شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و بررسی آن

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان، نحوه مهاجرت به آلمان از طریق کار در این مقاله برای شما عزیزان مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. در سال های اخیر کشور آلمان که یکی از صنعتی ترین کشور های جهان می باشد به دلیل کمبود نیروی کاری اقدام به جذب نیروی کاری کرده است. شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان در سال های اخیر برای افراد زیادی سوالاتی به وجو آورده است ازجمله اینکه شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان چگونه می باشد؟ آیا با کار در آلمان امکان درخواست اقامت دائم وجود دارد؟ هزینه زندگی در آلمان چقدر می باشد؟ ما در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا به تمامی سوالات شما عزیزان در این زمینه پاسخ دهیم. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان از مشاوره های رایگان تلفنی موسسه حقوقی ملک پور( MIE اتریش) استفاده نمایند از اطلاعات اساسی در باب ویزا های کاری این کشور را بدست آورید.

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و شرایط عمومی

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان در این مقاله برای شما عزیزان مورد بحث و بررسی قرار گرفته اما یکی از مواردی که متقاضیان باید قبل از هرگونه اقدام به آن توجه داشته باشند شرایط عمومی کشور مقصد می باشد. کشور آلمان از دسته کشور های اروپای مرکزی می باشد و با کشور های اتریش، دانمارک، سوئیس، بلژیک، هلند، لهستان، فرانسه و چک هم مرز می باشد. آلمان یکی از کشور های پر جمعیت اروپا بوده و حدودا 81 میلیون نفر جمعیت در این کشور مشغول به زندگی می باشند. زبان رسمی مردم این کشور آلمان، آلمانی می باشد اما زبان انگلیسی در این کشور نیز رواج دارد. متقاضیانی که جهت کار وارد این کشور می شوند باید توجه داشته باشند که برای ورود به بازار کاری این کشور نیاز به دانستن زبان آلمانی نیز دارند. واحد پول کشور آلمان یورو می باشد. متقاضیانی که درخواست تماس با این کشور را دارند باید با پیش شماره 43+ ارتباط برقرار نمایند. ویزای کار تنها روش اخذ اقامت آلمان نمی باشد، از دیگر راه های مهاجرت به آلمان، سرمایه گذاری یا تحصیل در آلمان می باشد که در این نوشتار به آن ها نخواهیم پرداخت.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

مهاجرت به آلمان 1 شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

در این ویدئو خواهید آموخت:

معرفی انواع ویزاهای کاری.

تفاوت ویزای کار آلمان و اتریش.

شرح شرایط کنونی کار در آلمان.

آشنایی با استانداردهای کار و بازار کار.

معرفی  دوره های علمی کاربردی در آلمان.

روش تبدیل ویزای کاری به اقامت دائم آلمان.

معرفی بلوکارت.

فایل صوتی این ویدئو

audio شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در باب شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

video شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و نرخ بیکاری در آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و ورود به بازار کاری آلمان نیاز به بررسی نرخ بیکاری در این کشور دارد. سالانه متقاضیان زیادی اقدام مهاجرت از طریق کار کرده اند که در آن بررسی نرخ بیکاری کشور مقصد بررسی نشده است و این موضوع می تواند در امر کاریابی شما تاثیر مستقیم بگذارد.  توجه داشته باشید مرکز آمار آلمان از سال 1960 احداث شده است و تا سال 2019 تمامی اطلاعات خود در سال های گذشته را در اختیار همگان قرار داده است. بیشترین نرخ بیکاری در این کشور حدودا 14 بوده است که مربوط به سال 1998 می باشد. در سال 2019 نرخ بیکاری این کشور حدودا 4 درصد بوده و این یکی از دلایل جذب نیروی کاری این کشور می باشد. متقاضیان توجه داشته باشند این مقاله به دست موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تهیه و تولید شده و هرگونه کپی برداری از آن غیر قانونی و شرعا حرام می باشد.  

مهاجرت به آلمان 2 شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

متقاضیان دریافت ویزای کار کشور آلمان باید از لیست مشاغل مورد نیاز آلمان اطلاعات کامل بدست آورند و با توجه به آن درخواست ویزای کار خود را مطرح نمایند. آلمان به 2 صورت ویزای کاری برای نیرو های کاری خارجی صادر می کند. علاقه مندان  می توانند ویزای جست و جوی کار آلمان (Job seeker) را در صورت دشتن شرایط لازم درخواست نمایند تا وارد این کشور شده و به کاریابی بپردازند. در روش دوم شما می توانید با ارائه دعوت نامه کاری(Job offer) خود به اداره مهاجرت و سفارت این کشور درخواست ویزای کاری این کشور را داشته باشید. ما در ادامه مقاله به تحلیل و بررسی ویزا های کاری آلمان نیز پرداخته ایم.

01 workplace stress one thing شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و بررسی ویزای همراه

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و ورود به بازار کاری بحث اصلی ما در این مقاله بوده است. همواره ورود شما به بازار کاری این کشور برای متقاضی اصلی مهم می باشد اما ورود خانواده متقاضیان نیز امری سیار مهم و اساسی می باشد. متقاضیان طبق قوانین بین المللی و قوانین مهاجرتی خود شرایطی را فراهم کرده تا متقاضیان توانایی درخواست پیوست خانواده داشته باشند. افرادی که وارد بازار کاری این کشور می شوند می توانند بعد از دریافت کارت اقامت خود توانایی الحاق خانواده داشته باشند. افرادی که درخواست الحاق خانواده دارند می توانند برای فرزند زیر 18 سال و همسر خود نیز درخواست پیوست داشته باشند. افرادی که به عنوان همراه وارد این کشور می شوند می توانند به صورت رایگان تحصیل نمایند و از تمام خدمات شهروندی این کشور استفاده نمایند. اما نکته بسیار مهم این است که همسر شما توانایی درخواست ویزا کاری و اجازه کار تمام وقت در این کشور دارد.

شرایط ویزای همراه آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و مدارک مورد نیاز ویزای کار آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و نحوه ارائه مدارک مورد نیاز ویزا های کاری امری بسیار مهم و اساسی می باشد که خیلی از متقاضیان به این موضوع توجه کافی را نداشته و بدون هیچ پیش زمینه ای اقدام به این امر می نمایند. در برخی از موارد ارائه نامناسب برخی از مدارک و یا ارائه ناقص مدارک باعث رد درخواست شما می شود و رد درخواست می تواند اثرات بسیار نامناسبی به روی پرونده شما بگزارد. ما در ادامه مطالب به مدارک مورد نیاز این ویزا اشاره کرده ایم.

