قوانین پناهندگی در انگلستان

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي ميباشد.

قوانین پناهندگی در انگلستان 2018 چیست و آیا از آخرین قوانین پناهندگی در انگلستان 2018 مطلع هستید؟

پروسه غربالگری چیست؟

ایا اخذ اقامت انگلستان از طریق پناهندگی امکان پذیر می باشد؟

آیا قوانین پناهندگی در انگلستان برای متقاضیان اتحادیه اروپا مانند غیر اتحادیه اروپا می باشد؟

فایل های تصویری آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب خطرات پناهندگی در انگلستان

video قوانین پناهندگی در انگلستان
video قوانین پناهندگی در انگلستان
video قوانین پناهندگی در انگلستان
video قوانین پناهندگی در انگلستان
video قوانین پناهندگی در انگلستان

هدف از نگرش این مقاله اطلاعاتی در باب قوانین پناهندگی در انگلستان و مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی در انگلستان می باشد که همان طور که می دانید پناهندگی یکی از طرق غیر قانونی برای اخذ تابعیت و اقامت می باشد که در هیچ یک از موسسات حقوقی معتبر در سراسر کشور به شما توصیه نمی گردد.موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش جزء آن دسته از موسسات حقوقی معتبر در باب مهاجرت می باشد که در سال های پی در پی توانسته است با قدرت مشاوره ی دقیق و به روز خود میزان بالایی روادید در خصوص طرق قانونی مهاجرت نظیر :تحصیلی ، کاری ، سرمایه گذاری در اختیار متقاضیان قرار دهد.ما این امکان را برای شما متقاضیان به وجود آورد ، به شما نیز پیشنهاد میگردد که  قبل از هر گونه اقدامی برای مهاجرت غیر قانونی نظیر پناهندگی و پرداخت هزینه به سودجویان و به خطر افتادن جان خود ، با ما تماس حاصل بفرمائید و از مشاوره تلفنی رایگان مرکز مشاوره ما بهرمند شوید.

در این مقاله مفتخر می باشیم که دو تعریف جداگانه از فرد پناهنده و مهاجر را برای شما ذکر نمائیم.پناهنده به فردی گفته می شود که به دلیل فعالیتهای عقیدتی و سیاسی، جنسی، نژادی، زبان، ملیت و قوم مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد و بالفعل در خطر شکنجه روحی و فیزیکی ، زندان و مرگ قرار گرفته است و اما مهاجر کیست؟به فردی مهاجر می گویند که با داوطلبانه تصمیم در خصوص شرایط زندگی ، تحصیل ، کار و یا دورنمایی بهتر از موقعیت فعلی برای خود و خانواده در نظر میگیرد.

قوانین پناهندگی در انگلستان بدین صورت می باشد که در ابتدای امر متقاضی می بایست کشور خود را ترک نماید و به محض اینکه به انگلستان رسید درخواست خود را در صورت واجد شرایط بودن اعلام نماید.افرادی واجد شرایط می باشند که:

 • نتوانند در هر بخشی از کشور خود با خیال راحت زندگی کنند زیرا مورد ازار و اذیت قرار خواهند گرفت.
 • ازار و شکنجه باید به خاطر:
 • نژاد
 • دین
 • ملیت
 • افکار سیاسی
 • و هر مورد دیگری که به دلیل وضعیت اجتماعی و فرهنگی و یا سیاسی در کشور به خطر می افتند

که طبق آخرین قوانین پناهندگی در انگلستان درخواست متقاضیان  بین المللی ممکن است مورد بررسی قرار نگیرد در صورتی که :

 • یکی از شهروندان اتحادیه اروپا باشد
 • در صورتی که متقاضی شهروند اتحادیه اروپا نمی باشد ، قبلا از ورود در انگلستان در کشور دیگری در اتحادیه اروپا در خواست پناهندگی نداده باشد.

