شرایط ویزای کار آلمان

 

 

شرایط ویزای کار آلمان

شرایط ویزای کار آلمان و شرایط ویزای کار آلمان ۲۰۱۷ ، و شرایط ویژه ی اخذ ویزای کار آلمان ۲۰۱۸ و مدارک مورد نیاز مهاجرت به آلمان و اخذ ویزای کار آلمان و اخذ اقامت دائم آلمان از طریق ویزای کار آلمان  در این مقاله برای شما بزرگواران به شرح و تفصیل بیان گردیده است ، آیا با گرفتن ویزای کار آلمان ، بلوکارت آلمان نیز به ما تعلق میگیرد ، شرایط ویزای کار آلمان و شرایط کار در آلمان چیست؟ کار در آلمان برای ایرانیان چگونه است و شرایط ویزای کار آلمان چیست ؟ آیا ایرانیان می توانند به راحتی شرایط ویزای کار آلمان را احراز نمایند؟ آیا از لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۷ اطلاع دارید؟ آیا به مهاجرت به آلمان می اندیشید ؟ آیا با ویزای کار کشور آلمان آشنایی دارید ؟ آیا قوانین و مقررات کار در کشور را آلمان میدانید ؟آیا از شرایط ویزای کار آلمان و شرایط کار در کشور آلمان مطلع هستید ؟آیا می دانید مدارک مورد نیاز برای ویزای کار آلمان چیست؟چه مدارکی برای دریافت ویزای کاری کشورآلمان مورد نیاز است؟شرایط گرفتن ویزای کاری کشور آلمان برای ایرانیان چگونه است؟

همانطور که میدانید برای مهاجرت به آلمان راه های متعددی وجود دارد که یکی از این را ها اخذ ویزای کاری کشور آلمان میباشددر حال حاضر کشور آلمان برای مهاجرین شرایط وامتیازاتی را قائل شده است.مهاجرت به کشور آلمان به خصوص از طریق ویزای کار میتوانند پلی برای پیشرفت وهمچنین دریافت اقامت وتابعیت محسوب شود.

موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله سعی دارد شرایط ویزای کار آلمان از طریق ویزای کار را توضیح داده و مزایای دریافت ویزای کار را دریافت نماید.

 

در حال حاضر کشور آلمان قطب اقتصادی اروپا محسوب می شود کشور آلمان سومین کشور صنعتی دنیا پس از ژاپن و آمریکا در صنعت خودروسازی می باشد.

 

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۷ که بیشترین درخواست را در این کشور دارند:

 

پزشک و دندان پزشک

مهندس نوآوری

مهندس تکنولوژی

مهندس آی تی

فارغ التحصیلان رشته های علوم پایه

در مورد ویزای کار کشور آلمان می توان گفت که کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا تقریبا قوانین مشترکی دارند و فرد متقاضی برای کار در اتحادیه ی اروپا به ویژه کشور آلمان باید پیشنهاد شغلی داشته باشد که این خود بر طبق یک پروسه می باشد و این پروسه بدین صورت می باشد که job offer ابتدا باید به مدت ۳ماه شغل مورد نظر را در کشور آلمان آگهی نماید و فرد متقاضی کار مورد نظر وجود نداشته باشد و بعد به مدت ۳ماه دیگر در اتحادیه ی اروپا آگهی نمایدو باز هم فرد متقاضی کار مورد نظر وجود نداشته باشد که این عملا غیر ممکن می باشد، در این صورت چنین فردی می تواند به کشور آلمان مهاجرت کرده و کار را دریافت نماید.

در مورد مهاجرت به کشور آلمان روش دیگری هم وجود دارد که فرد می تواند از طریق شرایط ویزای کار آلمان مهاجرت کند که بدین صورت می باشد که به فرد متقاضی کشور آلمان ، یک ویزای جستجوی کار به مدت ۶ ماه می دهند تا اینکه فرد در این مدت بتواند در کشور آلمان کار مورد نظر خود را پیدا کند و از این طریق اقامت کشور آلمان را دریافت نماید .

در سال های اخیر کشور آلمان به نیروی کار متخصص و ماهر نیاز پیدا کرده است.

