شرایط ویزای کار انگلستان

شرایط ویزای کار انگلستان

شرایط ویزای کار انگلستان و مهاجرت به انگلستان از طریق مهاجرت کاری به انگلستان را در این نوشتار به بررسی خواهیم گذاشت ، اگر شما هم به دنبال پاسخ سوالات خود در باب شرایط ویزای کار انگلستان و در نهایت شرایط اخذ اقامت انگلستان هستید و از مدارک مورد نیاز و شرایط ویزای کار انگلستان اطلاعی ندارید حتما این مقاله را مطالعه نمایید ، در این مقاله خواهید خواند که آیا داشتن پیشنهاد کاری از انگلستان جزو شرایط ویزای کار انگلستان است و میتوان با آن ویزای کاری انگلستان را اخذ نمود ، یا اینکه برای به دست آوردن شرایط ویزای کار انگلستان باید اقامت انگلستان را داشت و بعدا برای کار اقدام کرد . و داشتن اقامت تحصیلی در انگلستان از شرایط ویزای کار انگلستان است یا اینکه میتواند در گرفتن ویزای کار انگلستان کمکی به ما بکند . در این مقاله به بررسی شرایط ویزای کار انگلستان میپردازیم و راههای اخذ اقامت انگلستان از طریق کار را بررسی می کنیم .

شما را به دیدن ویدیویی از استاد ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ,عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب اخذ اقامت انگلستان دعوت مینماییم.

video شرایط ویزای کار انگلستان
audio شرایط ویزای کار انگلستان

 

انگلستان  از مهمترین کشورهای در زمینه های اقتصاد و سیاست در جهان است . همچنین انگلستان  در زمینه ای فناوری و خدمات پزشکی از مطرح ترین کشورهای جهان است .

 مهاجرت کاری به انگلستان در کل به دو دسته تقسیم می گردد :

دسته اول : ویزای جستجوی کار که بدین شکل است که  به متقاضی ویزایی محدود داده می شود که درآن مدت مشخص باید به جستجوی کار در آن کشور پرداخته و موفق به عقد قرارداد کاری با کارفرما شود . چنانچه موفق نشود کاری پیدا کند باید آن کشور را ترک کند .

این نوع ویزا معمولا امتیاز بندی دارد و باید متقاضی شرایط ویزای کار انگلستان امتیاز مورد نیاز را اخذ کند تا موفق به دریافت ویزا شود .

دسته دوم :ویزای کار از طریق پیشنهاد کاری است  (Job Offer ) در این ویزا کارفرما یی از کشور مورد نظربرای متقاضی دعوتنامه کاری میفرستد . این ویزا شرایط خاص و سختی دارد . کارفرما در این ویزا کار مورد نظر را باید در کشور خود به مدت مشخص و معینی آگهی نماید و سپس در صورت نبودن هیچ متقاضی با شرایط کارفرما کار را برای قرد مورد نظر خود بفرستد . این ویزا بهترین ویزای کار است چرا که فرد با قرارداد کاری وارد کشور مورد نظر خود می شود .

مهاجرت کاری به انگلستان فقط از روش دوم امکان پذیر است . داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرما در انگلستان از شرایط ویزای کار انگلستان است .

با توجه به قانون اولویت جذب نیروی کاربومی درانگلیس می توان گفت این ویزا جزو سخترین ویزاهاست . و شخص باید شرایط خیلی ویژه ای داشته باشد .

فردی که از انگلستان فارغ التحصیل شده  باشد پس از اتمام درس برای  مدت زمان مشخصی  اجازه کار در انگلستان را دارد .شانس این اشخاص برای کاریابی بسیار بیشتر از تحصیلکرده های خارج از انگلستان است .

شرایط ویزای کار انگلستان :

ویزای کار انگلستان یا ویزای  tire 2  شرایط ویژه ای دارد .

داشتن يک پيشنهاد کاري از شرکت  و يا مؤسسه معتبر در انگلستان اولین شرط از شرایط ویزای کار انگلستان است . داشتن مدرک زبان آيلتس بالای 6 جنرال ، مدرک تحصيلی معتبر وهمچنین داشتن اسپانسری که اقامت انگلستان داشته باشد .مبلغی که شخص متقاضی دریافت کننده ویزا در حساب خود باید نشان دهد برابر80000 پوند برای نفر اصلی  و 5300  پوند به ازای هر يک از همراهان او است.

مدارک مورد نیاز در شرایط ویزای کار انگلستان :

–     ارائه ترجمه رسمي وهمچنین  اصل مدارك ملكي ( شامل سند ملكي،اجاره نامه
–     ارائه ترجمه رسمي و اصل مدارك بانكي  متقاضی شامل (پرينت 6 ماهه حساب بانكی ( فقط بانک پاسارگاد یا پارسیان )
–    ارائه ترجمه رسمي وهمچنین  اصل مدارك شغلي متقاضی شامل  ( گواھي اشتغال به كار وی ،  فيش حقوقي ، جواز كسب، روزنامه رسمي… متقاضی است .

–    ارائه دو قطعه عکس جديد  با زمينه سفيد  در سایز  5 در 6
–     پر کردن و ارائه فرم اينترنتي درخواست ويزا و برگه ي تاييديه وقت سفارت متقاضی
–     ارائه يك نسخه كپي از همه مدارك ذکر شده  در روز مصاحبه در سفارت

–    هزينه مصاحبه

ترجمه شناسنامه متقاضی

–    مدارك مورد نیاز یک اسپانسر در انگلستان

دعوتنامه کاری به اضافه ارائه كپي پاسپورت دعوت كننده،

مدارك شغلي اسپانسر

گواهي اشتغال به كار وهمچنین ارائه  در آمد سالیانه

ارائه  فيش حقوقي و همچنین ارائه پرينت حساب بانكي اسپانسر

اجاره نامه ياارائه سند مالكيت ملك محل سكونت  اسپانسردر انگلستان

ارائه آخرين برگ ماليات پرداختي اسپانسر به انگلستان

ارائه نمونه چند عدد قبوض پرداختي اسپانسر شامل قبض برق و آب ذو تلفن و …

بهترین سن جهت دریافت ویزای کاری انگلستان با در نظر گرفتن میزان تخصص شخص بین بیست و پنج تا چهل سال است .

کارفرما در انگلستان می تواند معیار اصلی خود را در انتخاب شخص مورد نظرسن متقاضی یا میزان سابقه کار او در نظر بگیرد.

داشتن مدرک زبان انگلیسی اجباری است .

جهت اخذ ویزای کار انگلستان  متقاضی کار یا باید  فارغ التحصیل از دانشگاه های انگلستان باشد و در دوازده ماه گذشته در خاک انگلستان اقامت قانونی داشته باشد و یا اینکه چنانچه در کشورهای دیگر اقامت دارد و از کشور دیگری فارغ التحصیل شده است  یک دعوت نامه یا پیشنهاد شغلی قانونی و مورد تایید از کارفرمایی  در انگلستان داشته باشد.

سخن آخر ..

در این مقاله به شرایط ویزای کار انگلستان پرداختیم و چنانچه ملاحظه فرمودید اخذ ویزای کار انگلستان و اقامت کاری در انگلستان نیازمند داشتن یک دعوتنامه کاری از انگلستان است . در این مورد باید گفت شانس دانشجویانی که در انگلستان تحصیل کرده اند بسیار بیشتر از اشخاصی خارج از خاک انگلستان است .

دریافت ویزای کار انگلستان امر ساده ای نیست . اگر علاقمند به کار در انگلستان هستید باید بدانید شرایط ویزای کار انگلستان بسیار سخت است . دولت انگلستان در اعطای ویزای کار بسیار سختگیر است . بنابراین اگر علاقمند به کار در انگلستان هستید به شما توصیه می شود اول با اخذ ویزای تحصیلی از انگلستان وارد این کشور شوید .

انگلستان با داشتن نظام آموزشی بسیار قدرتمند و ویژه همواره مقصد بسیاری از دانشجویان بین المللی است . در تمام مقاطع تحصیلی می توانید از کشور انگلستان ویزای تحصیلی دریافت کنید .

پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاههای انگلستان با داشتن مدرک تحصیلی مورد تایید و اقامت در انگلستان می توانید برای کاریابی اقدام نمایید .

