شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

آیا می دانید برای پذیرش از دانشگاه ها و کالج های آلمان ۲۰۱۸ و مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل در آلمان چه مدارکی مورد نیاز می باشد؟ شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان ۲۰۱۸ به چه صورت است ؟  آیا می دانید اشخاص برای دریافت پذیرش از داشگاه ها و کالج های آلمان باید دارای چه شرایطی باشند ؟ آیا برای پذیرش از دانشگاه های آلمان نیازمند داشتن مدرک زبان آلمانی می باشیم یا با داشتن مدرک زبان انگلیسی هم میتوانیم از دانشگاه های رایگان آلمان پذیرش بگیریم؟ آیا شرایط سنی در دریافت پذیرش از آلمان جز شرایط ضروری می باشد ؟ و سوالاتی از این قبیل که سعی داریم در این مقاله به صورت جامع شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت پذیرش در آلمان و تحصیل در آلمان را به صورت حقوقی مورد بررسی قرار می دهیم.

کشور آلمان یکی از ثروتمندترین کشورهای اتحادیه اروپا محسوب می شود که بزرگترین اقتصاد ملی اروپا نیز به حساب می آید در حال حاضر کشور آلمان دومین مرکز مهاجرت ایرانیان تلقی می گردد و اعتبار پاسپورت آلمان جز ۵ پاسپورت اول دنیاست، موسسه حقوقی ملک پور به عنوان پر سابقه ترین موسسه در امر حقوق بین الملل با بهره گیری خبره ترین مشاورین و وکلای حقوق بین الملل پاسخ گوی تمامی سوالات شما در زمینه ی چگونگی پذیرش در آلمان و شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در آلمان خواهد بود .

در این مقاله سعی می نماییم به صورت تفکیک شده شرایط و مدارک لازم برای پذیرش سنین ۷ الی ۱۸ سال و پذیرش در مقطع لیسانس ، مدارک لازم برای پذیرش در مقطع فوق لیسانس و شرایط لازم برای پذیرش در مقطع دکترا را بررسی می نماییم.

 فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب پذیرش رایگان آلمان

audio شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش افراد در سنین بین ۷ الی ۱۸ سال

 افرادی که سن آنها زیر ۱۸ سال می باشد و میخواهند وارد مدارس کشور آلمان شوند نیازمند داشتن قیم در آلمان هستند به عنوان مثال در اتفاقی که برای فرد در آلمان اتفاق افتد شخص قیم ضامن و مسئول است و قیم باید از در آلمان باشد ، پدر و مادر شخص نمی تواند به عنوان قیم فرد زیر ۱۸ سال در آلمان باشد و چندان از لحاظ منطقی و حقوقی به شما عزیزان توصیه نمی شود که در این سال برای کشور همانند آلمان اقدام نمایید مگر آنکه اقوامی مطمئن و مورد وثوق در این کشور داشته باشید

شرایط ورود به کالج های آلمان

متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی هستند، میتوانند با ورود به کالج و گذراندن یکسال در کالج وارد دانشگاه شوند، کالج درآلمان ۲ترم است و این کالج ها فقط به زبان آلمانی می باشند، افرادی که رشته ی آنها تجربی است باید کالج M-KURS و افرادی که رشته ی آنها فنی مهندسی را انتخاب میکنند ، T-KURS  را باید بگذرانند.

 

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش برای کالج های آلمان

۱-ترجمه ی مدرک دیپلم و ریز نمرات آن

۲-ترجمه ی مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات آن

۳-کپی پاسپورت

۴-کپی شناسنامه

۵-دوازدهعه قطعه عکس ۴×۶

۶-مدرک زبان آلمانی حداقل b1
۷-کارنامه ی قبولی در کنکور سراسری (در صورت وجود)

متقاضیانی که یک سال تحصیلی یعنی معادل ۲۴-۳۰ واحد درسی در دانشگاه های سراسری یا آزاد را در ایران گذرانده اند میتوانند مستقیما وارد دانشگاه های آلمان (بدون نیاز به کالج) شوند.

لازم به ذکر است مدارک زبان آلمان TESTD of 414  در این حالت الزامی است که در این حالت موسسه ی حقوقی ملک پور با کلاس های آنلاین زبان آلمانی توسط اساتید زبده شما را در اخذ سریع مدارک زبان یاری مینماید.

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در مقطع لیسانس

در مقطع لیسانس در دانشگاه های رایگان آلمان زبان تدریس اغلب به زبان آلمانی می باشد و کمتر رشته و دانشگاهی وجود دارد که در این مقطع به زبان انگلیسی باشد، اگر شما متقاضیان قصد ورود مستقیم به دانشگاه و مقطع لیسانس را  دارید می بایست در هر رشته ای که قرار است تحصیل نمایید در همان رشته در ایران قبول شده باشید در این صورت اگر دانشگاه شما سراسری باشد به مراتب شانس بالاتری برای پذیرش دارید ، حال اگر در دانشگاه آزاد یا سراسری در ایران قبول شده باشید با گذراندن حداقل ۲۴ واحد می توانید برای ورود به مقطع لیسانس در آلمان اقدام نمایید از دیگر مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه در مقطع لیسانس داشتن مدرک زبان حداقل B1 آلمانی می باشد در اصل شما برای کشور آلمان برای تحصیل در دانشگاه های آلمانی زبان نیاز به مدرک زبان آلمانی B2 می باشید اما اگر فردی مدرک زبان B1 داشته باشد دولت به شخص اجازه میدهد یک سال برای اخذ مدرک B2 در آلمان حضور داشته باشد و در همان کشور مدرک زبان خود را اخذ نماید ، برای ورود به این مقطع شما متقاضیان تحصیل در آلمان نباید بیش تر از ۴ الی ۵ سال گپ تحصیلی داشته باشید .البته ذکر این نکته ضروری است که امکان پذیرش برای شما وجود دارد اما در مرحله ی سفارت و برای اخذ روادید امکان دارد که پرونده شما ریسک داشته باشد .

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در مقطع فوق لیسانس

در مقطع فوق لیسانس امکان تحصیل هم به زبان انگلیسی وجود دارد و هم به زبان آلمانی و برای افرادی که مدرک زبان آیلتس دارند شانس بالایی برای تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های رایگان کشور آلمان وجود دارد، برای ورود به مقطع فوق لیسانس در کشور آلمان داشتن مدرک لیسانس از دانشگاه های معتبر ضروری می باشد اگر دانشگاه سراسری تحصیل نموده باشید شانس پذیرش شما نسبت به دانشگاه های آزاد، غیر انتفاعی،پیام نور و علمی کاربردی به مراتب بالاتر می باشد، افرادی که خواستار تحصیل به زبان آلمانی در مقطع فوق لیسانس هستند می بایست حداقل مدرک زبان آلمانی در سطح B1 داشته باشند و اگر تمایل به تحصیل به زبان انگلیسی هستند می بایست مدرک زبان IELTS 6.5 ارائه نمایند.

نکته ای که در باب تحصیل در مقطع فوق لیسانس وجود دارد این است که  افرادی که قصد تحصیل در رشته های معماری،مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع در مقطع ارشد دارند می بایست نامه ای مبنی بر اثبات۳ ماه سابقه ی کاری یا کار آموزی در محل کار متناسب با رشته درخواست پذیرش خود را داشته باشند .

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در مقطع دکترا

پذیرش در مقطع دکترا بسیار سخت می باشد و در اولین قدم شخص باید استاد راهنما پیدا نماید ، معدل فرد در دوره های لیسانس و فوق لیسانس و موافقت استاد راهنما با ارائه طرح رساله دکترا از مهمترین عوامل برای پذیرش در این مقطع به حساب می آید اما چه مدارکی برای پذیرش در مقطع دکترا در آلمان نیاز است

 1. داشتن مقالات بین المللی که چاپ و تایید گردیده است
 2. مدرک زبان (به علت اینکه تحصیل در این مقطع به زبان انگلیسی می باشد حداقل مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ مورد نیاز است
 3. کنفرانس ها و سمینار های برگزار شده
 4. گردآوری یک proposal ایده آل و تخصصی که می بایست موضوع آن به روز و جدید باشد تا مورد قبول استاد راهنما در آلمان واقع گردد
 5. گذراندن دوره های تخصصی در رشته مورد نظر
 6. سابقه کار مرتبط با رشته تحصیل
 7. داشتن سن مناسب
 8. ثبت اختراعات جهانی می تواند به شخص خیلی کمک شایانی نماید.

موسسه حقوقی ملک پور با کادری مجرب و حداقل ۱۰ سال سابقه ی کار در زمینه پذیرش تحصیلی در کشور آلمان میتواند شما متقاضیان تحصیل در آلمان را در این پروسه یاری نماید و شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران از مشاوره رایگان در باب تحصیل در آلمان و شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان بهره مند شوید .

