کار در فنلاند

 • کار در فنلاند و شرایط عمومی آن
 • کار در فنلاند و نرخ بیکاری در فنلاند
 • کار در فنلاند و بررسی ویزای همراه
 • کار در فنلاند و مدارک مورد نیاز ویزای کار فنلاند
 • کار در فنلاند و میزان حقوق در فنلاند
 • کار در فنلاند و مشاغل مورد نیاز 2019 فنلاند
 • کار در فنلاند و نحوه کاریابی در فنلاند
 • کار در فنلاند و مؤسسات کاریابی در فنلاند
 • کار در فنلاند و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در فنلاند
 • کار در فنلاند و وضعیت اقامت و جست و جوی کار فنلاند
کار در فنلاند شرایط کار در فنلاند

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کار در فنلاند و مقدمه ای بر آن

کار در فنلاند، مهاجرت کاری به فنلاند  و همچنین شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت از طریق کار در فنلاند در این مقاله مورد بررسی و تحقیق علمی قرار می گیرد. با توجه به اینکه کار در فنلاند همانند بسیاری از کشورهای اروپایی دارای شرایط خاص و قوائدی است که افراد متقاضی باید نسبت به شرایط پیش روی خود آگاهی داشته باشند ما در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا این شرایط را در قالب مقاله فوق کامل خدمت شما عزیزان شرح دهیم. شرایط مهاجرت کاری به فنلاند چیست؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری چیست؟ امروزه افراد متعددی خواستار مهاجرت به کشور فنلاند از طریق کار در این کشور و دیگر روش های مهاجرتی به این کشور هستند که این در حالی است که از شرایط کار در کشور فنلاند بسیاری از این افراد اطلاعاتی در این باب ندارند که این موضوع ما را بر ان داشت تا مقاله ای را در باب شرایط کار در فنلاند برای شما متقاضیان عزیز به نگارش دراوریم .در این خصوص پیشنهاد می شود شما می توانید برای اگاهی و مشاوره کامل در زمینه کار در فنلاند با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر MIE اتریش تماس حاصل نموده و اطلاعات رایگان بدست آورید . پیشنهاد ویژه ما برای افرادی که تمایل به مهاجرت دارند و می خواهند خودشان به عنوان وکیل برای خود و خانواده اقدام نمایند، تهیه ویدئوهای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می باشد. این کلیپ ها می تواند به افراد در انتخاب درست مسر مهاجرت کمک شایانی نماید.

شرایط مهاجرت به فنلاند

کار در فنلاند و شرایط عمومی آن

کار در فنلاند می تواند یکی از راه های مهاجرتی و یا وررود به این کشور باشد که ما در این مقاله به صورت کامل به بررسی و تحلیل کار در فنلاند می پردازیم. فنلاند یکی از کشورهای مناسب جهان برای زندگی و کار شناخته شده است. بازار کار فنلاند و مشاغل و امکانات ارائه شده در فنلاند بر پایه برابری و انصاف می باشد.  زبان رسمی کشور فنلاند، فنلاندی و تا حدودی سوئدی می باشد ولی بیشتر اتباع ابن کشور به زبان فنلاندی مکاتبه می کنند البته اکثر مردم این کشور به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند. برای ورود به بازار کار در این کشور به دلیل ارتباط بیشتر با شرکتها و موسسات افراد بهتر است به زبان فنلاندی تسلط داشته باشند. این امر می تواند به افراد در برقراری ارتباط و سهولت در زندگی و کار کمک شایانی کند.

 کار در فنلاند برای اتباع کشورهای دیگر و مهاجرین به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از مهمترین شرایط کار در فنلاند به مانند دیگر کشورهای اروپایی داشتن دعوت نامه یا پیشنهاد شغلی از سوی شرکت یا کارفرما در این کشور می باشد. افراد متقاضی باید توجه داشته باشند که رزومه کاری و تحصیلی این افراد نقش تعیین کننده ای در ورود افراد یه بازار کار این کشور خواهد داشت. آگاهی از شرایط کار در فنلاند برای دانشجویان بین المللی نیز بسیار حایز اهمیت می باشد، چرا که دانشجویان زیادی وارد کشور فنلاند شده اند و به دنبال کار و شرایط کار در فنلاند می باشند .

کشور فنلاند به صورت رسمی دارای دو زبان فنلاندی و سوئدی است. زبان بومی و مادری 91٪ از مردم این کشور فنلاندی است این در حالی که 5٪ از مردم این کشور به زبان سوئدی را به عنوان زبان مادری خود انتخاب کرده اند و مکاتبه می کنند. با توجه این شرایط افراد باید برای ورود به بازار کار فنلاند ترجیجا به زبان فنلاندی تسلط داشته باشند .البته شرکت های چند ملیتی و بین المللی در این کشور وجود دارند که لزوما از فرد تسلط به زبان انگلیسی را می خواهند.