چنانچه  پس از کاریابی و دریافت اقامت کاری در انگلستان به مدت 5 سال در انگلستان اقامت داشته باشید می توانید جهت دریافت کارت اقامت دائم اقدام نمایید .پس از دریافت اقامت دائم چنانچه به مدت 5 سال در خاک انگلستان سکونت داشته باشید می توانید جهت دریافت پاسپورت انگلستان اقدام کنید .

این مقاله در باب مهاجرت به انگلستان از طریق مهاجرت کاری به انگلستان و همچنین شرایط ویزای کار انگلستان و همینطور شرایط کار در انگلستان نگارش شده است . در پایان چنانچه علاقمند به دریافت ویزای کار درانگلستان هستید و تمایل دارید شرایط ویزای کار انگلستان و یا شرایط اخذ اقامت انگلستان را بطور کاملتر بدانید با کارشناسان مجرب و وکلای ارشد موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس بگیرید و مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان این موسسات بهره مند شوید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
24 پاسخ
 1. Zahra گفته:

  سلام روزبخير
  من مدرك دكتراي روانشناسي دارم و نمره ي آيلتس ٦.٥ و براي كار در انگليس يا هر كشور انگليسي زباني ميخواهم اقدام كنم تجربه كاري ٣ ساله به عنوان هيئت علمي دانشگاه دارم. شرايط اخذ قرارداد با موسسه ي شما براي كار يابي به چه صورت است؟و اينكه شما در زمينه ي كاريابي آكادميك هم فعاليت داريد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   ما در حال حاضر خدمات کاریابی نداریم و دفتر مرکزی وین در سال تنها به مدت محدودی اقدام به کاریابی می کند.
   مدرک تحصیلی شما در اغلب کشورها نیاز به معادل سازی دارد و نمی توانید مستقیما وارد بازار کار شوید. معمولا توصیه می شود از طریق دوره های تحصیلی وارد شوید و مدرک خود را معادل سازی کنید. یا در صورت تاهل، همسر به عنوان متقاضی اصلی در نظر گرفته شود و شما به عنوان همراه وارد شوید و مدرک خود را معادل کنید.

   پاسخ
 2. محمد شمس گفته:

  سلام
  وقت بخیر

  ۱. جهت اقدام برای گرفتن ویزای tier2 از نوع minister of religion از سفارت انگلیس آیا فقط ارائه نمره زبان برای فرد متقاضی لازم است یا همسر وی هم باید مدرک زبان داشته باشد؟

  ۲. برای فرد متقاضی که از نوع minister دعوتنامه کاری داره، ارائه زبان انگلیسی آیا الزامی است؟ اگر جواب مثبت است باید در چه حدی باشه؟ آیلتس آکادمیک هم مورد قبول هست؟

  ۳. آیا امکان تحصیل در مقطع دکتری با ویزای tier2 minister of religion وجود دارد؟

  خیلی از بزرگواری شما متشکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در انگلستان برای ایرانیان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای انگلیسی است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. محمدجواد گفته:

  با سلام
  بنده 18 سال سن دارم و به زبان انگلیسی مسلط هستم و یک دوست اهل انگلستان هم دارم. که با اون دائم در ارتباطم و همچنین به کار با کامپیوتر علاقه دارم و کارهای سایبری انجام میدم مثل هکینگ و……
  آیا میتونم که با کمک دوستم شغلی در اونجا برای خودم پیدا کنم ؟
  یا آیا میتونم با دسته اول اقدام کنم؟
  و اینکه هزینه این کار چقدر میتونه باشه ؟
  و آیا داشتن تحصیلات عالی و داشتن مدارک علمی واجب است یا نه ؟
  زیرا بنده سال آخر هستم و انشالله امسال مدرک دیپلمم را خواهم گرفت.

  با تشکر و شرمنده از این که سوالم طولانی بود.

