شرایط کار ضمن تحصیل در سنگاپور

آیا می خواهید اطلاعاتی راجب شرایط کار ضمن تحصیل در سنگاپور بدانید؟ آیا می خواهید بدانید شرایط استخدام کردن نیروی خارجی در کشور سنگاپور چگونه است؟ آیا می خواهید بدانید هزینه زندگی در کشور نگاپور چگونه است؟ ایا میخواهید اطلاعاتی راجب کشور سنگاپور بدانید؟ آیا می خواهید از شرایط کار ضمن تحصیل در سنگاپور اطلاعاتی کسب کنید؟ می توانید در طول تعطیلات  به صورت تمام وقت در یکی از موسسات تایید شده کار کنید و بالاتر از ۱۴ سال سن داشته باشید و موسساتی که مورد تایید هستند: موسسه انگلیسی- چینی سنگاپور-مدرسه بین المللی استرالیا- مدرسه بین المللی کانادا- مدرسه بین المللی چتسورت، مدرسه اعتماد- کالج جهانی متحده از جنوب شرق اسیا-دانشکده شیکاگو- دانشگاه نوادا- واسدا شیبویا دبیرستان و اگر موسسه شما در لیست نباشد فرد مجاز به کار کردن در سنگاپور نمی باشد و اگر شما در یکی از موسسات مورد تایید در حال تحصیل در سنگاپور هستید از شما یک ازمون نهایی میگیرند تا به شما اجازه بدهند به صورت موقت کار کنید.اگر در باب کار و تحصیل و مهاجرت راجب کشور سنگاپور سوال دارید می توانید به بزرگترین موسسه حقوقی خاورمیانه موسسه حقوقی ملک پور مراجعه کنید واز مشاوره تلفنی کاملا رایگان ان بهره مند شوید.

کار کردن در مدت مدرسه

می توانید در مدت مدرسه به صورت تمام وقت دانش اموزان ثبت نام در یکی از موسسات تایید شده باشد. ویزای دانشجویی صادر شده توسط مقامات مهاجرت ترجمه می شود   باید حداکثر ۱۶  ساعت در هفته باشد تحت برنامه پیوست صنععتی انجام شده توسط دانشگاه-موسسه اموزشس به صورت اجباری یا اختیاری اما باید ان را نسبت به الزامات فارغ التحصیلی خود را کمک می کند.

اگر شما دانشجویی خارجی- کار اموز امدن به سنگاپور تحت برنامه پیوست اموزش می باشد شما باید برگرزاری یک اموزش اجازه یک اشتغال اموزش عبوربرنامه تعطیلات کار این یک خطا برای یک دانش اموز خارجی برای کار در سنگاپور بدون یک پاس کار معتبر است.

 

استخدام قانونی نیروی انسانی خارجی

تنظیم اشتغال کارمند خارجی و رفاه خود محاقفظت می کند پیدا کردن انچه ان را پوشش می دهد و مسئولیت های مهم خود را برای کارفرمای قانونی میفرستد. استخدام نیروی انسانی قانون خارجی تجویز مسئولیت ها و تعهدات را برای به کارگیری کارمندان خارجی کارمند خارجی در کشور سنگاپور که مقررات خاصی دار مثل پاس کار-جرائم

و تئوسط وزارت نیروی انسانی یک پاس کار صادر می شودپاس کاری شامل اشتغال- رمز عبور- اجازه کار می باشدمسئلیت های مهم مثل مربوط به پاس کار عبارتند از برنامه کاربردی- بیمه خدمات درمانی-مالیات- بازگشت به وطن است.

کارمند خارجی که قانونی استخدام می شود

حقوق-ساعت کار- اضافه کاری و روز استراحت-تعطیلات عمومی- مرخصی سالیانه-مرخصی استعلاجی که یک قرار داد بین کارفرما وکارمند منعقد میشود.

تخلف ها

جرم

۱-استخدام یک کارمند خارجی بدون یک پاس معتبر که مجازات ان عبارتند از جریمه بین ۵۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار یا حبس تا ۱سال یا هر دو

محکومیت پس از ان مجرم زندان اجباری و جریمه بین ۱۰۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ است.

