شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا

شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا

شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا 2018 چیست؟ شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا در سال ۲۰۱۸ به چه صورت است؟

موسسه حقوقی ملک پور و موسسه مشاوره ای MIE اتریش هیچگونه خدمات و مشاوره ای در زمینه ی پناهندگی انجام نمیدهند و این مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهی عموم از مضرات و خطرات پناهندگی میباشد.

آیا سیستم حمایتی برای پناهندگان استرالیایی در کشور استرالیا وجود دارد؟ پناهنده کیست و چه حقوقی دارد؟ با دادن درخواست پناهندگی در استرالیا با توجه به شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا می توان در این کشور اقامت نمود؟ مراحل مصاحبه شخصی پناهجو چگونه می باشد و شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا در این مورد چه می گوید؟ شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا در مورد مدت زمان پناهندگی در استرالیا و بررسی کیس متقاضیان چقدر می باشد؟ با توجه به شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا، مضرات پناهندگی در استرالیا چیست؟ وضعیت پناهندگان ایرانی در استرالیا چطور است و آیا شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا و گرفتن وکیل مهاجرت کمکی به آنها می نماید؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

پناهندگی در استرالیا مسئله ای است که بسیاری از افراد ممکن است به دنبال اقدام از طریق آن باشند. از آنجایی که پناهندگی در استرالیا در بین کشورها شایع است شاید کسانی که می خواهند به استرالیا مهاجرت کنند گمان نمایند که پناهندگی در استرالیا به راحتی صورت می گیرد.

منشا شناسایی حقوق مربوط به پناهندگی توسط کشورها تصویب کنوانسیون وضعیت حقوقی پناهندگان در سال ۱۹۵۱بوده است . تعریفی که کنوانسیون وضعیت حقوقی پناهندگان از پناهنده ارائه نموده است عبارت است از :

کسی که به دلیل ترس موجه از اینکه به دلیل نژاد، مذهب، عقاید سیاسی، ملیت یا عضویت در برخی گروه های اجتماعی و داشتن عقاید سیاسی تحت شکنجه قرار گیرد و در خارج از محل سکونت عادی خود به سر می برد و به علت این ترس نمی خواهد و یا نمی تواند  خود را تحت حمایت آن کشور قراردهد. البته طبق کنوانسیون در شرایطی اشخاص از حقوق پناهندگی برخوردار نخواهند شد که آن موارد عبارتند از:

 • افرادی که به طور داوطلبانه خود را مجددا تحت حمایت کشور متبوع خود قرار دهند .
 • در صورتی که شخص تابعیت خود را از دست داده باشد و آن را مجددا تحصیل نماید .
 • تابعیت جدیدی کسب کرده و از حمایت کشور متبوع جدید برخوردار شده باشد.
 • به طور داوطلبانه برای سکونت به کشور خود باز گردد .
 • اوضاع و احوالی که سبب شده تا شخص پناهنده شود از بین برود.

بنابراین مطالبی که طبق تعریف اهمیت دارند این است که شخص باید خارج از کشور خود باشد ، دلیل آن ترس از آزار و شکنجه باشد، نشان دهد که در صورت برگشت مجازات خواهد شد، مجازات و شکنجه به دلیل حداقل یکی از مواردی باشد که در تعریف گفته شده است و شخص اجبارا نمی تواند و یا نمی خواهد از حمایت دولت خود برخوردار شود. با توجه به اسناد بین اللملی پناهندگان نیز از حقوق و آزادی های بشری برخوردار خواهند شد که عبارتند از:

 • برخورداری از تمام حقوق و آزادی ها
 • حق زندگی و امنیت شخصی
 • منع هرگونه شکنجه ورفتار خلاف شئون بشری
 • برابری همه افراد بشر در برابر قانون
 • حق عبور و مرور و انتخاب آزادانه محل اقامت
 • داشتن حق کار و حرفه
 • حق بهره مندی از آموزش و پرورش تا مرتبه عالی آن

 

شرایط پناهندگی در استرالیا

بسیاری از پناهندگان در مرزهای کشورها از امنیت لازم برخوردار نیستند و این مسئله یکی از بحران های این موضوع می باشد که در برخی اوقات مجبور می شوند که مسیرهای خطرناک را طی نمایند تا به کشور مقصد برسند .