کشور آلمان نیازمند نیروی کار متخصص در زمینه هایی چون: برق ، کامپیوتر ، الکترونیک ، صنایع ، مکانیک ،الکتروتکنیک ، شیمی، فیزیک ،IT، گروه پزشکان ، دارو سازی و پرستار می باشد.

این افراد برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان مشکلی نخواهند داشت. و در صورتی که شرایط کار در کشور آلمان را د ارا باشند می توانند ویزای کار کشور آلمان را اخذ نمایند .

مقاله شرایط ویزای کار آلمان متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد و موسسه ی حقوقی ملک پور با همکاری MIE وین این امکان را دارد که شما  هموطنان عزیز را در طی مراحل دریافت ویزای کار کشور آلمان همراهی نماید .میتوانید جهت اخذ مشاوره با دفاتر وین تماس حاصل بفرمایید.

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب نکات مهم کاری آلمان

audio شرایط ویزای کار آلمان

 

شرایط لازم برای دریافت BLUE CARD آلمان

BLUE CARD کشور آلمان یک نوع ویزای کار می باشد که قابل تمدید در کشور آلمان است و این امکان را دارد که اقامت موقت کشور آلمان را به اقامت دایم تبدیل نماید.

در ۱ اوت سال ۲۰۱۲ سیستم کارت آبی اتحادیه اروپا در کشور آلمان آغاز شد.

اگر فردی که ویزای جستجوی کار ۶ ماهه  ی کشور آلمان را دریافت می کند بتواند در کشور آلمان کاری متناسب را پیدا نماید ویزای فرد به مدت۶ ماه دیگر هم تمدید می شود و پس از آن فرد می تواندblue card کشور آلمان را هم دریافت نماید .blue card اتحادیه ی اروپا برای حداکثر ۴ سال صادر خواهد شد و یا برای یک دوره ی کوتاه برای قرارداد کار کوتاه صادر می شود.

فرد متقاضی باید فارغ التحصیل یک دانشگاه معتبر باشد که مدرک این دانشگاه مورد تایید کشور آلمان واقع شود.

فرد متقاضی باید یک قرارداد کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود در کشور آلمان را داشته باشد.فرد بدون پیشنهاد کار نمی تواند BLUE  CARD کشور آلمان را دریافت نماید.

حقوق دریافتی فرد متقاضی که با یک شرکت آلمانی قرارداد کار دارد باید حداقل سالی ۴۵۰۰۰ یورو باشد و اگر فرد فارغ التحصیل یکی از رشته هایی باشد که کشور آلمان به آن نیازمند است مثل ریاضیات،علوم پایه،IT،مهندسی،پزشکی و…حقوق دریافتی چنین اشخاصی می تواند سالی ۳۵۰۰۰ یورو باشد.

شخصی که  BLUE CARDکشور آلمان را دریافت می کند می تواند خانواده خود را همراه ببرد و آنها هم اجازه کار وزندگی را در آلمان خواهند داشت اما مدت اقامت و کار در کشور آلمان بستگی به اعتبار BLUE CARD دارد.

شخصی که BLUE CARD کشور آلمان را دارا می باشد و مدرک زبان آلمانی حداقل تا سطح B1را هم دارا است خیلی راحتتر و سریعتر می تواند اقامت دایم کشور آلمان را دریافت نماید حتی ممکن است فرد پس از گذشت ۳ ماه اقامت دایم کشور آلمان را دریافت نماید و پس از گذشت ۳ سال از اقامت دایم فرد می تواند برای اخذ تابعیت و پاسپورت کشور آلمان اقدام نماید اما نکته مهمی که وجود دارد این است که افرادی که اقامت دایم کشور آلمان را دریافت کرده اند نباید بیشتر تر ۶ ماه در خارج از کشور آلمان زندگی کنند در غیر این صورت اقامت دایم خود را از دست خواهند داد.

میانگین ساعات کار در کشور آلمان در حدود ۴۰ ساعت در هفته می باشد که نسبت به سایر کشورهای اروپایی بیشترین ساعات کاری را دارد.

درآمد یک فرد مهندس در کشور آلمان از سالی ۳۵۰۰۰یورو شروع می شود که بسته به نوع و شغل فرد می تواند متغیر باشد و به سالی ۸۰۰۰۰یورو هم منجر شود  که میزان درآمد پزشکان بسیار بیشتر است.

