن مدرک زبان آلمانی چطور میتونم اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز نمی توان امروز در مورد دو سال آینده به شما راهکار دارد. در حال حاضر برای کار در آلمان شما باید مدرک لیسانس، سه سال سابقه کار و مدرک زبان آلمان B1 داشته باشید. اما هیچ تضمینی نیست که تا 5 سال آینده که شما تحصیل خود را تکمیل کرده و سابقه کار لازم را به دست آورده اید قوانین به این صورت باقی بماند. در سال های اخیر قوانین برای ایرانیان همیشه سخت تر شده است.
   اگر تصمیم جدی به مهاجرت دارید به شما توصیه می کنیم سریع تر اقدام کنید. راه سریع تر برای شما می تواند تحصیل در آلمان باشد.

   پاسخ
 35. فاطمه کاظمی گفته:

  سلام خسته نباشید من 26 ساله خستم.مدرک اموزش پیش دبستان دارم با 3 سال سابقه کار. ایا میتونم با این مدرک اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
   • MIE.Malekpour2 گفته:

    با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. مشاغل موزد نیاز آلمان در مقاله ای که مشاهده نمودید فهرست شده است.

    پاسخ
 36. علیرضا امین زاده گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من دارای مدرک فوق لیسانس رشته مهندسی صنایع چوب و کاغذ هستم ، حدود 10 سال سابقه کار مرتبط دارم که حدود 6 سال با سابقه بیمه میباشد ، یک مقاله به عنوان پوستر درکنفرانس یوفرو دارم ، فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران ، 34 سال هم سن دارم ، مدرک زبان ندارم و زبان آلمانی اصلا نمیدونم، میخواستم بدونم آیا آلمان کشور خوبی برای مهاجرت هست یا نه و در مرحله دوم آیا میتوان از طریق ویزای کار به این کشور مهاجرت کرد یا خیر؟
  درضمن پیشنهاد شما برای مهاجرت کدام کشور هست؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   آلمان از کشورهای مهاجر پذیری است که هرساله مهاجرین زیادی را به خود جلب می کند. شما می توانید از طریق ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید. البته مدرک زبان آلمانی B1 مورد نیاز است.
   کشورهای دیگری مانند اتریش، کانادا و استرالیا نیز ویزای کار ارائه می دهند.

   پاسخ
 37. سامان گفته:

  سلام و عرض ادب بنده فارغ التحصیل رشته معلمی و با سابقه کاری دارای مدرک زبان انگلیسی میخواستم بدون راهی برای مهاجرت برای المان دارم برای کار و همچنین میخواستم بدون هزینه مهاجرت در کل چقدر میشه باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید. البته مشاغل مورد نیاز آلمان بیشتر در حوزه رشته های فنی است اما شما می توانید شرایط کار رشته تحصیلی خود را از طریق موسسات کاریابی جویا شوید.
   برای دریافت ویزای جستجوی کار آلمان شرایط زیر مورد نیاز می باشد:
   – حداقل مدرک لیسانس
   – حداقل سه سال سابقه کار مرتبط
   – مدرک زبان آلمانی B1 یا آیلتس معادل
   – ترجیحا کمتر از 40 سال سن داشته باشید.

   در مقاله زیر نیز می توانید شرایط دریافت ویزای جستجوی کار آلمان را مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/ویزای-جستجوی-کار-job-seeker-آلمان

   به شما یک فرصت 6 ماهه داده می شود که در این مدت باید بتوانید هزینه های زندگی خود را تامین نمایید. هزینه زندگی در آلمان ماهیانه حدود 1000 تا 1200 یورو است.

   پاسخ
 38. بصیری گفته:

  با سلام من لیسانس روانشناسی بالینی با معدل 19.1 فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد هستم و دوسال طرحم رو درسازمان بهزیستی گذراندم .میخواستم واسه اقامت تحصیلی آلمان برای مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنم .آیا من شرایط بورسیه شدن رو دارم؟و بازار کار روانشناسی در اونجا خوبه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   متاسفانه بورسیه تحصیلی در مقطع فوق لیسانس به ندرت اعطا می شود. البته شما می توانید در دانشگاه های رایگان آلمان تحصیل کنید و هزینه کمتری بپردازید.