 • ارائه پاسپورت معتبر متقاضی اصلی
 • ارائه مدارک تحصیل متقاضیان که حداقل آن باید کارشناسی باشد
 • ارائه سابقه کاری متقاضیان که حداقل باید 3 سال باشد بدون نیاز به بیمه
 • ارائه مدارک فنی و حرفه ای و دوره ها کوتاه مدت
 • ارائه مدارک زبان مورد نیاز سفارت

  حداقل مدرک B1 آلمانی

اخذ ویزای کار کانادا 4 شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و میزان حقوق در آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و ورود به بازار کاری نیاز به بررسی میزان حقوق در رشته های مختلف دارد. لازم به ذکر است متوسط دستمزد در آلمان در سال 2017 به میزان 3.770 یورو در ماه برای نیرو های کاری تمام وقت پرداخت می شود. (اشخاص خود اشتغال، نیمه وقت و افرادی که درآمد بسیار کمتری از سطح مالیات دارند، در این آمار ثبت نشده است). حداقل حقوق در کشور آلمان اصولاً کمتر از 1.500 یورو در ماه می باشد که 18.000 یورو در سال است و درآمد مردان 21 درصد بیشتر از زنان است.

شغل درآمد به یورو شغل درآمد به یورو
پزشک متخصص 7.054 خلبان 6.927
دستیار پزشکان 5.677 وکلا 5.506
مهندس مکانیک 5.201 فیزیکدان 5.361
ریاضیدان 5.163 مهندس برق 5.160
مهندس کامپیوتر 4.583 مهندس عمران 4.394
مکانیک صنعتی 4.150 معلم بزرگسالان 4.123
مترجم 4.053 آتش نشان 4.053
پرستار 2.405 کارگر 2.859
آشپز 2.980 مربی 3.180
حسابدار 3.427 متخصص تبلیغات 3.882
هزینه تحصیل و زندگی در آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و مشاغل مورد نیاز 2019 آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و ورود به بازار کاری این کشور نیاز به بررسی مشاغل مورد نیاز در این کشور دارد. باید دقت داشت مشاغل مورد نیاز در کشور آلمان امری مهم و تاثیر گذاری در کاریابی شما می باشد. علاقه مندان به ورود به بازار کاری در آلمان می توانند از لیست قرار داده شده جهت برسی شرایط خود با مشاغل مورد نیاز آلمان  استفاده نمایند.

شماره نیروی مورد نظر تخصص نیروی کاری
1 ساخت و ساز فلزی کارگر ماهر
2 جوش و فن آوری اتصال کارگر ماهر
3 حرفه مکاترونیک کارگر ماهر، متخصص
4 حرفه های فناوری اتوماسیون کارگر ماهر، متخصص
5 صنایع الکترونیک ساختمانی کارگر ماهر
6 حرفه مهندسی برق کارگر ماهر
7 صنایع مهندسی برق صنعتی کارگر ماهر
8 نصب و تعمیر لوله کارگر ماهر
9 حرفه مهندسی برق (بدون تخصص) متخصص
10 نظارت – مهندسی برق متخصص
11 بهداشت حرفه ایی کارگر ماهر
12 فناوری گرمایش و تهویه مطبوع متخصص
13 حرفه فناوری های تبرید کارگر ماهر، متخصص
14 کامپیوتر نرم افزار متخصص
15 برنامه نویسی متخصص
16 حرفه فنی  عملیات راه آهن متخصص
17 حرفه پرستاری تخصصی متخصص
18 حرفه جراحی تکنولوژی کارگر ماهر
19 حرفه مراقبت سالمندان کارگر ماهر، متخصص
20 حرفه شنوایی آکوستیک کارگر ماهر
21 دندانپزشک متخصص
22 کارشناسی ارشد ارتوپدی متخصص
23 تکنولوژی توانبخشی و سمعک صوتی و اپتیک متخصص
24 پزشکی متخصص
25 حرفه های بهداشت و پرستاری متخصص
لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و نحوه کاریابی در آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان به این صورت می باشد که متقاضیان باید در ابتدا امر کاریابی در این کشور داشته باشند. در صورتی که شما درخواست ورود با ویزا های جاب آفر را دارید باید در ابتدا کاریابی را از خارج از این کشور انجام دهید اما در ویزا های جست و جوی کار شما این شانس رو دارید تا خودتان به صورت فیزیکی وارد این موسسات و شرکت ها شده و در جلسات کاریابی و جذب نیرو نیز شرکت نمایند. افرادی که درخواست ورود به بازار کاری این کشور را دارند می توانند با درخواست ویزا های جاب سیکر و یا ویزای جست و جوی کار وراد این کشور شده موسسات کاریابی رزومه شما را دریافت نموده و با توجه به آن به دنبال کار می گردند. این موسسات برای شما جلساتی را تعیین می نمایند که شما باید با کار فرما صحبت داشته و سطح علمی شما و میزان دانش زبان مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که شما استخدام شده باشید این موسسات حقوقی ماه اول شما و یا مبلغ نقدی را به عنوان حق الزحمه خود دریافت می نمایند.

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و مؤسسات کاریابی در آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و اخذ ویزا کاری در این کشور در ابتدای امر نیاز به کاریابی در این کشور دارد. ما در بخش از مقاله در ارتباط با نحوه کاریابی در این کشور برای شما عزیزان توضیحاتی داده ایم تمام افردی که شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان را دارند می توانند با کمک گرفتن از موسسات زیر درخواست ورود به یک پوست کاری را دارند.

lp.experteer.de www.jobvector.de
www.stepstone.de www.monster.de/en
hemmersbach.com
موسسه های کاریابی در آلمان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در آلمان

متقاضیان مهاجرت کاری که شرایط اخذ ویزای کاری کشور آلمان را به خوبی می دانند می توانند درخواست ویزا های کار داشته و از این طریق وارد این کشور شوند. متقاضی اصلی می تواند بعد از 5 سال کار در این با ارائه مدارکی همچون اقامت قانونی در 5 سال اخیر و پرداخت مالیات درخواست اقامت دائم این کشور را داشته باشند. افرادی که با ویزا کاری در این کشور مشغول زندگی می باشند می توانند توانایی درخواست همراه داشته باشند که در بخش های قبلی بررسی شده است. جالب است بدانید همراهان شما بعد از درخواست اقامت دائم می توانند با گذشت 2 سال در این کشور درخواست تابعیت این کشور را داشته باشند. علاقه مندان اخذ اقامت و تابعیت این کشور می توانند با از روش های همچون تحصیل و سرمایه گذاری در این کشور اقامت و در نهایت تابعیت این کشور را بدست آورند. متقاضیان که درخواست اخذ اقامت این کشور را دارند باید ابتدا از روش های مهاجرت به این کشور اطلاعات کامل را بدست آورند.