چنانچه فرم درخواست ویزا کامل نباشد و یا مدارک ارایه شده ناقص باشند سفارت درخواست فرد را بلافاصله رد و یا عودت می دهد.

از ۱ ژوئیه ی سال ۲۰۱۳ شهروندان غیر اتحادیه ی اروپا با ارائه ی مدارک شغلی می توانند در کشور آلمان مشغول به کار شوند .

 

تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان6666 شرایط ویزای کار آلمان

مدارک لازم جهت درخواست ارایه ویزای کار کشور آلمان

۱:نسخه امضا شده فرم تقاضای ویزا کارکه به صورت کامل و خوانا به زبان آلمانی و یا انگلیسی پرشده باشد.

۲:گذرنامه امضا شده که اعتبار آن حداقل تا ۳ ماه پس از خاتمه ویزای درخواستی باشد به همراه کپی از صفحات ۲و۳، و در صورت موجود بودن گذرنامه های قدیمی و سایر گذرنامه های معتبر بهتر است آنها هم ارایه شود.

۳: یک عدد عکس رنگی با زمینه روشن و در ابعاد ۳*۴  البته فرد باید توجه داشته باشد که سفارت به هیچ عنوان عکسهای قدیمی تر از ۶ ماه را نمی پذیرد.

۴: شناسنامه متقاضی به همراه کپی از تمام صفحات.

۵:گذرنامه و شناسنامه همسر و یا گواهی فوت.

۶:بیمه درمانی مسافرتی برای طول مدت مسافرت با پوشش حداقل ۳۰۰۰۰ یورو و معتبر برای همه کشورهای عضو شنگن به همراه ۱ نسخه کپی.

۷:دعوت نامه امضا شده تجاری که بیانگر هدف فرد از مسافرت و طول مدت سفر باشد که دعوت کننده باید تمام هزینه های مسافرت فرد را قبول نماید.

۸:مکاتبات تجاری با شرکت دعوت کننده و یا مدارک مربوط به واردات و صادرات کالا و کلیه مدارکی که نشان دهنده اعتبار تجاری با شرکت دعوت کننده باشد.

۹:گواهی اشتغال به کار از طرف کارفرما و مدارک کاری از جمله روزنامه رسمی،شرکت،فیش حقوقی و سوابق بیمه تامین اجتماعی.

۱۰:اصل و کپی اسناد مالکیت.

۱۱:صورت وضعیت حسابهای بانکی در ۳ ماه گذشته و سایر مدارک مالی.

۱۲:وضعیت مالی و شغلی همسر حتی اگر به عنوان همراه سفر نکند.

۱۳:مدارک فرزندانی که در ایران سکونت می کنند.

حضور شخص متقاضی برای روز مصاحبه در سفارت الزامی می باشد. چنانچه شخص متقاضی طی ۲سال گذشته با ۲ ویزای شنگن و یا ۱ ویزای شنگن ۲ ساله حداقل ۲ بار سفر کرده باشد در این صورت نماینده متقاضی می تواند جهت ارایه مدارک به سفارت مراجعه نماید.اگر سفارت تشخیص دهد در صورت نیاز این افراد باید به سفارت مراجعه نمایند. شخصی که قصد اخذ ویزای کار کشور آلمان را دارد باید در حدود ۱۰۰۰۰ یورو تمکن مالی خود را به سفارت نشان دهد.

مدارک مورد نیاز برای فرد متقاضی کار در کشور آلمان:

گذرنامه ی معتبر ، بیمه ی سلامت ، محل اقامت ، منابع کافی مالی ، قرارداد کار (پشنهاد کار )

فردی که ویزای کار کشور آلمان را دریافت کرده است پس از ۳۳ماه از اشتغال در اولین کار می تواند اجازه ی اسکان ملی را دریافت نماید .

مقاله شرایط ویزای کار آلمان متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد و موسسه ی حقوقی ملک پور با همکاری MIE وین این امکان را دارد که شما  هموطنان عزیز را در طی مراحل دریافت ویزای کار کشور آلمان همراهی نماید .میتوانید جهت اخذ مشاوره با دفاتر وین تماس حاصل بفرمایید.

افرادی که درخواست ویزای کار کشور آلمان را دارند باید بتوانند به زبان آلمانی تسلط داشته باشند و یا حداقل مدرک زبان آلمانی در سطح b1را دارا باشند.