   پاسخ
 39. الناز گفته:

  با سلام. براى افراد رشته ى ميكروبيولوژى و حرفه ى تكنسين پاتولوژى كار موجود است ؟ (ليست را مطالعه كردم ) ولى به طور كلى شنيدم كه پذيرش اين افراد به مراتب راحت تر ميباشد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مشاغل مورد نیاز آلمان هر ساله از منابع رسمی در این کشور اعلام می شوند و پیشهاد میکنیم از اعتنا به منابع متفرقه و نامعتبر به منظور پیشگیری از اتلاف وقت و هزینه بپرهیزید.

   پاسخ
 40. Pourya گفته:

  سلام وقت بخیر من مدرک بین المللی رباتیک رو دارم نوازنده ویولون و آهنگساز هستم و عضو سابق تیم ملی کیک بوکس ایران مدارک فنی حرفه ای لوله کشی، گاز رسانی، جوشکاری، با استاندار ایزو آلمان رو دارم ولی 17 سالمه و سال سوم دبیرستان هستم، با این مدارک میتونم آلمان زندگی کنم و شغل داشته باشم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 41. محمد گفته:

  سلام من 28 سالمه و لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه ازاد کاشان رو دارم.همچنین مدرک فنی حرفه ای برق ساختمان و برق صنعتی رو هم دارم.به نظرتون شانس کدوم برای کاریابی بیشتره؟حقوق چطور؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 42. عارف گفته:

  من۲۵سالمه دارای لیسانس مهندسی دریا با معدل ۱۶.۵۰ چجوری موتونم برای کشور آلمان اقدام کنم و در ضمن مدرک B1 آلمانی هم دارم به زبان انگلیسی هم مسلطم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 43. میلاد گفته:

  باسلام و عرض خسته نباشید ضمن تشکر از سایت خوبتون بنده 19سالمه مجردم مدرک تحصیلیم متاسفانه دیپلم هستش ولی اگه مشمول شرایط اقامت المان شم قصد ادامه تحصیل در همان کشور مهاجرتی رو دارم. سابقه ی کاری چندانی با توجه به سنم ندارم جز شغل های ازاد . مدرک دوره ی آموزشی تکنسین داروخانه دارم و الانم مشغول کار در داروخانه هستم.. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. کار و تحصیل هر کدام دارای شرایط متفاوتی است. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 44. ساناز گفته:

  سلام .من 23سالمه.رشته تحصیلیم میکروبیولوژیه ولی دو ترم ب تموم شدن درسو رها کردم.6ساله توی قنادی و بار سرد کار میکنم.مدرک عکاسی و کامیپوتر هم دارم.آیا امکان کار در آلمان وجود داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان داشتن حداقل مدرک لیسانس الزامی می باشد.
   امکان اقدام از طریق تحصیل در آلمان نیز وجود دارد.

   پاسخ
 45. پدرام گفته:

  سلام من رشته تحصیلیم مددکاری اجتماعی هستش و یک مدرک شنوایی سنجی دارم میتوانم درآلمان کار پیدا کنم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 46. ahmadreza گفته:

  سلام من درحال تحصیلم برای فوق دیپلم حقوق مدرک فنی تعمیرات موبایل دارم با 4سال سابقه کار همسرم داره دیپلم طراحی میگیره همسرم تابع ترکیه‌س خواستم بدونم ایا با این شرایط تو المان به ما پناهندگی میدن

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   مؤسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی ندارد.
   به شما توصیه می کنیم از روش های دیگر همچون کار یا تحصیل اقدام کنید. تحصیل در آلمان رایگان می باشد و شما می توانید در این کشور به کار و تحصیل بپردازید.

   پاسخ
 47. سرو گفته:

  سلام من ۱۸ ساله هستم و رشته تجربی و امسال کنکور دارم میخواستم بدونم چه رشته هایی رو میتونم به غیر از پزشکی و دندون توی المان بخونم بدون رفتن به ausbildung چون میخوام که برم کالج

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. این موضوع بستگی به شرایط شما خواهد داشت و پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 48. مهدی گفته:

  با سلام،
  ببخشید کاریابی برای مهندسین مکانیک در آلمان راحت تر میباشد یا برای مهندسین IT (فناوری اطلاعات)؟
  خوشحال میشم پاسخ بدین. سپاس

  Rating: 4
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   هر دو رشته از مشاغل مورد نیاز در آلمان می باشد و اگر تخصص لازم و مدرک تحصیلی مربوطه را داشته باشید شانس بالایی برای کاریابی خواهید داشت.

