کار در انگلستان و بررسی شرایط آن

 • کار در انگلستان و شرایط عمومی
 • کار در انگلستان و شرایط کار در انگلستان
 • کار در انگلستان و میزان حقوق در انگلستان
 • کار در انگلستان و مشاغل مورد نیاز
 • کار در انگلستان و نحوه کاریابی در انگلستان
 • کار در انگلستان و موسسات کاریابی در انگلستان
 • کار در انگلستان و ویزای کار انگلستان
 • کار در انگلستان و نرخ بیکاری
 • کار در انگلستان و راه های جایگزین
کار در انگستان شرایط کار در انگلستان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کار در انگلستان و مقدمه ای بر آن

کار در انگلستان ، شرایط کار در انگلستان و مهاجرت به انگلستان از طریق کار در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. تمامی نکات مهم و اصلی در رابطه با کار در انگلستان شرح داده می شود. یکی از پرطرفدارترین ویزاها ، ویزای کار انگلستان می باشد اما در راستای همین موضوع سوالات و ابهاماتی وجود دارد که باعث گمراه شدن متقاضی می شود. در این مقاله سعی نمودیم با استخراج نمودن اطلاعاتی کامل از منابع معتبر و همچنین تجارب وکلای مهاجرتی اطلاعات دقیقی را ارائه نمائیم.

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت کاری به انگلستان

audio شرایط کار در انگلستان

مقاله مرتبط

شرایط ویزای کار انگلستان

کار در انگلستان و شرایط عمومی

در میان ویزاهای مهاجرتی به انگلستان ویزای نوع Tier 2 مختص به مهاجرت کاری به انگلستان می باشد که البته نیاز به یک پیشنهاد شغلی در انگلستان است. اولین قدم جهت ایجاد شرایط کار در انگلستان فراهم نمودن یک دعوتنامه کاری از سوی یک کارفرمای انگلیسی است . اگر شما خارج از اتحادیه اروپا هستید می بایست از سوی یک کارفرما با رعایت قوانین و اصول اداره کار و ادراه مهاجرت انگلستان دعوت به همکاری شده باشید. البته باید گفت که در اکثر مواقع دست یافتن به این پیشنهاد کاری برای متقاضیان ایرانی کار آسانی نیست، که شاید دلیل عمده آن شرایط سخت برای ورود به کشور انگلستان و ارتباط مستقیم با کارفرما می باشد .بدین ترتیب اگر بخواهید شرایط کار در انگلستان را برای خود فراهم نمود ابتدا می بایست راهی برای ارتباط با کارفرما اتخاذ نمود. در ادامه مقاله در بخش کار در انگلستان و راه های جایگزین، روش های آسان تر برای مهاجرت کاری به انگلستان نیز پیشنهاد می شود.

کار در انگلستان و شرایط کار در انگلستان

چنانچه شرایط کار در انگلستان برای شما میسر گردید شما می توانید از انگلستان ورود و خروج داشته باشید، همچنین اعضای خانواده شما نیز می توانند با شما در انگلستان اقامت داشته باشند و در صورت اخذ اقامت دائم نیز همانند شما از این اقامت بهره مند شوند. البته این بدان معنا نیست که اخذ اجازه اقامت برای خانواده به خودی خود به دست می آید شما می بایست اثبات نمائید که برای خانواده ساپورت مالی وجود دارد و از سوی شما تامین می شود .

در حالت کلی مدت اقامت شما بستگی به نوع و مدت قرارداد کاری شما دارد و تا مدت 5 سال می تواند صادر گردد. البته در اکثر مواقع بسته به مدت قرارداد کاری یکساله صارد می گردد .

همچنین می توانید کارهای داوطلبانه انجام دهید که البته در این موارد حقوقی به شما پرداخت نمی شود، همچنین شما می توانید همزمان با ویزای کار، تحصیل نمائید، البته تحصیل شما نباید به کارتان لطمه ای بزند و همچنین با رضایت کارفرما انجام شود .