اگر شما قصد ورود به بازار کار فنلاند را دارید می توانید با دریافت ویزای کاری و اخذ مجوز اقامت در این کشور را داشته باشد . باید توجه داشت به منظور کار در فنلاند می بایست از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد کاری داشته باشید. کارفرما بر اساس قوانین کار در فنلاند می بایست به مدت ۳ ماه در کشور فنلاند آگهی جذب نیرو داشته باشد و اگر نیرویی جذب نشد به مدت ۳ ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی جذب نیرو داده باشد، و بعد از این مدت 6 ماهه در صورتی که نیرویی جذب نشد در کشور های دیگر این آگهی را به اشتراک می گذراد که شما بعد از مشاهده این آگهی می توانید از طریق مکاتبه با کارفرما ارتباط برقرار کنید و رزومه خود را ارسال کنید . لازم به ذکر است که این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. بعد از بررسی رزومه شما توسط کارفرما این امکان وجود دارد که رزومه شما مورد قبول یا رد واقع شود.

در صورتی که رزومه شما توسط کارفرما مورد قبول باشد برای شما دعوت نامه کاری ارسال می کند و یا حتی امکان دارد شما را به بانک ها و موسسات بزرگ تر پیشنهاد می دهد و بعد از ارسال دعوت نامه شما می توانید به کشور فنلاند سفر کنید . براساس قانون کار در فنلاند، ساعت کاری حداقل 38 الی 40 ساعت در هفته می باشد که به طور معمول 8 ساعت در طول روز ساعت کاری تعریف شده است. البته شایان ذکر است که برای ورورد به بازار کار در این کشور علاوه بر داشتن شرایط اولیه ویزای کاری و اقامت کاری افراد باید شرایط سنی مناسب نیز داشته باشید. معمولا سن ایده آل از دید کارفرما و اداره کار این کشور حداکثر سن 40 سال می باشد.

کار در فنلاند و نرخ بیکاری در فنلاند

کار در فنلاند و نرخ بیکاری در این کشور بر اساس آمار ارائه شده در دسامبر 2018 به میزان 5.4 درصد به نسبت سال گذشته که 8.4 درصد بوده کاهش یافت این نرخ بیکاری به نسبت آمار ارائه شده در سال 2008 کمترین نرخ ارائه شده در ده سال اخیر در فنلاند می باشد. براین اساس تعداد افراد بیکار در فنلاند از 164 هزار نفر به 81 هزار نفر کاهش چشمگیری داشته است. این در حالی است که افراد شاغل 84 هزار نفر می باشد. براساس نرخ ارائه شده در دسامبر همان سال نرخ بیکاری جوانان 18 الی 24 به شدت کاهش یافت و از 15.5 درصد به 9.3 درصد کاهش چشمگیری داشته است.

1 3 شرایط کار در فنلاند

کار در فنلاند و بررسی ویزای همراه

کار در فنلاند و اخذ ویزای همراه در این کشور جز موارد مورد درخواست افراد متقاضی ورود به این کشور می باشد که ما در این مقاله به تجزیه و تحلیل آن می پردازیم. با توجه به اینکه براساس قانون افرادی که به واسطه ویزای کار در یک کشور پیشنهاد شغلی مناسب دریافت می کنند می توانند همزمان درخواست دهند همراه با فرد اصلی وارد شود. این قانون در کشور فنلاند نیز حکم فرماست و افراد در صورت داشتن پیشنهاد شغلی و انجام پروسه قانونی اقامت کاری می توانند همزمان درخواست نمایند و به عنوان همراه وارد فنلاند شوند. در این خصوص افراد باید فرم درخواست خود را به همراه مدارک مورد نیاز همراه به سفارت فنلاند ارائه دهند تا پروسه صدور ویزا انجام شود.