۲-نقض هریک از شرایط یک پاس کار که مجازات ان عبارتند از جریمه تا ۱۰۰۰۰ یا حبس تا ۱ سال یا هردو

۳-ساخت یک بیانیه نادرست یا ارائه اطلاعات غلط در هر برنامه و یا تجدید یک پاس کار جریمه ان ۲۰۰۰۰ و یا حبس تا ۲ سال ویا هردو

۴- دریافت پول در ارتباط با اشتغال یک کارمند خارجی جریمه ان ۳۰۰۰۰ و یا حبس تا ۲ سال و سا هر دو

۵- اخذ یک پاس کار را برای یک کارمند خارجی برای یک کسب و کار که وجود ندارد وی ادر عمل نمی کند و یا استخدام کارمند خارجی نیاز ندارد که جریمه ان مدت حبس از ۶ ماه و به جریمه نقدی بیش از ۶۰۰۰ مجرمین نیز ممکن است دریافت کند

کشور سنگاپور مقصد مهاجرین

از سراسر جهان به سنگاپور حرکت می کنند و در حال حاضر سالانه حدود ۳۱/۱ اقامت دائمی و زندگی شهروندان در کشور سنگاپور وجود دارد کشور سنگاپور به عنوان ساده ترین شهرستان اسیا می باشد کشور سنگاپور محل بزرگ  برای زندگی کردن است و اموزش و گپرورش کشور سنگاپور از کیفیت بالای برخوردار است و از قیمت پایین از کمک خانه و امنیت بالای برخوردار است و کشور سنگاپور از زندگی استانداردی برخوردار است و امکتنات بهداشت و درمانی بالای دارد کشور سنگاپور نرخ جرم و جذابیت بسیار پایین و خیابون امن هستند حتی در نیمه های شب و گروه مهاجرین در سراسر سنگاپور وبا توجه به ملیت شما وجود دارد.

هزینه زندگی در کشور سنگاپور

مهاجران که به دنبال شرایز زندگی هستند و می خواهند در کشور مقصد لذت ببرند که قیمت ملک در اینجا بالا است و برای خرید ماشن در کشور سنگااپور باید مالیات زیادی پرداخت کنند و مواد غذایی کاملا ارزان است.

زبان

زبان رسمی کشور سنگاپور چینی ماندراین و این زبان از دولت کشور سنگاپور می شود زبان انگلیسی زبان رایج و زبان کسب و کار تجارت می باشد  و کودکان به صورت کلی در مدارس زبان انگلیسی تدریس می شود و دیگر زبانهای رایج سنگاپور تامیل-مالایی و کانتونی می باشد

فرصت شغلی کشور سنگاپور برای مهاجران حرفه ای

اگر فرد تحصیلات بالای داشته باشد و یا تجربه کاری قوی داشته بهترین فرصت برای کار کردن در سنگاپور می باشد  و کشور سنگاپور برای تحصیل جای خوبی است و برای پیدا کردن شغل حمایت مالی ان فراهم خواهد شد.

مشاغل کشور سنگاپور در یانکداری- امور مالی همچنین قرصت های موجود در حمل و نقل- فناوری اطلاعات صنایع الکترونیکی مسائل اقتصادی جهان رو به بالا است

نکته مهم

اگر همسر خارجی شما تمایل دارد در کشور سنگاپور کار کند می تواند با  در دست داشتن پاس معتبر کار کند

 

ما با بررسی کردن این مقاله فهمیدیم که کشور سنگاپور هزینه زندگی کردن در ان و شرایط کار ضمن تحصیل در سنگاپور چگونه است و از چه امکاناتی برخوردار است و و فرصت های شغلی کشور سنگاپور را بررسی کردیم ویا اگر همسر خارجی اگر پاس معتبر در دست داشته باشد می تواند در کشور سنگاپور کار پیدا کند و مشغول کار کردن باشد. اگر در باب مهاجرت به کشور سنگاپور و یا هر سوال دیگری راجب کار کردن کشور سنگاپور داشته باشید می توانید به بزرگترین موسسه حقوقی خاورمیانه موسسه حقوقی ملک پور مراجعه کنید و اطلاعات کامل و جامعی دریافت کنید و می توانید ازمشاوره تلفنی کاملا رایگان برخوردار شوید.

منبع

http://www.expatinfodesk.com/

http://www.mom.gov.sg/

 

نگارنده : شیما سماواتی

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.