افرادی که نیاز به ویزا برای ورود به کشور آلمان ندارند عبارتند از: شهروندان اتحادیه اروپا ، شهروندان منطقه ی اقتصادی اروپا ، شهروندان سوئیس ، شهروندان بلغارستان و رومانی .

افرادی که قصد کار آفرینی در کشور آلمان را دارند باید دارای شرایطی باشند از جمله  اینکه کسب و کار مورد نظر در کشور آلمان باید تاثیر مثبتی در اقتصاد کشور آلمان داشته باشد و اینکه فردی که قصد کارآفرینی را دارد باید منابع مالی کافی برای راه اندازی کسب و کار را داشته باشد که معمولا EURثابت مورد نیاز است و حداقل مبلغ برای کسب و کار باید ۲۵۰۰۰۰یورو باشد.

معیارهای واجد شرایط بودن برای کارگران ماهر                                         نکته
صلاحیت                                         حداکثر نمره مجاز:۳۰
شرایط عمومی لازم برای ورود به دانشگاه                                          ۲۵
 اتمام دوره های تحصیلی آموزشی                                         ۲۰
گذراندن دوره ۳ساله در موسسه آموزش عالی                                         ۳۰
تجربه کار با توجه به مدرک تحصیلی                                         حداکثر نمره مجاز:۱۰
سابقه کار در سال                                         ۲
توانایی در مدرک زبان                                        حداکثر نمره مجاز:۱۵
زبان آلمانی در سطح a1 و زبان انگلیسی در سطح B1                                         ۱۰
زبان انگلیسی در سطح B2 وزبان المانی در سطح A2                                         ۱۵
سن                                        حداکثر نمره مجاز:۲۰
۳۰ سال                                    ۲۰
۴۰سال                                    ۱۵
حداقل امتیاز مجاز                                    ۵۰
حداکثرامتیاز مجاز                                    ۷۵

 

یک کارگر ماهر در کشور آلمان ممکن است با رفتن به کالج یا دانشگاه یا مدرسه ی فنی مهارت را کسب نماید . کارگران ماهر می توانند به صورت یقه آبی و یا کارگران یقه سفید در سطوح مختلف به کار مشغول شوند.  مدارکی که در اخذ ویزای کاری کشور آلمان موثر است عبارتند از : سن زیر چهل سال ، د اشتن سابقه کاری خوب ، داشتن مدرک زبان آلمانی ، که این موارد در ویزا شدن فرد متقاضی می تواند تاثیرات مثبتی را داشته باشد .  اقتصاد کشور آلمان با تقاضای بالای کارگران آموزش دیده در ریاضیات ،انفورماتیک، علوم طبیعی و تکنولوژی مواجه است.  متاسفانه اجازه ی کار در کشور آلمان همیشه آسان نخواهد بود . فرد متقاضی ویزای کار پس از یافتن کار در کشور آلمان می تواند به صورت full time ، ۴۰ ساعت در هفته به کار مشغول شود . فرد متقاضی ویزای کار در کشور آلمان هنگامی که ویزا را اخذ می نماید اجازه ی بردن همراه را نخواهد داشت ولی پس از آن ۶ ماه اولیه که در کشور آلمان در جستجوی کار می باشد هنگامی که فرد در کشور آلمان کار مورد نظر خود را یافت باید بتواند خانه ی مناسب اجاره نماید که در این صورت می تواند خانواده ی خود را نیز همراه ببرد .

 مقاله شرایط ویزای کار آلمان متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد و موسسه ی حقوقی ملک پور با همکاری MIE وین این امکان را دارد که شما  هموطنان عزیز را در طی مراحل دریافت ویزای کار کشور آلمان همراهی نماید .میتوانید جهت اخذ مشاوره با دفاتر وین تماس حاصل بفرمایید.