کشور استرالیا از کشورهایی است  که موافقت نمود که در سال ۲۰۰۸-۲۰۰۹ حدود ۱۳۵۰۰ پناهنده و وارد شونده را بنابر ملاحظات بشر دوستانه بپذیرد. طرح پناهندگی برای افرادی است که در کشور خود در معرض آزار و اذیت می باشند و نیازمند اسکان مجدد هستند. کشور استرالیا نیز حقوق مربوط به پناهجویان را به رسمیت شناخته است. در حال حاضر سیاست استرالیا بر این است که افرادی که فاقد ویزای معتبر هستند و یا به طور غیر قانونی وارد کشور استرالیا می شوند را دستگیر می نماید. البته استرالیا تنها کشوری است که بازداشت پناهجویان را محدود کرده است. طبق ماده ۳۱ کنوانسیون افرادی که به طور غیر قانونی وارد کشور شده اند چنانچه فورا خود را به مراجع مربوط معرفی کرده و دلایل خود را ارائه نمایند، مجازات نخواهند شد.

 

طرق پناهندگی در استرلیا

به ۲ طریق می باشد و اشخاصی که می خواهند از طریق پناهندگی اقدام کنند، از دو طریق وارد کشور استرالیا می شوند:

۱- از طریق پناهندگی و طرح ویژه بشر دوستانه

۲- به عنوان پناه جو (پناهجو کسی است که به دنبال حمایت است و به عنوان یک پناهنده در آن کشور هنوز در انتظار پاسخ ارزیابی می باشد که آیا شخص دارای شرایط پناهندگی می باشد یا خیر).

برنامه یا طرح ویژه بشر دوستانه(SHP) : این طرح برای افرادی است که خارج از کشور خود هستند و مورد آزار و یا تبعیض شدید قرار می گیرند به طوری که حقوق بشر آنها نقض می شود. برای در خواست ویزای SHP باید یک پیشنهاد کننده ای که شهروند استرالیا است و یا اقامت دائم استرالیا را دارد و یا یک سازمان عمومی در استرالیا است، مورد حمایت قرار گیرد. برای درخواست این ویزا افراد از نظر سلامت و شخصیت مورد بررسی قرار می گیرند و در این ویزا حمایت کمتری نسبت به ویزای پناهندگی انجام می شود.

در سال ۲۰۰۷-۲۰۰۸ و همچنین بعد از جنگ جهانی دوم از بیش از ۵ کشور دنیا به عنوان پناهنده و طرح های حقوق بشر از کشورهایی مانند آلمان، سودان، افغانستان، عراق و… به استرالیا مهاجرت کردند. در ۶۰ سال گذشته استرالیا به  ۷۰۰٫۰۰۰ پناهنده و افرادی که نیازمند حمایت حقوق بشری بودند اقامت دائم داده است. بسیاری از پناهندگان گذشته در استرالیا در تجارت، آموزش، حکومت، هنر، ورزش و زندگی اجتماعی تبدیل به افراد برجسته ای در استرالیا شده اند.

 

چه حقوقی به پناهندگان تعلق می گیرد؟

به پناهجویان حقوقی مانند حق مسکن، خوراک، پوشاک، مراقبت های پزشکی، بیمه درمانی، کمک های مالی و امور روزمره اعطا می شود، هم چنین به آن ها ماهانه مبلغی حدود ۴۰ یورو به عنوان کمک مالی داده می شود اما اگر فرد خارج از کمپ اسکان داده شود به وی بیمه درمانی و ۲۰۰ یورو کمک مالی ماهانه اعطا خواهد شد که با توجه به شرایط و محل سکونت وی این مبلغ متفاوت خواهد بود. به طور کلی از پناهجویانی که مراحل پناهجویی آنها در دست اقدام است یا تحت حمایت موقت می باشند پشتیبانی می گردد. اگر فرد خود حاضر به اسکان در مکان هایی که به پناهندگان اعطا می شود نباشد از کمک های مالی، حق  بیمه، حق مسکن و … محروم می گردد .