klhkh896986 شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسخ به سوالات متداول در زمینه شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان
شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و سخن پایانی

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و نحوه ورود به بازار کاری این کشور برای متقاضیان و علاقه مندان ورود به بازار کاری در این مقاله برای همراهان و علاقه مندان مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. متقاضیان می توانند با ورود به بازار کاری کشور آلمان درخواست اقامت و تابعیت این کشور را داشته باشند. همان طور که اعلام شد، کشور آلمان به علت کمبود نیرویی که دارد درخواست ورود نیرو های کاری از خارج از آلمان را داشته است. علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان از مشاوره های رایگان تلفنی موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش استفاده نمایند و اطلاعات اساسی و مهم در این باب را اخذ نمایسند. شما همراهان گرامی می توانید از ویدیو های رایگان سایت های ما و ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت استفاده نموده و اطلاعات پایه ای در امر مهاجرت خود را افزایش دهید. متقاضیانی که درخواست کسب اطلاعات از شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان را دارند می توانند پیشنهادات و نظرات خود را در بخش دیدگاه های این مقاله برای ما قرار دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

926 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. علی گفته:

  با سلام من مدیریت بانکی خوندم و چهارده سال در بانک به عنوان پیش خدمت مشغول به کار بودم و لیسانس دارم پیشنهاد کاری برای من در روی عرشه کشتی به عنوان پیس خدمت شده اگر برای من قرارداد کار صادر کنند و دعوتنامه نیز برام ارسال بشه شانس ویزای من چقدر است البته در ترکیه اقامت دارم و زبان انگلیسی در حد مکالمه و زبان آلمانی بلد نیستم و متاهل هستم.
  ممنون ام اگه راهنمایی کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شرایط کار در آلمان به شرح زیر است:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 2. پریسا گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  ممنون از سایت خوبتون
  من لیسانس زبان انگلیسی 29 ساله و سابقه کار در زمینه فروش دارم.
  آیا شرایط ویزای کاری آلمان را دارم؟
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شرایط کار در آلمان به شرح زیر است:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 3. Samimhamdard گفته:

  سلام من عرض ادب برای کار در آلمان چی شرایط نیاز دارم؟من من میتوانم در درس خود را در آلمان ادامه بدم من نمیتوانم درس خود را در کشوری افغانستان ادامه بدم چون که اقتصادم بسیار ضعیف است و ۳ سال سابقه کاری دارم شغلم خیاطی میباشد و زبان آلمانی در ۱۰۰فیصد ۱۰فیصد زبان آلمانی بلدم با احترام

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شرایط کار در آلمان به شرح زیر است:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 4. سپهر گفته:

  سلام و عرض ادب. برای کار در آلمان چه شرایط خاصی نیاز داره؟ من فوق دیپلم کامپیوتر دارم و 22 سالمه و کار شبکه انجام میدم زبان المانی هم تازه شروع کردم ایا میتونم برای کار المان اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای دریافت ویزای جستجوی کار آلمان شرایط زیر مورد نیاز است:
   1. حداقل مدرک لیسانس
   2. 3 سال سابقه کار
   3. مدرک زبان آلمانی B2

   پاسخ
 5. Samimhamdard گفته:

  سلام من 20 ساله استم از کشوری افغانستان ولایت کابل ولسوالی بگرامی فارغ صنف 12 میباشم و میخواهم د رشتی کمپیوتر ساینس درس خود را ادامه بدیهم اما از سببی اقتصاد ضعیف نمیتوانم درس خویش را پیش ببرم و شغلم خیاطی میباشد درخواست کار را دارم
  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای ویزای جستجوی کار آلمان باید شرایط زیر را داشته باشید:
   1. حداقل مدرک لیسانس
   2. مدرک زبان آلمان در سطح B1
   3. 3 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی

   پاسخ
   • Samimhamdard گفته:

    سلام من عرض ادب برای کار در آلمان چی شرایط نیاز دارم؟من من میتوانم در درس خود را در آلمان ادامه بدم من نمیتوانم درس خود را در کشوری افغانستان ادامه بدم چون که اقتصادم بسیار ضعیف است و ۳ سال سابقه کاری دارم شغلم خیاطی میباشد و زبان آلمانی در ۱۰۰فیصد ۱۰فیصد زبان آلمانی بلدم با احترام

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     شرایط کار در آلمان به شرح زیر است:
     ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

     پاسخ
 6. فاطمه گفته:

  با سلام
  من 30 سالمه و دارای مدرک فوق لیسانس شیمی از دانشگاه تهران هستم
  کارم کنترل کیفی هست و 3 سال هم در این زمینه سابقه دارم و برای زبان آلمانی هم اقدام کردم در حال گذروندن کلاسها هستم
  میخواستم بگرسم ایا من واجد شرایط اخذ ویزای کاری برای کشور آلمان هستم؟
  و اینکه آیا تمکن مالی هم نیاز هست؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   اگر مدرک زبان آلمانی B1 بگیرید می توانید اقدام کنید.
   باید هزینه 6 ماه زندگی در آلمان را به عنوان تمکن مالی نشان دهید.

   پاسخ
  • arya گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   به طور کلی می توان گفت شرایط شما برای مهاجرت کاری بسیار مناسب هست و شما می توانید برای کشورهای همانند المان و اتریش از طریق ویزای جستجوی کار اقدام نمایید.
   البته برای اخذ ویزای کاری آلمان پیشنهاد می گردد مدرک زابن آلمانی B1 را اخذ نمایید.
   برای مهاجرت کاری به آلمان و اتریش شما باید تمکن مالی لازم به مدت 6 ماه را داشته باشید.

   Rating: 5
   پاسخ
  • اسماعیلی گفته:

   با سلام و وقت بخیر
   شما شرایط خوبی دارید و واجد شرایط دریافت ویزای جاب سیکر آلمان خواهید بود. برای اخذ این ویزا سن متقاضی باید زیر 40 سال باشد، حداقل مدرک تحصیلی لیسانس و 3 سال سابقه کار مرتبط داشته باشید و زمانی که برای سفارت اقدام میکنید b1 زبان آلمانی داشته باشید. از نظر مالی باید بتوانید در مدت 6 ماه هزینه های اقامت خود را پوشش دهید تا به شغل و درآمد دست پیدا نمایید.

