شرایط ویزای کار در سوئد

 

 

شرایط ویزای کار در سوئد  2018 ، اخذ ویزای کار سوئد و قوانین مرتبط با ویزای کار در سوئد  ، اخذ اقامت سوئد و کاریابی در سوئد را در این مقاله توضیح خواهیم داد،  ایا به شرایط ویزای کار در سوئد فکر می کنید؟ اگر بدنبال اقامت سوئد هستید می توانید از طریق اخذ ویزای کار سوئد این امکان را برای خود فراهم نمایید. پس مطالب مارا تا اخر این مقاله دنبال کنیدتا یک مجموعه از مطالب مفید در خصوص اخذ اقامت کاری در سوئد را در اختیار شما بگذاریم. اخذ اقامت سوئد و ویزای کار سوئد نیازمند پیدا کردن کار در سوئد می باشد. سوئد یکی از کشورهای مورد تخصص ماست، برای اگاه شدن از اطلاعات وقوانین مهاجرت به سوئد، اقامت سوئد و ویزای کار سوئد و اشنا شدن با خدمات ما در رابطه با مهاجرت به سوئد کافی است با مشاورین متخصص در این زمینه در موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید.

audio شرایط ویزای کار در سوئد

در ابتدا به پنج دلیل برای کار در سوئد خواهیم پرداخت:

۱ کارمندان در سوئد از حقوق بسیار بالایی برخوردار هستند، به صورتیکه دولت سوئد رفاه کارمندان رابه طورکامل تضمین می نماید.

۲ کسانی که در سوئد مشغول به کار می باشند از برابری کامل برخوردار هستند، قانون ضد تبعیض در سوئد این مساله را پوشش می دهد که همه انسانها از بیمه خدمات درمانی یکسان برخوردار باشند صرف نظر ازقومیت، مذهب، جنسیت،سن، گرایش جنسی، یا ناتوانی عملکردی.

۳ به همراه داشتن خانواده خود و درخواست اقامت برای ایشان که شامل همسر وفرزندان مجرد زیر۲۱ سال  می باشد و همچنین اعضای خانواده شما می تواننداز همان ابتدا شروع به کار یا تحصیل در سوئد کنند.

۴ سوئدبعنوان  رهبر نواوری شناخته شده و نواوری در این کشور بسیار امری با ارزش تلقی می شود، برای مثال شرکت های سوئدی مانند ایکیا،اریکسون مدام در حال ایجاد نو اوری در زمینه بهبودکارکردهای خودبرای افزایش سود خود می باشند.

۵ کشورسوئد بدلیل برخورداری از سیستم رفاه فراگیری که دارد نیازی نیست که در مورد هزینه های مراقبت های بهداشتی،مراقبت از کودکان و یا اموزش وپرورش فرزندانتان نگران باشید،دولت سوئد یارانه ها و مزایای بسیاری را برای افراد مقیم این کشور ارایه می دهد از جمله حق برخورداری از ۱۸ ماه مرخصی برای والدین برای بدنیا امدن هر فرزند یا مرخصی استعلاجی برای کسانی که نیاز به درمان بیماری خود دارند.

اگر شما برای ویزای کاردر سوئد اقدام می کنید در ابتدا باید یک پیشنهاد رسمی کاراز یک کارفرمای سوئدی دریافت کنیدکه در وحله اول باید درکشور سوئد و در وحله دوم در اتحادیه اروپا اگهی کندو اگی کسی واجد شرایط برای ان شغل پیدا نشد می تواند برای شما دعوتنامه را بفرستدو بعد شما باید یک رزومه از سوابق کاری خود به کارفرما ارایه دهید سپس ممکن است نیاز به مصاحبه با شما از طریق تلفن یا اسکایپ باشد، درصورتیکه مصاحبه شما با موفقیت انجام شود برای شما دعوتنامه کاری از جانب کارفرمایی که تمایل به استخدام شما دارد فرستاده می شود، وقتیکه شما موفق به دریافت ویزا می شوید می توانید برای همسر و فرزندان و حتی فرزندان بالای ۲۱ سال که از لحاظ مالی به شما وابسته هستند حق دارند به شما ملحق شوند. مدت زمانیکه نیاز می باشد تا اداره مهاجرت به درخواست شما پاسخ گوید معمولا بین ۶ الی ۹ ماه زمان می برد معمولا در ابتدا ویزای یکیا دو ساله دریافت می کنید که قابل تمدید می باشد و معمولا یعد از ۳ الی ۴ سال کار و دادن مالیات می توانید درخواست اقامت دایم از طریق ویزای کار در سوئد را نمایید.

