کاریابی در خارج از کشور

کاریابی در خارج از کشور و دریافت پیشنهاد کاری مقصود اصلی این صفحه می باشد.

 اگر به دنبال کار در خارج از کشور هستید

اگر مایلید  CV (روزمه) شما بصورت رایگان بررسی گردد

اگر مایلید با شرکتهای کاریابی در خارج از کشور ارتباط برقرار نمایید

اینجا صفحه مناسب شماست.

در بسیاری از کشورها برای اخذ ویزای کار ابتدا نیاز به پیشنهاد کار خواهید داشت. بنابراین یافتن کار در خارج از کشور ، یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان مهاجرت از طریق کاری است.

فرمی که در انتهای این صفحه قرار گرفته است برای دریافت اطلاعات حرفه ای و رزومه کاری شما می باشد. با ثبت اطلاعات خود در این صفحه شرایط شما برای کاریابی در خارج کشور، کار در خارج از کشور، اخذ ویزای کاری و اخذ پیشنهاد کار از کارفرمایان خارجی بصورت رایگان بررسی می گردد. با تکمیل این فرم رضایت می دهید که ما این اطلاعات را با دیگران نیز در اشتراک قرار داده و در صورت لزوم برای شما درخصوص کار و کاریابی تحقیقات لازم را به جا آوریم.

در ابتدا با تکمیل فرم کاریابی موسسه ملکپور، اطلاعات و شرایط شما در بانک اطلاعاتی ما قرار می گیرد. کارشناسان ما شرایط شما را برای کاریابی درخارج از کشور بررسی می کنند.

در واقع فرم انتهای صفحه برای کاریابی در خارج از کشور طراحی شده است و مستقیما شرایط شما را برای کار در خارج از کشور بصورت رایگان از طریق کارشناسان و همکاران ما در سراسر جهان بررسی می کند.

تکمیل این فرم همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، به مفهموم دادن مجوز به ماست که اطلاعات شما را برای همکاران خود در خارج از کشور ارسال نماییم. البته ما حریم خصوصی شما را رعایت کرده و اطلاعات شما را در اختیار هیچ نهاد نظارتی در داخل و خارج کشور قرار نخواهیم داد.

در صورتی که شرایط شما برای کار در خارج از کشور مناسب تشخیص داده شود، از طریق تلفن تماس و یا ایمیل با شما تماس خواهیم گرفت و جهت عقد قراردداد و گامهای بعدی در رابطه با کار در خارج از کشور راهنمایی لازم صورت خواهد گرفت.

لطفا در صورتی که تمایل دارید شرایط شما برای کاریابی در خارج از کشور بصورت رایگان بررسی شود، فرم را با دقت تکمیل و ارسال نمایید.

همانطور که میدانید دریافت پیشنهاد کار از کارفرمای خارجی کار آسانی نیست و در صورتی که اطلاعات خود را اشتباه وارد نمایید امکان بررسی دقیق شرایط شما میسر نخواهد بود و نه تنها تلاس های ما بی ثمر خواهد بود ، بلکه شما نیز زمان و انرژی خود را هدر داده اید.

 در نظر داشته باشید پر کردن فرم به معنای تضمین یافتن کار در خارج نمی باشد و ابتدا باید شرایط شما بررسی گردد و امکان سنجی صورت گیرد.

با توجه با شرایط فوق در صورتی که تمایل دارید می توانید با تکمیل فرم درخواست خود را ثبت نمایید.

امکان ارسال فایل رزومه (CV) در انتهای فرم برای شما وجود دارد.

 همچنین می توانید فایل تصویری و یا صوتی برای ما ارسال نمایید. در صورتی که فایل ارسالی بیش از 5 دقیقه باشد فیلم شما بررسی نخواهد شد.

در نظر داشته باشید در صورتی که فایل صوتی یا تصویری شما حاوی نکته ای باشد که برای عموم مردم مفید باشد، موسسه اقدام به انتشار آن در شبکه های اجتماعی خود خواهد نمود.

 اما فراموش نکنید برای بررسی شرایط شما، اولین گام تکمیل کامل فرم با دقت می باشد.

ضمنا در انتهای فرم از شما مجوز میگیریم که در صورتی که شرایط شما برای کاریابی مناسب نیست اما برای سایر روشهای مهاجرتی مناسب باشد، آیا با شما تماس بگیریم؟

در این صورت برای مثال به شما اطلاع میدهیم ویزای کار کشورهای دیگر برای شما مناسب است یا اینکه می توانید با استفاده از ویزای کار و تحصیل مهاجرت نمایید.

باز هم تکرار میکنیم تکمیل کامل و صحیح فرم زیر اولین گام برای مهاجرت و موفقیت است.