مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا

مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا

مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا 2018 چیست؟ برای اخذ مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا نیاز به گذراندن چه مراحلی می باشد؟ آیا امکان اخذ مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا برای همه افراد وجود دارد؟ آیا از شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های استرالیا اطلاع دارید؟ آیا از مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا در مقاطع مختلف تحصیلی آگاه هستید؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره مهاجرت به استرالیا و تتحصیل در استرالیا و مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

همانطور که می دانید راه های بسیار زیادی برای مهاجرت وجود دارد اما باید با کسب اطلاعات درست راه مناسب را انتخاب کرد. یکی از طرق مهاجرت، مهاجرت تحصیلی می باشد. به طور کلی برای تحصیل در کشور استرالیا، مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا باید اجرا گردد و افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور استرالیا را دارند باید مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در استرالیا را فراهم نمایند.

یکی از اصول مهم و اساسی جهت تحصیل در کشورهای دیگر تهیه ی مدارک و شرایط لازم می باشد. دغدغه ی بسیاری از افراد برای ورود به کشور استرالیا و تحصیل در کشور استرالیا این است که مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا چیست.

 

مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا

مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا عبارت است از:

  • کپی از تمام مدارک تحصیلی به همراه ترجمه ی تمامی این مدارک که این مدارک باید به تایید مدیر آموزشی آن مجموعه برسد.
  • این اسناد ومدارک ارائه شده اگر به زبان انگلیسی نباشند، فرد در سفارت کشور استرالیا برای اخذ ویزا دچار مشکل می شود به همین دلیل این اسناد باید حتما به زبان انگلیسی ترجمه شود.
  • شرط دیگر داشتن مدارکی مبنی بر تسلط فرد بر زبان انگلیسی است مانند مدرک آیلتس

 

چگونگی اخذ ویزای زیرگروه ۵۷۳

این ویزا متعلق به دانشجویانی می باشد که علاقه مند به تحصیل در مقاطع فوق دیپلم، کارشناسی، دیپلم تکمیلی وکارشناسی ارشد می باشند که به این دوره ها کورس های کار هم تعلق خواهد گرفت. این امر به شما اجازه می دهد که هم در زمان گذراندن این دوره وهم دوماه بعد از اتمام زمان دوره در کشور استرالیا اقامت داشته باشید.

در کشور استرالیا قبل از تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۰۸ ویزای زیر گروه ۵۷۳ اجازه کار را در کشور استرالیا به افراد نمی داد اما از این تاریخ به بعد این کشور با ویزای زیر گروه ۵۷۳ علاوه بر تحصیل اجازه کار نیز در این کشور به افراد ارائه می دهد.

فرد در زمان گذراندن دوره خود می تواند حداکثر بیست ساعت به کار بپردازد. در زمان های غیر از دوره مثل فصل تابستان نیز محدودیتی برای ساعات کار او وجود ندارد ونیز باید به این امر توجه داشت تازمانی که دوره تحصیلی شما در کشور استرالیا شروع نشده است نمی توانید به انجام کار دانشجویی بپردازید.

 

مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا برای افرادی که مایل به اخذ ویزای زیر گروه ۵۷۳ می باشند :

اولین و مهمترین شرطی که افراد باید آن را دارا باشند داشتن هزینه مکفی برای سفر به کشور استرالیا می باشد که این هزینه ها شامل هزینه های زندگی، تحصیل، خورد وخوراک، رفت و آمد و …. می باشد.

شرط بعدی این است که در اول امر فرد بتواند در دوره ثبت نام یا بخشی از این دوره پذیرش را از دانشگاه مربوطه اخذ  نماید همچنین انجام آزمایشات مورد نیاز برای اطلاع از وضعیت بهداشتی فرد ضروری است. این فرد باید بیمه درمان و بهداشت در هنگام ورود به کشور استرالیا را داشته باشد.

داشتن مدارک لازم برای نشان دادن اینکه فرد به سطحی از زبان انگلیسی رسیده است که بتواند در کشور استرالیا تحصیل نماید مانند ارائه مدرک آیلتس از دیگر شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا می باشد.

این فرد می تواند در صورت داشتن نتایج مناسب در آزمون های علمی، مدارک مثبت این نتایج را با خود به همراه داشته باشد.

فرد درخواست دهنده باید در فرم، درخواست خود را به خوبی بشناساند وشخصیت درستی از خود برای ورود به کشور استرالیا ارائه دهد همچنین این فرد نباید هیچ بدهی ای به دولت استرالیا داشته باشد.