پس از این که متقاضی برای پناهندگی در انگلستان درخواست داد س از درخواست یک ملاقات با مامور اداره مهاجرت در این زمینه که ملقب به غربالگری می باشد ، انجام می دهد.در پروسه غربالگری از متقاضی عکس و اثر انگشت دریافت می شود که باب اصلی این مصاحبه بر این می باشد که دولت نتیجه ای درباب هویت اصلی شما دریافت نماید.  پس از غربالگری متقاضی برای درخواست خود با کارمند اداره جهت مصاحبه پناهندگی مواجه می شود.در این مرحله متقاضی می بایست مدارکی که همراه با خود دارد به افسر مصاحبه کنند ارائه دهد که این مدارک شامل :

 • گذرنامه و اسناد مسافرتی
 • گواهی ثبت نام پلیس
 • مدارک هویتی
 • یکی از مدارک مهم در این مرحله مدرکی دال بر تعیین کننده محل اقات می باشد در صورت استفاده از کمپ ها حق انتخاب با دولت انگلستان می باشد در فیر اینصورت متقاضی با ارائه مدارکی نظیر صورت حساب بانک ، اطلاعیه مالیاتی شورا ، قرارداد اجاره در اختیار دولت کشور انگلستان برای محل اقامت خود نشان دهد. و در صورتی که متقاضی می خواهد با شخص دیگری در انگلستان زندگی نماید می بایست یک نامه در 30 ماه اخیر از شخصی که قصد دارید در کنار او زندگی کنید دال بر نوع محل اقامت داشته باشیدکه در این نام کامل ، ادرس کامل ، اعلامیه مالیاتی شورا و قرارداد اجاره یا لایحه خانواده ذکر شود. پس از غربالگری متقاضی پناهندگی کارتی تحت عنوان ARC دریافت می کند که در این کارت ذکر شده است که شما پناهنده می باشید و تا زمان جواب نتیجه پناهندگی اجازه اقامت در انگلستان را دارید.در برخی موارد طبق تصمیم گیری لازمه کارت ARC به متقاضی ارائه نمی شود که در این صورت متقاضی تا هنگام جواب از سوی ادره مهاجرت انگلستان در بازداشت خواهد ماند.در پروسه غربالگری از متقاضی پرسیده می شود که چرا در کشور خود مورد ازار و اذیت قرار می گیرد؟چرا انگلستان را برای پناهندگی اقدام کرده است؟و…

در مصاحبه پناهندگی متقاضی در صورت عدم اشنایی با زبان انگلیسی می تواند در خواست مترجم دهد و برای درخواست خود می تواند از امکان وکیل حقوقی در کشور انگلستان بهرمند شود.

مدت زمان درخواست پناهندگی در انگلستان 6ماه می باشد که در صورت موافقت به متقاضی و خانواده اجاره اقامت در انگلستان به مدت 5 سال اعطا خواهد شد.و پس از 5 سال متقاضی می تواند برای اقامت دائم اقدام نماید.

یکی دیگر از مواردی که متقاضیان می توانند از ان بهرمند شوند این است که انگلستان به دلیل بشردوستانه به متقاضیانی که واجد شرایط نیستند اجازه اقامت دهد.

دلایلی دیگری نیز برای اقامت انگلستان نیز موجود می باشد که بستگی به موقعیت متقاضی و دولت کشور انگلستان دارد.

و در انتها در صورتی که متقاضی نتوانست از هیچ کدام این راه ها برای درخواست خود بهرمند شود می بایست درخواست تجدید نظر دهد یا کشور انگلستان را ترک کند.

شما می توانید از خطوط پناهندگی که توسط سازمان های خیریه اجرا می شود، کمک دریافت کنید این سازمان می تواند درباب  تجدید نظر ، دریافت مشاوره حقوقی ، دریافت مسکن و پول راهنمایی نماید.

