شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا

شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا

شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا ۲۰۱۸ ، مهاجرت به کانادا ، مهاجرت تحصیلی به کانادا ، قوانین جدید کار ضمن تحصیل در کانادا ، شرایط کاریابی در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا بهمراه خانواده، شرایط اخذ اجازه کار در ضمن تحصیل در کانادا ، شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا در مقطع لیسانس، شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا در مقطع فوق لیسانس , شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا مقطع دکتری, انواع کارهای دانشجویی ضمن تحصیل در کانادا را در این مقاله میخوانیم .

توضیح درباره روش های مهاجرت به کانادا

 

video شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا

 

توضیح درباره اقامت بعد از تحصیل در کانادا

video شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا

 

کار ضمن تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی

با انجام کار پاره وقت دانشجویی در کانادا تجربه کاری کسب کنید و هزینه های خود را تأمین کنید. اگرچه باید قبل از ورود به کانادا شواهد کافی ارائه دهید مبنی بر اینکه می توانید شهریه و مخارج زندگی خود را پرداخت کنید، اما تعدادی طرح مجوز کار برای دانشجویان بین المللی و همسرانشان / شرکای قانونی مشترک وجود دارد که امکان کار در کانادا را فراهم می کند. کار در کانادا می تواند مسیری طولانی در جهت کمک به شما در ایجاد کسب و کار خود در آینده باشد و حتی به شما کمک می کند که پس از فارغ التحصیلی به این کشور مهاجرت کنید.

 

کار خارج از دانشگاه

برنامه مجوز کار خارج از دانشگاه به شما اجازه کار تا ۲۰ ساعت در هفته در طول کلاس های منظم دانشگاه، و کار تمام وقت در طول وقفه های برنامه ریزی شده (به عنوان مثال، تعطیلات زمستان و تابستان، و تعطیلات بهار).

کار اشتراکی / کارآموزی

طرح اجازه کار اشتراکی / کارآموزی برای دانشجویان بین المللی است که اشتغال بخش اساسی دوره تحصیلی آنها در کانادا و مورد تأیید موسسه آموزشی کانادایی باشد. بخش مربوط به کار این طرح می تواند تا ۵۰ درصد از دوره تحصیلی را شامل شود.

فرصت های شغلی در داخل دانشگاه

دانشجویان بین المللی که مجوز تحصیلی معتبر دارند و به صورت تمام وقت در دانشگاه های دولتی و خصوصی و یا کالج های معتبر کانادایی تحصیل می کنند نیز بدون نیاز به مجوز کار واجد شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا در داخل دانشگاه محل تحصیل خود می باشند.

 

کار خارج از محوطه دانشگاه

دارندگان مجوز تحصیلی در کانادا می توانند با کار ضمن تحصیل در خارج از محوطه دانشگاه تجربه کاری کسب کنند.

از تاریخ ۱ ژوئن، ۲۰۱۴، می توانید واجد شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا خارج از محوطه دانشگاه بدون اخذ مجوز کار باشید. اگر شرایط لازم را داشته باشید، مجوز تحصیلی به شما امکان می دهد:

 • کار تا ۲۰ ساعت در هفته در طول کلاس های منظم دانشگاه
 • کار تمام وقت در طول وقفه های برنامه ریزی شده، مانند تعطیلات زمستان و تابستان و یا تعطیلات بهار.

 

شما برای واجد شرایط بودن، باید شرایط زیر را داشته باشید

 • مجوز تحصیلی معتبر،
 • دانشجوی تمام وقت،
 • عضویت در برنامه های یک موسسه آموزشی و یا حضور در یک طرح حرفه ای
 • تحصیل در یک برنامه آموزشی دانشگاهی، فنی و یا حرفه ای که برای شما مدرک، دیپلم یا گواهی صادر کند و طول مدت آن حداقل شش ماه باشد.

 

شما باید کار خود را در روزی که دیگر واجد شرایط ذکر شده در بالا نباشید، متوقف کنید (به عنوان مثال، اگر در طول ترم دانشگاهی دیگر دانشجوی تمام وقت نباشید.)

 

شماره بیمه اجتماعی :

شما نیاز به شماره بیمه اجتماعی (SIN) از اداره خدمات کانادا برای کار در کانادا و یا دریافت مزایا و خدمات از طرح های دولتی دارید.

باید یکی از شرایط و یا اظهارات زیر در مجوز تحصیلی شما قید شده باشد تا بتوانید برای SIN به منظور کار خارج از دانشگاه درخواست دهید:

 • ۲۰ ساعت کار در هفته در خارج از دانشگاه و یا کار تمام وقت در طول وقفه های منظم اگر معیارهای مشخص شده در بخش (v) 186 از IRPR را داشته باشید.
 • کار در داخل دانشگاه یا خارج از محوطه دانشگاه در صورتی که واجد شرایط معیارهای قید شده در R186 (f)، (v) و یا (w) باشید. در صورتی که دیگر این معیارها را نداشته باشید، باید کار خود را متوقف کنید.

اگر مجوز تحصیلی شما حاوی یکی از شرایط و یا اظهارات بالا نباشد، باید قبل از ارائه درخواست SIN برای اصلاح مجوز تحصیلی خود درخواست دهید. هیچ هزینه ای برای این درخواست اخذ نمی شود.

 

در صورتی که مجوز تحصیلی شما حاوی نکاتی از جمله موارد زیر باشد، باید برای تغییر شرایط مجوز تحصیلی خود درخواست دهید و هزینه مورد نظر را پرداخت نمایید.

 • روی آن قید شده باشد که این مجوز اجازه کار خارج از دانشگاه در کانادا را به دارنده آن نمی دهد، و
 • شما رشته تحصیلی خود را تغییر داده باشید.

موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن کادری مجرب از کارشناسان و وکلا متخصص برای کمک به شما در انتخاب درست دانشگاه و اهداف تحصیلی شما متقاضی گرامی اماده و  مشاوره تخصصی می دهند. ما همچنین شما را در درخواست های ورود به دانشگاه ها و چگونگی اقدام برای یافتن کار دانشجویی در کانادا مشاوره و  حمایت می کنیم.

سابقه درخشان  ما در کمک به پیشرفت دانشجویان بین المللی برای تحصیل در کانادا و راهنمایی در یافتن کار درکانادا ثابت شده است. موسسه حقوقی ملک پور  به شما کمک میکند برای زندگی و مطالعه در کانادا آماده شوید، با اعتماد به نفس تحصیلات خود را شروع کنید و مطمئن شوید که آینده موفقی در پیش رو دارید.برای کسب اطلاعات بیشتردرمورد مهاجرت به کانادا و زندگی و کاردرکانادا و همچنین شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا و کار دانشجویی در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا با دفتر مرکزی موسسه در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید.

Rating: 5
4 پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست اقدام نمایید. در هر صورت اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.