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کشور آلمان و شرایط ویزای کار آلمان

تکمیل فرم تقاضا

کپی صفحات پاسبورت متقاضی

شناسنامه ی متقاضی و کپی آن

بیمه نامه

دو قطعه عکس ۴*۶

ترجمه ی مدارک به زبان آلمانی و یا انگلیسی

ترجمه ی مدارک انگلیسی

سوابق کار در صورت داشتن سابقه ی کاری

رزومه (CV )  شخص متقاضی

پرینت حساب شخص متقاضی

برخی از مزایای استفاده از ویزای کار کشور آلمان:

۱-اگر فرد یک شرکت تاسیس نماید و یا در حرفه و شغلی مشغول به کار شود می تواند از تمام حقوق و مزایای شهروندان آلمانی برخوردار شود

۲- فرد به ضامن و یا همکار آلمانی نیازمند نمی باشد

۳- پس از سه سال اشتغال در کشور آلمان فرد می تواند خانواده خود را نیز همراه ببرد و اجازه ی اقامت نامحدود را دریافت نمایید .

فرد متقاضی ویزای کار کشور آلمان باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشد ولی این نکته حائز اهمیت است که از فرد متقاضی ویزای کار کشور آلمان مدرک آیلتس و یا تافل هم پذیرفته می شود .

 

حقوق و مزایای کار در کشور آلمان

میزان حقوق کارمندان و یا کارگران در کشور آلمان در قرارداد استخدام قید می شود . حقوق کارمندان و کارگران در کشور آلمان به صورت ماهیانه و گاهی ساعتی پرداخت می شود که این بسته به نوع و شغل فرد دارد.

حقوق کارمندان در کشور آلمان  به گونه ای می باشد که قبل از پرداخت مالیات ها کسر می شود و سپس حقوق پرداخت می شود. در کشور آلمان یک فیش حقوقی به کارکنان ارائه می شود که در آن میزان حقوق ، حق بیمه ، مزایا و … در ان ذکر شده است.

حقوق کارمندان و کارگران در کشور آلمان سالی یک بار در ماه نوامبر و یا دسامبر بازنگری می شود و اگر افزایش حقوق داشته باشند در اول ژانویه ی سال آینده اعمال می شود.

حقوق  کارمندان در کشور آلمان از بالاترین حقوقها در جهان می باشد. دریافت حقوق در کشور آلمان برای فارغ التحصیلان از ۳۰۰۰۰ یورو در سال شروع می شود . هزینه ی زندگی در کشور آلمان متفاوت است و بسته به نوع زندگی افراد متغیر می باشد هزینه ی زندگی در شهر برلین بسیارمناسب  تر از هامبورگ و هزینه ی زندگی در شهر هامبورگ بسیار مناسب تر از فرانکفورت می باشد . و به طور کلی می توان گفت که هزینه ی زندگی در کشور آلمان از ماهی ۷۰۰ الی ۸۰۰ یورو شروع می شود که این میزان بسته به نوع زندگی افراد کاملا متفاوت است.

در نهایت می توان گفت که یکی از بهترین طرق مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان می باشد که فرد با کار در کشور آلمان می تواند اقامت و تابعیت کشور آلمان را هم دریافت نماید ولی این نکته حائز اهمیت است که برای ورود به کشور آلمان باید به زبان آلمانی تسلط داشت و مردم بسیاری هر ساله علاقه مند به مهاجرت از طریق ویزای کار به کشور آلمان می باشند زیرا در کشور آلمان شرایط ویژه ای برای افراد جویای کار در نظر گرفته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ویزای کار آلمان می توانید به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نمایید واطلاعات لازم را کسب نمایید و یا می توانید با دفتر ما در وین و یا با دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید.
اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.
 

 

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 پاسخ
 1. nimazarrini گفته:

  سلام. نیما زرینی هستم .. لیسانس عمران از خواجه نصیر دارم …فوق لیسانس عمران از صنعتی کرمان … ۷ سال سابقه بیمه و ۱۰ سال سابقه کار دارم …. رفتم به سایت anabin اما نتونستم ببینم دانشگام معتبر هست یا نه … میشه راهنمایی کنید یا تلفنی یا اینستا در ارتباط باشیم

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و عرض احترام متقاضی گرامی
   از آنجایی که پاسخ دهی و مشاوره تخصصی کامل در اینجا میسر نمی باشد
   🎯شما میتوانید حتی برای اخذ تایم مشاوره حضوری با ما در #ساعات_کاری_موسسات تماس حاصل نموده
   و یا اینکه
   اطلاعات خود را بر روی سایت ها تکمیل کنید تا به صورت #مجانی مشاورین انلاین ما از طریق #واتس_اپ با شما تماس بگیرند.

