شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان و بررسی آن

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان و چگونگی اخذ اقامت و پاسپورت کشور آلمان، پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف آلمان در این مقاله علمی مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت. شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان برای مدارس به چه صورت است؟ هزینه زندگی در آلمان با داشتن و ارائه شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی و تحصیل در آلمان چقدر است؟ آیا می توان با داشتن تمامی شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان جهت اخذ پاسپورت این کشور اقدام نمود؟ کشور آلمان یکی از قدرتمندترین کشورهای اتحادیه اروپا از نظر اقتصاد و صنعت می باشد. نظام آموزشی آن رایگان است و متقاضیان زیادی برای تحصیل در این کشور وجود دارد. موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) با داشتن تیم قوی در زمینه پذیرش و ویزای تحصیلی برای تمامی کشورهای تراز اول دنیا، می تواند شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان شما را مورد ارزیابی قرار داده و در این خصوص راهنمای شما باشد.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

برای آنکه شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان را بدانید، در ابتدا بهتر است آشنایی اولیه با کشور آلمان داشته باشید. آلمان کشوری در اروپای مرکزی و غربی است که قطب صنعت و اقتصاد اروپا را ایجاد نموده است. پایتخت آلمان برلین است و زبان رسمی مردمان آن آلمانی می باشد. شهرهای هامبورگ، فرانکفورت و مونیخ از مهم ترین شهرهای آلمان می باشند. این کشور پر جمعیت اروپایی در همسایگی اتریش، هلند، فرانسه، دانمارک، سوئیس قرار گرفته است. مهمترین صنعت آلمان خودرو سازی است و شرکت های معروف در این کشور فعالیت می نمایند. نرخ بیکاری آلمان بسیار پایین می باشد و از آنجایی که جمعیت آلمان به سمت پیری پیش می رود، کمبود نیروی متخصص و جوان به شدت در این کشور پیشرفته مشهود است. یکی از روش های مهاجرت به آلمان، روش تحصیلی است که برای مقاطع مختلف برای متقاضیان بین الملل فراهم است. فرد متقاضی تحصیل در این کشور می تواند با اتمام دوره تحصیلی برای ورود به بازار کار این کشور اقدام نمایند و در صورت آنکه 5 سال کار کرده و درآمد کسب نموده باشد و نسبت به پرداخت مالیات خود اقدام نموده باشد خواهد توانست به اقامت دائم و ارزشمند این کشور دست یابد و بعد از 3 تا 5 سال بعد از اقمات دائم برای پاسپورت آلمانی خود اقدام کند.

رفاه اجتماعی بالا، سطح خدمات درمانی عالی در کنار نظام آموزشی رایگان و با کیفیت این کشور باعث شده است در مقاطع مختلف برای این کشور ثروتمند و پویا تقاضای مهاجرت داشته باشند. برای این کار باید شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان متقاضی به دقت بررسی شود. در ادامه مقاله به جزییات بیشتری خواهیم پرداخت.

شرایط عمومی آلمان 1 شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

در این ویدئو خواهید آموخت:

مراحل تحصیل رایگان در آلمان چیست.

شرایط تحصیل پزشکی در آلمان چیست.

شرایط تحصیل در مقطع دبیرستان های آلمان چگونه است.

آشنایی شرایط تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در آلمان.

آشنایی با هزینه های تحصیل در آلمان.

فایل صوتی این ویدئو

audio شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در باب شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

video شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان در مدارس

برای تهیه و ارائه شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان در مدارس در این قسمت به معرفی سیستم آموزش و پروش دولت آلمان در مدارس می پردازیم. آموزش در مدارس دولتی به صورت رایگان و اجباری است. و در 16 ایالت مختلف این کشور تلاش شده است سیستم باکیفیت آموزش نسبتا بالایی ارائه شود. در یک مطالعه در سال 2015، آلمان در رشته های ریاضی و تجربی رتبه 16 و در علوم انسانی رتبه 11 ام را کسب نموده است. دانش آموزان در هر مرحله از آموزش کاملا آزمایش و ارزیابی می شوند تا حداقل نمره لازم را کسب نمایند در غیر این صورت باید دوره را تکرار کنند.

 • آموزش ابتدایی:

سن شروع مدرسه 6 سالگی است و تا 18 سالگی ادامه دارد. دوره ابتدایی از 6 تا 10 سالگی است اما در برخی مدارس بجای 4 سال، شش سال ادامه دارد. 

 • آموزش متوسطه:

سیستم متوسطه بسته به هدف ادامه تحصیل به چند دسته تقسیم می شوند.

 • Gymnasium

  دانش آموزانی که قصد دارند برای تحصیلات عالی یا دانشگاه آماده شوند، به طور معمول با سختگیری های بیشتر تحصیل می کنند. در اینجا دانش آموزان از سنین 10 تا 18 سال تحصیل می کنند که شامل دوره های 5 ام تا 13 ام آموزش است. هنگامی که آنها به سن 11 رسیدند، دوره آمادگی برای آنها در نظر گرفته شده که یک سطح آمادگی دو ساله برای امتحانات نهایی آنها است. ( Abiturیا Abi )دانش آموزان واجد شرایط بعد از فارغ التحصیلی می توانند به دانشگاه وارد شوند یا می توانند برای تحصیل دروس خاص در سطح پیشرفته تر انتخاب کنند. (Leistungskurse)

 • Realschule

  تحصیل Realschule ترین شکل رایج آموزش متوسطه در آلمان است. یک محیط بسیار آکادمیک با طیف وسیعی از موضوعات از جمله یک تا دو زبان خارجی ارائه می دهند. موضوعات و سطح مهارت، دانشجویان را برای مشاغل سطح متوسط در مشاغل و صنعت آماده می کند. یک مدرک دیپلم Realschulabschluss ارائه می شود و به دانشجویان این امکان را می دهد تا دوره های آموزشی، مدارک فنی و حرفه ای، کارآموزی در تجارت را پشت سر بگذارند یا برای تحصیل پزشکی آماده شوند. دانش آموزان در Realschule تحصیلات خود را در سن 15 یا 16 سالگی انجام می دهند. در صورت تمایل به دانشگاه رفتن به انتقال به یک Gymnasium و امتحانات Abitur را تکمیل کنند. تحصیلات در مقطع متوسطه از سن 10 تا 15 سالگی به طور عمومی انجام می پذیرد اما همان طور که بیان شد تا 18 سالگی نیز می توانند آموزش داشته باشند.

 • Hauptschule

  این یک دوره آموزش حرفه ای برای دانش آموزان بین 10 تا 15 یا 16 سال است. این دوره برای دانش آموزانی است که در نهایت وارد یک تجارت یا کارآموزی می شوند و هدفشان کار در بخش های صنعتی است.

 • Gesamtschule و مدارس مجتمع

  مدارس یکپارچه یا Gesamtschulen ناشی از قانونگذاران آموزش و پرورش است که مایل به ایجاد یک سیستم مدرسه ای هستند که نه تنها فراگیرتر بلکه بیش از یک نوع جریان آموزشی نیز ارائه می شود. در بعضی از ایالات، مدارس برنامه های درسی Hauptschule و Realschule را جمع می کنند یا دانش آموزان را با توجه به توانایی هایشان جابجا می کنند. هر سه گزینه تحصیلی: دیپلم Hauptschulabschluss، گزینه های کارآموزی یا تحصیلات بالاتر برای Abi برای آنها باز است.

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان در مقطع کارشناسی

در این قسمت برای بررسی شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان به مقاطع دانشگاهی خواهیم پرداخت. در ابتدا نگاه اجمالی به سیستم دانشگاهی در آلمان خواهیم داشت. چندین نوع مختلف از موسسات آموزش عالی در کشور آلمان وجود دارد. ازجمله:

 • دانشگاه های عمومی یا Universitäten
 • دانشگاه های علوم کاربردی یا Fachhochschulen
 • کالج های فنی یا technische Hochschulen / technische Universitäten
 • کالج های آموزشی یا Pädagogische Hochschulen
 • موسسات ارائه شده به مطالعات دوگانه یا Berufsakademie
 • موسسات نیروهای مسلح فدرال
 • دانشکده های کلامی یا Theologische Hochschulen

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان در مقطع کارشناسی، به گواهینامه تحصیلات دبیرستان (Hochschulzugangsberechtigung) یا معادل در کشور خود، به عنوان مثال A Level نیاز دارید. غالباً از دانشجویان بین المللی انتظار می رود قبل از حضور در محل، امتحان ورودی را پشت سر بگذرانند به خصوص اگر در کشوری زندگی کنید که صلاحیت شما توسط دانشگاه آلمان به رسمیت شناخته نشده باشد. برخی از دوره ها برای همه دانش آموزان به امتحان ورودی نیاز دارند. دانشجویان آینده نگر معمولاً باید شش ماه تا یک سال قبل از شروع ترم که در آن دوره شروع می شود، روند درخواست خود را شروع کنند. همچنین ممکن است شما نیاز به ارائه منابع و بیانیه شخصی دانشگاهی داشته باشید. اگر این دوره به زبان آلمانی تدریس می شود ، ممکن است شما نیز نیاز به اثبات صلاحیت خود در زبان آلمانی داشته باشید. بسته به رشته تحصیلی طول دوره شما می تواند 3 تا 4 ساله باشد.

Study in USA شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

اعزام دانشجو به آلمان

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد

دلایل مختلفی برای آن وجود دارد که شما کشور آلمان را به عنوان مقصد تحصیل در مقطع ارشد انتخاب نمایید و شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان را مهیا نمایید. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تهیه شده و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع حرام و غیر قانونی است و موسسه هیچ نوع رضایتی در این زمینه ندارد.

 • تاریخچه نوآوری و قطب روشنگری در علوم و مهندسی و صنعت است.
 • حدود 13 درصد از دانشجویان در دانشگاه های آلمان از خارج از کشور می آیند.
 • این کشور همچنین فرصت های شغلی پس از دوره تحصیلی را برای فارغ التحصیلان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا فراهم می کند.
 • آلمان نسبت به سایر کشورهای اروپایی و علاوه بر انگلستان، دانشگاه های برتر در سطح جهان دارد.
 • اکثر دانشگاه های آلمان برای این دوره هیچ هزینه ایی دریافت نمی کنند و هزینه زندگی در آلمان در مقایسه با سایر کشور های اروپایی نیز متوسط است.
تحصیلات کارشناسی ارشد در آلمان – جزئیات اصلی برای سال 2019
دانشگاه ها 520
قدیمی ترین دانشگاه دانشگاه هایدلبرگ (1386)
دانشجویان  بین المللی 244.575
طول دوره سال 2
هزینه های تحصیل کمتر از 100 یورو
سال تحصیلی اکتبر تا سپتامبر

بیش از 500 دانشگاه در آلمان وجود دارد که بیش از 19000 برنامه دارند. بر اساس نوع دانشگاه ها، برنامه های تحصیلی متفاوت می باشد.
دانشگاه های تحقیقاتی: کارهای علمی و تحقیقاتی انجام می دهند.
• دانشگاه های فنی: در زمینه های فنوری و مهندسی افراد متخصص را آماده می نماید.
دانشگاه های علوم کاربردی: روی موضوعات عملی مانند مهندسی، تجارت یا علوم اجتماعی تمرکز دارند و غالبا با سازمان های تجاری یا حرفه ایی شریک می شوند.
• دانشکده های هنر، فیلم و موسیقی: آموزش های عملی تخصصی را در رشته های خلاقانه ارائه می دهند و دانشجویان برای پذیرفته شدن باید دارای صلاحیت باشند.
آلمان به دلیل داشتن موسسات تحقیقاتی مختلف که پروژه های مهم تحقیقاتی را انجام می دهند و غالبا با همکاری دانشگاه ها، مشاغل و صنعت کار می کنند. با این حال آن ها معمولا مدارک پایین تر از دکترا را نمی پذیرند. تحصیلات تکمیلی به زبان آلمانی از یک قالب مشترک اروپایی طبق فرآیند بولونیایی توسعه یافته است. و دوره کارشناسی ارشد واسطه بین دوره اول ( کارشناسی) و دوره سوم ( دکترا) است. در این دوره مدرک تحصیلی کامل شما 120 واحد یا ECTS خواهد بود که90 واحد از این دوره از دروس و امتحانات به دست می آیند و 30 واحد باقی مانده برای پایان نامه شما مشخص می شوند. مدارک کارشناسی ارشد به دو نوعMA (Master of Arts) یا MSc (Master of Science)تقسیم می شود. همچنین دوره های ارشد ممکن است پیوسته یا ناپیوسته باشد.
در دوره پیوسته به طور مثال: بیوشیمی یا زیست شناسی می تواند از کارشناسی تا ارشد پیوسته انجام پذیرد و در دوره های ناپیوسته لازم است در مقطع بالاتر وارد بخش تخصصی تر و متفاوتی نسبت به کارشناسی شوند. در این مقطع زبان آلمانی یا انگلیسی ارائه می شود. شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان در این مقطع و مداکر جهت اخذ ویزا در صورتی که دانشجوی بین المللی باشید، شامل:

 • ارائه مدارک تحصیلی پیشین مورد تایید در آلمان
 • ارائه مدارک هویتی
 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی بسته به نیاز دانشگاه و رشته
 • ارائه نامه پذیرش از دانشگاه یا موسسه آموزشی در آلمان
 • ارائه تمکن مالی برای طول دوره
 • ارائه بیمه دانشجویی
 • دو قطعه عکس

اخذ ویزای کار کانادا 4 شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان در مقطع دکترا

همان گونه که پیش تر نیز بیان شد، در آلمان دانشگاه ها و مراکز علمی متنوعی وجود دارند اما باید بدانید در تمامی این مراکز دوره دکترا ارائه نمی شود. در بین مراکز نام برده شده در مقاله، تنها موسسات تحقیقاتی که همکاری با دانشگاه های معتبر دارند می توانند دانشجوی دکترا گزینش نمایند و عموما ارتباط با مراکز و سازمان های بزرگ پژوهشی همچون Max Planck همکاری می نمایند. شما به عنوان دانشجوی دکترا متقاضی تحصیل در دانشگاه های تحقیقاتی فنی یا موسسات تحقیقاتی خواهید شد. اگر چه دکترای آلمانی بر اساس نظام بلونیای است، اما از نظر ماهیت بسیار خاص است. آلمان دکترا را صرفا به عنوان مرحله سوم در یک دوره از مطالعات نمی بیند بلکه یک پیشرفت تحقیق جداگانه است. مدرک دکترا که بر اساس تحقیقات مستقل در زمینه ارائه و بررسی پایان نامه است، یک نوآوری آلمانی بود. این قالب هنوز هم در بیشتر دانشگاه ها ارائه می شود اما برخی از آنها برنامه های ساختار یافته ی بیشتری نیز ارائه می دهند.

 • دکترای سنتی

  شما یک پروژه تحقیقاتی را شناسایی کرده و با راهنمایی یک استاد راهنما بطور مستقل آن را دنبال می کنید. می توانید یک دانشگاه یا سازمان غیر دانشگاهی یا یک شرکت آلمانی را برای تحقیقات خود انتخاب کنید.

 • برنامه های ساختاری دکترا

  این دوره ها عمدتا به زبان انگلیسی انجام می شود و بین المللی محور است. شما می توانید آموزش های دیگری را در کنار پایان نامه خود به پایان برسانید. از جمله همکاری و جایگذاری با موسسات تحقیقاتی خارجی. طول دوره دکترای شما بستگی به این دارد که شما دوره سنتی ( معمولا 4 ساله) یا یک برنامه ساختار یافته ( معمولا 3 ساله) را دارید. در طول این دوره بسته به نوع دکترا فرآیند را به سرانجام می رسانید. به طور کلی هر دو شامل انجام یک پروژه تحقیقاتی و نوشتن یک پایان نامه است با این وجود تفاوت های اساسی وجود دارد. دوره سنتی مستقل و انعطاف پذیر تر و بدون حضور اجباری است و مهلت یا برنامه درسی ارائه می شود و شما بر تکمیل تحقیقات خود و نوشتن پایان نامه تمرکز خواهید کرد. در این برنامه شما باید یک سرپرست برای انجام پروژه تحقیقاتی خود انتخاب کنید اگر چه استاد برای راهنمایی شما ورود کمی به محتوای پروژه خواهد داشت و از شما انتظار می رود که تا حد زیادی بطور مستقل در مورد پایان نامه خود کار کنید.
  برنامه های ساختاری دکترا دوره شامل: ارائه سخنرانی، سمینارها و ارزیابی های موقت در مورد موضوعات مرتبط با پژوهش می باشد. در آموزش مهارت های قابل انتقال در روش های علمی و مهارتی شرکت خواهند کرد. فرد به صورت انفرادی و مشترک در پروژه های تحقیقاتی گسترده با دانشجویان و تیم دانشگاهیان درون برنامه کار خواهند کرد. در این برنامه معمولا تیمی از سرپرستان وجود دارد که تمام دانشجویان تحت نظارت آنها فعالیت می کنند. این به پیشرفت همکاری های بین رشته ای کمک می کند و پروژه ها شامل پشتیبانی و آموزش بیشتر سرپرستان و سایر اعضای برنامه شما است. در انتها برای ارزیابی دکترای سنتی با ارائه پایان نامه به صورت شفاهی و بررسی کار خود در مقابل حداقل دو استاد در رشته های مرتبط ارائه می گردد و بیشتر به تحقیقاتی که انجام داده اید و چرا این کار را کرده اید تمرکز دارد.
  در حالی که دکترای ساختار یافته لازم است 180 تا 240 واحد اجباری را تکمیل کند و در مورد دانش خود از محتوای آموزش ها باید سخنرانی ها، سمینار هایی را برگزار نمایید. علاوه بر این شما باید یک پایان نامه به صورت شفاهی نیز ارائه کنید. بیشتر افراد دکترای سنتی را انتخاب می کنند. لازم است بدانید در دکترای سنتی عموما پایان نامه نوشته شده به زبان آلمانی است ولی در دکترای ساختار یافته می تواند انگلیسی باشد.

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان در مقطع دکترا به شرح زیر است:
برای تحصیل در مقطع دکترا در آلمان به طور کلی لازم است حداقل هشت ترم تحصیلات آکادمیک را قبل از دکترا گذرانده باشید و صلاحیت نهایی شما معادل کارشناسی ارشد آلمان باشد.
هیئت داوران در مقطع تحصیلات عالی قبلی شما نیز باید توسط دانشگاه آلمان شناخته شده باشد.
• برخی دانشجویان بین المللی با استعداد اگر واجد شرایط تحصیل در مقطع دکترا با مدرک پایه لیسانس باشند، باید در امتحان ورودی شرکت کنند.
الزامات زبان را باید بر اساس نوع برنامه انتخابی برآورده نمایید. برای اینکار نیاز است مدرک IELTS یا TOFEL انگلیسی،DSH یا Test DAF ارائه نمایید.
• بیانیه ای از سرپرست دکترای خود ارائه نموده و قصد خود برای ادمه تحصیل را بیان نمایید.
مدارک دانشگاهی معتبر قبلی خود را ارائه نمایید.
صلاحیت تحصیل در این مقطع توسط ریاست دانشگاه آلمانی باید تایید گردد.
داوران شما باید حداقل دو استاد داشته باشند که با شما همکاری کرده اند.
هنگامی که این موارد را تهیه کردید، کمیته دپارتمان دکترا صلاحیت شما را تایید می کند.
در برخی موسسات شما لازم است مصاحبه ایی داشته باشید. این مصاحبه در برخی موارد توسط استاد راهنمایی که شما انتخاب نموده اید برگزار می شود. برای دانشجویان بین المللی این مصاحبه می تواند از طریق اسکایپ برگزار شود.

مقایسه تحصیل دکتری در آلمان و انگلیس

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان به همراه بورسیه

اگر شما خواهان دریافت بورسیه هستید و در حال تدارک شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان هستید، در این قسمت شرایط و انواع بورسیه را شرح خواهی داد. لازم است بدانید به طور کلی اخذ بورسیه در مقطع دکترا امکان پذیر است و معمولا در مقاطع کارشناسی ارشد بورسیه کمتر وجود دارد. ضمن اینکه تحصیل در آلمان رایگان است و بورسیه بیشتر کمک هزینه و یا هزینه زندگی در این کشور است.

بورس های تحصیلی متعددی برای دانشجویان بین المللی دکترا برای کمک به تأمین هزینه های زندگی شما در هنگام تحصیل در آلمان وجود دارد:
کمک هزینه دانشجویی: سرپرست شما ممکن است شما را برای کمک هزینه 1250 یورو در ماه از بنیاد ملی دانشگاهی آلمان (Studienstiftung des Deutsche Volkes) نامزد کند.
بورس های تحصیلی DAAD: سرویس تبادل دانشگاهی آلمان (Deutscher Akademischer Austausch Dienst) بورس های تحصیلی 1200 یورو در ماه را برای دانشجویان خارجی برای تحصیل در مقطع دکترا در آلمان ارائه می دهد.
• :StipendiumPlus توسط گروهی متشکل از 13 سازمان ارائه شده که در هر ماه 1،350 یورو برای دانشجویان بین المللی در آلمان بودجه ارائه می دهند.
همچنین برنامه های تأمین مالی مختلف دیگری نیز در آلمان وجود دارد که مطالعه PhD بین المللی را به گزینه ای مقرون به صرفه برای شما تبدیل می کند.
• اگر متقاضی دریافت برنامه دکترای ساختار یافته هستید، باید به همراه دکتری خود از حمایت مالی استفاده کنید. در صورت پذیرش، ماهانه مبلغ 1000 تا 40000 یورو دریافت خواهید کرد.
• دانشجویان مقطع دکترا بین المللی بعضی اوقات توسط دانشگاه تحت عنوان قراردادهای تدریس یا به عنوان دستیارهای دانشجویی به کار می روند. شما می توانید مبلغی را بر اساس ساعت های نظارت بر كتابخانه، آموزش، تحقیق برای اساتید یا کار در آزمایشگاه دریافت كنید.

بورسیه تحصیلی در آلمان

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان و هزینه زندگی در آلمان

یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهم در انتخاب یک کشور به عنوان مقصد مهاجرت، اطلاع دقیق از هزینه های زندگی در کشور مدنظر برای مهاجرت است. ما در این بخش به بیان میانگین هزینه زندگی و تحصیل در آلمان می پردازیم.

 • هزینه های تحصیل در مقطع دکترا

  در سطح دکترا، شهریه تا سه سال (شش ترم) تحصیل در تمام دانشگاه های دولتی آلمان رایگان است. ممکن است شما ملزم به پرداخت شهریه برای هر دوره تمدید و فراتر از طول استاندارد برای دوره دکتری خود باشید. اگرچه هزینه ای پرداخت نمی کنید و تنها باید برای یک ترم تحصیلی مبلغ 150-200 یورو بپردازید. این مبلغ در واقع هزینه های دولت، مدیریت دانشجویی و خدمات دانشجویی را پوشش می دهد.

 • هزینه های زندگی

  از آنجا که شما هزینه شهریه پرداخت نمی کنید، هزینه اصلی شما در آلمان هزینه های زندگی شما خواهد بود. این هزینه ها می توانند از سایر کشورهای اروپایی بالاتر باشد. دانشجویان بین المللی برای تأمین هزینه های اقامت، غذا و سایر هزینه های زندگی در هر ماه حدود 820 یورو نیاز دارند.برنامه های ساختاری دکترا دوره شامل: ارائه سخنرانی، سمینارها و ارزیابی های موقت در مورد موضوعات مرتبط با پژوهش می باشد. در آموزش مهارت های قابل انتقال در روش های علمی و مهارتی شرکت خواهند کرد. فرد به صورت انفرادی و مشترک در پروژه های تحقیقاتی گسترده با دانشجویان و تیم دانشگاهیان درون برنامه کار خواهند کرد. در این برنامه معمولا تیمی از سرپرستان وجود دارد که تمام دانشجویان تحت نظارت آنها فعالیت می کنند. این به پیشرفت همکاری های بین رشته ای کمک می کند و پروژه ها شامل پشتیبانی و آموزش بیشتر سرپرستان و سایر اعضای برنامه شما است. در انتها برای ارزیابی دکترای سنتی با ارائه پایان نامه به صورت شفاهی و بررسی کار خود در مقابل حداقل دو استاد در رشته های مرتبط ارائه می گردد و بیشتر به تحقیقاتی که انجام داده اید و چرا این کار را کرده اید تمرکز دارد.
  در حالی که دکترای ساختار یافته لازم است 180 تا 240 واحد اجباری را تکمیل کند و در مورد دانش خود از محتوای آموزش ها باید سخنرانی ها، سمینار هایی را برگزار نمایید. علاوه بر این شما باید یک پایان نامه به صورت شفاهی نیز ارائه کنید. بیشتر افراد دکترای سنتی را انتخاب می کنند. لازم است بدانید در دکترای سنتی عموما پایان نامه نوشته شده به زبان آلمانی است ولی در دکترای ساختار یافته می تواند انگلیسی باشد.

زندگی در آلمان

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان و خدمات مؤسسه ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در زمینه های مختلف مهاجرتی به کشور آلمان و سایر کشورهای تراز اول دنیا آماده ارائه خدمات باکیفیت مشاوره ایی و اجرایی می باشد. تیم پذیرش و ویزای تحصیلی این موسسه متشکل از کادر حرفه ایی وکلا و مشاورین نخبه با مشارکت وکلای برجسته اروپایی و همکاری با موسسات آموزشی و دانشگاه های تراز اول اروپا می تواند شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان برای متقاضیان محترم را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد و اگر شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان شما مورد کامل باشد می توانند بر اساس رزومه علمی شما، در پیدا نمودن استاد راهنما نیز به شما خدمات ارائه نماید. برای این منظور کافی است به سایت موسسه رجوع نمایید و رزومه خود را در قسمت آموزش و تحصیل رایگان، بررسی امکان اخذ بورسیه تکمیا نمایید. کارشناسان موسسه با بررسی شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان می توانند نتیجه را به شما اعلام نمایند و راهنمای لازم را خدمتتان ارائه نمایند. از خدمات موسسه می توان به ارائه و تهیه پکیج زبان آلمانی و انگلیسی در بالاترین سطح آموزشی اشاره نمود که بصورت کاملا حرفه ایی از سطح مبتدی قابل استفاده برای هر رده سنی می باشد.

خدمات موسسه حقوقی ملک پور

german universities شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، می توانید خود را از داشتن وکیل مهاجرت بی نیاز کنید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسخ به سوالات متداول در زمینه شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

برای تحصیل در مقطع لیسانس در رشته مهندسی در کشور آلمان چه مدرک زبانی مورد نیاز است؟

audio شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

با لیسانس نفت از دانشگاه آزاد، برای تحصیل در کشور های آلمان، اتریش و هلند می توان اقدام کرد؟

audio شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان
شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان و سخن پایانی

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان و نحوه اخذ اقامت و پاسپورت آلمان به صورت کاملا علمی در این نوشتار مورد تحلیل قرار گرفت. قطب اقتصاد و صنعت در اروپا با خدمات عالی در سطح بهداشت و آموزش توانسته جایگاه عالی در دنیا داشته باشد. موتور اقتصاد اروپا با صنعت پویا و نرخ بیکاری پایین برای هر مخاطبی جذاب است. سیستم آموزش در این کشور مبتنی بر تربیت نیروی کار متخصص و عملی شکل گرفته است و با سیستم رایگان توانسته دانشجویان بین المللی زیادی را جذب نماید. شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان در مقاطع مختلف اعم از مدارس و دانشگاه در این مقاله توسط تیم جستجوگر MIE تحلیل گردید. شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا مفصل مورد بحث قرار گرفت. اگر در خصوص این مقاله سوال و نظر دارید می توانید در بخش دیدگاه ثبت نمایید تا توسط تیم MIE پاسخ لازم را دریافت کنید. همچنین امکان ارتباط تلفنی و آنلاین به صورت رایگان با تیم حرفه ایی موسسه فراهم هست کافی است با شماره های درج شده تیم آنلاین و تلفنی تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

441 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »
 1. فرهنگ گفته:

  سلام شب بخیر
  میخواستم مدارک تحصیلی دیپلم مدرسه خود را به کجا تأیید کنم ترجمه شده به زبان آلمانی
  متشکرم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مدرک تحصیلیتون رو باید در دارالترجمه های مورد تایید سفارت آلمان ترجمه کنید تا قابلیت ارائه به سازمان آنابین(سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) رو داشته باشه. اسامی این دارالترجمه هارو میتونید از طریق تماس با سفارت آلمان جویا بشید. در گوگل سفارت آلمان در ایران رو سرچ کنین و از طریق شماره های موجود در سایتشون باهاشون تماس بگیرید.

   پاسخ
 2. مبین گفته:

  سلام
  ایا با معدل ۱۳ و دو سال سابقه کار در ایران من میتونم برای مقطع ارشد پذیرش بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. درباره سن، گپ تحصیلی، دانشگاه محل اخذ مدرک، رشته تحصیلی و مدرک زبانتون اطلاعات بدید تا بتونیم برای امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای تحصیل پزشکی قبولی در ایران تاثیری ندارد. شما باید در آزمون ورودی دانشگاه هامبورگ شرکت کنید.

   پاسخ
 3. سپهر گفته:

  سلام .من ۱۸ سالمه و معدل دیپلم ۱۹ دارم
  و واسه دندون پزشکی خواستم اقدام کنم
  و دانشگاه آزاد در حد پنج جلسه بودم
  ب نظر شما امکان پذیرش من هست؟اگه مدرک b1 بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای تحصیل دندانپزشکی در آلمان شما باید ابتدا در آزمون ورودی دانشگاه پذیرفته شوید. شما می توانید در دوره های پیش پزشکی پذیرش بگیرید و برای آزمون آماده شوید.

   پاسخ
 4. fatemeh گفته:

  سلام خسته نباشيد
  براى ثبت نام پذيرش (امتحان m kurs) آلمان برگه قبولى امتحان زبان را بايد داشته باشيم?

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای پذیرش از کالج آلمان شما نیازمند به ارائه مدرک زبان آلمانی حداقل در سطح b1 می باشید و بایستی معدلتان بالتر از 16 باشد و از نظر سنی نیز شرایط مناسبی داشته باشید.

   پاسخ
 5. علی فیاضی گفته:

  سلام علی هستم ۳۲ ساله از افغانستان دارای مدرک لیسانس از مهندسی میکانیک با معدل ۱۳ و ۷ سال تجربه کاری .میخواستم بدونم میتونم با این معدل و سن ادامه تحصیل بدم تو کشور آلمان؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید برای مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنید همچنین از آنجا که رشته شما از مشاغل مورد نیاز آلمان است و سابقه کار مناسبی دارید، می توانید برای اخذ ویزای جستجوی کار نیز درخواست دهید.

   پاسخ
 6. mohammad گفته:

  با سلام
  من 19 سال دارم و دارای مدرک دیپلم ریاضی با نمره 17 هسنم و قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی دردانشگاه آخن آلمان دارم بعد از شرکت در کنکور سراسری (برای سال دوم) و با فرض داشتن مدارک لازمه برای ویزای تحصیلی آیا شانس \ذیرش در دانشگاه آخن با توجه به تفاوت مدرک دیپلم و رشته دانشگاهی دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بستگی به نظر دانشگاه به رزومه تحصیلی و مدرک زبانتون داره. شرایط تحصیل پزشکی تو آلمان اینجوری هستش:
   • الزاماً خواندن پیش دانشگاهی (از سال گذشته اعمال میشه) – ام کورس باید خوانده بشه و بعد وارد دوره علوم پزشکی دانشگاه شود.
   • شروط:
   1. ماکزیمم سن اپلای 21 (برای مثال 19 سال لب مرز هست به خاطر وقت سفارت)
   2. حداقل معدل: 16
   3. حتما دیپلم یا پیش دانشگاهی تجربی (لزوماً همان رشته)
   4. اینتیک سپتامبر: مدرک زبان ب آینس – اینتیک ژانویه: بتسوای
   • آزمون ام کورس و در صورت قبولی ورود به دانشگاه

   پاسخ
 7. محدثه گفته:

  سلام ، من ٣٢ سالمه ، مدرك مهندسي آي تي دارم ،با معدل ١٦ و ٥ سال سابقه كار دولتي ام دارم …ميخواستم براي ارشد دانشگاههاي المان اقدام كنم با توجه به شرايط سنيم امكان پذيره؟ ضمن اينكه تا سال اينده مدرك c1 ميگيرم …

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اگه گپ تحصیلیتون زیاد نباشه و بشه با سابقه کاریتون پرش کرد میشه براتون برای تحصیل در آلمان اقدام کرد. مدرک زبانتون هم که خیلی خوبه.
   دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاه های خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.

   پاسخ
 8. میلاد گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده ۲۵ سالمه و مدرک کارشناسی روانشناسی از دانشگاه روزانه دارم
  ۶ سال سابقه کار دارم
  معلم رسمی آموزش و پرورش هستم
  خواستم بدونم میتونم برای ادامه تحصیل مقطع ارشد تو آلمان اقدام کنم و بعدش اقامت دائم بگیرم
  یا کلا روشی برای اقامت دائم و قانونی برای بنده تو آلمان یا نروژ یا فنلاند وجود داره؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاههای خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.
   اقامت آلمان رو در صورتی میتونید بگیرید که بعد فارغ التحصیلی بتونید تو آلمان کار پیدا کنید و بعد چند سال کار و پرداخت مالیات بتونید اقامت آلمان رو بگیرید. برای نروژ و فنلاند هم شرایط همینه و تنها با تحصیل اقامت نمیدن.

   پاسخ
 9. کاظمی گفته:

  با سلام. من فوق لیسانس رشته گیاهپزشکی از دانشگاه تبریز هستم.میخواستم برای مقطع دکترا اقدام کنم. پایاننامه خوبی دارم. ولی به دلیل مشکلی که با استادم پیش اومد نتونستم مقاله داشته باشم.
  ایا امکان پذیرش برای بنده وجود داره؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست از طریق یافتن استاد راهنما از یکی از دانشگاه های کشور مربوطه اقدام نمایید و این امکان بستگی به داشتن شرایطی مانند رزومه تحصیلی مناسب، نداشتن گپ تحصیلی بالا، نمره زبان خوب و مواردی اینچنینی خواهد داشت.

   پاسخ
 10. نیکا گفته:

  سلام وقت بخیر من ۲۴ ساله ام رشته شیمی دارویی تحصیل کردم ولی خب میخام داروسازی ب صورت رایگان تو المان بخونم میخاستم بدونم محدودیت سنی وجود داره برای من و اینکه میتونم رایگان تحصیل کنم چون نمیتونم هزینه ای برای دانشگاه پرداخت کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط تحصیل پزشکی آلمان به شرح زیر است:
   • الزاماً خواندن پیش دانشگاهی (از سال گذشته اعمال میشه) – ام کورس باید خوانده بشه و بعد وارد دوره علوم پزشکی دانشگاه شود.
   • شروط:
   1. ماکزیمم سن اپلای 21 (برای مثال 19 سال لب مرز هست به خاطر وقت سفارت)
   2. حداقل معدل: 16
   3. حتما دیپلم یا پیش دانشگاهی تجربی (لزوماً همان رشته)
   4. اینتیک سپتامبر: مدرک زبان ب آینس – اینتیک ژانویه: بتسوای
   • آزمون ام کورس و در صورت قبولی ورود به دانشگاه

   پاسخ
 11. متین گفته:

  سلام من ۱۹ سالمه و برای سال دوم کنکورم معافیت گرفتم و امسال ورودی دانشگاه دولتی هستم و میخوام برای کالج المان اقدام کنم ، میخوام بدونم اینکه خدمت سربازی نرفتم میتونم برای کالج اقدام کنم و دوره کالجو خارج از کشور بگذرونم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله در صورت پرداخت وثیقه به اداره نظام وظیفه این امکان برای شما وجود خواهد داشت. مراتب را می توانید از سازمان نظام وظیفه و پلیس +10 جویا شوید.

   پاسخ
 12. رضا گفته:

  سلام
  بنده 37 ساله و فارغ التحصیل کارشناسی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی از دانشگاه فردوسی مشهد..روزانه.. هستم.
  میخواستم بدونم… اولا باتوجه به سن و نوع مدرک تحصیلی آیا امکان تحصیل در رشته ارشد فیزیوتراپی در کشور آلمان وجود داره؟
  سوال دومم در صورت اخذ ارشد فیزیوتراپی آیا مجوزهای لازم جهت فعالیت و تاسیس مرکز رو باتوجه به مدرک کارشناسی به بنده میده یا نه؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط در آلمان به شرح زیر است:
   • الزاماً خواندن پیش دانشگاهی (از سال گذشته اعمال میشه) – ام کورس باید خوانده بشه و بعد وارد دوره علوم پزشکی دانشگاه شود.
   • شروط:
   1. ماکزیمم سن اپلای 21 (برای مثال 19 سال لب مرز هست به خاطر وقت سفارت)
   2. حداقل معدل: 16
   3. حتما دیپلم یا پیش دانشگاهی تجربی (لزوماً همان رشته)
   4. اینتیک سپتامبر: مدرک زبان ب آینس – اینتیک ژانویه: بتسوای
   • آزمون ام کورس و در صورت قبولی ورود به دانشگاه

   برای ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 13. رضا گفته:

  سلام. بنده کارشناسی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی دارم و 37 ساله هستم.فارغ التحصیل دانشگاه فردوسی مشهد.سوال اولم ..آیا امکان تحصیل ارشد فیزیوتراپی و آلمان با توجه به سن و مدرکم وجود داره؟ سوال دومم… در صورت اخذ مدرک ارشد فیزیوتراپی آیا وزارت بهداشت مجوزهای لازم برای کار رو به بنده میده یا نه؟ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط تحصیل پزشکی آلمان به شرح زیر است:
   • الزاماً خواندن پیش دانشگاهی (از سال گذشته اعمال میشه) – ام کورس باید خوانده بشه و بعد وارد دوره علوم پزشکی دانشگاه شود.
   • شروط:
   1. ماکزیمم سن اپلای 21 (برای مثال 19 سال لب مرز هست به خاطر وقت سفارت)
   2. حداقل معدل: 16
   3. حتما دیپلم یا پیش دانشگاهی تجربی (لزوماً همان رشته)
   4. اینتیک سپتامبر: مدرک زبان ب آینس – اینتیک ژانویه: بتسوای
   • آزمون ام کورس و در صورت قبولی ورود به دانشگاه

   در مورد تحصیل احتمالا به مشکل گپ تحصیلی بالا بر بخورید.

   در مورد سوال دوم مربوط به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در آلمان هستش که برای اریابی شانس شما برای هر دو مورد می تونید با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 14. رضا گفته:

  سلام. بنده کارشناسی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی دارم و 37 ساله هستم.میخواستم بدونم آیا میتونم ارشد فیزیوتراپی تو آلمان بخونم یا نه؟ و یک سوال دیگه در صورتی که خوندم با توجه به مدرک کارشناسی آیا امکان فعالیت در ایران برای من وجود داره؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط تحصیل پزشکی آلمان به شرح زیر است:
   • الزاماً خواندن پیش دانشگاهی (از سال گذشته اعمال میشه) – ام کورس باید خوانده بشه و بعد وارد دوره علوم پزشکی دانشگاه شود.
   • شروط:
   1. ماکزیمم سن اپلای 21 (برای مثال 19 سال لب مرز هست به خاطر وقت سفارت)
   2. حداقل معدل: 16
   3. حتما دیپلم یا پیش دانشگاهی تجربی (لزوماً همان رشته)
   4. اینتیک سپتامبر: مدرک زبان ب آینس – اینتیک ژانویه: بتسوای
   • آزمون ام کورس و در صورت قبولی ورود به دانشگاه

   در مورد تحصیل احتمالا به مشکل گپ تحصیلی بالا بر بخورید.

   در مورد سوال دوم مربوط به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در آلمان هستش که برای اریابی شانس شما برای هر دو مورد می تونید با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 15. امیرحسین گفته:

  سلام ببخشید من الان دانشجوی مقطع لیسانس هستم و میخواستم در مقطع فوق لیسانس در المان تحصیل کنم اما مدرک سیکل(راهنماییم) را از دست دادم اما بقیه مدارک تحصیلی (دیپلم و پیش دانشگاهی) را دارم ایا مشکلی برایم پیش می اید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. به منظور اخذ پذیرش تحصیلی مدارک دیپلم به بالای شما ملاک قرار می گیرند و جای نگرانی در این زمینه نیست. مگر اینکه در برخی موارد خاص مانند بورسیه تحصیلی این درخواست را نمایند که با مراجعه به اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود در مقطع راهنمایی می توانید درخواست پرونده و یا مدرک المثنی نمایید.

   پاسخ
 16. امیرحسین گفته:

  با سلام
  من کلاس دهم هستم و در مدرسه تیزهوشان درس می خوانم و هدفم رفتن به یکی از دانشگاه های المان هستش برای رشته پزشکی میخواستم بدونم بعد ازقبولی در دانشگاه های دولتی ایران ایا باید یک سال تو ایران بخونم یا میشه بعد از قبولی مستقیم برم به المان
  ربان المانی رو کامل مسلط هستم
  و در صورت داشتن چه مدارکی از شانس بالایی برای اخذ ویزا برخوردارم ؟
  تصمیمم جدی هستش

  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط در بسیاری از کشورها طبق قوانین آموزشی این کشورها نیازمند این است که در کنکور سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید و ترحیحاً از ابتدا مدرک زبان این کشور را نیز داشته باشید. مگر اینکه در دانشگاه خصوصی اقدام به تحصیل نمایید. همچنین ممکن است نیاز به گذراندن دور های پیش پزشکی نیز داشته باشید.

   پاسخ
 17. Shaii گفته:

  باسلام.من 20 سال سن دارم.سال پیش از سفارت وقت گرفتم.حدودا یک ماه دیگه هم مدرک زبان b1رو میگیرم.درحال حاضر دوترم در دانشگاه درس خوندم.اما میخواستم کالجm برم و از کالج آلمان اقدام کنم.ممنون میشم به این سوالات جواب بدین.ببخشید کمی سوالام زیاد شدن.خیلی لطف میکنین ابهاماتم رو رفع کنین.
  1.اخذپذیرش رو کی باید انجام بدهم؟
  2.پذیرشی که گرفتم تاریخ انقضا داره؟
  3.تا قبل از آخرین مهلت ثبت نام کالج باید مدارکمو برای گرفتن پذیرش بفرستم؟
  4.وقت تاییدیه مدارک از سفارت رو کی باید بگیرم؟یعنی بعد از گرفتن پذیرش یا قبل؟
  5.من یک سال هم پشت کنکور موندم وتارسیدن وقت مصاحبه دوسال هم فاصله میفته.این گپ تحصیلی رو چه جوری باید جبران کنم؟آیا این گپ مشکل ساز میشه؟
  6.بعد از انجام مصاحبه در سفارت ویزا به من میدن؟
  7.بعد از گرفتن ویزا برای دانشگاه یا کالج دیگه کار خاصی نباید انجام بدم؟
  8.آزمون تستآس چه مواد درسی رو دقیقا امتحان میگیره؟ایران این آزمون رو بدم بهتره یا در آلمان؟
  9.مدارک ترجمه شده هم تاریخ انقضا دارند؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.
   برای دریافت پاسخ سایر سوالاتتان با توجه به محدودیت پاسخ در قابل یک متن می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید

   پاسخ
 18. داریوش گفته:

  با سلام و احترام
  بنده کارشناسی برق قدرت و۳۱ سال سن دارم.۷ سال سابقه کار مرتبط با رشتم دارم.برا مقطع ارشد میتونم تا وقت سفارت نوبتم بشه اقدام کنم؟اخه با توجه به وقت تحصیلی سفارت حدودا تقریبا دو سال زمان میبره.چه سطح زبان نیاز دارم؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی آلمان از آن دسته کشورهایی است که به گپ تحصیلی و گپ سنی حساس می باشد و بهترین سن برای ادامه تحصیل در این کشور بین 28 نهایت 30 سال می باشد و شرایط برای شما با توجه به موردی که در خصوص وقت سفارت فرمودید دشوار است بجز اینکه بخوتهید برای ویزای جستجوی کار اقدام کنید یا اینکه به بهانه گذرانئن دوره زبان آلمانی وارد مجارستان شوید و از این کشور برای آلمان اقدام بفرمایید

   پاسخ
 19. مختاری گفته:

  سلام من ۲۰ سالم هست و میخوام برای تحصیل در رشته ی پزشکی ب کشور آلمان یا اتریش برم شرایطش و میشه بهم بگید ؟ و اینکه الان باید زبان المانی و بخونم یا انگلیسی ؟ و اگه اطلاعاتی راجع ب هزینه تحصیل در این رشته در کشور آلمان دارید بهم بدید ممنون میشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای تحصیل در رشته پزشکی در آلمان و اتریش باید در آزمون ورودی این رشته که به زبان آلمانی برگزار می شود شرکت کنید.وقت سفارت آلمان کمی طولانی می باشد و این کشور روی گپ تحصیلی و سنی کمی حساس است و بهتر است در کشور اتریش اقدام نمایید

