مهاجرت به پرتغال و بررسی آن

 • مهاجرت به پرتغال و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت به پرتغال از طریق کار
 • مهاجرت به پرتغال از طریق تحصیل
 • مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به پرتغال از طریق ازدواج
 • مهاجرت به پرتغال از طریق تولد
 • مهاجرت به پرتغال از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به پرتغال و هزینه های زندگی در پرتغال
مهاجرت به پرتغال 11 شرایط مهاجرت به پرتغال

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به پرتغال و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به پرتغال ، اخذ اقامت پرتغال و شرایط اخذ اقامت و تابعیت پرتغال در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. شرایط مهاجرت به پرتغال 2018 در هنگام گرفتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت پرتغال 2018 امروزه جز مسائلی می باشد که سوالات بسیاری در این باب مطرح می شود. مهاجرت به پرتغال از گزینه هایی می باشد که متقاضیان فراوانی را به سوی خود جلب نموده است چراکه پرتغال جز اتحادیه ی اروپا می باشد . شرایط مهاجرت به پرتغال از جمله برای سرمایه گذاری در پرتغال ،تحصیل در پرتغال ، کار در پرتغال ، ازدواج در پرتغال و یا تولد فرزند در پرتغال و یا خرید ملک در پرتغال ، مهاجرت توریستی به پرتغالچگونه است ؟

مهاجرت به پرتغال با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب، در اتحادیه ی شنگن، نظر بسیاری از افراد را برای تحصیل یا کار به خود جلب نموده است و بسیاری از افراد روزانه باموسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار نموده و سوالاتی را در باب اخذ اقامت پرتغال از مشاورین موسسه حقوقی ملک پور پرسیده و در این باب راهنمائی می خواهند.

در این مقاله سعی بر آن شده تا شرایط مهاجرت به پرتغال را برای شما بررسی نمائیم و در باب شرایط مهاجرت به پرتغال اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم. به شما پیشنهاد می نمائیم برای اطلاع از راه های اخذ اقامت پرتغال مقاله ی پیش رو مطالعه نمائید تا بتوانید پاسخ  سوالات خود در این زمینه دریافت کنید.

موسسه حقوقی ملک پور با داشتن کادری مجرب و شایسته از وکلا و حقوقدانان سعی در ارائه بهترین راهکار به شما متقاضیان عزیز دارد. متاسفانه این روزها به دلیل روند رو به افزایش افراد کلاهبردار و متقلب و همچنین عدم مراجعه اشخاص به متخصصین قانونی این حوزه شاهد باز شدن باب کلاهبرداری های بزرگی در این زمینه هستیم. موسسهحقوقی ملک پور آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان در امر مهاجرت به کشور های گوناگون، از جمله پرتغال ، آلمان ، انگلیس ، روسیه ، آمریکا ، اتریش و … می باشد.

مهاجرت به پرتغال و معرفی کشور پرتغال

در جنوب غربی قاره اروپا کشور پرتغال واقع شده است و کشور پرتغال از یک سمت با اسپانیا و از سمتی دیگر با اقیانوس اطلس، مرز آبی دارد. کشور پرتغال، جمعیتی در حدود ۱۱ ملیون نفر دارد و زبان رسمی مردم، پرتغالی می باشد. دین مسیحیت در کشور پرتغال رایج است و واحد پول پرتغال یورو است. کشور پرتغال به علت داشتن سوابق تاریخی بسیار و داشتن پادشاهی بزرگ، یکی از کشورهای سطح بالای اروپا می باشند، نظام حقوقی این کشور civil law  است و جز نظام های رومی-ژرمنی می باشد.

عمده راه های مهاجرت به پرتغال عبارتند از:

 • مهاجرت به پرتغال از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به پرتغال از طریق ازدواج
 • مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به پرتغال از طریق کار
 • مهاجرت به پرتغال از طریق تحصیل
 • اخذ اقامت پرتغال از طریق تولد
اقامت پرتغال
مهاجرت قاچاقی به پرتغال
مهاجرت به پرتغال

مهاجرت به پرتغال از طریق کار

در مهاجرت به پرتقال از طریق دعوتنامه کاری، باید بیان داشت که طبق قانون اتحادیه اروپا هر کارفرمایی که قصد استخدام نیرویی را دارد در مرحله اول باید طرح توجیه اقتصادی قوی داشته باشد و از طریق آن به وی اجازه داده شده باشد که کارمند و کارگرانی تا سقف تعداد مشخصی استخدام نماید. طریقه استخدام به این نحو است که فرد می بایست برای آن شغل به مدت ۳ ماه در پرتغال آگهی نموده و بعد ۳ ماه در اتحادیه اروپا آگهی کند و بعد برای استخدام شخص مورد نظر با ذکر دلایل و علت رد اشخاص دیگر در صورت اعلام آمادگی آنها دعوتنامه همکاری را برای شخص مورد نظر خود بفرستد و مدارک و قراین آن را به دولت پرتقال نشان دهد.