علاوه بر شرایطی که در ارتباط با مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا برای شما ذکر شد به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر در حال تحصیل یا زندگی در کشور استرالیا می باشید که با رعایت مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا این امر حاصل شده است باید شرایط لازم برای تمدید ویزای این کشور را رعایت کنید وگرنه مجبور به ترک کشور استرالیا می شوید. شما باید در کشور استرالیا به عنوان دانشجو در دانشگاه مورد نظر حضور مفید و رضایت بخشی را داشته باشید و این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که انجام امور بیمه و بیمه درمانی در این کشور رایگان نمی باشد، پس هزینه کافی برای انجام امور بیمه  با خود به همراه داشته باشید.

فرد دانشجو باید در هنگام ارسال برنامه با دقت تمام مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا را بررسی نموده و شرایط ومدارک برنامه را ارسال نماید.

اگر شما برنامه کاملی را به افسر پرونده در سفارت کشور استرالیا ارائه بدهید این امر به افسر پرونده شما کمک می نماید تا بتواند هر چه سریعتر به پرونده شما رسیدگی نماید.

هزینه ارسال درخواست برای این دوره در کشور استرالیا به گونه ای است که در هنگام ارسال درخواست سیستم موجود هزینه های شما را به صورت رایگان شارژ می کند.

 

مقاطع دانشگاهی موجود در کشور استرالیا

فوق دیپلم: فرد بعد از گذراندن دوران آموزشی مدرسه وارد دانشگاه شده و پس از گذراندن دو سال دوره تحصیلی مدرک فوق دیپلم را اخذ می نماید.

کارشناسی: افراد عموما در کشور استرالیا  برای ورود به عرصه کاری در هر زمینه ای نیاز به ارائه مدرک کارشناسی دارند. البته در بعضی از مشاغل خاص علاوه بر ارائه مدرک کارشناسی مدارک دیگری نیز برای آزمودن مهارت وی در زمینه های مورد نظر از فرد خواسته می شود، به طور مثال مدارک فنی وحرفه ای مرتبط با رشته ی وی.

اخذ مدرک دوره تحصیلات تکمیلی: بعد از اخذ مقطع کارشناسی در رشته خود می توانند با گذراندن دوره کوتاه مدت که تقریبا به مدت ۶ ماه می باشد مدرک تحصیلات تکمیلی را اخذ نماید.

اخذ دیپلم مقطع تحصیلات تکمیلی: دراین دوره بیشتر به افزایش مهارت های اخذ شده در کارشناسی می پردازند که طول مدت این دوره ۱۲ ماه محاسبه شده است.

همانگونه که در کشور ما در مقطع کارشناسی ارشد دانشجویان اکثرا به تحقیق و انجام پروژه می پردازند و مهارت های خود را به صورت عملی در رشته خود افزایش می دهند، در کشور استرالیا نیز دانشجویان به انجام امور تحقیقاتی در این دوره می پردازند که در صورتی که فرد در دوره کارشناسی نمرات ممتاز کسب کرده باشد این دوره یک ساله و اگر در مقطع کارشناسی نمرات ممتازی نداشته باشد دو ساله سپری می شود.

مقطع دکتری: مدت زمان دوره دکتری سه ساله می باشد که این دوره هم به صورت پژوهشی می باشد وهم دارای سه مولفه درسی ارائه می گردد که این مولفه ها عبارتند از بررسی کامل ومنظم از رشته مورد نظر، انجام پروژه تحقیقاتی و بررسی به صورت جستجو گرانه

داشتن دوره دکتری در این کشور بسیار ارزشمند می باشد زیرا دانشگاه های کشور استرالیا جزء برترین دانشگاه های جهان محسوب می شوند.

در نهایت می توان نتیجه گرفت هزینه زندگی و تحصیل در کشور استرالیا بسیار مناسب تر از زندگی در کشورهای اروپایی نظیر کشور انگلیس و کشور فرانسه و یا حتی کشور آمریکا می باشد. به همین دلیل هر ساله افراد بسیاری از کشورهای جهان سوم و دیگر کشورهای اروپایی و آمریکایی به کشور استرالیا به قصد زندگی، تحصیل و کار مهاجرت می نمایند.

دلیل دیگری که افراد بسیاری از جمله دانشجویان را به کشور استرالیا جذب می نماید سطح پیشرفته دانشگاه های این کشور است.

به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا، مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا در مقاطع مختلف، نکات لازم برای تحصیل در کشور استرالیا و سایر موارد، اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای تحصیل در کشور استرالیا و مهاجرت به استرالیا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.