   پاسخ
 20. shirin گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من 21 سال سن دارم و ترم سوم بهداشت عمومی در دانشگاه سراسری_علوم پزشکی هستم
  خواستم بدونم برای اخذ اقامت در آلمان به غیر از داشتن مدرک b2 زبان المانی برای ادامه تحصیل در
  مقطع فوق لیسانس ارایه ی چ.مدارکی الزامیه؟
  و اینکه شانسم برای اخذ اقامت چقدره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   اینکه از چه طریقی قصد اخذ اقامت آلمان را دارید بسیار مهم می باشد. با توجه به شرایط سنی تان در حال حاضر از طریق تحصیل بهترین روش می باشد و در مجموع تنها داشتن مدرک زبان کافی نیست مدارک دیگری نیز لازم است مانند پشوانه مالی مدرک تحصیلی

   پاسخ
 21. سميرا گفته:

  سلام وقت بخير
  من ليسانس مديريت صنعتي با معدل ١٨.٥ از دانشگاه غير انتفاعي هستم مدرك زبان ندارم اما ميخوام هم الماني و هم زبان رو به صورت خصوصي دنبال كنم تا يك ساله بتونم ياد بگيرم
  ميتونم براي دانشگاه آخن international business management رو اقدام كنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شما می توانید رشته و دانشگاه خود را در سایت anabin جستجو نمایید ببینید مورد تایید می باشد سپس با دانشگاه مورد نظر خود مکاتبه نمایید در صورت اخذ پذیرش برای دریافت ویزا اقدام نمایید در نظر بگیرید که وقت سفارت آلمان طولانی می باشد

   پاسخ
 22. ناصر گفته:

  سلام. پسرم امسال کنکور داده. دوست داره مکانیک بخونه در المان. اینجا مکانیک قبول میشه ولی نه در تهران یا شهرهای بزرگ، شهر خودمون قبول میشه. متاسفانه اینجا کلاس المانی نیست. امکان داره رشته دیگه ای رو تهران قبول بشه(بخاطر وجود کلاس المانی) ولی وقتی المان رفت مکانیک بخونه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.

   پاسخ
 23. مریم گفته:

  سلام من مریم هستم اهل افغانستان .در ولایت بلخ افغانستان من مدرسه ام را تمام کردم و در کنکور ۱۳۹۸ هم در رشته حقوق و علوم سیاسی در افغانستان قبول شدم . در حال حاضر در حال یادگرفتن زبان المانی در سطح ب ۲ (B2) هستم ایا من میتوانم در دانشگاه المان به تحصیل ادامه بدهم ؟ اگر بله بس چه مدت طول میکشد تا من به دانشگاه راه یابم ؟ ایا قبولی من در کنکور ۱۳۹۸ در افغانستان به ورود به دانشگاه در المان کمک میکند؟ من قصد دارم رشته حقوق را در المان بخوانم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   رشته حقوق از آن دسته رشته هایی است که معمولاً در بیشتر کشورها منحصر به همان کشور است و قبولی شما در کنکور افغانستان نمی تواند خیلی موثر واقع شود. اینکه چند سالتان است و میزان پشتوانه مالی تان چقدر است می تواند در این خصوص موثر باشد.

   پاسخ
 24. مينا گفته:

  سلام من ٢١ سالمه و مدرك b1 رو دارم و منتظر جواب پذيرشم هستم از دانشگاه دورتموند كه البته به تازگي اپلاي زدم ولي متاسفانه هنوز وقت نگرفتم برا سفارت . به نظر شما هيچ راهي وجود داره ك زودتر نوبت برا سفارت گيرم بياد!؟ چه از طريق شركتهاي واسطه و يا چه از طريق اپلاي از يك كشور ديگه مثل هند و تركيه. منتظر جوابتون هستم. ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   تعیین وقت سفارت آلمان به صورت آنلاین می باشد و به همین دلیل راهی وجود ندارد که بتوانید زودتر پروسه سفارت خود را انجام دهید البته می توانید به واسطه اخذ پذیرش تحصیلی در کشور دیگر وارد شوید و سپس از آن کشور برای آلمان اقدام کنید

   پاسخ
 25. کیمیا گفته:

  با سلام
  من هفده سال دارم و سال آینده تحصیل دوران مدرسه ام به پایان میرسد. وقت سفارت من امساله اما مدرک دیپلم من سال آینده شهریور نود و نه اماده میشه . سفارت هم مدرک اپلای دانشگاه من رو میخواد . من آیا میتونم قبل از اماده شدن مدرک دیپلم اپلای کنم؟ و حدودا چقدر طول میکشه که جواب اپلای دانشگاه بیاد؟ چون من قصد دارم بعد از اتمام تحصیل در مدرسه برای ترم زمستان به دانشگاه المان برم.
  ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.

   پاسخ
  • آیدا گفته:

   میتونم بپرسم شما چطوری وقت سفارت گرفتید؟ منم 17 سالمه ولی مثل اینکه انلاین نمیشه وقت گرفت واسم باید حضوری برم، شما هم حضوری رفتید؟

   Rating: 5
   پاسخ
 26. امير گفته:

  با عرض خسته نباشيد من يك ماه ديگه مدرك b1 رو ميگيرم و تقريبا ٧٠ واحد علوم سياسي پاس كردم الان بهتره برا كالج درخواست بدم يا دانشگاه !؟؟
  خودم دوست دارم كالج رو شروع كنم و از ابتداي تحصيل در سيستم اونجا باشم تا وارد دانشگاه شدن مستقيم.
  ممنون ميشم جواب بديد چون واقعن قصدم جديه و به كمكتون نياز دارم🙏🏻

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در حال حاضر بهتر برای سفارت آلمان مدرک B2 ارائه دهید. متاسفانه وقت سفارت آلمان طولانی است و ممکن است تا دو سال آینده به شما نوبت ندهند و با توجه به اینکه سن شما بالا می رود تحصیل در کالج برای شما زیاد مناسب نیست و این احتمال وجود دارد که ویزای شما رد شود. بهتر است برای دانشگاه اقدام کنید.
   شما می توانید برای کوتاه تر شدن پروسه در دوره زبان در مجارستان شرکت کنید از این طریق زبان را در محیط یاد می گیرید، به دلیل فاصله کوتاه می توانید شخصا به دانشگاه های آلمان مراجعه کنید و پذیرش بگیرید و بعد از 6 ماه اقامت در مجارستان، ویزای تحصیلی آلمان را بگیرید.

   پاسخ
   • امير گفته:

    با سپاس از جوابگوييتون،
    آخه دوستان من در آلمان بابت پذيرش گيري تحصيلي من رو از b1 اطمينان دادند و كافي دونستند
    و يعني فقط مشكل من تايم بالاي نوبت دهيه!؟ يا شرايط بهتري لازمه بغير از مدرك زبان و واحدهاي پاس شده!؟
    و همچنين ك گفتيد ممكنه رد بشه منظورتون فقط براي كالج بود ديگه يا اپلاي براي دانشگاه هم ممكنه رد بگيرم!؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     درست می فرمایید قبلا با مدرک B1 پذیرش و ویزا گرفته می شد اما جدیدا سخت گیری های بیشتری دیده شده. این یک قانون نوشته شده نیست اما برای بردن شانس توصیه می شود.
     برای کالج چون سن شما بالا می رود شانس دریافت ویزا کمتر می شود.
     برای دانشگاه شانس بیشتری دارید و در کل هر چه سریع تر اقدام کنید شانس بالاتری خواهید داشت.

     پاسخ
 27. Cat.exealone گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید بنده چند تا سوال داشتم

  بنده 19 سال سن دارم میتونم در دوره های کالج ثبت نام کنم ؟ برای گرفتن مدرک زبان b1 چه مقدار زمان لازمه ؟ شما اموزشگاهی جایی میشناسید بشه سریع و فشرده شروع کرد و مدرک b1 رو گرفت ؟ چه دانشگاه هایی رو شما پیشنهاد میکنید ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین اطلاعات تحصیلی، میزان گپ تحصیلی و میزان سرمایه شما نیز تاثیر گذار خواهد بود.
   در مورد یادگیری زبان آلمانی می توانید پکیج آموزش زبان آلمانی را تهیه نمایید و برای آشنایی با نحوه تدریس، قسمت اول را به طور رایگان مشاهده نمایید:
   https://malekpour.ir/product/آموزش-فشرده-و-سریع-زبان-آلمانی/
   معرفی دانشگاه نیز بستگی مستقیمی به شرایط شما خواهد داشت.

   پاسخ
 28. علی گفته:

  با سلام
  من ترم ۱ دانشگاه آزاد رشته ی مهندسی بازرگانی هستم.
  ۱۹ سالمه.
  میخواستم بدونم حتما باید دوره ی کالج رو بگذرونم یا امکانش هست بعد از گذروندن چند واحد دیگه من اپلای کنم و قبول شم.
  و سوال دیگه اینه که من سرباز هستم، آیا میشه بعد از قبولی دانشگاه با وسیقه خارج شم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.
   در مورد سربازی می توانید از سازمان نظام وظیفه شرایط را جویا شوید.
   جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 29. سارا گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  با مدرک ارشد مجازی دانشگاه علم و صنعت میشه برای پذیرش اقدام کرد یا مثل مدارک دانشگاه غیرانتفاعی و آزاد هستند؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. به این منظور می باست مجوز وزارت علوم و تحقیقات داشته باشید. به طور کلی با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 30. paria گفته:

  سلام من 24 سال دارم و دانشجوی ارشد دانشگاه تبریز هستم و مدرک کارشناسیم رو از دانشگاه آزاد تهران شمال با معدل 16.90 گرفتم میخواستم بدونم امکانش هست که بتونم برای دانشگاه های رایگان آلمان به خصوص دانشگاه هانوور پذیرش بگیرم که ادغام کنم؟ مدرک زبان ندارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های آلمان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 31. mosenmorinio گفته:

  با سلام و احترام
  من 31 سالم هست ، لیسانس مهندسی صنایع ( معدل 14 ) و ارشد مدیریت صنعتی (معدل 17 ) ، مدرک زبان ندارم ، مقاله هم ندارم ، دانشگاه آزاد … امکان اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع دکترا را دارم ؟ من 4 سال هست فارغ تحصیل شدم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست اقدام نمایید. در هر صورت اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 32. M.A گفته:

  باعرض سلام
  برای یک دانشگاه میخام اپلای بدم،ازمدارکی که موردنیاز هست اثبات پذیرش در دانشگاه درسال۲۰۱۹ هست.
  من ارشدعمران دانشگاه شاهرود قبول شدم ک نرفتم.چجوری میتونم این روبرای دانشگاه اثبات کنم؟و ازسازمان سنجش باید چه مدرکی روبگیرم؟ و اینکه اصلا ممکنه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 33. رضا گفته:

  با سلام
  برای شخصی که بیست و دو سالشه و کاردانی بهداشت دهان و دندان از دانشگاه علوم پزشکی تمام کرده، اگه برای دندانپزشکی آلمان اقدام کند حتما باید از طریق کالج اقدام کند یا مستقیما میتونه وارد دانشگاه بشه؟ ممنون
  البته واحد گذرانده شده دانشگاهی 85 واحدو معدل دیپلم 18.75و پیش 19.15 و دارای مدرک گذرانده شده b1 گوته و در حال خواندن b2

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. نحوه اقدام متفاوت بوده و بستگی به شرایط شما خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 34. جعفر گفته:

  عذر میخوام بنده قصد مهاجرت تحصیلی بدون پایان خدمت و با قید وثیقه، برای مقطع کارشناسی رو دارم
  ۱ ماه دیگه کنکور ریاضی میدم
  چند سوال در این خصوص داشتم
  میخواستم بدونم با فرض اینکه یکی از دانشگاه های دولتی تهران در رشته ی کامپیوتر یا مکانیک قبول بشم، دانشگاهی که در ایران قبول میشم چه تاثیری در روند اخذ پذیرش من در کشور مقصد دارد؟
  باید پیگیر چه مواردی(اعم از آموزش زبان و …) باشم تا زمانی که درخواست پذیرش میکنم خیالم راحت باشد?
  هدف بنده دانشگاه های رایگان کشور آلمان هست/ با این وجود به طور سالیانه چه هزینه ای برای اقامت در این کشور لازم هست؟
  از چه زمانی کار نیمه وقت برای دانشجو ممکن میشود؟ و میانگین درامد با توجه به مشاغلی که دانشجو میتواند در آن شاغل شود چه مقدار است؟
  پس از گذشت چه زمانی دانشجو میتواند تابعیت آلمان را کسب کند؟
  و در نهایت پس از کسب تابعیت، راهی برای نرفتن به خدمت سربازی وجود دارد یا خیر؟
  واقعا ممنون میشم اگر به سوالاتم رو پاسخ بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. دوست گرامی سوالات شما متعدد و در زمینه های مختلف می باشد. مسائل مربوط به سربازی را می باست با سازمان نظام وظیفه عمومی مطرح نمایید. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 35. عرفان گفته:

  سلام
  بنده امسال کنکور ریاضی دارم..
  طبق تحقیقاتی که از آژانس ها داشتم متوجه شدم که در صورت ارائه ی وثیقه امکان این هست که با وجود اینکه خدمت نرفتم، از کشور برای تحصیل خارج شم
  درسته؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. با قرار وثیقه می توانید از کشور خارج شوید اما قبل از اینکه مشمول شوید باید در دانشگاه ثبت نام کنید.

   پاسخ
 36. ali90007.kazemi گفته:

  ایا قبولی در کنکور سراسری برای همه رشته ها نیاز است؟یا فقط برای رشته های پزشکی باید قبولی کنکور داشته باشم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.

   پاسخ
 37. پدرام گفته:

  سلام
  خسته نباشيد
  من ليسانس شيمي دارويي از دانشگاه ازاد دارم
  و همچنين مدرك A1.2 زبان الماني
  ميخواستم بدونم مدرك B1 رو بگيرم ميتونم در دانشگاه هاي المان رايگان تحصيل كنم و اينكه ارشد شيمي دارويي رو دانشگاهاشون داره يا نه؟
  ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های آلمان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 38. محمد علی گفته:

  سلام وباعرض ادب واحترام خدمت اقای ملک پور سوال من اینه که با معدل دیپلم ۱۶ احتمال قبولی من در دانشگاه هامبورگ چقدر است درضمن بنده رشته کامپیوتر هستم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما باید رزومه تحصیلی خود را در اختیار کارشناسان مؤسسه قرار دهید تا از دانشگاه هامبورگ برای شما استعلام بگیرند.

   پاسخ
 39. مریم گفته:

  سلام.من ۲۲سالمه و مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی دارم و دانشگاه آزاد درس خوندم ، تازه اقدام به مدرک زبان آلمانی کردم میتونم برای ارشد آلمان درس بخونم؟ و اینکه هزینه های تحصیل به چه صورته؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. در صورت داشتن شرایط مورد نیاز با معادلسازی مدرک تحصیلیتان این امکان می تواند برای شما وجود داشته باشد. پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 40. ساناز گفته:

  سلام من ۳۰ سالمه مدرک لیسانس و ارشد شیمی از دانشگاه ازاد دارم .ولی سابقه کار ندارم .و متاهلم .میخواستم ببینم اگه مدرک زبان المانی داشته باشم.
  میتونم برای تحصیل در المان اقدام کنم؟ با توجه ب شرایط سنیم .اگه میشه در چ مقطعی؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید هم در مقطع فوق لیسانس و هم در مقطع دکترا در کشور آلمان به تحصیل بپردازید.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور تحصیل دندانپزشکی در آلمان ابتدا می بایست در رشته های پزشکی دانشگاه های سراسری ایران قبولی اخذ کرده و پس از گذراندن چند واحد تحصیلی در صورت داشتن سرمایه مورد نیاز و مدرک زبان آلمانی مورد نیاز، برای اخذ ویزای تحصیلی فرانسه اقدام نمایید.

   پاسخ
 41. دلارام گفته:

  سلام خسته نباشید. ببخشید من لیسانس مدیریت جهانگردی از دانشگاه سراسری سمنان دارم اما معدلم خیلی پایینه. آیلتس 6.5 دارم و در حال یادگیری زبان آلمانی هستم. خواستم بدونم امکانش هست که من در دانشگاه های آلمان بصورت رایگان دوباره واسه لیسانس رشته ی خودم تحصیل کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در آلمان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان آلمانی b1 و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 42. افشین گفته:

  سلام خسته نباشید
  من 20 سالمه و معدل دیپلمم 18.30 شده و معدل پیش دانشگاهی 16و ترم 2 یه رشته ای در دانشگاه در حال ادامه تحصیل هستم .
  میخواستم ببینم من میتونم واسه پذیرش کالج اقدام کنم یا نه ؟؟چون وارد دانشگاه شدم دیگه نمیتونم واسه کالج اقدام کنم ؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. بله شما میتوانید اقدام کنید. فقط توجه کنید که وقت سفارت آلمان برای ویزای تحصیلی در حال حاضر بالای دو سال طول میکشد و شما نیاز به دریافت مدرک زبان دارید. به منظور پاسخ به سایر سوالات مرتبط با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. بستگی به شرایط شما دارد. شرایطی از جمله سن خود و همسر و فرزندانتان ، وضعیت تاهل، میزان سرمایه و اطلاعاتی از این قبیل. در صورت اخذ اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 43. ali.azarnoorin81 گفته:

  برای تحصیل رایگان از طریق کالج و رشته m-kurs و پذیرش شدن حتما باید در ایران کنکور را قبول و خدمت سربازی رفته باشیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام دوست عزیز. به منظور پاسخ به این سوال می بایست شرایط شما باید کاملا بررسی شود. زیرا شما به عنوان مثال سن خود را نفرمودید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 44. Nasrin گفته:

  با سلام. خواهر من که ۱۵ سال دارد در ایران با پدر و مادرم زندگی میکند. در حال حاضر مشغول به تحصیل در کلاس نهم میباشد, ولی علاقه دارد از کلاس دهم در مداس آلمان ادامه دهد. میخواستم بدانم چطور میتواند به آلمان بیاید؟ پدر و مادرم با آمدن او به آلمان و زندگی او پیش ما موافق هستند و من و همسرم میتوانیم از او در آلمان مراقبت و نگهداری کنیم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید به عنوان قیم او در آلمان معرفی شوید. مدارک تحصیلی ایشان را باید به مدارس آلمان فرستاد و پذیرش تحصیلی گرفت. با داشتن پذیرش می توان برای ایشان ویزای تحصیلی آلمان درخواست داد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 45. میثم گفته:

  باسلام‌وخسته نباشیدبنده ارشدحسابداری ازدانشگاه غیرانتفاعی دارم ودرحال گرفتن مدرک ایلس هم میباشم چندین مقالات ملی وهمچنین کنفرانس بین المللی درداخل ویکدانه هم مقاله iscدارم معدل بنده ۱۵:۲۰،وسنم ۲۹سال میباشد آیامیتونم تودانشگاه المان پذیرش بشم؟واینکه پذیرش شدن جداازهزینه که برای گرفتن وکیل میدیم ایاهزینه دیگه ازجمله تحصیل یاخوابگاه هم برعهده ماست یادانشگاه موردپذیرش متشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 46. علیرضا عرب گفته:

  سلام من در دانشگاه بین المللی قبرس مشغول تحصیل هستم می خوام برای ادامه تحصیل به آلمان برم حتما باید مدرک زبان المانی داشته باشم یا مدرک زبان انگلیسی هم کافیه؟

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز با داشتن مدرک زبان آلمانی می توانید شانس تحصیل رایگان در این کشور را داشته باشید و عموما دانشگاه های خصوصی این کشور انگلیسی زبان بوده و به مدرک زبان انگلیسی نیاز دارند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 47. کارو گفته:

  سلام
  در کشور آلمان مهندسی رباتیک در مقطع لیسانس وجود داره یا خیر؟
  اگه وجود نداره بهتره اول چه رشته‌ای رو بخونیم؟

  Rating: 4
  پاسخ
 48. مهرناز گفته:

  وقتتون بخیر
  من مدرک کارشناسی از دانشگاه علمی کاربردی دارم، و فقط در کنکور هنر شرکت کردم ، میخواستم که در رشته خودم در آلمان ارشد بخونم، سوالم اینه که نداشتن مدرک شرکت در کنکور سراسری برای من مشکل ایجاد میکنه؟ یا ارائه دادن مدرک کارشناسی و ریز نمرات کافی هستش؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در این مقاله شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان توضییح داده شده است. شما در صورت داشتن مدرک کارشناسی می توانید برای ارشد در آلمان اقدام نمایید. برای این موضوع شما به مدرک زبان آلمانی نیاز دارید. برای بررسی پرونده خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 49. پریسا هاشمی گفته:

  سلام خسته نباشین.من ۲۵ساله هستم و در حال رفتن به کلاس آموزش آلمانی هستم تقریبأ ۳۰واحد در رشته مهندسی صنایع در دانشگاه آزاد تهران گذراندم.آیا میشود مستقیم برای لیسانس اقدام کرد؟تو این سن ممکنه؟

  Rating: 5
  پاسخ
 50. Mojtaba گفته:

  سلام،من١٨/٥سالمه ،دارم مدرك ديپلم(پايه دوازدهم) ميگيرم ،سؤالم اين بود كه با توجه به اين كه مشمول هستم ،پس از دريافت ديپلم ، ميتونم براي تحصيل در آلمان اقدام كنم؟،يا اينكه ديپلمه هاي مشمول نميتونن از كشور خارج بشن؟در ضمن پذيرش كالج و اخذ ويزا نيازمند پاسپورت و پاسپورت مستلزم داشتن كارت پايان خدمت هست! ممنون ميشم پاسخ سوالمو بديد.

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما تا زمانی که از معافیت موقت برخوردارید امکان خروج از کشور را دارید.