   Rating: 5
   پاسخ
 7. الهام گفته:

  سلام.همسر من مدرک بین المللی پرتو نگاری از جوش داره با دوسال ونیم سابقه کار و دو مدرک مختلف جوشکاری هم داره با یک سال و نیمه دیگه سابقه کار.مدرکش دیپلم هست.سنش چهل سالشه.زبان آلمانی هم داره میخونه.من هم مدرکم لیسانس حقوقه.سابقه کار ندارم.سنم سی و هفت ساله.زبان آلمانی هم من هم دارم میخونم.یکی از بستگان نزدیک ما که در آلمان سالهاست ساکنه میگه آلمان جوشکار خیلی میگیره.اگر مدرک زبانتونو بگیرین میتونین ویزای کار آلمان بگیرید.ولی حالا شما میگید که ویزای کار آلمان فقط با مدرک لیسانس میشه.میخوام بدونم آیا شانسی برای من یا همسرم برای ویزای کار هست ؟ و آیا فامیل ما که تو آلمانه در صورتی که شوهرم مدرکه زبانشو بگیره با توجه به اینکه سنش چهل ساله و مدرک تحصیلیشم دیپلمه میتونه کارفرمایی پیدا کنه که بتونه دعوت نامه کاری برای ما بفرسته؟با تشکر.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.
   شرایط کار در آلمان:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 8. nazanin گفته:

  سلام ببخشید برادر من ۲۸ سالشه مدرک فنی حرفه ای جوشکاری داره حدود ۳ سال کار میکنه
  و ام بی ای مدیرت داره
  زبان b1 داره
  ایا واجد شرایط هست برای اقامت و کار

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.
   شرایط کار در آلمان:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 9. الهام گفته:

  سلام.همسر من بین المللی پرتو نگاری از جوش داره با دوسال ونیم سابقه کار و دو مدرک مختلف جوشکاری هم داره با یک سال و نیمه دیگه سابقه کار.مدرکش دیپلم هست.سنش چهل سالشه.زبان آلمانی هم داره میخونه.من هم مدرکم لیسانس حقوقه.سابقه کار ندارم.سنم سی و هفت ساله.زبان آلمانی هم من هم دارم میخونم.یکی از بستگان نزدیک ما که در آلمان سالهاست ساکنه میگه آلمان جوشکار خیلی میگیره.اگر مدرک زبانتونو بگیرین میتونین ویزای کار آلمان بگیرید.ولی حالا شما میگید که ویزای کار آلمان فقط با مدرک لیسانس میشه.میخوام بدونم آیا شانسی برای من یا همسرم برای ویزای کار هست ؟ و آیا فامیل ما که تو آلمانه در صورتی که شوهرم مدرکه زبانشو بگیره با توجه به اینکه سنش چهل ساله و مدرک تحصیلیشم دیپلمه میتونه کارفرمایی پیدا کنه که بتونه دعوت نامه کاری برای ما بفرسته؟با تشکر.

  Rating: 5
  پاسخ
 10. شاهین گفته:

  درود
  دوستان به من گفتن طبق قانون جدید دیپلم فنی حرفه ای یا دیپلم تحصیلی قابل قبول ایا درست؟
  مرسی

  Rating: 5
  پاسخ
 11. میلاد ۶۸ گفته:

  سلام من ۳۰ سالمه ۴ سال سابقه با بیمه بعنوان کارشناس IT دارم دارای لیسانس نرم افزار و متأهل .مدرکم رو از موسسه غیرانتفاعی گرفتم که h+/- هست تو آنابین..بهترین ویزای کار برای من چیه بنظرتون؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. میتونید شانستون رو برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش امتحان کنید. با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسانمون شرایطش رو خدمتتون عرض کنند.

   پاسخ
  • mahdi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   دوست عزیز خوشبختانه شرایط شما برای اخذ ویزای جستجوی کار در اروپا بسیار مناسب می باشد.
   شما برای دو کشور آلمان و اتریش شانس بسیار خوبی دارید.
   اما به طور کلی ویزا به دودسته objective و subjective تقسیم می شوند.
   پیشنهاد می گردد وب سایت ما رو در زمینه ویزای کار در آلمان و اتریش مطالعه فرمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ما تماس حاصل نمایید تا با استفاده از علم و تجارب کارشناسان ما بدانید با شرایط شما بهتر است برای کدام نوع از ویزاها اقدام شود

   Rating: 5
   پاسخ
  • Entekhab70 گفته:

   دوست عزیز سلام
   با توجه به شرایطی که فرمودید شانس خیلی خوبی برای ویزای جست و جوی کار اتریش و آلمان دارید منتها باید سطح زبانتان نیز خوب باشد پیشنهاد میکنم آموزش زبان آلمانی را شروع کنید.
   موفق باشید

   Rating: 5
   پاسخ
 12. سجاد گفته:

  سلام من ۲۷ سالمه لیسانس معماری دارم ولی مرتبط بارشته ام کارنکردم ولی کار فنی جوشکاری وصافکاری درحد حرفه ای بلدم ۶سال سابقه کاری دارم ولی سابقه بیمه ۴ماه دارم زبان المانی درحدی بلدم متاهل هستم میخواستم بدونم میتونم اقدام کنم برای اقامت درالمان یا خیر میخواستم بدونم میتونم تنها مهاجرت کنم وسپس همسر وفرزند خودراببرم.باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ویزای همراه برای دارندگان ویزای کار آلمان هست و برای ویزای جستجوی کار بهتون ویزای همراه نمیدن. شرایط کار در آلمان:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 13. محد حسین گفته:

  سلام وقت بخیر من مدرک ببن المللی جوشکاری آرگون دارم ۱۸ سالمه و سابقه کاری ندارم ولی آیلتس ۶.۵دارم میخواستم بدونم آیا شانسی دارم .

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. خیر.
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 14. امیررضا گفته:

  سلام
  من لیسانس حسابداری با 17سال سابقه کارمالی هستم شغلم مدیر مالی وتحیل سیستم های مالی است سن من 42سال میخواستم بپرسم میتونم برای ویزای کار اقدام کنم
  باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. سنتون برای ویزای جستجوی کار بالاست و احتمال زیاد ویزاتون ریجکت میشه چونکه تا به مرحله اقدام برسین با توجه به وقت سفارت و پروسه ویزا سنتون به ۴۴ سال میرسه.

   پاسخ
 15. امیررضا گفته:

  سلام
  من لیسانس حسابداری با 17سال سابقه کارمالی هستم شغلم مدیر مالی وتحیل سیستم های مالی است سن من 42سال میخواستم بپرسم میتونم برای ویزای کار اقدام کنم
  باتطکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. سنتون برای ویزای جستجوی کار بالاست و احتمال زیاد ویزاتون ریجکت میشه چونکه تا به مرحله اقدام برسین با توجه به وقت سفارت و پروسه ویزا سنتون به ۴۴ سال میرسه.