برای گرفتن اجازه کار برای دانشجویان مشغول به تحصیل درکشور سوئد که همزمان با تحصیلشان مشغول به کار هستند و بعد از اتمام تحصیل نیز می خواهند به اشتغال خود ادامه دهند نیاز به دریافت اجازه کار دوباره دارند.در کل بهترین راه برای کار درکشور سوئد اقدام از طریق تحصیلی می باشد که در اغاز باویزای تحصیلی وارد شده و سپس در انجا مشغول به کار شوید و اقدام به تبدیل ویزای خود از تحصیلی به کاری نمایید.

در این مقاله سعی شد نکات کلی ای در باب ویزای کار در سوئد ارائه گردد. در صورت نیاز به مشاوره با دفاتر وین موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 4
18 پاسخ
 1. marmas3421 گفته:

  درود.اینجانب دارای مدرک بین المللی پایپینگ(لوله کشی صنعتی)میباشم.وهمچنین دارای مدارک برق صنعتی,سیمکشی ساختمان ,وآرایشگری میباشم.وسوابق کاری زیادی درپالایشگاهاوپتروشیمی های ایران وعراق راهمه بارزومه کاری رادارم.من چگونه میتوانم ویزای کارسوید رااخذ نمایم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در سوئد نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در این کشور می باشد. از شرایط عمومی شما از جمله سن، مدرک تحصیلی، مسزان سرمایه، وضعیت تاهل، سن فرزندان و سایر موارد مورد نیاز اطلاعاتی در دست نیست. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. محمد گفته:

  درود.اینجانب دارای مدرک بین المللی پایپینگ (لوله کشی صنعتی)ازوزارت نفت میباشم.ودارای مدارک:برق صنعتی,برق ساختمان,آرایشگری از سازمان فنی وحرفه ای را دارامیباشم.وهمچنین دارای تجارب کاری با رزومه از پتروشیمی وپالایشگاههای ایران وعراق را دارم .ایا من میتوانم به سوید مهاجرت بکنم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در سوئد نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در این کشور می باشد. از شرایط عمومی شما از جمله سن، مدرک تحصیلی، مسزان سرمایه، وضعیت تاهل، سن فرزندان و سایر موارد مورد نیاز اطلاعاتی در دست نیست. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
   • marmas3421 گفته:

    سن:۳۲.مدرک تحصیلی دیپلم.متأهل.فرزندندارم.میزان سرمایه درحدی که فقط بتونم خارج بشم

    Rating: 4
    پاسخ
    • shahram shahidi گفته:

     دوست عزیز با داشتن حداقل سرمایه حتی در صورت داشتن پیشنهاد کاری این امکان برای شما وجود نخواهد داشت. چرا که نیاز به نشان دادن سرمایه به سفارت برای گذران زندگی به مدت معین در سوئد و سایر کشورهای نامبرده توسط شما خواهد بود که این مبلغ را به ما نیز پرداخت نخواهید کرد. در مجموع مهاجرت بدون داشتن سرمایه و شرایط لازم امری غیرممکن و ناپسند محسوب می شود که حتی ممکن است زندگی شما را سخت تر از گذشته نماید. پیشنهاد ما به شما تهیه محصول راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت است تا با مشاهده آن بتوانید در مورد مهاجرت به آگاهی و تبحر رسیده و وکیل مهاجرتی خود باشید.
     https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

