شرایط پناهندگی در کانادا و بررسی آن

شرایط پناهندگی در کانادا، راه های پناهندگی کانادا و روند آن در این مقاله به صورت علمی و تخصصی مورد بررسی واقع شده است کانادا همواره یکی از مهمترین مقاصد پناهجویان در جهان محسوب شده است. شاید سوالاتی در زمینه شرایط پناهندگی در کانادا برای شما عزیزان پیش آمده باشد از جمله اینکه چگونه می توان در کانادا تقاضای پناهندگی نمود؟ خطرات پناهندگی در کانادا چیست؟ مراحل پناهندگی در کانادا کدامند؟ که پاسخ این سوالات را در این نوشتار خواهید یافت. به منظور پناهندگی در کانادا می بایست با کیس ها و مراحل پناهندگی در این کشور آشنا شد. شما عزیزان می توانید در صورت داشتن سوالاتی در زمینه شرایط پناهندگی در کانادا و مهاجرت به کانادا، می توانید پس از مشاهده ویدئوی موجود در این مقاله و همچنین مطالب بیان شدهدر این مقاله، با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

شرایط پناهندگی در کانادا شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شرایط پناهندگی در کانادا و شرایط عمومی

کانادا کشوری است سردسیر واقع در قاره آمریکای شمالی و در همجواری سه اقیانوس اطلس، آرام و منجمد شمالی است که تنها کشور همسایه آن کشور آمریکا محسوب می شود. نظام حاکمیتی این کشور حکومت فدرالپارلمانی پادشاهی مشروطه زیر نظر پادشاهی بریتانیای کبیر است و دارای 10 استان و 3 قلمرو است که پایتخت این کشور شهر اتاوا و معروف ترین شهرهای آن تورنتو و مونترال هستند.  جمعیت کانادا در حدود 33 میلیون و 477 هزار نفر و وسعت آن در حدود 9 میلیون و 985 کیلومتر مربع می باشد. واحد پول این کشور دلار کانادا و زبان رسمی آن انگلیسی و فرانسوی است.

طبق عرف بین الملل، پناهندگان افرادی هستند که از کشور خود به دلیل ترس موجّه از آذر و اذیت فرار کرده اند و قادر به بازگشت به کشور خود نمی‌باشند. بسیاری از پناهندگان از کشورهای جنگ زده می‌آیند، و شاهد صحنه‌های غیر قابل باوری بوده اند . قابل ذکر است که پناهنده با مهاجر تفاوت دارد. مهاجر کسی‌ است که به دنبال اقامت دائم در کشوری دیگر است اما پناهنده مجبور به فرار شده است. کانادا به این گونه افراد که از ترس آذر و اذیت در حال فرار هستند و امیدی به نجات ندارند پناه می دهد که به این کار برنامه اسکان مجدد کانادا می‌گویند و جامعه بین‌الملل برای این اقدام احترام زیادی قائل است، به این دلیل که آنها اقامت دائم را به عنوان یک راه حل بلند مدت را ارائه می دهند. لازم به ذکر است که موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي MIE اتريش هيچ گونه خدماتی در باب پناهندگي ارائه نمي دهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي مي باشد.

شرایط عمومی کانادا شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی

video شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب پناهندگی

audio شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

شرایط پناهندگی در کانادا و کنوانسیون ژنو

در ابتدای این مقاله برای اینکه بتوانیم درک مناسبی از شرایط پناهندگی در کانادا داشته باشیم، بهتر است که تعریف پناهندگی و کنوانسیون ژنو را بدانیم. بر اساس کنوانسیون ژنو، پناهنده به شخصی گفته می‌شود که از ترس آزار و شکنجه و یا حتی مرگ به دلیل نژاد، مذهب، ملیت، عضویت در گروه‌های اجتماعی مشخص، عقاید سیاسی ویا حتی جنگ، باشدکشور خود را ترک می کند و قادر به بازگشت به آن‌جا نیست. این کنوانسیون در سال 1951 تصویب شد و کشور کانادا نیز جزو این کنوانسیون است و طبق قوانین موجود، اطلاعات پناهجویان خود را به آژانس پناهجویان سازمان ملل متحد (UNHCR) ارسال می نمایند.

پناهندگی

شرایط پناهندگی در کانادا و خطرات آن

پناهندگی را می توان خطرناک ترین راه مهاجرت نامید. این روش به این دلیل ناپسند شمرده می شود که شما را مجبور به بیان دروغ می نماید. پناههجویان برای پناهنده شدن به کانادا عموماً راه های خطرناکی را می گذرانند که در میانه راه ممکن است دچار تجاوز، سرقت اموال، قتل، غرق شدن در دریا و مواردی این چنینی کند. همچنین حضور و اقامت در کمپ ها برای مدت نامعلوم تا تعیین تکلیف پرونده افراد را سرخورده و دچار مشکلات روحی و روانی می کند. افرادی که بصورت خانوادگی اقدام به پناهنده شدن می نمایند، هیچ تضمینی برای ادامه زندگی مشترک در کمپ های کانادا به همراه هم نخواهند داشت. همچنین ممکن است پلیس کانادا شما را به دلیل ورود غیر قانونی به خاک این کشور دستگیر نموده و روانه زندان کند. همچنین اگر در طول پروسه پناهندگی در کانادا دچار جرمی شوید، درخواست پناهندگی وی رد خواهد شد. این مسائل در کنار هم باعث می شود تا پناهندگی راهی غیر عقلانی و پر خطر و نا امن به شمار آید.