پذیرفتن پناهجویان به نظر مراجع و شرح کیس آنها بستگی دارد و هیچ ارتباطی با منطقه ای که به آن منتقل می شوند ندارد. اگر بازگشت پناهجویان به کشورشان امکان پذیر نباشد این امکان وجود دارد که به آنها ویزای یک ساله اعطا شود و آن ها اجازه کار داشته باشند که این مورد برای همه افراد و در شرایط عادی وجود ندارد و به شرایط پناهجو بستگی دارد .

video شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا
video شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا

 فرآیند  در خواست پناهندگی  در استرالیا و حمایت حقوق بشری در استرالیا

افرادی که می خواهند به عنوان پناهنده و یا شخصی که حقوق بشر او نقض شده است در استرالیا پناهنده شوند باید توسط اشخاص واجد شرایط و یا سازمان های مربوطه تایید شوند که این اشخاص کسانی هستند که شهروند استرالیا بوده و یا اقامت دائم استرالیا را داشته و یا اینکه از شهروندان واجد شرایط نیوزیلند باشند، سپس برای تکمیل فرم مخصوصی که وجود دارد اقدام نمایند. (فرم ۶۸۱و۸۴۲). ویزاهایی که در این زمینه در استرالیا صادر می شود عبارتند از :

پناهندگی ۲۰۰ SUB: می تواند با این ویزا به طور نامحدود در استرالیا بماند و اعضای خانواده خود را برای اقامت دائم پیشنهاد دهد (به عنوان حامی)

برنامه حقوق بشر ۲۰۱: می تواند در استرالیا زندگی، کار و تحصیل نماید و اعضای خانواده خود را برای اقامت دائم پیشنهاد دهد.

نجات ضروری ۲۰۳: می تواند در استرالیا زندگی، کار وتحصیل نماید و اعضای خانواده خود را برای اقامت دائم پیشنهاد دهد.

زنانی که در خطر هستند ۲۰۴: می تواند در استرالیا زندگی، کار و تحصیل نماید و اعضای خانواده خود را برای اقامت دائم پیشنهاد دهد.

 

قوانین  پناهندگی در استرالیا

۱- ابتدا فرد باید فرم مخصوص ۶۸۱ را  به دقت خوانده و تماما تکمیل نماید.

۲- شخص باید فردی و یا سازمانی که در استرالیا است را به عنوان پیشنهاد دهنده پیدا نماید، چنانچه شخص است مدارکی دال بر تایید او به عنوان شهروند استرالیا و یا مقیم دائم بودن باید ارائه شود. چناچه سازمان و ارگان مربوطه در استرالیا است نام و مشخصات و تاییدیه آ  الزامی است.

۳- ارسال مدارک فوق به درخواست کننده پناهندگی، فرم ۸۴۲ نیز باید ارسال گردد.

۴- زمانی که در خواست کننده این مدارک را دریافت نمود باید فرم ۸۴۲ را بر اساس فرم ۶۸۱ به دقت تکمیل و امضا نماید.

۵- اشخاص استرالیایی باید فرم امضا شده ۶۸۱ و فرم ۸۴۲  (ویزای حمایت  ازحقوق بشر) را به دستگاه های مربوطه ارسال نمایند.

چنانچه شخص پیشنهاد دهنده بخواهد که پناهنده در میانه شرق ساکن شود باید مدارک را به مرکز رسیدگی به حمایت های ویژه حقوق بشرویکتوریا ارسال نماید.

و چنانچه شخص پیشنهاد دهنده بخواهد پناهنده در هر کشور دیگری از جمله افغانستان و پاکستان ساکن شود مدارک را باید به مرکز رسیدگی به حمایت های حقوق بشری NSW ارسال کند .