   پاسخ
 16. امیررضا گفته:

  سلام
  من لیسانس حسابداری با 17سال سابقه کاری هستم شغلم مدیر مالی وتحیل سرمایه گذاریه سنم 42سال میخواستم بپرسم میتونم برای ویزای کار اقدام کنم
  باتطکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. سنتون برای ویزای جستجوی کار بالاست و احتمال زیاد ویزاتون ریجکت میشه چونکه تا به مرحله اقدام برسین با توجه به وقت سفارت و پروسه ویزا سنتون به ۴۴ سال میرسه.

   پاسخ
 17. پارسا حنانی گفته:

  سلام و خسته نباشید
  حدود ۵ سال در زمینه برنامه نویسی فعالیت دارم و در زمینه اندروید و وب فعالیت میکنم و تازه مدرک ایلتس گرفتم ولی تحصیلاتم دیپلمه میتونم ویزا بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 18. مرضیه گفته:

  سلام.بنده ۳۱ ساله و متاهل هستم و دارای مدرک سخت افزار کامپیوتر و ۶ سال سابقه کار غیر مرتبط دارم و مشغول خواندن زبان المانی هستم.امکان اخذ ویزای کار دارم؟و اینکه هزینه ۱ سال زندگی در المان حدودا چقدره؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان(به ازای هر نفر حدوداً 1000 یورو ماهیانه) به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 19. امیر علی محمدی گفته:

  سلام وقتتون بخیر

  من 42 سالمه. لیسانسه هستم. مدرک B2 زبان اسپانیایی دارم و زبان انگلیسیم هم در حد خوب هستش. سابقه کار ندارم. میخواستم بدونم چطور میتونم برای ویزای کار آلمان اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
   • امیر علی محمدی گفته:

    خسته نباشید. یعنی من با سن 42 سال نمیتونم پذیرش بگیرم از آلمان؟ چه راهی برای من بصرفه تر و سریعتر هستش؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. خیر متاسفانه. راه های دیگ بستگی به میزان سرمایه شما داره. برای آلمان راه دیگ میتونه اقامت کار شرکت باشه که نیاز به داشتن سرمایه داره و ارزیابی سایر شرایط شما.

     پاسخ
 20. امیر علی محمدی گفته:

  سلام وقتتون بخیر

  من 42 سالمه. لیسانسه هستم. سابقه کار ندارم. میخواستم بدونم برای گرفتن ویزای کاری آلمان چطور باید اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 21. احسان گفته:

  سلام، من در جایی خوندم که در رشته مکانیک با فوق دیپلم هم پذیرش دارن، درسته؟ من یک مدرک فنی 18 ماهه مکانیک هم دارم که این طرح با مشارکت خود کشور آلمان در ایران اجرا میشه، و 6 سال سابقه کار در یک شرکت خودرو سازی، 36 ساله هستم، با این شرایط امکان پذیرش هست؟ ممنون از راهنماییتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. خیر. در حال حاضر چنین قانونی تصویب نشده.
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 22. میلاد گفته:

  با سلام. من لیسانس علوم آرمایشگاهی از دانشگاه آزادم و 3 سال سابقه کار دارم با بیمه و الان 27 سالمه میخواستم ببینم برای گرفتن ویزای کار باید چجوری اقدام کنم و محدودیت سنی داره یا نه واینکه زبان المانی تا چ لولی باید باشه ؟ ممنون از راهنمایتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. رشته های مرتبط با پزشکی برای کار و تحصیل باید معادلسازی بشن قبلش و اینکه خیلی هم مورد تقاضا نیستن و شانس ویزا شدنتون کم میشه

   پاسخ
 23. nimajafari1774@gmail.com گفته:

  سلام وقتتون بخیر

  من 32 ساله هستم و مدرک کارشناسی نرم افزار دارم من حدودا 10 سال سابقه کاری دارم ولی سوالی که برای من پیش امده این بوده که ایا سابقه کاری در حین تحصیل نیز محسوب می شود؟ چون من حدودا 7 سال سابقه کار بعد از دریافت مدرک دارم و دقیقا باید مدرک A2 المانی داشته باشم یا مدرک B1 المانی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  Rating: 5
  پاسخ
 24. برای گوگل یا آدم؟ گفته:

  نیدونم این مقاله رو برای گوگل نوشتین یا برای آدما نوشتین؟ یه سوال خیلی ساده در مورد شرایط ویزای کار آلمان دارم، دو ساعته دارم میخونم همش نوشتین خیلی اساسی و خیلی مهم میباشد و همش کلمات کلیدی رو الکی تکرار کردین. چه وضعشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
 25. فرشید گفته:

  باسلام
  ۲۸ ساله هستم و دو سال سابقه کار به عنوان پذیرشگر هتل دارم لیسانس مدیریت جهانگردی دانشگاه ازاد
  اگه مدرک ب۱ بگیرم
  ایا شانسی برای پیدا کردن شغل دارم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 26. امیرحسین گفته:

  با سلام
  همسر من ۲ سال در دانشگاه مسکو دندانپزشکی خوانده و ۱ سال هم در ایران
  آیا در دانشگاههای آلمان می تواند ۲ سال واحدهای روسیه اش را تطبیق بدهد و ادامه دهد؟من هم لیسانس مهندسی مکانیک دارم و ۳۴ سالمه.و ۸ سال هم سابقه بیمه دارم

  Rating: 5
  پاسخ
 27. nimajafari1774@gmail.com گفته:

  سلام وقتتون بخیر

  من 30 ساله هستم و مهندس کانپیوتر و نرم افزار حدودا 5 سال سابفه کاری دارم و سطح زبانم هم متوسط هست آیا از دید شما شرایط من برای مهاجرت کاری به این کشور مناسب هست؟ سوالی دیگه ای هم که داشتم این که آیا این ویزا قابل تمدید هست؟ ما میتونم قبل از ورودمون اول کار پیدا کنیم و به محض ورود به این کشور سرکار خودمون باشیم؟

  ممنون از راهنمایی شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه مدرکتون صادره از داشگاه سراسری و آزاد باشه و اینکهنمره زبانتون مناسب باشه و سابقه کاریتون مرتبط باشه و مقداری هم تمکن مالی داشته باشین میتونین برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنین. در مورد سوال دوم، با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 28. نوروز خوش صفا گفته:

  سلام من ۲۰ سال خدمات صوتی تصویری دارم با انواع تعمیرات و نصب آشنایی کامل دارم ۴۰سال سن دارم بیمه ۱۲سال بیمه ی کارگری آیا با این شرایط میتونم در آلمان کار گیر بیارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور امکان پذیر می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 29. امیرعلی گفته:

  با سلام و خسته نباشید. آیا داشتن سابقه کار در ارگانهای نظامی مانند وزارت دفاع باعث رد شدن درخواست ویزای کار آلمان می شود؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. جهت اقدام برای ویزای کار آلمان در صورتی که از طرف ارگان محل خدمتتون مشکلی نداشته باشه از طرف آلمان مشکلی پیش نمیاد.