شرایط پناهندگی در کانادا و کیس های پناهندگی در کانادا

برای پناهندگی در کانادا می بایست از شرایط پناهندگی در کانادا مطلع باشید. مهمترین شرط پناهندگی در کانادا داشتن کیس پناهندگی معتبر و اطلاع از انواع کیس های پناهندگی  قابل قبول در کانادا می باشد که در این بخش به معرفی آنها خواهیم پرداخت:

 • پناهندگی نژادی

  در این نوع از پناهندگی، شخصی که در یک کشور بواسطه نژاد خویش مورد آزار و تبعیض قرارگرفته است لذا می‌تواند در کشور دیگر پناهنده شود.

 • پناهندگی مذهبی

  در این نوع از پناهندگی، شخص بواسطه مذهب خاصی که در کشور محل اقامت وی قابل قبول نیست مورد ازار و تهدید جانی قرار گیرد، می‌تواند به کشوری دیگر پناهنده شود.

 • پناهئدگی عضویت در گروه های خاص اجتماعی

  در این نوع از پناهندگی، شخص در یک گروه اجتماعی خاص فعالیت دارد و این فعالیت‌ها علنی شده و ممکن است وی در خطر شکنجه یا تهدید جانی قرار گیرد و به کشور دیگری پناهنده می‌شود، مانند همجنس گرایان.

 • پناهندگی سیاسی

  در این نوع از پناهندگی، شخص دارای عقاید سیاسی خاصی است که در این زمینه فعالیت گسترده ای هم داشته و به خاطر این فعالیت‌ها و عقاید در معرض خطر بوده و می‌تواند درخواست پناهندگی کند.

 • پناهندگی اجتماعی

  در این نوع از پناهندگی، شخص پناهنده برای داشتن یک زندگی و شغل بهتر به یک کشور دیگر پناهنده می‌شود. این شخص باید شواهد محکمی مبنی بر سخت بودن زندگی در کشور مبدأ ارائه دهد تا بتواند پناهنده شود.

انواع کیس های پناهندگی

شرایط پناهندگی در کانادا و مراحل آن

در این بخش به بیان مراحل پناهندگی در کانادا خواهیم پرداخت. افرادی که به کشور کانادا جهت پناهندگی مراجعه می نمایند می بایست درخواست خود را به همراه مدارک احتمالی به افسران مهاجرت کانادا اعلام نمایند. افسرانی که مدارک شمارا دریافت می کنند تشخیص می دهند که آیا مدارک شما صلاحیت ارجاع به شورای مهاجرت و پناهندگی را دارد یا خیر. دادگاهی مستقل که راجع به مورد پناهندگی تصمیم می‌گیرد که آیا فرد واجد شرایط حمایت هست یا خیر.
درخواست شما در صورتی‌ صلاحیت ارجاع ندارد که :

 • تشخیص داده شود شرایط پناهندگی در کانادا را ندارید و میتوانید به کشور خود بازگردید
 • از طریق کانادا و ایالت متحده آمریکا وارد شده باشید
 • به علت فعالیت‌های مجرمانه و نقض حقوق بشر برای امنیت کانادا خطرناک باشید
 • مدارکی از شما مبنی بر درخواست قبلی‌ رد شده درخواست پناهندگی در کانادا موجود باشد
 • به هنگام مهاجرت به کانادا در مسیر در کشوری که قابلیت پناهنده شدن را داشته است توقف کرده باشید

پناهندگان از سراسر دنیا به کاناد می‌آیند و هر کدام ادعای خاص خود را دارند.میزان ورود افراد هر ساله متفاوت است. در سال ۲۰۱۴، بیش از 13.500 نفر وارد کانادا شده اند و ادعای پناهندگی کرده اند. این برنامه تنها برای کسانی‌ عملی است که در معرض خطر شکنجه مجازات بی‌رحمانه و غیر معمول و خشونت در کشور خود هستند و نه هر کسی‌ که وانمود به واجدشرایط بودن کند. برای مثال افرادی دارای جرائم جنائی جدی بوده و قبلا درخواست پناهندگی کرده و درخواست ایشان رد شده است این افراد به هیچ عنوان واجد الشرایط نیستند. پناهندگان مستقر در کمپ های کانادا کمک‌های اولیه ای از سوی حکومت فدرال، استان کبک و یا حامیان مالی‌ خصوصی(سازمان‌ها و یا گروه‌های مردمی) دریافت می کنند. این کمک درآمد اولیه معمولا به مدت ۱ سال یا تا زمانی‌ که پناهنده به خود کفایی برسد ادامه خواهد داشت. این کمک درامد به کسانی‌ تعلق می‌گیرد که از پس برآورده کردن نیاز‌های اولیه خود بر نمی‌آیند. سطوح حمایت ماهانه به منظور تامین غذا، سرپناه و عوارضی که باید به استان محل اقامت پرداخت شود ارائه می شود.
همچنین این برنامه خدمات فوری و اساسی‌ در ۴ یا ۶ هفته اول ورود پناهنده به کانادا را فراهم می‌کند این خدمات شامل خدمات ورود و پذیرش در بندر، اقامتگاه موقت، کمک به پیدا کردن محل اقامت دائمی، نیاز سنجی و کمک به اتصال به دیگر برنامه‌های فدرال و استانی و سایر خدمات اقامت می باشند. حامیان خصوصی مسئول ارائه حمایت مالی‌ و عاطفی به پناهندگان را در مدت دوره اسپانسری یا تا زمانی‌ که پناهنده به وابستگی مالی‌ دست پیدا کند یا زودتر از موعد مقرر، هستند. این موارد شامل کمک‌های مالی‌ برای غذا، لباس و مسکن به مدت یک سال می‌باشد. اما برخی‌ از پناهندگان ممکن است واجد الشرایط دریافت حمایت مالی‌ تا ۳ سال از حامیان خود باشند. ما بین این کمک‌ها دولت کانادا به منظر تطبیق پذیری پناهندگان با محیط و کمک به آنها برای ایجاد ارتباط و پیدا کردن حرفه برای افراد تازه وارد دوره‌های زبان انگلیسی‌ و فرانسه برگزار می‌کند.