کار در فنلاند و مدارک مورد نیاز ویزای کار فنلاند

کار در فنلاند مستلزم داشتن شرایط خاصی است که افراد متقاضی برای تسهیل در پروسه اخذ ویزای کاری خود باید این شرایط را داشته باشند. برای اخذ ویزای کار فنلاند، افراد متقاضی باید مدارکی را جهت سهولت در پروسه پرونده ارائه دهند که سفارت فنلاند پس از بررسی مدارک افراد متقاضی در صورت تایید ویزای کاری افراد را صادر می کنند. این مدارک شامل موارد ذیل است:

 • ارائه فرم تکمیل شده ویزا

 • ارائه 6 قطعه عکس با زمینه سفید

 • ارائه پاسپورت معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار

 • ارائه یک نسخه از بلیط برگشت

 • ارائه دعوت نامه کار از سوی شرکت یا کارفرما

 • ارائه نامه تمکن مالی با گردش مالی 6ماهه

 • ارائه مدارک هویتی به همراه ترجمه

کار در فنلاند و میزان حقوق در فنلاند

کار در فنلاند و میزان حقوق در فنلاند و شاخصه های حقوق و مزایا جز موارد مهمی است که افراد متقاضی کار در این کشور خواستار کسب اطلاع از آن هستند که ما به صورت مختصر به بحث و بررسی آن می پردازیم. شاخص نرخ حقوق و دستمزد در کشور فنلاند براساس رشته تحصیلی و کاری و سطح تحصیلات و سابقه کاری افراد تعریف می شود که میانگین درآمد ماهیانه و حقوق دراین کشور براساس آخرین آمار ارائه شده در فوریه 2019 در حدود 3470 یورو می باشد.

ماه سال کمترین حقوق بیشترین حقوق
سه ماهه اول سال از سال 2000 الی 2018 2100 یورو 3470 یورو

نکته قابل ذکر این است که اگر افراد به واسطه مهاجرت کاری بیشتر از ۶ ماه در کشور فنلاند اقامت داشته باشید، باید از حقوق خود مالیات نیز پرداخت کنید ولی اگر تا قبل ۶ ماه شما به کشور خود بازگردید نیازی به پرداخت مالیات نیست و این کشور از شما مالیاتی دریافت نمی کند و پرداخت این مالیات به عهده کارفرما شما می باشد .

هزینه های زندگی در فنلاند

کار در فنلاند و مشاغل مورد نیاز 2019 فنلاند

شرایط کار در فنلاند در درجه اول داشتن پیشنهاد کاری است. این کشور به لحاظ امنیت بالای شغلی برای کارکنان، پرداخت حقوق مناسب و بالا برای افراد متقاضی می تواند مقصد مناسبی برای اقامت کاری و به حساب آید. افرادی که دارای تخصص و پس زمینه تحصیلی و شغلی مناسب هستند موقعیت کاری مناسبی در این کشور خواهند داشت.  بر این اساس، کار در فنلاند و همچنین مشاغل مورد نیاز در این کشور در سال 2019 براساس آمار ارائه شده از سوی اداره کار فنلاند براساس نیاز بازار کار در این کشور شامل موارد ذیل می باشند:

 • معلم

  با توجه به افزایش روز افزون مدارس در کشور فنلاند به لحاظ سیستم آموزشی قوی این کشور تقاضا برای معلم در این کشور بسیار بالا رفته است و درآمد معلمان در این کشور بسیار خوب و در حدود 3250 یورو در ماه می باشد.

 • پرستار

  خدمات مراقبتی و  بهداشتی در فنلاند دارای استاندارد بالایی است، به این ترتیب این کشور مقصد مناسبی برای تحصیل پرستاران و رشته های بهداشت درمان می باشد و در بخش درمان تقاضا بیشتری برای رشته های پرستاری وجود دارد. پرستاران در فنلاند به طور میانگین در حدود مبلغ 3000 یورو در ماه حقوق دریافت می کنند.

 • برنامه نویس

  با بهبود وضعیت و ارتقای سیستم کاری در این کشور و وجود شرکت هایی مانند نوکیا نیاز به برنامه نویس نیز در این کشور افزایش یافته است. در حال حاضر 7000 برنامه نویس در این کشور مشغول به کار هستند.

 • مربی مهد کودک

  با توجه به سیستم آموزشی قوی فنلاند که در سطح جهانی شناخته شده است و همجنین افزایش ساعت کاری در این کشور نیاز به مربی مهدکودک به تبع در این کشور افزایش یافته است. با توسعه فنلاند در حوزه بین المللی، تقاضا برای معلم مهد کودک و به خصوص معلمان انگلیسی زبان افزایش یافته است.

 • حسابدار

  با توجه افزایش زیاد شرکت های داخلی و بین المللی و رشد اقتصاد این کشور، تقاضا برای جذب حسابداران حرفه ای بر این اساس افزایش یافته است. حقوق حسابداران در فنلاند بیش از 4000 یورو در ماه می باشد.