 

مراحل مصاحبه شخصی پناهجو

مصاحبه شخصی

همه ی افراد درخواست کننده  پناهندگی باید یک بار حتما مصاحبه شوند. پناهجویان پس از ارائه ی درخواستشان تحت بازجویی سرویس امنیت ملی قرار خواهند گرفت. اینگونه بازجویی با هدف و به منظور تایید و تصدیق هویت و مسیر سفر پناهجو انجام می گیرد. اینگونه بازجویی ها نباید با هدف معینی که ناشی از محتویات درخواستی که ارائه شده باشد، وگرنه تخلف محسوب می شود و موجب به مشکل خوردن پرونده فرد پناهجو می شود. در واقع اظهارات پناهنده در این بازجویی با افزایش قابل اعتماد بودن وی در ارتباط خواهد بود و البته با توجه به این واقعیت که این بازجویی توسط پلیس برنامه ریزی شده است نه کسی که مسئول اتخاذ تصمیم در مورد سرنوشت پناهجو است.

پناهجویان باید در جریان مصاحبه با شخص قابل اعتمادشان باشند و با او همراه شوند. کودکانی که در حضور معرف قانونی خود نیستند نباید مورد مصاحبه قرار بگیرند.

اگر پناهجو ترس از شکنجه ی جنسی در جریان مصاحبه را داشته باشد می تواند درخواست کند که مصاحبه کننده همجنس وی باشد و مسئولین باید این توان را داشته باشند که این موضوع را اثبات نمایند و به درخواست پناهجو احترام بگذرانند.

در صورت های زیر درخواست پناهندگی شخص رد خواهد شد:

 • شخص از یک کشور جهان سومی امن درخواست پناهندگی بدهد.
 • شخص قبلا به یکی از کشورهای اتحادیه اروپا یا سوئیس پناهنده شده باشد و یا درخواست داده باشد.
 • کشور دیگری مسئول درخواست وی تحت قانون دوبلین باشد.

جهت کمک به افراد پناهده موسساتی توسط مراکز مذهبی و ساکنان استرالیا وجود خواهد داشت به طور مثال موسسه (Volkshilfe) را موسسات از این دست نام برد.

 

کیس پناهندگی در استرالیا

منظور از کیس همان تقاضا یا مجموعه ای از گفته ها و خواسته هایی می باشد که پناهنده قصد دارد برای مراجع رسمی دولتی کشور پناهنده پذیر ارائه کند. این تقاضا باید یکی از علت های معاهده ۱۹۵۱ توجیه کند. یعنی ممکن است شخص به علت های مختلف مثل تبعیض نژادی، ترس بنا بر دلایل سیاسی، عقیدتی، مذهبی، ملیتی، عضویت در ngo های اجتماعی و … نمی تواند در کشور خود زندگی کند، برای اثبات این موارد پناهجو باید اسناد و مدارک اثباتیه را نیز به همراه خود داشته باشد.

برای اینکه کیس پناهندگی فرد به راحتی صورت بگیرد مرحله ساخت سناریو او با همکاری خود پناهنده بسیار مثمر ثمر می باشد و برای اینکه یک سناریو موفق باشد مراحل زیر به آن کمک می کند:

مرحله اول

 • کلید یک سناریو خوب به ساده و صادق بودن آن می باشد و هرچه این سناریو پیچیده باشد کیس سخت تر می شود.
 • هرچه سناریو ساده تر باشد این موضوع برای آفیسر هم راحتر خواهد بود زیرا او به راحتی متوجه مشکلات می شود و جای پرسشی برای او باقی نمی ماند.
 • پاسخ به کیس سریعتر انجام می پذیرد.
 • استرس شما در هنگام اینترویو برای اجرای سناریو به دلیل ساده بودن و نزدیک بودن آن به واقعیت بسیار کمتر از دیگران خواهد بود.
 • فرد پناهجو باید سعی کند هیچ گونه دروغ و جعلیتی در مورد اسناد و مدارک خود نداشته باشد زیرا که دروغ در محاکم و مراجع رسمی در اروپا از جمله اشتباهای جبران ناپذیر می باشد.

