قانون جذب و بررسی شرایط آن

قانون جذب، مفهوم قانون جذب و آثار آن بر زندگی ما انسان ها در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. آقای دکتر ملک پور با تدریس و تشریح نکاتی پیرامون قانون جذب، اهمیت این قانون را در زندگی ما روشن نموده اند. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE در راستای دغدغه های خود مبنی بر گسترش امکان استفاده از آموزش های رایگان در زمینه موفقیت، ویدیوها و مقالاتی را در این زمینه تهیه نموده و ارائه می نماید. در ادامه قانون جذب و قواعد حاکم بر زندگی مان را به طور کامل شرح می دهیم، امید است با خواندن این مقاله به سوالات و ابهامات شما در زمینه قانون جذب و آثار آن بر زندگی پاسخ داده شود.

  • قانون جذب و مفهوم آن
  • قانون جذب و الگوهای ما
  • قانون جذب و قدرت انسان
  • قانون جذب و نیروی اشتیاق
  • قانون جذب و نیروی ایمان
  • قانون جذب و هنر زندگی کردن
  • قانون جذب و هدیه الهی
  • قانون جذب و سخن پایانی
قانون جذب قانون جذب

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

قانون جذب و مفهوم آن

اولین سوالی که در زمینه موفقیت پیش می آید این است که مفهوم قانون جذب چیست؟ تاکنون برداشت های متفاوتی از مفهوم این قانون وجود داشته که بسیاری از آنها اشتباه بوده است. قانون جذب یکی از بزرگترین قوانین زندگی ما است که می‌تواند باعث ایجاد ثروت و تنعم و رضایت و آرامش خاطر و ایجاد روابط درست گردد. شما می توانید با درک درست و عمیق این قانون به هر آنچه در زندگی طلب می کنید دست یابید. مسائل بسیار مهمی در این زمینه وجود دارد که بسیاری از افراد از آن غافل اند.

خانم راندا برن کتاب ها و سی دی های متعددی در این زمینه دارند که پاسخی به تمام نیازهای شماست. ایشان زندگی انسان های موفق را مورد تحقیق و بررسی علمی قرار داده اند. انسانهایی که نه تنها ثروتمند هستند و وضعیت مالی مناسبی دارند بلکه در آرامشی معنوی به سر می‌برند. این تحقیقات نشان داد که چنین افرادی از اصول مشترک و خاصی استفاده کرده‌اند. نام این اصل و قانون مهم، قانون جذب می باشد.

قانون جذب و الگوهای ما

جالب است بدانیدکه افراد بسیاری در مورد قانون جذب و تحقیقات و یافته های پیرامون آن حرف می زنند، حتی افرادی که در زندگی خود شکست خوردند. آیا از خود پرسیده اید چطور می شود انسانی خود نتواند راه موفقیت را بپیماید اما در مورد موفقیت و راز های آن سخنرانی نماید و یا قلم فرسایی کند؟ دقت کنید که برخی از آنها افرادی هستند که صرفا از این قانون حرف می زنند تا از آن پول در بیاورند. پس دقت کنیم افرادی که خودشان موفق یا ثروتمند نیستند نمی توانند افراد مناسبی به عنوان منبع یادگیری و یا الگو برداری باشند.

جناب آقای دکتر ملک پور از جمله افرادی است که در ابعاد مختلف زندگی توانسته به موفقیت های بزرگی دست یابد و رزومه قابل توجهی دارد. از نظر تحصیلی در بهترین دانشگاه و بالاترین مقاطع مشغول تحصیل می باشند، از لحاظ کاری مشغول به کسب و کارهای ثروت ساز و متنوع می باشند، ایشان از امر مهاجرت گرفته تا عرصه سرمایه گذاری به فرد شاخصی تبدیل گشته اند. به لحاظ جسمی و روحی در سلامت و آسایش و آرامش می باشند و به طور کلی می توان گفت در شرایط فوق العاده عالی زندگی می کنند. چنین شخصی که خود مسیر موفقیت در ابعاد مختلف را پیموده، می تواند به عنوان یک نمونه کامل و الگویی مناسب و ایده آل برای پیشرفت و موفقیت تلقی گردد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب قانون جذب

video قانون جذب

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب قانون جذب

audio قانون جذب

قانون جذب و قدرت انسان

آیا از خود پرسیده اید که با زندگی کارمندی و یا حقوق ثابت چند میلیون تومانی می توان به موفقیت رسید؟ با یک حساب و کتاب ساده پی می‌بریم که حتی تهیه یک منزل مناسب که در آرزوی بسیاری از افراد است را نمی‌توان با درآمدهای معمولی شدنی نیست. چه چیزی زندگی افرادی چون ایلان ماسک یا آقای دکتر ملک پور را متحول می سازد؟ انسان های موفق چگونه توانسته اند سرمایه های چند هزار میلیاردی جمع نمایند؟ پاسخ این سوال را می‌توانیم در مفهوم قانون جذب بجوییم. قانون جذب پاسخی به تمام این سوالات می باشد.

