شرایط پناهندگی در کانادا

 • پناهندگی چیست؟
 • انواع پناهندگی
 • شرایط کلی پناهندگی در کانادا
 • برنامه های حفاظت از پناهندگان کانادا
 • رسیدگی به پناهندگان مستقر در کانادا
 • صلاحیت پناهندگان
شرایط پناهندگی در کانادا 273x300 شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

پناهندگی چیست؟

بر اساس کنوانسیون ژنو، پناهنده به شخصی گفته می‌شود که از ترس آزار و شکنجه و یا حتی مرگ به دلیل نژاد، مذهب، ملیت، عضویت در گروه‌های اجتماعی مشخص، عقاید سیاسی ویا حتی جنگ، باشدکشور خودرا ترک میکند و قادر به بازگشت به آن‌جا نیست.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی – قسمت اول

video شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

انواع پناهندگی

 • پناهندگی نژادی

  در این نوع از پناهندگی، شخصی که در یک کشور بواسطه نژاد خویش مورد آزار و تبعیض قرارگرفته است لذا می‌تواند در کشور دیگر، پناهنده شود.

 • پناهندگی مذهبی

  در این نوع از پناهندگی، شخص بواسطه مذهب خاصی که در کشور محل اقامت وی، قابل قبول نیست مورد ازار و تهدید جانی قرار گیرد، می‌تواند به کشوری دیگر پناهنده شود.

 • پناهئدگی عضویت در گروه های خاص اجتماعی

  در این نوع از پناهندگی، شخص در یک گروه اجتماعی خاص فعالیت دارد و این فعالیت‌ها علنی شده و ممکن است وی در خطر شکنجه یا تهدید جانی قرار گیرد و به کشور دیگری پناهنده می‌شود مانند همجنس گرایان.

 • پناهندگی سیاسی

  در این نوع از پناهندگی، شخص دارای عقاید سیاسی خاصی است که در این زمینه فعالیت گسترده ای هم داشته و به خاطر این فعالیت‌ها و عقاید در معرض خطر بوده و می‌تواند درخواست پناهندگی کند.

 • پناهندگی اجتماعی

  در این نوع از پناهندگی، شخص پناهنده برای داشتن یک زندگی و شغل بهتر به یک کشور دیگر پناهنده می‌شود. این شخص باید شواهد محکمی مبنی بر سخت بودن زندگی در کشور مبدأ ارائه دهد تا بتواند پناهنده شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی – قسمت دوم

video شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

شرایط کلی پناهندگی در کانادا

پناهندگان افرادی هستند که از کشور خود به دلیل ترس موجّه از آذر و اذیت فرار کرده اند و قادر به بازگشت به کشور خود نمی‌باشند.بسیاری از پناهندگان از کشورهای جنگ زده می‌آیند، و شاهد صحنه‌های غیر قابل باوری بوده اند . قابل ذکر است که پناهنده با مهاجر تفاوت دارد ، مهاجر کسی‌ است که به دنبال اقامت دائم در کشوری دیگر است اما پناهنده مجبور به فرار شده است.

کانادا به این گونه افراد که از ترس آذر و اذیت در حال فرار هستند و امیدی به نجات ندارند پناه میدهد که به این کار برنامه اسکان مجدد کانادا می‌گویند و جامعه بین‌الملل برای این اقدام احترام زیادی قائل است به این دلیل که آنها اقامت دائم را به عنوان یک راه حل بلند مدت را ارائه میدهند.

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدماتی در باب پناهندگي ارائه نميدهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي ميباشد

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب خطرات پناهندگی

audio شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸
خطرات پناهندگی

برنامه های حفاظت از پناهندگان کانادا

کسانی‌ برای این برنامه انتخاب میشوند که از خانه‌های خود به دلیل سختی‌های غیر قابل تصور فرار کرده اند و اکثرا مجبور به زندگی‌ در اردوگاه‌های پناهندگی به مدت چند سال بود اند در بدو ورود این افراد به کانادا آنها مورد حمایت قرار می‌گیرد و زندگی‌ دوباره خود را آغاز میکنند. کانادا به عنوان عضوی از جامعه بین‌المللی به پیدا کردن راه حل برای دموکراسی‌های نو ظهور از این  طریق کمک می‌کند. به این منظور کانادا دارای ارتباطی‌ تنگاتنگ با (دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگانUNHCR ) می‌باشد.

UNHCRهمراه با حامیان خصوصی به شناسایی پناهندگان و اسکان آنها می‌پردازند . حتی پس از شناسایی پناهنده مدتی‌ برای پروسه پردازش پرونده طول خواهد کشید.طبق قوانین کانادا کیس‌های پناهندگی باید با دقت بسیار مورد بررسی قرار گیرند تا از نظر مسائلی‌ که مربوط به امنیت،جرم و جنایت و همچنین سلامت مشکلی‌ به وجود نیاید.اداره مهاجرت و پناهندگی شهروندی کانادا به منظور پیش بردن اینگونه مسائل با سرعت هرچه بیشتر با شرکای امنیتی مانند آژانس خدمات مرزی کانادا کار می‌کند.

حامیان مالی خصوصی در سراسر کشور نیز به استقرار مجدد پناهندگان به کانادا کمک می کنند. آنها میتوانند خود به تنهای‌ حامی پناهندگان شوند یا با کمک دیگر حامیان از جمله گروه پنج و جامعه حامیان مالی‌ که به طور مداوم درگیر حمایت نیستند اما در صورت نیاز پا پیش می‌گذارند. برنامه سومی‌ تحت عنوان ویزای تلفیقی در سال ۲۰۱۳ ارائه شده است که به حامیان خصوصی برای اسکن مجدد پناهندگان مربوط میشود.کانادا هر ساله از طریق این برنامه از پناهندگان بسیاری استقبال می‌کند.

رسیدگی به پناهندگان مستقر در کانادا

پناهندگان مستقر کمک‌های اولیه ایی از سوی حکومت فدرال، استان کبک،و یا حامیان مالی‌ خصوصی(سازمان‌ها و یا گروه‌های مردمی) دریافت میکنند. این کمک درامد اولیه معمولا به مدت ۱ سال یا تا زمانی‌ که پناهنده به خود کفایی برسد ادامه خواهد داشت.این کمک درامد به کسانی‌ تعلق می‌گیرد که از پس برآورده کردن نیاز‌های اولیه خود بر نمی‌آیند.سطوح حمایت ماهانه به منظور تامین غذا، سرپناه و عوارضی که باید به استان محل اقامت پرداخت شود ارائه میشود.همچنین این برنامه خدمات فوری و اساسی‌ در ۴ یا ۶ هفته اول ورود پناهنده به کانادا را فراهم می‌کند این خدمات شامل::

خدمات ورود و پذیرش در بندر
اقامتگاه موقت
کمک به پیدا کردن محل اقامت دائمی
نیاز سنجی
کمک به اتصال به دیگر برنامه‌های فدرال و استانی و سایر خدمات اقامت.