علاوه بر این ها کارفرما حتما باید حمایت کامل خود را از فرد اعلام نماید و شرایط اقامتی وی را محیا ساخته باشد. در هر دو حالت شخص اجازه بردن همراه تا مدت معینی که وضعیتش روشن نشده است را ندارد. دانستن زبان انگلیسی یا پرتغالی برای کار کردن در این کشور توصیه می شود و شخص بعد پرداخت ۳ تا ۴ سال مالیات و بیمه می تواند درخواست اقامت دائم نماید. معمولا این روش برای بعد از زمانی که مدرک شخص از دانشگاه های آن کشور اخذ شد توصیه می شود زیرا که تا قبل آن شانس کار یابی بسیار کم است.

مهاجرت کاری به پرتغال
کار در پرتغال
مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار پرتغال
اخذ ویزای کار در پرتغال

مهاجرت به پرتغال از طریق تحصیل

از دیگر راه های مهاجرت به پرتغال راه تحصیل است، این راه از بهترین و ایمن ترین راه های ممکنه بوده و می توان گفت، با امکانات، هزینه ها و رتبه های دانشگاه، از بهترین گزینه های کشور های اروپایی بهره مند می شوید. کشور پرتغال با پذیرا بودن دانشجوها با تخصص مختلف چه در علوم فنی و مهندسی و چه در علوم تجربی و همچنین علوم انسانی با مجموع هزینه های ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو در سال برای تحصیل و زندگی مقصد مناسبی برای تحصیل می باشد. زیرا علاوه بر اینکه خود فرد بدون محدودیت زمانی می تواند کار کند همراه وی نیز این اجازه را دارد و همینطور می تواند از ابتدا شخص اصلی را همراهی نماید و این خود جز امتیازات عالی این کشور است. لازم به ذکر است تحصیل در کشور پرتقال به زبان انگلیسی است. حتی برای محصلین در مقاطع مختلف مدارس امکان ادامه تحصیل در این کشور وجود دارد. در بعضی مواقع فرد با حائز شرایط بودن امکان دریافت بورس تحصیلی پرتغال را دارد و با این بورس هزینه های تحصیل وی به صفر می رسد. که این مزایای تحصیل در پرتغال است. با تحصیل در این کشور این امکان برای شخص پدید می آید که در کل اروپا رفت و آمد کند یا به دانشگاه های آمریکا ، برزیل و اسپانیا انتقالی بگیرد.

برای تکمیل اطلاعات خود از این شرایط فوق العاده به مقاله تحصیل در پرتغال رجوع فرمایید.

مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری

راه دیگر موجود برای مهاجرت به پرتغال، سرمایه گذاری است. مهاجرت به پرتغال به سه دسته تقسیم می شود: یا شغلی را باید ایجاد نمایید و کار آفرینی کنید که خود این پروسه نیاز به ارائه طرح توجیه اقتصادی دارد و همینطور سرمایه ای بالا را طلب می کند.  یا سرمایه خود را وارد بورس و شرکت های معینی نمایید که این مورد هم به دلیل پر خطر بودن به هیچ وجه توصیه نمی شود. یا این که شرکت جدیدی را ثبت کنید. معمولا بهترین گزینه، گزینه ثبت شرکت در پرتغال است. این روزها به دلیل کلاه برداری هایی که می شود معمولا ما این روش را توصیه نمی کنیم زیرا می توان از طرق ارزان تری وارد این کشور شد و بعد با سنجیدن شرایط می توان نوع ویزا را متناسب با نوع ویزای ورودی تغییر داد.