شرایط پناهندگی در کانادا و روش های جایگزین

ما تا به اینجای مقاله شرایط پناهندگی در کانادا، به شما گفتیم که پناهندگی راه درست ومناسبی برای مهاجرت به کانادا نیست. در این بخش به معرفی راه های جایگزین پناهندگی در کانادا خواهیم پرداخت و شما را با شرایط آن ها آشنا خواهیم نمود.

 • تحصیل در کانادا

  تحصیل در کانادا در مقاطع مدارس، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا و همچنین از طریق بورسیه تحصیلی امکان پذیر است. تحصیل در مقطع لیسانس در کانادا 4 ساله، فوق لیسانس 2 ساله و دکتری 3 تا 5 ساله خواهد بود و به ترتیب به نمره آیلتس 6، 6.5 و 7 نیاز خواهید داشت. شما برای تحصیل در کانادا می بایست گپ تحصیلی بالایی نداشته و مدرک مدارک مورد نیاز را به همراه تمکن مالی مورد نیاز جهت تحصیل و زندگی در کانادا داشته باشید تا بتوانید ویزای تحصیلی کانادا را اخذ نمایید. شما حین تصحیل در کانادا امکان کار دانشجویی پاره وقت را خواهید داشت. همچنین می توانید همراه خود را به کانادا برده و برای وی درخواست Work Permit  یا اجازه کار نمایید.

 • کار در کانادا

  جهت کار در کانادا می بایست در برنامه های جذب نیروی کار خارجی این کشور به نام اسکلی ورکر و یا اکسپرس انتری که از طریق امتیاز بندی به افراد واجد شرایط ویزای کار در کانادا به همراه اقامت دائم اعطا می نماید ثبت نام نمایید. شما برای کار در کانادا نیاز به گذراندن دو مرحله خواهید داشت که برای مرحله اول نیاز به 67 امتیاز و برای مرحله دوم نیاز به 415 امتیاز خواهید داشت تا بتوانید در لیست انتظار فراخوان کار در کانادا قرار گیرید. این امتیازات شامل امتیاز سن، وضعیت تاهل، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، نمره زبان، سابقه کار و تحصیل در کانادا، داشتن اقوام در کانادا و مواردی اینچنینی می باشد. متقاضی اجازه بردن همراه نیز خواهد داشت به شرطی که مشخصات آنها را در حین ثبت نام درج نموده باشد.

 • سرمایه گذاری در کانادا

  سرمایه گذاری در کانادا شامل روش هایی مانند ثبت شرکت، خرید اوراق قرضه، خرید ملک و کارآفرینی می باشد که تنها سه مورد از آنها شامل اخذ اقامت خواهند بود و باقی موارد تنها جنبه سرمایه گذاری خواهند داشت. این سه مورد شامل سرمایه گذاری 800 هزار دلاری استان کبک و 210 هزار دلاری و 100 هزار دلاری استان بریتیش کلمبیای کانادا می باشند که شرح کامل آن را می توانید در مقاله سرمایه گذاری در کانادا مطالعه نمایید. از طریق سرمایه گذاری در کانادا نیز می توانید اقامت را برای خود و خانواده خود به ارمغان بیاورید.

 • تولد در کانادا

  تولد در کانادا دیگر راه اخذ اقامت این کشور است. کشورهای جهان از نظر حقوق بین الملل به دو دسته تابع اصل خاک و تابع اصل خون تقسیم بندی می شوند که کشورهای نوع اول به تمامی متولدین در خاک خود و بعضاً خانواده ایشان اقامت اعطا می کنند در حالی که کشورهای نوع دوم تنها به کودکانی که یکی از والدینشان شهروند آن کشور باشد اقامت و تابعیت اعطا می نمایند. کشور کانادا از قانون خاک تبعیت می کند و به افرادی که در خاک کانادا و یا مرزهای دریایی و هوایی این کشور متولد شوند تابعیت کانادایی اعطا می نماید.

 • ازدواج در کانادا

  ازدواج در کانادا آخرین راه قانونی مهاجرت به کاناداست که در این مقاله معرفی خواهد شد. افرادی که دارای نامزد کانادایی بوده و قصد ازدواج با وی را دارند، در صورتی که بتوانند اثبات نمایند به همدیگر علاقه داشته و مدتی را با هم گذرانده و خاطرات مشترک با هم داشته اند و به شرط اینکه از هم بچه دار نشده باشند و اینکه توانایی مالی تشکیل زندگی مشترک را دارند می توانند با ازدواج با هم درخواست اقامت کانادا را داشته باشند از این طریق زوج غیر کانادایی بتواند به کشور کانادا مهاجرت قانونی داشته باشد.