حامیان خصوصی مسول ارائه حمایت مالی‌ و عاطفی به پناهندگان را در مدت دوره اسپانسری یا تا زمانی‌ که پناهنده به وابستگی مالی‌ دست پیدا کند یا زودتر از موعد مقرر، هستند.این شامل کمک‌های مالی‌ برای غذا ، لباس و مسکن به مدت یک سال می‌باشد.اما برخی‌ از پناهندگان ممکن است واجد الشرایط دریافت حمایت مالی‌ تا ۳ سال از حامیان خود باشند.ما بین این کمک‌ها دولت کانادا به منظر اداپته کردن پناهندگان با محیط و کمک به آنها برای ایجاد ارتباط و پیدا کردن حرفه برای افراد تازه وارد دوره‌های زبان انگلیسی‌ و فرانسه برگزار می‌کند.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

صلاحیت پناهندگان

افسرانی که مدارک شمارا دریافت میکنند تشخیص میدهند که آیا مدارک شما صلاحیت ارجاع به شورای مهاجرت و پناهندگی را دارد یا نه، دادگاهی مستقل که راجع به مورد پناهندگی تصمیم می‌گیرد ، این دادگاه تصمیم می‌گیرد که آیا شما واجد الشرایط حمایت هستید یا نه.

 • درخواست شما در صورتی‌ صلاحیت ارجاع ندارد که :
 • 1-تشخیص داده شود شرایط پناهندگی در کانادا را ندارید و میتوانید به کشور خود بازگردید
 • 2-از طریق کانادا و ایالت متحده آمریکا وارد شده باشید
 • 3-به علت فعالیت‌های مجرمانه و نقض حقوق بشر برای امنیت کانادا خطرناک باشید
 • 4-مدارکی از شما مبنی بر درخواست قبلی‌ ردّ شده ی درخواست پناهندگی در کانادا موجود باشد
 • 5-به هنگام مهاجرت به کانادا در مسیر در کشوری که قابلیت پناهنده شدن را داشته است توقف کرده باشید
پناهندگی در کانادا
سخن آخر

در این مقاله سعی‌ شد شرایط پناهندگی در کانادا و  ورود و حمایت از پناهندگان واقعی‌ به کشور کانادا بازگو شود .برخی افراد میتوانند این شرایط را به دروغ گرد هم آورند و موفق به دریافت اقامت از طریق پناهندگی شوند اما این راه کاملا غیر قانونی و خطرناک می‌باشد و باعث میشود شما شانس خود را برای اقدام از مراحل قانونی از دست بدهید وقتی که طرق قانونی بسیار خوب و امنی برای مهاجرتی کاملا مطمئن فراهم است چراباید از راه های پرخطر اقدام نمود..پیشنهاد ما این است که با دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران  برای مشاوره و پیدا کردن راه حل مناسب تر از شرایط پناهندگی در کانادا همچون راههای تحصیل در کانادا و کار در کانادا و … تماس حاصل فرمایید.

law شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸
314 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. سميرا گفته:

  باعرض سلام.بنده دختري هستم ٢٣ساله فوق ديپلم گرافيك ودرحال حاضردانشجوي رشته مهمانداري هواپيما درحال اتمام.زبان انگليسيم خوب هست وپسرخاله ي مادرم باهمسروفرزندانش دركانادازندگي ميكنند.بنده علاقه مندبه زندگي دركاناداميباشم ومجردهستم..بنده باسرمايه اي متوسط اياميتوانم دركاناداپناهنده شوم؟لطفاراهنمايي بفرماييد.

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد. در صورت تمایل جهت اطلاع از راه های جایگزین و ارزیابی شراطت شما پیشنهاد می گردد با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 2. محمدی گفته:

  سلام من مرد ۳۷ ساله متاهل و دارای یک پسر۴ ساله فوق دیپلم معماری و ۴ سال مدیر عامل شرکت خدماتی هستم کرد هستم اهل مریوان و مذهب سنی
  سرمایه تا ۴۰ هزار دلار آیا شانسی برای پناهندگی در کانادا دارم
  ممنون

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام دوست عزیز ما به هیچ عنوان پناهندگی را توصیه نمی کنیم. ممکن است از روش تحصیل یا کار بتوانید برای مهاجرت اقدام کنید. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. علیرضا گفته:

  سلام من 40 سال سن دارم و راننده بین المللی هستم دارای 3 فرزند یکی تازه متولد شده میخواستم بدونم با چقدر سرمایه میشه بیای کانادا به زبان هم تقریبا مسلط درحد مکالمه روزانه و کاری.

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به عدم اطلاع دقیق از شرایط مالی و سایر شرایط مورد نیاز شما پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 4. MF گفته:

  سلام ۲۷ ساله هستم در اتریش زندگی میکنم کنوانسیون پاس دارم مدرک تحصیلیم ندارم از اتریشم خسته شدم چه جوری میتونم کانادا برم ؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. پروسه پناهندگی مجدد برای پناهجویان دشوار بوده و تنها طی شرایط خاصی و بعد از گذشت چندین سال از اقامت در کشور اتریش برای شما امکان پذیر خواهد بود. موسسه حقوقی ملکپور در زمینه پناهندگی هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهد.

   پاسخ
 5. بینام گفته:

  من همجنسگرا هستم و میتونم با ویزای توریستی به کانادا بیام
  زبان انگلیسی رو هم کاملا مسلط صحبت میکنم
  نیاز به راهنمایی دارم

  پاسخ
 6. حسین گفته:

  با سلام خدمت آقای دکتر ملک پور عزیزو با تشکر از توضیحات شفاف وصادقانه شما در مورد پناهندگی امیدوارم کلاهبردارانی که بادروغ وبا وعده های پوچ وتبلیغات دروغ ماهواره ای اندک سرمایه هموطنان خود راکه تحت فشار هستند میخورند از شما صداقت رو یاد بگیرند وخجالت بکشند ممنون لطفا اگر دفتری در کانادا دارید آدرسش رو اعلام بفرمایید.

  پاسخ
 7. سالار گفته:

  من ۳۴ سالمه .مجردم
  شغلم رانندگی تریلی هستش،trucker,به نظرتون من میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟

  پاسخ
 8. Iman گفته:

  درودبرشما
  بنده جواني ٣٥ ساله هستم مجرد مبتلابه سندروم كلاين فلترودرحال حاضردرايران زندگي ميكنم وبه دليل اينكه مبتلابه اين سندروم هستم متاسفانه درفاميل ودرجامعه انگشت نماهستم نه ميزارن برم جايي سركارنه ميتونم برم استخروجاهاي عمومي
  مدرك تحصيليم هم جوشكاري ميباشد
  به نظرشماميتونم ازطريق بيماريم پناهنده دركانادابشم؟
  باسپاس ازشما

  پاسخ
 9. ناشناس گفته:

  سلام من 14 سالمه و قصد مهاجرت به کانادا به همراه دایی ام را دارم میتونم ادامه تحصیل بدم و به دبیرستان برم اگه پناهنده بشیم راحت تره یا اقامت بگیریم

  پاسخ
 10. روزبه گفته:

  سلام خسته نباشید
  من مدرک کشاورزی ( شیلات ) دارم میتونم از این طریق ویزای کار بگیرم؟

  پاسخ
 11. علی گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  ایا میشود از سفارت کشور ها در خارج از کشور خودمون اقدام به پناهندگی کنیم ؟

  پاسخ
 12. شعیب گفته:

  سلام من شعیب هستم 14سال سن دارم
  اگر من بطور قانونی وارد کانادا شوم و کیس پناهندگی بیندازم دولت کانادا جای مسکن ویا مخارج روزانه ام را می دهد تشکر

  پاسخ
 13. نگین گفته:

  سلام من ۱۸ سالمه برای زندگی وتحصیل در رشته پزشکی میتونم برم کانادا و پناهنده بشم ؟ پذیرش در دانشگاه پزشکی به عنوان پناهنده ممکن و راحته یا خیر؟

  پاسخ
 14. پیمان گفته:

  سلام من قانونی برم کانادا و بعد درخواست پناهندگی بدم پناهندگی شامل حال من میشود؟

  پاسخ
 15. حسن گفته:

  سلام، من 44ساله بازنشسته هستم، خانمم پرستار با 13سال سابقه کار و پسرم15ساله است، پسرم زبانش متوسط هست اما خودم از نظر زبان خیلی ضعیف هستم با 60 هزار دلار سرمایه میتونیم اقامت بگیریم؟

  پاسخ
 16. امید گفته:

  سلام من اقامت کار در سوئد دارم مشی مهاجرت کنم بە کانادا لطفا راھنمایی کنید مرسی

  پاسخ
 17. افشین گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما .
  بنده ۲۹ ساله ، دارای کارت پایان خدمت ، متاهل ، مدرک لیسانس نرم افزار ، اشنایی با زبان انگلیسی .
  قصد مهاجرت قانونی به انگلستان رو دارم .
  از چه طریقی میتوانم اقدام کنم .
  با تشکر .

  پاسخ
 18. مسعود گفته:

  با سلام بنده 34سال سن دارم و دارای یک دختر زیر دوسال آیا میتونم برای بچه دوم اقدام کنم و ماه های آخر با ویزای توریستی وارد کانادا بشم و بعد از زایمان در خواست اقامت بدم؟

  پاسخ
 19. سیما گفته:

  با سلام من خانم ۳۷ سالمه مجردم ۳ سال سابقه مربیگری کودکان بهزیستی دارم خواهرزاده هام کانادا هستن.۷۰۰ میلیون تومان سرمایه دارم آیا میتونم از این طریق ویزای کانادا بگیرم

  پاسخ
 20. اصغر گفته:

  سلام من و همسرم قصد مهاجرت ب كانادارو داريم اگه همسرم باردار باشه چجوري ميتونه به كانادا بره و بچه رو كانادا ب دنيا بياره بعد امكاش هست ويزا بهمون بدن يا شهروند كاناداموم كنن؟؟؟؟

  پاسخ
 21. Shah1998 گفته:

  سلام.من هم اکنون داشجوی(پسر) سال سوم کارشناسی رادیولوژی هستم.معافیت از سربازی هم دارم. راهی هست که بشه سریع کاراشو انجام داد و رفت.

  پاسخ
 22. محمد گفته:

  سلام
  من لیسانس ict دارم
  دارای مدرک network+ و ccna دیوایسهای سیسکو
  به نر م افزارهای گرافیگی و انجینهای بازی سازی تسلط دارم
  و سربازی رو گذروندم
  چطور میتونم در کشور مورد علاقم یعنی کانادا مشغول به کار بشم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام. شرایط سنی و مدارک شما باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با شماره 02149196000 ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. قاسم فتوکیان گفته:

  سلام بنده 31 سالمه مجرد و دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور کرج با معدل 15و همچنین از کار افتاده کامل به علت معلولیت از ناحیه انگشتان دست راست هستم، به زبان انگلیسی تا حدودی مسلط هستم مدارک فنی رایانه کار درجه یک و درجه دو کامپیوتر رو هم دارم میخواستم ببینم راهی برای دریافت ویزای کار یا تحصیل در کانادا رو دارم. ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی بفرمایین

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. Reza گفته:

  باسلام
  میخواستم بدونم من با۳۰سال سن ولیسانس معماری وکاردانی مخابرات شانسی برای گرفتن اقامت در کانادا دارم؟

  پاسخ
 25. علیرضا گفته:

  با عرض سلام و ادب
  من 39 سال دارم و متاهل و دارای یک فرزند 7 ساله هستم
  مهندس مکانیک با 11 سال سابقه کار در حوزه گاز طبیعی
  قصد دریافت ویزای کار کاندا را دارم و قصد دارم به همراه خانواده به کانادا برویم
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  باتشکر

  پاسخ
 26. محمد گفته:

  سلام جناب ،بنده ۳۱ ساله دانشجوی ترم آخرکارشناسی hse (ایمنی و بهداشت محیط وصنایع )هستم ،دارای ۸ سال سابقه کار در آتشنشانی تهران واحد عملیات ،دارای گواهینامه پایه یکم رانندگی و مدرک آرایشگری هم دارم چندتا مدرک دوره های تخصصی بین المللی مربوط به رشته تحصلی ام دارم ،متاهل ودارای یک نوزاد ۵ ماهه هستم آموزش زبان انگلیسی ام شروع کردم ، آیا برای بنده شرایطی از طریق کار وتخصص برای اخذ ویزا ی کانادا هست ،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. zahra گفته:

  سلام میخواستم در مورد ویزای توریستی کانادا معلومات بدین البته برای افغانها همسرم امریکا زندگی میکنه مدت چهار سال و ممکنه ویزای امریکای ما از یک ماه الی یکسال دیگه اماده بشه اما من خودم با دخترم ساکن افغانستانیم و باردارم و اصلا دوست ندارم بچم اینجا بدنیا بیاد با این شرایط بد امنیتی و میخواستم اگه امکانش هست ویزای توریستی بگیرم تا مدت بارداریم اونجا باشم و البته مطمینا ویزای امریکای ما درست میشه ازون لحاظ مشکلی برای بازگشت ندارم تا دلیل قانع کننده بخان دارم و هم اشنا کانادا زیاد داریم و اسپانسر ما میشن و هم مشکل مالی نداریم ممنون میشم به ایمیل من جواب بدین چون دنبال اشخاص معتبر برای اینکار بودم و کی بهتر از شما ممنونم منتظر جواب هستم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 28. جواد گفته:

  سلام .فردی ۳۴ ساله و مجرد .قسط مهاجرت دارم .مدرک تحصیلی دیپلم .اما شغلم برق صنعتی میباشد .ایا راهی برایم وجود دارد .لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. ahmad گفته:

  سلام
  من در ترکیه پناهنده شدم.هنوز هم مصاحبه un رو ندادم.
  میتونم واسه پناهندگی در کانادا اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   خیر در حال حاضر دفتر همکاری در اصفهان نداریم. می توانید برای مشاوره به دفاتر تهران و اهواز رجوع نمایید. با شماره ی 49196000-021 تماس نمایید برای ست کردن تایم مشاوره.