اگر قصد این را دارید که روی سرمایه خود ریسک نکنید و راه های کم خطر دیگری را طی نمایید توصیه ما این است که در کشورهای دیگری که شرایط بهتر و ایمن تری دارند اقدام نمایید مثلا فرانسه یا اسلواکی و … که مبسوط در بخش مربوط به ثبت شرکت هر دو کشور در مورد آن توضیح داده شده است و یا اگر این امکان برای شما فراهم است از طریق کاری وارد پرتغال شوید یا برای تحصیل و به روز رسانی مدرک تحصیلی خود اقدام کنید. زیرا ارزان ترین راه، همیشه بهترین راه ممکن است و با کسب مدارک بین المللی دانشگاه های اروپا از شرایط فوق العاده بهره خواهید برد.

در ادامه راه سرمایه گذاری در پرتغال شما به دلیل آشنا نبودن با قواعد و قوانین بازی در کشور پرتغال دچار مشقت می شوید که ما خواستار این نیستیم ولی اگر باز هم تمایل به این امر دارید به بخش سرمایه گذاری در پرتغال مراجعه نمایید یا با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا تماما راهنمایی و اطلاعات لازم را در اختیارتان قراردهند.

سرمایه گذاری در پرتغال
شرایط سرمایه گذاری در پرتغال
اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک
سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مالزی
ثبت شرکت در پرتغال
ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی در پرتغال
کارآفرینی و ثبت شرکت در پرتغال
خرید ملک در پرتغال

مهاجرت به پرتغال از طریق ازدواج

روش مهاجرتی ازدواج با تبعه یک کشور، مثلا ازدواج با تبعه کشور پرتغال یکی از روش های مهاجرتی می باشد که در بعضی مواقع شاهد آن هستیم. ازدواج دارای آثاری است که به هر دو طرف بار می شود معمولا در تمامی کشورها با ازدواج، تابعیت مرد به زن اعطا می گردد و زن تابعیت مضاعف بر کشور خود دریافت می نماید. در برخی کشورها، تابعیت از زن به مرد اعطا می شود، اما شرطی است، بدان معنا که فرد باید برای همسر خود پشتوانه مالی و قدرت حمایت نشان دهد. از مواردی که در این باب لازم به ذکر است، ازدواج در پرتغال این چنین می باشد، که بر طبق یک قانون عمومی شخصی که فرد در پرتغال با وی ازدواج نموده است، باید هزینه های یک سال زندگی وی را در حسابی تامین نماید و علاوه بر آن می بایست این ازدواج رسمی و سپس ثبت شود و همزمان برای رسیدن به این امر مهم تمامی فرم ها پر و تاییدیه ها انجام شود تا در حدود یکسال تمامی کارها انجام شود تا همسر به صورت قانونی اقدام به مهاجرت کند. در کشور مقصد هم یکسری قوانین وجود دارد که شخص با رعایت آن بعد از حداقل ۳ سال می تواند درخواست اقامت دائم نماید.

این راه از مهاجرت به پرتغال به هیچ وجه راه مناسبی نمی باشد، چراکه بعضا دیده شده، افرادی با گرفتن مبلغی اقدام به ازدواج با شخص می نمایند، یا موسساتی با عنوان کردن این امر سعی در گمراه نمودن افراد دارند. این پروسه کاملا حقوقی است و باید تمامی قوانین ازدواج در کشورهای هر دو طرف به اجرا در بیاید. لیکن از این آثار می توان جهت دریافت پاسپورت کشور متبوع همسر به عنوان دلیل استفاده کرد.

تنها با برقراری یک تماس می توانید از قوانین امر مهاجرت به پرتغال از طریق ازدواج آگاه شوید و مدت زمان و مبالغی که برای این کار لازم است را خواهید شناخت.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

video شرایط مهاجرت به پرتغال
مقاله مرتبط
اخذ اقامت پرتغال از طریق ازدواج
مقاله مرتبط
ازدواج در پرتغال

مهاجرت به پرتغال از طریق تولد

شرایط اخذ اقامت پرتغال از طریق تولد به شرح زیر می باشد و برای مهاجرت به پرتغال باید شرایط زیر را دارا بود.

 • اشخاصی که در خارج از کشور و از والدین پرتغالی متولد می شوند می تواند ملیت پرتغال را بدست آورند.
 • درخواست باید به نزدیک ترین کنسولگری پرتغال در کشور موردنظر ارائه شوند و برای اداره مهاجرت پرتغال در لیسبون ارسال شود.
 • مهلت ارسال درخواست از تولد تا 14 سالگی فرزند است.
 • والدین باید تابعیت پرتغالی خود را اثبات کنند.
 • فرزندان متولد شده در خاک پرتغال و از والدین پرتغالی تابعیت پرتغال را کسب می کنند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قواعد تولد