 

مرحله دوم

این مرحله معروف به مرحله شروع تمرینات می باشد که شامل آموزش های روانشناسی و سوالات مربوط به اینترویو است.

 

مرحله سوم

مرحله معروف به آماده کردن و ارائه مدارک مورد نیاز که این مدارک توسط سناریو که قبلا گفته شده، تهیه گردیده و برای اثبات گفته های پناهجو می باشد .

 

وضعیت پناهندگان ایرانی در استرالیا و قوانین جدید در مورد پناهندگی در استرالیا

کشور استرالیا در سال ۲۰۰۷ میلادی قانون مهاجرت خود را تغییر داده است و شرایط پذیرش پناهندگی را، آسان ‌تر کرد ولی وقتی حزب لیبرال در این کشور روی کار آمد ورق آسانی این موضوع برگشت و تلاش شد بیشترین سختگیری ‌ها در این زمینه اعمال کند. با بررسی این سیاست ‌ها در می ‌یابیم که به منظور مقابله با ورود مهاجران غیر قانونی دولت استرالیا هر روزه  مواضع سختگیرانه ‌تری را در قبال پناهجویان اتخاذ می‌ نماید.

در مورد شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا می توان گفت که در سیاست‌ های پذیرش پناهجویان از سوی دولت استرالیا این موضوع وجود دارد که از زمانی که تونی ابوت در سال۲۰۱۳ به عنوان رهبر حزب محافظه کار لیبرال‌ های کشور استرالیا به عنوان   نخست ‌وزیر این کشور انتخاب شد، تلاش برای توقف قایق ‌های پناهجویان را همان طور که به رای دهندگان خود وعده وعید داده بود در اولویت برنامه های خود  قرار داد و شرایط برای مهاجران غیر قانونی که این قصد را داشتند که به وسیله قایق خود را از اندونزی به استرالیا برسانند، فرق کرد.

همچنین ابوت، اعلام کرد که در صورتی که به عنوان نخست وزیر کشور استرالیا انتخاب شود، به بیش از ۳۰ هزار پناهجویی که درخواست پناهندگی آنان در دست رسیدگی  و اقدام می باشد، هرگز اجازه اقامت دائم در استرالیا را نخواهند داد. در صورت قبول درخواست پناهندگی، به این افراد هم صرفا ویزای موقت سه ساله داده خواهد شد و در مورد پیوستن اعضای خانواده و اجازه کار آنان نیز حتما محدودیت‌هایی اعمال می شود.

تمام این اقدامات به منظور جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی به خاک استرالیا می باشد، در این اردوگاه ها و کمپ ها هستند جوانانی که به هوای پیدا کردن کار و داشتن سطح زندگی بهتر هرآنچه دارند را فروخته و با خانواده خود و یا به تنهایی جان و مال و زندگی خود را به دست قاچاقچیان سپرده اند.

از مضرات پناهندگی در استرالیا و همچنین وضعیت پناهدگان ایرانی در استرالیا می توان گفت افراد زیادی در اردوگاه ها به دلیل گرسنگی و عفونت هایی که به علت جراحت در بدنشان مخصوصا در پاهایشان داشته اند به علت فقدان بهداشت و رسیدگی پزشکی جان خود را از دست داده اند، زیرا این افراد در میان هر قوم و ملیتی با وضعیت بد معیشتی و بهداشتی اردوگاهی که در آن به سر می‌برند توسط ماموران اردوگاه که تبعه گینه‌ نو بودند مورد ضرب و شتم قرارگرفتند و در نهایت کشته شدند. همچنین گزارش ‌هایی هم حاکی از این موضوع می باشد که پناهجویانی که در جزیره گینه مشغول به کار شده بودند این افراد توسط بومیان این جزیره مورد آزار و اذیت فراوان  قرار می ‌گیرند زیرا محلی ‌ها برای خانواده خود و از دست دادن شغلشان نگران هستند.