ما در این مقاله تمامی سعی خود را بر این گذاشته ایم که اطلاعاتی در باب قوانین پناهندگی در انگلستان برای شما عزیزان قرار دهیم.در نظر داشته باشید که در هیچ کدام از موسسات حقوقی معتبر هیچ خدماتی در باب پناهندگی برای شما ارائه و در نظر گرفته نمی شود و این مقاله صرفا جهت اطلاع شما نگرش شده است.موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام ای ای اتریش مفتخر می باشد راه های قانونی مهاجرت و اخذ تابعیت و اقامت را در اختیار شما قرار دهد. پیشنهاد ما به شما این می باشد که قبل از این که برای اخذ اقامت طریق پناهندگی اقدام نماید با موسسات همکار ما در سراسر کشور و یا دفتر مرکزی ما در وین تماس حاصل بفرمائید و از مشاوره تلفنی رایگان از طریق راه های قانونی بهرمند شوید.

Rating: 5
22 پاسخ
 1. ابراهیم گفته:

  با سلام خدمت شما ..ابراهیم هستم ۴۰ساله دارای همسر و یک فرزند پسر ۱۰ساله .بنده از لحاظ چهره ظاهری دچار مشکل خیلی بزرگی هستم.چهره بنده سیاه است . به طوری که بنده برای کارهای روزمره خودم دچار یاس و ناامیدی هستم .میخواستم من رو راهنمایی کنید آیا جایی هست که افرادی رو که از لحاظ شرایط نژادی مثل من هستند رو بخوان…

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز هیچ جای جهان قانونی را برای اقمت افراد صرفاً زیبا و سفید وضع نکرده است و سیاهی و سفیدی و یا زشتی و زیبایی یک فرد دلیل بر قبول و یا رد یک فرد برای مهاجرت نیست. پشینهاد میکنیم ویدئوی هنر زندگی کردن استاد ملک پور را تهیه نمایید تا دید شما نسبت به زندگی تغییر نماید. با تشکر از شما
   https://malekpour.ir/product/هنر-زندگی-کردن/

   پاسخ
 2. صدیقه گفته:

  سلام وقت تون بخیر!
  صدیقه هستم از افغانستان و تقریبا یک ونیم سال میشه که در یونان زندگی میکنم و پناهندگی یونان دارم، ۲۰ سال دارم‌،
  میخوام از یونان به انگلیس بیرم و دوباره درخواست پناهندگی در انگلیس بیدم.
  لطفا من رهنمایم کنید که آیا دوباره شانس قبولی یا پذیرش در انگلیس دارم یا نه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 3. یاسمین گفته:

  سلام خسته نباشید.میدونم درباره پناهندگی مشاوره نمیدین اما من به کمکتون نیاز دارم زندگیم داره میپاشه. .شما قوانین انگلیس میدونین کمکم کنید..من دختری ۳۳ ساله هستم.نامزدم یک سال و نیمه در لیدز انگلیس هست به صورت قاچاق و بدون مدرک رفته برای پیدا کردن کار.. میخواد برگرده اما نامه و جواب قبولی و ردش نیامده همش بهش میگن صبر کن….خواستم بدونم حداقل و حداکثر چقدر زمان میبره تا نامه و جواب رد یا قبولیش بیاد ….همو دوست داریم دوری و جدای و بلاتکلیفی داره نابود میکنه خودمون و زندگیمونو😢😢😢😢تروخدا کمکم کنید…امیدوار باشم یا از دوریش بمیرم
  داغونیم.

  Rating: 5
  پاسخ
 4. یاسمین گفته:

  سلام خسته نباشید درسته در مورد پناهندگی مشاوره ندارید ولی قوانین انگلیس میدونید که…..فقط میخوام بدونم طبق قوانین انگلیس حداقل و حداکثر چقدر زمان میبره نامه و جواب پناهندگی بیاد .نامزدم یکسال و نیم اونجاست و من ایران داره زندگیمون میپاشه از هم …همو دوست داریم دلش میخواد برگرده اما منتظر نامس همش میگن بهش صبر کن😢😢تروخدا بگید قانون انگلیسو.حداقل حداکثر چقدر زمان میبره جواب و نامه بیاد😢😢