   پاسخ
 30. مصطفي گفته:

  سلام.من 21 سالمه و سربازي هم رفتم امسال پرستاري قبول شدم و كلاس زبان هم شيش ترميه كه دارم ميرم.قصد مهاجرت كاري به كانادا رو دارم ميخواستم ببينم تا سه الي چهار سال ديگه اگه ليسانس بگيرم و ايلتس با نمره هفت بگيرم اون موقع ميتونم براي مهاجرت اقدام كنم؟ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار امتیازات شما باید برای ویزای کاری کانادا محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. محمدرضا گفته:

  باسلام حضورشما:
  بنده کارمند دولتی(سابقه 15سال) ودارای مدرک کاردانی حسابداری ودانشجوی کارشناسی مدیریت کسب وکار هستم،همسرم نیز دارای کاردانی معماری فنی وحرفه ای وهمچنین دارای چندمدرک آرایشگری وسابقه مدیریت سالن زیبایی بمدت 8سال بوده وفرزندم هم پایه ششم ابتدائی است.
  آیا می توانیم ویزای کار کانادارا دریافت کنیم؟میزان موفقیت ما برای اخذویزای کار کانادا چقدرهست؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست عزیز امتیازات شما برای برای ویزای کاری کانادا باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب و محاسبۀ امتیاز با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. امید صابری گفته:

  سلام
  بنده مردی ۴۷ساله و همسری ۴۰ ساله، بامدرک ارایشگری وکاردانی گرافیک، وپسری ۸ساله هستم.
  تخصص بنده تنها دو گواهی ۵۰℅ ثبت اختراع ایران است و بودجه حدود ۵۰.۰۰۰ دلار ، بسیار مصمم جهت مهاجرت به کانادا ….
  لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. هانيه گفته:

  سلام من ١٨ سالمه
  امسال كنكوري هستم قصد تحصيل هم دارم اگر من تا ٢٤ سالگيم تحصيل دانشگاهيمو ادامه بدم
  و الان هم مدرك اينترنال انگليسي دارم و تا همون موقع ايلس بگيرم
  امكانش هست كه من ويزا بگيرم؟
  قصد ساكن شدن دارم اصلا همچين چيزي امكانش هست ؟
  ممنون ميشم راهنماييم كنيد

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز با توجه به آنچه شرح دادید بله این امکان برای شما وجود دارد. پیشنهاد می کنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. سامان گفته:

  با سلام.بنده به همراه همسرم هردو فرهنگی با 7 سال سابقه و استخدام رسمی هستیم.میخواستم بدونم چطور می تونیم ویزای کاری کانادا رو بگیریم و ایا اصلا امکانش هست؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار امتیازات شما و همسرتان باید برای ویزای کاری کانادا و اقامت دائم کانادا محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبۀ امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. A.Rm گفته:

  سلام و خسته نباشید خانوم ۳۶ ساله هستم دارای یک پسر که مبتلا به طیف ضعیف اتیسم..می خوام واسه کانادا اقدام کنم ..ایا راهی برای بنده هست که از طریق ثبت نام‌پسرم در مدارس ویژه یا از طریق تحصیل خودم‌اقدام‌کنم که پسرمم‌هم‌بتونم با خودم ببرم..حضانت پسرم‌با خودمه ..لیسانس مدیریت دارم و نقاش هستم..

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. Ben گفته:

  عرض ادب، بنده مدرس زبان انگلیسی هستم و تجربه ی عکاسی صنعتی… میخواستم بدونم راهی برای رفتن برای بنده هست؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. حسین عبدالحسینی گفته:

  با عرض سلام.
  بنده دیپلم مکانیک خودرو از هنرستان دارم.
  کاردانی و لیسانس همین رشته رو هم دارم.
  حدود 30 ماه سابقه کار و بیمه در تله متری(کنترل از راه دور و ابزار دقیق)دارم +21 ماه سابقه بیمه خدمت سربازی.
  آیا با این شرایط میتونم اقدام کنم برای ویزای کار در کانادا؟
  ممنون میشم پاسخ بدین.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار امتیازات شما باید برای ویزای کاری و اقامت کانادا محاسبه گردد و جزئیات و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. در صورت داشتن امتیاز کافی برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت محاسبۀ امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. طاها گفته:

  سلام ببخشید من یک دانشجوی پرستاری دانشگاه آزاد هستم… تا حدودی مسلط به زبان‌انگلیسی و البته میتونم تا پایان طرح کاریم مدرک زبان معتبری که برای مهاجرت لازم باشه رو بگیرم… میخواستم بپرسم به کدوم کشورها میتونم مهاجرت کنم؟ الآن ۲۱ ساله هستم و تا پایان طرح میشم ۲۴ ساله. مدرک دانشگاه آزاد معتبر هست؟ نمرات نسبتا خوبی دارم با میانگین ۱۷

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   شما هم تحصیلی می توانید مهاجرت کنید و هم کاری. البته برای ویزای کار باید حداقل سه سال سابقه کار ارائه دهید. محدودیت کشور برای مهاجرت نخواهید داشت و با توجه به بودجه تان می توانید کشور مقصد را انتخاب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. Amir گفته:

  سلام من ۲۲ سالمه. زبانم خوبه و میتونم تو فرصت کمی مدرک ایلتس بگیرم و کل بودجم ۵۰ هزار دلار هست .. بنظر شما به چه روشی برم کانادا بهتره؟ با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شرایط شما شانس بالایی برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا دارد اما جهت اینکه باید در مورد جزئیات پرونده مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. ابراهیم گفته:

  با سلام و ادب
  میخاستم بدونم برای ارسال دعوت نامه میتونید راهنمایی کنید.خواهر زاده ام کانادا زندگی میکنه و تابعیت هم داره ولی راهکار ارسال و فرم های دعوتنامه رو نمیتونه تنظیم کنه.در ضمن خودم 14 سال سابقه کار دولتی و بصورت رسمی هم استخدام هستم یک ویزای شینگن هم داشتم و میخام تنها برم..امکان صدور ویزا چند درصد هست؟ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. بله دوست بزرگوار ما می توانیم در این زمینه شما را راهنمایی کنیم. همچنین به نظر می رسد شما شانس خوبی جهت اقدام برای ویزای ویزیتور کانادا دارید. هرچند باید از شرایط شما همانند سن شما، میزان وابستگی و …… آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم از این رو باید رزومه شما و بستگانتان در کانادا توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. Aram گفته:

  س ما یه خانواده 4نفره هستیم میخواستیم به صورت پناهندگی بیاییم کانادا من خودم 17سالمه داداشمم 13سالشه …. میخواستم بدونم وقتی بیاییم اونجا چه اتفاق هایی میفته میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. ناشناس گفته:

  سلام جوانی هستم ۲۲ ساله که بخاطر مریضی پدرم به ایران امدم الان ۱۷ سال از مریضی پدرم میگذرد و خوب نشده اینم بگم پدرم فلج هستش کامل بدن و تو چندسال مادرم هم بخاطر کهولت سن کمر و چشمش نیاز به عمل دارم و خودم دارایی مشکلی هستم ایا می تونم کمک بگیرم از سازمان ملل برای پناهندگی کشوری ممنون میش جواب بدید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. لیان گفته:

  سلام من وهمسرم و دختر شش ماهه ام قصد مهاجرت به کانادا راداریم همسرم ۳۴ ساله و لیسانس حقوق از دانشگاه معتبر و سابقه مدیریتی و سابقه کاری ۱۵ ساله و خودم فوق دیپلم روانشناسی ودانشجوی لیسانس و۳۰ سالم هست هر دو در حال خواندن زبان هستیم در ضمن همسرم پسر خاله و دختر خاله ساکن کانادا دارد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که ما واجد شرایط مهاجرت هستیم یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 44. نیما گفته:

  با سلام
  میخواستم بدونم من با 30 سال سن و مدرک کارشناسی هوافضا و سابقه کار در زمینه وسایل پرنده و تسلط به زبان انگلیسی میتونم برای ویزای کاری اقدام کنم؟همسرم هم کارشناسی ارشد حسابداری از دانشگاه معتبر داره

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار به نظر می رسد شما شانس بالایی خواهید داشت. البته امتیازات شما باید برای ویزای کاری کانادا محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبه امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی در زمینه پناهندگی ما خدماتی نداشته ایم ولی اگر در زمینه طرق های قانونی مهاجرت به کانادا نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات دارید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 45. ناشناس گفته:

  با سلام جوانی هستم 24 ساله آیا میتوان از طریق ویزا مولتی وارد کانادا شد و درخواست پناهندگی داد؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی در زمینه پناهندگی ما خدماتی نداشته ایم ولی اگر در زمینه طرق های قانونی مهاجرت به کانادا نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات دارید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 46. Mina گفته:

  سلام مینا هستم مدرک دیپلم همسرم لیسانس مدیریت دارن با دوتا فرزند ۵ ساله سرمایه ما حدود ۳۰میلیونه چطور میتونم وارد خاک کانادا بشم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. علی گفته:

  سلام
  44 سال دارم لیسانس و فوق لیسانس فیزیک اتمی مدیر داخلی یکی از سازمانهای دولتی و با درامد ماهی8 ملیون.مدرک بین المللی تعمیرات موبایل هم دارم.و در زمینه ساخت ساز موسیقی مهارت دارم.متاهل و دارای یک پسر 8 ساله.همسرم نیز دارای فوق لیسانس آمار و در سازمان همکار من است و با درامد 7 ملیون در ماه.حدود یک منزل مسک.نی در حدود 1.5 ملیارد.و 18 سال سابقه کار داریم.زبان انگلیسی در حال خواندن هستیم .قصد بازنشستگی زود تر از موعد داریم یا باز خریدی داریم.حدود 100 ملیون پول داریم و قصد مهاجرت به کانادا.لطفا راهنمایی فرمایید . بهترین و مطمین ترین راه را توضیح فرمایید.با تشکر از شما

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. دوست بزرگوار در صورت داشتن مدرک زبان ویزای کاری کشور کانادا به دلیل اعطای اقامت دائم از بدو ورود می تواند گزینۀ مناسبی برای شما و خانوادتان باشد. البته امتیازات شما برای ویزای کاری و اقامت کانادا باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 48. عرفان ساربان گفته:

  با سلام ساربان هستم ٣١ ساله مدرك تحصيلي ديپلم… مسلط به حرفه عكاسي تصويربرداري با رزومه كاري معتبر در فيلمهاي مستند و كارهاي صنعتي مسلط به برنامه هاي أديت عكس و فيلم ميخواستم بپرسم چجوري ميتونم شرايط أقامت در كانادا رو پيدا كنم أصلا شانسي دارم ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. ویزای تحصیلی، ویزای کاری یا سرمایه گذاری کشور کانادا می تواند گزینۀ مناسبی برای شما باشد. البته امتیازات شما برای ویزای کاری و اقامت کانادا باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 49. morteza گفته:

  سلام من 36 سال سن دارم دارای مدرک کارشناسی حسابداری و در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حسابداری با 12 سال سابقه کار و عضویت در دو انجمن حرفه ای حسابداری و حسابرسی در داخل ایران و در حال طی کردن دوره آموزشی زبان انگلیسی دارای همسر و یک فرزند با چه شرایطی میتونم میتونم اقامت دائمی کانادا را بگیرم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. ویزای کاری یا سرمایه گذاری کشور کانادا به دلیل اعطای اقامت دائم از بدو ورود می تواند گزینۀ مناسبی برای شما و خانوادتان باشد. البته امتیازات شما برای ویزای کاری و اقامت کانادا باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 50. محسن گفته:

  سلام فوق لیسانس حسابداری هستم و دوستم لیسانس حقوق……ایا شانسی برای پناهندگی یا طرق دیگه برای رفتن داریم…..ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و میزان آشنایی با زبان انگلیسی جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای قانونی تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره و یافتن مناسب ترین روش قانونی با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 51. مصطفی گفته:

  با سلام خدمت شما
  من دانشجوی رشته اتاق عمل هستم میخواهم بعد اتمام تحصیل برای ویزای کاری اقدام کنم. فقط میخواستم بدونم که آیا میتوان در بیمارستان در کانادا مسغول به کار شد؟ چه مدرکی مورد نیازه و آیا با لیسانس کارم راه میفته؟ هزینه اولیه چقدره؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی برای کار کردن در زمینه رشته شما باید مراحل کسب مجوز و معادل سازی طی شود. در این راستا برای گرفتن ویزای کار امتیازات شما باید محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. البته با توجه به شرایط شرح داده شده شاید ویزای تحصیلی و گذراندن یک دوره شرایط را برای ورود و زندگی شما آسان تر کند. از این رو جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 52. رسول گفته:

  سلام.من ۲۷ سال دارم.دارای مدرک فوق دیپلم معماری .مدرک زبان ندارم اما سطح زبانم متوسط رو به بالاست.البته مشغول ادامه ی سطح زبان هستم.میخوام برای ادامه ی زندگی به کانادا بیام.به نظر شما شرایط اینو دارم که مورد قبول کشور کانادا باشم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی بله برای شما این امکان وجود دارد که از روش های قانونی به کانادا مهاجرت کنید. از این رو باید اطلاعات جزیی تری جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 53. مصطفی گفته:

  با سلام
  من یه جوان 25ساله و متاهل با مدرک لیسانس حسابداری خواستار اقامت در کانادا هستم.
  لطفا منو راهنمایی کنید که چه کاری باید انجام بدم.
  ممنونم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سطح زبان شما و همسرتان و میزان سرمایه شما و …. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای تحصیل ، کار و یا سرمایه گذاری کانادا برای شما مناسب تر می باشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و انتخاب گزینه مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 54. احمد گفته:

  سلام
  28ساله هستم ،کاردانی برق قدرت
  حدودا 15سال سابقه فعالیت اجتماعی در زمینه کودکان کار و زنان بدسرپرست را دارم
  از لحاظ فنی توانایی هایی هم در حد قابل قبول و بالا دارم…
  با چه موضوعی میتونم اعلام پناهندگی کنم
  تشکر و سپاس

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست گرامی در زمینه پناهندگی ما خدماتی نداشته ایم ولی اگر در زمینه طرق های قانونی مهاجرت به کانادا نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات دارید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 55. شهاب گفته:

  با عرض سلام
  بنده ٣٢ ساله هستم و متاهل و مدرك كارداني مهندسي كشاورزي دارم ولي به دلايل نبود بازار كار ادامه تحصيل ندادم و در رشته آرايشگري مدارك مختلفي از سازمان فني و حرفه اي و دانشگاه انگليس دريافت كردم و در حال حاضر مديريت يك سالن و يك آموزشگاه را عهده دار هستم ، آيا راهي براي مهاجرت بنده وجود دارد ؟ ممنون .

