قوانین و شرایط مهاجرت به اسلوونی

قوانین و شرایط مهاجرت به اسلوونی

قوانین و شرایط مهاجرت به اسلوونی شامل راه های مهاجرتی متفاوتی می باشد که درنهایت به  اخذ اقامت و تابعیت اسلوونی منجر می شود.و شرایط اخذ اقامت اسلوونی در این مقاله به طور کامل و علمی مورد بررسی قرار میگیردهمچنین فایل های صوتی و تصویری در باب قوانین و شرایط مهاجرت به اسلوونی موجودمی باشد.دراین مقاله به بررسی موضوع قوانین و شرایط مهاجرت به اسلوونی پرداخته ایم.

video قوانین و شرایط مهاجرت به اسلوونی
audio قوانین و شرایط مهاجرت به اسلوونی

قوانین و شرایط مهاجرت به اسلوونی به روش های مختلفی امکان پذیر است اما مهم ترین آن به شرح ذیل میباشد:

1-مهاجرت به اسلوونی از طریق کار

کشور اسلوونی دارای نرخ بیکاری5.3 درصد به طور متوسط میباشد.ممکن است این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که آیا مهاجرت به اسلوونی از طریق کار امکان پذیر است.آیا اخذ اقامت و تابعیت کاری در اسلوونی برای شما ممکن است.دقت بفرمایید برای مهاجرت کاری به اسلوونی باید شرایط کاری اسلوونی و اوضاع و احوال برای کاریابی در کشور مقصد را بسنجید و بنگاه های کاریابی و موسسات اصلی کاریابی در کشور اسلوونی را تحلیل نموده و مورد تحقیق قرار دهید. در این خصوص مقاله ی کاملی در همین وبسایت درباره کار در اسلوونی و اقامت کاری آن تهیه و تنظیم گردیده است که شما میتوانید به آسانی آن را در همین وبسایت یافته و یا با جست و جو در گوگل با عنوان شرایط اخذ ویزای کاری در اسلوونی با کلید واژه ی ملک پور اقدام نمایید.خاطر نشان میکنیم که برای کاریابی و کار در اسلوونی یا هر موضوع دیگری حتما بایستی از کلید واژه ی موسسه ی MIE یا موسسه ی ملک پور در آخر کلمات جست و جو استفاده بفرمایید..برای مثال بایستی برای سرچ در گوگل بنویسید کاریابی در اسلوونی با موسسه ی ملک پور یا کاریابی در اسلوونی موسسه ی MIE.مطمئن باشید در همین وبسایت اطلاعات جامعی در همین موضوع برای شما تهیه و تنظیم گردیده است.

برای مهاجرت به اسلوونی از طریق کار شما نیاز است که از یک کارفرما اجازه ی کار کسب کنید. حداقل شرایط لازم برای اخذ اقامت کاری به اسلوونی داشتن مدرک دانشگاهی میباشد تا مورد قبول کارفرمایان واقع شوید.چنانچه کارفرما در داخل اتحادیه اروپا شخصی را برای آن موقعیت کاری نیافته باشد(زیرا اولویت اولیه با افراد عضو کشورهای اتحادیه اروپا میباشد) و به کشورهای خارج از اتحادیه اروپا درخواست استخدام چنین شخصی را نموده باشد،در این صورت شما میتوانید با برقراری ارتباط با کارفرمای مربوطه در صورت پذیرفته شدن اقدامات لازم را در خصوص مهاجرت به اسلوونی از طریق کار انجام دهید.پروسه ی ارسال و تنظیم مدارک کاری و اخذ اجازه ی کار در اسلوونی حدود 60 روز به طول می انجامد.

مشاغل موجود جهت مهاجرت به اسلوونی از طریق کار

توجه داشته باشید که پیش از اقدام جهت یافتن شغل در ارتباط با مشاغل موجود در اسلوونی تحقیقات لازم را به عمل آورید.آنچه لازم است به عرض شما برسانیم این است که زمینه های شغلی اسلوونی بسیار طیف گسترده ای را پوشش میدهد.برخی از مشاغل مانند IT،طراحی وب،برنامه نویسی و مهندسی کامپیوتر من جمله زمینه های رایج برای مهاجرت به اسلوونی از طریق کار میباشد.همچنین چنانکه شما به دنبال مشاغلی مرتبط با مدیریت فروش،مدیریت MBA و مدیریت پروژه میباشید،اسلوونی میتواند گزینه ی مناسبی برای اخذ اقامت کاری برای شما باشد.سایر زمینه های کاری همچون زمینه های علمی و تحقیقاتی نیز در اسلوونی موجود میباشد.

در امد متوسط در مهاجرت به اسلوونی از طریق کار

واحد پول کشور اسلوونی یورو میباشد و درآمد متوسط در مهاجرت به اسلوونی از طریق کار بستگی به نوع کار،تحصیلات و سابقه ی کاری شما متفاوت میباشد.افراد بدون سابقه ی کاری با مدرک لیسانس بین 1600 تا 1700 یورو ماهانه حقوق دریافت مینمایند.افراد با سابقه ی کار 4 ساله 2500 تا 3500 یورو دریافت مینمایند.