video شرایط مهاجرت به پرتغال
مقاله مرتبط
اخذ تابعیت پرتغال از طریق تولد

مهاجرت به پرتغال از طریق پناهندگی

یکی از مسائلی که در مورد آن سوالات زیادی پرسیده می شود، مبحث پناهندگی کشور پرتغال است. پناهندگی، یکی از پرخطر ترین راه های مهاجرتی است. معمولا، به دلیل فشاری که در حین انجام این عمل به فرد وارد می شود و همچنین، دشواری های بعد از پناهندگی، ورود به کشور مقصد نظیر کمپ و غیره، به هیچ وجه توصیه نمی شود. معمولا افراد سود جو با گرفتن مبالغی هنگفت، در بعضی مواقع هزینه زندگی یکسال فرد در کشور می باشد، و با سو استفاده از جهل افراد، به بدترین شکل ممکن این پروسه را به اجرا می گذارند.

وکلای موسسه حقوقی ملک پور به هیچ وجه روش پناهندگی در کشور پرتغال را توصیه نمی کنند، زیرا تا زمانی که می شود از طریق قانونی و با هزینه های کم اقدام نمود چرا با هزینه های بالا و طرق غیر ایمن و پر ریسک این امر را دنبال کرد. حتی در بیشتر موارد فرد از اقدام خود پشیمان می شود و نیت به برگشتن می کند و در بازگشت به کشور خود دچار مشکل می شود و بعد هم اگر بخواهد به کشور دیگری برود اثرات بدی که این عمل حقوقی بر گذرنامه اش گذاشته او را با درد سر مواجه می کند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد قواعد پناهندگی – بخش اول

audio شرایط مهاجرت به پرتغال

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد قواعد پناهندگی – بخش دوم

audio شرایط مهاجرت به پرتغال
پناهندگی در پرتغال

مهاجرت به پرتغال و هزینه های زندگی در پرتغال

هزینه های زندگی درپرتغال مقوله ای مهم برای مهاجرت و یا مسافرت به کشور پرتغال است. کشور پرتغال به دلیل داشتن جذابیت های جغرافیایی و همچنین آب و هوای گرم و معتدل مورد توجه توریستها و بسیاری از افراد برای مهاجرت و زندگی قرار دارد. ما در این مقاله برای شما در مورد هرینه های زندگی در پرتغال توضیح می دهیم. به طور کلی هزینه های زندگی در پرتغال نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی بسیار مقرون به صرفه و پایین است.هزینه های زندگی در پرتغال شامل هزینه اجاره یا خرید آپارتمان ،هزینه های انرژی مصرفی ،هزینه خوراک و پوشاک ،هزینه حمل و نقل و در نهایت هزینه های پزشکی و درمانی میشود. ما برای بررسی هزینه های زندگی در پرتغال موضوع هزینه های زندگی در پرتغال را به چند بخش تقسیم نموده ایم که به صورت تفصیلی برای شما شرح میدهیم.

هزینه های زندگی در پرتغال در بسیاری از موارد درشهرهای بزرگ بالاتر از سایر شهرها می باشد. اما در کل به طور مثال یک فرد که کار ثابت و حقوق متوسط داشته باشد می تواند از پس هزینه های زندگی در پرتغال بر امده و زندگی خوب و مناسبی را داشته باشد.

یک وعده غذا در رستوران با قیمت ارزان 6-10 یورو
یک وعده غذا برای دو نفر در رستوران متوسط 20-40 یورو
یک وعده غذا در مک دونالد 5-7یورو
یک وعده کاپو چینو برای هر روز 0.7-2 یورو
یک بطری کوکا یا پپسی 1-1.5 یورو
آب معدنی کوچک تک نفره 0.5-1 یورو
شیر ا لیتری 0.5-0.8 یورو
نان 0.7-1.8 یورو
یک کیلوگرم برنج سفید 0.66-1.2یورو
12 عددتخم مرغ 1.1-2.2 یورو
پنیر محلی 4.99-12 یورو
یک کیلوگرم سینه مرغ بدون پوست 3.8-7 یورو
یک کیلوگرم گوشت گاو 7-14 یورو
یک کیلوگرم سیب 1-2 یورو
یک کیلوگرم موز 0.93-1.8 یورو
یک کیلوگرم پرتقال 0.8-1.7 یورو
یک کیلوگرم گوجه فرنگی 0.99-1.98 یورو
یک کیلوگرم سیب زمینی 0.5 – 1.2 یورو
یک کیلوگرم پیاز 0.6 – 1.5 یورو
ا عددکاهو 0.5 – 1.5 یورو
سیگارمارل بورو 20 عدد 4.6 – 5 یورو
هزنیه های تحصیل و زندگی در پرتغال
کار بعد از تحصیل در پرتغال
شرایط کار ضمن تحصیل در پرتغال
مهاجرت به پرتغال و سخن پایانی

در انتها به شما توصیه می نمائیم قبل از هر اقدامی با مشاورین با تجربه ی موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار نموده و از اطلاعات کافی و به روز مشاورین من باب مهاجرت به پرتغال استفاده نمائید .