   پاسخ
 51. Soraya گفته:

  سلام.من ۱۹ سالمه.مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم رو دارم.و دارم المانی میخونم تا b2 بگیرم.من چون اتباع افغانستان هستم برای ما نیازی نیس ک حتما دانشگاه سراسری قبول شده باشیم و همین ک اقامت ایران رو داشته باشیم کافیه.الان باید من ایمیل بزنم به دانشگاه های اونجا؟تا قبولم کنن و دعوت نامه بفرستن یا چون من اینجا دانشگاه نرفتم اقدام نکنم برای ایمیل و باید کالج بخونم اونجا؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ارادت. شما به منظور تحصیل در آلمان می توانید شخصاٌ اقدام کرده و یا در صورت داشتن حداقل شرایط سنی، تحصیلی، مالی و مدرک زبان با کمک موسسه اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان نمائید. پیشنهاد می شود در صورت داشتن سوالات دیگر و ارزیابی شرایطتان با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 52. ناشناس گفته:

  سلام من ۲۲سالمه رشته تجربی معدل دیپلمم ۱۷هستش و دارای مدرکb2زبان المانی هستم ولی ۳بار کنکور دادم و رشته ی پزشکی دانشگاه دولتی یا ازاد قبول نشدم ولی در هر ۳سال در دانشگاه های دولتی و بینلملل و……مجاز به تحصیل بودم و برادرم ساکن و مقیم المان هست ایا میتونم در رشته پزشکی در دانشگاه ماکسیمیلیان مونیخ پذیرش بشم؟؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. به منطور تحصیل در آلمان در رشته های پزشکی شما می بایست ابدا در کنکور پزشکی ایران قبول شده و مقدار مشخصی واحد دانشگاهی را پاس کنید تا بتوانید به همراه داشتن سطح زبان مناسب، گپ تحصیلی مناسب، وضعیت تحصیلی مناسب و اثبات داشتن هزینه های زندگی و تحصیل در آلمان اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان نمائید. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله مهاجرت تحصیلی به آلمان (https://malekpour.ir/%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-2/ )در صورت داشتن سوالات دیگر و ارزیابی شرایطتان با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 53. خشایار کریمی گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید من 21 سالمه دارای کارت معافیت هستم و علاقه به رشته پزشکی دارم معدل دیپلمم 18.83 هستش و حقیقتا توان مالی برای گرفتن وکیل ندارم میخواستم بدونم چه طور میتونم اقدام کنم برای تحصیل در المان ؟اصلا شانس قبول شدن دارم یا نه؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل پزشکی در آلمان باید در آزمون ورودی دانشگاه های آلمانی شرکت کنید و برای قبولی در این آزمون تسلط به زبان آلمانی الزامی می باشد.

   پاسخ
 54. سلاله گفته:

  سلام من 36سالمه.ارشد تربیت بدنی دارم و مجردم میتونم برای مقطع ارشد مجدد در آلمان پذیر بگیرم؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به رایگان بودن تحصیل در آلمان در بسیاری از موارد و تعداد بالای متقاضیان تحصیل در آلمان، اولویت با کسانی است که اقدام به پذیرش در دانشگاه های آلمان با مدرک تحصیلی لیسانس خود می کنند. پیشنهاد می شود در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 55. sara گفته:

  با سلام
  من 39 سال سن دارم و دارای مدرک لیسانس مامایی ( 10 سال سابقه ) همسرم نیز معلم و مدرک فوق شیمی و فیزیک دارند ( 25 سال سابقه ) یک پسر 10 ساله داریم . زبان آلمانی نمیدونیم ولی به انگلیسی تا حدودی تسلط داریم . آیا شانسی برای مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار داریم ؟؟؟؟ خیل مشتاقیم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب، برای ویزای کار آلمان باید حداقل مدرک B1 آلمانی یا آیلتس 6.5 داشته باشید و مدرک شما باید تایید شود. اگر شرایط را فراهم کنید شانس دارید اما نیاز به تلاش زیادی دارید.

   پاسخ
 56. m.iliya7413 گفته:

  سلام؛
  من ۲۲ سالمه و دیپلم دارم؛و در حال گرفتن مدرک پیش دانشگاهی هستم؛ می خاستم بدونم می تونم وارد کالج و دانشگاه های آلمان بشم ؛ حقوق یا روانشناسی بخونم؛
  اگر لطف کنین، راهنمایی کنین ممنون می شم؛

  پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید مدرک زبان آلمانی خود را نیز ارائه نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 57. محمدرضا گفته:

  سلام
  من ۲۱ سالمه ۴۰ واحد درسی در دانشگاه ازاد رشته عمران گزروندم
  معدلم ۱۶ هست
  خواستم بدونم میشه برای تحصیل در یه رشته دیگه مثل کامپیوتر توی المان اقدام کنم ینی درواقع لیسانسم رو اون جا بخونم با رشته تحصیلی دیگه

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شزایط سنی و تحصیلی شما امکان تحصیل در آلمان صرفاً در رشته تحصیلی کنونی شما (عمران) وجود دارد.

   پاسخ
 58. علی گفته:

  سلام خسته نباشید من دانشجوی ترم 5 کارشناسی ناپیوسته آی تی هستم می خواستم بدونم برای ادامه تحصیل در آلمان باید در ایران آزمون بدم یا آلمان اگر امکانش هست شرایطش رو برام توضیح بدین. ممنون

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما جهت تسریع در امر اخذ ویزا می توانید ابتدا در کشور مجارستان دوره های زبان آلمانی را گذرانده و سپس برای تحصیل در آلمان اقدام نمائید.

   پاسخ
 59. Maryam گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید من دانشجو بیوتکنولوژی ترم 3 هستم و معدل کل من 19.5 هست، به زبان انگلیسی مسلط هستم و آلمانی تا a2 آشنایی دارم و دوره گذروندم. بودجه مالی زیادی ندارم و میخواستم بدونم امکان بورس تحصیلی رشته خودم وجود داره یا باید از ارشد اقدام کنم آخه شاغل هم هستم.

  پاسخ
 60. علیرضا گفته:

  با سلام
  من رشتم مهندسی مکانیک از موسسه غیر انتفاعی هستش و معدلم 13.50است و 26سال دارم. سابقه کار مرتبط هم دارم. میخواستم بدونم با توجه به معدلم آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد در المان رو دارم؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   بهتر است با نمره ی زبان معدلتان را تا حدی جبران نمایید تا شانس بالاتری داشته باشید.

   پاسخ
 61. الهام گفته:

  سلام و وقت بخیر
  کلاس های زبان آلمانی که تو فایل صوتی فرمودید کجا برگزار میشه، کسانی که تو ایران هستن نمی تونن این کلاسها رو شرکت کنند آیا؟

  سپاس

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   بصورت وبینار (آنلاین) برگزار میشود.می تونید در منزل سر کلاس برید.همه می تونن شرکت کنن.

   پاسخ
 62. سحر گفته:

  سلام .من ۲۹ سالگی وارد مقطع لیسانس شدم. آیلتس ۷ دارم و دارای کارشناسی ارشد ژنتیک.با معدل ۱۷.میخوام واسه مقطع دکتری پذیرش بگیرم اما متاسفانه ۳۶ سال سن دارم.ایا امکان پذیرش برای من هست؟

  پاسخ
 63. افروز فرزان گفته:

  سلام من ۳۵سال سن دارم و لیسانس سینما هستم با معدل۱۷:۷۶ و درحال حاضر دارم زبان آلمانی یاد میگیرم بصورت فشرده ،باتوجه به سنم آیا شانسی برای ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد سینما دارم یا نه؟
  سپاس

  پاسخ
 64. ستاره گفته:

  باسلام و احترام
  بنده دانشجوی ارشد شیمی تجزیه دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل ۱۶ و لیسانس خوارزمی تهران با معدل متاسفانه ۱۲/۶۸
  شانسی دارم؟
  سپاس

  پاسخ
  • M.N گفته:

   باسلام دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور در باب اکثر کشورها در اکثر زمینه ها (جز پناهندگی) خدمات ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات دقیق تر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.

   همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 65. جهانی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده ۳۴ ساله هستم لیسانس ریاضی با معدل ۱۴ سال ۸۶و فوق لیسانس مدیریت ورزشی با معدل ۱۶ از دانشگاه پیام نور سال ۹۲ (آموزش محور) میخواستم بدونم برای اخذ ویزای تحصیلی در آلمان در مقطع ارشد میتونم با توجه به سنم با مدرک لیسانسم اقدام کنم؟و به نظر شما با این شرایط توی چه مقطعی میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 66. ویدا گفته:

  ببخشید آدرس ایمیل را اشتباه دادم ،مجدد تصییح میکنم ،لطفا من را راهنمایی کنید تا به دفترا شما برای اقدام مراجعه کنم با توجه به اینکه شما پروسه مهاجرت به آلمان را حدود دوسال اعلام کردین ،ممنون

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   برای کسب الاعات و اخذ مشاوره و همچنین بررسی دقیق شرایط شما با شماره دفاتر 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 67. سارا گفته:

  سلام.ببخشید من میخواهم واسه کالج اقدام کنم.اگه آیلتس 7بگیرم تاثیری داره؟ریز نمرات نمره تا چند؟

  پاسخ
 68. ثمین قریشی گفته:

  سلام وقت بخیر من 31 سالم هست و میخوام برای ارشد کامپیوتر اقدام کنم با توجه به پروسه 2 ساله وقت سفارت که میشه 33 سالم ایا امکام پذیرشم هست یا خیر .در خصوص گپ تحصیلی , کار مطابق رشته تحصیلیم نیست

  پاسخ
 69. بابك گفته:

  سلام. اينجانب دانشجوي رشته كارشناسي ارشد مكانيك – گرايش تبديل انرژي دانشگاه آزاد سال آخر و تا اين لحظه با معدل 16 هستم. 35 ساله و مجرد مي باشم. ليسانس من نيز در رشته مكانيك گرايش حرارت و سيالات با معدل 15.31 از دانشگاه آزاد مي باشد و حدود 7 سال سابقه كار در زمينه پروژه هاي نفت و گاز و نيروگاهي را دارم ميخواستم بدانم براي مقطع فوق ليسانس يا دكتر امكان پذيرش از كدام كشورها را دارم؟
  در مورد زبان هم در حال آماده كردن خود براي آيلتس مي باشم. آيا امكان گرفتن پذيرش بدون مدرك زبان و يا بصورت مشروط كه آموزش زبان در آن دانشگاه پذيرش شده انجام شود امكان پذير است؟
  در صورت امكان پاسخ به ايميل اينجانب ارسال شود.

  پاسخ
 70. مريم گفته:

  سلام من خانم ٣٣ساله ليسانس مهندسي مواد دانشگاه آزاد دارم در حال خواندن زبان آلماني هستم همسر ديپلم فني دارد و ١٣ سال تعميرات تخصصي تلفن همراه انجام مي دهند ميخوام ويزاي تحصيلي آلمان اقدام كنم و همسر و فرزند ٨ساله ام را پيوست باخودم ببرم آيا بهتر در زماني كه تا گرفتن مدرك زبان (٢سال) دارم ارشد بگيرم و بعد براي دكترا اقدام كنم ؟يا ليسانس زبان آلماني؟ اگه بخوام اينجا ارشد يا ليسانس زبان بگيرم آزاد بهتره يا پيام نور ؟

  پاسخ
 71. زهرا گفته:

  سلام خسته نباشبد
  برای مقطع لیسانس شما گفتین که میشه یکسال در ازاد تحقصیل و پذیرش گرفت یعنی من میتونم یک سال در دانشگاه ازاد تحصیل و با مدرک ایلیس و المانیB2پذیرش بگیرم؟؟مشکلی ندارم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بله دوست بزرگوار این امکان با شرایطی که فرمودید برای شما وجود خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره تکمیلی با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 72. فريد گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  من ليسانس مهندس مكانيك از دانشگاه آزاد هستم.سنم ٣٧ سال هست و ١٠ سال سابقه كار مفيد در و مرتبط با رشته تحصيلي خود را دارم و همچنين مدرك B1 زبان آلماني رو هم دارم. اگر بنده با توجه به شرايط سني مي توانم در مقطع كارشناسي ارشد مكانيك در يكي از دانشگاه هاي آلمان تحصيل نمايم؟ و سوال دوم اينست كه آيا مي شود با توجه به سابقه كاري نيز اقدام به اخذ ويزاي كاري نمود؟لطفا مرا راهنماي كنيد و بگوييد كدام گزينه با توجه به شرايط ذكر شده مناسب تر مي باشد.با تشكر از زحمات شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   شما هم میتوانید از طریق کاری اقدام نمایید و هم تحصیلی در هر دو صورت شانس شما بالا میباشد اما در صورت اقدام به تحصیل باید گپ تحصیلی خود را کامل و بدون نقص ارائه نمایید