کار در فنلاند و نحوه کاریابی در فنلاند

کار در فنلاند و نحوه کاریابی در این کشور و شرایط یافتن شغل مناسب بستگی به عموامل و شرایط خاصی دارد که ما به صورت مختصر شرح می دهیم تا در صورتیکه قصد مهاجرت به این کشور را دارید، با آگاهی کامل اقدام نمایید. شرایط و ضوابط دعوت نامه معتبر و رسمی از دید سفارت کشور فنلاند به شرح ذیل است:

 • دعوت نامه از سوی کارفرما و شرکت باید کامل باشد:ادرس سازمان، تلفن، ایمیل و نام کامل سازمان درج شده باشد .
 • افراد باید اطلاعات فردی و هویتی خود را در غالب فرم های خاص تکمیل نموده و به سفارت ارائه دهند. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی به صورت کامل ، تلفن و ایمیل  می باشند.
 • اطلاعات شخص دعوت شده باید در دعوت نامه به صورت دقیق ذکر شده باشد، از جمله : نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و مدرک تحصیلی.
 • مدت زمان اقامت کاری در کشور فنلاند باید ذکر شده و یا حتی اگر نیاز به سفر مجدد باشد، بیان شود.
 • دعوت نامه ارائه شده از سوی کارفرما باید امضا شده و به همراه تاریخ و تایید رسمی از سوی اداره کار را نیز داشته باشد.
کار درفنلاند سال 2018 سال 2017 بالاترین نرخ بیکاری کمترین نرخ بیکاری
نرخ بیکاری 5.40 % 6.20 % 19.90 % 0.70 %
افراد شاغل 2553 نفر 2534 نفر 2688 نفر 1942 نفر
افراد بیکار 146 هزار نفر 168 هزار نفر 512 هزار نفر 15 هزار نفر
نرخ مشارکت نیروی کار 65.40% 65.50% 73.80 % 62.00 %
نرخ بیکاری در بلند مدت 1.40 درصد 1.60 درصد 5.50 % 1.10 %
نرخ بیکاری جوانان 17.20% 17.70% 35.70 % 8.30 %
 سن بازنشستگی زنان 63 سال 63 سال 63 سال 63 سال
 سن بازنشستگی مردان 63 سال 63 سال 63 سال 63 سال
هزینه زندگی خانواده در ماه 1700 یورو 1780 یورو 1780 یورو 1650 یورو
هزینه زندگی فرد در ماه 1160 یورو 1190 یورو 1190 یورو 1100 یورو

با توجه به اینکه در کشورفنلاند به مانند دیگر کشورهای اروپایی برای ورود به بازار کار نیاز به داشتن پیشنهاد شغلی می باشد، جستجوی کار در این کشور برای افرادی که به واسطه روش های دیگر وارد این کشورشده اند دشوار است.

کار در فنلاند و مؤسسات کاریابی در فنلاند

کار در فنلاند و اخذ اقامت کشور فنلاند از طریق کار نیازمند یافتن شغل میباشد. برای یافتن شغل شخص ابتدا باید رزومه و دورنمای کاری خود را آماده کرده و با مراجعه به وب سایت های کاریابی کشور فنلاند فرصت های شغلی را بررسی کند و رزومه خود را به  کارفرماهای مورد نظر ارسال نماید. در ذیل چند شرکت کاریابی را خدمت شما معرفی خواهیم کرد. شما می توانید به سایت این موسسات مراجعه نموده و مشاغل مورد نیاز این کشور را جستجو نمایید.

 • موسسه کاریابی oikotie

 • موسسه کاریابی بارونا: Kluuvi

 • موسسه کاریابی پلازا: Kamppi

موسسات کاریابی در فنلاند

کار در فنلاند و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در فنلاند

کاردر فنلاند و شرایط اخذ اقامت و تابعیت این کشور به مانند دیگر کشورهایی اروپایی می باشد. بدین ترتیب که افراد پس از ورود به بازار کار تمام وقت این کشور و دریافت حداقل حقوق مثلا 3000 یورو، در صورتی که شرایط پرداخت مالیات را رعایت نمایند و همچنین قرارداد کاری آنها با کافرما به صورت مرتب تمدید شود بعد پروسه 4الی 5 سال این افراد واجد شرایط اخذ اقامت دائم این کشور خواهند بود. پروسه اخذ تابعیت فنلاند پس از اقامت دائم اتفاق می افتد. در صورتی که فرد یک پروسه ای را به صورت مستمر در این کشور حضور داشته باشد، تخلف کیفری و جزایی مرتکب نشده باشد، در جامعه این کشور ادغام شده باشد، به قوانین پایبند باشد و زبان بومی فنلاندی را به صورت کامل تسلط داشته باشد می تواند در صورت داشتن شرایط ذکر شده درخواست پاسپورت این کشور را طبق ضوابط خاص دریافت نمایند.