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید. به نظر می رسد روش های تحصیلی و ثبت شرکت می تواند روش های مناسبی برای پرونده شما باشد. هرچند باید شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 56. ایمان گفته:

  باسلام ۳۷سال سن دارم شغلم کاشیکاریه دیپلم دارم میتونم از راه قانونی برم کانادا شانسی دارم

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای مهاجرت برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 57. ماهرخ گفته:

  سلام من فوق لیسانس حقوق خصوصی دارم یازده ساله وکیلم همسرم لیسانس کامپیوتر داره آیا امکان مهاجرت و در نهایت کسب تابعیت دا کانادا رو داریم؟ با توجه به مدارکمون امکان پیدا کردن کار برامون هست؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست گرامی بله امکان پذیر است و کشور کانادا به دلیل اعطای اقامت دائم از بدو ورود و دادن تابعیت بعد از سه سال اقامت می تواند گزینۀ مناسبی برای شما و خانوادتان باشد. البته امتیازات شما برای ویزای کاری و اقامت کانادا باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نخواهد بود. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 58. مجید دستجردی گفته:

  سلام من مجید دستجردی هستم و فوق دیپلم دارم
  29 سال دارم و می خوام برای ادامه زندگی به کشور کانادا بیام.
  باید چه کار کنم و آیا کشور کانادا من را میپذیرد برای ادامه زندگی در آن کشور

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست ارجمند بله برای شما راه های قانونی مناسبی وجود دارد. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت پیدا کردن روش مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 59. رویا گفته:

  سلام دکتر جان مثل همیشه عالی بود صحبتاتون تشکر سوالم این من سی و سه سالم و کارشناسی حقوق و بیکار شوهرم مدرک فنی نقشه کشی صنعتی ولی در اصل روی مدرک فنی نقاشی ساختمان کار میکنه و دیپلم ی پسر شش و ی دختر هشت ساله داریم مدرک زبان هم نداریم میشه با ویزای توریستی با تور بریم ی کشور و دیگه برنگردیم قانون اونجا چطوریه ؟میان مارو میگیرن؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم و یا جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 60. Heyfacheldavi گفته:

  سلام
  من هيفا چلداوي بيست وچهار ساله داري مدرك ليسانس مهندسي كامپيوتر
  وبا سابقه ده سال كار در فيلم برداري و عكس برداري در پروژ هاي مختلف هستم
  زبان انگليسي در حد متوسط بوده
  از نظر شما
  بنده از چه طريق ميتوانم وارد خاك كانادا بشوم

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید ویزای تحصیلی می تواند برای شما گزینۀ مناسبی باشد. البته با توجه به روش های گوناگون مهاجرت به کانادا بهتر است که شرایط شما بر اساس اطلاعات جزئی تری توسط مشاورین مجرب مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و سپس بهترین روش انتخاب گردد. بدین جهت برای بهره گیری از خدمات مشاوره ای در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 61. احمد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید من الان دانشجوی حسابداری هستم میخواستم بدونم از چه طریقی میشود به کانادا یا کشورهای اروپایی مهاجرت کرد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 62. Aidin گفته:

  سلام وقت بخیر
  من طراح وب , برنامه نویس و هکر قانونی هستم
  فوق لیسانس دارم , تافل هم دارم.
  میخام از ایران برم . و اصلا مهم نیست که کجا برم
  دینم رو عوض کردم و الان یهودی هستم
  در قانون ایران حکم من اعدام هست
  برای پناهندگی آمریکا و سازمان ملل ایمیل فرستادم ولی جوابی دریافت نکردم
  کانادا شرایط مشابه رو قبول میکنه؟ میتونم آنلاین فرم پر کنم و درخواست پناهندگی بدم؟ احتمال دیپورت شدن هست؟
  ممنون میشم اگار جواب بدید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 63. بهزاد گفته:

  سلام من همسرم و فرزندم که ۳ ساله هست برای بازدید از خواهرشان به تورنتو رفتن و قصد بازگشت ندارن ایا میتوانند پناهندگی بگیرند یا خیر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 64. راضیه قضاوی گفته:

  سلام خسه نباشید من کارشناس مامای هستم همسرم معمار ساختمان مدرک معادل داره یه فرزند ۲ساله دارم میخواستیم واسه کانادا یا استرالیا مهاجرت بگیریم میشه راهنمای کنید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 65. مریم گفته:

  درود،برای رشته عکاسی ،چه جوری میشه اقامت کاری گرفت؟ من 26 سالم هست کاردانی عکاسی و فیلمبرداری و فیلمسازی دارم و کارشناسی عکاسی خبری،مدرک زبان ندارم و به نظرم تا گرفتن ایلتس 6 حدودا 3 تا 4 سال زمان لازم باشه،بدون مدرک زبان میشه کاری کرد یا نه ؟ و در کل چقدر سرمایه لازم داره این کار ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید

   پاسخ
 66. جاوید گفته:

  باسلام خدمت شما آقای دکتر
  من کلا قصدم رفتن به کاناداست زبان انگلیسی هم بلد نیستم متاهل داری یک فرزند شغلمم ارماتوربندیه میخام مهاجرت کنم به کانادا واسه همین کار ممکن هست راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و اخذ مدرک زبان الزامی است و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 67. حسین گفته:

  سلام بنده 30 ساله هستم متاهل با یه فرزند فنی کار وتخصصم نقاشی اتومبیل با سابقه بیمه 12 سال و مدرک فنی درجه 2و 1 دارم و سرمایه ام 500 میلیون هست آیا برای مهاجرت شاسی دارم ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام شاید بتوان از طریق همسرتان برای تحصیل اقدام کرد و شما و فرزند به عنوان همراه ایشان تشریف ببرید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 68. بهار گفته:

  Bahar Ni:
  سلام
  من دختری ۲۳ساله هستم و عمو ی من چهل سال هست که در تورنتو زندگی میکنه
  سوال من اینه آیا میتونه من رو به فرزندخواندگی بگیره و من بتونم از این طریق مهاجرت کنم به کانادا؟
  واینکه هزینه ی تقریبی این کار برای من در ایران و برای عموم در کانادا چقدر هست؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید به این سوال من?

  پاسخ
 69. ناشناس گفته:

  سلام من یک هفته هست با دفتر شما تماس میگیرم اماهیچ پاسخگویی نیست تلفن مرا جواب دهد لطفا ساعت دقیق برای تلفن زدن به شما را اطلاع دهید من در تمامی ساعات با دفتر شما تماس میگیرم اما هیچ پاسخی نمیدهید

  پاسخ
 70. نیما گفته:

  سلام
  ببخشید من یک جوان ۱۸ ساله هستم میخوام از ایران برم‌ چون واقا شرایط خیلی سخت شده برای زندگی کردن …
  نمیدونم باید از کجا شروع کنم پیشه کی برم و چکار کنم
  بعضی ها میگن چون باید بری سربازی وصیقه بزار برو پناهنده شو اما نمیدونم این کار جواب میده چه آینده‌ای داره میخواستم ببینم این کار رو بکنم یا نه و اگر نکنم چکار کنم تا بتونم اقامت کانادا رو بگیرم؟
  خواهش میکنم راهنمایی کنید?