   ✅لینک ثبت نام جهت تماس ما با شما👇🏻👇🏻
   👇👇👇
   🌐 https://malekpour.ir/contact-us/

   ارتباط با ما

   پاسخ
 2. راضیه براهیمی گفته:

  با سلام من ۳۷ ساله و فارغ التحصیل رشته اپتومتری از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستم ۱۳ سال سابقه کار دارم اول اینکه آیا رشته من جز رشته های نیازمند آلمان هست؟ و اینکه اگر زبان آلمانی آموزش ببینم امتیاز بنده چند میشه؟سپاس

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   ضمن سلام و عرض ادب
   در حال حاضر خیر رشته ی شما جزو مشاغل پر نیاز نیست.
   ویزای کاری آلمان بر مبنای سیستم امتیاز بندی نمی باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض سلام و احترام و خسته نباشید خدمت جناب ملک پور.پیش تر از اینهمه لطف حضرتعالی تشکر میکنم که مطالب مهاجرتی رو رایگان در اختیار عموم قرار میدید.بی نهایت سپاسگزارم..بنده فارغ التحصیل مهندسی برق الکترونیک در مقطع فوق لیسانس با معدل ۱۷ و دارای سه سال سابقه ی کار مرتبط در زمینه ی طراحی مدارات الترونیک بوده و به نرم افزارهای تخصصی برق مسلط میباشم..همچنین یک مقاله آی اس آی دارم .تسلط کامل به زبان انگلیسی(مدرک نگرفتم)و در حال حاضر در حال یادگیری زبان آلمانی میباشم.سوال بنده این هست که اولا چنانچه مدرک a2 آلمانی رو دریافت کنمو با توجه به تسلطم به انگلیسی آیا کفایت میکند برای کاریابی در آلمان؟ این مدرک زبان برای شرکت های معتبرآلمانی به همراه شرایطی که عرض کردم تا چه حد ایدهآل هست؟کلا نظر حضرتعالی رو میخواستم در مورد شانس خودم برای کاریابی در آلمان بدونم. و اینکه چنانچه بتونم از اینجا کار رو اوکی کنم آیا میتونم با همسرم خارج بشیم؟چون خانم هستم و برام میسر نیست که تنهایی وارد خاک آلمان بشم و هدفمون این هست که هردو با هم باشیم..و سوال آخر اینکه آیا همسرم هم بایستی آلمانی رو بلد باشن؟..لطفا راهنمایی بفرمایید..ممنون از وقت گرانبهای شما..و منتظر پاسخ شما هستم..با تشکر..

  پاسخ
 4. علي گفته:

  بإسلام و عرض خسته نباشید
  ممنونم بابت وقتی که در اختیار ما میذارید .
  بنده ٢٨ سال سن و دارای مدرک فوق دیپلم برق میباشم ، همچنین دارای ٨ سال سابقه ی کار هستم و یک شرکت ثبت شده هستم ،
  در حال حاضر در حال یادگیری زبان المانی هستم و سرمایه بنده هم چیزی حدود ١٧٠-١٨٠ هست.
  با توجه به توضیحات شما که فرمودین مدرک فوق دیپلم شانس گرفتن ویزا رو کم میکنه خاستم بگم حتی در صورت داشتن مدرک زبان المانی و داشتن سابقه کار بالا باز هم شانس گرفتن این ویزا برای من و امثال من پایین هست ؟؟ ممنون میشم پاسخ گوی سوْال بنده باشید .

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   در وحله اول باید در نظر داشت که رشته تحصیلی شما چه رشته ای است . ولی در کل با داشتن مدرک فوق دیپلم برای کشور آلمان شانس بسیار پایینی دارید برای دریافت ویزای جست و جو کار آلمان. با تشکر

   پاسخ
 5. مجتبی گفته:

  با سلام.ثمن تشکر از اطلاعات گذاشته شده .من با یک شرکت کاریابی داخل ایران صحبت کردم که مدعی است میتواند job offer تضمینی برای من اماده کند و با وکیلی که از طرف کارفرما معین میشود میتواند اداره کار کشور آلمان و شرایط گرفتن ویزا را فراهم آورد.
  سوال من این است آیا این امکان وجود دارد و میتوان اعتماد کرد؟

  پاسخ
  • مشاور ارشد حقوقی گفته:

   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به شبنم.
   amin_serafat@yahoo.com
   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به آرش.
   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