Rating: 5
397 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای تحصیل پزشکی قبولی در ایران تاثیری ندارد. شما باید در آزمون ورودی دانشگاه هامبورگ شرکت کنید.

   پاسخ
 1. سپهر گفته:

  سلام .من ۱۸ سالمه و معدل دیپلم ۱۹ دارم
  و واسه دندون پزشکی خواستم اقدام کنم
  و دانشگاه آزاد در حد پنج جلسه بودم
  ب نظر شما امکان پذیرش من هست؟اگه مدرک b1 بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای تحصیل دندانپزشکی در آلمان شما باید ابتدا در آزمون ورودی دانشگاه پذیرفته شوید. شما می توانید در دوره های پیش پزشکی پذیرش بگیرید و برای آزمون آماده شوید.

   پاسخ
 2. fatemeh گفته:

  سلام خسته نباشيد
  براى ثبت نام پذيرش (امتحان m kurs) آلمان برگه قبولى امتحان زبان را بايد داشته باشيم?

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای پذیرش از کالج آلمان شما نیازمند به ارائه مدرک زبان آلمانی حداقل در سطح b1 می باشید و بایستی معدلتان بالتر از 16 باشد و از نظر سنی نیز شرایط مناسبی داشته باشید.

   پاسخ
 3. علی فیاضی گفته:

  سلام علی هستم ۳۲ ساله از افغانستان دارای مدرک لیسانس از مهندسی میکانیک با معدل ۱۳ و ۷ سال تجربه کاری .میخواستم بدونم میتونم با این معدل و سن ادامه تحصیل بدم تو کشور آلمان؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید برای مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنید همچنین از آنجا که رشته شما از مشاغل مورد نیاز آلمان است و سابقه کار مناسبی دارید، می توانید برای اخذ ویزای جستجوی کار نیز درخواست دهید.

   پاسخ
 4. mohammad گفته:

  با سلام
  من 19 سال دارم و دارای مدرک دیپلم ریاضی با نمره 17 هسنم و قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی دردانشگاه آخن آلمان دارم بعد از شرکت در کنکور سراسری (برای سال دوم) و با فرض داشتن مدارک لازمه برای ویزای تحصیلی آیا شانس \ذیرش در دانشگاه آخن با توجه به تفاوت مدرک دیپلم و رشته دانشگاهی دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بستگی به نظر دانشگاه به رزومه تحصیلی و مدرک زبانتون داره. شرایط تحصیل پزشکی تو آلمان اینجوری هستش:
   • الزاماً خواندن پیش دانشگاهی (از سال گذشته اعمال میشه) – ام کورس باید خوانده بشه و بعد وارد دوره علوم پزشکی دانشگاه شود.
   • شروط:
   1. ماکزیمم سن اپلای 21 (برای مثال 19 سال لب مرز هست به خاطر وقت سفارت)
   2. حداقل معدل: 16
   3. حتما دیپلم یا پیش دانشگاهی تجربی (لزوماً همان رشته)
   4. اینتیک سپتامبر: مدرک زبان ب آینس – اینتیک ژانویه: بتسوای
   • آزمون ام کورس و در صورت قبولی ورود به دانشگاه

   پاسخ
 5. محدثه گفته:

  سلام ، من ٣٢ سالمه ، مدرك مهندسي آي تي دارم ،با معدل ١٦ و ٥ سال سابقه كار دولتي ام دارم …ميخواستم براي ارشد دانشگاههاي المان اقدام كنم با توجه به شرايط سنيم امكان پذيره؟ ضمن اينكه تا سال اينده مدرك c1 ميگيرم …

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اگه گپ تحصیلیتون زیاد نباشه و بشه با سابقه کاریتون پرش کرد میشه براتون برای تحصیل در آلمان اقدام کرد. مدرک زبانتون هم که خیلی خوبه.
   دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاه های خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.

   پاسخ
 6. میلاد گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده ۲۵ سالمه و مدرک کارشناسی روانشناسی از دانشگاه روزانه دارم
  ۶ سال سابقه کار دارم
  معلم رسمی آموزش و پرورش هستم
  خواستم بدونم میتونم برای ادامه تحصیل مقطع ارشد تو آلمان اقدام کنم و بعدش اقامت دائم بگیرم
  یا کلا روشی برای اقامت دائم و قانونی برای بنده تو آلمان یا نروژ یا فنلاند وجود داره؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاههای خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.
   اقامت آلمان رو در صورتی میتونید بگیرید که بعد فارغ التحصیلی بتونید تو آلمان کار پیدا کنید و بعد چند سال کار و پرداخت مالیات بتونید اقامت آلمان رو بگیرید. برای نروژ و فنلاند هم شرایط همینه و تنها با تحصیل اقامت نمیدن.

   پاسخ
 7. کاظمی گفته:

  با سلام. من فوق لیسانس رشته گیاهپزشکی از دانشگاه تبریز هستم.میخواستم برای مقطع دکترا اقدام کنم. پایاننامه خوبی دارم. ولی به دلیل مشکلی که با استادم پیش اومد نتونستم مقاله داشته باشم.
  ایا امکان پذیرش برای بنده وجود داره؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست از طریق یافتن استاد راهنما از یکی از دانشگاه های کشور مربوطه اقدام نمایید و این امکان بستگی به داشتن شرایطی مانند رزومه تحصیلی مناسب، نداشتن گپ تحصیلی بالا، نمره زبان خوب و مواردی اینچنینی خواهد داشت.

   پاسخ
 8. نیکا گفته:

  سلام وقت بخیر من ۲۴ ساله ام رشته شیمی دارویی تحصیل کردم ولی خب میخام داروسازی ب صورت رایگان تو المان بخونم میخاستم بدونم محدودیت سنی وجود داره برای من و اینکه میتونم رایگان تحصیل کنم چون نمیتونم هزینه ای برای دانشگاه پرداخت کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط تحصیل پزشکی آلمان به شرح زیر است:
   • الزاماً خواندن پیش دانشگاهی (از سال گذشته اعمال میشه) – ام کورس باید خوانده بشه و بعد وارد دوره علوم پزشکی دانشگاه شود.
   • شروط:
   1. ماکزیمم سن اپلای 21 (برای مثال 19 سال لب مرز هست به خاطر وقت سفارت)
   2. حداقل معدل: 16
   3. حتما دیپلم یا پیش دانشگاهی تجربی (لزوماً همان رشته)
   4. اینتیک سپتامبر: مدرک زبان ب آینس – اینتیک ژانویه: بتسوای
   • آزمون ام کورس و در صورت قبولی ورود به دانشگاه

   پاسخ
 9. متین گفته:

  سلام من ۱۹ سالمه و برای سال دوم کنکورم معافیت گرفتم و امسال ورودی دانشگاه دولتی هستم و میخوام برای کالج المان اقدام کنم ، میخوام بدونم اینکه خدمت سربازی نرفتم میتونم برای کالج اقدام کنم و دوره کالجو خارج از کشور بگذرونم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله در صورت پرداخت وثیقه به اداره نظام وظیفه این امکان برای شما وجود خواهد داشت. مراتب را می توانید از سازمان نظام وظیفه و پلیس +10 جویا شوید.

   پاسخ
 10. رضا گفته:

  سلام
  بنده 37 ساله و فارغ التحصیل کارشناسی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی از دانشگاه فردوسی مشهد..روزانه.. هستم.
  میخواستم بدونم… اولا باتوجه به سن و نوع مدرک تحصیلی آیا امکان تحصیل در رشته ارشد فیزیوتراپی در کشور آلمان وجود داره؟
  سوال دومم در صورت اخذ ارشد فیزیوتراپی آیا مجوزهای لازم جهت فعالیت و تاسیس مرکز رو باتوجه به مدرک کارشناسی به بنده میده یا نه؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط در آلمان به شرح زیر است:
   • الزاماً خواندن پیش دانشگاهی (از سال گذشته اعمال میشه) – ام کورس باید خوانده بشه و بعد وارد دوره علوم پزشکی دانشگاه شود.
   • شروط:
   1. ماکزیمم سن اپلای 21 (برای مثال 19 سال لب مرز هست به خاطر وقت سفارت)
   2. حداقل معدل: 16
   3. حتما دیپلم یا پیش دانشگاهی تجربی (لزوماً همان رشته)
   4. اینتیک سپتامبر: مدرک زبان ب آینس – اینتیک ژانویه: بتسوای
   • آزمون ام کورس و در صورت قبولی ورود به دانشگاه

   برای ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 11. رضا گفته:

  سلام. بنده کارشناسی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی دارم و 37 ساله هستم.فارغ التحصیل دانشگاه فردوسی مشهد.سوال اولم ..آیا امکان تحصیل ارشد فیزیوتراپی و آلمان با توجه به سن و مدرکم وجود داره؟ سوال دومم… در صورت اخذ مدرک ارشد فیزیوتراپی آیا وزارت بهداشت مجوزهای لازم برای کار رو به بنده میده یا نه؟ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط تحصیل پزشکی آلمان به شرح زیر است:
   • الزاماً خواندن پیش دانشگاهی (از سال گذشته اعمال میشه) – ام کورس باید خوانده بشه و بعد وارد دوره علوم پزشکی دانشگاه شود.
   • شروط:
   1. ماکزیمم سن اپلای 21 (برای مثال 19 سال لب مرز هست به خاطر وقت سفارت)
   2. حداقل معدل: 16
   3. حتما دیپلم یا پیش دانشگاهی تجربی (لزوماً همان رشته)
   4. اینتیک سپتامبر: مدرک زبان ب آینس – اینتیک ژانویه: بتسوای
   • آزمون ام کورس و در صورت قبولی ورود به دانشگاه

   در مورد تحصیل احتمالا به مشکل گپ تحصیلی بالا بر بخورید.