اما پیش از هر چیز باید بدانیم و آگاه باشیم که هنر زندگی کردن فقط جذب کردن و ثروتمند شدن نیست. پس از هرگونه نگاه مطلق گرایی پرهیز کنیم. وقتی این قانون را می آموزیم باید قوانین و آثار جانبی آن را نیز بیاموزیم. هنر جذب کردن با هنر زندگی کردن عجین شده است. قانون جذب بیان می دارد: افکار، تبدیل می شوند به اشیاء. در واقع امواج و ارتعاشات شما در حال ساختن زندگی شما هستند. انیشتن می گوید: تخیل شما همه چیز شماست. دلیل این گفته چیست؟ هر آنچه به آن می اندیشید و به آن انرژی می دهید و یا به اصطلاح افکار شما بر آن متمرکز می شوند، آن را به زندگی خود نیز جذب می کنید. خداوند در قرآن می فرماید: «و نفخت فیه من روحی». خدایی که از روح خود در ما دمیده است.

این همان خدای دو عالم است، پروردگاری قدرتمند که می گوید بشو و می شود: «کن فیکون». این همان پروردگاری است که لقب خلیفه الله را بر انسان نهاد، همان خدایی که می گوید انسان را جانشین خودم بر زمین قرار دادم. حال از خودمان بپرسیم، آیا به انسانی که خود خلق کرده و از روح خود در آن دمیده از قدرت الوهیت نیز بخشیده است؟ پاسخ علمی این سوال این است که ثابت شده انسان می تواند هر چیز که می‌خواهد را خلق کند و در تمام آسمان و زمین حکومت کند. همان طور که خداوند در قرآن می فرماید «و سخر لکم ما فی السماوات و الارض». با مطالعه ادیان مختلف و مکاتب گوناگون نظیر بودیسم، یهودیت، مسیحیت، اسلام و… در می یابیم که علیرغم وجود تفاوت ها همگی به این اصل اشاره دارند که ما به عنوان انسان این توانمندی را داریم که هر چه را که می خواهیم دریافت کنیم.

قانون جذب و نیروی اشتیاق

با مطالعه زندگی انسان های موفق نیز در می یابیم که انسان ها چیزی جز افکارشان نیستند. در انجیل نوشته شده است: بخواهید تا به شما داده شود. به قول ناپلئون هیل وقتی در یک اشتیاق سوزان برای رسیدن به هدف خود قرار می گیرید و وقتی بتوانید احساسات و ارتعاشات ذهنی تان را بر اهداف خود متمرکز کنید، این انرژی های ارسالی نمونه های مشابه خود را در عالم کائنات جذب می‌کند و به سمت شما بر می‌گردد. قانون جذب بیان می کند که افکار می توانند تجسم پیدا کنند، چون انسان ها قدرت خدایی در وجود خود دارند و شما می توانید هر چه ثروت و پول که به آن فکر می‌کنید را به دست آورید، در صورتی که هنر زندگی کردن را بلد باشید.

می توانید از افرادی که محصول هنر زندگی کردن را تهیه کرده‌اند بپرسید که بعد از دو ماه چه تحول عظیمی در زندگی شان رخ داده است. نوشتن دفترچه خاطرات آینده یکی از کارهایی است که آقای دکتر ملک پور نیز انجام می دهند، چرا که با چنین روش هایی می توان اشتیاق سوزان در را در وجود خود ایجاد نمود، اشتیاقی که مسیر نیل به اهداف و آرمان ها را هموار می‌کند. قانون جذب با انجام تکنیک های کاربردی می تواند آثار مشهودی در زندگی داشته باشد که در ویدیو هنر زندگی کردن تکنیک های متنوعی در این زمینه معرفی شده  است.

انسان موفق قانون جذب

قانون جذب و نیروی ایمان

برای تغییر در زندگی شما نیاز به نیروی ایمان اراده دارید. مطابق با آنچه در کتاب راز و کتابهای الهی نظیر قرآن می خوانیم درمی‌یابیم زندگی ما مثل رودخانه ای از جریان انرژی می باشد و ما سوار بر قایق بر روی رودخانه ای روان و جاری هستیم و به سمت سعادت و آرامش حرکت می کنیم. باز هم تاکید می کنیم که بسیار مهم است که چه کسی از قانون جذب و مسیر سعادت و خوشبختی برایمان می گوید. به خاطر داشته باشید.

افرادی می توانند از قانون جذب و موفقیت و نیروی اراده و ایمان بگویند که پله های ترقی و پیشرفت و رشد را علاوه بر زندگی مادی در زندگی شخصی و معنوی خود نیز طی نموده باشند و در وضعیت ایده آلی از زندگی باشند. یکی از مسائلی که آقای دکتر ملک پور در مورد آن صحبت می کنند زندگی پرشور و لبریز از عشق با همسرشان می باشد. ایشان از تجربه شخصی خود سخن می گویند و بزرگترین دلیل آرامش خود در زندگی مشترک را تمرکز بر نکات مثبت و خوبیهای همسر خود بیان می دارند.