   پاسخ
 49. علی گفته:

  باسلام عرض ادب من۳۰سالمه ارایشگرم مدرک فنی حرفه ای با پروانه کسب دارم کار ارایشگریم هم خوبه ولی زبان زیاد بلد نیستم دیپلم دارم میخواستم اگه میشه راهنمای کنید که اونجا با این مدارک ویا سابقه کار واسه من کار هست ویا اقامت میدن بهم .ممنون و سپاس از راهنمایتون

  Rating: 4
  پاسخ
   • رضااا گفته:

    سلام ۲۸ سالمه لیسانس حسابداری ولی شغلم آرایشگری،۵ ساله مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری دارم ولی بیمه ندارم،کارت پایان خدمت دارم ،آیا من شانسی برای مهاجرت به آلمان دارم و از چه طریقی؟ تشکر

    Rating: 4
    پاسخ
    • shahram گفته:

     با سلام. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
     شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
     https://malekpour.ir/contact-us/

     پاسخ
 50. ناشناس گفته:

  با سلام از اونجايي كه المان مهد خط كشي دنياست بنده هم ١٥ سال كه در اين كار مشفول هستم و مدرك اپراطوري دستگاهاي خط كشي رو از نماينده المان در ايران رو دارم ميتونم ويزاي كاري دريافت كنم و مهاجرت داشته باشم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید حداقل مدرک لیسانس داشت. و یا یک پیشنهاد کار از طرف کارفرمایی در آلمان داشته باشید.

   پاسخ
 51. ندا گفته:

  سلام، به نظر شما از میان رشته های فیزیوتراپی و پرستاری کدام یک برای مهاجرت به کشور آلمان و کانادا بهتر است ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. رشته های ذکر شده نیازمند معادلسازی می باشند و به تنهایی منجر به اخذ ویزای کار برای شما نخواهند شد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 52. shahram shahidi گفته:

  با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. در صورتی که مدرک تحصیلی خود را در ایران اخذ نمایید می بایست دوره های معادلسازی مدرک را در آلمان بگذرانید تا مورد تایید واقع شود. رشته مورد نظر شما در حال حاضر از شانس کمتری به نسبت رشته های مکانیک، برق، آی تی و تورسیم برخوردار است. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
  شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
  https://malekpour.ir/contact-us/

  پاسخ
 53. farinaz گفته:

  سلام من لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم و مدرک آیلتس 7.5 دارم.مدرک آرایشگری فنی و حرفه ای هم دارم .28سالم هست.چه راهی رو برام پیشنهاد میکنید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. دوست عزیز پشینهاد راه مهاجرتی نیاز به دانستن شرایط شما دارد. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 54. ناشناس گفته:

  سلام.بنده مدرک کارشناسی بیهوشی از دانشگاه تهران و دو سال سابقه کار در بیمارستان در دوره ی طرح رو دارم.میخواستم ببینم چطور میتونم برای کار در المان اقدام کنم؟
  با سپاس فراوان

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین است و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. مدارک پزشکی و پیراپزشکی نیز در آلمان نیازمند گذراندن دوره های معادلسازی می باشند. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 55. negin گفته:

  سلام وقتتون بخیر من 23 سال دارم و لیسانس زیست شناسی هستم ولی میخوام در ausbildung معماری بخونم و همسرم لیسانس الکترونیک از دانشگاه ازاد داره و چندین مدرک بین المللی و 27 سال سن داره ایا میتونه ویزای کار المان رو بگیره؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. همسرتان در صورت ارائه سابقه کار و مدرک زبان آلمانی می تواند ویزای جستجوی کار آلمان را دریافت کند. اگر شما ویزای تحصیلی دریافت کنید نیز همسر شما می تواند شما را همراهی کند و اجازه کار نیز خواهد داشت.