  Rating: 5
  پاسخ
 5. فاطمه گفته:

  با سلام به نظرم هر نوع مهاجرت از راه قانونی فقط پول زیاد میخواد
  کسی ک پولش زیاد نیست ولی واقعا هدفش ادامه تحصیله باید یه جوری بره به هر حال
  من دوساله قصدم رفتنه ولی قانونی اقدام کردن واقعا هزینش بالاست
  به همین خاطر پناهندگی رو مناسب دیدم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز شما با پناهندگی نمی توانید به تحصیل در انگلستان بپردازید! موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 6. hamid گفته:

  با عرض درود و خسته نباشید
  خواستم عرض کنم که شما فقط در رابطه با عزیزانی که تحصیلات دارن شرایط رو توضیح میدین امثال بنده که تحصیلات دانشگاهی نداریم و قصد مهاجرت داریم رو اصلا هیچ راهنمایی نمیکنید. ممنون میشم در رابطه با کسانی که تحصیلات دانشگاهی ندارن هم صحبتی داشته باشین.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما می توانید در صورت داشتن سرمایه مورد نیاز از طریق سرمایه گذاری و یا تمکن مالی اقدام نمایید. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 7. محمد گفته:

  سلام محمد هستم 29 سال دارم ومجرد هستم و لیسانس برق ابزار دقیق دارم و حدود 2000 ساعت مدرک فنی حرفه ا ی مرتبط با رشته برق دارم و مدرک مربی گری هنرهای رزمی (کاراته کیوکوشین)دارم ودو مقام کشوری دارم وسابقه بیمه ندارم و دایی ام حدود 8 ساله که در انگلیس اقامت داره و 6 ماه دیگه مدرک ایلتس را هم خواهم گرفت .با در نظر گرفت شرایطی که دارم پیشنهاد شما برای انتخاب بهترین وسریعترین روش برای گرفتن اقامت چی هستش .ایا دایی ام میتواند تقاضای خاصی برای کار یا اقامت من به دولت انگلیس بدهد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار انگلستان باید ابتدا یک پیشنهاد کار داشته باشید. در صورتی که بتوانید شخصا یا با کمک گرفتن از دایی خود پیشنهاد کاری دریافت کنید می توانید برای اخذ اقامت کاری انگلستان اقدام کنید.
   شما می توانید از طریق تحصیل نیز اقدام کنید.
   کشورهای دیگر همچون آلمان و اتریش می توانند گزینه مناسبی باشند چرا که ویزای جستجوی کار ارائه می دهند و نیازی به پیشنهاد کار ندارید.

   پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   مؤسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در زمینه پناهندگی ندارد و اطلاعات موجود در این مقاله صرفا برای آگاهی دادن از خطرات این روش و معرفی راه های جایگزین می باشد.

   پاسخ
 8. آرین گفته:

  سلام من 20 سال سن دارم مجرد مدرک دیپلم برق
  زبانم بلد نیستم زیاد 100 هزار دلار پسنداز دارم میتونم اقامت دایم انگلستانو داشته باشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اطلاعات ما از شما جهت ارائه مشاوره کافی نیست. با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. amintadayon68 گفته:

  با سلام من امین 29 ساله با مدرک تحصیلی کارشناس بهداشت عمومی و 7 سال سابقه کار قصد مهاجرت به انگلستان رو دارم نامزد دارم و ایشون هم 24 ساله هستن دارای مدرک کاردانی حسابداری هزینه مهاجرت قانونی میخوام بدونم و اینکه بعد از اینکه به اونجا برسیم باید چکار کنیم و بالاخره توضیحاتی در این مورد ارایه کنید ممنون میشم

  پاسخ
 10. ارتین گفته:

  با سلام من یک ارایشگرم قصد سفر به انگلستان را دارم ار چه راهی و خرج و مخارج ان چطوری هست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید…

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعاتی که در ادامه ایمیل خدمت شما اعلام مینماییم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.