453678 canadian flags line the road around parliament hill during the nationa شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
شرایط پناهندگی در کانادا و سخن پایانی

شرایط پناهندگی در کانادا، خطرات پناهندگی در کانادا و مراحل آن را به همراه هم در این مقاله بررسی نمودیم و دانستیم که پناهندگی راه درست و مطمئنی برای مهاجرت به کانادا نیست و انتخاب آن می تواند خطرات جبران ناپذیری را برای فرد و خانواده اس به همراه داشته باشد. شما می توانید از طریق راه های مطمئن تری به نسبت پناهندگی در کانادا مانند تحصیل، کار و سرمایه گذاری وارد کانادا شده ومهاجرت قانونی به این کشور داشته باشید. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش در مقاله فوق شرایط پناهندگی در کانادا را بررسی نمود و مجددا خاطر نشان می کنیم که این مقاله صرفاً جهت افزایش آگاهی شما و اطلاع رسانی در خصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی به عرض شما رسیده است و برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا می توانید ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را مشاهده نمایید و یا اینکه با دفاتر ما تماس حاصل نموده و با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشند. همچنین شما عزیزان می توانید سوالات خود را در زمینه شرایط پناهندگی در کانادا و همچنین راه های مهاجرت به کانادا در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ شفاف و دقیق دهند.

law شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸
316 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. اسماعیل گفته:

  سلام
  با عرض ادب وارادت خدمت جناب ملک پور
  بنده کارمندم ۴۰سال دارم وخانمم۳۲ودوپسر۶و۴ساله دارم ابتدا میخاستم پناهندگی بگیرم ولی ویدیوها ی شمارا که دیدم منصرف شدم
  حدود۵۰۰ملیون سرمایه دارم شما چه راهی برای اقامت پیشنهاد میکنید
  واینکه برای اقامت خانوادگی شما کانادا را پیشنهاد میکنید یا کشورهای شنگن راپیشنهاد میکنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 2. reza.sorush گفته:

  سلام و عرض ادب من و دوستم میخواستیم پناهندگی بگیریم ما۱۵سالمونه نمیتونیم تو کشورمون بمونیم و از پدرو مادرمون جدا شدیم ایا امکان پناهندگی برای ما وجود دارد
  مشکلات پاسپورت هم راهنمایی کنید ممنون میشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای الحاق همسر به شما باید در کانادا شغل مناسب و حقوق مکفی داشته باشید و علاوه بر آن بایستی منزل داشته باشید تا بتوانید درخواست الحاق همسرتان را داشته باشید. البته نوع اقامت شما در کانادا مهم است

   پاسخ
 3. Zahra گفته:

  سلام و خسته نباشید
  1-وقتی در کانادا پناهنده میشی چند سال حداکثر زمان میبره تا بتونی پاسپورت کانادایی بگیری ؟
  2-آیا گرفتن پاسپورت به منزله سیتیزن شدن در آنجاست و مانند شهروند عادی امکان استفاده از امکانات دارید ؟
  3-اگر بعد گرفتن پاسپورت بخوای به ایران برگردی ایا از سوی دولت ایران مشکلی پیش نمیاد ومثه روال قبل میتونی با آرامش زندگی کنی ؟؟؟
  4-وسوال ااخر اگر همان سال اول یا دوم بودن در کانادا ریجکت بشی امکان برگشت به ایرران را داری چند سال اجازه ورود به ایران را نداری؟
  ممنون میشم جواب بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی ارائه نمی شود و مطالب ارائه شده در این صفحه تنها جهت ارتقای سطح آگاهی عمومی و روش های جایگزین پناهندگی می باشد.

   پاسخ
   • مجید گفته:

    کمک که میتونید بکنید یا اینکه فقط وقتتون رو برای آدم های پولدار میزارید. خنده دار اینه هی نوشتین راه قانونی راه قانونی, عزیزم قانونی با پنجاه میلیون میشه؟! نمیشه دیگه لطف کن کنار قانونی بنویس قانونی پانصد میلیونی

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
     https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

     پاسخ
 4. ناشناس گفته:

  سلام من وهمسرم ویزای 5ساله کانادا داریم وپسرم دانشجوی کانادا در مقطع فوق هست اما دخترم که امسال دیپلمه است فاقد ویزاست ایا امکان مهاجرت راداریم اگرپاسخ + است چگونه؟ درهر صورت راهنمایی فرمایید///uaehossein@outlook.com

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اینکه بتوان روش مناسبی برای مهاجرت به کانادا به شما پیشنهاد داد، باید عوامل بسیاری همچون سن، تحصیلات، سابقه کار، مدرک زبان، تمکن مالی و غیره نیز در نظر گرفته شود.

   بنابراین توصیه می کنیم رزومه خود و اعضای خانواده را در اختیار کاشناسان موسسه قرار دهید تا شما را راهنمایی کنند.

   شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us

   پاسخ
  • Negar گفته:

   سلام… من و شوهرم ميخواستيم به کشور کانادا مهاجرت کنیم،شرایط مالی نسبتاً خوب داریم ولی نه در حد عالی، چون وقتی تمام پولمونو تبدیل به دلار کنیم کم پولی ميشه، اما بیشتر میخوایم اقامت کاری بگیریم چون شوهرم صنعت کار و مدل ساز قطعات صنعتی هست و خودش کارخونه صنعتی داره در واقع حتی توو ایران هم کمتر کسی هست که بتونه کار اينارو انجام بده و فکر کنم که چنین کشورهایی به این افراد که کارهای سخت و صنعتی انجام ميدن اهمیت ميدن و خود من هم مدرک آرایشگری دارم و الانم مشغول کار هستم، با این چنین شرایطی میتونیم تقاضای اقامت بدیم؟ممنون ميشم اگه راهنمایی کنید؟؟؟؟

   Rating: 5
   پاسخ
   • MIE.Malekpour1 گفته:

    با سلام
    ویزای کار کشور کانادا به صورت یک سیستم امتیاز بندی می باشد که در دو مرحله طراحی شده است. در صورتی که شما بتوانید در صورتی که شما بتوانید امتیازات لازم را از برنامه اسکیل ورکر به دست آورید می توانید اقامت دائم کانادا را کسب نمایید.
    عواملی همچون سن، تحصیلات، سابقه کار، مدرک زبان انگلیسی و … دارای امتیاز می باشد که برای شما و همسرتان در نظر گرفته می شود. جزئیات امتیازات را می توانید در مقاله زیر مطالعه کنید.