   در مورد سوال دوم مربوط به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در آلمان هستش که برای اریابی شانس شما برای هر دو مورد می تونید با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 12. رضا گفته:

  سلام. بنده کارشناسی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی دارم و 37 ساله هستم.میخواستم بدونم آیا میتونم ارشد فیزیوتراپی تو آلمان بخونم یا نه؟ و یک سوال دیگه در صورتی که خوندم با توجه به مدرک کارشناسی آیا امکان فعالیت در ایران برای من وجود داره؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط تحصیل پزشکی آلمان به شرح زیر است:
   • الزاماً خواندن پیش دانشگاهی (از سال گذشته اعمال میشه) – ام کورس باید خوانده بشه و بعد وارد دوره علوم پزشکی دانشگاه شود.
   • شروط:
   1. ماکزیمم سن اپلای 21 (برای مثال 19 سال لب مرز هست به خاطر وقت سفارت)
   2. حداقل معدل: 16
   3. حتما دیپلم یا پیش دانشگاهی تجربی (لزوماً همان رشته)
   4. اینتیک سپتامبر: مدرک زبان ب آینس – اینتیک ژانویه: بتسوای
   • آزمون ام کورس و در صورت قبولی ورود به دانشگاه

   در مورد تحصیل احتمالا به مشکل گپ تحصیلی بالا بر بخورید.

   در مورد سوال دوم مربوط به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در آلمان هستش که برای اریابی شانس شما برای هر دو مورد می تونید با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 13. امیرحسین گفته:

  سلام ببخشید من الان دانشجوی مقطع لیسانس هستم و میخواستم در مقطع فوق لیسانس در المان تحصیل کنم اما مدرک سیکل(راهنماییم) را از دست دادم اما بقیه مدارک تحصیلی (دیپلم و پیش دانشگاهی) را دارم ایا مشکلی برایم پیش می اید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. به منظور اخذ پذیرش تحصیلی مدارک دیپلم به بالای شما ملاک قرار می گیرند و جای نگرانی در این زمینه نیست. مگر اینکه در برخی موارد خاص مانند بورسیه تحصیلی این درخواست را نمایند که با مراجعه به اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود در مقطع راهنمایی می توانید درخواست پرونده و یا مدرک المثنی نمایید.

   پاسخ
 14. امیرحسین گفته:

  با سلام
  من کلاس دهم هستم و در مدرسه تیزهوشان درس می خوانم و هدفم رفتن به یکی از دانشگاه های المان هستش برای رشته پزشکی میخواستم بدونم بعد ازقبولی در دانشگاه های دولتی ایران ایا باید یک سال تو ایران بخونم یا میشه بعد از قبولی مستقیم برم به المان
  ربان المانی رو کامل مسلط هستم
  و در صورت داشتن چه مدارکی از شانس بالایی برای اخذ ویزا برخوردارم ؟
  تصمیمم جدی هستش

  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط در بسیاری از کشورها طبق قوانین آموزشی این کشورها نیازمند این است که در کنکور سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید و ترحیحاً از ابتدا مدرک زبان این کشور را نیز داشته باشید. مگر اینکه در دانشگاه خصوصی اقدام به تحصیل نمایید. همچنین ممکن است نیاز به گذراندن دور های پیش پزشکی نیز داشته باشید.

   پاسخ
 15. Shaii گفته:

  باسلام.من 20 سال سن دارم.سال پیش از سفارت وقت گرفتم.حدودا یک ماه دیگه هم مدرک زبان b1رو میگیرم.درحال حاضر دوترم در دانشگاه درس خوندم.اما میخواستم کالجm برم و از کالج آلمان اقدام کنم.ممنون میشم به این سوالات جواب بدین.ببخشید کمی سوالام زیاد شدن.خیلی لطف میکنین ابهاماتم رو رفع کنین.
  1.اخذپذیرش رو کی باید انجام بدهم؟
  2.پذیرشی که گرفتم تاریخ انقضا داره؟
  3.تا قبل از آخرین مهلت ثبت نام کالج باید مدارکمو برای گرفتن پذیرش بفرستم؟
  4.وقت تاییدیه مدارک از سفارت رو کی باید بگیرم؟یعنی بعد از گرفتن پذیرش یا قبل؟
  5.من یک سال هم پشت کنکور موندم وتارسیدن وقت مصاحبه دوسال هم فاصله میفته.این گپ تحصیلی رو چه جوری باید جبران کنم؟آیا این گپ مشکل ساز میشه؟
  6.بعد از انجام مصاحبه در سفارت ویزا به من میدن؟
  7.بعد از گرفتن ویزا برای دانشگاه یا کالج دیگه کار خاصی نباید انجام بدم؟
  8.آزمون تستآس چه مواد درسی رو دقیقا امتحان میگیره؟ایران این آزمون رو بدم بهتره یا در آلمان؟
  9.مدارک ترجمه شده هم تاریخ انقضا دارند؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.
   برای دریافت پاسخ سایر سوالاتتان با توجه به محدودیت پاسخ در قابل یک متن می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید

   پاسخ
 16. داریوش گفته:

  با سلام و احترام
  بنده کارشناسی برق قدرت و۳۱ سال سن دارم.۷ سال سابقه کار مرتبط با رشتم دارم.برا مقطع ارشد میتونم تا وقت سفارت نوبتم بشه اقدام کنم؟اخه با توجه به وقت تحصیلی سفارت حدودا تقریبا دو سال زمان میبره.چه سطح زبان نیاز دارم؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی آلمان از آن دسته کشورهایی است که به گپ تحصیلی و گپ سنی حساس می باشد و بهترین سن برای ادامه تحصیل در این کشور بین 28 نهایت 30 سال می باشد و شرایط برای شما با توجه به موردی که در خصوص وقت سفارت فرمودید دشوار است بجز اینکه بخوتهید برای ویزای جستجوی کار اقدام کنید یا اینکه به بهانه گذرانئن دوره زبان آلمانی وارد مجارستان شوید و از این کشور برای آلمان اقدام بفرمایید

   پاسخ
 17. مختاری گفته:

  سلام من ۲۰ سالم هست و میخوام برای تحصیل در رشته ی پزشکی ب کشور آلمان یا اتریش برم شرایطش و میشه بهم بگید ؟ و اینکه الان باید زبان المانی و بخونم یا انگلیسی ؟ و اگه اطلاعاتی راجع ب هزینه تحصیل در این رشته در کشور آلمان دارید بهم بدید ممنون میشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای تحصیل در رشته پزشکی در آلمان و اتریش باید در آزمون ورودی این رشته که به زبان آلمانی برگزار می شود شرکت کنید.وقت سفارت آلمان کمی طولانی می باشد و این کشور روی گپ تحصیلی و سنی کمی حساس است و بهتر است در کشور اتریش اقدام نمایید

   پاسخ
 18. shirin گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من 21 سال سن دارم و ترم سوم بهداشت عمومی در دانشگاه سراسری_علوم پزشکی هستم
  خواستم بدونم برای اخذ اقامت در آلمان به غیر از داشتن مدرک b2 زبان المانی برای ادامه تحصیل در
  مقطع فوق لیسانس ارایه ی چ.مدارکی الزامیه؟
  و اینکه شانسم برای اخذ اقامت چقدره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   اینکه از چه طریقی قصد اخذ اقامت آلمان را دارید بسیار مهم می باشد. با توجه به شرایط سنی تان در حال حاضر از طریق تحصیل بهترین روش می باشد و در مجموع تنها داشتن مدرک زبان کافی نیست مدارک دیگری نیز لازم است مانند پشوانه مالی مدرک تحصیلی

   پاسخ
 19. سميرا گفته:

  سلام وقت بخير
  من ليسانس مديريت صنعتي با معدل ١٨.٥ از دانشگاه غير انتفاعي هستم مدرك زبان ندارم اما ميخوام هم الماني و هم زبان رو به صورت خصوصي دنبال كنم تا يك ساله بتونم ياد بگيرم
  ميتونم براي دانشگاه آخن international business management رو اقدام كنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شما می توانید رشته و دانشگاه خود را در سایت anabin جستجو نمایید ببینید مورد تایید می باشد سپس با دانشگاه مورد نظر خود مکاتبه نمایید در صورت اخذ پذیرش برای دریافت ویزا اقدام نمایید در نظر بگیرید که وقت سفارت آلمان طولانی می باشد

   پاسخ
 20. ناصر گفته:

  سلام. پسرم امسال کنکور داده. دوست داره مکانیک بخونه در المان. اینجا مکانیک قبول میشه ولی نه در تهران یا شهرهای بزرگ، شهر خودمون قبول میشه. متاسفانه اینجا کلاس المانی نیست. امکان داره رشته دیگه ای رو تهران قبول بشه(بخاطر وجود کلاس المانی) ولی وقتی المان رفت مکانیک بخونه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.