کار در انگلستان و میزان حقوق در انگلستان

میزان حقوق در کشور مقصد از جمله مواردی است که برای متقاضیان مهاجرت از طریق کار می تواند دارای اهمیت باشد. در جدول زیر میزان حقوق سالیانه برای برخی مشاغل پرطرفدار در انگلستان برای علاقه مندان به کار در انگلستان نمایش داده شده است:

شغل میانگین حقوق در سال (دلار)
توسعه دهنده نرم افزار 72,527
کارگردان 138,073
مدیر 93,231
معمار 59,428
مدیر پروژه IT 96,047
تحلیلگر مالی 69,722
مدیر IT 104,463
مدیریت منابع مالی 93,254
مدیر پروژه 91,851
مدیر مالی 105,485

کار در انگلستان و مشاغل مورد نیاز

اگر به دنبال داشتن یک پیشنهاد شغلی در انگلستان هستید می توانید شرایط کار در انگلستان در حرفه خود را جستجو نمائید . هر ساله نیز کارهای پرتقاضا و یا رشته های پرتقاضا در دسته بندی مشخص ارائه می شود. اگر شما محقق، هر نوع مهندس، متخصص در فناوری اطلاعات (معمار، تحلیلگر، طراح، برنامه نویس)، پزشک، معلم علوم، آشپز، موسیقیدان و ارکستر حرفه ای هستید، احتمالا به آسانی می توانید در انگلستان کار پیدا کنید، زیرا این مشاغل در انگلیس دارای کمبود نیروی کار هستند. مهمانداری و خرده فروشی دارای تغییرات کارکنان بالا است، بنابراین در این بخش ها نیز اغلب جای خالی وجود دارد.

برای دیدن لیست رسمی لیست مشاغل دارای کمبود نیروی کار در انگلستان می توانید در سایت اداره مهاجرت انگلستان این مشاغل را جستجو نمائید. برخی از عناوین اصلی را می توانید در لیست زیر ببینید:

 • متخصصان مهندسی هوافضا Engineering professionals
 • متخصصان مهندسی در زمینه مدیریت زباله های صنعتی در صنعت هسته ای
 • سایر متخصصان مهندسی در صنعت هسته ای
 • مدیران متخصص فناوری اطلاعات IT specialist managers
 • متخصص محیط زیست در مهندسی زمین مهندسی ساخت و ساز
 • پزشکان
 • مدیران تولید Production managers
 • دانشمندان فیزیک Physical scientists
 • مهندسان مکانیک Mechanical engineers
 • مهندسین برق Electrical engineers
 • مهندسان طراحی و توسعه Design and development engineers
 • مهندسین تولید و فرآیند Production and process engineers

کار در انگلستان و نحوه کاریابی در انگلستان

برای کاریابی در انگلستان از روش های مختلفی می توانید اقدام کنید از جمله اینکه می توانید از طریق موسسات کاریابی، سایت های کاریابی، سایت دولتی انگلستان برای جستجوی کار، موسسات کارورزی، آگهی های استخدام در روزنامه ها و سایت های شرکت های انگلیسی استفاده کنید. به عنوان اولین گام توصیه می شود یک رزومه قوی تهیه کنید و سپس به جستجوی کار بپردازید.

کاريابي در انگلستان

کار در انگلستان و موسسات کاریابی در انگلستان

برخی از موسسات و سایت های کاریابی که می توانند در جستجوی کار در انگلستان به شما کمک کنند در زیر لیست شده است:

 • https://www.gov.uk/jobsearch : سایت دولتی انگلستان برای جستجوی کار
 • Adecco
 • Adzuna
 • Careerbuilder
 • Everyjobsite
 • Fish4
 • Gumtree
 • Indeed
 • Jobsite
 • Monster
 • Reed
 • Totaljobs
 • Trovit

کار در انگلستان و ویزای کار انگلستان

برای کار در انگلستان نیاز به ویزای کار انگلستان دارید. جهت اخذ این ویزا نیاز به حمایت مالی از طرف کارفرمای انگلیسی و پیشنهاد کاری دارد. ویزای کاری انگلستان در حال حاضر برای مشاغل معمولی یا کم مهارت موجود نیست، بنابراین امکان ورود به بریتانیا از طریق کارهای معمولی، موقت یا کم مهارت نیست. بنابراین باید مشاغل با مهارت خاص را بیابید و در این مشاغل پیشنهاد شغلی دریافت کنید، سپس برای ویزای کار انگلستان درخواست دهید. واجد شرایط بودن برای ویزای کار انگلستان، بر اساس تعداد امتیازاتی که در سیستم امتیاز انگلستان به دست می آورید تعیین می شود. معمولا ویزای Tier2 عمومی برای کار در انگلستان از طریق پیشنهاد کار اعطا می شود.