   پاسخ
 56. وحید گفته:

  باسلام
  من ۳۰ سال سن دارم لیسانس گرافیک و ۴سال سابقه کار با بیمه برای ویزای جستوجوی کار میتونم اقدام کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین است و به مدرک زبان آلمانی B2 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 57. امیرعباس گفته:

  سلام من لیسانس متالوژی هستم و مدارک جوشکاری برق ارگون و co2 از فنی حرفه ای دارم میخاستم بدونم شرایط کار جوشکاری در کشور المان یا اروپا چطور است و از چه راهی باید اقدام کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان یا اتریش نیاز به حداقل مدرک لیسانس، سابقه کار و مدرک زبان می باشد. برای کار در سایر کشورهای اروپایی نیز باید پیشنهاد کار از طرف یک کارفرما در آن کشور داشته باشید.

   پاسخ
 58. حسین گفته:

  سلام وقت بخیر
  من 28سالمه فوق دیپلم ماشین ابزار(تراشکاری)از دانشکده فنی و دیپلم جوشکاری ، 5 سال سابقه کار معدن دارم.درحال حاضر دانشجوی کارشناسی تاسیسات هستم .آیا امکان درخواست ویزای کار آلمان رو دارم؟
  باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان به حداقل مدرک لیسانس نیاز دارید. شما می توانید از طریق تحصیل در آلمان اقدام کنید.
   همچنین کشور آفریقای جنوبی ویزای جستجوی کار یک ساله ارائه می دهد که با مدرک فوق لیسانس قابل دستیابی است و امکان اخذ ویزا برای خانواده نیز وجود دارد. شرایط ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی را می توانید از لینک زیر مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-آفریقای-جنوبی

   پاسخ
 59. حسن ص گفته:

  با سلام من افسر کشتیرانی هستم در رشته ناوبری ایا بازار کار در المان وجود دارد با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین است و به مدرک زبان آلمانی B2 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 60. Sin گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم با مدرک فنی حرفه ای طراحی و دوخت و همچنین مدرک زبان آلمانی میتونم از طریق ویزای کار برای آلمان اقدام کنم؟ البته مدرک لیسانسم مهندسی شهرسازی هستش

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین است و به مدرک زبان آلمانی B2 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 61. نازنین گفته:

  با سلام من لیسانس رشته طلا و جواهدسازی دارم و مدرک ایلتس با نمره ۸ و زبان المانی رو به صورت حرفه ایی بلدم شانس پیدا کردن کارو دارم؟میتونم با بورسیه تحصیلی مربوط به رشتم مهاجرت کنم؟ امکان بورس گرفتنم چند درصده؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های آلمان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   همچنین کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین است و به مدرک زبان آلمانی B2 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت.

   شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   Rating: 4
   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. برای تحصیل رشته های مزتبط با پزشکی در آلمان ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید و سپس دوره معادلسازی مدرک را بگذرانید تا بتوانید به تحصیل علوم دامی در این کشور بپردازید. بازار کار آلمان بیشتر برای رشته های فنی و مدیریتیست.

   پاسخ
 62. حمیدرضا شرف زاده گفته:

  باسلام
  رشته ی من مکانیک خودرو هست می خواستم ببینم رشته مکانیک خودرو در المان بازار کار خوبی دارد؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. عنوان رشته مکانیک در آلمان از شرایط خوبی برخوردار است اگر از دانشگاه های سراسری و سایر دانشگاه های مورد تایید آنابین اخذ شده باشد. همچنین نیاز به مدرک زبان آلمانی و تمکن مالی برای یک سال زندگی در این کشور خواهید داشت. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 63. عبدالله گفته:

  اسلام خسته نباشید بنده مدرک نقاش ماشین و جوشکاری از فنی حرفه ای دارم مدرک تحصیلی هم سیکل میباشد ایا میشود در آلمان کار کرد حقوقشم کم باشه مشکلی نیست لطفا راهنمایی کنید ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید حداقل مدرک لیسانس داشت و متاسفانه در غیر این صورت امکان پذیر نمی باشد.

   پاسخ
 64. حانیه گفته:

  سلام خسته نباشید…
  من نوزده سالمه… و امسال کنکور دارم و رشته تجربی میخونم… میخاستم ببینم برای اینک بتونم در اینده ویزای کار با درصد بالای قبولی بگیرم، از الان باید برای چه چیزهایی خودمو اماده کنم؟ منظورم رشته تحصیلیم توی دانشگاه و مدرکی ک لازم دارم یا معدل دیپلمم و سطح زبانم… ممنون…

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام دوست عزیز. اگر در رشته هایی مانند آی تی، برق، مکانیک و MBA در دانشگاه های سراسری تحصیل کنید و مدرک زبان آلمانی B1 اخذ کنید می توانید با داشتن سرمایه ای به میزان یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالت به این کشور مهارجت کاری نمایید.

