ویزای کار اتریش

ویزای کار اتریش

اخذ ویزای کار اتریش فوری بدون واسطه را چگونه خودمان انجام دهیم ، ویزای کار اتریش چه شرایطی دارد؟ شرایط اخذ ویزای کار اتریش ۲۰۱۸ چیست؟ قوانین ویزای کار اتریش ۲۰۱۸ و مهاجرت کاری به اتریش چگونه است؟چرا به اتریش مهاجرت کنیم؟ روش های مهاجرت به اتریش کدامند؟ فرد برای مهاجرت به اتریش و اخذ ویزای کار اتریش باید چه مدارکی داشته باشد؟ چه شرایطی برای ویزای کار اتریش وجود دارد؟ ایا میتوان برای کار به اتریش دعوت شد؟ ایا از طریق ویزای کار اتریش میتوانیم اقامت دائم اتریش را کسب کنیم؟ایا همزمان با تحصیل در اتریش در اتریش کار کرد؟

فایل تصویری آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب ویزای کار اتریش

video ویزای کار اتریش
video ویزای کار اتریش

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب طولانی شدن ویزای اتریش

audio ویزای کار اتریش

تصویر ویزا و کارت قرمز سفید قرمز یکی از موکلین عزیز ما ،همراه با صدای پر مهر ایشون در مورد تیم ام آی ای و پروسه انجام کار

video ویزای کار اتریش

ا.افرادی که ویزای کار اتریش را بگیرند و در نهایت این ویزا بعد از ۳ سال کار و پرداخت مالیات به اقامت دائم منجر گردد فرد می تواند براحتی در سایر کشورهای عضو پیمان شینگن زندگی و کار کند

یکی از روشها  برای  ویزای کار اتریش  ویزای جستجوی کار ۶ ماهه  می باشند.که برا اخذ این ویزا نیازمند به کسب ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز می باشید.در طول مقاله شما را با این امتیازات اشنا خواهیم کرد.موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر مهاجرت متشکل از وکلای حقوقی و مجرب اماده پاسخگویی به پرسشهای شما عزیزان می باشد.

انواع اشتغال

در اتریش، هر کسی می تواند  از سن ۱۵ سالگی  پس از اتمام دوران مدرسه اجباری،کار کند. قبل از اتمام مدرسه اجباری، جوانان از سن ۱۵ سالگی ممکن است در موارد خاص مانند کارآموزی و یا آموزش عملی  کار کنند. کودکان و جوانان تا سن ۱۸ سالگی تحت پوشش قانون اشتغال کودک و جوانان،هستند.

کار پاره وقت در تجارت گسترده است. کار فصلی در گردشگری و هتل و پذیرایی تجارت در شهرستانها و مناطق توریستی و همچنین مناطق کشاورزی و جنگلداری شایع است. در تجارت ساختمان، قراردادهای کار با مدت ثابت نیز امکان پذیر است. قراردادهای خدمات و کار آزاد جایگزین قراردادهای کار معمولی در تمام زمینه های اشتغال است.

نوع اشتغال مندرج در قرارداد کار لزوما با وضعیت زندگی واقعی مطابقت ندارد: به عنوان مثال، یک قرارداد ممکن است یک قرارداد خدمات مستقل باشد، گرچه آن کار با وابستگی شخصی اداره شود، به این معنی که  افراد شاغل با استفاده از دستور، ساعات کار، محل کار، و … محدود شده باشند.در این نوع قرارداد، در واقع یک قرارداد کار با قاعده میباشد و قوانین مربوطه اعمال می شود.

 

کار کامل و پاره وقت در اتریش

قرارداد متعارف اشتغال در رابطه اشتغال دائم و تمامی حقوق آن ( حق ترک کار، حفاظت در برابر اخراج، بیمه های اجتماعی، و …) و تعهداتی که همچنان به صورت رایج ترین شکل وجود دارد.

کارکنان پاره وقت مشمول همان قوانین قانون کار به عنوان کارمند تمام وقت هستند و (به جز موارد اشتغال نهایی) بیمه حفاظت مشابه(بیماری، تصادف، بیکاری و بیمه بازنشستگی)دارند.

همین امر در قرارداد کار با مدت ثابت وجود دارد، اگر چه هیچ دوره اطلاعی از توقف رابطه اشتغال  در پایان قرارداد، وجود ندارد.

 

پیمانکاران مستقل در اتریش

پیمانکاران مستقل یاآزاد (به عنوان مثال معلمان زبان)از حفاظت محدود بر اساس قوانین کار لذت میبرند، اما تقریبابیمه تقریبا بیمه اجتماعی کامل است. از آنجا که ۱ ژانویه ۲۰۰۸، بیمه بیکاری مطرح شده است. آنها هزینه اتاق کار را پرداخت می کنند(عضویت اجباری اتاق کار اتریش) و تحت پوشش صندوق کارکنان هستند (Mitarbeitervorsorge).

لطفا توجه داشته باشید:

در شرایط یک توافق خاص بین مشتری و پیمانکار مستقل، کارگران آزاد هیچ ادعای مزایای قانونی مانند دوره های اطلاع، دستمزد تعطیلات، و … را ندارند.

 

کار با حداقل زمان در اتریش

(کارگران کار با حداقل زمان (Geringfügig Beschäftigte) درآمد ماهانه بیش از ۴۱۵٫۷۲ € در سال ۲۰۱۶ نیست) تحت پوشش بیمه حوادث هستند. کارفرما باید این استخدام پاره وقت را با ارائه بیمه درمانی ثبت نام کند.  بیمه خدمات درمانی و حقوق بازنشستگی داوطلبی نیز در دسترس است، که توسط کارگر کار با حداقل زمان پرداخت می شود. بر اساس قوانین کار (حفاظت در برابر اخراج، حق سنوات، و…) کارگران کار با زمان حداقل همان اندازه ای که به کارمند در استخدام که پاداش بیش از حد اشتغال حاشیه درمان پرداخت می شود، دریافت میکند. تنها یک استثنا در مورد این دوره زمان کوتاهتر وجود دارد، اگر ساعات کار  شاغل با حداقل زمان در هفته کمتر از یک پنجم ساعات عادی (به عنوان مثال کمتر از هشت ساعت، اگر ساعات عادی ۴۰ باشد). چنین قراردادهایی به طور فزاینده در برخی از بخش ها(به عنوان مثال تجارت) موردتوجه می باشد.

maxresdefault ویزای کار اتریش

کارکنان دارای شغل آزاد در اتریش

برای طبقه «کارگران مستقل با شغل جدید(آزاد) شامل همه فعالیت های تجاری، مجوز تجاری (Gewerbeschein) مورد نیاز نمی باشد (به عنوان مثال نویسندگان، مشاوران، مترجمان، استادان، روانشناسان). کارگران شغل آزاد جدید باید  گزارش فعالیت های خود رابه مؤسسه بیمه اجتماعی برای تجارت و صنعت بدهند. آنها تحت پوشش بیماری ها، بازنشستگی و بیمه حوادث هستند. از تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۰۹،افراد با شغل آزاد ،می توانند خود را در برابر ریسک بیکاری تحت مدل opt-in بیمه کنند.

 

شاگردی د راتریش

کارآموزان در همه بخش ها باید قرارداد کارآموزی آنها برای کارآموز باسن پایین ،نوشته شود، نمایندگان قانونی آنان باید به توافق برسند. کارآموزان  از بیمه حفاظتی کامل استفاده میکنند(بیماری ها، تصادف، بیکاری و بیمه بازنشستگی) و محافظت ویژه در برابر اخراج دارند.

کارگران فصلی در اتریش

کارگران فصلی در هتل و پذیرایی تجاری منوط به مقررات معاهده جمعی ویژه در مورد زمان کار میکنند. حفاظت کامل بیمه اجتماعی برای آنها وجود دارد.

 

کارگران آژانس در اتریش

کارگران آژانس حفاظت بیمه کامل دارند، اما تا حدی تحت پوشش مقررات قانونی خاص به آنها (به عنوان مثال کوتاه مدت حفاظت اخراج) می باشند

 

کارگران داوطلب در اتریش

کارگران داوطلب، وضعیت کارآموز دارند. آنها هیچ الزامی برای انجام کار و هیچ ادعای پاداشی را ندارند.

 

از انجا که اتریش عضو اتحادیه اروپا بوده  و همانگونه که در مقاله معرقی ویزاهای شینگن به نویسندگی نیکا نیک رای بدان پرداختیم.افرادی که ویزای کار اتریش را بگیرند و در نهایت این ویزا بعد از ۳ سال کار و پرداخت مالیات به اقامت دائم منجر گردد فرد می تواند براحتی در سایر کشورهای عضو پیمان شینگن زندگی و کار کند

یکی از روشها  برای  ویزای کار اتریش  ویزای جستجوی کار ۶ ماهه  می باشند.که برا اخذ این ویزا نیازمند به کسب ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز می باشید.در طول مقاله شما را با این امتیازات اشنا خواهیم کرد

اخیرا اتریش برنامه ی انعطاف پذیری تحت عنوان کارت قرمز سفید قرمز معرفی کرده است که هدفش این است که به مهاجران واجد شرایط جهان سوم و خانواده شان که قصد اقامت دائم در اتریش را دارند کمک میکند. که البته مبتنی است بر شاخص های شخصی و مرتبط با بازار کار اتریش. این قانون در سال ۲۰۱۱ اجرایی شد.

فایل تصویری آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب کارت قرمز سفید قرمز اتریش

video ویزای کار اتریش
video ویزای کار اتریش

اشخاص زیر شایستگی کارت قرمز سفید قرمز را دارند:

– نیروی های کار فوق العاده ماهر

– نیروی کار ماهر در مشاغل کمیاب

– نیروی کار در مشاغل کلیدی

– فارغ التحصیلی از دانشگاه ها، کالج ها و مراکز آموزش عالی اتریش

– خویش فرمایی در مشاغل کلیدی

که دارای ویژگی زیر باشد: فارغ التحصیلی از دانشگاه یا سایر مراکز آموزش عالی با رشته ی مرتبط، دریافت حقوق سالانه معادل با جایگاه یک مدیر ارشد، دارای سابقه ی تحقیقاتی و نوآوری، کسب جایزه های علمی معتبر، تجربه ی کاری کافی، مهارت کافی در زبان (آلمانی یا انگلیسی)

 

 

معیارهای واجد شرایط بودن  نیروی های کار فوق العاده ماهر امتیازات
شرایط ویژه و مهارت حداکثرامتیاز مجاز: ۴۰
فارغ التحصیلی از یکی از موسسات آموزش عالی، دوره چهار سال ۲۰
فارغ التحصیلان ریاضیات، انفورماتیک،  علوم طبیعی یا فن آوری ۳۰
مدرک تحصیلی دکترا ( و یا مدارک تحصیلات توانبخشی) ۴۰
درآمد ناخالص سال گذشته در جایگاه مدیریت ارشد با کمپانی ای که در لیست تبادل بورس باشد یا کمپانی ای که در تجارت خارجی اتریش دارای سابقه ی مثبت در مورد فعالیت های بازرگانی باشد

– € ۵۰،۰۰۰ تا ۶۰،۰۰۰

– € ۶۰،۰۰۰ تا ۷۰،۰۰۰

– بیش از ۷۰٫۰۰۰ €

 

 

۲۰

۲۵

۳۰

فعالیت های پژوهشی و نوآوری

( ثبت اختراع، نشریات)

۲۰
جوایز (جوایزی که به رسمیت شناخته شده) ۲۰
سابقه کار (نشاندهنده صلاحیت و توانایی  کافی متقاضی و یا جایگاه  مدیریت ارشد) حداکثر امتیاز مجاز: ۲۰
سابقه کار (در سال)

شش ماه سابقه کار در اتریش

۲

۱۰

توانایی های زبانی حداکثر امتیاز  مجاز: ۱۰
مهارت های زبان آلمانی و یا انگلیسی برای استفاده ابتدایی از زبان در سطح پایه  – (سطح A1) ۵
مهارت های زبان آلمانی و یا انگلیسی بین ابتدایی و متوسطه- (سطح A2) ۱۰
سن حداکثر امتیاز مجاز: ۲۰
تا ۳۵ سال سن

تا ۴۰ سال سن

تا ۴۵ سال سن

۲۰

۱۵

۱۰

تحصیل  در اتریش حداکثر امتیاز مجاز: ۱۰
 (دوره کاردانی ) مدرک تحصیلی اروپایی برای دانشجویان تبادل شده ۵
دوره کامل دیپلم  یا ارشد و کارشناسی ۱۰
مجموع حداکثر امتیاز مجاز: ۱۰۰
حداقل مورد نیاز: ۷۰

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای جستچو کار :

 • سند معتبر مسافرتی ( به عنوان مثال گذرنامه)
 • شناسنامه یا سند مشابه
 • عکس به ابعاد: x35mm  ۴۵ حداکثر ۶ ماهه گذشته
 • مدارک و شواهد از محل اقامت به صورت محلی  به عنوان مثال قرارداد اجاره نامه، توافق اولیه در مورد حقوق اجاره یا شواهد مالکیت
 • مدرک بیمه بهداشتی پوشش تمام خطرات ( بیمه درمانی اجباری  یا بیمه نامه معادل آن)

مدارک و شواهد از وسایل کافی معاش مثل : قرارداد کار، گواهی سود بیمه نامه ها ، مدارکی دال بر از بازنشستگی ویا  حقوق بازنشستگی  یا بیمه های اتیه و سرمایه گذاری و یا دارایی نشاندهنده خودکفایی

برای زبان مدرک دوره های زبان دانشگاه کمبریج و دوره های IELTS  و تافل نیز معتبر خواهد بود زیرا پر واضح است که برای فعالیت در این کشور و ارتباط با دیگران نیاز به اشنایی زبان بخصوص المانی سبب پیشرفت فرد خواهد شد.

تمامی مدارک توسط اداره کاریابی ams   مورد برسی قرار گرفته و سپس  کارت قرمز  سفید قرمز صادر خواهد شد.

 

هزینه ها

 • ویزا کارجویان: € ۱۰۰
 • قرمز-سفید-قرمز کارت: €  ۱۰۰
 • هزینه های شخصی (عکاسی و امضا): € ۲۰

 

 

معیارهای واجد شرایط بودن برای نیروی کار ماهر در مشاغل کمیاب نکته ها
مهارت ها حداکثر امتیاز مجاز: ۳۰
امورش حرفه ای کامل در مشاغل کمیاب ۲۰
واجد شرایط بودن عمومی برای ورود به دانشگاه ۲۵
تکمیل یک برنامه با حداقل مدت زمان سه سال در یک موسسه آموزش عالی ۳۰
تجربه شغلی مرتبط با مهارت حداکثر امتیاز مجاز : ۱۰
سابقه کار (در سال)

سابقه کار در اتریش (در سال)

۲

۴

مهارت های زبانی حداکثر : ۱۵
آلمانی: استفاده ابتدایی از زبان در (سطح A1) سطح پایه،

انگلیسی: (سطح B1)

۱۰
آلمانی: (سطح A2) زبان،

انگلیسی: (سطح B2) زبان

۱۵
سن حداکثر مجاز: ۲۰
تا ۳۰ سال سن

تا ۴۰ سال سن

۲۰

۱۵

مجموع حداکثر امتیاز مجاز: ۷۵
حداقل مورد نیاز: ۵۰

 

 

 

برای سال ۲۰۱۶ لیستی از مشاغلی مورد نظر دچار کمبود نیروی انسانی میباشند  که  کارت قرمز سفید قرمز  برای متصدیان این فعالیت  صادر خواهد شد :

تراشکار

فلزکار

تکنسین  فوق متخصص برای مهندسی مکانیک

سقف ساز (طاق زن)

فارغ التحصیل مهندسی مکانیک

تکنسین  مهندسی قدرت

فارغ التحصیل مهندسی قدرت

فارغ التحصیلان پرستاری که دوره تکمیلی اموزش خود را در اتریش تا پایان ۲۰۱۵ به اتمام رسانده اند  کسانی که تاییده مدرک پرستاری را دریافت نکرده اند مشمول این بند نمی شوند.

 

معیارهای واجد شرایط بودن برای نیروی کار در مشاغل کلیدی نکته ها
مهارت ها حداکثر امتیاز مجاز: ۳۰
امورش حرفه ای کامل در مشاغل کمیاب یا دانش و مهارت ویزه در رابطه با کار بخصوص موزیسین دیزاینر و ورشکار حرفه ای ۲۰
واجد شرایط بودن عمومی برای ورود به یک دانشگاه ۲۵
تکمیل یک برنامه با حداقل مدت زمان سه سال در یک موسسه آموزش عالی ۳۰
تجربه شغلی مرتبط با مهارت حداکثر امتیاز مجاز: ۱۰
سابقه کار (در سال)

سابقه کار در اتریش (در سال)

۲

۴

مهارت  زبان حداکثر امتیاز مجاز: ۱۵
آلمانی: استفاده ابتدایی از زبان در (سطح A1) سطح پایه، یا

انگلیسی: (سطح B1)

۱۰
آلمانی: تشدید استفاده ابتدایی از (سطح A2) زبان، و یا

انگلیسی: (سطح B2)

۱۵
سن حداکثر امتیاز مجاز: ۲۰
تا ۳۰ سال سن

تا ۴۰ سال سن

۲۰

۱۵

مجموع حداکثر امتیاز مجاز: ۷۵
امتیاز جایزه برای ورزشکاران حرفه ای و مربیان ورزش حرفه ای ۲۰
حداقل مورد نیاز: ۵۰

 

موارد مورد نیاز:

موارد زیر باید توسط هر متقاضی اقامت در اتریش برآورده شده باشد:

–  وسائل معیشت کافی

متقاضیان باید درآمد دائمی و منظم و کافی برای برآورده کردن هزینه های زندگیشان، بدون اتکا به کمک های رفاهی دولتی را دارا باشند. در زمان درخواست اقامت میزان درآمد ماهیانه باید برابر با نرخ استاندارد قانون عمومی بیمه ی اجتماعی باشد.

– این نرخ برای افراد مجرد ۸۸۲٫۷۸ یورو

– برای زوج ها ۱٫۳۲۳٫۸۵ یورو

– به ازای هر فرزند ۱۳۶٫۲۱ یورو است

از انجا که اتریش عضو اتحادیه اروپا بوده  و همانگونه که در مقاله معرقی ویزاهای شینگن به نویسندگی نیکا نیک رای بدان پرداختیم.افرادی که ویزای کار اتریش را بگیرند و در نهایت این ویزا بعد از ۳ سال کار و پرداخت مالیات به اقامت دائم منجر گردد فرد می تواند براحتی در سایر کشورهای عضو پیمان شینگن زندگی و کار کند

یکی از روشها  برای  ویزای کار اتریش  ویزای جستجوی کار ۶ ماهه  می باشند.که برا اخذ این ویزا نیازمند به کسب ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز می باشید.در طول مقاله شما را با این امتیازات اشنا خواهیم کرد

اخیرا اتریش برنامه ی انعطاف پذیری تحت عنوان کارت قرمز سفید قرمز معرفی کرده است که هدفش این است که به مهاجران واجد شرایط جهان سوم و خانواده شان که قصد اقامت دائم اتریش را دارند کمک میکند. که البته مبتنی است بر شاخص های شخصی و مرتبط با بازار کار اتریش. این قانون در سال ۲۰۱۱ اجرایی شد در ادامه میتونید نمونه فرمهای درخواست ویزای جستجوی کار و ویزاهای زیر مجموعه ویزای کار برای اقشار مختلف که در رابطه با امتیازاتشان صحبت شده بود مشاهده بفرمایید .

ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش و کار در اتریش و تحصیل در اتریش و اخذ ویزای کار اتریش و … ، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان (به صورت تلفنی) و در صورت نیاز مشاوره حضوری وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 پاسخ
 1. Rinan گفته:

  با سلام و روز بخیر
  بنده 33 ساله هستم .فوق لیسانس IT و لیسانس کامپیوتر دارم. سابقه بیمه بعد از لیسانسم تا امروز 7 سال و بعد از فوق لیسانسم 4 سال برنامه نویسی در یک شرکت وابسته به بانک هست. آیلتس ندارم ولی یک مدرک Upper Intermediate از Cavendish Collage انگلستان دارم که سال 2012 از یک موسسه در ایران که وابسته به Cavendish Collage انگلستان بود دریافت کردم و مدرک از سفارت برای من ارسال شد. بر اساس تحقیقاتی که کردم بیشتر از 70 امتیاز رو میارم . سوالات من این هست که اولا آیا مدرک زبان من قبول میشه ؟اگه نه ایلتس چند نیاز دارم؟ آیا سابقه کار بیمه کامل قبول میشه؟ اگر امتیاز رو بیارم میتونم برای کار از ایران اقدام کنم یا حتما باید در اتریش باشم . چون تا اونجایی که تحقیق کردم همسرم تا زمانی که کار پیدا نکنم نمی تونن با من بیان.
  ممنون از کمک شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما باید مدرک زبان آیلتس داشته باشید با توجه به اینکه از تاریخ مدرک زبان شما مدت زیادی گذشته امکان معادل سازی آن با آیلتس وجود ندارد.
   برای سابقه کار نیازی به بیمه نیست.
   شما می توانید قبل از ورود به اتریش اقدام به ارسال رزومه و تعیین وقت مصاحبه کنید و برای انجام مصاحبه و عقد قرار داد کاری به اتریش سفر کنید.
   بعد از یافتن کار و اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش می توانید برای همسر خود نیز اقدام کنید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار امتیازات شما باید برای ویزای کاری اتریش محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. مختار شهریاری گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید . من به دنبال مهاجرت با ویزای کار به اترش هستم . ۳۱ سال سن دارم و کارشناس ارشد طراحی شهری و کارشناس معماری هستم و تقریبا ۳ سال سابقه کار در شرکت خصوصی و تقریبا ۵ سال سابقه بیمه ای دارم َو زبان انگلیسی در حد مبتدی بلدم . همسر بنده کارشناس بیهوشی اتاق عمل است با تقریبا ۱۱ سال سابقه کار و ۳۲ ساله است و زبان انگلیسی در حد متوسط و در حدی که میتواند گفت و گو کند . صاحب یک فرزند تقربا ۳ ساله هستیم . ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید . با تشکر از زحمات خوب شما

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار امتیازات شما و همسرتان برای ویزای جست و جوی کار اتریش باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. rezaa گفته:

  سلام من 51 سال و همسرم 49 سال داریم من دکترای مهندسی برق قدرت و هحسرم پزشک متخصص است به زبان انگلیسی کاملا مسلط هستیم من کمی آلمانی بلدم می خواستم بدانم شانس گرفتن ویزای کاری اتریش برای ما چقدر است باتشکر از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید جهت مشاوره تماس گرفته تا کارشناسان ما امتیازات و شانس شما را برای ویزای کاری بررسی کنند .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار اتریش نیاز است که امتیازات شما مورد بررسی قرار گیرد. با توجه به شرایط مطلوبتان در صورتی که امتیازات لازم را اخذ نمایید و مجاز برای درخواست این ویزا شوید می توانید برای کار در این کشور اقدام نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 5. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای ملکپور و همکاران محترم ،همسر بنده ۳۳ سال سن دارن و دارای مدرک لیسانس از دانشگاه علمی کاربردی (مهندس مکانیک گرایش ساخت و تولید ) میباشد و پانزده سال سابقه کاری تجربی در زمینه خودرو و قالبسازی را دارن و پنج سال هم بصورت بیمه ای سابقه دارن در خصوص مهاجرت کاری به کشور اتریش سوال داشتیم و دارای یک فرزند ۴ساله هستیم و مقدار سرمایه که داریم ۱۶۰میلیون است آیا با این شرایط و مبلغ میتوانیم مهاجرت کنیم

  پاسخ
 6. مهدی علیزاده گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار.ممنون بابت تمام زحماتی ک میکشید و تشکر میکنم بابت تمام مطالب مفیدی ک ارائه میدید.بنده ۲۷ سال سن دارم و مجرد هستم درحال حاضر دانشجوی رشته الکترونیک در در مقطع کاردانی دانشگاه آزاد هستم .بنده چندین سال است ک تعمیرکار خودرو در خصوص برق و الکترونیک ( باطری سازی و مکانیکی ) فعالیت میکنم و وبرای خودم مغازه ای دارم.و حدودآ ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه دارم.و زبان آلمانی و انگلیسی را ب صورت مبتدی تا حدودی بلدم.و قصد مهاجرت ب آلمان یا اتریش را دارم.بخصوص آلمان.بنظر شما ویزای کاری برای بنده بهتر است یا تحصیلی .البته قصد یادگیری زبان آلمانی را دارم و شدیدآ پیگیر این قضیه هستم .ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی کنید.بازهم تشکر میکنم از شما و همکاران زحمت کشتان.هرجا ک هستید سربلندو پیروز باشید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از لطف شما. امکان اقدام برای ویزای تحصیلی کشور اتریش برای شما وجود دارد. برای ویزاهای کاری به طور معمول داشتن حداقل مدرک کارشناسی مورد نیاز می باشد. پیشنهاد می کنیم برای اخذ اطلاعات بیشتر در این خصوص با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 7. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض سلام و احترام ابتدا با تشکر از ارایه مشاوره ها و توضیحات زیبا و آگاه کننده تان در فایل های صوتی و تصویری، و همچنین مطالب بسیار مفیدتان در سایت ، اینجانب چندین سال است که دنبال مهاجرت به کانادا بودم اما متاسفانه موفق به اخذ مدرک تافل و آیلتس نشدم و پس از شنیدن فایل های جدید شما ، تصمیم گرفتم از طریق شماو کمک شما نیز ، شرایطم بررسی گردد . من فردی ۴۳ ساله و دارای * فوق لیسانس مهندسی صنایع (سیستم و بهره وری فارغ التحصیل سال ۹۲ بصورت الکترونیک از دانشگاه علم و صنعت) *مهندسی برق قدرت (ناپیوسته فارغ التحصیل سال ۷۸ از دانشگاه آزاد یزد) *فوق دیپلم برق قدرت سال ۷۵ *۳ سال سابقه کار در شرکت های خصوصی (۸۱ تا ۸۴) * ۱۲ سال سابقه کار در راه آهن ایران شامل ۸ سال کارشناس نظارت بر امور تاسیسات ( برق و تاسیسات ) و ۴سال کارشناس مسئول نظارت فنی و کنترل پروژه ضمنا دارای پروانه ناظر پایه ۲ برق نظام مهندسی ساختمان نیز میباشم. همسرم ۳۵ ساله دارای * فوق لیسانس مدیریت آموزشی (سال ۹۵ بصورت الکترونیک از دانشگاه تهران) *مهندسی کامپیوتر نرم افزار (ناپیوسته فارغ التحصیل سال ۸۶ از دانشگاه آزاد تهران) * فوق دیپلم کامپیوتر دارای ۳سال سابقه مربی گری مهد کودک ( ۲ سال به عنوان مدیر مهد کودک اما در بیمه تامین اجتماعی به عنوان مربی مهد کودک ثبت شده است ) یک سال سابقه تدریس در مدرسه ابتدایی چهار سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش به عنوان معلم حق التدریس دارای ۲ فرزند ۱۱ سال و ۳ ساله هستیم. مدرک زبان آیلتس و تافل نداریم. ولی در حد متوسط و در حد رفع نیازهای اولیه انگلیسی میدانیم. اولویت اول مان اقامت در اتریش یا کشوری مشابه از طریق کار است.(با توجه باینکه شما در فایل صوتی تان اشاره داشتید مهندس برق از جمله شغل هایی است که در اتریش نیاز دارند) . آیا این کیس برای شرایط ما امکان پذیر است؟ اولویت دوم مان اقامت در اتریش یا کشوری مشابه از طریق تحصیل است. آیا امکان اخذ اقامت تحصیل اتریش برای ما وجود دارد؟ آیا در دانشگاه های اتریش امکان تحصیل در رشته های آموزشی زبان انگلیسی یا آلمانی وجود دارد؟ با توجه به رشته های تحصیلی من و همسرم برای کدام یک از رشته های مرتبط احتمال بیشتر و بهتر اخذ اقامت تحصیلی وجود دارد؟ آیا امکان اخذ ویزای تحصیلی برای دخترمان که حدودا ۱۱ یازده ساله است ، وجود دارد ؟ و آیا با ویزای تحصیلی فرزند ، به پدر و مادر هم اقامت میدهند یا خیر ؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   سن شما برای ویزای کاری قابل اقدام است ولی مقدار ریسک را دارا میباشد . از طریق های دیگر نیز میتوانید اقدام نمایید ولی با توجه به رشته ی شما راه کاری راه مناسبی به نظر می آید بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا شرایط را برای شما شرح دهیم . با تشکر

   پاسخ