در جمع بندی مطالبی که در مورد شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا گفته شد پناهندگی در استرالیا شرایط و ضوابط خاص خود را داراست. کسانی که می خواهند با پناهندگی در استرالیا در این کشور اقامت نمایند باید ویزای متناسب با آن را اخذ نمایند. طبق شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا اشخاص نمی توانند بدون مجوز با پناهندگی وارد کشور استرالیا شوند. برای پناهندگی در استرالیا دو نوع راه وجود دارد که شخص باید ویزای پناهندگی در استرالیا و یا حقوق بشر را اخذ نماید و یا به عنوان پناهجو ویزای مربوطه را دریافت کند.

به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا، مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی، شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا برای انواع ویزاهای آن، مهاجرت به استرالیا در شرایط کلی و سایر موارد اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در باب شرایط و قوانین مهاجرت قانونی به استرالیا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت قانونی به استرالیا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

Rating: 4
18 پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای کار در کشور استرالیا می توانید از طریق برنامه اسکیل ورکر آن اقدام کنید و در صورت کسب امتیازات لازم از تحصیلات، سن، سابقه کار، مدرک زبان و موارد دیگر، می توانید ویزای کار این کشور را کسب نمایید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 1. شقایق گفته:

  سلام …
  واسه ی پناهنده شدن چ مدارکی نیاز است؟
  من سن ۱۵ سالگی و ۱۷سالگی توسط امنیت اخلاقی مورد اذیت بد فرار گرفتم….چجور باید این رو ثابت کنن واسه پناهنده شدن؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی ندارد و به شما توصیه می کند که روش های جایگزین همچون تحصیل، کار و سرمایه گذاری را بررسی کنید.

   پاسخ
 2. Arezoo گفته:

  سلام خسته نباشیدمن درایران زندگی میکنم واهل کشورافغانستان هستم ودرشرایط بدی قراردارم برای درخواست پناهندگی دراسترالیابایدچه کاری انجام بدم؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
 3. سارا گفته:

  سلام جناب,
  من پناهجوی ترکیه هستم , اگر از طریق اسپانسر و بند 200 اقدام کنم و برم. و بعد از آن ازدواج رسمی کنم, همسرم را چند وقته میتوانم ببرم؟
  بسیار سپاسگذار میشم راهنمایی کنید.
  ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
 4. محمد مهدی گفته:

  سلام خسته نباشید. برای من امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه های استرالیا یا کانادا به صورت فول فاند یا پارشال فاند وجود داره. میخواستم ببینم که ایا امکانش هست در حین تحصیل برای پناهندگی در این دو کشور اقدام کنم با توجه به این که اقلیت های جنسی هستم. به عبارتی گرفتن پناهندگی با ویزا تحصیلی منافاتی نداره؟

  پاسخ
 5. محمدرضا ایران نژاد گفته:

  درود,بنده دارای تخصص معماری سنتی(مقرنس) هستم و قصد مهاجرت قانونی به کشور استرالیا را دارم, ممنون میشم ملزومات مهاجرت قانونی رو شرح دهید. سپاس فراوان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. Yonus گفته:

  سلام من یونس باشندهاصلی ولایت پروان فعلی در کابل ناحیه ۱۳ زنده گی میکنم سه برادران بودیم برادر بزرگم در حادسه انطهاری در مسجید امام زمان شهید شد سه طفل خورد سال به جا گذاشته ومن سر پرست خانواده هستم با وجود این همه ناامنی

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ اطلاعات در زمینه روشهای متناسب با شرایط خود به صورت قانونی می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  سلام میخواستم ببینم خانواده من از طریق ترکیه پناهندگی استرالیا رو بگیرن در ضمن من برادرشون هستم و در استرالیا اقامت داعم دارم مرسی اگه راهنمای کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.