   پاسخ
 21. مریم گفته:

  سلام من مریم هستم اهل افغانستان .در ولایت بلخ افغانستان من مدرسه ام را تمام کردم و در کنکور ۱۳۹۸ هم در رشته حقوق و علوم سیاسی در افغانستان قبول شدم . در حال حاضر در حال یادگرفتن زبان المانی در سطح ب ۲ (B2) هستم ایا من میتوانم در دانشگاه المان به تحصیل ادامه بدهم ؟ اگر بله بس چه مدت طول میکشد تا من به دانشگاه راه یابم ؟ ایا قبولی من در کنکور ۱۳۹۸ در افغانستان به ورود به دانشگاه در المان کمک میکند؟ من قصد دارم رشته حقوق را در المان بخوانم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   رشته حقوق از آن دسته رشته هایی است که معمولاً در بیشتر کشورها منحصر به همان کشور است و قبولی شما در کنکور افغانستان نمی تواند خیلی موثر واقع شود. اینکه چند سالتان است و میزان پشتوانه مالی تان چقدر است می تواند در این خصوص موثر باشد.

   پاسخ
 22. مينا گفته:

  سلام من ٢١ سالمه و مدرك b1 رو دارم و منتظر جواب پذيرشم هستم از دانشگاه دورتموند كه البته به تازگي اپلاي زدم ولي متاسفانه هنوز وقت نگرفتم برا سفارت . به نظر شما هيچ راهي وجود داره ك زودتر نوبت برا سفارت گيرم بياد!؟ چه از طريق شركتهاي واسطه و يا چه از طريق اپلاي از يك كشور ديگه مثل هند و تركيه. منتظر جوابتون هستم. ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   تعیین وقت سفارت آلمان به صورت آنلاین می باشد و به همین دلیل راهی وجود ندارد که بتوانید زودتر پروسه سفارت خود را انجام دهید البته می توانید به واسطه اخذ پذیرش تحصیلی در کشور دیگر وارد شوید و سپس از آن کشور برای آلمان اقدام کنید

   پاسخ
 23. کیمیا گفته:

  با سلام
  من هفده سال دارم و سال آینده تحصیل دوران مدرسه ام به پایان میرسد. وقت سفارت من امساله اما مدرک دیپلم من سال آینده شهریور نود و نه اماده میشه . سفارت هم مدرک اپلای دانشگاه من رو میخواد . من آیا میتونم قبل از اماده شدن مدرک دیپلم اپلای کنم؟ و حدودا چقدر طول میکشه که جواب اپلای دانشگاه بیاد؟ چون من قصد دارم بعد از اتمام تحصیل در مدرسه برای ترم زمستان به دانشگاه المان برم.
  ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.

   پاسخ
  • آیدا گفته:

   میتونم بپرسم شما چطوری وقت سفارت گرفتید؟ منم 17 سالمه ولی مثل اینکه انلاین نمیشه وقت گرفت واسم باید حضوری برم، شما هم حضوری رفتید؟

   Rating: 5
   پاسخ
 24. امير گفته:

  با عرض خسته نباشيد من يك ماه ديگه مدرك b1 رو ميگيرم و تقريبا ٧٠ واحد علوم سياسي پاس كردم الان بهتره برا كالج درخواست بدم يا دانشگاه !؟؟
  خودم دوست دارم كالج رو شروع كنم و از ابتداي تحصيل در سيستم اونجا باشم تا وارد دانشگاه شدن مستقيم.
  ممنون ميشم جواب بديد چون واقعن قصدم جديه و به كمكتون نياز دارم🙏🏻

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در حال حاضر بهتر برای سفارت آلمان مدرک B2 ارائه دهید. متاسفانه وقت سفارت آلمان طولانی است و ممکن است تا دو سال آینده به شما نوبت ندهند و با توجه به اینکه سن شما بالا می رود تحصیل در کالج برای شما زیاد مناسب نیست و این احتمال وجود دارد که ویزای شما رد شود. بهتر است برای دانشگاه اقدام کنید.
   شما می توانید برای کوتاه تر شدن پروسه در دوره زبان در مجارستان شرکت کنید از این طریق زبان را در محیط یاد می گیرید، به دلیل فاصله کوتاه می توانید شخصا به دانشگاه های آلمان مراجعه کنید و پذیرش بگیرید و بعد از 6 ماه اقامت در مجارستان، ویزای تحصیلی آلمان را بگیرید.

   پاسخ
   • امير گفته:

    با سپاس از جوابگوييتون،
    آخه دوستان من در آلمان بابت پذيرش گيري تحصيلي من رو از b1 اطمينان دادند و كافي دونستند
    و يعني فقط مشكل من تايم بالاي نوبت دهيه!؟ يا شرايط بهتري لازمه بغير از مدرك زبان و واحدهاي پاس شده!؟
    و همچنين ك گفتيد ممكنه رد بشه منظورتون فقط براي كالج بود ديگه يا اپلاي براي دانشگاه هم ممكنه رد بگيرم!؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     درست می فرمایید قبلا با مدرک B1 پذیرش و ویزا گرفته می شد اما جدیدا سخت گیری های بیشتری دیده شده. این یک قانون نوشته شده نیست اما برای بردن شانس توصیه می شود.
     برای کالج چون سن شما بالا می رود شانس دریافت ویزا کمتر می شود.
     برای دانشگاه شانس بیشتری دارید و در کل هر چه سریع تر اقدام کنید شانس بالاتری خواهید داشت.

     پاسخ
 25. Cat.exealone گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید بنده چند تا سوال داشتم

  بنده 19 سال سن دارم میتونم در دوره های کالج ثبت نام کنم ؟ برای گرفتن مدرک زبان b1 چه مقدار زمان لازمه ؟ شما اموزشگاهی جایی میشناسید بشه سریع و فشرده شروع کرد و مدرک b1 رو گرفت ؟ چه دانشگاه هایی رو شما پیشنهاد میکنید ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین اطلاعات تحصیلی، میزان گپ تحصیلی و میزان سرمایه شما نیز تاثیر گذار خواهد بود.
   در مورد یادگیری زبان آلمانی می توانید پکیج آموزش زبان آلمانی را تهیه نمایید و برای آشنایی با نحوه تدریس، قسمت اول را به طور رایگان مشاهده نمایید:
   https://malekpour.ir/product/آموزش-فشرده-و-سریع-زبان-آلمانی/
   معرفی دانشگاه نیز بستگی مستقیمی به شرایط شما خواهد داشت.

   پاسخ
 26. علی گفته:

  با سلام
  من ترم ۱ دانشگاه آزاد رشته ی مهندسی بازرگانی هستم.
  ۱۹ سالمه.
  میخواستم بدونم حتما باید دوره ی کالج رو بگذرونم یا امکانش هست بعد از گذروندن چند واحد دیگه من اپلای کنم و قبول شم.
  و سوال دیگه اینه که من سرباز هستم، آیا میشه بعد از قبولی دانشگاه با وسیقه خارج شم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.
   در مورد سربازی می توانید از سازمان نظام وظیفه شرایط را جویا شوید.
   جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 27. سارا گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  با مدرک ارشد مجازی دانشگاه علم و صنعت میشه برای پذیرش اقدام کرد یا مثل مدارک دانشگاه غیرانتفاعی و آزاد هستند؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. به این منظور می باست مجوز وزارت علوم و تحقیقات داشته باشید. به طور کلی با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 28. paria گفته:

  سلام من 24 سال دارم و دانشجوی ارشد دانشگاه تبریز هستم و مدرک کارشناسیم رو از دانشگاه آزاد تهران شمال با معدل 16.90 گرفتم میخواستم بدونم امکانش هست که بتونم برای دانشگاه های رایگان آلمان به خصوص دانشگاه هانوور پذیرش بگیرم که ادغام کنم؟ مدرک زبان ندارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های آلمان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 29. mosenmorinio گفته:

  با سلام و احترام
  من 31 سالم هست ، لیسانس مهندسی صنایع ( معدل 14 ) و ارشد مدیریت صنعتی (معدل 17 ) ، مدرک زبان ندارم ، مقاله هم ندارم ، دانشگاه آزاد … امکان اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع دکترا را دارم ؟ من 4 سال هست فارغ تحصیل شدم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست اقدام نمایید. در هر صورت اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 30. M.A گفته:

  باعرض سلام
  برای یک دانشگاه میخام اپلای بدم،ازمدارکی که موردنیاز هست اثبات پذیرش در دانشگاه درسال۲۰۱۹ هست.
  من ارشدعمران دانشگاه شاهرود قبول شدم ک نرفتم.چجوری میتونم این روبرای دانشگاه اثبات کنم؟و ازسازمان سنجش باید چه مدرکی روبگیرم؟ و اینکه اصلا ممکنه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 31. رضا گفته:

  با سلام
  برای شخصی که بیست و دو سالشه و کاردانی بهداشت دهان و دندان از دانشگاه علوم پزشکی تمام کرده، اگه برای دندانپزشکی آلمان اقدام کند حتما باید از طریق کالج اقدام کند یا مستقیما میتونه وارد دانشگاه بشه؟ ممنون
  البته واحد گذرانده شده دانشگاهی 85 واحدو معدل دیپلم 18.75و پیش 19.15 و دارای مدرک گذرانده شده b1 گوته و در حال خواندن b2

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. نحوه اقدام متفاوت بوده و بستگی به شرایط شما خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 32. جعفر گفته:

  عذر میخوام بنده قصد مهاجرت تحصیلی بدون پایان خدمت و با قید وثیقه، برای مقطع کارشناسی رو دارم
  ۱ ماه دیگه کنکور ریاضی میدم
  چند سوال در این خصوص داشتم
  میخواستم بدونم با فرض اینکه یکی از دانشگاه های دولتی تهران در رشته ی کامپیوتر یا مکانیک قبول بشم، دانشگاهی که در ایران قبول میشم چه تاثیری در روند اخذ پذیرش من در کشور مقصد دارد؟
  باید پیگیر چه مواردی(اعم از آموزش زبان و …) باشم تا زمانی که درخواست پذیرش میکنم خیالم راحت باشد?
  هدف بنده دانشگاه های رایگان کشور آلمان هست/ با این وجود به طور سالیانه چه هزینه ای برای اقامت در این کشور لازم هست؟
  از چه زمانی کار نیمه وقت برای دانشجو ممکن میشود؟ و میانگین درامد با توجه به مشاغلی که دانشجو میتواند در آن شاغل شود چه مقدار است؟
  پس از گذشت چه زمانی دانشجو میتواند تابعیت آلمان را کسب کند؟
  و در نهایت پس از کسب تابعیت، راهی برای نرفتن به خدمت سربازی وجود دارد یا خیر؟
  واقعا ممنون میشم اگر به سوالاتم رو پاسخ بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. دوست گرامی سوالات شما متعدد و در زمینه های مختلف می باشد. مسائل مربوط به سربازی را می باست با سازمان نظام وظیفه عمومی مطرح نمایید. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 33. عرفان گفته:

  سلام
  بنده امسال کنکور ریاضی دارم..
  طبق تحقیقاتی که از آژانس ها داشتم متوجه شدم که در صورت ارائه ی وثیقه امکان این هست که با وجود اینکه خدمت نرفتم، از کشور برای تحصیل خارج شم
  درسته؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. با قرار وثیقه می توانید از کشور خارج شوید اما قبل از اینکه مشمول شوید باید در دانشگاه ثبت نام کنید.

   پاسخ
 34. ali90007.kazemi گفته:

  ایا قبولی در کنکور سراسری برای همه رشته ها نیاز است؟یا فقط برای رشته های پزشکی باید قبولی کنکور داشته باشم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.

   پاسخ
 35. پدرام گفته:

  سلام
  خسته نباشيد
  من ليسانس شيمي دارويي از دانشگاه ازاد دارم
  و همچنين مدرك A1.2 زبان الماني
  ميخواستم بدونم مدرك B1 رو بگيرم ميتونم در دانشگاه هاي المان رايگان تحصيل كنم و اينكه ارشد شيمي دارويي رو دانشگاهاشون داره يا نه؟
  ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های آلمان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 36. محمد علی گفته:

  سلام وباعرض ادب واحترام خدمت اقای ملک پور سوال من اینه که با معدل دیپلم ۱۶ احتمال قبولی من در دانشگاه هامبورگ چقدر است درضمن بنده رشته کامپیوتر هستم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما باید رزومه تحصیلی خود را در اختیار کارشناسان مؤسسه قرار دهید تا از دانشگاه هامبورگ برای شما استعلام بگیرند.

   پاسخ
 37. مریم گفته:

  سلام.من ۲۲سالمه و مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی دارم و دانشگاه آزاد درس خوندم ، تازه اقدام به مدرک زبان آلمانی کردم میتونم برای ارشد آلمان درس بخونم؟ و اینکه هزینه های تحصیل به چه صورته؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. در صورت داشتن شرایط مورد نیاز با معادلسازی مدرک تحصیلیتان این امکان می تواند برای شما وجود داشته باشد. پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 38. ساناز گفته:

  سلام من ۳۰ سالمه مدرک لیسانس و ارشد شیمی از دانشگاه ازاد دارم .ولی سابقه کار ندارم .و متاهلم .میخواستم ببینم اگه مدرک زبان المانی داشته باشم.
  میتونم برای تحصیل در المان اقدام کنم؟ با توجه ب شرایط سنیم .اگه میشه در چ مقطعی؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید هم در مقطع فوق لیسانس و هم در مقطع دکترا در کشور آلمان به تحصیل بپردازید.

   پاسخ
 39. علی گفته:

  ببخشید من 18 سالمع و برای تحصیل در المان برای دندان پزشکی

  معدل چن باید بیاریم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور تحصیل دندانپزشکی در آلمان ابتدا می بایست در رشته های پزشکی دانشگاه های سراسری ایران قبولی اخذ کرده و پس از گذراندن چند واحد تحصیلی در صورت داشتن سرمایه مورد نیاز و مدرک زبان آلمانی مورد نیاز، برای اخذ ویزای تحصیلی فرانسه اقدام نمایید.

   پاسخ
 40. دلارام گفته:

  سلام خسته نباشید. ببخشید من لیسانس مدیریت جهانگردی از دانشگاه سراسری سمنان دارم اما معدلم خیلی پایینه. آیلتس 6.5 دارم و در حال یادگیری زبان آلمانی هستم. خواستم بدونم امکانش هست که من در دانشگاه های آلمان بصورت رایگان دوباره واسه لیسانس رشته ی خودم تحصیل کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در آلمان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان آلمانی b1 و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 41. افشین گفته:

  سلام خسته نباشید
  من 20 سالمه و معدل دیپلمم 18.30 شده و معدل پیش دانشگاهی 16و ترم 2 یه رشته ای در دانشگاه در حال ادامه تحصیل هستم .
  میخواستم ببینم من میتونم واسه پذیرش کالج اقدام کنم یا نه ؟؟چون وارد دانشگاه شدم دیگه نمیتونم واسه کالج اقدام کنم ؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. بله شما میتوانید اقدام کنید. فقط توجه کنید که وقت سفارت آلمان برای ویزای تحصیلی در حال حاضر بالای دو سال طول میکشد و شما نیاز به دریافت مدرک زبان دارید. به منظور پاسخ به سایر سوالات مرتبط با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. بستگی به شرایط شما دارد. شرایطی از جمله سن خود و همسر و فرزندانتان ، وضعیت تاهل، میزان سرمایه و اطلاعاتی از این قبیل. در صورت اخذ اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 42. ali.azarnoorin81 گفته:

  برای تحصیل رایگان از طریق کالج و رشته m-kurs و پذیرش شدن حتما باید در ایران کنکور را قبول و خدمت سربازی رفته باشیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام دوست عزیز. به منظور پاسخ به این سوال می بایست شرایط شما باید کاملا بررسی شود. زیرا شما به عنوان مثال سن خود را نفرمودید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 43. Nasrin گفته:

  با سلام. خواهر من که ۱۵ سال دارد در ایران با پدر و مادرم زندگی میکند. در حال حاضر مشغول به تحصیل در کلاس نهم میباشد, ولی علاقه دارد از کلاس دهم در مداس آلمان ادامه دهد. میخواستم بدانم چطور میتواند به آلمان بیاید؟ پدر و مادرم با آمدن او به آلمان و زندگی او پیش ما موافق هستند و من و همسرم میتوانیم از او در آلمان مراقبت و نگهداری کنیم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید به عنوان قیم او در آلمان معرفی شوید. مدارک تحصیلی ایشان را باید به مدارس آلمان فرستاد و پذیرش تحصیلی گرفت. با داشتن پذیرش می توان برای ایشان ویزای تحصیلی آلمان درخواست داد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 44. میثم گفته:

  باسلام‌وخسته نباشیدبنده ارشدحسابداری ازدانشگاه غیرانتفاعی دارم ودرحال گرفتن مدرک ایلس هم میباشم چندین مقالات ملی وهمچنین کنفرانس بین المللی درداخل ویکدانه هم مقاله iscدارم معدل بنده ۱۵:۲۰،وسنم ۲۹سال میباشد آیامیتونم تودانشگاه المان پذیرش بشم؟واینکه پذیرش شدن جداازهزینه که برای گرفتن وکیل میدیم ایاهزینه دیگه ازجمله تحصیل یاخوابگاه هم برعهده ماست یادانشگاه موردپذیرش متشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 45. علیرضا عرب گفته:

  سلام من در دانشگاه بین المللی قبرس مشغول تحصیل هستم می خوام برای ادامه تحصیل به آلمان برم حتما باید مدرک زبان المانی داشته باشم یا مدرک زبان انگلیسی هم کافیه؟

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز با داشتن مدرک زبان آلمانی می توانید شانس تحصیل رایگان در این کشور را داشته باشید و عموما دانشگاه های خصوصی این کشور انگلیسی زبان بوده و به مدرک زبان انگلیسی نیاز دارند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 46. کارو گفته:

  سلام
  در کشور آلمان مهندسی رباتیک در مقطع لیسانس وجود داره یا خیر؟
  اگه وجود نداره بهتره اول چه رشته‌ای رو بخونیم؟

  Rating: 4
  پاسخ
 47. مهرناز گفته:

  وقتتون بخیر
  من مدرک کارشناسی از دانشگاه علمی کاربردی دارم، و فقط در کنکور هنر شرکت کردم ، میخواستم که در رشته خودم در آلمان ارشد بخونم، سوالم اینه که نداشتن مدرک شرکت در کنکور سراسری برای من مشکل ایجاد میکنه؟ یا ارائه دادن مدرک کارشناسی و ریز نمرات کافی هستش؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در این مقاله شرایط و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در آلمان توضییح داده شده است. شما در صورت داشتن مدرک کارشناسی می توانید برای ارشد در آلمان اقدام نمایید. برای این موضوع شما به مدرک زبان آلمانی نیاز دارید. برای بررسی پرونده خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. پریسا هاشمی گفته:

  سلام خسته نباشین.من ۲۵ساله هستم و در حال رفتن به کلاس آموزش آلمانی هستم تقریبأ ۳۰واحد در رشته مهندسی صنایع در دانشگاه آزاد تهران گذراندم.آیا میشود مستقیم برای لیسانس اقدام کرد؟تو این سن ممکنه؟

  Rating: 5
  پاسخ
 49. Mojtaba گفته:

  سلام،من١٨/٥سالمه ،دارم مدرك ديپلم(پايه دوازدهم) ميگيرم ،سؤالم اين بود كه با توجه به اين كه مشمول هستم ،پس از دريافت ديپلم ، ميتونم براي تحصيل در آلمان اقدام كنم؟،يا اينكه ديپلمه هاي مشمول نميتونن از كشور خارج بشن؟در ضمن پذيرش كالج و اخذ ويزا نيازمند پاسپورت و پاسپورت مستلزم داشتن كارت پايان خدمت هست! ممنون ميشم پاسخ سوالمو بديد.

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما تا زمانی که از معافیت موقت برخوردارید امکان خروج از کشور را دارید.

   پاسخ
 50. Soraya گفته:

  سلام.من ۱۹ سالمه.مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم رو دارم.و دارم المانی میخونم تا b2 بگیرم.من چون اتباع افغانستان هستم برای ما نیازی نیس ک حتما دانشگاه سراسری قبول شده باشیم و همین ک اقامت ایران رو داشته باشیم کافیه.الان باید من ایمیل بزنم به دانشگاه های اونجا؟تا قبولم کنن و دعوت نامه بفرستن یا چون من اینجا دانشگاه نرفتم اقدام نکنم برای ایمیل و باید کالج بخونم اونجا؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ارادت. شما به منظور تحصیل در آلمان می توانید شخصاٌ اقدام کرده و یا در صورت داشتن حداقل شرایط سنی، تحصیلی، مالی و مدرک زبان با کمک موسسه اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان نمائید. پیشنهاد می شود در صورت داشتن سوالات دیگر و ارزیابی شرایطتان با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 51. ناشناس گفته:

  سلام من ۲۲سالمه رشته تجربی معدل دیپلمم ۱۷هستش و دارای مدرکb2زبان المانی هستم ولی ۳بار کنکور دادم و رشته ی پزشکی دانشگاه دولتی یا ازاد قبول نشدم ولی در هر ۳سال در دانشگاه های دولتی و بینلملل و……مجاز به تحصیل بودم و برادرم ساکن و مقیم المان هست ایا میتونم در رشته پزشکی در دانشگاه ماکسیمیلیان مونیخ پذیرش بشم؟؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. به منطور تحصیل در آلمان در رشته های پزشکی شما می بایست ابدا در کنکور پزشکی ایران قبول شده و مقدار مشخصی واحد دانشگاهی را پاس کنید تا بتوانید به همراه داشتن سطح زبان مناسب، گپ تحصیلی مناسب، وضعیت تحصیلی مناسب و اثبات داشتن هزینه های زندگی و تحصیل در آلمان اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان نمائید. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله مهاجرت تحصیلی به آلمان (https://malekpour.ir/%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-2/ )در صورت داشتن سوالات دیگر و ارزیابی شرایطتان با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 52. خشایار کریمی گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید من 21 سالمه دارای کارت معافیت هستم و علاقه به رشته پزشکی دارم معدل دیپلمم 18.83 هستش و حقیقتا توان مالی برای گرفتن وکیل ندارم میخواستم بدونم چه طور میتونم اقدام کنم برای تحصیل در المان ؟اصلا شانس قبول شدن دارم یا نه؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل پزشکی در آلمان باید در آزمون ورودی دانشگاه های آلمانی شرکت کنید و برای قبولی در این آزمون تسلط به زبان آلمانی الزامی می باشد.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به رایگان بودن تحصیل در آلمان در بسیاری از موارد و تعداد بالای متقاضیان تحصیل در آلمان، اولویت با کسانی است که اقدام به پذیرش در دانشگاه های آلمان با مدرک تحصیلی لیسانس خود می کنند. پیشنهاد می شود در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 53. sara گفته:

  با سلام
  من 39 سال سن دارم و دارای مدرک لیسانس مامایی ( 10 سال سابقه ) همسرم نیز معلم و مدرک فوق شیمی و فیزیک دارند ( 25 سال سابقه ) یک پسر 10 ساله داریم . زبان آلمانی نمیدونیم ولی به انگلیسی تا حدودی تسلط داریم . آیا شانسی برای مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار داریم ؟؟؟؟ خیل مشتاقیم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب، برای ویزای کار آلمان باید حداقل مدرک B1 آلمانی یا آیلتس 6.5 داشته باشید و مدرک شما باید تایید شود. اگر شرایط را فراهم کنید شانس دارید اما نیاز به تلاش زیادی دارید.

   پاسخ
 54. m.iliya7413 گفته:

  سلام؛
  من ۲۲ سالمه و دیپلم دارم؛و در حال گرفتن مدرک پیش دانشگاهی هستم؛ می خاستم بدونم می تونم وارد کالج و دانشگاه های آلمان بشم ؛ حقوق یا روانشناسی بخونم؛
  اگر لطف کنین، راهنمایی کنین ممنون می شم؛

  پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید مدرک زبان آلمانی خود را نیز ارائه نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 55. محمدرضا گفته:

  سلام
  من ۲۱ سالمه ۴۰ واحد درسی در دانشگاه ازاد رشته عمران گزروندم
  معدلم ۱۶ هست
  خواستم بدونم میشه برای تحصیل در یه رشته دیگه مثل کامپیوتر توی المان اقدام کنم ینی درواقع لیسانسم رو اون جا بخونم با رشته تحصیلی دیگه

  پاسخ
 56. علی گفته:

  سلام خسته نباشید من دانشجوی ترم 5 کارشناسی ناپیوسته آی تی هستم می خواستم بدونم برای ادامه تحصیل در آلمان باید در ایران آزمون بدم یا آلمان اگر امکانش هست شرایطش رو برام توضیح بدین. ممنون

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما جهت تسریع در امر اخذ ویزا می توانید ابتدا در کشور مجارستان دوره های زبان آلمانی را گذرانده و سپس برای تحصیل در آلمان اقدام نمائید.

   پاسخ
 57. Maryam گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید من دانشجو بیوتکنولوژی ترم 3 هستم و معدل کل من 19.5 هست، به زبان انگلیسی مسلط هستم و آلمانی تا a2 آشنایی دارم و دوره گذروندم. بودجه مالی زیادی ندارم و میخواستم بدونم امکان بورس تحصیلی رشته خودم وجود داره یا باید از ارشد اقدام کنم آخه شاغل هم هستم.