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 71. مریم محمدی گفته:

  سلام وقتتون بخیر من 32سالمه و لیسانس پرستاری دارم با 8سال سابقه کار در بیمارستان متاهل بدونه فرزند وسط بدونه مدرک زبان انگلیسی خواستم بپرسم آیا راهی برایه مهاجرت من بدونه داشتن مدرک زبان هست یا نه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر نیاز به ielts6 به بالا دارید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 72. Shiva گفته:

  با سلام‌من با‌همسرم‌سرمایه حددود ۷۰۰ میلیون‌تومان داریم و‌من‌در‌ایران‌ مهماندار هواپیمایی هستم و‌۵۵ سال سابقه کار‌دارم. ایا امکان‌مهجترت از طریق شفلم‌اونجا هست یا خیر!؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب از انجایی که اشاره ای به شرایط جزیی خود نفرمودید باید اطلاعات کاملی از شما داشت تا بتوان راهنمایی کرد اما در صورت مدارک تحصیلی و مدرک زبان میتوانید برای تحصیل یا کار اقدام نمایید .

   پاسخ
 73. علی گفته:

  سلام خسته نباشید دوستان.من دانش آموز یازدهم تجربی هستم.برای بورسیه تحصیلی در مقطع دبیرستان و دانشگاه باید چه کار کرد و اضلا چطوریه شرایط؟ تلگرام من @MRALIFAZEL

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 74. مهدی گفته:

  سلام من 32 سالمه و لیسانس آی تی دارم (البته دانشجوی ارشد هستم ولی هنوز پایان نامه ندادم) همسرم هم لیسانس گرافیک داره 28 ساله و برادرم هم 20 سالشه و دانشجو هست ضمن اینکه خانمم الان بارداره یک ماهه میخواستم بدونم از طریق قانونی چطور میتونیم برای کانادا اقدام کنیم و چقدر باید هزینه کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را در مشاوره بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 75. وحید گفته:

  سلام بنده و دوتا خواهر و دوتا برادر دارم که با خودم میشیم ۵تا خواهر و برادر از پدری افغانستانی و مادری ایرانی متولد شده ایم ان هم در ایران طبق قانون بین الملل ما باید شناسنامه ایرانی داشته باشیم ولی نداریم از امکانات جزئی مثل بیمه و…محروم شده ایم به دلیل نداشتن شناسنامه از رشته تحصیلی که دوست داشتیم باز ماندیم وترک تحصیل کرده ایم پدرم یک کارگر معمولی است که با پول کارگری مارا بزرگ کرده آن هم باسختی ما به دلیل مشکلات مالی و… به خصوص با وجود پدر افغانستانی و مادر ایرانی هم بین ایرانی ها وهم بین افغانستانی ها مشکل زیادی داریم که باهم خوب نیستند که از هر دوطرف توهین میشنویم مثلا ایرانی ها به افغان ها توهین میکنند که باعث رنج میشه چون پدرم افغانی هستش ازآن طرف برعکس این قضیه اتفاق میفتد که بازم باعث رنج من وخواهروبرادرام میشه چون مادرم ایرانیه کلا تو شرایط روحی وروانی بدی قرارداریم حالا مشکلات زیادی ازاین قبیل داریم میخواستم ببینم راهی داره که منو خانواده بتونیم به کانادا مهاجرت کنیم به خداسختی زیادی کشیدیم از مالی گرفته تا روحی و روانی اگه راهی هست خواهش میکنم کمک کنید مقیم ایران هستیم ممنون میشم جواب شمارو بشنوم منت سر ما میگذارید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم نیاز به اطلاعات کاملتر و جزیی تری از شما داریم و برای اینکه بتوانیم پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 76. مریم گفته:

  سلام وقتتون به خیر..بنده ۲۷ ساله کارشناس ارشد طراحی شهری هستم و سطح زبانم هم پیشرفته است و میتوانم مدرک آیلتس دریافت کنم..به علت اوضاع بیکاری کشور من نتوانستم کاری در زمینه تحصیلیم پیدا کنم و در حال حاضر مشغول تدریس زبان هستم..همسر بنده هم ۲۷ ساله گرافیست و عکاس هستند و ایشون هم به زبان انگلیسی تسلط دارن..پدرم هم نیز ۵۳ ساله و از مدیران بسیار موفق و برجسته هستند که هم سابقه درخشانی دارند و هم از هر نوع مصاحبه ای سربلند بیرون میان..ما همگی به همراه مادر ۴۷ ساله و خواهرم ۲۳ ساله..مجموعا ۵نفر..قصد مهاجرت از هر طریقی که ممکن باشه رو داریم..چون شرایط اقتصادی و کاری ایران خیلی برامون سخت شده…البته سرمایه زیادی نداریم و شاید به طور کلی به ۴۰۰هزار دلار برسه..امیدی هست که بتونیم ۵نفری مهاجرت کنیم؟خیلی ممنونتون میشم راهنمایی بفرمایید چون ما شدیدا مصمم هستیم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 77. جعفر گفته:

  با سلام خدمت شما من یک مهاجر افغان در ایران هستم و دارای کارت امایش در ایران هستم و در ایران نیز بدنیا امده ام راه قانونی رفتن به کانادا و گرفتن اقامت چگونه است در ایران بخاطر شرایط بد اقتصادی ترک تحصیل کردم و مشغول به کار شدم اوضاع الان هم بسیار برایم سخت شده اگر راهی وجود دارد برای رفتن به کانادا تقاضا میکنم کمکم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 78. پدرام گفته:

  سلام من قهرمان کشور بوکس‌ هستم و چندین قهرمانی در رشته های دیگه دارم ولی به دلیل اهمیت ندادن به ورزشم و خرج زیاد اون مجبور شدم که برم سمت کنکور و۲سال خوندم ولی باز هم نتونستم نتیجه بگیرم
  با این شرایط اقتصادی هم نمیشه کارگری کرد چون پولی در نمیاد که بتونم زندگی کنم
  واقعا از اینجا نا امید شدم میتونین کمکم کنین؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب جهت اخذ مشاوره در باب طرق قانونی مهاجرت میتوانید با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 79. پریا گفته:

  سلام دانشجوی دکتری روانشناسی هستم و مشاور حقوقم بد نیست ماهی ۱۰ م اما شزایط کشور امنیت مالی و اقتصادی نداره واقعا اینده ای قابل تصور نیست. چطور می تونم قانونی برم کانادا؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و یا با دفاتر ما تماس بگیرید و مشاوره تخصصی داشته باشید.

