شرایط کار ضمن تحصیل در قبرس

شرایط کار ضمن تحصیل در قبرس در هنگام مهاجرت به قبرس 2018 پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت قبرس 2018 به چه نحوی است ؟ یکی از مواردی که در خصوص مهاجرت تحصیلی به قبرس و یا تحصیل در قبرس و پس از اخذ ویزای تحصیلی قبرس و یا شرایط کار دانشجویی در قبرس مطرح می شود شرایط کار ضمن تحصیل در قبرس و سوالاتی در خصوص مراحل لازم برای شرایط کار ضمن تحصیل در قبرس می باشد که مشاورین موسسه حقوقی ملک پور با نگارش این مقاله سعی در پاسخ دادن به سوالات شما عزیزان در زمینه شرایط کار ضمن تحصیل در قبرس را خواهند داشت.

آیا می دانید در قبرس اجازه کار ضمن تحصیل دارید یا خیر؟آیا به دنبال شرایط کار ضمن تحصیل در قبرس می گردید؟ آیا می دانید چند ساعت اجازه کار ضمن تحصیل در قبرس را دارید؟ آیا می دانید در چه موسساتی باید دنبال کار ضمن تحصیل در قبرس باشید؟ آیا از درآمد کار ضمن تحصیل در قبرس آگاهید؟  آیا از ساعات مرخصی در کار ضمن تحصیل در قبرس اطلاع دارید؟ در صورت عدم این آگاهی ها و یا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت موسسه حقوقی ملک پور به آدرس www.malekpourmie.com  مراجعه کرده و اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

اگرچه رکود اقتصادی در حال حاضر در این کشور در روند یافتن شغل تاثیر داشته اما می توان گفت که دوره ی نقاهت را سپری می کند با این حال هنوز هم چالش بسیار جدی وجود دارد. نرخ بیکاری در این کشور هنوز بالاست ولی به نسبت گذر زمان تغییر کرده و رکود داشته است. همانطور که شما در معرض رقابت با اتباع قبرس هستید. همین شما را به تحقیق در بازار کار در قبرس علاقه مند می کند.

فرصت های مناسب شغلی برای فارغ التحصیلان در رشته های امورمالی- مخابرات، مهندسی برق،  it به طور کلی وجود دارد. مشاغلی در ساخت وساز و صنعت و خدمات بسیار مناسب است تا مشاغل نظری. مشاغل بسیار مهم که شما می توانید در آنها کار کنید در صنایع مهم شامل: بخش خدمات، از جمله یک بخش بزرگ تورسیم است. حمل و نقل، بخش دریایی، املاک و مستغلات، و مشاغل در حال رشداز دیگر مشاغل هستند. همچنین مشاغلی نظیر: خدمات حرفه ای و امور مالی، انرژی گاز طبیعی ویژه، بخش صندوق سرمایه گذاری، شرکت های بزرگ، بانک مرکزی قبرس، سازمان برق قبرس، سوپرمارکت و … است.

میانگین ساعت کار:

به طور کلی ۳۸ تا۴۰ ساعت در هفته تعداد ساعات کاری است. به مدت ۵ روز در یک هفته. که ۴۸ساعت در هفته اضافه کاری است. تعطیلات به طور معمول ۲۰ روز در سال است اگر شما یک هفته پنج روزه کار می کنید و اگر که شش روز هفته کار کرده باشید ۲۴ روز را می توانید به عنوان مرخصی دریافت کنید و معمولا ۱۴ روز تعطیلات عمومی در سال وجود دارد.

نرخ مالیات بردرآمد در صورتی که فرد در قبرس کار کند۱۸۳ روز مالیاتی پرداخت می شود . مالیات بردرامد سالانه بیش از ۱۹۵۰۰ یورو است که در مراحل تدریجی پرداخت می شود. نرخ مالیات ۲۰% برای درآمد می باشد.

درخواست کار:

یکی از منابع شغلی در دسترس  شبکه های سراسری و خدمات خود اشتغالی هستند که می توانید با مراجعه به آنها در شهرهای بزرگ و مشاوره با آنها به دنبال کار بگردید.

آژانس های استخدام:

تعدادی آژانس های استخدام خصوصی در قبرس وجود دارد. انجمن مدیریت منابع انسانی قبرس به نام cyttrma وب سایتی در نظر گرفته حاوی لیستی از سازمان هایی که به دنبال شغل های مورد نیاز شرکت ها می گردند.

گرفت سابقه کاری: آراسموس برنامه ای است در اتحادیه اروپا برای آموزش و پرورش که تا سال ۲۰۲۰ که تبادل وضعیت دانشجویی و تجربه کاری برای فرصت های شغلی و فرصت های داوطلبانه هر دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در خارج از کشوررا فراهم می آورد.( این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد)

برای ۳ تا ۱۲ ماه مطالعه فرصت وجود دارد برای تجربه کاری برای دانش آموزان به یادگیری مهارت های جدید و یا زبان و همچنین داوطلبانه در کشورهای مختلف برای ۲هفته تا۱۲ ماه فراهم است تا کار کنند.

طرح آموزشی:

فرصت برای معلمان در زبان یونانی و انگلیسی برای تدریس کلاس های دو زبانه به همچنین آموزش زبان انگلیسی (به عنوان زبان خارجی) شغلی است برای تدریس انگلیسی برای کسانی است که زبان انگلیسی را در سطح محدودی دریافت کرده اند می توانند فرصت تحصیل در مدارس خارجی به زبان خارجی انگلیسی را در تابستان کسب کنند.

چگونه می توانیم یک مقیم دائم شویم؟شما واجد شرایط برای ثبت نام گواهینامه دائم در قبرس اعمال می شود اگر شما در کشور حداقل به مدت۵ سال متوالی اقامت می کنید و برای اطلاعات بیشتر از دسترس باید به وزارت کشور قبرس مراجعه کنید. شما متقاضیان گرامی می توانید برای امر مهاجرت به قبرس از راه های مختلف با موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید. موسسه حقوقی ملک پور با سالها سابقه در امر مهاجرت آماده خدمت رسانی به شما متقاضیان و هموطنان گرامی می باشد و با داشتن مشاوران زبده و کارآمد در باب مهاجرت به قبرس و دیگر کشور های اروپایی مشاوره های حقوقی مفید و کاملی را به شما ارائه می دهد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط کار ضمن تحصیل در قبرس و سنجیدن شرایط خود برای  اقدام به مهاجرت به قبرس با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و اطلاعات لازم و مربوطه را کسب نمایید. چرا که تخصص موسسه حقوقی ملک پور در زمینه امور مهاجرتی از قبیل تحصیل در کشورهای دیگر، کار، سرمایه گذاری و کارآفرینی و سایر مطالب مرتبط به مباحث حقوق بین المللی می باشد و شما می توانید طی تماس تلفنی با مشاورین و وکلای  موسسه حقوقی ملک پور و موسسه MIE اتریش اطلاعات لازم را کسب کنید و همچنین برای مهاجرت به قبرس از جمله مهاجرت تحصیلی به قبرس و یا شرایط تحصیل در قبرس و یا هزینه تحصیل و  زتدگی در کشور قبرس و در نهایت شرایط اخذ اقامت قبرس با موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار این موسسه در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.