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای کار در انگلستان باید ابتدا یک پیشنهاد شغلی داشته باشید و مسلما سابقه کار و تحصیلات مهم می باشد.
   با توجه به سن شما، روش تحصیل می تواند راه مناسب تری باشد.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس: 02149196000

   پاسخ
   • محمدجواد گفته:

    با سلامی دوباره و عرض ادب
    ممنون از اینکه به سوالم پاسخ دادید برای ادامه تحصیل نیاز به معدل و نمرات بالا است.
    آیا میتوان با یک روش دیگر و در رشته دانشگاهی کامپیوتر و IT که خودم هم علاقه زیادی به این رشته دارم و یکی از نیازهای این کشور است ادامه تحصیل دهم؟
    یا برای ادامه تحصیل در آن کشور باید تحصیلات عالی داشته باشم؟
    و هزینه تحصیل رایگانه و اگر نیست به چه صورت است؟

    ممنون

    Rating: 5
    پاسخ
 4. حمید رضا بهمنی گفته:

  سلام اگه امکان داره در خصوص دسته اول که فرمودید به  متقاضی ویزایی محدود داده می شه که در اون مدت مشخص باید به جستجوی کار در آن کشور بپردازه توضیح بیشتری بدین.
  دیپلم نقشه کشی صنعتی
  لیسانس مهندسی تکنولوژی طراحی
  فوق لیسانس مدیریت تکنولوژی
  دارای مدرک آیلتس ۶
  ۴۱ سال سن
  و ۲۰ سال سابقه کار در حوزه Automotive Exhaust System

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست گرامی
   حدود 6 ماه تا 1 سال زمان به شما داده میشود تا کار پیدا نمایید و با قرار داد کاریتان اقامت موقت به شما داده میشود.

   پاسخ
 5. کاوسی گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من رزومه ام را برای یک شرکت پتروشیمی در انگلیس فرستادم و به من جواب دادند که برای کار مورد نظر انتخاب شده ام و قرارداد کاری بهمراه ویزا را برایم ارسال میکند به سفارت.
  من مهندس شیمی خوندم ۲۸ سالمه و ۲ سال سابقه کار دارم.
  مدرک زبان انگلیسی ندارم ولی در برقراری ارتباط مشکلی ندارم.
  میخاستم بدونم شانس گرفتن ویزا انگلیس رو دارم یا خیر؟؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست گرامی
   داشتن مدرک زبان شانس گرفتن ویزا را بالا میبرد برای شما
   سعی کنید زبان را مدرک بگیرید.

   پاسخ
 6. m.s گفته:

  سلام و خسته نباشید من دانشجوی پزشکی پردیس هستم آیا میشه برای کار به عنوان پزشک وگرفتن تخصص به انگلستان مهاجرت کرد؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. Mohammad گفته:

  با سلام من 20سالمه و دارای نمره ،7ایلتس هستم و قصد گرفتن اقامت از طریق ویزای کاریم می شه شرایط و تا چه حدی شانس گرفتن اقامت رو دارم بگین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب نیاز به اطلاعات کامل تری از شما میباشد .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. محمد مقدسی گفته:

  سلام
  وقت بخیر.
  بنده 21 سال دارم
  دانشجو تربیت بدنی هستم
  قهرمان کشور.بین المللی .اسیایی.اروپا و ژاپن هستم
  12سال سابقه ورزشیم هستش در کاراته
  قصد مهاجرت دارم به اروپا یا کانادا.
  میخواهم از طریق ورزشم
  اقدام کنم
  ممنون میشم از راهنمایتون
  با سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. آزی گفته:

  با سلام. من ۴۱ سالمه و دکترای فیزیولوژی گیاهی ( یکی از شاخه های زیست شناسی) با ۱۴ سال سابقه تدریس دارم. همسرم ۴۲ ساله و دارای مهندسی متالورژی و ارشد مدیریت اجرایی با ۱۸ سال سابقه است. ما دارای یه دختر ۱۵ ساله نیز هستیم. برای مهاجرت کاری کجا رو پیشنهاد میدید؟ با توجه به اینکه همسرم اصلا حاضر به ادامه تحصیل نیس، مهاجرت کاری رو پیشنهاد میدید یا من خودم برای پستداک اقدام کنم بهتره؟ ضمنا من منتظر اکسپت مقاله ام هستم تا یکی دو ماه دیگه دفاع کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط شما برای طرق مختلف باید در مشاوره بررسی شود و رشته همسر شما با سابقه بالایی که دارند میتوانند برای ویزای کار المان نیز اقدام کنند . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.