   پاسخ
 65. Mojtaba.majd گفته:

  سلام خسته نباشید.ممنون که به سوالات پاسخ میدین.شعل من لکوموتیو رانی هست.راننده قطار باری و مسافری.۶سال سابقه کار دارم و ۳۴ سالمه.بنظر شما کدوم کشور میتونم ویزای کار بگیرم؟کشورهایی مثل ارمنستان تاجیکستان میتونم برم؟هزینه حدودیش چقدر میشه؟

  Rating: 4
  پاسخ
 66. محمد رس گفته:

  با سلام خدمت شما بنده سال دیگه کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه فارغ التحصیل میشوم ایا برای بنده در کشور آلمان کاری هست ???? دوستان عزیز دیگر هم اگر تجربه ای دارند منو هدایت کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. بستگی به دانشگاه محل تحصیل، داشتن مدرک زبان آلمانی b1 به بالا، سابقه کاری مرتبط و تمکن مالی برای یکسال زندگی در آلمان می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 67. M.saidavi گفته:

  سلام خسته نباشید
  منو چندتا از دوستان دارای مدرک فنی حرفه ای تعمیرات کولر و تعمیرات موبایل هستیم بنظر شما بهترین گزینه واسه کار و سفر به اروپا کدام کشور هست؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. عوامل مهمی در پاسخ به پرسش شما دخیل هستند. عواملی همچون سن، تحصیلات، سابقه کار و تمکن مالی. با توجه به شرایط خود معمولا می توانید یکی از سه روش تحصیل، کار یا سرمایه گذاری را انتخاب کنید.

   پاسخ
 68. حسین ابراهیمی گفته:

  سلام خسته نباشید بنده مدرک تحصیلی دیپلم دارم اما کار تاسیسات رو به صورت حرفه ای بلدم و مدرک های قابل ترجمه بین المللی دارم میخاستم ببینم شرایط برای مهاجرت به آلمان یا هلند چطور هست و چقد هزنیه داره ؟؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در آلمان نیازمند داشتن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مورد نیاز کشور آلمان، سن زیر 35 سال، مدرک زبان آلمانی سطح B1 و میزان مشخصی سرمایه می باشد. در صورت داشتن این شرایط برای ارزیابی اولیه شانستان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 69. پوریا گفته:

  سلام
  من داشجوی کارشناسی پیوسته اتاق عمل هستم
  میخواستم بدونم که برای رشته من المان پذیرش داره یا نه؟
  چون شنیدم که در بعضی کشور ها اول باید لیسانس پرستاری بگیری و بعد ارشد را اتاق عمل بخوانی و رشته ایی تحت عنوان لیسانس اتاق عمل در این کشور ها وجود نداره

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. امکان تحصیل پزشکی برای شما بستگی مستقیم به شرایط و وضعیت شما خواهد داشتو دارای شرایط و پیش شرط هایی می باشد که در این مجال نمی گنجد. پیشنهاد می شود .به منظور اخذ اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 70. Amir گفته:

  با سلام بنده مدرک کارشناسی(تکنسین) مکانیک خودرو هستم سابقه کار هم دارم و مدرک زبان هم دارم و از تو رشته فنی و حرفه ای ادامه تحصیل دادم.
  آیا من میتوانم به آلمان مهاجرت کنم؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق تحصیل یا ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید. شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان در لینک زیر بیان شده است.

   https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 71. اهورا گفته:

  سلام. خدا قوت. من تخصصم عکاسی هستش. هم صنعتی و هم آتلیه کودک و عروس. میخواستم اقدام کنم برای آلمان آیا. برای این حرفه شغلی است یا خیر؟ همسرم هم
  در زمینه عکاسی از کودکان، عروس و به فتو شاپ تسلط کامل و حرفه ای دارد. هر دومان دارای نمونه کار و از سابقه کاری بالایی برخوردار هستیم. و دارای یک فرزند سه سال پسر
  آیا به این این شکل اقدام کنیم بهتر است یا روش های دیگری برای. گرفتن اقامت و کارکردن.
  آیا نیاز به وکیل هستش برای روند این پرونده و اگر بله ! جناب آقای ملک پور همکاری می‌کنند؟ تشکر
  اهورا از ایران.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به لزوم داشتن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های خاص به همراه مدرک زبان آلمانی جهت کار در آلمان و اتریش، در صورت داشتن شرایط مورد نیاز از جمله سن، سرمایه لازم، و …) بهترین روش برای شما ابتدا تحصیل در این کشور و سپس کار خواهد بود. لذا به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 72. Maryam گفته:

  سلام
  من 28 سالمه 6 سال پیش از دانشگاه انگلستان در رشته معماری داخلی فارغ التحصیل شدم. عاشق کار ساختمان، نجاری، باز سازی ساختمان و اینگونه کارها هستم. برای یک کورس یک ساله با شرایط کار خوب و اقامت بعد از طی کردن دوره کجارو پیشنهاد میدید؟ آیا آلمان گزینه ی خوبی هست؟ کدام کالج ها مناسبند؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. بله امکان اخذ دوره یکساله تحصیل با امکان کار برای شما وجود خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات دقیق تر و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 73. Amirreza گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  منورفیقم مکانیک هیدرولیک وجلوبندی ماشینیم
  هم هیدرولیک هم جلوبندی هر2
  3سال سابقه کاری داریم خواستم میتونیم با این شراط کار پیدا کنیم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در آلمان برای شما نیازمند دانستن سن، دانشگاه محل تحصیل، وضعیت تحصیلی، میزان سرمایه و برخی شررایط دیگر دارد. لذا به منظور ارزیابی شرایطتان برای کار در آلمان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 74. reza گفته:

  سلام. من لیسانس مکانیک دارم و حدود ۳ سال سابقه کار در ضمینه کنترل کیفیت صنایع پلاستیک و فلزی دارم. مدارک فنی بازرسی جوش ndt و چند مدرک فنی مرتبط دیگه رو هم دارم. ۲۷ سالمه و مجردم.زبانم ضعیفه. میخواستم بدونم میتونم برای کار در آلمان اقدام کنم؟شرایط مناسبی برای رشته من وجود داره؟ با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. رشته شما از رشته های مورد نیاز در آلمان می باشد و در صورتی که تخصص لازم را داشته باشید. شانس بالایی در کاریابی دارید. شما شرایط لازم برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارید. البته مدرک زبان نیز مورد نیاز می باشد.

   پاسخ
 75. Dfb team گفته:

  با سلام من دانش اموزی 15 ساله رشته تجربی هستم دیپلم زبان انگلیسی دارم و درحال اموختن زبان المانی هستم در ضمن در زمینه موسیقی نیز فعالیت دارم و گیتار میزنم میخوام برای تحصیل به المان مهاجرت کنم ، چه چیز هایی لازم است و چگونه میتوانم به انجا مهاجرت کنم؟ کمکم کنید لطفا.

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   دوست عزیز سلام. دانستن شانس اخذ پذیرش تحصیلی به منظور تحصیل در آلمان علاوه بر اطلاعاتی که فرمودید نیاز به دانستن میزان سرمایه و رشته مورد نظر شما به همراه برخی شرایط دیگر خواهد داشت. لذا پیشنهاد می کنیم پس از مطالعه مقاله زیر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/ویزای-تحصیلی-آلمان
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 76. Ronia.haghgou گفته:

  با سلام و خسته نباشید از اطلاعات مفیدتون.
  من خانم ۲۵ ساله هستم و لیسانس گرافیک دانشگاه هنر سوره تهران دارم و ۵ سال سابقه کار با ۳ سال بیمه و طراحی سایت و اپلیکیشن انجام میدم . زبان انگلیسیم عالیه و همسرم ۱۰ سال بیمه دارن و خودشون تولید کننده قطعات پلیمری هستن اما تحصیلات دانشگاهی ندارن و ۳۳ سالشونه.
  به نظرتون ما میتونیم آلمان کار پیدا کنیم؟ حتی یکیمون در ابتدا
  و حداقل چقدر سرمایه نیازه؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید آلمان برامون مناسب هست
  در ضمن آشنایی در هلند داریم که کارفرما هستن خودشون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام نمایید و در صورتی که سوابق حرفه ای مناسبی داشته باشید می توانید موفق به یافتن کار شوید. برای اینکه کارفرمایی از هلند بتواند شما را استخدام کند باید مورد تایید دولت هلند باشد و اثبات نماید که شخصی از هلند و اتحادیه اروپا نمی تواند در این شغل استخدام شود.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 77. رضیه رحمانی گفته:

  سلام. وقت بخیر من لیسانس طراحی و دوخت دارم دارای 15-سال سابقه کار مرتبط دوما قبل وقت سفارت گرفتم. 41-سال سن دا رم مجرد هستم دارم المانی میخونم. از لیسانسم یک سال میگذره معدل هم 19/80 هست. چقدر شانس گرفتن ویزای جستجوی کار دارم. آخه توی لیست مشاغل رشته طراحی و خیاطی نیست. با تشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. سن شما برای کار در آلمان مناسب نمی باشد و در نتیجه بدون در نظر سایر شرایط لازم، شانسی برای اخذ ویزای کار آلمان نخواهید داشت. به منظور اطلاع از سایر روش های مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت آلمان، ابتدا مقاله زیر را مطالعه نموده و سپس به منظور ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما به شماره 02149196000 تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید.
   https://malekpour.ir/انواع-راه-های-مهاجرت-به-آلمان

   Rating: 4
   پاسخ
 78. بهروز گفته:

  با سلام و عرض ادب بنده 40 سال دارم فوق لیسانس حسابداری با ده سال سابقه کار لطفا گزینه مناسب جهت مهاجرت من رو میشه بفرمایید ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اینکه بتوان پیشنهاد مناسبی به شما داد، عوامل موثری دیگری نیز نیاز به بررسی دارد. از جمله وضعیت همسر و فرزندان، تمکن مالی، رزومه تحصیلی و شغلی. بنابراین توصیه می کنیم با دفاتر ما تماس گرفته تا شرایط شما به صورت رایگان بررسی شود.

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 79. FHVFN گفته:

  سلام.مدرک دکترای حرفه ای دامپزشکی دارم.دارای مدرک ایلتس.سطح زبان المانی B2.واسه اقامت المان چه راهی مناسب تره؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 80. Sasan گفته:

  سلام من مدرک فنی حرفه ای آرایشگری دارم و 7 سال سابقه کار آرایشگری دارم میتونم از طریق ویزای کار آلمان اقدام کنم؟ در ضمن مدرک تحصیلیم دیپلم هست

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور کار در آلمان و اخذ ویزای کار آلمان نیاز به داشتن مدرک تحصیلی لیسانس به بالا، مدرک زبان آلمانی و سابقه کار مرتبط خواهید داشت.

   پاسخ
 81. fereshteh گفته:

  با سلام
  همسر بنده تکنسین کولر اتوبوسای اسکانیاست و ۵۱ سال سابقه کار داره. و از طرفی یه جفت دو قلو داریم که یکیشون براثر کوتاهی کادر بیمارستان دچار فلج مغزی و ناشنوایی شد. میخوام ببینم از این طریق میتونیم برای المان اقدام کنیم ؟؟
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. حداقل مدرک مورد نیاز برای کار در آلمان کارشناسی می باشد. به منظور ارزیابی شرایطتان و اطلاع از راه های جایگزین می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

   پاسخ
 82. حسن مرادی گفته:

  سلام من 27سالمه دارای مدرک لیسانس مهندسی فناوری مکانیک خودرو میخواستم بدونم اینده شغلی این رشته در المان به چه صورت هستش چند سال هم سابقه کاری مرتبط با رشتمم دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. در صورت موجود بودن رشته شما در لیست مشاغل مورد نیاز اتریش، با داشتن مدرک زبان آلمانی و سابقه کار مرتبط امکان کار در اتریش و آلمان را خواهید داشت. پیشنهاد می شود به منظور ارزیابی شرایطتان با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تنلس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

   پاسخ
 83. رصا گفته:

  باسلام بنده 34 ساله با مدرک فوق لیسانس مهندسی منابع آب هستم با مدرک 6.5 آیلتس آیا میتونم برای ویزای کار آلمان اقدام کنم

  Rating: 4
  پاسخ
 84. sam گفته:

  با سلام..مهندس عمران هستم با نزدیک هشت سال سابقه بیمه مرتبط…43 ساله هستم و مجرد…قصد مهاجرت تخصصی به آمان رو دارم در صورت امکان…اظهار لطف بفرمایید و راهنماییم کنینن ممنون میشم

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   وقت بخیر دوست عزیز متاسفانه به علت اینکه کشورهای مختلف برای ویزای کاری به دنبال نیروی جوان هستند
   برای شما احتمال ریسک وجود دارد
   و بهتر هست از راه های دیگری مانند سرمایه گذاری اقدام کنید.