کار در فنلاند و جست و جوی کار فنلاند

کار در فنلاند و جستجوی کار در این کشور و شرایط یافتن شغل مناسب بستگی به عوامل و شرایط خاصی دارد که ما به صورت مختصر شرح آن را شرح می دهیم تا در صورتی که قصد مهاجرت به این کشور را دارید، با آگاهی کامل اقدام نمایید. با توجه به شرایطی که در ذیل توضیح خواهیم داد افراد می توانند در فنلاند اقدام به جستجوی کار نمایند:

 • فعال و کاری باشند
 • در فرآیند جستجوی کار انعطاف پذیر باشند 
 • از رسانه ها و سایت ها و موسسات کاریابی و رسانه های اجتماعی استفاده کنند
 • مطمئن باشند که روزمه کاری آنها قابلیت کاریابی و ورود به بازار را داشته و بروز باشد

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

کار در فنلاند و سخن پایانی

کار در فنلاند و مهاجرت کاری به فنلاند و همچنین شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت فنلاند از طریق کار در فنلاند در این مقاله مورد بررسی و تحقیق علمی قرار می گیرد.. با توجه به مطالب ذکر شده در باب کار در فنلاند و شرایط مهاجرت کاری به این کشور و همچنین ذکرقوائد و قوانین ورود به بازار کاراین کشور، پیشنهاد می شود در صورتی که کشور فنلاند را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اید در ابتدا مقاله فوق را به صورت کامل نمایید و در صورتی که قصد جدی برای مهاجرت و کار در فنلاند یا سایر کشورهای مطرح و طراز اول جهان نظیر اتریش، آلمان و کانادا را دارید، پیشنهاد می شود سوالات خود را در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نموده و یا با مشاورین موسسه حقوقی ملکپور با همکاری دفتر MIE اتریش در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و اطلاعات تخصصی و مشاوره رایگان در باب مهاجرت کاری به فنلاند و کاردر فنلاند اخذ نمایید.

law شرایط کار در فنلاند
11 پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. همه کشورها ویزای همراه را به صورت همزمان با دارنده ویزای کاری ارائه نمی کنند و بعضاً متقاضی پس از چند ماه کار و اقامت در فنلاند می تواند برای اخذ ویزای همراه همسر وفرزندان زیر 18 سال خود اقدام نماید.

   پاسخ
 1. محسن گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد پتروشیمی با معدل ۱۷ از دانشگاه دولتی هستم و مدت ۳ سال در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت سابقه کار و همچنین گواهینامه های مورد نیاز برنامه نویسی رو از سایت w3schools دریافت کرده ام و نمره مدرک تافلم ۹۰ هست

  آیا میتونم برا ویزای کاری در زمینه برنامه نویسی برای کشور فنلاند اقدام کنم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی این کشور جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید.
   مقاله زیر را مطالعه نمایید
   https://malekpour.ir/موسسات-کاریابی-در-کشور-فنلاند/
   سپس در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. مهرداد گفته:

  سلام من برادرم اقامت دائم در فنلاند دارد و یک رستوران فست فود پیتزا باز کرده اخیرا یک شرکت هم در فنلاند به ثبت رسانده خودم یبار با ویزای توریستی یکماهه به فنلاند رفتم آیا میتونم با دعوتنامه کار که برادرم بفریته به عنوان آشپز جهت کار در رستورانش ویزای کار بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز اگر درخواست کاری از سمت برادر شما آشپزی باشد، شما باید مدرک آشپزی داشته باشید. پیشنهاد کاری داده شده باید مطابق با توانایی و مدارک معتبر آموزشی شما باشد. برای بررسی شرایط خود و اطلاعات بیشتر با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. Parisa گفته:

  سلام من در فنلاند زندگی میکنم و نوع اقامتم A است .درس میخوایم و کاری ندارم ،همسرم در ایران است لیسانس فیزیوتراپی دارد ولی تجربه کاری ندارد بخاطر مهاجر بودنش اجازه کار به ایشان نمیدهند ،آیا راهی هست برای دعوت همسرم؟چه ویزای کاری و یا مدل دیگری ؟؟؟

  باتشکر از شما

  پاسخ
 4. داود زمانی فرد گفته:

  سلام من فوق دیپلم مدلسازی متالورژی،دیپلم فنی ریخته گری،سی و یک سال سن و مجرد هستم ،،،
  نرافزار های موشن گرافیک(افتر افکتس) رو هم در حد خوب یادم راهی هست با ویزای کار وارد اروپا بشم …
  ممنون از لطفتون

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5