   پاسخ
 30. امیرعلی گفته:

  با سلام و خسته نباشید. آیا داشتن سابقه کار در ارگانهای نظامی مانند سپاه پاسداران باعث رد شدن درخواست ویزای کاری در آلمان می شود؟

  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. جهت اقدام برای ویزای کار آلمان در صورتی که از طرف ارگان محل خدمتتون مشکلی نداشته باشه از طرف آلمان مشکلی پیش نمیاد.

   پاسخ
 31. Tofighi گفته:

  سلام، حداقل حقوق برای کسی که با ویزای جستجوی کار میاد آلمان و دنبال کار در حوزه IT Administration هست و بعد می خواد این ویزا رو تبدیل به ویزای کاری کنه چقدر هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما بدون ویزای کار آلمان نمیتونین تو این کشور کار کنین. اگه منظورتون تمکن مالی لازم هستش، باید ثابت کنین که میتونین هزینه زندگی خودتون رو برای 6 ماه در آلمان بپردازین به همراه بیمه و پول سفر و ویزا و …

   پاسخ
 32. نیما ج گفته:

  سلام خسته نباشید

  امکان داره در مورد شرایط کاریابی با مدرک کارگردانی توضیح بدید؟ من 30 ساله هستم لیسانس کارگردانی و لیسانس It دارم اما به رشته IT علاقه ندارم و دوست دارم در ار ارتباط با کراگردانی وارد بازار کاری بشم. آیا با مدکر من به راحتی میشه کار پیدا کرد. اگر نشه چطور میتونم وارد بازار کاری بشم؟

  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. رشته کارگردانی جزومشاغل مورد نیاز آلمان نیست ولی رشته it بسیار مورد نیاز هستش در آلمان، البته در صورتی که مدرک زبان و سابقه کاری مرتبط و تمکن مالی لازم رو داشته باشید. جهت ارزیابی شانستون تماس بگیرید.

   پاسخ
 33. amir گفته:

  با سلام
  من کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و بیش از 6 سال سابقه بیمه ای کار مرتبط دارم. متاهلم و 1 فقرزند دارم. آیا میتونم در مدت 6 ماه کار مرتبط پیدا کنم یا باید ویزای تحصیلی صرفا اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته شما برای کار در آلمان جزو نیازهای فوری نیستش. همچنین درباه مدرک زبان و دانشگاه محل تحصیل و میزان سرمایه خودتون هم اطلاعاتی ندادید. درباره تحصیل هم باید از گپ تحصیلی شما اطلاع داشته باشیم چون آلمان به گپ تحصیلی حساس هستش برای ویزای تحصیلی.

   پاسخ
 34. علی گفته:

  سلام
  من 32 ساله کارشناسی برق قدرت از دانشگاه دولتی با 9 سال سابقه کاری به عنوان طراح شبکه های توزیع برق را دارم که سه سال به عنوان سرپرست پروژه بوده ام.
  همسرم مهندسی کشاورزی از دانشگاه دولتی و کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه غیر انتفاعی با 4 سال سابقه کار به عنوان کارشناس بازرگانی رو داره.
  هر دومون تسلط متوسط زبان انگلیسی رو داریم.
  اولا شرایط ما برای اقدام ویزای کار آلمان چگونه است؟
  دوما آیا میتوانیم هردومون همزمان برای ویزای 6 ماهه کار آلمان اقدام کنیم تا بتونیم باهم به آلمان رفته و نیازی به ویزای همراه نداشته باشیم

  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید حداقل مدرک B1 آلمانی نیز ارائه دهید.
   بله هر دو همزمان می توانید اقدام کنید.

   پاسخ
 35. ناشناس گفته:

  ببخشید می خواهم بدانم چقدر سرمایه جهت اعلام به سفارت برای ویزای JOB SEEKER مناسب هست و این سرمایه حداقل چقدر باید در حساب باشد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mie.malekpour15 گفته:

   با سلام و عرض ادب،
   ویزای جاب سیکر برای 3 کشور آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی برای ایرانیان ارائه شده که با توجه به هزینه های متفاوت زندگی در این کشورها، مبلغ مورد نیاز جهت اثبات تمکن مالی در سفارت متغیر می باشد. این مبلغ معادل 6 ماه هزینه زندگی شما در کشور مقصد می باشد.
   * مانا باشد *

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مقاله زیر را مطالعه نمایید تا با مشاغل مورد نیاز آلمان آشنا شوید:
   https://malekpourmie.com/لیست-مشاغل-مورد-نیاز-آلمان-2017/
   کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 36. payam گفته:

  با درود بر شما…مردی 36 ساله هستم دارای مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی از دانشگاه آزاد…تازه شروع به فراگیری زبان آلمانی کردم و میخوام تا سال اینده تا سطح b2 پیش برم…مدتی سابقه کار در رابطه به رشته خودم رو دارم و سه سال هم سابقه بیمه تامین اجتماعی مشاغل آزاد…میخوام بپرسم پس از اخذ مدرک زبان آلمانی چقدر شانس دریافت ویزای کاری آلمان رو دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.
   فارغ التحصیلان زیر شاخه های پزشکی برای کار در کشورهای خارجی ناز به گذراندن دوره های معادلسازی خواهند داشت.

   پاسخ
 37. شاهرخ گفته:

  سلام شاهرخ هستم ۳۳ساله لیسانس مکانیک خودرو دانشگاه ازاد دارم وشش ساله راننده کامیون سنگین هستم ایا برای من امکان گرفتن ویزای کار برای من در آلمان هست با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 38. ناشناس گفته:

  سلام شاهرخ هستم ۳۳ساله لیسانس مکانیک خودرو دانشگاه ازاد دارم وشش ساله راننده کامیون سنگین هستم ایا برای من امکان گرفتن ویزای کار برای من در آلمان هست با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 39. مهدی گفته:

  با سلام
  بنده لیسانس رشته کنترل دارم از دانشگاه علمی و کاربردی تربیت مربی کرج و 41 ساله هستم مدرک B1 زبان آلمانی را هم دارم امکان گرفتن جاب سیکر برای بنده وجود دارد یا خیر لطفا راهنمایی بفرمایین .
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.
   متاسفانه کشور آلمان نظر مثبتی روی مدارک دانشگاه های علمی و کابردی، پیام نور و غیر انتفاعی ندارند.