کار در انگلستان و نرخ بیکاری

انگلیس سومین اقتصاد بزرگ در اروپا است و نرخ بیکاری در پایان ماه ژوئیه 2018، حدود 4 درصد گزارش شده است، که کمترین میزان از سال 1975 است. طبق گزارش اداره آمار ملی، بیش از 3.5 میلیون غیر انگلیسی در این کشور مشغول به کار هستند. در نمودار زیر نرخ بیکاری در انگلستان در چند سال اخیر برای علاقه مندان به کار در انگلستان نشان داده شده است.

کار در انگلستان شرایط کار در انگلستان

هزینه ویزای کار انگلستان
شرایط کار در انگلستان
گرفتن ويزاي کار انگلستان
اقامت انگلستان از طریق کار

کار در انگلستان و راه های جایگزین

اخذ ویزای کار انگلستان به دلیل لزوم داشتن پیشنهاد کار می تواند سختی هایی به همراه داشته باشد. راه آسان تر دیگر می تواند تحصیل در انگلستان باشد. دانشجویان هنگام تحصیل اجازه کار خواهند داشت که البته با توجه به محدودیت زمانی اجازه کار تمام وقت نمی توانند داشته باشند، برخی از دانشجویان هنگام تحصیل در دانشگاه شان مشغول به کار می شوند و برخی دیگر به کار در خارج از دانشگاه مایلند البته داشتن یک تجربه ی کاری در هنگام تحصیل به صورت پاره وقت اگر مرتبط با رشته تحصیلی دانشجو باشد، خود می تواند شروعی برای داشتن یک موقعیت کاری تمام وقت در انگلستان شود .

همچنین اگر شما در ابتدای مسیر هستید و مایل به اخذ اجازه کار در کشورهای انگلیسی زبان هستید می توانید بدون نیاز به یک پیشنهاد کاری شانس خود را برای ورود به کشورهای انگلیسی زبان استرالیا یا کانادا امتحان نمائید، چرا که تقاضای نیروی کار در اکثر رشته ها در این کشورهای مهاجرپذیر وجود دارد که می تواند شانس شما را برای رسیدن به کار نسبت به شرایط کار در انگلستان بالاتر ببرد. معمولا چند فاکتور اصلی برای کسب ویزای کار این کشور ها وجود دارد که مهم ترین آن ها شامل، سن مناسب، تحصیلات، سوابق کاری و مدارک زبان می باشد.

کار در انگلستان و سخن پایانی

اگر مایل هستید در مورد شرایط کار در انگلستان و شرایط مهاجرت به انگلستان از جمله مهاجرت کاری به انگلستان و شرایط اخذ ویزای کاری انگلستان و شرایط کاریابی در انگلستان و همچنین لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان بیشتر بدانید می توانید با مشاوره با مشاورین ما و یا جستجو در سایر مقالات سایت از شرایط اولیه آگاه شوید. البته شرایط کار در انگلستان و بازار تقاضا هر ساله تغییراتی دارد، شما می توانید برای درک هر چه بهتر این موضوع و همچنین برای اطلاع از شرایط کار در انگلستان و سایر کشورها با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور در دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از شرایط کار در انگلستان آگاه شوید. همچنین می توانید سوالات خود را در رابطه با کار در انگلستان در بخش دیدگاه های همین مقاله عنوان کنید و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ بگیرد. امید است این مقاله اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار داده باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 پاسخ
 1. جواد گفته:

  با سلام
  بنده قصد مهاجرت به انگلیس را دارم.
  تمایل ندارم که از طریق تحصیل اقدام کنم. آیا با لیسانس برق و تسلط کافی به برنامه نویسی می توانم مهاجرت کاری داشته باشم؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.