مزایای مهاجرت به اسلوونی از طریق کار

1-شخصی که در اسلوونی کار بیابد و ویزای کاری دریافت نماید میتواند همسر و فرزندان وابسته ی زیر 18 سال خود را بهمراه خود آورده و برای آنها نیز درخواست اقامت دهد.به واسطه ی شخص مقیم،افراد خانواده ی او هم میتوانند اقامت دریافت نمایند.

2-پس از مهاجرت به اسلوونی از طریق کار،ویزای کاری اسلوونی 1 سال برای شما اعتبار دارد که پس از آن نیز قابل تمدید است.بعد از 5 سال از ویزای کاری اسلوونی (اقامت موقت در اسلوونی)،شما میتوانید درخواست اقامت دائم بدهید.

3-با توجه به اینکه اسلوونی عضو کشورهای شنگن میباشد،با اخذ اقامت در اسلوونی میتوانید به کشور های اتحادیه اروپا بدون ویزا سفر کنید.

4-پس از 10 سال زندگی و کار و پرداخت مالیات در اسلوونی به شما تابعیت و پاسپورت اسلوونی داده میشود.

2-مهاجرت به اسلوونی از طریق تحصیل

چنانکه میدانید جمعیت کشور اسلوونی دارای 2.1 میلیون نفر میباشد.قطعا بدیهی است که دانشگاه های کشور اسلوونی برای پاسخگویی به نیاز این افراد به تحصیل تشکیل و راه اندازی گردیده اند.شما نیز میتوانید در صورت دارا بودن شرایط لازم برای تحصیل در اسلوونی اقدام بفرمایید.زبان تحصیل در کشور اسلوونی،اسلووانیایی میباشد.

دانشگاه های اسلوونی در مقطع لیسانس برای ورود به مدرک زبان انگلیسی نظیر آیلتس و تافل نیاز ندارند و دانشجویان لازم است بتوانند به زبان اسلوانیایی صحبت کنند و مدرک زبان اسلووانیایی کسب نمایند.همچنین cv تحصیلی شما را نیز نیاز دارند.شاید سوال شما این باشد که چگونه cv تحصیلی خود را فراهم بفرمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در همین خصوص نیز مقاله ی کاملی در همین وبسایت تهیه و تنظیم گردیده است که میتوانید ویدئو ها و فایل های صوتی مجانی ما را در خصوص تحصیل در کشور اسلوونی ملاحظه بفرمایید.

هزینه های تحصیلی برای اخذ مهاجرت تحصیلی در اسلوونی

هزینه های تحصیل در اسلوونی در مقطع لیسانس 2000 تا 3000 یورو،در مقطع فوق لیسانس 4000 تا 5000 یورو میباشد.برای کسب اطلاهات بیشتر در زمینه ی تحصیل و هزینه های تحصیل میتوانید از طریق وبسایت مهاجرت به اسلوونی از طریق تحصیل را با کلیدواژه ی ملک پور جست و جو بفرمایید.

تحصیل در اسلوونی به شما این اجازه را میدهد مه به کار ضمن تحصیل هم بپردازیدبه هر صورت،در صورتی که شما مدارک پیش نیاز خود را به دانشگاه مقصد خود در اسلوونی تقدیم نمایید و موفق به اخذ پذیرش تحصیلی از کشور اسلوونی شوید،سپس میتوانید در خصوص مهاجرت تحصیلی،اخذ ویزای تحصیل و اقامت تحصیلی در کشور اسلوونی اقدام بفرمایید.چنانچه پس از تحصیل با یافتن کار 7 سال در کشور اسلوونی زندگی و کار کنید به شما تابعیت اسلوونی داده خواهد شد.توضیحات بیشتر،مدارک مورد نیاز و شرایط اقدام برای تحصیل رایگان در کشور اسلوونی و همچنین شرایط اخذ بورس تحصیلی در کشور اسلوونی را در مقالات همین سایت مطالعه بفرمایید.

3-مهاجرت به اسلوونی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت سرمایه گذاران به اسلوونی مسئله ای است که توضیحات مفصلی نیازمند است.اما قطعا سرمایه گذاران موفق که دارای طرح های تجاری مفید برای کشور اسلوونی هستند این امکان را خواهند داشت که در این کشور اقامت ناشی از سرمایه گذاری دریافت نمایند.نکته ی حائز اهمیت این است که راه های اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری 1-خرید سهام یک شرکت در اسلوونی 2-تاسیس شعبه ی شرکت در اسلوونی 3-تاسیس یک شرکت جدید میباشد.

مدارک لازم جهت مهاجرت به اسلوونی از طریق سرمایه گذاری

مدارک لازم جهت مهاجرت به اسلوونی از طریق سرمایه گذاری شامل مدارک پزشکی،عکس تمامی صفحات پاسپورت،گزارش حساب بانکی شما در طی 1 سال گذشته،قرارداد سرمایه گذاری در دومینیکا،فرم درخواست سرمایه گذاری در اسلوونی ،مدارک مربوط به میزان سرمایه و منبع مالی شما،مدارک مربوط به همسر و فرزندان و بسیاری مدارک حقوقی دیگر میباشد که لازم است توسط حقوق دانان برای شما تنظیم گردد.