    https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

    پاسخ
 5. فاطمه گفته:

  سلام
  شوهر من جوشکار ساخت درب و پنجره آهنی
  مدرک فنی هم داره
  میخواستم بدونم از طریق شغلش میشه اقامت گرفت یا نه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا تقریباً زمان بر است.
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. اسماعیل حسینی گفته:

  سلام دخترم کلاس نهم با معدل بالا قبولی دارد جهت ادامه تحصیل در کانادا و همراه تحصیلی امکانش هست درصورت ثبت نام تحصیلی به من درآنجا کارمیدهند بنده فقط کارت فنی حرفهای شاطری دارم مدرک تحصیلی ام سیکل است کل سرمایهام 65هزار کانادا است الطفا راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
 7. melika گفته:

  میخواستم بگم توی قستمایی از کلمه همجنس باز استفاده شده این غلظ هست باید بگین همجنسگرا . امید وارم تصحیح شه و مرسی بابت باقیه اطلاعات

  Rating: 5
  پاسخ
 8. Nasim گفته:

  سلام من پرونده اجتماعی محکمی برای پناهندگی دارم ولی پوله زیادی برای هزینه کردن ندارم میخواستم بدونم که چطور میتونم برای پناهندگی در کانادا درخواست بدم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   مؤسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات یا مشاوره ای در زمینه پناهندگی ندارد و اطلاعات درج شده در این وبسایت تنها جهت هشدار از خطرات این روش و معرفی راه های جایگزین می باشد.

   پاسخ
 9. نسیم گفته:

  سلام
  من ۲۴ سالمه و‌کارشناسی معماری دارم و‌میخوام داخل کانادا ادامه تحصیل بدم و مشغول به کار بشم،ولی نمیتونم بابتش هزینه ای پرداخت کنم،چطور میتونم از نظر شغلی یا درسی مهاجرت کنم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   متاسفانه دانشگاه های کانادا رایگان نمی باشد و برای تحصیل در آن ها باید شهریه پرداخت.

   در صورتی که امتیازات اسکیل ورکر را به دست آورید می توانید از طریق ویزای کار اقدام کنید. در لینک زیر می توانید اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

   پاسخ
 10. ارمیتا گفته:

  سلام وقت بخیر سوالم راحب این بود که اگر کسی بخ کانادا مهاجرت کرده باشه و بخواد بعد از مهاجرت پناهندگی اجتماعی بگیره چه مدتی زمانی باید بگذره تا بتونه دوباره برگرده ایران ؟ و‌یا اصلا می‌تونه که برگرده ؟

  Rating: 4
  پاسخ
 11. سالار گفته:

  با سلام بنده مهندس الکترونیک هستم و در زمینه صنعت و فنی بودن دارای مهارت های بسیاری هستم حتی متخصص ماشین آلات کشاورزی سنگین هم هستم میخوام که از ایران مهاجرت کنم به خاطر این که اینجا ارزش کارم رو نمیدونن میتونید راهنماییم کنیید کدوم کشور برام مناسب هست و از چه طریقیمیتونم برا مهاجرت اقدام کنم؟ ممنون.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 12. محمد گفته:

  سلام
  من ۲۱ سالمه
  دانشجوی روانشناسی هستم
  ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید ک چطور باید برای اقامت و پناهندگی اقدام کنم
  از لحاظ مالی مشکل دارم و نمیتونم هزینه زیادی پرداخت کنم

  Rating: 5
  پاسخ
 13. Hidari fard گفته:

  سلام .
  پسرم کالج در کانادا رفته و دیپلم گرفته .جهت ادامه تحصیل من دیگر شرایط هزینه های او را ندارم ..می خواستم راهنمایی کنید شرایط پناهندگی برای پسرم امکان داره ..در ضمن خودم ویزای مولتی ۵ ساله کانادا رو دارم ..و امکان کار برایم هست برم کانادا ..مهندس برق با سابقه ۱۸ سال …تنها سرمایه باقیمانده دارم ۴۰۰ م ..لطفا راه کار سریع و مناسب بمن بگویید ..

  Rating: 5
  پاسخ
 14. Maryam گفته:

  سلام
  من بیست سالمه دیپلم دارم
  و علاقه ی زیادی به تحصیل دارم ولی به علت سنگین بودن درس ها و نظام اموزشی غلط میخوام با همسرم مهاجرت کنم به کشور دیگری میشه راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. راه های مهاجرت متفاوت و دارای شرایط مختلفی است. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق تحصیل در کانادا اقدام کنید. هم می توانید در دوره های تحصیل همزمان با کار شرکت کنید و هم در مقطع لیسانس یا فوق لیسانس

   پاسخ
 15. پیمان گفته:

  سلام
  راههای ساده تر برای مهاجرت چیه؟ هر راهی که بگید مطالعه کردم و اصلا به من نوعی نمیخوره چون نه مدارک دانشگاهی دارم نه سرمایه میلیاردی. کار فنی زیاد بلدم همینطور رانندگی کامیون اما اینها هم کارفرما میخواد که هیچ موسسه ای انجام نمیده و هیچ کارفرمایی هم علاقه به گرفتن کارگر از ایران نداره
  راه ساده تر پناهندگی چیه و چه راههای دیگه پیشنهاد میدید؟
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اینکه بتوان بهتر شما را راهنمایی کرد عوامل دیگری همچون سن، میزان سرمایه، (در صورت تأهل) وضعیت همسر نیز دارای اهمیت می باشد. توصیه می کنیم صفحه اینستا گرام و کانال تلگرام ما را دنبال کنید و از ویدئو های رایگان ما برای آشنایی با روش های مهاجرت استفاده نمایید.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اگر دیپلم 12 ساله داشته باشید می توانید برای تحصیل در کانادا اقدام کند. شما می توانید در دوره های کوآپ در کانادا ثبت نام کنید و بعد از 6 ماه تحصیل مشغول به کار شوید اما در رشته های دیگر.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 16. مينا گفته:

  سلام وقت بخير من دختر ٢٢ ساله ام ديپلم عكاسي و مدرك فني حرفه اي دارم و ٢ سال سابقه كار به زبان انگليسي هم تسلط دارم مي تونم اقامت كانادا رو براي كار و تحصيل بگيرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما امکان تحصیل در کانادا را دارید. اما از آنجایی که یکی از شرایط کار در کانادا مدرک دانشگاهی می باشد شرایط اخذ ویزای کار کانادا را ندارید.

   پاسخ
 17. محمد گفته:

  سلام..خسته نباشید..
  میخواستم بپرسم با مدرک ارایشگری میشه اقامت کانادا گرفت؟
  و اینکه چه مدرکی لازمه و چه اقداماتی باید انجام بدم..
  خودم و همسرم ارایشگر هستیم..

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا زمان بر است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 18. Hamid گفته:

  سلام و خسته نباشید. من جوانی مجرد 30 ساله با مدرک لیسانس حسابداری ام. ویزای مولتی کانادا رو هم دارم. تسلط به زبان انگلیسی هم دارم ولی مدرک زبان ندارم. هزینه های اولیه مهاجرت رو هم دارم. خواستم ببینم میشه بعنوان کار در رتبه بندی قرار بگیرم و بعد از طریق قدیمی شدن(سابقه کار در کانادا) برای اقامت اقدام کنم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار کانادا باید از طریق برنامه اسکیل ورکر اقدام کنید. در لینک زیر می توانید اطلاعات مورد نیاز در این مورد را بیابید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

   با توجه به اینکه اسکیل ورکر پروسه ای زمان بر می باشد شما می توانید از طریق تحصیل نیز اقدام کنید و طی زمان کمتری به اقامت دائم کانادا دست یابید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 19. abbasabadi گفته:

  سلام اقای ملک پور.صحبت های شما واقعا ب دل ادم میشینه.من 28 سالمه.مهندس برق الکترونیک هستم.و همسرمم 33 سالشه مهندس عمران هستند.مدرکمون فوق لیسانس و میخواستیم اقامت کانادا بگیریم.پولی نداریم که بخواهیم زیاد هزینه کنیم و مدرک زبان هم نداریم.شما چه راهی برای ما پیشنهاد میکنید؟و چکاری میتونید برای ما انجام بدید؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام کنید. همچنین امکان اقدام از طریق اسکیل ورکر کانادا و استرالیا نیز برای شما فراهم می باشد که جز کم هزینه ترین روش های مهاجرت می باشند.

   پاسخ
 20. رضا شریفی گفته:

  سلاو خسته نباشین
  من ۳۲ سالمه لیسانس زمین شناسی دارم اما تو شرکت psp(شدکت پرداخت الکترونیکی) معاون هستم
  بیشتر تو مدیریت تخصص دارم
  لازم به ذکر هست ۲ تا پسر دوقلو هم دارم که ۲ سالشونه
  امیدی به کانادا داشته باشم یا خیر؟
  با سپاس

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. به منظور داشتن امکان پاسخ شما، نیاز به داشتن اطلاعات شما در زمینه میزان سرمایه و سایر اطلاعات مورد نیاز خواهیم داشت. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 21. محمد گفته:

  سلام.من ۳۰ سالمه ۷ سال سابقه کاری دارم و حرفم صنایع چوب و ام دی اف هست.چطور میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟درضمن لیسانسم دارم و مدرک صنایع چوب فنی و حرفه ای.مدرک زبان ندارم!ممنون می شم راهنماییه دقیق کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای کار یا تحصیل در کشورهایی همچون آلمان، اتریش و کانادا اقدام کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 22. علی گفته:

  با سلام و خسته نباشید من 20 سالمه و دو سال سابقه کاری دارم و نجارم و مدرک فوق دیپلم صنایع چوب دارم و مدرک فنی حرفه ای میخواستم بدونم ک برای گرفتن ویزای کاری طبق تحقیقاتم متوجه شدم باید یک در خواست از یک شرکت یا کار فرما از کانادا داشته باشم.
  من چجوری میتونم با یک کار فرما ارتباط برقرار کنم؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار کانادا در قالب برنامه اکسپرس اینتری و اسکیل ورکر می باشد. این ویزا به صورت امتیاز بندی می باشد. شما می توانید امتیازات خود را از طریق لینک زیر محاسبه کنید و در صورت کسب امتیازات لازم برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 23. شعله گفته:

  سلام و وقت بخیر،شما کلا در هیچ زمینه ای مشاوره نمیدهید،بهتر است سرتیتر وبتون رو عض کنید و شرایط پناهندگی رو از تیتر بردارید با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 24. وحیدقرایی گفته:

  من تونستم ویزای مولتی کاناداروبگیرم.بهترین روش واسه من اگه بخام اقامت بگیرم چیه بنظرتون‌آیلتس هم ندارم.۳۲سالمه.فوق دیپلمم

  Rating: 4
  پاسخ
 25. هانا گفته:

  سلام خانم هستم 27 ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق ثبت و معلولیت شدید بینایی دارم با وجود عدم حمایت و نبود امکانات لازم در ایران برای معلولین ایا میتونم درخواست پناهندگی ب کشور کانادا بدم و ایا کشور کانادا پناهندگی معلولین رو میپزیره؟

  Rating: 5
  پاسخ
 26. H.h گفته:

  سلام 27 سالمه کارشناسی ارشد حقوق ثبت و دارای معلولیت بینایی با درجه شدید
  خواستم بدونم برای پناهندگی به کانادا میتونم اقدام کنم البته باتوجه به این که معلولین در ایران از حمایت و امکانات لازم برخوردار نیستن و اکثرا بیکارن و امیدی ب زندگیشون ندارن سوالم اینه ایا در کشور کانادا شرایطی برای پناهندگی معلولین وجود داره؟

  Rating: 4
  پاسخ
 27. ناصر گفته:

  سلام و عرض ادب من فوق لیسانس باستان شناسی دارم.24 سالمه.در صورت تسلط به زبان انگلیسی چه مدت طول میکشه وارد کانادا بشم و مشغول به ادامه تحصیل در این رشته بشم در مقطع دکترا؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز اگر مدارک شما کامل باشد ویزاهای تحصیلی حدود 4 الی 5 ماه از زمان اقدام طول میکشه،ضمن این که ددلاین ها و فصل شروع کلاس در دانشگاهها هم باید در نظر گرفته شود

   پاسخ
 28. Rose گفته:

  سلام ایا بدون داشتن تمکن مالی نمیشه ویزای تحصیلی گرفت .بعد کنارش کار کرد؟من بیست و هفت هستم و دوست دارم مهاجرت کنم .میخوام مدرک زبان انگلیسی و فرانسه هم بگیرم

  Rating: 1
  پاسخ
 29. Mahtab گفته:

  سلام،فوق لیسانس مهندسی نفت دارم،و تسلط به زبان انگلیسی ،به نظرتون بهترین راه برای مهاجرت کدومه؟و کدوم کشور،اصلا راهی هست؟یا باید بیخیال بشم،چون توی کشورمون یک زن رو روی دکل نفتی نمیپذیرن و متاسفانه رشته من کار روی دکله.ممنون میشم پاسخ بدید.

  Rating: 4
  پاسخ
 30. بهزاد جعفری گفته:

  سلام. من ۲۸ سالمه و گواهینامه پایه یک و دامپتراک(خودرو سنگین معدنی) دارم. به نظرتون میتونم اقامت کانادا رو بگیرم. ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کانادا به مدرک دانشگاهی نیاز دارید. اما با توجه به سن شما توصیه از طریق تحصیل در کانادا اقدام کنید و پس از گذراندن یک دروه یک سال درس و کار، مستقیما وارد بازار کار این کشور شوید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. مؤسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در مورد پناهندگی نمی دهد و توصیه می کند از طریق روش های قانونی اقدام کنید.

   پاسخ
 31. مجید گفته:

  سلام۲۳سالمه شاطر تافتون روغنی واستادکار تابلور روان،ال ای دی هستم باچه شرایطی میتوانم درکانادا اقامت بگیرم

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احتراما ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار به عرضتان میرسانیم که توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای ارائه مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکان پذیر خواهد بود . لذا برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و با سرعت بیشتری پاسخگوی تعداد کثیر پیام های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 32. احمد گفته:

  سلام .
  بنده کارمند فوریت پزشکی هستم و هشت سال سابقه کار دارم
  چجوری میتونم در کانادا کار پیدا کنم
  آیا مدرک بنده را قبول دارن
  مدرک کاردانی دارم
  چه راهی برای بنده پیشنهاد میکنید ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز نیاز است که شرایط شما به طور کامل بررسی شود. سن شما اهمیت زیادی دارد. برای بررسی پرونده خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. حورالنسآ گفته:

  با عرض سلام من حورالنسآ هستم از افغانستان باشما به تماس هستم درمورد مهاجرت ویا پناهندگی به کانادا ازشما راهنمای می خواهم که من خیاط هستم همسرم انجیری ترمیم موتراست شش فرزند دارم بخاطر ناامنی درکشور زندگی درایجا سخت است روز بهروز سختر میشود اطفالم هم دختران است درایجا برای دختران موقع تحصیل مساعد نست لطفا از شما مشاور می خواهم که بامن وفامیلم کمک کند منتظر جواب شما هستم

  Rating: 4
  پاسخ
  • Marzieh.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور شرایط پناهندگی در کانادا 2018 را جهت آگاهی شما عزیزان منتشر نموده است. این موسسه هیچگونه خدماتی در باب پناهندگی ارائه نمی دهد. پیروز و شادکام باشید

   پاسخ
 34. هومن گفته:

  سلام من ۲۱ سال سن دارم و متاهل هستم …و عکاس باشگاه پرسپولیس هستم ، در رسانه ها و روزنامه های بزرگ کشور کار کرده ام و id کارت های زیادی از Afc و فدارسیون و وزارت ورزش ایران دارم … اما مدرک تحصیلی در این رشته ندارم و دیپلم گرافیک هستم آیا میتوانم ویزای کار دریافت کنم؟و اینکه برای عکاس ورزشی در کشور کانادا شغل موجود می باشد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور اخذ ویزای کار دانادا می بایست پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی داشته باشید و همچنین شغل شما در فهرست مشاغل مورد نیاز کانادا قرار داشته باشد تا در صورت داشتن سایر شرایط بتوانید در استخر ویزای کار کانادا قرار بگیرید. پیشنهاد می شود مقاله مرتبط زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpour.ir/لیست-مشاغل-مورد-نیاز-کانادا-در-سال-2018/
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 35. خلیل گفته:

  سلام خلیل هستم از انگلستان از شما دوستان یک نظر میخوام که بنده دارنده پاسپورت برتش میباشد ایا میتوانم به امیش کانادا زندگی بکنم. و یا پناهنده شوم تشکر

  Rating: 3
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 36. علی گفته:

  یا سلام
  لا درخواست پناهندگی مادرم که بالای شصت و هشت سال سن داره موافقت شده و الان منتظر کارت اقامتش هست و به دتبال خانه ای برای ماندن.
  سوال من این هست که دولت کانادا ماهیانه چه مقدار کمک مالی برای این افراد دارد؟ با توجه به این که اجاره خانه در شهر ونکور بسیار بالاست (حدود هشت صد دلار در ماه).

  Rating: 4
  پاسخ
 37. Momo گفته:

  سلام اگر برای فرد درجه یک خوانواده دعوتنامه داده باشیم و ویزای توریستی مولتی پل دریافت کرده باشند و در هنگام مسافرت بنا به دلایل کاملأ محکم و واقعی که در زمان اقدام برای ویزا وجود نداشته اند در خاک کانادا اعلام پناهندگی کنند برای فرد دعوت کننده مشکلی پیش خواهد آمد؟؟؟

  پاسخ
 38. علیرضا گفته:

  با سلام جوونی 25 ساله هستم با مدرک لیسانس صنایع پلیمر از دانشگاه آزاد مدرک hse هم دارم تسلط بر زبان انگلیسیم هم بد نیست ولی مدرک ندارم از نظر مالی تا 50 یا 60 میلیون میتونم هزینه کنم میخوام برم کانادا از هر راهی که شده پناهندگی یا مهاجرت بنظر شما راهی هست که بتونم برم کانادا ممنون میشم جواب بدین !

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. موسسه حقوقی ملک پور در زمینه پناهندگی هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهد و این روش را توصیه نمی کند. شما می توانید از طریق کار یا تحصیل وارد این کشور شوید. روش کار هزینه های کمتری برای شما خواهد داشت. ویزای کار کانادا بر اساس سیستم امتیاز بندی است توصیه می کنم مقاله کار در کانادا را از لینک زیر مطالعه کنید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

   https://malekpour.ir/%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7/

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 39. سرور گفته:

  با سلام

  من پسری ۱۶ ساله و دارای معلولیت نابینایی و اوتیسم دارم.و ایران هیچ امکانات ابتدایی هم ندارد.و فقط در حال حاضر یک زندگی نباتی دارد ایا میتونید برای مهاجرت پسرم اقدام کنید که در یکی از مراکز اموزشی و نگهداری آنجا باشد.

  با سپاس

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما به این منظور نیاز به اخذ ویزای درمان خواهید داشت. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله زیر جهت کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان و تخصصی در این زمینه با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 40. shahriar گفته:

  با سلام خسته نباشید
  ۲۲سالمه ارایشگری هم بلد هستم ولی متاسفانه زبانم خوب نیست زیاد
  میخواستم ببینم میتونم برم کانادا برای کار؟
  بعد برای گرفتن ملیت کانادا باید چه مدارکی رو ارائه بدم؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. مهاجرت به کانادا از طریق سیستم امتیاز بندی می باشد. همونین اخذ ملیت کانادا مستلزم داشتن شرایطی خاص می باشد و در ابتدای ورود امکان پذیر نیست. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق تحصیل و یا کار در کانادا اقامت بگیرید. اما اگر ویزای توریستی دارید باید از خاک کانادا خارج شده و آن را تبدیل به ویزای کاری و یا تحصیلی کنید. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 41. Mehrdad گفته:

  سلام‌من جوان ۲۲ ساله هستم میخواستم برای کار برم کانادا بعد هرچقدر تونستم‌بمونم وکار کنم بنظرتون چطور میشه برم‌کانادا بهترین حالتش چیه؟
  لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کانادا می توانید از طریق skilled worker اقدام کنید، که یک سیستم امتیاز بندی است. شرایط شما نیاز به بررسی بیشتر دارد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 42. اصف گفته:

  سلام و عرض احترام
  از لطف و همکاری شما قبلا ممنونیم . خانمم همراه چهار فرزندم گرین کارت امریکا رو دارد ولی من که جز کیس بودم ویزا ندادند اکنون در بی سرنوشتی قرار دارم ایا ممکن است همسرم با فرزندانم از امریکا به کانادا بیاید و درخواست اقامت بدهد تا از ان ظریق من با خانواده ام یکجا شوم اگر لطف کنید شفقت شما بر روان خراب ما مداوای خواهد بود
  تشکر قربان همکاری شما

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. پیشنهاد می گردد جهت بررسی شرایطتان و کسب اطلاعات بیشتر در مواردی به غیر از پناهندگی با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید

   پاسخ
 43. Farzin گفته:

  باسلام.جوانی ۲۷ساله هستم بامدرک دیپلم.درحاله حاظر۲سال هست درهایپرمارکت کارمیکنم.میخواستم بدونم بهترین راه واسه مهاجرت چیست.باتشکر

  پاسخ
   • بصیره گفته:

    سلام خانوم 25 ساله هستم یک فرزند دارم شوهرم مدت یک ساله غایب است درشرایت سخت زندگی قرار دارم چون فامیل شوهرم طفلم را میگرن و میگن برو خان بابایت چطور میتوانم درخواست اقامت به خارج از افغانستان بدم منتظر لطف شما هستم

    پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5