   پاسخ
 73. فرزانه گفته:

  با سلام و عرض ادب، احتراما اینجانب لیسانس حقوق دانشگاه شیراز و فوق لیسانس حقوق تجاری اقتصادی بین المللی از دانشگاه تهران دارم.مقاله چاپ شده هم ندارم سابقه کاری هم در حوزه پتروشیمی دارم. سن ام هم 38 سال هست. با زبان انگلیسی هم در حد مکالمه و نوشتن اشنائی دارم ولی مدرک ایلس ندارم. زبان المانی را هم درحد مبتدی بلد هستم. میخواستم از خدمتتان بپرسم برای پذیرش بورس کامل دکتری در رشته حقوق بانکی و مالی بین المللی یا حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه آلمان، اگر شما بخواهید برایم اقدام بفرمائید حدودا چقدر هزینه اش میشه و چه مقدار زمان می بره؟ پیشاپیش از راهنمائی شما سپاسگزارم.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 74. Reza گفته:

  با سلام
  بنده لیسانس مکانیک از علم و صنعت دارم و 8 سال سابقه کاری مرتبط….ولی معدلم 13.63 هست. الان میخواستم ببینم شانس پذیرشم در دانشگاههای آلمان در مقطع ارشد چقدر هست؟ و اینکه دانشگاه آلمانی زبان اقدام کنم یا انگلیسی زبان؟ اگر انگلیسی زبان رایگان داشته باشن
  سپاس

  پاسخ
 75. مسعود گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۳ سالمه لیسانس مهندسی مکانیک با معدل ۱۴.۸ دارم میخواستم واسه ارشد تو یکی از دانشگاها دولتی آلمان پذیرش بگیرم فرقی نمیکنه چه دانشگاهی من تا ۶ ماه دیگه میتونم آیلتسمو بگیرم میخواستم ببینم اگه آیلتسو بگیرم شرایطشو دارم که بتونم پذیرش بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   میتوانید اقدام نمایید اما دانشگاه های خصوصی , انگلیسی زبان هستند و برای تحصیل در دانشگاه دولتی نیاز به مدرک زبان آلمانی دارید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 76. سارا گفته:

  سلام
  من امسال کنکور ریاضی دادم
  ۷۰۰۰منطقه ۲.دانشگاه دولتی مجاز شدم و فکر کنم نیتونم مهندسی معماری یا برق بخونم.
  میخواستم بدونم با شرایطی که دارم میتونم اقدام کنم برای پذیرش؟ چه اقدامی باید انجام بدم برای مهاجرت و پذیرش دانشگاه؟
  ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 77. Kimia گفته:

  سلام من یک سال دیگه دبیرستان رو به اتمام میرسونم و هم اکنون زبان المانی و انگلیسی و دارم میخوندم که سال دیگه مدرک هر دو تا زبان رو دریافت میکنم میخواستم بپرسم از شما که از چه مرحله ای باید شروع کنم برای گرفتن پذیرش المان ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
 78. امیر گفته:

  سلام وقت بخیر
  من 32 ساله هستم و کارشناسی شیمی وکارشناسی ارشد صنایع دارم از دانشکاه آزاد,کارم مربوط به تحصیلم نمیشه و اینکه می خوام دوباره در مقطع ارشد توی آلمان صنایع بخونم.لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید

   پاسخ
 79. حسین بیاتی گفته:

  با سلام و احترام
  بنده 24 ساله دانشجوی ترم 3 مقطع ارشد رشته مهندسی مواد گرایش سرامیک در دانشگاه سراسری شهرکرد با معدل 5/16 هستم . قصد ادامه تحصیل در المان را دارم. از انجایی که پذیرش در مقطع فوق لیسانس مجدد به مراتب شانس بیشتری دارد وامادگی برای اخذ دکتری افرایش می یابد،و با توجه به اینکه مقطع ارشد مجدد را باید در رشته ای به جز رشته ارشدم در ایران، پذیرش بگیرم تا مورد قبول سفارت واقع شود،لطفا بفرمایید چه دانشگاه های رایگانی در المان و چه رشته هایی در این زمینه در مقطع فوق وجود دارد؟بنده زبان المانی تا سطح A1 پیش رفتم و تا سال دیگه B2 رو میگیرم.زبان انگلسی هم بلدم ولی مدرک هنوز نگرفتم؟همچنین در خصوص تمکین مالی ،فرد حامی برای اریه ی مدارک تضمین مالی باید فقط در ایران باشد یا در المان؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 80. محمد گفته:

  با سلام من در دانشگاه صنعتی اصفهان رشته آمار مقطع لیسانس در حال تحصیلم و معدل کلم 14 و تو این دو ترم باقی مانده از تحصیلم قصد دارم تا حد امکان معدلمو بالا ببرم میخاستم بدونم ک رشتم تو آلمان بازار کار داره و شانسی برای پذیرش در اونجا رو دارم یا ن؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام رشته شما بازار کار کمتری دارد زیرا باید دوره های مشابه را در المان بگذرانید . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 81. رومینا گفته:

  سلام وقتتون بخیر..۲۲سالمه متاهل هستم..من اگر سال بعد در کنکور ۹۸در رشته پزشکی قبول بشم میتونم واسه ویزای آلمان با استفاده از مدارک قبولی کنکور سراسری اقدام کنم؟معدل دیپلم۱۸..پیش۱۳..فقط برای کالج ریز نمرات دبیرستان مهمه؟آیا برای مقطع لیسانس هم معدل دیپلم و پیش مهمه؟؟
  واینکه برای مقطع لیسانس حداکثر سن باید چقد باشه؟
  (من با مشاوره تلفنی نتونستم به نتیجه برسم.گفتن برای کالج شانسی ندارم حداکثر باید 21سالم باشه و معدل پیش هم پایینه..?)

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 82. Pooria گفته:

  سلام . خسته نباشید. من 20 سالم هست معافیت سربازی و مدرک زبان آلمانی b2 دارم . و معدل دیپلم ۱۷/۱۱ و معدل پیش تجربی ۱۲/۲۵ دارم. آیا امکان تحصیل و گرفتن پذیرش در رشته پزشکی ویا پیراپزشکی مثل هوشبری رو دارم؟
  و یه سوال دیگه آیا راهی هست که معدل خود را جبران کنم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 83. Hs گفته:

  سلام و عرض ادب؛
  من لیسانس مهندسی صنایع دارم از دانشگاه غیر انتفاعی،
  میخوام که از دانشگاه های المانی زبان پذیرش بگیرم ؛ دقیقا چه مدارکی لازمه برای فرستادن ایمیل و گرفتن پذیرش اولیه؟ چون من تازه میخوام زبان المانی رو شروع کنم باتوجه ب اینکه اخذ ویزا 20 ماه طول میکشه ؛ من میتونم الان برای گرفتن ویزا اقدام کنم یا داشتن مدرک زبان الزامی است؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 84. M گفته:

  سلام ببخشید معدل لازم برای قبولی در دانشگاه مونیخ چه معادلی لازم هست (دیپلم و پیش‌دانشگاهی)

  پاسخ
 85. هما گفته:

  سلام ببخشید یه سوال از خدمتتون داشتم میشه بگید سفارت آلمان چقد طول میکشه برای ویزای تحصیلی وقت بده؟

  پاسخ
 86. محمدرضا گفته:

  سلام وعرض ادب
  پسری دارم 11ساله ،فوتبال حرفه ای کارمیکنه وزبان المانی هم a22هم خوانده برای پذیرش تحصیلی و یاادامه فوتبال چه بایدانجام بدهیم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 87. مهسا گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت اقای ملک پور ببخشید میشه شرایط سنی برای مقطع کارشناسی ارشد را بفرمایید ۰

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب تا سن 31 سال میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 88. رها گفته:

  سلام. بنده با دفتر میرداماد تماس گرفتم اما متاسفانه جواب مناسبی دریافت نکردم نتونستند درست من رو راهنمایی کنم. ممنون میشم جواب سوالم رو بدید.
  بنده خانم. 29سال و دانشجوی ترم اول ارشد اموزش زبان هستم .
  همسرم 30 سال و مهندس مکانیک با 7سال سابقه کار هستند.
  پسر دوساله دارم.
  میخواستم بدونم
  1. بهتره من برای دکتری اپلای کنم و همسر و فرزمدم هم همراهم بیاد و اونجا بدنبال کار بگرده؟ یا اینکه از اینجا اقامت 6ماهه جستجو کار بگیریم؟

  2.مدرک زبان مورد نیاز برای پذیرش دکتری برای اینکه بتونم رایگان تحصیل کنم چه هستش ایلتس یا مدرک المانی؟
  3. من الان دارم کلاس المانی رو میگذرونم. اینکارم درسته یا تو المان هم میتونم یاد بگیرم.
  4. همسرم اگه به من پیوست بشه چ مدرک زبانی لازم داره؟

  5با تمام این شرایط لطف میکنید بفرمایید بهترین گزینه المان هستش یا اتریش؟؟

  تا دوسال دیگه میخوایم اقدام کنیم شرایط سختتر میشه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در خصوص زمان بیش از یک سال نمیتوان پاسخ قطعی داد با توجه به تغییر قوانین کشورها . اما بهتر است همسرتان برای ویزای کار المان اقدام کنند و پس از اخذ شغل شما و خانواده به ایشان ملحق گردید.

   پاسخ
 89. لیا گفته:

  سلام ..من زبان انگلیسم کامله و مطمئنم که آزمون آیلتس نمرم بالای ۶ میشه..میخواستم بدونم باز هم لازمه که زبان آلمانی رو یاد بگیرم؟!..رشتم تجربیه

  پاسخ
 90. Behdad گفته:

  سلام ، خسته نباشید
  من 16 سال سن دارم و در رشته تربیت بدنی تحصیل میکنم و فوتبالیست حرفه ای هستم ، می خواستم بدونم برای پذیرش به دانشگاه ها یا دبیرستان ها چکار کنم و حداقل و حداکتر هزینه تحصیل رو بدونم … و ایا حتما نیازمند قیم هستم ،برای اینکه تنها قرار هست بیام ؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 91. هلنا گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه و مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و میخوام فقط بدونم در صورت داشتن مدرک b1 یا b2 چقدر شانس پذیرش توی کالج یا دانشگاه های آلمان دارم ؟؟؟؟ و حتما تاکید دارم توی برلین باشه اون دانشگاه یا کالج

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 92. رضوان گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده ۲۶ سال سن دارم
  لیسانس فیزیک از دانشگاه سراسری با معدل ۱۴ دارم. کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل ۱۷.
  ۴ سال سابقه کار در حوزه مهندسی صنایع هم دارم.
  در صورتی که زبان b2 داشته باشم امکان پذیرش در دانشگاه های آلمان رو دارم؟ و اینکه با توجه به تغییر رشته ای که دادم بهتر نیست برای کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 93. لعیا گفته:

  سلام من 22 سال سن دارم. لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه ازاد تهران غرب دارم. میتونم برای رشته مدیریت بین الملل در مقطع کارشناسی دردانشگاه های المان اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک المانی میتوانید اقدام نمایید اما بحث تغییر رشته امری دشوار است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »
Rating: 5