     پاسخ
 3. yasin گفته:

  با سلام و خسته نباشید به اقای دکتر ملک پور میخواستم ببینم از طریق کاری میتونم اقدام کنم برای سوئد؟من چند نفر از دوستانم سوئد هستن.و تمام مطالب سوئد خوندم میخواستم ببینم شما کارفرما و کسی سراغ دارین که کمکم کنه؟دوستان من در سوئد میگن 2 راه که ساده ترین راه هستن یکی ازدواج هست و یکی کارفرما اشنا که درخواست کار بزنن. ممنون میشم کمکم کنین.

  پاسخ
 4. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. قوانین و شرایط برای سال آینده ممکن است با تغییراتی همراه باشد. با توجه به شرایط شما برای کاریابی در سوئد باید از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید. با شرایط شما امکان اخذ ویزای تحصیلی سوئد یا اخذ ویزای کار آلمان و اتریش وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 5. mie editor2 گفته:

  سلام آقای دکتر در رابطه با شرایط اقامت در سوئد سوال داشتم میخواستم ببینم با اطلاعاتی که خدمتون عرض میکنم ما میتونیم اقدام کنیم و اولین قدم پیشنهادتون چی هست.ممنون از لطفتون بنده ۳۲ ساله فوق لیسانس IT از دانشگاه علم و صنعت و همسرم ۲۸ ساله لیسانس IT و دخترم یک ساله و نیم.حدود ۸ سال سابقه کاری از جمله مدرس دانشگاه مدیریت دفتر پیشخوان دولت و انجام یکسری پروژه های مرتبط با رشته تحصیلم دارم و جدود یک سال بعد آمادگی دارم تا کا امو جمع بندی کنم و راهی بشم البته اگر شرایطشو داشته باشم و میتونم حدود ۵۰۰ میلیون تومن هم تا اون موقع داشته باشم حال با این شرایط بهترین راه برای گرفتن اقامت چیه خیلی ممنون

  پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کار کشور سوئد به پیشنهاد شغلی از این کشور نیاز است. برای دریافت ویزای کار بهتر است در این کشور حضور داشته باشید. برای اطلاع از راه های ورود به کشور سوئد یا سایر کشورها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  سلام جناب ملک پور ، سپاس که صبورانه پاسخ میدهید، من ٣٢ سال دارم کارشناس میکروبیولوژی هستم، وسابقه ١٠ سال کار در آزمایشگاه بالینی دارم، میخوام واسه اقامت سوئد اقدام کنم ترجیحا دنبال گرفتن ویزای کار هستم، به نظر شما با سوابق کاری من آیا شدنی هست؟ واگر هست هزینه برای اخذ ویزا چه مبلغیه و چه مدت زمانی طول می کشه؟ و اگر اخذویزای کار مشکل هست شما چه راهی پیشنهاد میکنید، والبته این رو هم بگم سرمایه زیادی ندارم که ساپورت مالی شم و به همین دلیل باید اونجا کار کنم و هزینم رو خودم تامین کنم، و سوال دیگم اینه که من به همراه دوستم تصمیم به مهاجرت گرفتیم ایشون ٢٨ ساله هستن فوق لیسانس مکاترونیک وسابقه ۵ سال کار در بخش فنی شرکت مهندسی پزشکی اگر امکان داره شرایط جفتمون و در نظر بگیرید و پاسخ بدین ، بسیار سپاسگزار

  پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  با سلام و سپاس از لطف شما. برای اخذ ویزای کار کشور سوئد باید از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید همچنین با اخذ ویزای تحصیلی کشور سوئد همراه شما اجازه کار خواهد داشت. شما می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  درود جناب دکتر ملک پور من دعاتون میکنم که خالصانه جواب ما رو میدید من ۲۷ سالمه و لیسانس پرستاری از دانشگاه شهید بهشتی با معدل ۱۷ دارم و ۲ سال سابقه کار و ایلتس ۵/۵ و همسرم هم ۲۹ ساله برنامه نویس کامپیوتر با ۴ سال سابقه کار و کاملا حرفه ای در کارشون سوال من از شما اینکه با توجه به کمبود نیروی کار در سوئد در رابطه با شغل هر دوی ما ما چطور میتونیم بدون هزینه زیادی اقامت کاری بگیریم؟ در ضمن من برای اون دوره زبان انگلیسی در سوئد هم اقدام کردم اگر قبولمون کنن همسر من میتونن به عنوان همراه اونجا کار کنن و ویزامون رو به کاری تبدیل کنیم در ضمن در حال یادگیری زبان سوئدی هم هستیم مجددا ممنون از شما .

  پاسخ
 10. mie editor2 گفته:

  اخذ ویزای کار در کشورهای اسکاندیناوی شرایط خاص خود را داراست. زمان و هزینه این ویزا بسته به هر کشور متفاوت است و یکی از مباحث اصلی برای اخذ ویزای کار آشنایی به زبان می باشد. شما می توانید برای اخذ اطلاعات لازم با موسسات mie تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.من و همسر هر دو ۳۳ ساله هستیم.من کارشناسی کتابداری پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و ارشد کتابداری از دانشگا آزاد خمین رو دارم و همسر کارشناسی و ارشد حسابداری دارن.من حدودا ۹ سال سابقه کاریدر دانشگاه آزاد دارم و همسرم ۷ سال سابقه تدریس در دانشگاه های مختلف دارند.دو تا بچه داریم.میخواستم بدونم با این سوابق آیا میشه از طریق کار مهاجرت کرد؟بیشتر کشورهای اسکاندیناوی مد نظرمه بخاطر بحث امنیتشون.ولی در کل کشور خاصی رو در نظر ندارم.فقط فعلا برام این سوال وجود داره که اصلا این امر اکان پذیر هست یا نه؟ من بیشتر به زندگی در شهرهای کوچیک و حتی روستاهای اون مناطق علاقه دارم (و باز هم بخاطر آرامش و محیط امن و سالمشون، یه جورای از شلوغی و ازدحام دوستدارم که دور باشم).چقدر هزینه و زمان میبره؟برای بحث زبان خودمون و بخصوص بچه هام چکار باید بکنم؟ (پسرم ۳/۵ سال و دخترم ۲ ساله هستن)میشه لطفا راهنماییم کنید؟متشکر و سپاسگذارم.

  پاسخ
 12. مشاور حقوقی گفته:

  درود و خسته نباشید خدمت آقای ملک پور عزیز اول تشکر ویژه بابت توضیحات کامل در کانال تلگرام که بسیار با حوصله به سوالات پاسخ میدهید دوم اینکه غرض از مزاحمت بنده ۱۶ سالی هست که داخل یک شرکت خودروسازی کار میکنم (ایران خودرو مرکزی)و کارم داخل خط تولید کارگری هست و کاهایی اعم از جوشکاری co2 و نصب دربهای جانبی و گلگیر و درب صندوق و درب موتور و رگلاژ کاری دربها هست البته عذر میخوام که انقدر زیاد توضیح دادم مدرکم دیپلم و مدرک فنی و حرفه ای دارم که مکانیک ماشین آلات سنگین و راه سازی هست که متاسفانه ربطی به کارم نداره وصاحب خانواده و همسرم ۳۱ ساله و دو فرزند پسر یکی ۱۱ ساله و دیگری ۵ماهه هست البته خودمم ۳۶ سالم هست و فرزند بزرگم ورزشکار نیز هست میخواستم جذب کار اروپا بشم تو کشورهایی که صنعت خودرو سازی دارن دوست دارم کار کنم مثل آلمان و سوئد و …. ولی بیشتر مد نظرم سوئد هست هم بخاطر درآمد بیشتر در اروپا کار کنم و هم آینده بهتری برای بچه هام رقم بزنم به نظر شما آیا میشه با این شرایط جذب کار اروپا و صاحب خودرو شد

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.