   پاسخ
 85. شیما.پورفرهنگ گفته:

  سلام
  من دارای مدرک دکترای عمومی داروسازی از علوم پزشکی مشهد و کارشناس میکروبیولوژی از دانشگاه شهید بهشتی تهران و دارای سطح زبان متوسط هستم و همسرم نیز دارای دکترای عمومی داروسازی از علوم پزشکی مشهد میباشد
  دو فرزند پسر چهارساله دارم
  با این شرایط میتوانم اقامت کاری در آلمان بگیرم؟
  بهترین و راحت ترین روش گرفتن اقامت آلمان با شرایط ما چیست؟
  ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با ذسلام
   دوست عزیز رشته هایی مانند پزشکی و داروسازی و .. میبایست معادلسازی شوند
   برای اجازه کار یا تحصیل در کشورهای اروپایی و کانادا و…
   و راه های مختلفی برای ورود و معادلسازی در محیط وجود دارد.

   پاسخ
 86. مسعود نادری گفته:

  با سلام. کاردان بیهوشی هستم. با 15 سال سابقه کار. تسلط کامل به زبان انگلیسی. 37 ساله. آیا امکان مهاجرت کاری به اروپا برای من وجود داره. با سپاس مسعود

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز
   شرایط شما میبایست کامل بررسی شود
   از نظر پتانسیل مالی و وضعیت تاهل، که از طریق همسرتون اقدام کنید و شما اجازه کار داشته باشید

   پاسخ
 87. رویا گفته:

  سلام من رشته ام مهندسی بهداشت حرفه ای و دو سال ام طرح رفتم و ۲۴ سالمه یعنی دو سال سابقه کار دارم فارغ التحصیل علوم پزشکی تهرانم هستم . شانس پیدا کردن شغل رو دارم تو آلمان ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ویزای کار شرایطی مانند سطح زبان، سن، مدرک تحصیلی و سابقه کاری مرتبط لازم هست
   شرایط شما باید به طور تخصصی بررسی شود

   پاسخ
 88. کیوان ناسوتی گفته:

  با سلام خدمت آقای ملک پور و دیگر دوستان عزیز که در یاری این مجموعه دست داشتند. بنده 25 سال با مدرک کارشناسی حسابداری شاخه ی حسابرسی با معدل 17 هستم که به مدت 5 سال سابقه کار در دانشگاه و شرکت حسابداری هستم و همچنین تجربه کار حسابداری برای بیشتر فروشگاه های مختلف را دارم چطور میتوانم درخواست خود را برای ویزای کار بدهم؟ ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
 89. ناشناس گفته:

  با سلام من 33 ساله هستم کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزش هم اکنون ورزشکار و داور ملی و دبیر ورزش در آموزش پرورش, میخواستم بدونم چگونه میتوان درخواست ویزای کار در کشور آلمان یا دیگر کشورهای حوزه شنگین داد.

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر آلمان و اتریش ویزای جستجوی کار ارائه می دهند. برای ویزای کار آلمان به سه سال سابقه کار و مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی نیاز دارید. برای کار در اتریش نیز باید امتیازات لازم را از سیستم امتیازبندی کسب کنید. از لینک زیر می توانید امتیازات خود را محاسبه کنید.

   https://malekpour.ir/پاسپورت-اتریش

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 90. رضا گفته:

  با سلام
  بنده 31 ساله دارای فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی و مدرک 7.5 آیلتس و سه سال سابقه کار می باشم. گزینه مناسب مهاجرت برای من کدام است؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز با توجه به توانایی شما در زبان انگلیسی و داشتن مدرک آیلتس پیشنهاد می شود از طریق تحصیل اقدام نمایید و بعد از آن وارد پروسه کاری شوید. نیاز است که بررسی شما به طور دقیق تری بررسی شود از این رو می توانید با موسسه و شماره 02149196000 تماس جاصل نمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
Rating: 5