   پاسخ
 2. هنردخت شیروانی گفته:

  سلام ، من دکتر داروساز هستم ، فارغ التحصیل دانشگاه تهران ، ۴۶ سال دارم و ۲۳ سال تجربه کار در داروخانه و بیمارستان . کارشناسی ارشد اموزش زبان انگلیسی هم دارم و آیلتز نمره ۶ . سالها سابقه تدریس زبان در دانشگاه و تدریس نسخه پیچی در جهاد دانشگاهی دارم . تصمیم به مهاحرت به انگلستان گرفتم از طریق ابتدا گرفتن ویزای تحصیلی و پذیرش در فوق لیسانس و سپس ویزای کاری .ممکنه منو راهنمایی کنید که در فیلد داروسازی و ترجیحا فوق لیسانس کلینیکال فارماسی یا داروسازی بالینی که رشته مورد علاقه من است ، کدام دانشگاهها میتوان پذیرش گرفت وآیا برای گرفتن تاییده مدرک خودم ( که دکترای داروسازی ایران را ،انگلستان بعنوان لیسانس قبول دارد ) نیاز به پاس کردن امتحانی دارم یا خیر؟ ایا محدودبت سنی برای تحصیل و کار وجود دارد یا خیر .با تلفن 09113941006 در واتس اپ میتواتم ارتباط برقرار کنم . با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. گرفتن پذیرش تحصیلی برای دکترای مجدد و کارشناسی ارشد مجدد توی انگلیس شانسش خیلی کمه چرا که محدودیت سنی داره و به مشکل گپ تحصیلی برمیخورین

   پاسخ
 3. حسن گفته:

  سلام و خسته نباشید
  آیا می توان از طریق ویزای کاری در کشور انگلستان در صورتی که پیشنهاد کای نداشته باشم اقدام بکنم؟ آیا این ویزا به ایرانیان تعلق می گیرد؟ با شرایط تحصیلی و کاری خوبی که دارم کدام کشور را پیشنهاد می کنید؟
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.

   پاسخ
 4. محمد حسین فرهادی گفته:

  باسلام واحترام
  بنده تکنسین اداره عیب یابی وتست کابل های فشار قوی ،فشار متوسط ، وفشار ضعیف در شرکت توزیع برق شیرازبوده ودر حال حاضر بازنشسته ام میخواستم با مبلغ یک میلیارد تومان شروع به سرمایه گذاری و بیزنس در انگلیس و یا سایر کشورها نمایم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. این امکان بستگی به شرایط سنی و تاهل و برخی شرایط دیگر شما دارد. کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار نموده و شما را بیشتر راهنمایی خواهند نمود.

   پاسخ
 5. Alireza گفته:

  سلام و خسته نباشید
  بنده ۲۴ سال دارم و مدرکم لیسانس برق هستش برای کار چ کشوری و پیشنهاد میدین ممنون میشم راهنمایی کنین واسه مشاوره رایگان خیلی تماس گرفتم
  اما موفق نشدم صحبت کنم

  Rating: 5
  پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام و عرض ادب . من ۱۸ سال سن دارم . لیسانس بین المللی تعمیرات تلفن همراه رو از فنی و حرفه ای دارم . رشته دبیرستانیم ریاضی فیزیک هست . دیپلم‌ دارم و میخوام به دانشگاه برم . چقدر احتمال داره بتونم‌ ویزای کار یا تحصیل رو دریافت کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط شما برای ویزای تحصیلی مساعد است البته جهت تحصیل در خارج از کشور با توجه به اینکه پسر هستید در صورت داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت امکان پذیر است به جز در مواردی که در ایران دانشجو باشید و بعد از اخذ پذیرش از یک دانشگاه از خارج از کشور معافیت تحصیلی دریافت نمایید

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.

   پاسخ
 7. نوروزی گفته:

  سلام شوهرم 34 ساله است دارای مدرک فوق لیسانس برق، ده سال سابقه کار در ملی حفاری در همین رشته رو داره، برای کسب ویزلی کاری انگلستان چقدر شانس داریم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. سن شما برای اخذ ویزای کار انگلستان در لبه مرز قرار دارد چرا که نهایت سن مورد قبول 35 سال است. همچنین کار در انگلستان از طریق اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای انگلیسی امکان پذیر بوده و فرآیند دشواریست. می بایست از سایر شرایط شما نیز اطلاع داشته باشیم. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
Rating: 5