   پاسخ
 80. هیچ امیدی نیست گفته:

  سلام
  من 27 سالمه و لیسانس مکاترونیک دارم و دانشجو ارشد که احتمال زیاد انصراف بدم و اینجام کارم بدک نیست ماهی 5 تومن در میارم و… اما وضع ممکلت جور شده واقعا احساس میکنم اینجا 20 میلیونم در بیارم باز هچ امیدی نیست هیچ حساب و کتابی نیست تو کشور گواهی ثبت اختراع هم دارم داخل ایران و…
  میخوام بدونم راه بی دردسر هست برای رفتن یا نه چون قاچاق رفتن رو اصلا دوست ندارم ، پایان خدمت اینام دارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب جهت کشور کانادا بهترین نوع مهاجرت از طریق تحصیل در این کشور می باشد در صورتی که شرایط تحصیل در کانادا را دارید حتما با کمک یک وکیل اقدام فرمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 81. سامان گفته:

  سلام من اقامت دائمی سوئد دارم اگر قاچاقی بیام کاندا و اقدام پناهندگی کنم چی میشه به پرونده ام رسیدگی میکنن یا خبر و یا برمیگردونن سوئد میشه فقط بهم راهنمایی کنید ممنون .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی در زمینه پناهندگی ما خدماتی نداشته ایم ولی اگر در زمینه طرق های قانونی مهاجرت به کانادا نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات دارید
   پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 82. علیرضا خمسه گفته:

  سلام
  برادرم در ونکوورکانادا اقامت دارد و من 38سال دارم چطور میتونم با دعوت نامه ای که ارسال میکنه پس از رفتن به کانادا
  اقامت بگیرم تا زن و فرزنده 7ساله خودم رو بیارم
  چه زمانی طول میکشه
  آیا موفق میشم
  وضع مالی معمولی هم دارم
  میشه باشماره تماس 0912217577 بامن تماس بگرید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با این ویزا میتوانید در صورت داشتن شرایط لازم در تایمی که انجا هستید پذیرش تحصیلی اخذ نمایید و با مراجعه به یکی از سفارات کانادا جهت انگشت نگاری ویزای تحصیلی را اخذ نموده و پس از طی نمودن یک مقطع به راحتی ویزای کار دریافت کنید .

   پاسخ
 83. مجید رضایی گفته:

  سلام. عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما عزیزان
  میخاسم بپرسم من الان یک ساله میخام برم المان.در مورد نحوه رفتن و پناهندگی اونجا خیلی جستجو کردم ولی بازم دودلم برایه رفتن.میخاسم ببینم میشه از اینجا ب عنوان توریست برم با ویزا المان بعد اونجا درخواست پناهندگی کنم؟امکان قبول شدنه درخواستم چقده؟راه دیگ ایی هست ک قانونی برم برام ارزون دربیاد؟ میخام زندگی دائم داشته باشم اونجا. با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 84. مهدی سادات گفته:

  سلام خسته نباشید
  من و دوستم هر دو ۱۹ سالمونه و معافیت تحصیلی داریم و دانشجو هستیم. هر دومون والیبالیست حرفه ای هستیم و ورزش های دیگه هم میکنیم به صورت خیلی خوب و حرفه ای. میخواستم ببینم شرایطی برای پناهندگی و مهاجرت وجود داره؟اگر داره قیمتش چجوریه❤

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 85. تینا گفته:

  سلام دختری هستم 35 ساله بعده سالها تلاش و یکوعده غذا خوردن و کارگری و … درتهران الان نه کاره درستی دارم نه امکان ازدواج بدلیل مشکلات پزشکی برام پیش آمده و نه آینده شغلیی در ایران خواهم داشت و سالهاست حسرته تحصیل و زبان به دلم مانده فقط تونستم با این گشنگی و چندتا کار انجام دادن مبلغ اندکی پول جمع کنم الانم بی خانمانم و میرم حرم امام میخوابم میخوام بدونم برای من هم راهی هست کل نقدینگی من 60 میلیون تومانه و بدلیل همین مردد بودن موندم بهترین کار چیه در حاله حاضر با این گرونی های ایران حقوق کم و کاره بی ثبات و بی دوام …. من چکار کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   به هیچ عنوان امید خود را از دست ندهید . زیرا خداوند در بدترین شرایط نیز پاسخ گوی افراد است و به هیچ عنوان بنده ی خدا را تنها نمیگذارد. به هیچ عنوان پناهندگی پیشنهاد نمیگردد زیرا کار غیر قانونی است و بسیار پر دردسر است . با آرزوی بهترین ها برای شما

   پاسخ
 86. بهنام گفته:

  با درود بر خلاف دوستان من اثلا اوضاع مالی خوبی ندارم تمام پولم دو هزار دولار هم نمیشه میخوام با خانواده ام برم ترکیه از طریق یوئن درخواست پناهندگی بگیرم برا کانادا دوتا بچه دارم میشه راهنماییم کنین که آیا شما میتونید کمکم کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 87. سروش گفته:

  با درود
  من بیشتر از دو ساله که در کشور آلمان درخواست پناهندگی دادم ولی هم پروسه بسیار طولانی شده و هم پیچیده و همچنین برخورد مردم و نژادپرستی، و به تبع همین نژاد پرستی شدید مردم، پیدا کردن کار و حتی قدم زدن راحت و آزادانه در این کشور بسیار سخت شده، بعد این همه توضیح یک سوال دارم، آیا میشه از کشور آلمان با این شرایطی که عرض کردم به کشور کانادا درخواست پناهندگی داد؟ اگر بله چطور؟
  ممنونم از پاسخ شما
  با احترام

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 88. Javad گفته:

  سلام
  من ۳۲سالم هست متاهل هستم
  یک فرزند ۲ساله دارمتقریبل ۷۵۰میلیون تومان کل نقدینگی من هست
  در چه صورت میتونم به کانادا مهاجرت کنم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی کنیم. در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 89. میلاد گفته:

  سلام دکتر ملک پور…. من ۱۸ سال تمامم نیست ولی بخدا دیگه سیرم از زندگی بخدا الان ک دارم تایپ میکنم دارم گریه میکنم… نمیدونم چیکار کنم…فقط میخوام از ایران برم اما نمیدونم چجوری؟…الان دارم صحبت های خوبتون گوش میدم ک میگید چرا غیر قانونی خب درس بخونید بورس بگیرید این برای یکیه که هنوز درس میخونه من چی؟ فقط میخوام یکی باشه راهنماییم کنه .. چند ساله بابام برام پول جمع میکنه که برم خودمم کار میکنم شکر خدا الان یکم پول دارم ولی نمیدونم چطوری شروع کنم… تورو خدا منو راهنمایی کنید دکتر….ب امید زندگی بهتر….

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اطلاع از راه ها و شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید. با ارزوی موفقیت روزافزون برای شما

   پاسخ
 90. ناشناس گفته:

  با عرض سلام خدمت شما و با ابراز سپاس از مشاوره های مفید شما.
  شخصی هستم از کشور افغانستان که در حدود ۶ سال مسئول ترویج باغداری پسته در یکی از ولایات افغانستان بودم و محل زندگی مان جایی است که زیر تصرف طالبان است و به علت کار کردن در دولت از طرف طالبان تهدید نامه های رسمی به مرگ شده ام و تصمیم دارم از طریق ویزای توریستی وارد کانادا شوم آیا امکان درخواست پناهندگی و قبول شدن آن است.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از راه های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 91. omid گفته:

  با سلام
  اگه کسی با ویزای توریستی وارد خاک کانادا بشه به محض ورود امکان اعلام پناهندگی وجود دارد یا باید این زمان ویزا به پایان برسه

  پاسخ
 92. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. ما برای پناهندگی در کشور کانادا خدماتی نداریم و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روشهای قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 93. mie editor2 گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر.بنده قصد مهاجرت غیر قانونی به کشور کانادا را دارم چون شرایط قانونی رفتن به کانادا را ندارم.من ۲۵ سال دارم و در حدود ۱۰۰میلیون میتوانم هزینه کنم .اگر امکانش هست نظر شما رو میخاستم بدونم با تشکر

  پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5