توجه داشته باشید با توجه به این که افراد سودجو در صدد هستند تا وقت و هزینه ی شما را هدر داده حتما در این باب با مشاورین زبده که تجربه ی کافی در این زمینه را دارند مشورت نموده تا بتوانید به بهترین نحو تصمیم گیری نمائید . مهاجرت امری حقوقی می باشد که نیاز به اطلاعات به روز در زمینه ی حقوق بین الملل خصوصی داشته و تنها کارشناسان حقوقی می توانند در این باب مشاوره ی صحیح و به روز در اختیار شما قرار دهند .

به شما متقاضیان عزیز توصیه میگردد با مشاورین زبده موسسه حقوقی و مهاجرتی ملک پور و دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته تا بتوانید شرایط خود را ارزیابی نمایید تا بتوانید در خصوص شرایط مهاجرت به پرتغال مشاوره رایگان را کسب نمایید. شما می توانید تمام سوالات خود را در مورد مهاجرت به پرتغال ، ویزای پرتغال و شرایط اخذ اقامت پرتغال را در بخش پرش و پاسخ همگانی مطرح کنید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ سوالات خود برسید. همچنین در ویدیو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت تمام نکات مهم مهاجرت به پرتغال ارائه شده است که می تواند اطلاعات شما را تا سطح یک وکیل مهاجرت افزایش دهد. امیدوار است که نوشتار مهاجرت به پرتغال مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 پاسخ
 1. قریشی گفته:

  سلام
  من ۲۷ سال سابقه کار دارم لیسانس رشته پرستاری هستم ۵۰ سالمه و متاهل میخواستم بدونم برترین کشور برای زندگی دوران بازنشستگی کجا میباشد ؟

  Rating: 4
  پاسخ
 2. حامد گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید …
  من ۲۵ سالمه و مدرک فوق دیپلم دارم …
  شغلمم آزاده و بوتیک لباس فروشی دارم …
  میخواستم ببینم امیدی هست تا من بتونم واسه همیشه از کشور خارج بشمو تو پرتغال ادامه زندگی بدم ؟؟
  چون زندگی کردن تو ایرانو اصلا دوست ندارم و متاسفانه دارایی مادیم آنچنان نیست که از طریق سرمایه گذاری بیام…
  مدرک تحصیلیم هم اصلا قابل توجه نیست و کارای فنی هم بلد نیستم ….
  ممنون و مچکرم از راهنماییتون

  پاسخ
 3. الهام گفته:

  سلام روز بخیر
  شرایط ادامه تحصیل در پرتغال رو مطالعه کردم و میخوام بدونم که نمره زبان بایستی چند باشه؟ مدرکGRE الزامی هست؟
  یعنی اگر شرط معدل بالا و مقاله رو داشته باشیم چه نمره زبان و مدرک دیگه ای لازم هست؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. ولایتی گفته:

  سلام و ادب تحصیلی برای دکترا میخوام اقدام کنم اما بودجه زیادی ندارم
  میشه تخفیف گرفت از دانشگاه یا بورس شد
  رشتم فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بیمه معدل ۱۶:۱۶

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. میلاد گفته:

  سلام من 25 سالم هست غیر از رانندگی کاری نکردم با کامیونت تحصیلاتم دیپلم ریاضی هست شرایط رفتن من به پرتغال مقدور هست

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای قانونی مهاجرت برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت پیدا کردن روش و گزینۀ مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. علی امانی گفته:

  سلام درمورد اقامت با تمکن مالی فرانسه لطف میکنید راهنمایی فرمائید متشکرم
  راهنمایی شما بهترین بوده وصادقانه میباشد
  ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. میزان سرمایه شما برای این نوع از ویزاها باید مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. خیر امکان خرید ملک در این کشور وجود دارد. برای بررسی و اخذ اطلاعات می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
Rating: 4