شما میتوانید توضیحات کامل در خصوص اخذ اقامت اسلوونی و مهاجرت به اسلوونی از طریق سرمایه گذاری را در همین وبسایت بیابید یا چنانکه پیش تر عرض شد مقالات ما را در گوگل با کلید واژه ی ملک پور جست و جو بفرمایید.

4-مهاجرت به اسلوونی از طریق ازدواج

ازدواج با تبعه ی اسلوونی سبب اعطای اقامت و تابعیت اسلوونی میگردد. اما این اقامت موقت میباشد. اقامت موقت درصورتی که ازدواج منجر به طلاق گردد،معمولا بعد از گذشت زمان اقامت قابل تمدید نیست.اما اگر شخص پس از دو یا سه سال همچنان در عقد نکاح شخص تبعه ی اسلوونی باشد،میتواند اقامت دائم دریافت نماید.بدیهی است اقامت دائم بعد از مدتی منجر به تابعیت کشور اسلوونی نیز میگردد.پیش از ازدواج با تبعه ی اسلوونیش,حتما با وکلای دادگستری متخصص در امر ازدواج در سطح بین الملل مشاوره بفرمایید و از آثار نکاح در حقوق ایران و اسلوونی مطلع گردید.

 

5-مهاجرت به اسلوونی از طریق پناهندگی

اولا ما پناهندگی را به بسیاری از افراد توصیه نمیکنیم زیرا اشخاصی که درخواست پناهندگی میکنند مشمول کنوانسون ژنو مشهور به کنوانسیون پناهندگی نمیگردند.

دلایل مخالفت ما با پناهندگی به شرح زیر است

1-پناهندگی دارای شرایط مبهمی است.

2-پناهنده اکثرا شخصی است که دارای رفاه اجتماعی بالایی نیست.

3-امکان بازگشت به کشور خود وجود ندارد.

4-در خیلی از موارد مجبور به دروغ به کشور خود و کشور مقصد هستید

5-پناهندگی و راه های سخت تنها راه های اقدام برای مهاجرت نیست.چرا از راه های قانونی و درست اقدام نکنیم.

هرچند که ما درخصوص کنوانسیون ژنو اطلاعات جامعی داریم و موارد و پرونده های بسیاری را در خصوص پناهندگی در کشور اسلوونی ملاحظه و مطالعه کرده ایم،مایل به ارائه خدمات در خصوص پناهندگی به کشور اسلوونی نیستیم. دلیل آن این است که بیش از 80 درصد کسانی که از این مسیر رفتند امکان انتخاب مسیر درست و منطقی برای مهاجرت را داشته اند و انتخاب مسیرشان درست نبوده است.بنابراین توصیه میکنیم بهتر است قبل از اینکه به عنوان یک پناهنده اقدام کنید خطرات و نکات مربوط به پناهندگی را همین وبسایت یا سایت های مرتبط ما بررسی کنید.

جمع بندی موضوع قوانین و شرایط مهاجرت به اسلوونی

  • نکته ی مهم اول در خصوص مهاجرت به اسلوونی

دقت بفرمایید صرفا تولد در کشور اسلوونی سبب اعطای تابعیت نمیگردد.زیرا سیستم اعطای تابعیت در اسلوونی از طریق خون است.

  • نکته ی مهم دوم در خصوص مهاجرت به اسلوونی

پیش از هر اقدامی با وکلای موسسه ی ملک پور یا همکاران MIE در سراسر جهان مشورت بفرمایید.ما شما را به وکلای درست و متخصص در امور مورد نیاز شما مرتبط خواهیم نمود.

  • نکته ی مهم سوم در خصوص مهاجرت به اسلوونی

قوانین و شرایط مهاجرت به اسلوونی ورا های تن تنها به صورت اختصار و کلی در این مقاله در چند تیتر بررسی گردید.نکات بسیار مهمی نظیر مشاغل مورد نیار اسلوونی و چگونگی بررسی پرونده ی شما،مبلغ مورد نیاز مهاجرت به اسلوونی برای پرونده ی شما،نحوه ی برخورد سفارت اسلوونی با مهاجرین و اساسا چگونگی هزینه ها در کشور اسلوونی و بسیاری از سوالات مرتبط نیز نیاز به تحلیل و بررسی دارد.توصیه اکید میکنیم سوالات خود را در باب قوانین و شرایط مهاجرت به اسلوونی با بهترین مشاورین ما به صورت رایگان مطرح بفرمایید. امیدواریم از مقاله ی مرتبط با قوانین و شرایط مهاجرت به اسلوونی و اخذ اقامت کشور اسلوونی لذت برده باشید.همچنین می توانید با مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پورنیز تماس حاصل نمایید.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.