قانون جذب و هنر زندگی کردن

آقای دکتر ملک پور در پاسخ به این سوال که چرا برای محصول هنر زندگی کردن این نام را انتخاب نموده اید می فرمایند: زیرا هنر، علم نیست. شما با دیدن تصویر یک نقاشی تبدیل به نقاش نمی شوید. شما باید بتوانید نقاشی را تمرین کنید تا آن را بیاموزید. برای اینکه بتوانید در جریان گذر از رودخانه زندگی لذت ببرید، باید قایق‌سواری را تمرین کرده باشید. ما از سمت خدا آمده ایم و به سمت او می رویم« انا لله و انا الیه راجعون» این جمله ای است که در مراسم ختم و هنگام مرگ عزیزان می گوییم، اتفاقا بزرگترین آموزه برای زندگی همین می باشد. قانون جذب می گوید که ما می توانیم تعارضاتی که به ظاهر در زندگی پیش می‌آیند را به نقاط عطف و تحول در زندگی بدل کنیم. ما می‌توانیم به نقطه‌ای برسیم که زندگی به آرامش محض و محلی بدون ترس و پر از اتفاقات خوب بد شود. 

ذهن آدمی یک نیروی پنهان عجیب دارد که او را به سمت ترس هایش سوق می دهد، می توان این عادات ذهنی را با انجام روش ها و تمرین هایی که در ویدیو هنر زندگی کردن بیان شده از فرآیند منفی به فرآیندی مثبت تبدیل کنیم. با ذکر یک مثال سعی می کنیم اهمیت هدف گذاری را بیشتر شرح دهیم. فرض کنید شما در یک اتومبیل نشسته اید و می خواهید از مرکز ایران به سمت شمال حرکت کنید، اما بدون اینکه بدانید به سمت جنوب حرکت می کنید، آیا با گفتن کلمات مثبت می توانیم انرژی و انگیزه بدهیم و بگوییم: آفرین!! گاز بده، تو می توانی!! در این صورت نتیجه و اتفاقی که می افتد این است که از هدف خود دور تر می شوید، قانون جذب زمانی عمل می کند که مبتنی بر اصول درست رفتار کنیم. بنابراین اساس آموزش هنر زندگی بر مبنای هدف گذاری درست است. هنر زندگی کردن فقط گفتن کلمات مثبت و تکرار آن نیست، داشتن ایمان راسخ و آگاهی از اصول درست و عمل به آن می باشد.

artofliving قانون جذب

قانون جذب و هدیه الهی

ما به این جهان آمده ایم چرا که شایسته لذت بردن از زندگی و زیبایی هایی هستیم که خداوند خلق کرده است. قانون جذب بیان می کند که تمام اتفاقاتی که در دنیا می افتد از انرژی و ارتعاشاتی که به جهان می فرستیم ناشی می گردد چرا که جهان بازتابی از افکار و انرژیهای ماست و آنچه در کلام می گوییم و بدان باور داریم می تواند به واقعیت بدل شود. زمانی که چیزی را بر زبان جاری می کنیم اما به آن ایمان نداریم، انرژی و ارتعاشات ما واقعی نیستند و اتفاق نمی افتند. باور به چیزی که به آن می اندیشیم و بیانش می کنیم کار ساده ای نیست، چرا که بسیاری از باورهای غلط از کودکی یا از سمت اجتماع در ذهن و وجود ما نهادینه شده است.

نظیر اینکه: زندگی سخت است و یا زندگی محل سختی هاست. سختی دنیا بیش از آسانی آن است. نابرده رنج گنج میسر نمی شود. این ها از نمونه باورهای اجتماعی اشتباهی است که نمی گذارد شما باور کنید که از طریق قوای ذهنی و انرژی های درونی خود می توانید زندگیتان را در مسیر الهی قرار دهید و یاد بگیرید تا بر بال خیال خود سوار شوید و پرواز کنید. با تغییر این باورها می توانید از الگوی درست پیروی کنید و در می یابید که زندگی کردن بزرگترین هدیه ای است که خداوند به ما داده است.

هنر زندگی
قانون جذب و سخن پایانی

قانون جذب و آثار آن بر زندگی بشری در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته شد. امید است با خواندن این مقاله گامی بلند در راستای تحقق اهداف خود بردارید و هنر زندگی کردن به واسطه قانون جذب را آموخته باشید. آنچه مطالعه نمودید گوشه ای از مطالب و آموزه های ویدیوی هنر زندگی کردن می باشد که در آن به قانون جذب و اهمیت آن در زندگی نیز پرداخته شده است. در دنیای امروز همه ی انسان ها جویای زندگی بهتر هستند و تلاش می کنند راه دستیابی به این هدف را بیابند. ثروت و تنعم، آرامش و شادی، آسایش و رضایت از زندگی، همه و همه در گرو هدف گذاری درست و آموختن راه ها و روش های دستیابی به آن می باشد. شما سروران گرامی با تهیه ویدیو هنر زندگی کردن می توانید در زندگی خود تحول عظیمی ایجاد نمایید. موفقیت شما ، آرزوی ماست.