شرایط کار ضمن تحصیل در تاجیکستان

شرایط کار ضمن تحصیل در تاجیکستان  ۲۰۱۷ چیست ، از شرایط کار ضمن تحصیل در تاجیکستان اطلاعی دارید ؟ شرایط کار ضمن تحصیل در تاجیکستان چگونه می باشد ؟ اقدامات در کار ضمن تحصیل در تاجیکستان چه می باشد ؟ راه های کار ضمن تحصیل در تاجیکستان به چه ترتیبی می باشد ؟ ساعت کار در کار ضمن تحصیل در تاجیکستان به چه شکلی می باشد ؟ ما در این مقاله سعی داریم تا تمام موارد مورد نیاز در باب شرایط کار ضمن تحصیل در تاجیکستان ، اقدامات در کار ضمن تحصیل در تاجیکستان ، راه های کار ضمن تحصیل در تاجیکستان ، کار ضمن تحصیل در تاجیکستان و . . . را تشریح نماییم . سعی داریم به تمام سوالات شما در این موارد پاسخ دهیم . حال در صورتی که مطالب در این مطالب کافی نبوده است می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید .

کار در تاجیکستان

یافتن کار در تاجیکستان برای مهاجران دشوار است . اگر شما به زبان مادری انگلیسی صحبت می نمایید ، یک کار حرفه ای که به زبان انگلیسی هم اجازه کار در آن وجود دارد می تواند گزینه ای مناسبی باشد ، زیرا رشد اقتصادی و تقاضا برای معلمان انگلیسی در مدارس تاجیک افزایش می یابد . در مورد کار در تاجیکستان بیشتر بخوانید !

رشد  اقتصادی :

تاجیکستان یکی از فقیر ترین کشورهای آسیا است که تقریبا ۴۰ درصد جمعیت آن زیر خط فقر زندگی می کنند . در سال  ۲۰۱۲ ، حدود ۴۷٫۹ درصد نیروی کار در بخش کشاورزی ، ۴۱٫۲ درصد در خدمات و ۱۰٫۹ درصد در صنعت بود . امروزه صنایع اصلی تاجیکستان آلومینیوم و روغن گیاهی هستند .

از زمان استقلال آن از روسیه ، اقتصاد تاجیکستان از صادرات این منابع مهم به کشورهای خارجی درآمد داشته است . از سال ۲۰۰۵ ، تولید نا خالص داخلی تاجیکستان به تدریج افزایش یافته است ، اما همچنان یکی از کمترین میزان در مقایسه با سایر کشورهای شوروی سابق است . در نتیجه آموزش شایع ترین شغل های مهاجرین در آموزش است ، زیرا تقاضا برای کودکان تاجیکستان برای یادگیری زبان انگلیسی در مدرسه به طور پیوسته افزایش می یابد .

مشاغل آموزشی در تاجیکستان :

جستجو برای کار در تاجیکستان سخت است زیرا مشاغل زیادی مشغول به تبلیغات می باشند . هر کشوری که فکر می کند در خارج از کشور آموزش می دهد باید ابتدا برای یک گواهینامه بین المللی TEFL / TESOL یا CELTA مطالعه کند ، زیرا این مدارک به خوبی شناخته شده در تاجیکستان خواهد بود و راهی مناسب برای ورود به کار است . بسیاری از مشاغل آموزشی در خارج از کشور نیز در وب سایت TEFL تبلیغ می شوند . برخی از مشاغل آموزشی در تاجیکستان معمولا در تبلیغات خود می گویند که آنها ترجیح می دهند معلمان انگلیسی با تجربه تر داشته باشند ، بنابراین با تجربه های قبلی کلاس در کشورهای مادری یا کشورهای دیگر در خارج از کشور ممکن است برای کارفرمایان مطلوب باشد .

بیشتر مشاغل آموزشی در تاجیکستان حقوق بالا ندارند ، اما در مقایسه با سایر کشورها ، هزینه زندگی در تاجیکستان معمولا کم است . به طور متوسط ​​حقوق و دستمزد آموزش باید کافی باشد تا هزینه های غذا و مسکن را با هزینه ای که برای سفر و اوقات فراغت صرف شده است را پوشش دهد .

یکی از راه های خوب برای صرفه جویی در پول ، این است که از کارفرمایان احتمالی در مورد محل های اقامت که ممکن است با شغل همراه باشد ، بپرسید . برخی از شرکت ها و مدارس زبان نیز ممکن است به کار کردن برای پروسه ویزا کمک کنند ، و این امر باعث می شود که فرآیند کسب درآمد در خارج از کشور بسیار ساده تر شود .

مالیات در تاجیکستان :

در حالی که در تاجیکستان مشغول به کار هستند ، مهاجرین باید ماهانه حقوق خود را پرداخت کنند . قوانین مربوط به نحوه تأمین مالی درآمد ممکن است گیج کننده باشد ، به خصوص اگر مشخص نیست که آیا گردشگران خارج از کشور برای کمک به کشور خود ، در زمان کار در خارج از کشور مشارکت دارند یا خیر . خوشبختانه ، اکثر کارفرمایان دائمی مالیات بر درآمد را از طریق سیستم PAYE پردازش می کنند ، بنا براین حداقل مجبور نیست که خودشان را محاسبه کنند .

خارج از کشور نیز باید برای معاهدات مالی موجود در بین تاجیکستان و کشور خود را بررسی کند . چنین معاهداتی می تواند بار مالیات دو گانه را کاهش دهد ، یعنی حصول اطمینان از این که دو برابر در آمد یکسان نیست .

ما در این مقاله سعی کردیم تا تمام موارد مورد نیاز در باب شرایط کار ضمن تحصیل در تاجیکستان ، اقدامات در کار ضمن تحصیل در تاجیکستان ، راه های کار ضمن تحصیل در تاجیکستان ، کار ضمن تحصیل در تاجیکستان و . . . را تشریح نماییم . سعی داریم به تمام سوالات شما در این موارد پاسخ دهیم . حال در صورتی که مطالب در این مطالب کافی نبوده است می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ارتباط بگیرید و از امکان مشاوره رایگان با مشاوران برتر موسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید .