شرایط پناهندگی در لیختن اشتاین

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي ميباشد.

شرایط پناهندگی در لیختن اشتاین و قوانین پناهندگی در لیختن اشتاین 2018 را در این مقاله بررسی خواهیم نمود  ، که مهاجرت قاچاقی به لیختن اشتاین و ارائه کیس پناهندگی در لیختن اشتاین آیا موفقیت آمیز خواهد بود ، قانون حقوق بشر در کشور لیخن اشتاین چگونه است و آیا قانون دوبلین درباره پناهندگی در کشور لیختن اشتاین هم صادق است؟

video شرایط پناهندگی در لیختن اشتاین
video شرایط پناهندگی در لیختن اشتاین
audio شرایط پناهندگی در لیختن اشتاین
audio شرایط پناهندگی در لیختن اشتاین

در ابتدا باید به تفاوت میان دو واژه ی مهاجر و پناهنده بپردازیم که تشخیص آن مهم می باشد. طبق قانون بین الملل ، پناهنده به شخصی خطاب می شود که از درگیری مسلحانه یا آزار و اذیت فرار می کند و در سراسر بین المللی پناه می برد. و مهاجر ، به شخصی مهاج گفته می شود که به دنبال شرایط بهتر زندگی در یک کشور دیگر است ، این در حالی می باشد که در ان کشور مقصد شرایط بهتری برای آن شخص موجود می باشد.

ما در موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین موسسه حقوقی کشور در سطح خاورمیانه به خود می بالیم در زمینه مهاجرت اطلاعات دقیقی در اختیار شما متقاضاین عزیز قرار دهیم.تمامی اطلاعاتی که در موسسه حقوقی ملک پور به شما عزیزان چه در مشاوره تلفنی و یا در مشاوره حضوری در اختیار شما قرار می دهیم اطلاعاتی قانونی می باشد که راه هایی برای شما عزیزان از قبیل تحصیلی، کاری ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و از قبیل این می باشد که توصیه کارشناسان ما به شما مهاجرت بصورت کاملا قانونی و تحت نظر وکلا خبره در سطح بین الملل باشد.

کشور لیختن اشتاین کشوری در اروپا مرکزی می باشد که از شمال و شرق توسط مرز اتریش و از جنوب و غرب توسط کشور سوئیس احاطه شده است.زبان رسمی در کشور لیختن اشتاین ، آلمانی می باشد. کشور لیختن اشتاین به مهاجرانی که از مناطق جنگ زده و سرکوبگر فرار می کنند برای پناهندگی مشارکت دارد.طبق آخرین آماری که از سایت ها مستقیم کشور لیختن اشتاین برای مهارجرت از طریق پناهندگی در آن اشاره کرده در سال ۲۰۱۶ از ۵۲ درخواست پناهندگی که برای این کشور ارسال شده است بطور میانگین فقط درباره ۳۹ مورد ار آنها تصمیم گیری شده است .که در سال ۲۰۱۶ از میزان ۳۹ مورد ۲۸ مورد مثبت بوده است.کشور لیختن اشتاین در سال ۲۰۱۴ مبلغی بالغ بر ۲۵ میلیون دلار برای همکاری بین المللی کمک و توسعه مهاجرین و کمک های اضطراری و بازسازی هزینه کرده است که در سال های آتی این انتظار از این کشور می شد که این مبلغ ۲۵ دلار افزایش داده شود.

قانون دوبلین

این قانون یک موافق نامه ایی در کشورهایی نظیر کشور لیختن اشتاین، دانمارک، نروژ، سوئیس ، ایسلند و کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد. که مطابق با قانون دوبلین فقط یک کشور ، مسئولیت رسیدگی به پرونده پناهندگی متقاضی را خواهد داشت. پس نکته ای در این میان حائز اهمیت قرار می گیرد این است که اگر فرد متقاضی در کشور دیگری درخواست پناهندگی داده باشد و آن پرونده جاری می باشد ، فرد متقاضی نمی تواند در کشور لیختن اشتاین و کشورهای عضو اتحادیه اروپا در خواست پناهندگی بدهد. که در چنین موردی که اگر برای فردی در کشور لیختن اشتاین و کشور های عضو اتخادیه اروپا به وجود بیاید اداره مهاجرت آن کشور فرد را به کشور امن دیگری یا به کشور که قبل از ورود به کشور اصلی در آن بوده است و از طریق خاک ان کشور به کشور نهائی رسانده است بازگشت می زنند که تشخیص این که فرد قبلا در کدام یک از کشور ها بوده است توسط سیستم انگشت نکاری انجام می شود.

کشور لیختن اشتاین می تواند آخرین گزینه برای پناهندگی افرادی باشد که از درخواست به کشور های دیگر نا امید شده اند شما برای این که بتواند برای پناهندگی به کشور لیختن اشتاین اقدام داشته باشید باید در ابتدا به یکی از کشورهای اتریش یا روسیه مهاجرتی از قبیل تحصیلی یا توریستی داشته باشید.  متقاضی پس از این که توانست پای خود را به یکی از مرزهای اطراف کشور لیختن اشتاین برساند می تواند از طریق زمینی به این کشور رفته . در مدت زمان ۲ هفته شرایط شما مورد بررسی دولت کشور لیختن اشتاین قرار می گیرد که جواب بررسی نهایی کمپس ها اعلام می شود و در این مدت فرد پناهنده از مزایای تامین اجتماعی برخوردار می شود. که در این مدت حقوق هر فرد مبلغی بالغ بر ۸۰ فرانک (کمی بیش از ۲۰۰ یورو در ماه ) می باشد. و در این مدت فرد پناهنده اجازه کار بصورت پاره وقت در صورت لزوم را دارد. که در صورتی که به متقاضی اجازه کار بدهد میزان حق مسکن  از حقوق فرد متقاضی کسر خواهد شد.

 

نکته ای که باید مورد توجه پناهندگان قرار بگیرد که از موارد مهم در امور مهاجرت می باشد این است که اگر شما متقاضی پناهندگی  در یکی از کشور های اروپایی هستید اگر قبل از این که در خواست پناهندگیشان مورد تائید واقع شود به کشور خود بازگردند به مدت زمان ۱۰ سال این شانس را از خود می گیرید که در هیچ کدام یک از کشورهای اروپائی طبق قانون مهاجرتاجازه ورود نخواهید داشت و هیچ گونه ویزایی حتی ویزای توریستی هم برای شما صادر نخواهد شد و این مورد می تواند یک کهن منفی در کارنامه شما ثبت شود

همان طور که می دانید درخواست پناهندگی می تواند به دلیل های مختلف باشد در زیر موارد را ذکر می کنیم . موردی که در مورد پناهندگی باید  توجه شما متقاضیان قرار بگیرد این است که موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه اقدامی در مورد پناهدگی نخواهد داشت و توصیه کارشناسان و وکلا موسسه حقوقی ملک پور هم به شما پناهندگی نمی باشید ما در موسسه حقوقی ملک پور انواع روش های مهاجرت بغیر از پناهندگی را خدمت شما بطور کاملا قانونی شرح می دهیم امید بر این است که این مقاله صرفا جهت اطلاعات عمومی شما  عزیران در این زمینه باشد.

پناهندگی از طریق  سیاسی، پناهندگی  مذهبی و پناهندگی اجتماعی:

که هر کدام از این موارد قوانین مربوط به خود را دارد در مورد پناهندگی اجتماعی ، قوانین کشور ها با هم متفاوت می باشد که در تمامی کشور های عضو اتحادیه اروپا نظیر کشور لیختن اشتاین این مورد مورد تایید نمی باشد بدیل اوضاع نابسامان کشور ایران در این زمینه واین که دارای امنیت بسیار بالایی می باشد.

پناهندگی مذهبی یک نوع تغیر دین می باشد که باید این به آن کشور ثابت شود که اگر به کشور خود باز گردد مورد آزار و اذیت روحی و سیاسی قرار خواهد گرفت.

مورد دیگر پناهندگی ، پناهندگی  سیاسی می باشد که این مورد هم مانند پناهندگی مذهبی می باشد با این تفاوت که دیگر نیازی به تغیر دین نمی باشد و صرفا باید به سفارت کشور مقصد قرار گیرد که بع دلیل فعالیت سیاسی اگر به کشور خود بازگردد مورد آزار اذیت روحی و جسمی قرار می گیرد.

توصیه موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین موسسه حقوقی کشور در امور بین الملل به شما عزیزان این می باشد که بهترین راه را برای مهاجرت انتخاب کنید همان طور که می دانید فردی که تصمیم به مهاجرت گرفته است می خواهد یک تصمیم بزرک را برای خود و خانواده خود در طول زندگی رغم بزند و به سوی آینده ای قدم بردارد که بهترین ها اتفاق می افتد پس بهتر است به موضوع مهاجرت با دید واضح تر نگاه کرد و بهترین راه از طریق مهاجرت قانونی را برای خود برگزینید.

ما در موسسه حقوقی ملک پور مفتخریم که بصورت کاملا قانونی شرایط یک زندگی ایده ال برای شما عزیزان  در کشور مورد نظر شما عزیزان مهیا کنیم .برای کسب اطلاعات درباره شرایط مهاجرت از قیبل تحصیلی ، کاری ،سرمایه گذاری ، ثبت شرکت با موسسه حقوقی ملک پور  در وین  و یا دفاتر همکار در ایران تماس حاصل بفرمائید و با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور به طور کاملا رایگان مشاوره تلفنی شوید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.