   پاسخ
 40. حیدر بصیرتی گفته:

  سلام:
  من هم دارای مدرک مهندسی مکانیک طراحی جامدات و هم دارای مدرک فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی می باشم. نزدیک به 25 سال سابقه کار در شرکت های خودروسازی در بخش های تحقیق و توسعه و مهندسی را دارا می باشم. نزدیک به 14 سال از سوابقم عهده دار مدیریت واحد های طراحی و مهندسی ربوده است. جهت انجام پروژه های مختلف به کشورهای اروپایی از جمله آلمان، ایتالیا، فرانسه و هلند سفر کرده ام. 51 ساله هستم دارای همسر و دو فرزند می باشم. دوست داشتم بدونم چقدرشانس دریافت ویزای کار آلمان را دارم و همچنین یافتن شغل مناسب در آن کشور اصلا امیدی هست یا خیر؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 41. ناشناس گفته:

  سلام: من مدرک مهندسی مکانیک طراحی جامدات دارم و هم فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی دارم. حدود 25 سال سابقه کار در شرکت های خودرو سازی در بخش های تحقیق و توسعه و مهندسی دارم. برای پروژه هایی که در آنها شرکت کرده بودم چند بار به کشورهای اروپایی از جمله آلمان، ایتالیا، فرانسه و هلند رفته ام و البته به کشورهای دیگه هم در آسیا مثل چین هم رفته ام. به زبان انگلیسی هم کاملا مسلط هستم. من 51 ساله هستم دارای همسر و دو فرزند نیز می باشم. دوست داشتم بدونم امکان دریافت ویزای کاری و همچنین پیدا کردن کار در آلمان برای من چقدر مهیا می باشد. اصلا امیدوار باشم یا خیر؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 42. علی گفته:

  سلام.همسر من ۴۱ ساله،ارشد دامپروری،کاملا مسلط به تمامی امور تولید و اقتصاد دامپروری.سابقه تدریس در دانشگاه.دوفرزند ۵ و ۱۰ ساله پسر.آیا شرایط اخذ ویزای جستجوی کار در آلمان هستش؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 43. محسن گفته:

  سلام بنده ۴۳ سالمه وشغلم اهنگرماشینهای سبک یا کمک فنرسازهستم مدرک مکانیگ وبرق اتومبیل ازفنی حرفه ای دارم ایا امیدی برای ویزا ی کارهست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 44. سالار گفته:

  سلام. بنده 26 سال دارم با مدرک فوق لیسانس شیمی دانشگاه دولتی. چگونه باید بفهمم مدرکم در لیست آنابل هست یا خیر؟ چگونه میتوان مدرک رامعادل سازی کرد؟ یکسال سابقه کار در شرکت نفت دارم. چگونه میتوانم در سایت های کاریابی المان ثبت نام کنم؟ چه سایتی؟ مدرک زبان آیلتس دارم ولی زبان آلمانی خیر

  Rating: 5
  پاسخ
 45. ناشناس گفته:

  با سلام من ۳۰ سالمه لیسانس مدیریت صنعتی دارم اما به طور حرفه ای ۶ ساله خدمات ناخن انجام میدم مدرک روسیه دارم با کد بین المللی و مدرک بین المللی از دبی میخواستم ببرسم آیا با این شرایطی که‌من دارم میتونم در آلمان کار کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 46. حسام گفته:

  با سلام
  من مدرک معماری دانشگاه دولتی دارم. 27 ساله. سابقه کاری ثبت شده ندارم ولی در زمینه رشتم طراحی و نصب دکوراسیون و غیره انجام دادم. امکان دریافت ویزای کاری را دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان داشتن بیمه الزامی نیست فقط کافیست با نامه کاری اثبات نمایید که سابقه کار دارید

   پاسخ
 47. مسعود هلاکویی گفته:

  سلام
  من ۴۳ ساله هستم و دارای مدرک مهندسی بازرسی فنی جوش از دانشگاه علمی کاربردی انتخاب اصفهان
  همچنین مدارک آموزش حرفه ای مربوط به بازرسی جوش LEVEL ll NDT را دریافت کردم
  و در حال حاضر با ۲۰ سال سابقه کار و ارائه بیمه در ساخت و توسعه پروژه های ( نفت . گاز . پالایشگاه . فولاد سازی ) به عنوان کارشناس و سرپرست QC جوش فعالیت دارم.
  دارای همسر و یک فرزند پسر ۱۲ ساله هستم.
  آیا شرایط دریافت ویزای کار در کشور آلمان را دارم.
  متشکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی شرایط سنی شما جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان بالا می باشد و با توجه به دیر وقت دادن سفارت این کشور بهتر است به بهانه تحصیل دوره زبان وارد کشورهای عضو شنگن شوید و با توجه به سابقه کار خوبی که دارید بتوانید در کشور مورد نظر خود در جستجوی کار باشید

   پاسخ
 48. Yegi گفته:

  سلام
  با مدرک کارشناسی رادیولوژی، ۱۹ ماه سابقه کار مرتبط با بیمه ، ۲۵سال سن، مدرک ۶.۵آیلتس آکادمیک و B1 آلمانی امکان دریافت ویزای جاب سیکر یا ویزای کار آلمان وجود داره؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 49. حمید گفته:

  با سلام
  مدرک کارشناسی برق قدرت هستم ۳۱ سالمه ۵ سال سابقه کاری در حوضه نفت و گاز عسلویه هستم مدرکم مورد تایید انابین هست میخاستم بدونم برای ویزای کاری المان یا اتریش چقد سرمایه لازم دارم ؟چقد زمان میبره برای صادر کردن ویزا ؟امیدی برای کار پیدا کردن هس ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 50. pouya.yavarinia گفته:

  سلام و خسته نباشید. فوق لیسانس معماری هستم با 3 سال سابقه کار بدون بیمه – اکثر برنامه های مرتبط با معماری (3dsmax- revit -cad – photoshop ) رو در سطح حرفه ای بلدم . اگر از طریق دوره زبان مجارستان اقدام کنم ، آیا می تونم تو مدت اقامت در مجارستان، تو آلمان کار پیدا کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   امکان رفت و آمد به آلمان و جستجوی کار وجود دارد اما شما باید ابتدا مدرک تحصیلی خود را نیز معادل سازی کنید.

   پاسخ
 51. Ali گفته:

  سلام خسته نباشید
  ۲۶ سالمه و لیسانس مهندسی نفت گرایش بهره برداری دارم از دانشگاه آزاد گچساران،دارای کارت پایان خدمت،بدون سابقه کار
  میخواستم بپرسم از نظر شما من برای ویزای کار در کدوم کشور میتونم اقدام کنم و چه پیشنهادی دارید! البته مدرک زبان ندارم ولی اگر بدونم واقعا امکانش هست شغلی در خارج از کشور بدست بیارم مدرک زبان رو میگیرم!
  خیلی ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز به عنوان مثال شرایط کار در بسیاری از کشورهای اروپایی به شرح زیر است:
   کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 به همراه مدرک زبان مورد نیاز آن کشور و سایر مدارک و شراط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی کشور مورد نظر خود جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 52. میلاد گفته:

  سلام
  من ۳۴ ساله هستم . کارشناسی متالورژی دارم و ۹ سال سابقه کار در شرکت های فولادی دارم . مشکلی که دارم اینه که اسم شهر دانشگاه آزادی که لیسانس گرفتم در سایت Anabin نیست چیکار باید بکنم . میشه از طریق وزارت علوم اقدام کنم ؟ راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. نبود دانشگاه آزاد شهر محل تحصیل شما در سایت آنابین ارتباطی به وزارت علوم ندارد و دلیل آن عدم داشتن اعتبار لازم از نظر سایت آنابین می باشد. سازمان دیگری نیز در آلمان برای ارزشیابی مدارک وجود دارد که البته بیشتر برای اخذ ویزای تحصیلی کاربرد دارد تا ویزای کاری.

   پاسخ
 53. ali گفته:

  سلام من ۲۷ سالمه .مدرک دسترسی با طناب سطح ۲(ایراتا) رو دارم .مدرک زبان المانی سطح A2 رو هم دارم و مدرک فنی و حرفه ای جوشکاری با قابلیت ترجمه و ۲ سال سابقه کار دارم ایا تو المان میتونم کار پیدا کنم.
  مدرک تحصیلی دیپلم دارم

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   باتوجه به مدرک تحصیلی تان اخذ ویزای جستجوی کار المان برای شما فراهم نمی باشدمی باشد اما اگر یک پیشنهاد شغلی داشته باشید امکان اخذ ویزای کاری این کشور برای شما فراهم است البته کمی دشوار است. شما می توانید به بهانه دوره زبان وارد کشور دیگری که عضو شنگن باشد شوید و از آنجا اقدام برای کاریابی در آلمان نمایید

   پاسخ
 54. قاسمی گفته:

  با سلام. من دندانپزشکی هستم با 6سال سابقه کار قابل اثبات که در ارتباط با بلوکارت سوال دارم.
  آیا معادلسازی سوابق تحصیلی ما در این روش قبل از دریافت جاب آفر انجام میشود یا بعد از آن ؟
  چگونه کارفرمایان مدرک ایرانی ما را میشناسند و قبول میکنند ؟
  در ارتباط با مسایل اقتصادی ، حداقل مبلغ مورد نیاز در حساب برای مهاجرت چقدر است؟
  با توجه به اینکه من مدرک c1 انگلیسی را دارم آیا نیاز به زبان آلمانی هم دارم؟
  و در پایان شما بهترین روش برای من را چه میدانید؟

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   جهت کار در آلمان در ابتدا بایستی مدرک دندانپزشکی خود را معادلسازی نمایید و با توجه به اینکه با مردم عادی در آلمان برخورد دارید باید مدرک زبان آلمانی داشته باشید. بهترین راه برای مهاجرت برای شما به این ترتیب است که به بهانه آموزش زبان آلمانی وارد کشور دیگری که زمان وقت سفارت کوتاه تر باشد شوید هم زمان که زبان آلمانی را تقویت می نمایید در کشور آلمان مدرک خود را معادلسازی نمایید و بتوانید مشغول به کار شوید

   پاسخ
 55. مينا كريمي گفته:

  سلام من ٣٨ سالمه و ليسانس حسابداري با ١٠ سال سايقه كار دارم متاهل و يك فرزند دارم ايا ميتوانم براي ويزاي كار المان اقدام كنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 56. بهزاد گفته:

  باسلام
  با مدرک ایلتس هم میشه برای ویزای جستجوی کار اقدام کرد؟
  ۳۱ساله
  ارشد عمران + ایلتس ۶ + سابقه کار

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بله با مدرک آیلتس هم می تونید اقدام کنید اما اگر زبان آلمانی هم یاد بگیرید فرصت های شغلی بیشتری خواهید داشت.
   البته به این نکته هم توجه داشته باشید که مدرک تحصیلی شما نیاز به معادل سازی دارید و فرصت 6 ماهه برای معادل سازی و جستجوی کار کافی نمی باشد. شاید بهتر باشد که از روش تحصیل وارد شوید.

   پاسخ
 57. M.q گفته:

  با سلام ‌. من کارگر هستم . در رشته مکانیک
  مدرک دانشگاهی ندارم و سطح زبانم رو هم میتونم بالا ببرم لطفا راهنمایی کنید که چجور میتونم در آلمان کار کنم؟ درضمن سابقه کاری ۱۵ ساله دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 58. M.qanbari گفته:

  سلام. من ۳۳ سالمه کارگر هستم مدرک تحصیلی دانشگاهی ندارم.ولی فنی کار هستم در رشته مکانیک چجور میتونم به آلمان مهاجرت کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای کار در آلمان باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید. شرایط شما باید بررسی شود ممکن است از طریق تحصیلی بتوانید وارد شوید و اگر در کار خود تخصص داشته باشید می توانید در حین تحصیل کار پیدا کنید.

   پاسخ
 59. mf گفته:

  با سلام و احترام
  من دکترای علوم و مهندسی آب دارم با 38 سال سن. از چه طریق می‌توانم برای کار در آلمان اقدام کنم؟ آیا با گرفتن ویزای کار همسر و فرزندانم هم می توانند بیایند؟
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.
   همسر و فرزندان زیر 18 سال شما پس از گذشت چند ماه از حضور شما در آلمان می توانند به شما بپیوندند.

   پاسخ
 60. Alireza گفته:

  با سلام
  من لیسانس معماری دارم با پنج سال سابقه کار مرتبط..30 سالمه و سطح زبان انگلیسیم در حد نمره 7 آیلتسه…پروانه نظارت نظام مهندسی هم دارم و الان ناظر 16 ساختمونم…شرایط کار در آلمان برای منم مهیا هست؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای کار در آلمان باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی کنید و فرصت 6 ماهه برای جستجوی کار برای این امر کوتاه می باشد. شما می توانید از طریق تحصیل اقدام کنید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
Rating: 5