  پاسخ
 58. علیرضا گفته:

  با سلام
  من رشتم مهندسی مکانیک از موسسه غیر انتفاعی هستش و معدلم 13.50است و 26سال دارم. سابقه کار مرتبط هم دارم. میخواستم بدونم با توجه به معدلم آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد در المان رو دارم؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   بهتر است با نمره ی زبان معدلتان را تا حدی جبران نمایید تا شانس بالاتری داشته باشید.

   پاسخ
 59. الهام گفته:

  سلام و وقت بخیر
  کلاس های زبان آلمانی که تو فایل صوتی فرمودید کجا برگزار میشه، کسانی که تو ایران هستن نمی تونن این کلاسها رو شرکت کنند آیا؟

  سپاس

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   بصورت وبینار (آنلاین) برگزار میشود.می تونید در منزل سر کلاس برید.همه می تونن شرکت کنن.

   پاسخ
 60. سحر گفته:

  سلام .من ۲۹ سالگی وارد مقطع لیسانس شدم. آیلتس ۷ دارم و دارای کارشناسی ارشد ژنتیک.با معدل ۱۷.میخوام واسه مقطع دکتری پذیرش بگیرم اما متاسفانه ۳۶ سال سن دارم.ایا امکان پذیرش برای من هست؟

  پاسخ
 61. افروز فرزان گفته:

  سلام من ۳۵سال سن دارم و لیسانس سینما هستم با معدل۱۷:۷۶ و درحال حاضر دارم زبان آلمانی یاد میگیرم بصورت فشرده ،باتوجه به سنم آیا شانسی برای ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد سینما دارم یا نه؟
  سپاس

  پاسخ
 62. ستاره گفته:

  باسلام و احترام
  بنده دانشجوی ارشد شیمی تجزیه دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل ۱۶ و لیسانس خوارزمی تهران با معدل متاسفانه ۱۲/۶۸
  شانسی دارم؟
  سپاس

  پاسخ
  • M.N گفته:

   باسلام دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور در باب اکثر کشورها در اکثر زمینه ها (جز پناهندگی) خدمات ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات دقیق تر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.

   همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 63. جهانی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده ۳۴ ساله هستم لیسانس ریاضی با معدل ۱۴ سال ۸۶و فوق لیسانس مدیریت ورزشی با معدل ۱۶ از دانشگاه پیام نور سال ۹۲ (آموزش محور) میخواستم بدونم برای اخذ ویزای تحصیلی در آلمان در مقطع ارشد میتونم با توجه به سنم با مدرک لیسانسم اقدام کنم؟و به نظر شما با این شرایط توی چه مقطعی میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 64. ویدا گفته:

  ببخشید آدرس ایمیل را اشتباه دادم ،مجدد تصییح میکنم ،لطفا من را راهنمایی کنید تا به دفترا شما برای اقدام مراجعه کنم با توجه به اینکه شما پروسه مهاجرت به آلمان را حدود دوسال اعلام کردین ،ممنون

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   برای کسب الاعات و اخذ مشاوره و همچنین بررسی دقیق شرایط شما با شماره دفاتر 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 65. سارا گفته:

  سلام.ببخشید من میخواهم واسه کالج اقدام کنم.اگه آیلتس 7بگیرم تاثیری داره؟ریز نمرات نمره تا چند؟

  پاسخ
 66. ثمین قریشی گفته:

  سلام وقت بخیر من 31 سالم هست و میخوام برای ارشد کامپیوتر اقدام کنم با توجه به پروسه 2 ساله وقت سفارت که میشه 33 سالم ایا امکام پذیرشم هست یا خیر .در خصوص گپ تحصیلی , کار مطابق رشته تحصیلیم نیست

  پاسخ
 67. بابك گفته:

  سلام. اينجانب دانشجوي رشته كارشناسي ارشد مكانيك – گرايش تبديل انرژي دانشگاه آزاد سال آخر و تا اين لحظه با معدل 16 هستم. 35 ساله و مجرد مي باشم. ليسانس من نيز در رشته مكانيك گرايش حرارت و سيالات با معدل 15.31 از دانشگاه آزاد مي باشد و حدود 7 سال سابقه كار در زمينه پروژه هاي نفت و گاز و نيروگاهي را دارم ميخواستم بدانم براي مقطع فوق ليسانس يا دكتر امكان پذيرش از كدام كشورها را دارم؟
  در مورد زبان هم در حال آماده كردن خود براي آيلتس مي باشم. آيا امكان گرفتن پذيرش بدون مدرك زبان و يا بصورت مشروط كه آموزش زبان در آن دانشگاه پذيرش شده انجام شود امكان پذير است؟
  در صورت امكان پاسخ به ايميل اينجانب ارسال شود.

  پاسخ
 68. مريم گفته:

  سلام من خانم ٣٣ساله ليسانس مهندسي مواد دانشگاه آزاد دارم در حال خواندن زبان آلماني هستم همسر ديپلم فني دارد و ١٣ سال تعميرات تخصصي تلفن همراه انجام مي دهند ميخوام ويزاي تحصيلي آلمان اقدام كنم و همسر و فرزند ٨ساله ام را پيوست باخودم ببرم آيا بهتر در زماني كه تا گرفتن مدرك زبان (٢سال) دارم ارشد بگيرم و بعد براي دكترا اقدام كنم ؟يا ليسانس زبان آلماني؟ اگه بخوام اينجا ارشد يا ليسانس زبان بگيرم آزاد بهتره يا پيام نور ؟

  پاسخ
 69. زهرا گفته:

  سلام خسته نباشبد
  برای مقطع لیسانس شما گفتین که میشه یکسال در ازاد تحقصیل و پذیرش گرفت یعنی من میتونم یک سال در دانشگاه ازاد تحصیل و با مدرک ایلیس و المانیB2پذیرش بگیرم؟؟مشکلی ندارم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بله دوست بزرگوار این امکان با شرایطی که فرمودید برای شما وجود خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره تکمیلی با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 70. فريد گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  من ليسانس مهندس مكانيك از دانشگاه آزاد هستم.سنم ٣٧ سال هست و ١٠ سال سابقه كار مفيد در و مرتبط با رشته تحصيلي خود را دارم و همچنين مدرك B1 زبان آلماني رو هم دارم. اگر بنده با توجه به شرايط سني مي توانم در مقطع كارشناسي ارشد مكانيك در يكي از دانشگاه هاي آلمان تحصيل نمايم؟ و سوال دوم اينست كه آيا مي شود با توجه به سابقه كاري نيز اقدام به اخذ ويزاي كاري نمود؟لطفا مرا راهنماي كنيد و بگوييد كدام گزينه با توجه به شرايط ذكر شده مناسب تر مي باشد.با تشكر از زحمات شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   شما هم میتوانید از طریق کاری اقدام نمایید و هم تحصیلی در هر دو صورت شانس شما بالا میباشد اما در صورت اقدام به تحصیل باید گپ تحصیلی خود را کامل و بدون نقص ارائه نمایید

   پاسخ
 71. فرزانه گفته:

  با سلام و عرض ادب، احتراما اینجانب لیسانس حقوق دانشگاه شیراز و فوق لیسانس حقوق تجاری اقتصادی بین المللی از دانشگاه تهران دارم.مقاله چاپ شده هم ندارم سابقه کاری هم در حوزه پتروشیمی دارم. سن ام هم 38 سال هست. با زبان انگلیسی هم در حد مکالمه و نوشتن اشنائی دارم ولی مدرک ایلس ندارم. زبان المانی را هم درحد مبتدی بلد هستم. میخواستم از خدمتتان بپرسم برای پذیرش بورس کامل دکتری در رشته حقوق بانکی و مالی بین المللی یا حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه آلمان، اگر شما بخواهید برایم اقدام بفرمائید حدودا چقدر هزینه اش میشه و چه مقدار زمان می بره؟ پیشاپیش از راهنمائی شما سپاسگزارم.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 72. Reza گفته:

  با سلام
  بنده لیسانس مکانیک از علم و صنعت دارم و 8 سال سابقه کاری مرتبط….ولی معدلم 13.63 هست. الان میخواستم ببینم شانس پذیرشم در دانشگاههای آلمان در مقطع ارشد چقدر هست؟ و اینکه دانشگاه آلمانی زبان اقدام کنم یا انگلیسی زبان؟ اگر انگلیسی زبان رایگان داشته باشن
  سپاس

  پاسخ
 73. مسعود گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۳ سالمه لیسانس مهندسی مکانیک با معدل ۱۴.۸ دارم میخواستم واسه ارشد تو یکی از دانشگاها دولتی آلمان پذیرش بگیرم فرقی نمیکنه چه دانشگاهی من تا ۶ ماه دیگه میتونم آیلتسمو بگیرم میخواستم ببینم اگه آیلتسو بگیرم شرایطشو دارم که بتونم پذیرش بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   میتوانید اقدام نمایید اما دانشگاه های خصوصی , انگلیسی زبان هستند و برای تحصیل در دانشگاه دولتی نیاز به مدرک زبان آلمانی دارید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 74. سارا گفته:

  سلام
  من امسال کنکور ریاضی دادم
  ۷۰۰۰منطقه ۲.دانشگاه دولتی مجاز شدم و فکر کنم نیتونم مهندسی معماری یا برق بخونم.
  میخواستم بدونم با شرایطی که دارم میتونم اقدام کنم برای پذیرش؟ چه اقدامی باید انجام بدم برای مهاجرت و پذیرش دانشگاه؟
  ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 75. Kimia گفته:

  سلام من یک سال دیگه دبیرستان رو به اتمام میرسونم و هم اکنون زبان المانی و انگلیسی و دارم میخوندم که سال دیگه مدرک هر دو تا زبان رو دریافت میکنم میخواستم بپرسم از شما که از چه مرحله ای باید شروع کنم برای گرفتن پذیرش المان ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
 76. امیر گفته:

  سلام وقت بخیر
  من 32 ساله هستم و کارشناسی شیمی وکارشناسی ارشد صنایع دارم از دانشکاه آزاد,کارم مربوط به تحصیلم نمیشه و اینکه می خوام دوباره در مقطع ارشد توی آلمان صنایع بخونم.لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید

   پاسخ
 77. حسین بیاتی گفته:

  با سلام و احترام
  بنده 24 ساله دانشجوی ترم 3 مقطع ارشد رشته مهندسی مواد گرایش سرامیک در دانشگاه سراسری شهرکرد با معدل 5/16 هستم . قصد ادامه تحصیل در المان را دارم. از انجایی که پذیرش در مقطع فوق لیسانس مجدد به مراتب شانس بیشتری دارد وامادگی برای اخذ دکتری افرایش می یابد،و با توجه به اینکه مقطع ارشد مجدد را باید در رشته ای به جز رشته ارشدم در ایران، پذیرش بگیرم تا مورد قبول سفارت واقع شود،لطفا بفرمایید چه دانشگاه های رایگانی در المان و چه رشته هایی در این زمینه در مقطع فوق وجود دارد؟بنده زبان المانی تا سطح A1 پیش رفتم و تا سال دیگه B2 رو میگیرم.زبان انگلسی هم بلدم ولی مدرک هنوز نگرفتم؟همچنین در خصوص تمکین مالی ،فرد حامی برای اریه ی مدارک تضمین مالی باید فقط در ایران باشد یا در المان؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 78. محمد گفته:

  با سلام من در دانشگاه صنعتی اصفهان رشته آمار مقطع لیسانس در حال تحصیلم و معدل کلم 14 و تو این دو ترم باقی مانده از تحصیلم قصد دارم تا حد امکان معدلمو بالا ببرم میخاستم بدونم ک رشتم تو آلمان بازار کار داره و شانسی برای پذیرش در اونجا رو دارم یا ن؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام رشته شما بازار کار کمتری دارد زیرا باید دوره های مشابه را در المان بگذرانید . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 79. رومینا گفته:

  سلام وقتتون بخیر..۲۲سالمه متاهل هستم..من اگر سال بعد در کنکور ۹۸در رشته پزشکی قبول بشم میتونم واسه ویزای آلمان با استفاده از مدارک قبولی کنکور سراسری اقدام کنم؟معدل دیپلم۱۸..پیش۱۳..فقط برای کالج ریز نمرات دبیرستان مهمه؟آیا برای مقطع لیسانس هم معدل دیپلم و پیش مهمه؟؟
  واینکه برای مقطع لیسانس حداکثر سن باید چقد باشه؟
  (من با مشاوره تلفنی نتونستم به نتیجه برسم.گفتن برای کالج شانسی ندارم حداکثر باید 21سالم باشه و معدل پیش هم پایینه..?)

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 80. Pooria گفته:

  سلام . خسته نباشید. من 20 سالم هست معافیت سربازی و مدرک زبان آلمانی b2 دارم . و معدل دیپلم ۱۷/۱۱ و معدل پیش تجربی ۱۲/۲۵ دارم. آیا امکان تحصیل و گرفتن پذیرش در رشته پزشکی ویا پیراپزشکی مثل هوشبری رو دارم؟
  و یه سوال دیگه آیا راهی هست که معدل خود را جبران کنم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 81. Hs گفته:

  سلام و عرض ادب؛
  من لیسانس مهندسی صنایع دارم از دانشگاه غیر انتفاعی،
  میخوام که از دانشگاه های المانی زبان پذیرش بگیرم ؛ دقیقا چه مدارکی لازمه برای فرستادن ایمیل و گرفتن پذیرش اولیه؟ چون من تازه میخوام زبان المانی رو شروع کنم باتوجه ب اینکه اخذ ویزا 20 ماه طول میکشه ؛ من میتونم الان برای گرفتن ویزا اقدام کنم یا داشتن مدرک زبان الزامی است؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 82. هما گفته:

  سلام ببخشید یه سوال از خدمتتون داشتم میشه بگید سفارت آلمان چقد طول میکشه برای ویزای تحصیلی وقت بده؟

  پاسخ
 83. محمدرضا گفته:

  سلام وعرض ادب
  پسری دارم 11ساله ،فوتبال حرفه ای کارمیکنه وزبان المانی هم a22هم خوانده برای پذیرش تحصیلی و یاادامه فوتبال چه بایدانجام بدهیم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 84. مهسا گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت اقای ملک پور ببخشید میشه شرایط سنی برای مقطع کارشناسی ارشد را بفرمایید ۰

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب تا سن 31 سال میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 85. رها گفته:

  سلام. بنده با دفتر میرداماد تماس گرفتم اما متاسفانه جواب مناسبی دریافت نکردم نتونستند درست من رو راهنمایی کنم. ممنون میشم جواب سوالم رو بدید.
  بنده خانم. 29سال و دانشجوی ترم اول ارشد اموزش زبان هستم .
  همسرم 30 سال و مهندس مکانیک با 7سال سابقه کار هستند.
  پسر دوساله دارم.
  میخواستم بدونم
  1. بهتره من برای دکتری اپلای کنم و همسر و فرزمدم هم همراهم بیاد و اونجا بدنبال کار بگرده؟ یا اینکه از اینجا اقامت 6ماهه جستجو کار بگیریم؟

  2.مدرک زبان مورد نیاز برای پذیرش دکتری برای اینکه بتونم رایگان تحصیل کنم چه هستش ایلتس یا مدرک المانی؟
  3. من الان دارم کلاس المانی رو میگذرونم. اینکارم درسته یا تو المان هم میتونم یاد بگیرم.
  4. همسرم اگه به من پیوست بشه چ مدرک زبانی لازم داره؟

  5با تمام این شرایط لطف میکنید بفرمایید بهترین گزینه المان هستش یا اتریش؟؟

  تا دوسال دیگه میخوایم اقدام کنیم شرایط سختتر میشه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در خصوص زمان بیش از یک سال نمیتوان پاسخ قطعی داد با توجه به تغییر قوانین کشورها . اما بهتر است همسرتان برای ویزای کار المان اقدام کنند و پس از اخذ شغل شما و خانواده به ایشان ملحق گردید.

   پاسخ
 86. لیا گفته:

  سلام ..من زبان انگلیسم کامله و مطمئنم که آزمون آیلتس نمرم بالای ۶ میشه..میخواستم بدونم باز هم لازمه که زبان آلمانی رو یاد بگیرم؟!..رشتم تجربیه

  پاسخ
 87. Behdad گفته:

  سلام ، خسته نباشید
  من 16 سال سن دارم و در رشته تربیت بدنی تحصیل میکنم و فوتبالیست حرفه ای هستم ، می خواستم بدونم برای پذیرش به دانشگاه ها یا دبیرستان ها چکار کنم و حداقل و حداکتر هزینه تحصیل رو بدونم … و ایا حتما نیازمند قیم هستم ،برای اینکه تنها قرار هست بیام ؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 88. هلنا گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه و مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و میخوام فقط بدونم در صورت داشتن مدرک b1 یا b2 چقدر شانس پذیرش توی کالج یا دانشگاه های آلمان دارم ؟؟؟؟ و حتما تاکید دارم توی برلین باشه اون دانشگاه یا کالج

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 89. رضوان گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده ۲۶ سال سن دارم
  لیسانس فیزیک از دانشگاه سراسری با معدل ۱۴ دارم. کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل ۱۷.
  ۴ سال سابقه کار در حوزه مهندسی صنایع هم دارم.
  در صورتی که زبان b2 داشته باشم امکان پذیرش در دانشگاه های آلمان رو دارم؟ و اینکه با توجه به تغییر رشته ای که دادم بهتر نیست برای کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 90. لعیا گفته:

  سلام من 22 سال سن دارم. لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه ازاد تهران غرب دارم. میتونم برای رشته مدیریت بین الملل در مقطع کارشناسی دردانشگاه های المان اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک المانی میتوانید اقدام نمایید اما بحث تغییر رشته امری دشوار است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.